Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-04, 14:56   #2941
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja na zime polecam serum-olejek z wit C, rok temu bardzo fajnie mi robił teraz koncze eliksir winogronowy i zaczynam olejek z opuncji, mam nadzieje ze w połączeniu z żelem ha da rade na dzień
Mam parę pytań:
Ten serum-olejek jest tłusty? A jak się u Ciebie spisał eliksir winogronowy? Które z nich jest wg Ciebie lepsze?
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 15:00   #2942
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja mam pytanie jakim pędzlem nakładacie pudry z BU. Ja mam puder bambusowy z jedwabiem i od zakupu stoi, bo nie mam pędzla :P zastanawiam się nad pędzlem For Your Beauty, albo tym z Essence coś z Moonlight ale on chyba był w limitowanej edycji ( eeeh, możecie jakieś polecić? Bo mam flat topa do minerałów, ale chyba będzie za gęsty, co nie ?
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 16:22   #2943
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez misterybusiness Pokaż wiadomość
Mam parę pytań:
Ten serum-olejek jest tłusty? A jak się u Ciebie spisał eliksir winogronowy? Które z nich jest wg Ciebie lepsze?
hmm, lepsze? Po prostu kompletnie inne. Serum - olejek jest tłuste i rok temu w sezonie grzewczym doprowadziło moją przesuszoną kaloryferami skore do porządku, poza tym wit C jak zawsze działa świetnie. Eliksir ma bardziej działanie napinające, rozświetlające i odmładzające, ale u mnie za mało nawilża, normalnie nakładam na niego coś jeszcze (filtr albo coś nawilżającego) więc w zimie byłby za słaby

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie jakim pędzlem nakładacie pudry z BU. Ja mam puder bambusowy z jedwabiem i od zakupu stoi, bo nie mam pędzla :P zastanawiam się nad pędzlem For Your Beauty, albo tym z Essence coś z Moonlight ale on chyba był w limitowanej edycji ( eeeh, możecie jakieś polecić? Bo mam flat topa do minerałów, ale chyba będzie za gęsty, co nie ?
ja nakładam byle czym oba pędzle mam z avonu, nic specjalnego ale spełniają swoją role
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 17:18   #2944
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja na zime polecam serum-olejek z wit C, rok temu bardzo fajnie mi robił

a podaj przepis proszę
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 17:24   #2945
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez d0lcevita Pokaż wiadomość
a podaj przepis proszę
Chyba chodzi o serum z wit.C z BU.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 17:55   #2946
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Chyba chodzi o serum z wit.C z BU.
eh...to kicha...bo on mnie zapycha
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 19:06   #2947
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie jakim pędzlem nakładacie pudry z BU. Ja mam puder bambusowy z jedwabiem i od zakupu stoi, bo nie mam pędzla :P
Byle jakim pędzlem ja mam zwykły pędzel, kupiony w jakiejśtam drogerii, za 15zł i działa.
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 19:28   #2948
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ok, dzięki za odpowiedzi, czyli kupię byle jaki byle był przeznaczony do pudru zapewne będzie to jakiś For Your Beauty, bo często chodzę do Rossmana. Jeszcze raz dziękuję
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 21:02   #2949
shamrok
Raczkowanie
 
Avatar shamrok
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Grod Kraka
Wiadomości: 97
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

pierwsze zamowienie poszlo , juz nie moge sie doczekac na paczke. Zamowilam : olejek z wit C , serum 3xrose, peeling enz. , maske z algami , olejek do zmywania no i oczywiscie zel hialuronowy
mam nadzieje ze sie spisza te produkty , bo juz nei wiem co robic.
shamrok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 08:07   #2950
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez d0lcevita Pokaż wiadomość
eh...to kicha...bo on mnie zapycha
mowicie pewnie o flavo c, które mnie tez kiedyś strasznie zapchało i poszło w całości do kosza. Mi chodzi o serum-olejek z wit C:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-C.html
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 09:02   #2951
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
mowicie pewnie o flavo c, które mnie tez kiedyś strasznie zapchało i poszło w całości do kosza. Mi chodzi o serum-olejek z wit C:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-C.html
Mnie też zapchało, prawdopodobnie to glikol propylenowy, chociaż trochę wierzyć mi się nie chce... Miałam 2 podejścia do tego serum, teraz używam go w formie maseczki zgodnie z zaleceniami BU.
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-05, 10:06   #2952
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
mowicie pewnie o flavo c, które mnie tez kiedyś strasznie zapchało i poszło w całości do kosza. Mi chodzi o serum-olejek z wit C:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-C.html

aha...to coś innego....
mnie nie zapycha flavo c bo go nie uzywałam
ale to:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-regul.html
i juz wiem ze to ten olej z wiesiołka mnie zapchał
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 11:15   #2953
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

to musze sie zaopatrzyc w ten olejek z vit C

ja mam serum z Vit C z ZSK i ono nie jest w ogole tluste i nic nie nawilza


a ten olejek nadaje sie pod makijaz? jak sie wchlania?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 11:33   #2954
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

hmm, troche dawno juz go uzywałam i nie pamietam juz takich szczegołów, makijaż robie codziennie wiec dawalam rade tez z olejkiem. No ale jak juz pisalam, ja suchciel jestem i tego specyfiku uzywałam w sezonie grzewczym, który potęguje wysuszanie u mnie straszliwie. BU opisuje to jako lekki olejek i to chyba dobrze określa jego tłustość nie moge sobie przypomniec czy go mieszalam z zelem ha, hmm
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 11:39   #2955
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja od dwóch tygodni używam flavo c i na razie jestem zadowolona głównie pod krem pod makijaż. gdy go używam w ten sposób, mam wrażenie, że działa jak Idealist od Estee Lauder, a różnica w cenie jest gigantyczna! no ale mnie nigdy w życiu nic nie zapchało, także może stąd moje zadowolenie jedyny minus jest taki, że solo za mało nawilża, a ja mam tłustą cerę

mam pytanie do dziewczyn odnośnie olejku myjącego. ja go używam dopiero po zmyciu makijażu płynem/mleczkiem. a czy można używać go już na etapie zmywania samego makijażu?
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 11:42   #2956
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn odnośnie olejku myjącego. ja go używam dopiero po zmyciu makijażu płynem/mleczkiem. a czy można używać go już na etapie zmywania samego makijażu?
no to jasne, ze od razu olejkiem zmyjesz cały makijaz nawet tusz świetnie zmywa
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 11:48   #2957
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja wlasnie tez jestem sucha na maksa - i jak tylko pojawily sie mrozy to moge pisac po swojej twarzy i az mi sie luszczy
dlatego chce cos mocno nawilzajacego ale zeby sie nadawalo pod mineraly

odkad jestem taka sucha to na noc sie smaruje maslem shea
ale na dzien cos potrzebuje a maslo jest za tluste
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 12:00   #2958
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
no to jasne, ze od razu olejkiem zmyjesz cały makijaz nawet tusz świetnie zmywa
dzięki
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 12:08   #2959
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hej dziewczyny można dołączyć?
Powiedzcie mi czy na Was tonik z kwasem 2% też nie dawał żadnych efektów? Kurcze stosuję niby dopiero od 2-3 tygodni, ale efektów żadnych nie widzę. Chodziło mi głównie o to żeby pozbyć się zaskórników, ale za nic nie mogę. Myślę nad tym 10%.

Svinecka a próbowałaś niezmydlalną frakcję oleju sojowego? Podobno fajnie nawilża i dziewczyny stosują pod minerały.
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-05, 12:24   #2960
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
ja od dwóch tygodni używam flavo c i na razie jestem zadowolona głównie pod krem pod makijaż. gdy go używam w ten sposób, mam wrażenie, że działa jak Idealist od Estee Lauder, a różnica w cenie jest gigantyczna! no ale mnie nigdy w życiu nic nie zapchało, także może stąd moje zadowolenie jedyny minus jest taki, że solo za mało nawilża, a ja mam tłustą cerę

mam pytanie do dziewczyn odnośnie olejku myjącego. ja go używam dopiero po zmyciu makijażu płynem/mleczkiem. a czy można używać go już na etapie zmywania samego makijażu?
Ja używam całkiem na makijaż, nie wyobrażam sobie, aby go wspomagać innym oczyszczaniem

Edytowane przez skarpetta
Czas edycji: 2010-12-05 o 12:30
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 13:53   #2961
Linka_
Raczkowanie
 
Avatar Linka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 76
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Mam pytanie odnośnie toniku PHA - czy to możliwe żeby zapychał? Stosuje go co drugi dzień i widzę, że przybywa mi wyprysków i takich podskórnych grudek (nic więcej nowego nie wprowadzałam, więc tonik jest głównym podejrzanym). A może ten wysyp, to jakiś efekt oczyszczania skóry przy kwasie, który trzeba przejść żeby potem wszystko było ładnie? Pierwszy raz stosuje kosmetyki tego typu, więc nie mam pojęcia, jak ugryź to, co się dzieje
Linka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 14:17   #2962
Rybka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 170
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Zapytam ponownie, może tym razem ktoś będzie mógł mi pomóc, doradzić?
Cytat:
Napisane przez Rybka1 Pokaż wiadomość
Właśnie dziś przyszła do mnie pierwsza paczka z BU.
Na pierwszy rzut kupiłam:
-hydrolat oczarowy i z róży damasceńskiej
-żel hialuranowy odżywczy
-olej z róży rdzawej
Mam dość suchą cerę , z zaskórnikami na brodzie i nosie. Chciałabym poprawić kondycję skóry, ale nie wiem co jeszcze powinnam do kompletu kupić. Myślałam o toniku z kwasami, ale nie wiem jaki wybrać-nigdy nie używałam żadnych kwasów, do tego peeling enzymatyczny, może krem regenerujacy z kwasem liponowym lub jakieś serum?
Nie mam też pojęcia w jakiej kolejności używać tych kosmetyków.
Dziś przemyłam twarz hydrolatem oczarowym, potem wklepałam żel hialuranowy, a po kilku minutach olej z róży.
Chciałabym sie pozbyć zaskórników, ale nie wiem czy dzięki kosmetykom z BU się uda. Wiek 30+.

Co radzicie?
Od kilku dni używam tych kosmetyków i mogę powiedzieć, że hydrolat oczarowy chyba trochę ściąga mi skórę. Przecieram twarz hydrolatem, a potem nakładam żel hialuranowy wymieszany z kilkoma kroplami olejku z róży (paskudny zapach). Dziś użyłam hydrolatu różanego i wydaje mi się, że skóra jest bardziej nawilżona. Poobserwuję jeszcze jakiś czas i zobaczę czy mam dobre spostrzeżenia. Męczą mnie i wkurzają poszerzone pory i zaskórniki (to przez ostatni krem). Nie wiem już co robic, żeby w końcu doprowadzić moją skórę do porzadku.
__________________
Pozdrawiam. Rybka1
W styczniu 2011 r. zaczęłam olejować włosy.
W marcu 2011 r. włosy zaczęły się kręcić.
Mój cel-mieć dłuższe i bardziej skręcone loki.
Rybka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 15:52   #2963
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Rybka1 Pokaż wiadomość
Męczą mnie i wkurzają poszerzone pory i zaskórniki (to przez ostatni krem). Nie wiem już co robic, żeby w końcu doprowadzić moją skórę do porzadku.
a maseczka aspirynkowa?
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 18:24   #2964
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ja wlasnie tez jestem sucha na maksa - i jak tylko pojawily sie mrozy to moge pisac po swojej twarzy i az mi sie luszczy
dlatego chce cos mocno nawilzajacego ale zeby sie nadawalo pod mineraly

odkad jestem taka sucha to na noc sie smaruje maslem shea
ale na dzien cos potrzebuje a maslo jest za tluste
Svinecka, Niedobraku jeden - strone wczesniej napisalam -
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2939

__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 20:57   #2965
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Svinecka a próbowałaś niezmydlalną frakcję oleju sojowego? Podobno fajnie nawilża i dziewczyny stosują pod minerały.
o nie probowalam, dzieki
Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Svinecka, Niedobraku jeden - strone wczesniej napisalam -
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2939

nie bij
dziekuje kochana

musze sprobowac jak tak polecacie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 17:38   #2966
anshe
Raczkowanie
 
Avatar anshe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 341
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Powiedzcie mi kochane czy Serum-olejek regulujący LEMON EKO mogę stosować w okolice oczu? Czy lepiej omijać?
nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji
anshe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 07:43   #2967
siostra9
Raczkowanie
 
Avatar siostra9
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 171
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
kwas ferulowy nie ma działania złuszczającego, nie każdy kwas złuszcza skórę kwas ferulowy to antyoksydant, wzmacniający fotoprotekcyjne działanie tego serum, świetnie nadającego się zatem pod filtry - jako taka druga 'linia obrony' - chroniąca skórę zarówno przed szkodliwym wpływem promieniowania uv, jak i potencjalnym wolnym rodnikom generowanym przez sam filtr. ale ten kwas sam w sobie nie wymusza stosowania filtrów.

dokładnie
ale należy pamiętać że filtry to pierwsza rzecz, o której należy pamiętać w profilaktyce starzenia się skóry, bo to promieniowanie uv głównie odpowiada za powstawanie zmarszczek.
acha dziękuję za wytłumaczenie, tak łopatologicznie czyli w sam raz do mnie tylko tak jak dziewczyny piszą jak stosować filtry pod makijaż , bo rozumię że niezmydlalna frakcja oleju sojowego, którą dziewczyny zachwalają, nawilża ale filtrem żadnym nie jest??
w sumie wymyśliłam sobie stosowanie Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF na noc, ale skoro ma funkcje również ochronne przed uv, to sprawdzę jak się będzie sprawował w dzień pod makijaż
__________________
...
siostra9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 08:19   #2968
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Siostra9 frakcja nawilża ale nie ma filtrów,nie przeraź się konsystencją,ona naprawdę wchłania się do matu ale z własnego doświadczenia doradzam kupno frakcji bez drobinek,mnie one podrażniały naczynka
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 09:21   #2969
Rybka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 170
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez d0lcevita Pokaż wiadomość
a maseczka aspirynkowa?
Poczytam o tej maseczce. Czy w razie czego macie jeszcze inne pomysły?
Może ktos się zna i podpowie czy krem robiony w aptece (w sumie to na zniszczoną skórę rąk) nadaje się też do twarzy?
Skład:
wit. A 100 tys. j.
wit. D3 150 tys. j.
Vmg cholesteroli ad 100,0 (pisowni tego ostatniego nie jestem pewna, bo trudno to rozszyfrować).
Maść jest tłusta, wygląda jak wazelina. Czy pod względem składnikowym jest coś warta?
__________________
Pozdrawiam. Rybka1
W styczniu 2011 r. zaczęłam olejować włosy.
W marcu 2011 r. włosy zaczęły się kręcić.
Mój cel-mieć dłuższe i bardziej skręcone loki.
Rybka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 13:35   #2970
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Właśnie jedzie do mnie tonic z kwasami AHA/BHA 10%.
Czy ma on takie samo działanie jak maseczka aspirynowa?
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.