Maestrobrush (pędzle Maestro) kto tam kupował i jakie są te pędzle? - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-09, 08:33   #1321
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
jest jakis moderator na sali? ;] chcialam sie zapytac czy mogę założyć temat o zbiorowych zakupach maestro i hakuro na stronie lady make up nie majac uprawnien organizatora? nie bede organizowac zamowienia, tylko chcialam zrobic takie miejsce, w ktorym ktos by sie tego podjal
Napisałam wiadomość do tylkokasi... zobaczmy co wyniknie...
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 09:12   #1322
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Napisałam wiadomość do tylkokasi... zobaczmy co wyniknie...
byłoby super gdyby sie zgodziła, moje must have ciagle wzrasta
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 10:04   #1323
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
byłoby super gdyby sie zgodziła, moje must have ciagle wzrasta

Prosiłam ją o pokierowanie z założeniem nowego wątku, ewentualnie wskazaniem co i jak zrobić.... bo pomimo przejrzenia regulaminu w tym kierunku, dalej ejstem zielona, wiem tyle, że jednak potrzebujemy kogoś kto ma uprawienia do składania zamówień...
Pędzelki też musze kupić, przed świętami, więc się jeszcze za bardzo nie śpieszę, nie hcę sama znów zamawiać bo korci mnie jednak rabat

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
jest jakis moderator na sali? ;] chcialam sie zapytac czy mogę założyć temat o zbiorowych zakupach maestro i hakuro na stronie lady make up nie majac uprawnien organizatora? nie bede organizowac zamowienia, tylko chcialam zrobic takie miejsce, w ktorym ktos by sie tego podjal
Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
byłoby super gdyby sie zgodziła, moje must have ciagle wzrasta

Dziewczyny wspomniałam o pędzelkach Maestro na wątku: Wspólne zakupy kosmetyczne. Isilindil coś wspomniała, że chce pędzle Hakuro zamówić.....
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 11:29   #1324
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

o, fajnie, przegapiłam ten wątek. Ja się kontaktowałam z Isilindin, ale nie wiem w końcu czy jest ona zainteresowana tym czy nie, ale może inna organizatorka
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 12:58   #1325
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Is robi to zamówienie, jest już otworzony temat gdzie można się zapisywać.

Wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=572727
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 13:37   #1326
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Is robi to zamówienie, jest już otworzony temat gdzie można się zapisywać.

Wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=572727

Dziękuję
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 13:53   #1327
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

który rozmiar kopytka jest wygodniejszy w użyciu 380 rozm. 6 czy rozm.8?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 19:08   #1328
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
który rozmiar kopytka jest wygodniejszy w użyciu 380 rozm. 6 czy rozm.8?
Też się przymierzam do zakupu. Ja robię tak, że biorę swoje wszystkie pędzelki, i mierzę - staram się kupić nowy pędzelek w nieco innych wymiarach... a kopytka nie mam żadnego, kulek dużo...i porównuję do wymiarów kulek. Zdecydowanie wolę rozmiar 8 - jest nieco większy niż 6...
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 22:58   #1329
Dafnis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 12
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Chciałam się zapytać, czy lepiej kupić pędzel "kopytko" nr 380, czy może lepiej Hakuro H78 i H80? Choć są to inne typy pędzla, przeznaczenie ich jest takie samo, więc się zastanawiam, czy kupić te dwa z Hakuro, czy ten jeden z Maestro. A może warto kupić je wszystkie (przy tej opcji skłaniam się najbardziej), choć nie chcę, żeby potem leżały nieużywane.
Dafnis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 20:30   #1330
MissSeptaria
Raczkowanie
 
Avatar MissSeptaria
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 101
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Przepraszam ze nic nie pisałam ale nie było mnie.

Co do wachlarzu dziewczyny mają rację lepiej kupić zamiast tego inny natomiast jeżeli chcesz mieć go w roli gadżetu to może ten z włosia Racoon, ja nie mam żadnego wachlarza ale myślę że jak bym miała kupić to właśnie ten bo z tego samego włosia jest pędzel do pudru który super rozciera.

Kulkę mam 420 więc nie pomogę ale mam jakąś kulkę którą dostałam gratis nie ma numeru ale być może że to jest właśnie Twoja i wydaje mi się że stożek robi się gdy rozcieram nią karetkę do oczu.
Mam złe doświadczenia w praniu pędzli w samym szamponie, polecam przepis na płyn który pisałam na górze wcześniejszej strony.



Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Też się przymierzam do zakupu. Ja robię tak, że biorę swoje wszystkie pędzelki, i mierzę - staram się kupić nowy pędzelek w nieco innych wymiarach... a kopytka nie mam żadnego, kulek dużo...i porównuję do wymiarów kulek. Zdecydowanie wolę rozmiar 8 - jest nieco większy niż 6...
Ja mam rozmiar 6 i jestem zadowolona ale nie mam porównania... natomiast posiadam kulkę w rozmiarze 8 i ona się niczym od kopytka 6 nie różni (w sensie wielkości) cofnij się stronę wcześniej tam jest zdjęcie moich pędzli i są obydwa;] (1.11.11)

Edytowane przez MissSeptaria
Czas edycji: 2011-11-14 o 20:31
MissSeptaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 11:07   #1331
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez MissSeptaria Pokaż wiadomość
Przepraszam ze nic nie pisałam ale nie było mnie.

Co do wachlarzu dziewczyny mają rację lepiej kupić zamiast tego inny natomiast jeżeli chcesz mieć go w roli gadżetu to może ten z włosia Racoon, ja nie mam żadnego wachlarza ale myślę że jak bym miała kupić to właśnie ten bo z tego samego włosia jest pędzel do pudru który super rozciera.


Ja mam rozmiar 6 i jestem zadowolona ale nie mam porównania... natomiast posiadam kulkę w rozmiarze 8 i ona się niczym od kopytka 6 nie różni (w sensie wielkości) cofnij się stronę wcześniej tam jest zdjęcie moich pędzli i są obydwa;] (1.11.11)
Myślisz, że ten wachlarz jest sztywniejszy? W sensie, że naprawdę można nim cos rozetrzeć i nie ugina się cały w momencie delikatnego nacisku?

Kulek mam pełno, na kopytko jednak się zdecydowałam - w ramach gadżetu. Ale wybrałam jednak rozmiar 8, zamówienie Isilindil właśnie realizuje.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Ewelina na blogu opisała kopytko: klik.
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 12:16   #1332
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

wachlarz sobie jednak odpuscił♦am na rzecz innych pędzli kopytko wzięlam w rozm. 8 - wertowałam wiele opini i chyba wiekszy bedzie dla mnie lepszy - przynajmniej mam taka nadzieje
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 12:24   #1333
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
wachlarz sobie jednak odpuscił♦am na rzecz innych pędzli kopytko wzięlam w rozm. 8 - wertowałam wiele opini i chyba wiekszy bedzie dla mnie lepszy - przynajmniej mam taka nadzieje
Ja jednak wolałabym mieć możliwość pomacania tych pędzli na żywo, porównania wielkości. To samo kopytko wzięłam co Ty... kulek mam moc, teraz inwestuję w tradycyjne jezyczkowe - bo o dziwo jakoś mi zawsze ich brakuje i muszę uzupełnić zestaw....Zastanawiam się na jakiej liczbie pędzli skończę, czy da się skończyć
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 13:21   #1334
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

oj nie da się, nie da - jak ktoś wpadł w pędzlomanię to zawsze ma tych pędzelków za mało ja po zakupie flatów hakuro zdaje się, że będę miała wszystkie najpotrzebniejsze, ale znając mnie co miesiąc coś nowego będzie mnie kusiło i będzie 'niezbędne' w moim zbiorze
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 13:35   #1335
Nicole the Blonde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 336
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

gdzie te czasy kiedy zwykla pacynka do cieni i puszek dolaczony do pudru starczaly? ja za pare dni mam urodziny i moja kolekcja pedzli powiekszy sie o 4 nowe sztuki :P
Nicole the Blonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 16:59   #1336
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Dziewczyny ktory pedzel do pudru polecacie?
maffash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 18:16   #1337
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
oj nie da się, nie da - jak ktoś wpadł w pędzlomanię to zawsze ma tych pędzelków za mało ja po zakupie flatów hakuro zdaje się, że będę miała wszystkie najpotrzebniejsze, ale znając mnie co miesiąc coś nowego będzie mnie kusiło i będzie 'niezbędne' w moim zbiorze
No ja się jednak staram nie szaleć. Bardzo nie lubię pędzli z krótką rączką - jak na złość często dostaje takie w prezencie. Leży to "to" nie używane i sprzedaję je, toleruję tylko długie rączki, wyjątek to kabuki. Pędzle to inwestycja jest na całe życie i tak to sobie tłumaczę przy zakupie nowych.

Cytat:
Napisane przez Nicole the Blonde Pokaż wiadomość
gdzie te czasy kiedy zwykla pacynka do cieni i puszek dolaczony do pudru starczaly? ja za pare dni mam urodziny i moja kolekcja pedzli powiekszy sie o 4 nowe sztuki :P
Hi hi, święta racja. Myślę, że nie miałyśmy tyle doświadczenia i praktyki, no i szkoleń ;-). Super z tym prezentem: wszystkiego dobrego przy okazji
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 21:27   #1338
MissSeptaria
Raczkowanie
 
Avatar MissSeptaria
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 101
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Myślisz, że ten wachlarz jest sztywniejszy? W sensie, że naprawdę można nim cos rozetrzeć i nie ugina się cały w momencie delikatnego nacisku?

Kulek mam pełno, na kopytko jednak się zdecydowałam - w ramach gadżetu. Ale wybrałam jednak rozmiar 8, zamówienie Isilindil właśnie realizuje.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Ewelina na blogu opisała kopytko: klik.
Głowy za to nie dam bo nie mam wachlarzu ale mam z tego włosia pędzel do pudru i flat topa, ono jest sztywniejsze i pięknie rozciera no ale w tych pędzlach jest jednak dość zbite i tych włosów jest dużo więc to może zrobić różnicę.
Ale dalej podtrzymuje swoje racje że wachlarz to gadżet chociaż mnie też ostatnio kusi;p Coś z tą pędzlomanią jest wam powiem;]

Co do pędzla do pudru: 190 r 20 jest cuuudowny
MissSeptaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 11:14   #1339
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

ja mam jakiś stary zdezelowany wachlarz, muszę zaopatrzyć się w dwa nowe, właśnie z Maestro. Lubię pędzle w tym kształcie, nie tylko do omiatania skóry pod oczami ale do aplikacji różu, bronzera czy rozświetlacza
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 14:37   #1340
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja mam jakiś stary zdezelowany wachlarz, muszę zaopatrzyć się w dwa nowe, właśnie z Maestro. Lubię pędzle w tym kształcie, nie tylko do omiatania skóry pod oczami ale do aplikacji różu, bronzera czy rozświetlacza

Aga mam nadzieję, że napiszesz nam recenzję na blogu ;-).
Ja na razie uzupełniałam zapasy jezyczkowych, bo jednak za mało ich miałam. Korci mnie jeszcze do pudru, taka bomba, Maestro oczywiście... chyba muszę kolejną świnkę lub słoik dostawić...
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 18:57   #1341
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Się przywitam na wątku .

Od dziś jestem szczęśliwą posiadaczką pędzli maestro.
Do tej pory używałam co tam mi wpadło w łapki , jakieś donegale , kuleczkę z essence i no name'y....

Uczę się od jakiegoś czasu ładnie malować swoją buzię i jakoś nie bardzo mi wychodzi , więc doszłam do wniosku , że to na pewno przez pędzle

Ponieważ z zapałem śledzę blog agabil1 , mój wybór padł właśne na pędzle maestro ( niemały wpływ też miało to , że jestem z Lublina i po prostu przez jakiś czas odkładałam sobie do skarpetki pieniążki i dziś właśnie nadszedł TEN dzień - pojechałam do sklepu )

Zakupiłam 12 pędzli , które poleca szczególnie na swoim blogu agabil1 ( w razie co jak makijaż nadal nie będzie wychodził , to będę miała na kogo zgonić )

Nie używałam ich jeszcze , ale napiszę pierwsze spostrzeżenia laika :




- 155 ( śliczny , zgrabniutki idealny rozmiarowo, mięciutki - wg mnie nie za duży , nie za mały - od razu widać , że pędzel wszechstronny - do konturowania- modelowania , brązera , różu, nawet rozświetlacza ) wg mnie absolutny must have!
- 550 r. 12 ( jest w jednym rozmiarze) pędzelek ścięty ukośnie , miękki, ale nie jest to kopytko , bo włosie na końcu zwężone. Jest naprawdę spory.

- 380 (kopytko) r. 6 . Miałam obydwa rozmiary w ręku i 6 i 8 i doszłam do wniosku , że 8 jest zdecydowanie dla mnie za duża ( mam dość małe oczy i głęboko osadzone a r.6 jest naprawdę duży

- 420 - kuleczka r.8 Jechałam z zamiarem kupna r.6 , ale na miejscu okazało się , że 6 jest maciupeńka.....
Powiem Wam , że kopytko w rozmiarze 6 jest dwa razy większe niż kuleczka w rozmiarze 8 !!!!! Myślę , że 8 będzie miała większe zastosowanie , a bez problemu takim rozmiarem da się rozetrzeć np. kreskę na dolnej linii rzęs.

- 360 r.6 kupiłam z przeznaczenie do nakładania cienia na dolnej powiece - jest naprawdę mały i na pewno precyzyjnie będzie się nim nakładało cień.

- 320- pędzle do aplikacji cieni na górną powiekę - kupiłam dwa - r.8 i 10 - Aga pisała , że to absolutnie must have , więc po prosu kupiłam Myślę , że to faktycznie podstawowe pędzelki do makijażu oka.

-497 r. 12 - słynny blender , jest w jednym rozmiarze , kupiony także bo Aga pisała , że mus Widziałam , że niektóre dziewczyny pisały , że drapie , ale nie wiem jak to możliwe , bo wg mnie jest niesamowicie miękki !!!!

-490 r. 10 - jako mniejszy zamiennik 497 - również do blendowania i rozcierania cieni

- 640 - r. 6 kupiłam z przenaczeniem do malowania brwi - uważam , ze idealny rozmiar do precyzyjnego podkreślenia brwi.

- 660 - r. 4 - do eyelinera. Kupiłam malutki , bo większe mam z sephory i jeden prosty ze smashboxa , więc doszłam do wniosku , że wypróbuję jeszcze taki malutki - na pewno idealny do kresek cieniutkich , a także do nauki malowania kresek.

-720 - r. 6 pędzelek do ust - nie używam pędzelka do ust , ale uważam , ze ten będzie się idealnie nadawał do aplikowania korektora w kremie ( jeszcze takowego nie posiadam , ale się przymierzam )

To cały mój zbiór ....
Siedzę sobie i się na nie przyglądam i przyglądam i żal mi będzie je pobrudzić

W tym sklepie Maestro , gdzie dziś robiłam zakupy mieści się też mała pracownia i widziałam jak trzy panie robią te pędzelki faktycznie - całkowicie ręcznie !

Nie wiem czy coś pomogłam , ale cieszę się , że mogłam podzielić sie z Wami moim szczęściem
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 19:14   #1342
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
( niemały wpływ też miało to , że jestem z Lublina i po prostu przez jakiś czas odkładałam sobie do skarpetki pieniążki i dziś właśnie nadszedł TEN dzień - pojechałam do sklepu )


Nie wiem czy coś pomogłam , ale cieszę się , że mogłam podzielić sie z Wami moim szczęściem

Tigerr witaj ;-)

To jednak można się dogadać i pojechać i pooglądam i pomacać te pędzelki??
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 19:37   #1343
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Tigerr witaj ;-)

To jednak można się dogadać i pojechać i pooglądam i pomacać te pędzelki??

Tak , jest sklep i pracownia w jednym .
Każdy pędzelek można dotknąć , pomacać , porównać - panie są b. miłe - wszystko pokażą.

Ja za bardzo sie dziś nie namacałam , bo nie za bardzo się znam , tak jak pisałam jestem początkującą "pędzlarką" , chociaż kobietą już dość dojrzałą ....
Myślę , że dla osób , które dokładnie wiedzą jakie rodzaje pędzli , włosia itd im odpowiadają to "podotykanie" własnymi rękami jest potrzebne .

dla osób mieszkających daleko od Lublina pozostają jednak tylko targi kosmetyczne , ale one odbywają się wg mnie dośc rzadko , no i tylko w kilku dużych miastach w Polsce .
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 19:58   #1344
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Tak , jest sklep i pracownia w jednym .
Każdy pędzelek można dotknąć , pomacać , porównać - panie są b. miłe - wszystko pokażą.

Ja za bardzo sie dziś nie namacałam , bo nie za bardzo się znam , tak jak pisałam jestem początkującą "pędzlarką" , chociaż kobietą już dość dojrzałą ....
Myślę , że dla osób , które dokładnie wiedzą jakie rodzaje pędzli , włosia itd im odpowiadają to "podotykanie" własnymi rękami jest potrzebne .

dla osób mieszkających daleko od Lublina pozostają jednak tylko targi kosmetyczne , ale one odbywają się wg mnie dośc rzadko , no i tylko w kilku dużych miastach w Polsce .
Ciemna masa ze mnie, bo mogłam się wybrać też do sklepu, nie lubię w ciemno kupować pędzli. A kontakt wzięłaś z ich strony żeby osobiście odwiedzić? Ale Ci zazdroszczę
A byłaś na Bocianiej czy gdzie?
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 20:31   #1345
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Się przywitam na wątku .

Od dziś jestem szczęśliwą posiadaczką pędzli maestro.
Do tej pory używałam co tam mi wpadło w łapki , jakieś donegale , kuleczkę z essence i no name'y....

Uczę się od jakiegoś czasu ładnie malować swoją buzię i jakoś nie bardzo mi wychodzi , więc doszłam do wniosku , że to na pewno przez pędzle

Ponieważ z zapałem śledzę blog agabil1 , mój wybór padł właśne na pędzle maestro ( niemały wpływ też miało to , że jestem z Lublina i po prostu przez jakiś czas odkładałam sobie do skarpetki pieniążki i dziś właśnie nadszedł TEN dzień - pojechałam do sklepu )

Zakupiłam 12 pędzli , które poleca szczególnie na swoim blogu agabil1 ( w razie co jak makijaż nadal nie będzie wychodził , to będę miała na kogo zgonić )
Hehe, widzę, ze nie tylko mnie Aguś kusi. Dzisiaj przyszły do mnie dwa pędzelki, 320 r 8 do cieni i 497 do blendowania. Są wspaniałe - ja od razu wypróbowałam i efekt jest WOW! To dopiero aplikacja. Obiegową opinią o blenderze mnie zabiłaś. Szorstkie włosie? Kto to wymyślił? Ja jestem zachwycona jaki on mięciusi, milusi i jak cudnie cienie rozciera. Zakochałam się. Nie sądziłam, ze taki pędzel jest w ogóle potrzebny. Teraz to tylko nauczyć się dobrze operować cieniami.

W dodatku nim użyłam na cieniach musiałam oczywiście mego synka zapaleńca na punkcie kosmetyków pomiziać pędzelkami po oczach. Bardzo to polubił, więc nikt niech mi nie wmawia, że one drapią.
Na razie mam 3 pędzle i jestem zadowolona. Dobre są, jedynie trochę kiwa mi się skuwka we flat topie, ale nie przeszkadza to w aplikacji.

Swoją drogą me dziecię mnie przeraża tą swoją fascynacją kosmetykami, zarówno pielęgnacja, stylizacja, jak i kolorówka go interesi. O zgrozo, chciałby aby go malować, jest taki szczęśliwy, jak mu usta balsamem pielęgnacyjnym dam pomalować, albo czystym pędzelkiem buźkę omiotę... Nie wiem, czy powinnam, to chłopiec w końcu. Trzymam z dala od niego kolorówkę, bo on bardzo by chciał używać kolorowych błyszczyków, szminek, cieni etc. Możliwe, że się napatrzył po prostu na mnie, na kobietki w internecie w tutorialach i myśli, ze on też może.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 20:41   #1346
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Ciemna masa ze mnie, bo mogłam się wybrać też do sklepu, nie lubię w ciemno kupować pędzli. A kontakt wzięłaś z ich strony żeby osobiście odwiedzić? Ale Ci zazdroszczę
A byłaś na Bocianiej czy gdzie?

Tak , na Bocianiej
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 17:15   #1347
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Tak , na Bocianiej
Ok, dziękuję

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Hehe, widzę, ze nie tylko mnie Aguś kusi. Dzisiaj przyszły do mnie dwa pędzelki, 320 r 8 do cieni i 497 do blendowania. Są wspaniałe - ja od razu wypróbowałam i efekt jest WOW! To dopiero aplikacja. Obiegową opinią o blenderze mnie zabiłaś. Szorstkie włosie? Kto to wymyślił? Ja jestem zachwycona jaki on mięciusi, milusi i jak cudnie cienie rozciera. Zakochałam się. Nie sądziłam, ze taki pędzel jest w ogóle potrzebny. Teraz to tylko nauczyć się dobrze operować cieniami.

W dodatku nim użyłam na cieniach musiałam oczywiście mego synka zapaleńca na punkcie kosmetyków pomiziać pędzelkami po oczach. Bardzo to polubił, więc nikt niech mi nie wmawia, że one drapią.
Na razie mam 3 pędzle i jestem zadowolona. Dobre są, jedynie trochę kiwa mi się skuwka we flat topie, ale nie przeszkadza to w aplikacji.

Swoją drogą me dziecię mnie przeraża tą swoją fascynacją kosmetykami, zarówno pielęgnacja, stylizacja, jak i kolorówka go interesi. O zgrozo, chciałby aby go malować, jest taki szczęśliwy, jak mu usta balsamem pielęgnacyjnym dam pomalować, albo czystym pędzelkiem buźkę omiotę... Nie wiem, czy powinnam, to chłopiec w końcu. Trzymam z dala od niego kolorówkę, bo on bardzo by chciał używać kolorowych błyszczyków, szminek, cieni etc. Możliwe, że się napatrzył po prostu na mnie, na kobietki w internecie w tutorialach i myśli, ze on też może.
Ja mam 490 i powiem, że drapie naprawdę dość mocno. Na słynny 497 dopiero czekam, a zamówiłam ze zbiorowego zamówienia od Is.

Co do dzieci... siostrzeniec widząc jak się "błyskam" na oczach zaczął mi paluszkami macać powieki a potem to co mu zostało sobie paciać na twarz. To normalne, że dzieci lubią kosmetyki: małe to, kolorowe, pachnie czasem no i jak widzi Ciebie z kosmetykami to chce wiedzieć, czym to tak mama jest zainteresowana bardzo i co lubi ;-)
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 21:14   #1348
MissSeptaria
Raczkowanie
 
Avatar MissSeptaria
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 101
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość

-497 r. 12 - słynny blender , jest w jednym rozmiarze , kupiony także bo Aga pisała , że mus Widziałam , że niektóre dziewczyny pisały , że drapie , ale nie wiem jak to możliwe , bo wg mnie jest niesamowicie miękki !!!!

na przykład ja;] Mam zarówno 497 i 490. 497 jest za☠☠☠isty ale mnie kuje, więc na co dzień używam 490 a naszego sławnego białego śmigacza tylko do ciemnych i bardzo smoky eye. Koleżanka zaś której polecałam pędzle stwierdziła że ją "smyra". Wiec to zależny od skóry;]
Kurde ale tak no 497 to jeszcze ma to włosie sztywne ale ja czytałam o dziewczynach których drapie Racoon czyli na przykład 190 na litość ja się tym pędzlem miziam dla przyjemności


Dziewczyny jak któraś ma jakikolwiek pędzel WACHLARZOWY czekam na rozbudowaną opinię i porównanie bo coraz bardziej mnie korci Chciałabym aby w tym opisie było od wielkości, po sztywność, wygląd pędzla po praniu i jakość nakładania kosmetyku
MissSeptaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 21:16   #1349
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

mnie kusi jakiś wachlarz albo nawet dwa
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 21:27   #1350
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez MissSeptaria Pokaż wiadomość
na przykład ja;] Mam zarówno 497 i 490. 497 jest za☠☠☠isty ale mnie kuje, więc na co dzień używam 490 a naszego sławnego białego śmigacza tylko do ciemnych i bardzo smoky eye. Koleżanka zaś której polecałam pędzle stwierdziła że ją "smyra". Wiec to zależny od skóry;]
Kurde ale tak no 497 to jeszcze ma to włosie sztywne ale ja czytałam o dziewczynach których drapie Racoon czyli na przykład 190 na litość ja się tym pędzlem miziam dla przyjemności


Dziewczyny jak któraś ma jakikolwiek pędzel WACHLARZOWY czekam na rozbudowaną opinię i porównanie bo coraz bardziej mnie korci Chciałabym aby w tym opisie było od wielkości, po sztywność, wygląd pędzla po praniu i jakość nakładania kosmetyku
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
mnie kusi jakiś wachlarz albo nawet dwa

Ja mam 2 wachlarze. Widać je u mnie w tym wpisie http://tylkokasiaa.blogspot.com/2011...najnowsza.html
Ale jak dla mnie zbędne pędzle. Zbyt wiotkie aby dobrze strzepnąć resztki (szczególnie brokatowe) i zbyt mało włosia aby fajnie nałożyć rozświetlacz i rozetrzeć.
Do maseczek nie stosowałam

Ja bym chciała wachlarz ale taki:
http://edyta_ok.republika.pl/luzlancrone2/2.jpg
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie




Edytowane przez tylkokasia
Czas edycji: 2011-12-06 o 21:28
tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-20 10:50:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.