Therm Line i inne suplementy Olimpu + siłownia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Therm Line

Notka

Forum eksperta Therm Line Zapraszamy na forum Eksperta Therm Line. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu biochemii, technologii żywności i żywienia oraz dietetyki i zdrowego stylu życia.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-02-20, 10:47   #1
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525

Therm Line i inne suplementy Olimpu + siłownia


Witam zakaładm nowy watek tak jak nas namawiano, by szybciej wyszukiwać interesujący nas temacik.

Otóż postanowiłam zapisać się na siłownię. kiedyś chodziłam ale przez stres i niemiłe sytuacje załamałam się, zrezygnowałam, spożywałam ciężkie, "złe" jedzenie i przybyło mi ok 10-12kg. Bardzo chce schudnąć i chcę też zmienić swoje żywienie na zawsze a nie tylko na lato czy wiosnę. Nie chcę sie głodować, chcę wpięknięć z głową. Stąd moje pytanie czy codzienny trening trwający 1-1,5h + Therm line + (jaki jeszcze suplement był by wskazany?). Czy można łączyc therm line z thermo speed? Wiem, że są to dość podobne suplementy.

Czym sie różni thermo speed od Thermo Stim i od therm line forte? Co jest lepsze na spalanie tłuszczu?
Brałam kiedyś Thermo speed ale wydaję mi się, iż ma działanie słabsze niż TL.

Czy białko byłoby dobrym rozwiązaniem na siłownie? I w jakich dawkach?

Oraz jak łączyć l-carnitynę tą najnowszą 1500 z cla z zielona herbatą i therm line?

Czy tyle suplementów nie będzie wielkim obciążeniem dla organizmu? Kiedy je zażywać?

Przepraszam za tyle pytań, byc może głupich ale dla mnie bardzo ważnych, gdyz męczę się w tym ciele, w którym żyję.
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:54   #2
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Therm Line i inne suplementy Olimpu + siłownia

diana171615, żadne pytania nie są złe, a Twoje są bardzo zasadne. Zacznijmy więc od początku:

Rozsądnie ułożony trening kilka razy w tygodniu 1-1,5 godz + Therm Line + odpowiednio zbilansowana dieta (bez śmieciowego jedzenia) oczywiście da efekty. Tego możesz być pewna. Thermo speed można łączyć zamiennie z Therm Line, ale są to podobne preparaty więc zupełnie nie ma takiej potrzeby.

Najmocniejszy z trzech suplementów, które podałaś to Thermo Stim. Ma on najwięcej substancji czynnych. Został on jednak zaprojektowany z myślą o osobach związanych ze sportem i wydaje nam się że nie jest Ci potrzebny aż tak silny środek. Generalnie nie należy zaczynać od razu od suplementów najmocniejszych, skoro te klasyczne także się sprawdzą.

Jeśli chodzi o białko, to owszem będzie wskazane. Głównie jako uzupełnienie diety przy intensywnym treningu. Polecamy Proteinovą - saszetka potreningowo oraz saszetka między posiłkami, kiedy będzie doskwierał Ci głód. Informacje na jej temat znajdziesz na tej stronie.

L-karnitynę możesz łaczyć bezpośrednio przed treningiem z Therm Linem i z CLA.

Podsumowując przed treningiem 2 kaps Therm Line Forte + 1kaps L-Carnitine 1500 + 1 kaps CLA
Na czczo: 2kaps CLA + 2 kaps Therm Line Forte

Produkty są bezpieczne i nie będą obciążeniem dla organizmu.

Powodzenia !

Edytowane przez Olimp Labs
Czas edycji: 2012-02-20 o 11:56
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 18:27   #3
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Therm Line i inne suplementy Olimpu + siłownia

dziękuje za odpowiedz. Postanowiłam zakupić dziś therm line II i trener mówił by narazie ograniczyc kawkę (tak jak nasi państwo trenerzy) i by skupić sie na bieżni przez ok 60 min. Tłumaczył, że nie musi byc to ciągły, cykliczny bieg ale bieł połączony z marszem. Czy takie trenowanie najszybciej spali tkanke tłuszczową? Chciałabym do lata poprawić się i wyglądać lepiej, gdyż tak jak już pisałam jest mi okropnie źle. Dodatkowo wielkim wspomagaczem było by dla mnie bycie recenzentką Therm Line, nie wiem być może doświadczy mnie ten zaczyt.

Wedle rad postanowiłam zakupić ProteiNova, smak tiramisu z tego co próbowałam bardzo smaczny!

Może poradziliby mi państwo co jeść? co na śniadanie? Będę ćwiczyć ok godz 10 ew 15. Nie mam pojęcia co jeść przed treningiem by sobie nie zaszkodzić. Bardzo proszę o fachowe rady.
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 12:55   #4
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Therm Line i inne suplementy Olimpu + siłownia

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
dziękuje za odpowiedz. Postanowiłam zakupić dziś therm line II i trener mówił by narazie ograniczyc kawkę (tak jak nasi państwo trenerzy) i by skupić sie na bieżni przez ok 60 min. Tłumaczył, że nie musi byc to ciągły, cykliczny bieg ale bieł połączony z marszem. Czy takie trenowanie najszybciej spali tkanke tłuszczową? Chciałabym do lata poprawić się i wyglądać lepiej, gdyż tak jak już pisałam jest mi okropnie źle. Dodatkowo wielkim wspomagaczem było by dla mnie bycie recenzentką Therm Line, nie wiem być może doświadczy mnie ten zaczyt.

Wedle rad postanowiłam zakupić ProteiNova, smak tiramisu z tego co próbowałam bardzo smaczny!

Może poradziliby mi państwo co jeść? co na śniadanie? Będę ćwiczyć ok godz 10 ew 15. Nie mam pojęcia co jeść przed treningiem by sobie nie zaszkodzić. Bardzo proszę o fachowe rady.
Diana171615, jeśli zamierzasz biegać na bieżni proponujemy trzymać się ok 60% tętna max (220 - wiek = tMAX). Najlepiej jest mieć pulsometr i utrzymywać takie tempo by nie dopuszczać do zadyszek. Jeśli chodzi o czas to Oczywiście możesz zacząć od 30-40min i powoli dojść do magicznej granicy 60min.

Jeśli będziesz ćwiczyć około godziny 10.00 proponujemy ok godziny 8:00-8:30 zjeść lekki posiłek składający się na przykład z 30g płatków owsianych górskich, startego jabłka, cynamonu oraz mleka.

Płatki zalewasz na noc mlekiem (dobrze nasiąkną i rozmiekną), rano ścierasz jabłko i dodajesz cynamonu (można dodać słodzik), wszystko mieszamy, i podgrzewamy do zagotowania. Można dodać troszkę więcej mleka zależy jaką konsystencję lubisz. Posiłek jest naprawdę pyszny.

Można zrobić także twaróg półtłusty z rybą i dodać warzyw i zjeść z dwoma kanapkami pieczywa żytniego/razowego.

Edytowane przez Olimp Labs
Czas edycji: 2012-02-21 o 12:55 Powód: .
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 14:58   #5
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Therm Line i inne suplementy Olimpu + siłownia

Serdecznie dziekuję za porady Płatki owsiane lubię, więc na pewno skorzystam za to pasta rybna nie bardzo do mnie przemawia.

Dziś pierwszy dzień siłowni za mną, byłam 70min i masakratycznie się zmęczyłam. Widzę po sobie, że mam braki i szybciej sie męczę w porówniu do czasów kiedy regularnie chodziłam na siłownię.

Postanowiłam także wieczorem poćwiczyć w domu, korzystając z ćwiczeń udostępnionych w ramach programu 8 tyg.

Mam tylko jeden problem i nie bardzo wiem jak sobie poradzic, otóż doskwiera mi paniczna chęć na cos słodkiego. Postawiłam sobie cel, że kończe z tłustym i słodkim ale wiem, że to zmora wielu odchudzających się.
Może ma ktoś na to radę? Byłabym bardzo wdzięczna.
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 12:09   #6
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Therm Line i inne suplementy Olimpu + siłownia

nikt nie ma rady na zbicie głodu na słodycze? ;(
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 13:20   #7
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Therm Line i inne suplementy Olimpu + siłownia

Słyszałam gdzieś,że przyjmując chrom po: jakimś czasie nie odczuwa się ochoty na słodycze. Swoją drogą-czy Panie z Olimpu mogły by podpowiedzieć jak powinien wyglądać prawidłowy posiłek potreningowy...co jeść i ile po treningu?I w jakim czasie powinniśmy zjeść ostatni posiłek w ciągu dnia?
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 14:26   #8
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Therm Line i inne suplementy Olimpu + siłownia

dokładnie mnie to tez interesuje. W wyższych postach w tym temacie pytałam o to ale nie uzyskałam odpowiedzi a przeciez to, co jemy ma wielki wpływ na nasze wyniki w odchudzaniu czekamy na porady.

Chrom brałam i nawet pomagał ale może jeszcze są jakieś sposoby?
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 16:21   #9
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Therm Line i inne suplementy Olimpu + siłownia

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
dokładnie mnie to tez interesuje. W wyższych postach w tym temacie pytałam o to ale nie uzyskałam odpowiedzi a przeciez to, co jemy ma wielki wpływ na nasze wyniki w odchudzaniu czekamy na porady.

Chrom brałam i nawet pomagał ale może jeszcze są jakieś sposoby?
:moją narazie pigułką na niejedzenie słodyczy jest silna wola póki co mam nadzieję że wystarczy.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 18:03   #10
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Therm Line i inne suplementy Olimpu + siłownia

Oj tak silna wola jest największym i najpewniejszym sukcesem. fajna alternatywą jest także jedzenie owoców, bądź sałatek owocowych. słodziutkie są a więc nie tak nas kusi.

Wiec drodzy eksperci Therm Line wracajac do tematu, co należy jeść po treningu? Co polecacie Państwo?
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 16:36   #11
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Therm Line i inne suplementy Olimpu + siłownia

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
Oj tak silna wola jest największym i najpewniejszym sukcesem. fajna alternatywą jest także jedzenie owoców, bądź sałatek owocowych. słodziutkie są a więc nie tak nas kusi.

Wiec drodzy eksperci Therm Line wracajac do tematu, co należy jeść po treningu? Co polecacie Państwo?
Diana171615, prawidłowy posiłek potreningowy powinien być przede wszystkim pełnowartościowy. Oznacza to, że powinien zawierać źródło białka oraz źródło węglowodanów (najlepiej złożonych). Jest to posiłek w którym można pozwolić sobie węglowodany o nieco wyższym IG, ale oczywiście w miarę rozsądku.

Jako źródło węglowodanów możemy polecić: kaszę gryczaną, ryż biały/brązowy/parboiled/pieczone ziemniaki/makaron razowy/durum. Jako źródło białka polecamy chude mięso/ryby. Bardzo wygodnym i smacznym rozwiązaniem jest również saszetka Proteinovej (szczegóły tutaj). Możesz ją zmieszać z mlekiem bądź wodą. W domu można zrobić także shake: Proteinowa mleko i owoce.

Co do konkretnych ilości trudno cokolwiek powiedzieć, ponieważ musielibyśmy znać ilość posiłków, liczbę kcal przyswajalnych i podział poszczególnych składników odżywczych diety.

Czas spożycia posiłku po treningu: najlepiej posiłek spożyć do 45-60 min po treningu, jest to dość istotna sprawa.

Co do ostatniego posiłku dnia, także zależy to od naszego trybu życia, ale polecamy to zrobić około 2 godz. przed pójściem spać.

Jeśli chodzi o chrom, to odpowiedzialny jest on za prawidłowe działanie insuliny - istotnego hormonu kierującego gospodarką cukrów i tłuszczów w organizmie. Wspomaga on metabolizm glukozy i reguluje poziom insuliny. Teoretycznie więc powinien wpływać na ilość spożywanego pokarmu.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 07:30   #12
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Therm Line i inne suplementy Olimpu + siłownia

Cytat:
Napisane przez Olimp Labs Pokaż wiadomość
Diana171615, prawidłowy posiłek potreningowy powinien być przede wszystkim pełnowartościowy. Oznacza to, że powinien zawierać źródło białka oraz źródło węglowodanów (najlepiej złożonych). Jest to posiłek w którym można pozwolić sobie węglowodany o nieco wyższym IG, ale oczywiście w miarę rozsądku.

Jako źródło węglowodanów możemy polecić: kaszę gryczaną, ryż biały/brązowy/parboiled/pieczone ziemniaki/makaron razowy/durum. Jako źródło białka polecamy chude mięso/ryby. Bardzo wygodnym i smacznym rozwiązaniem jest również saszetka Proteinovej (szczegóły tutaj). Możesz ją zmieszać z mlekiem bądź wodą. W domu można zrobić także shake: Proteinowa mleko i owoce.

Co do konkretnych ilości trudno cokolwiek powiedzieć, ponieważ musielibyśmy znać ilość posiłków, liczbę kcal przyswajalnych i podział poszczególnych składników odżywczych diety.

Czas spożycia posiłku po treningu: najlepiej posiłek spożyć do 45-60 min po treningu, jest to dość istotna sprawa.

Co do ostatniego posiłku dnia, także zależy to od naszego trybu życia, ale polecamy to zrobić około 2 godz. przed pójściem spać.

Jeśli chodzi o chrom, to odpowiedzialny jest on za prawidłowe działanie insuliny - istotnego hormonu kierującego gospodarką cukrów i tłuszczów w organizmie. Wspomaga on metabolizm glukozy i reguluje poziom insuliny. Teoretycznie więc powinien wpływać na ilość spożywanego pokarmu.
dziękuję za odpowiedx, ale nurtuje mnie jeszcze coś. Otóż jesli ja mam wielkie skoki wagi po ziemniakach, makaronie i pieczywie czy moge aby na pewno nawet po przebytym treningu na nie pozwolić sobie? Boję się, że ćwicząc regularnie zjem makaron czy ziemniaki i znów przytyję. A może właśnie zrezygnować z tego i jeść ryż brązowy czy dziki i makaron pełnoziarnisty. A co z pieczywem, wybierać ciemne?
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 04:25   #13
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Therm Line i inne suplementy Olimpu + siłownia

drodzy eksperci proszę o fachową pomoc
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 12:06   #14
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Therm Line i inne suplementy Olimpu + siłownia

diana171615, posiłki z udziałem ziemniaków, makaronu są wskazane po intensywnych treningach. Produkty te zawierają składniki których organizm potrzebuje po wysiłku. Kwestia jednak rodzaju tych produktów i sposobu ich przygotowania. Jeśli makaron to razowy/durum, jeśli ziemniaki to pieczone w mundurkach lub gotowane ale bez masła. Wybierając pieczywo najlepiej kupuj wypiekane na zakwasie lub robione z mąki razowej.

I przede wszystkim - spożywana ilość powyższych produktów. W ilościach umiarkowanych są jak najbardziej polecane. I ilościach nadmiernych napewno spowodują niekorzystne efekty.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 12:12   #15
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Therm Line i inne suplementy Olimpu + siłownia

Cytat:
Napisane przez Olimp Labs Pokaż wiadomość
diana171615, posiłki z udziałem ziemniaków, makaronu są wskazane po intensywnych treningach. Produkty te zawierają składniki których organizm potrzebuje po wysiłku. Kwestia jednak rodzaju tych produktów i sposobu ich przygotowania. Jeśli makaron to razowy/durum, jeśli ziemniaki to pieczone w mundurkach lub gotowane ale bez masła. Wybierając pieczywo najlepiej kupuj wypiekane na zakwasie lub robione z mąki razowej.

I przede wszystkim - spożywana ilość powyższych produktów. W ilościach umiarkowanych są jak najbardziej polecane. I ilościach nadmiernych napewno spowodują niekorzystne efekty.
tak myślałam, muszę się za sibie wziąść i zrezygnować z białego, pszennego pieczywa. Dziękuję za odpowiedź.
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.