Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-06, 09:07   #1471
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Piłuję na prosto, chociaż wyglądają na leciutenieczko zaokrąglone. Rogi traktuję delikatnie pilniczkiem, a czasami tylko polerką.
Dziękuję

Jak jesteśmy przy maxi kiecach, to powiedzcie mi co sądzicie o zakładaniu ich do balerinek? Bo sandałki zostawiłam na wakacjach, a chciałabym się kiecką jeszcze nacieszyć w tym roku...
Dziękuję

Jak dla mnie w porządku takie połączenie

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Jak przestanę je obgryzać. NIC już nie działa, chodziłam nawet z poobklejanymi plastrami i też nic.
Po prostu... musi chyba mi trochę poziom stresu w życiu opaść, bo teraz wszystko: i związek, i studia, i mieszkanie, i praca. Młyn.

Ekshibicjonizm,aaaaaaaaaa !




Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Bardzo ładne


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ale płytka piękna i jaka długa *_*
żadne zero !
Bez przesady, dłuższe tu są dziękuję

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ka-boom!

A na mnie właśnie zupełnie nie.


Eeee...myślałam, że naprawdę będzie kontrowersyjnie następnym razem się bardziej postaraj

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
DMkAnia ładna plytka


Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
To mi chyba jeszcze nie wolno oglądać, +18.
Zostaw je, super są.
Wyjątkowo pozwalam zostawione

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
W złącznikach dowód na to, że nawet na wakacjach myślę o tym, żeby cyknąć pazurom focie
Ładne masz stópki

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Aaaaaaa teraz mam świeżo zmalowane nowe pazurki I nawet zdjęcie z lakierem a nie z flaszką jak zazwyczaj


---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Gdzie zamawiałaś Kleancolory?
W sumie można sklecić zamówionko szlak przetarty, że tak powiem

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
teraz to wstyd się tu pokazywać...
Eeee, co Ty gadasz

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
DMkAnia śliczne golasy, zadbane i ładniutko spiłowane
Staram się

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
noooooo żebyś wiedziała, jak otwieram pudełko z Kleancolorami to można nos stracić... No śmierdzą... ale brokaty jakoś zawsze mi śmierdzą bardziej..
Mam jeden i potwierdzam: strasznie wali przez jakiś czas po pomalowaniu i schnie też niestety długo :/
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 09:23   #1472
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36352748]
Kocham Twoje paznokcie [/QUOTE]
Aniołek
Cytat:
Nie wiem kto układał ten plan,ale ani razu nie jest WF,na końcu albo na początku.Nie ćwiczę, więc mogłabym iść wcześniej do domu,lub później do szkoły.
czemu nie ćwiczysz?
Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
Maliniarka nie ma sie czego wstydzić - pazurki piękne, widać, że zadbane, a kolorki śliczne
no po takim lakierze i TAKICH pazurkach jak Mgiełcia pokazała to nic tylko się o ścianę ubić
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
noooooo żebyś wiedziała, jak otwieram pudełko z Kleancolorami to można nos stracić... No śmierdzą... ale brokaty jakoś zawsze mi śmierdzą bardziej..
nawiązywałam tylko do nazwy sklepu (joint? )
a tam śmierdzące, za taki efekt mogę wdychać zapach skunksa
Cytat:
eeeee weś przestań, ty masz chyba jak ja. Wszyscy mówią, ze ładnie wszystko a mi gdzieś ciągle nie pasuje...
ojeju wiem, że nie jest tragicznie, ale mam problemy ze spiłowaniem ostatnio, wskazujący odrasta dopiero, tak samo serdeczny w drugiej ręce

chyba maluszek jest trochę za długi... ale jak patrzę na całą dłoń to mi się wydaje ok

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Jaki tam wstyd Ja poproszę o nazwę kolorku bo jest prześliczny
KOBO, London

to jest jedna warstwa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kobo, london2.jpg (27,9 KB, 52 załadowań)
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 09:24   #1473
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
I mam paznokcie wczorajszo-dzisiajsze

Joko Alarm

i nawet bez bąbli!! Orchidek na żywo widziała. Poszłam za zasadą nie wiesz jako pomalować...maluj na czerwono..
Tylko potem miałam problem w wyborze czerwieni bo mam ich kilka..
Śliczny intensywny kolorek, ale 3 warstwy i dalej na zdjęciu końcówki nieco widać... i zmywał się marząc wszystko wokół..
Strażacki. Piękny

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ups, to chyba byłam ja.
Dzisiaj na informatyce weszłam na fb i włączyłam zdjęcia ze spotkania. Dziewczynom z klasy wskazałam Ciebie i stwierdziły, że masz max 21 lat. Babci pokazałam a ta 'aaa ta to młodziutka, z 16/17?

Kurczę szkoda bo ten w którym wyglądałam najlepiej kosztował w sklepie tak drogo, że o mało tam nie zemdlałam.. Po ostanikowaniu chodzę prosto, działa to niczym pajączek.
Lejesz miód na moje serce.

A co tak Ci się spodobało?

Tak! Właśnie, Nie garbisz się wtedy!


Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Na spotkaniu opowiedziałam dziewczynom jak przeliczyłam ile na to wszystko wydałam to Śniegowa się oparła o kanapę a Karola zaczęła mówić o przeliczniku na bilety, boska jest..
(...)

Śniegowa bo aż mi głupio.. Dziękuję.
No bo on się świeci!
Przeliczanie było boskie!

No i znów lakier świecący w ciemnościach na twarzy wylądował?

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
W złącznikach dowód na to, że nawet na wakacjach myślę o tym, żeby cyknąć pazurom focie
Pierwsze zdjęcie przeboskie. Paznokcie pod kolor nieba....


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Aaaaaaa teraz mam świeżo zmalowane nowe pazurki I nawet zdjęcie z lakierem a nie z flaszką jak zazwyczaj

Przybyły moje Kleancolory, przy drugiej próbie co prawda (za pierwszym razem zaginęła mi paczka), ale nie ma tego złego

A więc teraz będzie duuużo brokatów bo oczywiście niemal same brokatowe zamówiłam

Joko cairo night + Kleancolor 34 Sparkle emerald

wierzcie mi - nie da się go uchwycić moim kalkulatorem w skarpecie...
na zywo jest nieziemski... wszystkie z reszta są piiiięęęęękne! Tylko śmierdzą jak ... BARDZO i schną długo.. a mnie jeszcze podkusiło zeby zdradzi INM na poczet wykorzystania resztki Manhattana (żeby broń boże się nie zmarnowało nic...) i jeszcze siedze... od godziny chyba i dalej jakby mokre

Aha jakby kto pytał to jednowarstwowa czerń z Joko to tylko ta matowa Cairo night. Wersja błyszcząca Black caviar już jest słaba.. aaa z drugiej strony obie wycofane więc... cóż..
Mrrrrrr
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
teraz to wstyd się tu pokazywać...
To ten sam lakier na obu?

Skórki troszkę....

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Majtkowe kolorki Stóp nawet nie oglądam, bo nienawidzę tej części ciała..
YYY no co Ty...
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 09:26   #1474
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To ten sam lakier na obu?

Skórki troszkę....
ten sam, jedno w domu, drugie na dworze, ale już późno było...

skórki nie były czyszczone jeszcze Kochana, bo będę robiła konada i potem wszystko razem wyczyszczę
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 09:29   #1475
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
YYY no co Ty...
TO do stóp ? czy o majtkowe kolory? bo jeżeli o to drugie to nie było z negatywnym wygłosem
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 09:31   #1476
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Oj, cudeńko.
nom

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
W sumie można sklecić zamówionko szlak przetarty, że tak powiem


Mam jeden i potwierdzam: strasznie wali przez jakiś czas po pomalowaniu i schnie też niestety długo :/
Heheh tylko tak uprzedzam, z góry, ze zdarzają się wypadki.. u mnie jeden lakier się wylał tylko z 16stu. Miał sparciałą nakrętkę - rozlazła mi się objemka gwintu w palcach. Ale z 10ml i tak zostało więc przelełam do innej flaszki.
No i na wielu innych gwinty upaprane bo mają jakieś problemy z dokręcaniem... no ale cena ladna... więc jak ktoś lubi takie świecidełka to warto.

A wiesz co ostatnim razem jak malowałam moim pierwszym Kleancolorem to z INM nie było problemu z wysychaniem... Widocznie sie lubią. A dzisiaj to mam mimo siedzenia długo lekko zmatowiałe od pościeli. Odbite nie, tylko takie matowe...
Smrodek da się przeżyć

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no po takim lakierze i TAKICH pazurkach jak Mgiełcia pokazała to nic tylko się o ścianę ubić

nawiązywałam tylko do nazwy sklepu (joint? )
a tam śmierdzące, za taki efekt mogę wdychać zapach skunksa
oj oj! bez przesady

Wiem wiem A ja nawiązałam też do tego, że mają wyjątkowy aromat
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 09:44   #1477
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ten sam, jedno w domu, drugie na dworze, ale już późno było...

skórki nie były czyszczone jeszcze Kochana, bo będę robiła konada i potem wszystko razem wyczyszczę
AAA to ok

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
TO do stóp ? czy o majtkowe kolory? bo jeżeli o to drugie to nie było z negatywnym wygłosem
stopy.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 09:55   #1478
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
stopy.
Nie pociąga mnie ta cześć ciała, nie lubię kiedy ktoś patrzy się na moje stopy- dlatego najczęściej noszę buty które je zakrywają, i sama nie lubię czyiś stóp. Pewnie wzięło się to z tego, że moje stopy uwidaczniają problemy z wagą i krążeniem- są bardzo kościste a dodatkowo albo czerwone w gorące dni, albo sine kiedy zawieje wiatr, więc to nic pięknego (ale pewnie jestem przewrażliwiona). Dlatego widok stóp to nie coś co oglądam z uwielbieniem.
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 09:59   #1479
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Przypominam o jutrzejszej promocji w Drogerii Natura na lakiery z serii MNY. Obiecałam sobie wlecieć jako 1 na stoisko ;D
o 13:30 mam zajęcia a o 12 lece buszować po Naturze



Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
W złącznikach dowód na to, że nawet na wakacjach myślę o tym, żeby cyknąć pazurom focie
ale sliczne!



Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Joko cairo night + Kleancolor 34 Sparkle emerald

wierzcie mi - nie da się go uchwycić moim kalkulatorem w skarpecie...
na zywo jest nieziemski... wszystkie z reszta są piiiięęęęękne! Tylko śmierdzą jak ... BARDZO i schną długo.. a mnie jeszcze podkusiło zeby zdradzi INM na poczet wykorzystania resztki Manhattana (żeby broń boże się nie zmarnowało nic...) i jeszcze siedze... od godziny chyba i dalej jakby mokre
łaaaaaaaaaaa



Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
teraz to wstyd się tu pokazywać...
żaden wstyd, ale powiem że nie powiedziałabym że to te same pazurki
bardzo ładny lakier a i one wyglądają bardzo dobrze



Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No tak, to zalety większych miast. Ale są też wady
no na pewno fajnie, że macie takie możliwości



Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Bez przesady, dłuższe tu są dziękuję
patrząc na Twoje i moje....
ale zaczęły mi namiętnie przyrastać
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 10:20   #1480
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

UWAGA! GOLASY!
Jaka płytka

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
ja w tym roku też zakupiłam spódnice maxi jestem z niej niesamowicie zadowolona chociaż nie przepadam za spódnicami/sukienkami, i jutro zamierzam ją ubrać

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

mi nie działa skype wiec ja odpadam :p
Mam jedną i nie chodzę Nawet się zastanawiałam czy jej w świat nie posłać. Ani razu jej nie założyłam od kupna:P

Ja nawet skypa nie mam

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Nie chcą - ich strata, ja swoje wiem
Dokładnie!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ka-boom!




A na mnie właśnie zupełnie nie. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć: zupełnie nie obchodzi mnie że na bliskim wschodzie giną cywile, w afryce umierają z głodu dzieci, że miasteczko dalej się rozwalił autobus pełen przedszkolaków i nikt nie przeżył (konfabuluję teraz). Znam osoby, które jak widzą coś takiego w TV to mają łzy w oczach i wstrzymują oddech, zeby się nie rozkleić. Nigdy tego nie rozumiałam. Już prędzej się popłaczę na titanicu jak się wczuję :P
Ładnie Ci w tym kształcie. A mani też świetne. Mnie się nie chce nic kombinować, a jak już mi się chce to nie wychodzi.

Ja jestem bardzo wyczulona na krzywdę zwierząt. A szczególnie psów. Jak widzę jakiegoś obdartego ze skóry, podpalonego żywcem itp. to aż mnie ręka swędzi, by odpłacić pięknym za nadobne.

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
nr 344 naprawdę ohydnie wygląda.
To chyba nie myślimy o tym samym. Tam był jeszcze jeden, stał obok, taki jasny pastelowy zielony. Muszę go odszukać zaraz To Ci powiem.

EDIT: O znalazłam Chodzi o tego środkowego Wibosia klikusiamy
To jest 413 czy 331?

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
I mam paznokcie wczorajszo-dzisiajsze

Joko Alarm
Nie wierzę w to co widzę

A te mgiełki rzeczywiście są wycofane. Podobno sprzedają je teraz w serii EG, ale ja ich nigdy nie widziałam pod tą nazwą

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Przypominam o jutrzejszej promocji w Drogerii Natura na lakiery z serii MNY. Obiecałam sobie wlecieć jako 1 na stoisko ;D
A mnie to już nie kręci. Chyba mam ich za dużo

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
J
W złącznikach dowód na to, że nawet na wakacjach myślę o tym, żeby cyknąć pazurom focie
To kolejny poziom wtajemniczenia

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Przybyły moje Kleancolory, przy drugiej próbie co prawda (za pierwszym razem zaginęła mi paczka), ale nie ma tego złego

Joko cairo night + Kleancolor 34 Sparkle emerald
Nieeeee! Tylko nie pokazuj Kleanków

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

teraz to wstyd się tu pokazywać...
Ale bredzisz Przecież są świetne
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2012-09-06 o 10:33
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 10:31   #1481
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Uf.. Ciocia sama nie wiedziała to skierowała mnie do kogoś innego. Właśnie nie jestem spięta jak jadę na motocyklu tylko wiesz, trzyma się dosyć mocno kierownicę bo to jest 150 kg + ściąganie i odpuszczanie sprzęgła. Nie, tylko mrowienie. Z odcinkiem szyjnym nie, jedynie mam tak jakby 'wbity' kręg do środka na wysokości zapięcia od stanika ale lekarz jedynie powiedział 'będziemy się tym martwić jak będziesz chciała znieczulenie przy porodzie', nie wiem co ma piernik do wiatraka pomijając fakt, że jak kładę się na podłodze to nie mogę czasami wstać bo tak mnie tam boli - chyba, że ktoś mnie podniesie.
Ale wiem do czego zmierzasz, moja babcia ma przepuklinę przy kręgach szyjnych i czasami ma brak czucia w ręce.
"Wbity krąg" to może być kręgozmyk. Może czasem naciskać na rdzeń powodując właśnie ból.
A lekarzowi chodziło o znieczulenie zewnątrzoponowe, które podaje się przez wkłucie w kręgosłup (mówiąc najprościej).
Się wymondrzyłam

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ja kupowałam na allegro takie naklejki
Gdzie? U kogo?

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Aaaaaaa teraz mam świeżo zmalowane nowe pazurki I nawet zdjęcie z lakierem a nie z flaszką jak zazwyczaj

Przybyły moje Kleancolory, przy drugiej próbie co prawda (za pierwszym razem zaginęła mi paczka), ale nie ma tego złego

A więc teraz będzie duuużo brokatów bo oczywiście niemal same brokatowe zamówiłam

Joko cairo night + Kleancolor 34 Sparkle emerald

wierzcie mi - nie da się go uchwycić moim kalkulatorem w skarpecie...
na zywo jest nieziemski... wszystkie z reszta są piiiięęęęękne! Tylko śmierdzą jak ... BARDZO i schną długo.. a mnie jeszcze podkusiło zeby zdradzi INM na poczet wykorzystania resztki Manhattana (żeby broń boże się nie zmarnowało nic...) i jeszcze siedze... od godziny chyba i dalej jakby mokre

Aha jakby kto pytał to jednowarstwowa czerń z Joko to tylko ta matowa Cairo night. Wersja błyszcząca Black caviar już jest słaba.. aaa z drugiej strony obie wycofane więc... cóż..
Joko- be. Kleancolor- bardzo cacy

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

teraz to wstyd się tu pokazywać...
No weeeź... Bardzo lubię takie szaraczki
Mówisz, że te Kobosie fajne? To dobrze, bo nabyłam dwa dni temu z tej samej serii jeden

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36352748]
Aaaaa!Jakie one są piękne !
[/QUOTE]

Dziękuję

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Majtkowe kolorki Stóp nawet nie oglądam, bo nienawidzę tej części ciała..
Nie majtkowe, nie majtkowe, tylko pastele!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ładne masz stópki
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Pierwsze zdjęcie przeboskie. Paznokcie pod kolor nieba....
Dzięki
Kolor jest prześliczny, ale lakier kieeepski... (Revlon pachnący).

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ale sliczne!

ale zaczęły mi namiętnie przyrastać
Dzięki

Ciesz się!
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 10:35   #1482
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Nie pociąga mnie ta cześć ciała, nie lubię kiedy ktoś patrzy się na moje stopy- dlatego najczęściej noszę buty które je zakrywają, i sama nie lubię czyiś stóp. Pewnie wzięło się to z tego, że moje stopy uwidaczniają problemy z wagą i krążeniem- są bardzo kościste a dodatkowo albo czerwone w gorące dni, albo sine kiedy zawieje wiatr, więc to nic pięknego (ale pewnie jestem przewrażliwiona). Dlatego widok stóp to nie coś co oglądam z uwielbieniem.
To dość dziwaczne, ale każda z nas ma tu jakiegoś małego hopla. Ja nie znoszę swojego brzucha, więc jestem w stanie zrozumieć o czym mówisz
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Mam jedną i nie chodzę Nawet się zastanawiałam czy jej w świat nie posłać. Ani razu jej nie założyłam od kupna:P
O kurcze
Ja w zasadzie większość lata latam w kieckach
Wygodne i praktyczne. Nie musze się zastanawiać, jaka bluzka dziś...
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 11:07   #1483
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość


Nie majtkowe, nie majtkowe, tylko pastele!
O właśnie Pastele

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O kurcze
Ja w zasadzie większość lata latam w kieckach
Wygodne i praktyczne. Nie musze się zastanawiać, jaka bluzka dziś...
Ja mam spódnice i właśnie mam problem jaką bluzkę założyć, bo żadna z moich aktualnych nie pasuje. Poza tym kolor mi się przestał podobać Poleży do kolejnego lata

Śniegowa, pisałaś kiedyś co dolać do lakieru zasychającego w zależnosci od składu. Przypomnisz mi co to było?
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2012-09-06 o 11:15
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 11:19   #1484
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
patrząc na Twoje i moje....
ale zaczęły mi namiętnie przyrastać
Czasu potrzeba troszkę, wydłuży się płytka, zobaczysz

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Jaka płytka


Cytat:
Ja jestem bardzo wyczulona na krzywdę zwierząt. A szczególnie psów. Jak widzę jakiegoś obdartego ze skóry, podpalonego żywcem itp. to aż mnie ręka swędzi, by odpłacić pięknym za nadobne.
O tak...to mnie rusza :/
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 11:28   #1485
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
O właśnie Pastele



Ja mam spódnice i właśnie mam problem jaką bluzkę założyć, bo żadna z moich aktualnych nie pasuje. Poza tym kolor mi się przestał podobać Poleży do kolejnego lata

Śniegowa, pisałaś kiedyś co dolać do lakieru zasychającego w zależnosci od składu. Przypomnisz mi co to było?
Izopropanol może?
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 11:34   #1486
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Izopropanol może?

A co jeszcze można dać? Akurat tego nie mam.

Nie uda się jak doleję zwykłego bezbarwnego?
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 11:50   #1487
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A co jeszcze można dać? Akurat tego nie mam.

Nie uda się jak doleję zwykłego bezbarwnego?
Spirytus czysty, albo aceton.
Z bezbarwnym to nie wiem czy da radę.

Mi najszybciej C&G gluciały. I na nie akurat metody nie znalazłam.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 11:59   #1488
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
EDIT: O znalazłam Chodzi o tego środkowego Wibosia klikusiamy
To jest 413 czy 331?
413 Ten wygląda pięknie, ale 2 warstwy to czasem mało :<

Cytat:
Nie majtkowe, nie majtkowe, tylko pastele!
Więc: śliczne pastele
Cytat:
To dość dziwaczne, ale każda z nas ma tu jakiegoś małego hopla. Ja nie znoszę swojego brzucha, więc jestem w stanie zrozumieć o czym mówisz
No to się ciesze, nie chcę robić sobie wrogów przez stopy



Nienawidzę siebie. Właśnie wróciłam z 3 nowymi lakierami...
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 12:04   #1489
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mi najszybciej C&G gluciały. I na nie akurat metody nie znalazłam.
A może by się sprawdził rozcieńczalnik z Inglota? Kupiłam to to, ale jeszcze nie testowałam...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 12:23   #1490
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
A może by się sprawdził rozcieńczalnik z Inglota? Kupiłam to to, ale jeszcze nie testowałam...
Może. Ale jeśli w składzie tego rozcieńczalnika jest izopropanol, to nie da rady.
C&G rozwarstwiają się, ważą i kłaczkuja jakby od izo.

Powyrzucałam je.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 12:33   #1491
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
A może by się sprawdził rozcieńczalnik z Inglota? Kupiłam to to, ale jeszcze nie testowałam...
ja go mam, już na wykończeniu, wg mnie dobrze rozciencza, ale za tę cenę jest go za mało, do tego nie ma żadnego zakraplacza (ja kupiłam osobną pipetkę, bo nie wiem jak oni sobie wyobrażają wlać to do buteleczki lakieru bez żadnego aplikatora)


kiedyś miałam taki duuuuży rozcieńczalnik z Top Choice, zużyłam sporo, ale raz nie zamknęłam i wyparował
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2012-09-06 o 13:23
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 12:41   #1492
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Uwaga pornografia. Trochę odbarwione od czerwonego lakieru, który zmyłam przed chwilką. Nie są już za długie? Bo ja myślę żeby utrzymywać taką długość, ewentualnie milimetr zapuścić. No i kształt- czy może być ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_6577.jpg (23,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _MG_6578.jpg (22,5 KB, 49 załadowań)
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 12:55   #1493
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Uwaga pornografia. Trochę odbarwione od czerwonego lakieru, który zmyłam przed chwilką. Nie są już za długie? Bo ja myślę żeby utrzymywać taką długość, ewentualnie milimetr zapuścić. No i kształt- czy może być ?
Nie sa za długie, kształt wg mnie ok. Mozesz spróbować jeszcze zapuścić. Bielutkie są...
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 12:55   #1494
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Amelija - są śliczne
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 13:00   #1495
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Uwaga pornografia. Trochę odbarwione od czerwonego lakieru, który zmyłam przed chwilką. Nie są już za długie? Bo ja myślę żeby utrzymywać taką długość, ewentualnie milimetr zapuścić. No i kształt- czy może być ?
ładniutkie, jak dla mnie dł. w sam raz, kształcik też oki
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 13:02   #1496
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Uwaga pornografia. Trochę odbarwione od czerwonego lakieru, który zmyłam przed chwilką. Nie są już za długie? Bo ja myślę żeby utrzymywać taką długość, ewentualnie milimetr zapuścić. No i kształt- czy może być ?
wg mnie wygląają bardzo dobrze, kształt ładny, ewentualnie możesz zrobić jeszcze bardziej w migdałki (chociaż to lepiej widac kiedy są ubrane w lakier )

taka długość idealna!
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 13:06   #1497
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Bielutkie są...
No właśnie sama się dziwię, bo zawsze miałam niezbyt ciekawy kolor płytki.

Cytat:
Amelija - są śliczne
Dziękuję


Cytat:
ładniutkie, jak dla mnie dł. w sam raz, kształcik też oki
Dziękuję

Cytat:
ewentualnie możesz zrobić jeszcze bardziej w migdałki
Może się skusze, jednak boje się spaprania

Już mi lakier schnie, a mam nowy boski fiolet...
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 13:07   #1498
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Może. Ale jeśli w składzie tego rozcieńczalnika jest izopropanol, to nie da rady.
C&G rozwarstwiają się, ważą i kłaczkuja jakby od izo.
Jak już jakiś zglucieje to sprawdzę

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja go mam, już na wykończeniu, wg mnie dobrze rozciencza, ale za tę cenę jest go za mało, do tego nie ma żadnego zakraplacza (ja kupiłam osobną pipetkę, bo nie wiem jak oni sobie wyobrażają wlać to do buteleczki lakieru bez żadnego aplikatora)

kiedyś miałam taki duuuuży rozcieńczalnik z Top Choice, zużyłam sporo, ale raz nie zamknęłam i wparował
Fakt, opakowanie jest do bani



Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Uwaga pornografia. Trochę odbarwione od czerwonego lakieru, który zmyłam przed chwilką. Nie są już za długie? Bo ja myślę żeby utrzymywać taką długość, ewentualnie milimetr zapuścić. No i kształt- czy może być ?
Ładnie jest, nie są za długie.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 13:34   #1499
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Przyszła moja paczka
Jeszcze top z miss sporty for glossy nails.

Edytowane przez 8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Czas edycji: 2012-09-06 o 13:38
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 13:39   #1500
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
wg mnie wygląają bardzo dobrze, kształt ładny, ewentualnie możesz zrobić jeszcze bardziej w migdałki (chociaż to lepiej widac kiedy są ubrane w lakier )

taka długość idealna!
Masz rację. Jak na golasa piłuję, to wydają mi się być karykaturalnie szpiczaste, a pod lakierem kwadratowe niemal

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Jak już jakiś zglucieje to sprawdzę
To czekam na recenzję

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36361254]Przyszła moja paczka
Jeszcze top z miss sporty for glossy nails. [/QUOTE]
Rózyk jest fajny. Uniwersalny taki.

Amla z parafiną czy bez? Paranoidalnie wręcz unikam parafiny. Na twarzy niemożebnie mnie zapycha, a na ciele wysusza i podrażnia.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.