Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-21, 07:42   #3751
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mgiełka mnie zmobilizowała i też wygrzebałam kilka zdjęć pt. moja paznokciowa historia
Metamorfoza niesamowita
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
No dobra
a teraz moje pod ocenę
lakiery color club 929 jedna warstwa + wibo dwie warstwy
Znowu kuszenie granatem...
Ślicznie się mienią.

Mam dzisiaj pierwsze jazdy eLką
W związku z tym - Smoothly dla własnego bezpieczeństwa nie wychodź na ulicę między 16 a 18

Przynajmniej pogoda ładna
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 07:46   #3752
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Śmigam do urzędu... Obym wróciła przed południem
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 07:48   #3753
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3666437 4]
Mam dzisiaj pierwsze jazdy eLką
W związku z tym - Smoothly dla własnego bezpieczeństwa nie wychodź na ulicę między 16 a 18

Przynajmniej pogoda ładna [/QUOTE]

hahahha, dzięki za ostrzeżenie, tym bardziej że nie mam soczewek, dzisiaj za okularnika robię mogę nie zauważyć
będzie dobrze, trzymam kciuki!
chociaż koło 16 to możesz sobie więcej postać w korkach niż pojeździć... no nic, 3mam kciuki Kochana! koniecznie daj znać jak wrażenia po, jak się jeździ, wszystko!



buziaki, ja zmykam na analizę leków...
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 07:56   #3754
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Pochwal się potem łupami o mamo, skąd ja to znam...doświadczyłaś wyrywania ciuchów z koszyka?
Z koszyka nie, ale często mam tak, że pod koniec poszukiwań odchodzę w jakiś mało uczęszczany kącik, żeby jeszcze raz wszystkie rzeczy przejrzeć i posprawdzać. I wtedy, kiedy już się rozłożę (jako, że nie chcę nikomu wadzić przy zakupach, to naprawdę wybieram puste miejsce), to nagle koło mnie i moich przyszłych rzeczy zbiera się ciekawski wianuszek i pcha łapy Trzeba mieć oczy dookoła głowy a na ustach nieustanne "przepraszam, to moje rzeczy", bo zaraz coś zniknie

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3666437 4]Metamorfoza niesamowita [/QUOTE]
Dzięki

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3666437 4]Mam dzisiaj pierwsze jazdy eLką
W związku z tym - Smoothly dla własnego bezpieczeństwa nie wychodź na ulicę między 16 a 18

Przynajmniej pogoda ładna [/QUOTE]
I powodzenia
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 07:58   #3755
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
hahahha, dzięki za ostrzeżenie, tym bardziej że nie mam soczewek, dzisiaj za okularnika robię mogę nie zauważyć
będzie dobrze, trzymam kciuki!
Będę uważać
I dzięki

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
chociaż koło 16 to możesz sobie więcej postać w korkach niż pojeździć...
Też tak sobie pomyślałam i o to chodzi. Nie będę musiała od razu rozwijać zawrotnych prędkości 50km/h

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
koniecznie daj znać jak wrażenia po, jak się jeździ, wszystko!
Oki

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
I powodzenia
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 08:24   #3756
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Wielki Marsz....... druga książka, którą przeczytałam i naprawdę mam do niej sentyment, co rok, dwa zawsze do niej wracam, czytałam już ze 4 razy
a pierwsza to Worek Kości. też sentyment mam do niej, chociaż drugim razem nie zmęczyłam całości.

idę dalej nadrabiać
Wielki marsz się pamięta.... Dłuuugo.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mgiełka mnie zmobilizowała i też wygrzebałam kilka zdjęć pt. moja paznokciowa historia
Zaczynałam od:
Załącznik 4893968
Tak tak, miałam takie w marcu 2010.

Takie miałam, kiedy zaczęłam interesować się pazurkowym wątkiem (bajdełej, Gra anioła w tle):
Załącznik 4893969
A to moje pierwsze, które wstawiłam do wątku:
Załącznik 4893970
I przez jakiś czas miałam takie paskudne kwadraty - zawijające się, a w dodatku kompletnie nieodpowiedniej długości:
Załącznik 4893971
Przyszedł przełom i zrobiłam moje pierwsze długie migdały (ta, to ten sam mani):
Załącznik 4893972
Dopracowałam trochę kształt:
Załącznik 4893973
W marcu tego roku, znowu spiłowałam na kwadraty, trochę ładniejsze niż poprzednie:
Załącznik 4893974
A później nosiłam sobie najczęściej takie:
Załącznik 4893975

Jutro może wstawię obecne, w nowym lakierze. Może nawet postaram się, żeby nie było bąbli (jakieś cieńsze warstwy czy coś)
O żesz..... To dlonie innej osoby normalnie.
Przemiana spektakularna.


[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36654401]Jak już wstawiacie zjęcia starych paznokci, to i ja.
Moje sprzed roku. Nie, nie wyszłam z tym do ludzi żeby nie bylo Zmyłam po pomalowaniu.
Jak skórki zalewałam, a jaki obgryziony kształt.[/QUOTE]

Brrr... Niezły progres.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Właśnie, tłumaczyć!

Załóż na niego gumkę
No i sobie wyobraziłam... Lakier w prezerwatywie

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Oczywiście nie mogłam zdecydować się na zdjęcia
A z flakonikiem z dedykacją dla Śniegowej
Nawet tło jest zielone! No boomba.
A pazurki na prawde ładnie się prezentują

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
daj mi jakiś zwykły chleb, ja Ci oddam ten z kminkiem
No mam resztkę. Żytniego na zakwasie z siemieniem i płatkami owsianymi.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36657746]Tych kropek uczuleniowych jest coraz więcej.Zaczyna mnie swędzieć znowu jak nie wiem.Nic nie zmieniałam,żadnych kosmetyków,leków,proszku do prania,jadłam normalne rzeczy.Nie wiem,ja nic już nie wiem.Pozażywam jeszcze tych lekarstw,zobacze jak dalej będzie.[/QUOTE]

O kurcze.... A co dostałaś?
Widziałam, ze Cię zamula.....



Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
w tydzień? to chyba tylko sex telefon

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

A ja się pochwalę a coo celebritis może:pP

podpisałam umowę o reklamę na blogu cieszę sie bo jestem w dołku finansowym i troszske kaski mi się przyda
Poza tym wygrałam makijaz i sesje zdjęciową w Sosnowcu u Eweski
i idę na przedpremierowe otwarcie sklepu Bath & Body Works w Złotych tarasach
Do tego na 5 poprawek zdałam 3 i mogę jmieć dwa warunki wiec idealnie się wstrzeliłąm do tego uwielbiam nasz watek i miałąm pięknyy dziń dziś
No braawo! Jest się czym chcwalić! Gratuluję

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
kobietki, macie jakieś rady na piekący nos? smarkam już drugi dzień, a nos mam cały obtarty.. nie mogę przestać smarkać, nie da się.. co z tym zrobić?
Maść majerankowa. Pomaga leczyć katar dodatkowo.

A na katar to spróbuj albo Sinupred (ziołowe) albo Sudafed (i inne pochodne pseudoefedryny). Ja na pseudo źle reaguję, więc jak mnie męczy totalnie to Sinupred właśnie biorę.

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość


Tylko gdzie teraz tę oto książkę dostać? Bo słyszałam o niej wiele pozytywnych opinii ale u mnie ni ma jej nigdzie.

Co to literatury to ostatnio wpadłam na szybko do Empiku, chwyciłam bestseller '50 twarzy Greya' nie wiedzać nawet co to jest. Przeczytałam 50 stron, książka zapowiada się ciekawie aż nagle.. Rzuciłam ją w kąt. 10 latka lepiej napisze książkę, bez powtórzeń i dosłownie parodii momentami.

W Empikach powinna być. Albo biblioteki. Ale to ma 16 części.

A ja go w oryginale czytam, więc nie odebrałam źle języka jakim jest pisana.
No nie ma co się oszukiwać, ze to literatura wysokich lotów.
Gdzieś nawet artykuł znalazłam, ze to książka, dla znudzonych kur domowych....
poczułam się urażona. Bo nie jestem ani kurą (domową), ani nie jestem znudzona.
Poza tym.... jeśli coś takiego pobudza wyobraźnię i ma się większą chęć na seks ze swoim facetem , to nie jest to złe. On na pewno nie będzie narzekać.

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-09-21 o 08:25
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 08:32   #3757
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Dzień dobry

Choróbsko mnie męczy, mam pełno zaległości w szkole, ładną pogodę na dworze (jak na złość! a nie mogę wyjść ), więc na pocieszenie maluję paznokcie. Muszę Wam powiedzieć, że poluję na nowy lakier od Golden Rose - ten Rich Color. Ma ktoś jakiś? Jak się sprawuje? Najbardziej beż mi potrzebny, bo żadnych nie mam.

W ogóle, moja kolekcja lakierów z zerowej zamieniła się w 30...
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2012-09-21 o 08:33
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 08:44   #3758
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Ja też to ciężko widzę, ale... Muszę zaryzykować. Wolę to niż kłócących się ciągle rodziców.
Hossting jest fajny, ale zazwyczaj jest związany z żarciem, a ja nie mam ważnej książeczki sanepidowskiej, a wyrobienie, to jakieś 150zł.
Ale nie masz w ogóle czy nie masz ważnej? Bo jak masz, ale nie ważną to wystarczy podbić. Dasz radę Rudziaczku

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość

A jakby co to placki ziemniaczane, makaron z sosem, ryż z jabłkami to bardzo tanie potrawy i można na nich wyżyć, znam z autopsji
Ale 40 zł na 30 dni? Będzie ciężko, ale da radę

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

A ja lecę na szkolenie. Zaczęłam wczoraj podstawowy kurs instruktorki szkoły rodzenia
Byłam też u dziekana i przedłużył mi semestr do połowy października. Muszę więc spiąć po.ślady, żeby to zdać i mieć raz na zawsze święty spokój z egzaminami...

Miłego dnia Wam życzę!
Super Medi. Uda się tym razem. Musi


Kinia, usiska do góry. Niewiele osób zdaje za 1 razem, baardzo niewiele, nawet jeśli jeździ się na tyle dobrze by zdać.
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 08:54   #3759
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Choróbsko mnie męczy, mam pełno zaległości w szkole, ładną pogodę na dworze (jak na złość! a nie mogę wyjść ), więc na pocieszenie maluję paznokcie. Muszę Wam powiedzieć, że poluję na nowy lakier od Golden Rose - ten Rich Color. Ma ktoś jakiś? Jak się sprawuje? Najbardziej beż mi potrzebny, bo żadnych nie mam.

W ogóle, moja kolekcja lakierów z zerowej zamieniła się w 30...
Ładną.... brrr. W Katowicach -2, śnieg w górach... Co za lato....
No dobrze dziś już jesień, ale no bez przesady!
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 08:55   #3760
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ale 40 zł na 30 dni? Będzie ciężko, ale da radę
Ciężko to na pewno

I znalazłam to co wczoraj chciałam wrzucić - niedawno właśnie czytałam o jakimś studencie, który "podjął wyzwanie" przeżycia miesiąca za 50 zł. Ma blog, i w komentarzach ludzie podają przepisy na tanie gotowanie i jedzenie, no i może akurat się to przyda: http://przezycza50.pl/
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 08:58   #3761
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa
Ładną.... brrr. W Katowicach -2, śnieg w górach... Co za lato....
No dobrze dziś już jesień, ale no bez przesady!
U mnie jest ładniutko - bezchmurne niebo, słoneczko świeci, 25 stopni i prześliczna zieleń za oknem Baja.
Z pór roku najbardziej uwielbiam właśnie jesień i zimę. Zresztą, jestem Panią Zimą urodową, urodziłam się w zimę, więc...
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 09:13   #3762
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
U mnie jest ładniutko - bezchmurne niebo, słoneczko świeci, 25 stopni i prześliczna zieleń za oknem Baja.
Z pór roku najbardziej uwielbiam właśnie jesień i zimę. Zresztą, jestem Panią Zimą urodową, urodziłam się w zimę, więc...
Ha ha, coś w tym jest
Ja się urodziłam w lecie, jestem "urodowym latem", kocham lato (nie cierpię jak jest zimno )...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 09:20   #3763
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No i sobie wyobraziłam... Lakier w prezerwatywie
pewnie też by się dało odkręcić

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
U mnie jest ładniutko - bezchmurne niebo, słoneczko świeci, 25 stopni i prześliczna zieleń za oknem Baja.
Z pór roku najbardziej uwielbiam właśnie jesień i zimę. Zresztą, jestem Panią Zimą urodową, urodziłam się w zimę, więc...
Gdzie Ty mieszkasz? jadę!
Przed godziną 8 rano auto wskazywało +4 stopnie
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 09:25   #3764
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez nefty
Ha ha, coś w tym jest
Ja się urodziłam w lecie, jestem "urodowym latem", kocham lato (nie cierpię jak jest zimno )...
W sumie też nie przepadam za zimnem, a jest mi zimno niemal bez przerwy (nawet w lecie zdarza mi się po domu chodzić w golfach ), ale zimę kocham. Bo jest ładnie, lodowisko, Boże Narodzenie... Nawet ten chłód jestem w stanie przełknąć.
Dostaję euforii, jak zaczyna padać pierwszy śnieg

Cytat:
Napisane przez DMkAnia
Gdzie Ty mieszkasz? jadę!
Przed godziną 8 rano auto wskazywało +4 stopnie
Górny Śląsk, Dąbrowa Górnicza Przyjeżdżaj, przyjeżdżaj!

Jest naprawdę ładnie. Chociaż na stopnie patrzyłam w słońcu. W cieniu pewnie mniej.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 09:57   #3765
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

dzień dobry
pochorowana jeszcze bardziej, ledwo mówię, ledwo kaszlę bo aż się przez to kasłanie nabawiłam zakwasów..
zaraz idę się szykować i przed 12:30 muszę wylądować w przychodni, żeby wyprzedzić wszystkie matki z chorymi bachorami, które są tak chore, że jak biegają i drą się po korytarzu to aż im łeb odskakuje nigdy tego nie zrozumiem.. jak byłam mała i chora, to siedziałam grzecznie przy mojej mamie, a teraz jak popatrzę na te dzieci, to nie wiem, z której strony są chore
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 10:11   #3766
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Hej dziewczyny prawie nie bywam na kompie, a jak już to na chwilkę.. na szczęście już jest weekend i i nie mam nic do nauki więc postaram się tu bywac

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Kminek to zUo Fuuuj, nienawidzę kminku

Witam w klubie
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 10:23   #3767
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Ruda, trzymam kciuki

A jakby co to placki ziemniaczane, makaron z sosem, ryż z jabłkami to bardzo tanie potrawy i można na nich wyżyć, znam z autopsji
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ale nie masz w ogóle czy nie masz ważnej? Bo jak masz, ale nie ważną to wystarczy podbić. Dasz radę Rudziaczku
Jak się okazało, nie mam w ogóle. Gdzieś mi się zgubiła chyba przy przeprowadzce
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 10:35   #3768
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Pokazuję moje dzisiejsze pazurki.. chyba jednak zostawię ten mój zdublowany fiolet..

DSC00124.jpg
DSC00126.jpg




Ps: Ruda, doczytałam,że masz trudną sytuację. Doskonale Cię rozumiem, bo sama kiedyś się w takiej znajdowałam. Nie ma wyjścia, trzeba działac. Wierzę,że Ci się uda.
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 10:37   #3769
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Pokazuję moje dzisiejsze pazurki.. chyba jednak zostawię ten mój zdublowany fiolet..

Załącznik 4895215
Załącznik 4895228

wooow, niesamowite są
magiczne takie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 10:38   #3770
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
to chyba za daleko się cofnęłam z szukaniem

to chyba nie w dzisiejszym albo potrzebuję mocniejszych soczewek
ojjj kochana to coś kiepsko szukałaś

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Mgiełko, ja nie mogę uwierzyć, że Ty miałaś kiedyś takie cudaki na łapkach... Ja myślałam, że Ty się już urodziłaś z takimi pięknymi migdałkami!
miałam
powodzonka ze wszystkim!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Choróbsko mnie męczy, mam pełno zaległości w szkole, ładną pogodę na dworze (jak na złość! a nie mogę wyjść ), więc na pocieszenie maluję paznokcie. Muszę Wam powiedzieć, że poluję na nowy lakier od Golden Rose - ten Rich Color. Ma ktoś jakiś? Jak się sprawuje? Najbardziej beż mi potrzebny, bo żadnych nie mam.
u Ewalucji na blogu pooglądaj, dostała ich kilka i jest tam 1warstwowy nudziak!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny prawie nie bywam na kompie, a jak już to na chwilkę.. na szczęście już jest weekend i i nie mam nic do nauki więc postaram się tu bywac
ojej to utoniesz w spamie Ale jak masz wolny weekend to trochę z nami posiedzisz co

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Jak się okazało, nie mam w ogóle. Gdzieś mi się zgubiła chyba przy przeprowadzce
oooo masz... szkoda..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 10:42   #3771
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
W sumie też nie przepadam za zimnem, a jest mi zimno niemal bez przerwy (nawet w lecie zdarza mi się po domu chodzić w golfach ), ale zimę kocham. Bo jest ładnie, lodowisko, Boże Narodzenie... Nawet ten chłód jestem w stanie przełknąć.
Dostaję euforii, jak zaczyna padać pierwszy śnieg



Górny Śląsk, Dąbrowa Górnicza Przyjeżdżaj, przyjeżdżaj!

Jest naprawdę ładnie. Chociaż na stopnie patrzyłam w słońcu. W cieniu pewnie mniej.
A Ciebie jest 25 stopni? Przeprowadzam się, bo strasznie zmarzłam dziś.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Jak się okazało, nie mam w ogóle. Gdzieś mi się zgubiła chyba przy przeprowadzce
Szkoda Ruda, trzymam kciuki za Ciebie.

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Pokazuję moje dzisiejsze pazurki.. chyba jednak zostawię ten mój zdublowany fiolet..
Fajnie z flejksami wygląda
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 10:43   #3772
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

le suvenir 1 2 3
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 10:44   #3773
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Pokazuję moje dzisiejsze pazurki.. chyba jednak zostawię ten mój zdublowany fiolet..

Wow, cudne połączenie...


Ja się właśnie zastanawiałam... szukam tła idealnego dla moich ulubionych - tego typu - flejksów (no i właśnie podsunęłaś mi fiolet Agatko )


Na czerni jest super, na czerwieni bleah. Z żółtym kiepsko... Na nudziaku mi się osobiście nie podobał. Jeszcze któraś chyba też na kobaltowym pokazywała? To akurat bosko wyszło

Ale na tym różowym wibosiu chyba też nienajgorzej wygląda, nie?
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 10:45   #3774
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wooow, niesamowite są
magiczne takie
haha, dziękuję bardzo! nie sądziłam ze fiolet i flejksy dadzą takiego kopa

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ojej to utoniesz w spamie Ale jak masz wolny weekend to trochę z nami posiedzisz co

Utonę,utonę. Ale niestety nie mam jak nadrabiac tu na bieżąco posiedzę tu z Wami ile mogę stęskniłam się
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 10:47   #3775
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3666811 6]Na czerni jest super, na czerwieni bleah. Z żółtym kiepsko... Na nudziaku mi się osobiście nie podobał. Jeszcze któraś chyba też na kobaltowym pokazywała? To akurat bosko wyszło

Ale na tym różowym wibosiu chyba też nienajgorzej wygląda, nie?[/QUOTE]


jak dla mnie flejksy najlepiej się prezentują na ciemnych kolorach typu czernie, fiolety, granaty, szarości, etc.
ja pokazywałam flejksy na nudziaku i na niebieskim

no daje radę
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 10:49   #3776
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Fajnie z flejksami wygląda
dziękuję
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3666811 6]
Wow, cudne połączenie...


Ja się właśnie zastanawiałam... szukam tła idealnego dla moich ulubionych - tego typu - flejksów (no i właśnie podsunęłaś mi fiolet Agatko )


Na czerni jest super, na czerwieni bleah. Z żółtym kiepsko... Na nudziaku mi się osobiście nie podobał. Jeszcze któraś chyba też na kobaltowym pokazywała? To akurat bosko wyszło

Ale na tym różowym wibosiu chyba też nienajgorzej wygląda, nie?[/QUOTE]

dziękuję

Jeszcze myślałam nad zwykłą bielą zgadzam się, na czerni wygląda świetnie
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 10:51   #3777
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jak dla mnie flejksy najlepiej się prezentują na ciemnych kolorach typu czernie, fiolety, granaty, szarości, etc.
ja pokazywałam flejksy na nudziaku i na niebieskim

no daje radę
Wg mnie też Dopiero na kontrastowym kolorze pokazują swoje piękno
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 10:52   #3778
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jak dla mnie flejksy najlepiej się prezentują na ciemnych kolorach typu czernie, fiolety, granaty, szarości, etc.
ja pokazywałam flejksy na nudziaku i na niebieskim

no daje radę
A no fakt
Więc jak wyżej... na nudziaku średnio, na niebieskim bosko. To potwierdza Twoją teorię. Właśnie na ciemnym będzie to wyglądać dobrze chyba zawsze, na jasnych czasem jest źle, a czasem poprostu się nie gryzie więc obleci.

Z tym wibosiem przynajmniej się nie gryzie i nie wygląda "bazarowo"... chyba
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 10:52   #3779
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Wg mnie też Dopiero na kontrastowym kolorze pokazują swoje piękno

no dokładnie na nudziaku niewiele było widać, tylko, że coś się błyszczy, a na tych ciemnych kolorach.. woow
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 11:03   #3780
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Śnieguś biore Clemastinum 3 razy dziennie i Alertec 1 dziennie.Dokupiłam dziś jeszcze maść Hydrokortyzon aby nie swędziało i nie było tak czerwone.Jak mi nie będzie przechodzić do wtorku to idę po skierowanie do dermatologa.Tylko pewnie niczym się do niego dostane to minie 3 miesiące i mi to przejdzie...
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.