Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-09, 18:18   #181
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Dziewczyny bardzo dziękuję za miłe słowa i dodanie otuchy. Cieszę się tym blogiem jak małe dziecko, nie wiem od czego zacząć, robię wszystko naraz. Uczę się, a to wcale nie taka łatwa sprawa.

Wracając do kosmetyków. Mam dzisiaj oklap na głowie. Moje włosy są ciężkie, jakby przytyły. Tylko od czego? Farbowania, szamponu i odzywki JMO, czy mgiełki Phenome?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 18:23   #182
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Dziewczyny, czy olej wspaniały nadaje się do nakładania na twarz?
Przez te mrozy mam straaasznie przesuszoną skórę i brakuje mi już pomysłu, jak ją nawilżyć
Koncentrat AMB jest fajny, ale niestety nie daje rady na z takim stopniem wysuszenia, z jakim się borykam ...
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 18:35   #183
madziulaczek1991
Zakorzenienie
 
Avatar madziulaczek1991
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 203
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Pomyłka

Edytowane przez madziulaczek1991
Czas edycji: 2012-02-09 o 19:45
madziulaczek1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 18:41   #184
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez madziulaczek1991 Pokaż wiadomość
Oto moje ostatnie nabytki..
Hmmm... miło, że się dzielisz radością, ale to nie są kosmetyki naturalne czy ekologiczne
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 19:11   #185
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nawilża, trochę podrażnia (zaczerwienia skórę) ale to przechodzi...

To było serum, te dwie rzeczy to jakieś nowości...
Dziękuje
Tak, tak właśnie dziewczyny tak wychwalały serum, że aż zainteresowały mnie te nowości

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w realu rafinowany za około 21zł za 500ml. Chyba nierafinowane są z oleofarmu albo efavitu Ciut droższe.
Fajny? Jest cudny. Po nocy cera uspokojona, pory zwężone, odpowiednio nawilżona, matowa, jaśniutka Mam fioła na punkcie jasności cery.
I tłuczesz młotkiem codziennie orzechy? To i odstresowac się można
no to zrobiłaś mu skuteczną reklame Że taki cudowny mówisz, spróbuje
z tą metodą odstresowania się to jest myśl, może kiedyś w razie potrzeby przetestuje Na razie ograniczam się do pójścia do sklepu ze zdrową żywnością i kupienia gotowych do wcinania

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kochane przesyłam zdjęcie phenomenalnych nabytków. Wiem dużo tego, ale chciałam żeby na jakiś czas starczyło, tym bardziej że muszę zamawiać

Co do bloga. Chciałam pisać bloga o kosmetykach, jak tylko kupiłam pierwszy kosmetyk dr.Hauschka. Miałam od dłuższego czasu szkielet bloga, ale bez wpisów. Jakoś nie mogłam tego ruszyć i wreszcie zainspirowałyście mnie i mam już pierwszy post. Jeśli chcecie, na wspólnym też chętnie popiszę. Jeśli oczywiście nie macie nic przeciwko mojemu, który tyle potrzebował żeby dojrzeć.
Brawa! Piękne zakupy Tak, już spokojnie możesz otwierać sklep Phenome

Bloga będę z miłą chęcią śledziła

Cytat:
Napisane przez madziulaczek1991 Pokaż wiadomość
Oto moje ostatnie nabytki..
Niestety nie ten wątek..
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 19:24   #186
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Korah, to dobrze, że doszło.

Madziulaczek, a ty nie pomyliłaś wątków?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 19:33   #187
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kochane przesyłam zdjęcie phenomenalnych nabytków. Wiem dużo tego, ale chciałam żeby na jakiś czas starczyło, tym bardziej że muszę zamawiać

Zaczynajmy od lewej:
- mydełko Fresh Mint - całkiem przyjemne mydełko, choć nie tak kremowe jak LF. Ładnie pachnie.
- rozgrzewający balsam do rąk Warming hand therapy - maźglnęłam się nim raz i nie do końca mnie powalił. Liczyłam, że będzie bardziej treściwy i tłuściutki
- kremik pod oczy Happy eye area lightener - już o nim pisałam i się nim zachwycałam. Mógłby lepiej nawilżać, ale za to rozjaśnia cienie.
- balsam do ciała Mommy-to-be i to podwójnie. Nie lubię balsamów do ciała, wolę oliwki. Ten jednak bardzo mi się spodobał. Fakt zapach i wydajność jako takie, ale nawilżenie i może nawet ujędrnienie jak najbardziej.
- żel do biustu Deeply Firming - mamy chyba wszystkie Całkiem fajny wydajny kosmetyk, zobaczymy co zrobi z biustem, byle nie pustą skarpetkę z jajkim w środku
- żel do mycia Haed-to-Toe - chyba największe rozczarowanie. Pięknie pachnie i delikatnie myje. Na tym koniec zalet. Bardzo ale to bardzo niewydajny!
- oliwka New Born - na razie moge powiedzieć tylko tyle, że ładnie pachnie
- ochronny balsam Everyday Cheek & Lip balm - dzisiaj Tomo testował będąc na sankach z dziadkiem. Chyba ok, policzki przynajmniej na razie nie płoną.
- mydełka My First - jeszcze nietknięte
- olejek do włosów Thin Hair oil remedy - o efektach jeszcze nie powiem, bo wiadomo trzeba poczekać. Ale ma coś w sobie, bo mam go w podwójnej ilości
- mgiełka do włosów Nourishing hair mist - dzisiaj psiknęłam. Uniesienia nie widzę i trudno też powiedzieć o działaniu. Jestem teraz po hennowaniu, testuję szampony JMO i tak na prawdę trudno powiedzieć jak działa, bo włosy mam zupełnie inne.
- krem do golenia Soothing shaving cream - mąż jeszcze nie próbował
- łagodzący żel po goleniu Post Shave cooling gel - też jeszcze musi poczekać

Ło ludzie ile pisania i jeszcze te dziwne nazwy Teraz tylko się smarować, psikać i myć

Co do bloga. Chciałam pisać bloga o kosmetykach, jak tylko kupiłam pierwszy kosmetyk dr.Hauschka. Miałam od dłuższego czasu szkielet bloga, ale bez wpisów. Jakoś nie mogłam tego ruszyć i wreszcie zainspirowałyście mnie i mam już pierwszy post. Jeśli chcecie, na wspólnym też chętnie popiszę. Jeśli oczywiście nie macie nic przeciwko mojemu, który tyle potrzebował żeby dojrzeć.
Ale szał! Już sobie dodałam Twojego bloga do zakładek i będę pilnie śledzić.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 19:43   #188
madziulaczek1991
Zakorzenienie
 
Avatar madziulaczek1991
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 203
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

najmocniej przepraszm..:/ pomieszałam wątki..:/
madziulaczek1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 21:11   #189
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Dziewczyny, trzymajcie mnie, przeglądam iherb, niech mnie ktoś powstrzyma



Wiedziałam, że nie można na Was liczyć

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-02-09 o 21:28
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 21:27   #190
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

dwa dni mnie nie było i nowy wątek... ale pędzicie! dołączam oczywiście

ropieją mi uszy po przekłuciu
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 21:29   #191
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

dziewczyny pomozcie czy to sa te olejki o ktorych pisalyscie i zachwalalyscie
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 21:29   #192
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trzymajcie mnie, przeglądam iherb, niech mnie ktoś powstrzyma
Ja przeglądam iherba od 2 tygodni, czytam recenzje, wkładam i wyjmuję rzeczy z koszyka... Tak terapeutycznie, bo na razie oszczędzam. Aha, polecam http://reviews.vitacost.com/ - można skonfrontować z opiniami z iherba.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że nie można na Was liczyć
No dobra, niech będzie - (trzymam Cię). Podziałało?

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-02-09 o 21:32
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 21:41   #193
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
dziewczyny pomozcie czy to sa te olejki o ktorych pisalyscie i zachwalalyscie
tzn które

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ja przeglądam iherba od 2 tygodni, czytam recenzje, wkładam i wyjmuję rzeczy z koszyka... Tak terapeutycznie, bo na razie oszczędzam. Aha, polecam http://reviews.vitacost.com/ - można skonfrontować z opiniami z iherba.

No dobra, niech będzie - (trzymam Cię). Podziałało?
Chyba bedę musiała zastosowac podobną terapię Dzięki
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 21:59   #194
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

o wcielo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sesaoil.jpg (7,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg henaraoil2.jpg (12,6 KB, 9 załadowań)
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 22:59   #195
seszene
Raczkowanie
 
Avatar seszene
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

nikt mi tu nie odpowiada:P halooooo
jestem na etapie szukania idealnego szamponu:P
znalazłam taką serie http://amargan.pl/produkt-olejek-arganowy/
tylko kurcze trochę drogo:/ na razie mnie nie stać.
znacie jakieś fajne szampony? najlepiej nawilżające
seszene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 00:19   #196
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Miałam z tej serii myjke - rękawice do ciała z soją. Nie polecam jej ponieważ strona sojowa zaczeła pękać i drzeć się a używałam ją dopiero dwa razy
Mała myjka do twarzy może wytrzyma dlużej, co innego myć ciało a co innego delikatnie twarz. Część sojowa w dotyku i odczuciu jest jakby wykonano ją z grubego przetworzonego papieru.

Zaś polecam serdecznie serie Bio Garden z Avy, miałam próbki kremów a mamie kupiłam serum - bardzo fajne kosmetyki pod kątem składu, konsystencji i wchłaniania się.

Byłam ostatnio na targach od wahadełka i gwiazd Stało tam kilka stoisk z naturalną pielenacją, ale rownież i pseudo-naturalnych kosmetyków na roślinnych wyciągach.
Udało mi się wygrzebać wśród tego wszystkiego hydrolat lawendowy i cytrynowy, olejek amla do włosów, masełko shea i dwa kremiki z Gulivere dla mamy. Było też sporo Aleppo ale małe stężenia i nieznanych mi dystrybutorów, wiec nawet nie zaciekawily mnie, różne oleje i olejki eteryczne, glinki, maseczki z algami, spiruliną i inne. Produkty wręcz te same co można zakupić chocby na Helfy czy Allegro. Ceny dosyć przystępne i porownywalne do Internetowych co mnie ucieszyło bo byłam przekonana, że podbiją cene dla zysku na takich targach. Ale targi są nadal mało popularne więc gdyby zniechęcili tych klientów co mają, chyba z czasem nikt by nie przychodził... chyba że do wróżki
Ciesze się bo jeszcze kilka lat temu na takich targach było bardzo mało naturalnych kosmetyków, a teraz z roku na rok coraz więcej. Smuci mnie tylko to, że jedynie świadomy klient wygrzebie tam prawdziwe naturalne kosmetyki, bo w 70% to nadal chemia z dodatkiem czegoś naturalnego. Ale warto chodzić, szukać i wygrzebać coś wartościowego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg elementy-zestaw-myjka-soja.jpg (36,9 KB, 24 załadowań)
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-02-10 o 00:25
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 05:50   #197
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kochane przesyłam zdjęcie phenomenalnych nabytków. Wiem dużo tego, ale chciałam żeby na jakiś czas starczyło, tym bardziej że muszę zamawiać

Zaczynajmy od lewej:
- mydełko Fresh Mint - całkiem przyjemne mydełko, choć nie tak kremowe jak LF. Ładnie pachnie.
- rozgrzewający balsam do rąk Warming hand therapy - maźglnęłam się nim raz i nie do końca mnie powalił. Liczyłam, że będzie bardziej treściwy i tłuściutki
- kremik pod oczy Happy eye area lightener - już o nim pisałam i się nim zachwycałam. Mógłby lepiej nawilżać, ale za to rozjaśnia cienie.
- balsam do ciała Mommy-to-be i to podwójnie. Nie lubię balsamów do ciała, wolę oliwki. Ten jednak bardzo mi się spodobał. Fakt zapach i wydajność jako takie, ale nawilżenie i może nawet ujędrnienie jak najbardziej.
- żel do biustu Deeply Firming - mamy chyba wszystkie Całkiem fajny wydajny kosmetyk, zobaczymy co zrobi z biustem, byle nie pustą skarpetkę z jajkim w środku
- żel do mycia Haed-to-Toe - chyba największe rozczarowanie. Pięknie pachnie i delikatnie myje. Na tym koniec zalet. Bardzo ale to bardzo niewydajny!
- oliwka New Born - na razie moge powiedzieć tylko tyle, że ładnie pachnie
- ochronny balsam Everyday Cheek & Lip balm - dzisiaj Tomo testował będąc na sankach z dziadkiem. Chyba ok, policzki przynajmniej na razie nie płoną.
- mydełka My First - jeszcze nietknięte
- olejek do włosów Thin Hair oil remedy - o efektach jeszcze nie powiem, bo wiadomo trzeba poczekać. Ale ma coś w sobie, bo mam go w podwójnej ilości
- mgiełka do włosów Nourishing hair mist - dzisiaj psiknęłam. Uniesienia nie widzę i trudno też powiedzieć o działaniu. Jestem teraz po hennowaniu, testuję szampony JMO i tak na prawdę trudno powiedzieć jak działa, bo włosy mam zupełnie inne.
- krem do golenia Soothing shaving cream - mąż jeszcze nie próbował
- łagodzący żel po goleniu Post Shave cooling gel - też jeszcze musi poczekać

Ło ludzie ile pisania i jeszcze te dziwne nazwy Teraz tylko się smarować, psikać i myć

Co do bloga. Chciałam pisać bloga o kosmetykach, jak tylko kupiłam pierwszy kosmetyk dr.Hauschka. Miałam od dłuższego czasu szkielet bloga, ale bez wpisów. Jakoś nie mogłam tego ruszyć i wreszcie zainspirowałyście mnie i mam już pierwszy post. Jeśli chcecie, na wspólnym też chętnie popiszę. Jeśli oczywiście nie macie nic przeciwko mojemu, który tyle potrzebował żeby dojrzeć.
margoltka ilość Phenomek dech zapiera testuj i dziel sie opiniami . Trzymam kciukasy za bloga . Z pewnością bedzie phenomenalny .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 06:33   #198
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ja też zapuszczam włosy, ale nie wyobrażam sobie ich nie podcinać. Musze i koniec. Niestety zapuszczanie trwa o wiele wiele dłużej
Niektóre babki mają takie piękne dłonie jakby dopiero wyszły do kosmetyczki, pozazdrościć, marzenie takie pazurki Szczęściara!


.
Eee wiem fajnie z tym mam
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Teraz mam olejek Phenome na skórze głowy, a na długości olej z migdałów. Nie wiem czy hennowane włosy mają jakieś upodobania co do olejków? Olejek Phenome wydaje się całkiem fajny, chociaż chyba daję go więcej niż 10kropel. Ma ktoś ten kosmetyk? Jestem ciekawa jak go nakładacie?

Zuzia fajnie, że jesteś
Mam go,ale jeszcze nieużywany.
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
witam się z Wami w kolejnej części jesteście niesamowite

jestem po trzykrotnym użyciu phenomenalnej mgiełki do włosów...umyłam je jak zwykle i spryskałam obficie włosy na całej długości oraz skalp...iiiiiiiiiii...jes tem całkiem zadowolona ...pachnie jak pelargonie latem na balkonie...włosy są miękkie i przyjemne w dotyku, najbardziej podoba mi się jednak efekt push up jaki daje ona na włosach :P naprawdę ładnie unosi je do góry, nic a nic nie obciąza włosów (no w końcu to mgiełka)...nie zauważyłam też żeby je prostowała lub podkreślała skręt fal...ale żeby nie było tak kolorowo to jest jeden spory minus...nie pomaga w rozczesywaniu włosów...brakuje jakiegoś "poślizgu"...więcej solo jej nie użyję bo zbyt dużo włosów sobie przez nią wyrwałam podczas czesania...szczególnie jak już wyschły...
czy Wy też macie takie odczucia??
Ja mam mieszane odczucia na temat mgiełki...żadna ze mnie Pocahontas niestetyUżyłam jej na umyte włosy bez celowego nakładania odżywki,chciałam sprawdzić jak się spisuję soloNie podobają mi się moje włosy po jej użyciu,są sztywniejsze,mniej błyszczą i efekt przypomina mi takie włosy jaki miałam po olejku JMO
Dzisiaj jest drugi dzien po umyciu i włosy są ciężkie,jakby grubsze-ale tak brzydko grubsze i efekt jest naprawdę niefajny.
Jakbym tyle za nią dała ile kosztuję w regularnej cenie to tylko sznur na szyję z rozpaczyJeszcze ją przetestuję po nałożeniu odżywki i zobaczę co z tego będzie.
Ze swojej strony póki co nie polecam
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że mozna na skórę głowy Napisz proszę jak ja nakładasz. Dzisiaj czeka mnie pierwsze psikanie i tak trochę nie wiem, jak się za to zabrać
Ja spsikałam skórę głowy i w tej chwili mam głowę do mycia,gdzie normalnie powinna być jeszcze świeża do wieczora

Gratuluję zbioru phenomenalnegokla ski:
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wracając do kosmetyków. Mam dzisiaj oklap na głowie. Moje włosy są ciężkie, jakby przytyły. Tylko od czego? Farbowania, szamponu i odzywki JMO, czy mgiełki Phenome?
Stawiam na mgiełkę,bo mam to samo niestety
Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy olej wspaniały nadaje się do nakładania na twarz?
Przez te mrozy mam straaasznie przesuszoną skórę i brakuje mi już pomysłu, jak ją nawilżyć
Koncentrat AMB jest fajny, ale niestety nie daje rady na z takim stopniem wysuszenia, z jakim się borykam ...
My olej wspaniały nakładamy właśnie na twarz

Ja jestem zadowolona bardzo z kremu nawilżającego do mycia twarzy leave-on phenomeOn niby do cery suchej-normalnej,a ja mam mieszaną jednak obecnie ciut przesuszoną,podrażnioną lekko.
Pięknie oczyszcza,otula buzie delikatnym krememnawilża odczuwalnie od pierwszego użyciaTego mi było trzeba chyba do mycia,bo myślę,że mydła na tę porę działają na mnie za bardzo wysuszająco.

Dziewczyny mogę 2 tygodnie po farbowaniu henną,która mi się ekspresowo wypłukała zafarbować dzisiaj włosy castingiem?wiecie coś na ten temat?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 07:17   #199
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

ja przyszlam ponarzekac na odzywke JMO o ile ta z gorzka pomarancza byla ok to wczoraj nalozylam lawenda & awokado i mi sie nie podoba , i zapach tez fuj
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 07:33   #200
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez seszene Pokaż wiadomość
nikt mi tu nie odpowiada:P halooooo
jestem na etapie szukania idealnego szamponu:P
znalazłam taką serie http://amargan.pl/produkt-olejek-arganowy/
tylko kurcze trochę drogo:/ na razie mnie nie stać.
znacie jakieś fajne szampony? najlepiej nawilżające
spec od szamponow to nasza Anula
musisz napisac, czego wymagasz od szamponu (tylko prosze nie cudow, bo szampon tylko jest do mycia) i jakie masz wlosy/skore glowy. cos wymyslimy wspolnymi silami
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 08:45   #201
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Jeszcze raz dziękuję za odwiedzania bloga. Pod tym względem jestem strasznie nieśmiała.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja mam mieszane odczucia na temat mgiełki...żadna ze mnie Pocahontas niestetyUżyłam jej na umyte włosy bez celowego nakładania odżywki,chciałam sprawdzić jak się spisuję soloNie podobają mi się moje włosy po jej użyciu,są sztywniejsze,mniej błyszczą i efekt przypomina mi takie włosy jaki miałam po olejku JMO
Dzisiaj jest drugi dzien po umyciu i włosy są ciężkie,jakby grubsze-ale tak brzydko grubsze i efekt jest naprawdę niefajny.
Jakbym tyle za nią dała ile kosztuję w regularnej cenie to tylko sznur na szyję z rozpaczyJeszcze ją przetestuję po nałożeniu odżywki i zobaczę co z tego będzie.
Ze swojej strony póki co nie polecam

Ja spsikałam skórę głowy i w tej chwili mam głowę do mycia,gdzie normalnie powinna być jeszcze świeża do wieczora

Gratuluję zbioru phenomenalnegokla ski:

Stawiam na mgiełkę,bo mam to samo niestety

Ja jestem zadowolona bardzo z kremu nawilżającego do mycia twarzy leave-on phenomeOn niby do cery suchej-normalnej,a ja mam mieszaną jednak obecnie ciut przesuszoną,podrażnioną lekko.
Pięknie oczyszcza,otula buzie delikatnym krememnawilża odczuwalnie od pierwszego użyciaTego mi było trzeba chyba do mycia,bo myślę,że mydła na tę porę działają na mnie za bardzo wysuszająco.

Dziewczyny mogę 2 tygodnie po farbowaniu henną,która mi się ekspresowo wypłukała zafarbować dzisiaj włosy castingiem?wiecie coś na ten temat?
Umyję włosy czymś, co znam i zobaczymy czy znów będzie przyklap. Dość duże się na mojej głowie zmieniło i ciężko mi teraz stwierdzić, co spowodowało taką ciężkość włosów. Może ta henna? Może rzeczywiście ta mgiełka

Anakazar dlaczego nie chciesz farbować już Khadi?
Po roślinnej farbie musisz chyba troszkę dłużej poczekać z chemicznym farbowaniem.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ja przyszlam ponarzekac na odzywke JMO o ile ta z gorzka pomarancza byla ok to wczoraj nalozylam lawenda & awokado i mi sie nie podoba , i zapach tez fuj
A mnie się właśnie Lawenda/Avocado bardzo spodobała. Cały dzień machałam włosami bo były takie "ach, ach" Za to po Miód/Hibiskus tak średnio. Chyba jest za ciężka. Ale tak jak powyżej pisałam, mogła się do tego mgiełka Phenome przyczynić.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-02-10 o 08:46
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 08:48   #202
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dziękuję za odwiedzania bloga. Pod tym względem jestem strasznie nieśmiała.



Umyję włosy czymś, co znam i zobaczymy czy znów będzie przyklap. Dość duże się na mojej głowie zmieniło i ciężko mi teraz stwierdzić, co spowodowało taką ciężkość włosów. Może ta henna? Może rzeczywiście ta mgiełka

Anakazar dlaczego nie chciesz farbować już Khadi?
Po roślinnej farbie musisz chyba troszkę dłużej poczekać z chemicznym farbowaniem.



A mnie się właśnie Lawenda/Avocado bardzo spodobała. Cały dzień machałam włosami bo były takie "ach, ach" Za to po Miód/Hibiskus tak średnio. Chyba jest za ciężka. Ale tak jak powyżej pisałam, mogła się do tego mgiełka Phenome przyczynić.
Ja już farbuję khadi włosy od września chyba i za każdym razem do 4 mycia miałam juz po farbieTeraz jestem 2 tygodnie po farbowaniu i nie mam nic z koloru,który nałożyłam.Dlatego mam ją w nosie już.Nie to nie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 08:57   #203
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ja przyszlam ponarzekac na odzywke JMO o ile ta z gorzka pomarancza byla ok to wczoraj nalozylam lawenda & awokado i mi sie nie podoba , i zapach tez fuj
Mi odzywki JMO średnio podeszły, obciążały mi włosy i że tak powiem za tą cenę to szału nie ma

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
E

Ja mam mieszane odczucia na temat mgiełki...żadna ze mnie Pocahontas niestetyUżyłam jej na umyte włosy bez celowego nakładania odżywki,chciałam sprawdzić jak się spisuję soloNie podobają mi się moje włosy po jej użyciu,są sztywniejsze,mniej błyszczą i efekt przypomina mi takie włosy jaki miałam po olejku JMO
Dzisiaj jest drugi dzien po umyciu i włosy są ciężkie,jakby grubsze-ale tak brzydko grubsze i efekt jest naprawdę niefajny.
Jakbym tyle za nią dała ile kosztuję w regularnej cenie to tylko sznur na szyję z rozpaczyJeszcze ją przetestuję po nałożeniu odżywki i zobaczę co z tego będzie.
Ze swojej strony póki co nie polecam


Dziewczyny mogę 2 tygodnie po farbowaniu henną,która mi się ekspresowo wypłukała zafarbować dzisiaj włosy castingiem?wiecie coś na ten temat?
Szkoda że mgiełka cudów nie robi a może za mało czule do niej przemawiasz
Ja jeszcze przed farbowaniem castingiem bym umyła wlosy szamponem z dodatkiem sody żeby ta henna wypłukała się całkowicie


marcelinka oba oleje sa świetne i warto je miećJa już sesę wykończyłam i mam heenarę która jest nawet lepsza dla moich włosów

Dziewczynki gdzie kupujecie micel argile provance?
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 08:59   #204
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

a mnie wlasnie czegos brakuje w tej odzywce, nie sa jakies super odzywione nawilzone i lsniace, tylko takie piorka mi sie zrobily

czy w ogole tez tak macie ze raz Wasza cera i wlosy sa no po prostu ladne, a czasami okropne? Ja teraz mam takie dni ze wygladam po prostu zle - i moze dlatego ta odzywka nie zrobila na mnie szalu.
Najlepsze wlosy i cere mam... podczas okresu , co jest dziwne i powinno byc odwrotnie chyba :P
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 08:59   #205
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Umyję włosy czymś, co znam i zobaczymy czy znów będzie przyklap. Dość duże się na mojej głowie zmieniło i ciężko mi teraz stwierdzić, co spowodowało taką ciężkość włosów. Może ta henna? Może rzeczywiście ta mgiełka
margolciu ja po hennie raczej bym sie spodziewała puchu niż przyklapnięcia bo to jednak zioła a zioła wysuszają. Jeśli i Tobie mgiełka obciąża włosy to dobrze że się na nią nie skusiłam
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:06   #206
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez seszene Pokaż wiadomość
nikt mi tu nie odpowiada:P halooooo
jestem na etapie szukania idealnego szamponu:P
znalazłam taką serie http://amargan.pl/produkt-olejek-arganowy/
tylko kurcze trochę drogo:/ na razie mnie nie stać.
znacie jakieś fajne szampony? najlepiej nawilżające
rozejrzyj sie za nawilzającym z kuomaye i khadi (z aloesem).
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Eee wiem fajnie z tym mam

Mam go,ale jeszcze nieużywany.

Ja mam mieszane odczucia na temat mgiełki...żadna ze mnie Pocahontas niestetyUżyłam jej na umyte włosy bez celowego nakładania odżywki,chciałam sprawdzić jak się spisuję soloNie podobają mi się moje włosy po jej użyciu,są sztywniejsze,mniej błyszczą i efekt przypomina mi takie włosy jaki miałam po olejku JMO
Dzisiaj jest drugi dzien po umyciu i włosy są ciężkie,jakby grubsze-ale tak brzydko grubsze i efekt jest naprawdę niefajny.
Jakbym tyle za nią dała ile kosztuję w regularnej cenie to tylko sznur na szyję z rozpaczyJeszcze ją przetestuję po nałożeniu odżywki i zobaczę co z tego będzie.
Ze swojej strony póki co nie polecam

Ja spsikałam skórę głowy i w tej chwili mam głowę do mycia,gdzie normalnie powinna być jeszcze świeża do wieczora


Stawiam na mgiełkę,bo mam to samo niestety
Wiesz ja mysle, ze ta mgiełka nie da rady sama. To chyba tylko taki miły dodatek do odżywki. Jako uzupełnienie pielęgnacji a nie pielegnacja sama w sobie.


Margoltka - przepieknie to wszystko razem wyglada
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:11   #207
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Szkoda że mgiełka cudów nie robi a może za mało czule do niej przemawiasz
Ja jeszcze przed farbowaniem castingiem bym umyła wlosy szamponem z dodatkiem sody żeby ta henna wypłukała się całkowicie


?
Eee trochę się cykam jednak.Poczekam z 2 tygodnie i wtedy rzucę farbę
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
rozejrzyj sie za nawilzającym z kuomaye i khadi (z aloesem).

Wiesz ja mysle, ze ta mgiełka nie da rady sama. To chyba tylko taki miły dodatek do odżywki. Jako uzupełnienie pielęgnacji a nie pielegnacja sama w sobie.


Margoltka - przepieknie to wszystko razem wyglada
Pewnie tak.Dzisiaj umyję,nałoże ukochaną JMO i spsikam mgiełką włosy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:18   #208
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Eee trochę się cykam jednak.Poczekam z 2 tygodnie i wtedy rzucę farbę

Pewnie tak.Dzisiaj umyję,nałoże ukochaną JMO i spsikam mgiełką włosy
Ja właśniw taki sposób planuję ja tak używać
a dzisiaj chyba nałoże odżywke regeneracyjną jmo na jakąś godzinkę.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:20   #209
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
o wcielo
Tak to te olejki, one sa podstawowe, aczkolwiek są różne wersje i jeszcze jakieś nowości teraz są na Helfy

Cytat:
Napisane przez seszene Pokaż wiadomość
nikt mi tu nie odpowiada:P halooooo
jestem na etapie szukania idealnego szamponu:P
znalazłam taką serie http://amargan.pl/produkt-olejek-arganowy/
tylko kurcze trochę drogo:/ na razie mnie nie stać.
znacie jakieś fajne szampony? najlepiej nawilżające
Tej marki osobiscie nie znam. A z szmaponó to Anula moze co doradzi.

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
Smuci mnie tylko to, że jedynie świadomy klient wygrzebie tam prawdziwe naturalne kosmetyki, bo w 70% to nadal chemia z dodatkiem czegoś naturalnego. Ale warto chodzić, szukać i wygrzebać coś wartościowego.
Masz rację, produktów pseudo-naturalnych jest bardzo wiele, trzeba wiedzieć czego unikać w składach, bo przecietny polak wie tylko, że parabenów i SLS, a takich watpliwych składników jest conajmniej kilkadziesiąt. Łatwo się nabrać, ostatnio takim typowym przykładem naduzyć producentów w opisach kosmetyków jest nowa seria Eveline Eco cos tam oraz Avon Solution nature coś tam, który w katalogu podaje, że seria nie zawiera konserwantów i silikonów i z tego tytułu uwaza, że ma prawo napisać, iż produkt jest naturalny i hipoalergiczny.

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Dziewczynki gdzie kupujecie micel argile provance?
W www.gaj-oliwny.pl , www.sklep.zdrowe_kosmetyki.pl , www.biolander.pl i jeszcze w wielu sklepach mozna go dostać. Ja ostatnio kupilam w promocji, ale kupowałam w kilku sklepach rózne rzeczy i niepamiętam juz, w którym. Ale tej promocji pewnie już tam nie ma

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
czy w ogole tez tak macie ze raz Wasza cera i wlosy sa no po prostu ladne, a czasami okropne? Ja teraz mam takie dni ze wygladam po prostu zle - i moze dlatego ta odzywka nie zrobila na mnie szalu.
Najlepsze wlosy i cere mam... podczas okresu , co jest dziwne i powinno byc odwrotnie chyba :P
Nie, odkąd używam tylko naturalnych kosmetyków
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:26   #210
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja już farbuję khadi włosy od września chyba i za każdym razem do 4 mycia miałam juz po farbieTeraz jestem 2 tygodnie po farbowaniu i nie mam nic z koloru,który nałożyłam.Dlatego mam ją w nosie już.Nie to nie
Kto by pomyślał. Mam taką cichą nadzieję, że u mnie się trochę wypłucze, bo kolor jest ciemny. Nie powiem jest bardzo ładny, ale trochę za ciemny.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
czy w ogole tez tak macie ze raz Wasza cera i wlosy sa no po prostu ladne, a czasami okropne? Ja teraz mam takie dni ze wygladam po prostu zle - i moze dlatego ta odzywka nie zrobila na mnie szalu.
Najlepsze wlosy i cere mam... podczas okresu , co jest dziwne i powinno byc odwrotnie chyba :P
Wiesz z tego co czytałam, tak właśnie działają nasze hormony. W czasie owulacji piękniejemy i wabimy. Przed okresem cera się zanieczyszcza, włosy przetłuszczają, woda odkłada w organiźmie i mamy więcej tu i tam.

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
margolciu ja po hennie raczej bym sie spodziewała puchu niż przyklapnięcia bo to jednak zioła a zioła wysuszają. Jeśli i Tobie mgiełka obciąża włosy to dobrze że się na nią nie skusiłam
Pierwsze dwa dni po hennie tak było. Do pierwszego mycia. Ja jeszcze obstawiam szampon i odżywkę JMO. Nałożyłam tego dużo na wcześniej naoliwione włosy. Miało prawo obciążyć.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Margoltka - przepieknie to wszystko razem wyglada
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Eee trochę się cykam jednak.Poczekam z 2 tygodnie i wtedy rzucę farbę

Pewnie tak.Dzisiaj umyję,nałoże ukochaną JMO i spsikam mgiełką włosy
Przypomnij proszę, która to ta ulubiona
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.