Lakiery hybrydowe - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-27, 18:59   #1321
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Mam do Was dziewczyny parę pytań od niedawna bawie się z hybrydami i tu mam parę problemów czy po zmatowieniu paznokcia odtłuczczać go czy nie czy jak utwardzę bazę to przemywać ją clearnerem czy nie mam bazę gelish czy jak nałożę lakier t przemywać go bo mam top z opi i jego się już nie przemywa. Bardzo proszę o odpowiedz.
po zmatowieniu odtłuszczać, bazę gelish zalecają przecierać pędzelkiem z tego co wyczytałam... a przed topem nigdy nie przemywam koloru...
a dlaczego pytasz nie są trwałe pazurki na bazie gelish?

Edytowane przez Doriskaaa
Czas edycji: 2013-12-27 o 22:04
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 05:34   #1322
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

czasami odchodzą mi płatami
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 07:50   #1323
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
czasami odchodzą mi płatami
uzyłam bazy gelish pierwszy raz tydzien temu ,lakieru z CZ i do dnia dzisiejszego są w nie naruszonym stanie ,żadnych odprysków,żadnego odzchodzenia płatami, gdyby nie top z CZ który mnie bardzo denerwuje bo robia sie w niektórych miejscach maty byłyby idealne
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 12:42   #1324
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
uzyłam bazy gelish pierwszy raz tydzien temu ,lakieru z CZ i do dnia dzisiejszego są w nie naruszonym stanie ,żadnych odprysków,żadnego odzchodzenia płatami, gdyby nie top z CZ który mnie bardzo denerwuje bo robia sie w niektórych miejscach maty byłyby idealne
a jak było w przypadku manicuru na bazie CZ.? po jakim czasie robiły Ci się rozwarstwienia, odpryski itp. ? i jeszcze pytanko czy lakiery CZ. na bazie Gelish tez spływają do środka? tzn uciekają z wolnego brzegu?

ja zdecydowałam się na top z Eco dużo pozytywnych opinii słyszałam i chce przetestować z bazą Bluesky i lakierami CZ. Swój mani na bazie Bluesky, kolory i top z CZ. mam już ponad tydzień, jeden pazurek mi się rozwarstwił ale to z mojej winy.. zauważyłam jednak, że top z CZ. z czasem się całkowicie ściera na wolnym brzegu jest tylko baza i kolor, dlatego nie dziwne że pazurki są osłabione i kolor może się rozwarstwiać, jeśli jednak sam top to mało to kupie bazę Gelisha a co:P jak szaleć to szaleć, zależy mi na bitych dwóch tyg. bez odprysków, rozwarstwień i matów, jedynym mankamentem przy 2 tyg. manicurze powinien być odrost nic więcej:P dlatego jak dostanę nowy top i przetestuję do dam znać czy warto go kupić
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 13:46   #1325
Azalcia
Raczkowanie
 
Avatar Azalcia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 55
Dot.: Lakiery hybrydowe

CZ 063 w rzeczywistości piękny kolorek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hybryda 2 13.34.22.jpg (99,6 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0003.jpg (81,2 KB, 63 załadowań)

Edytowane przez Azalcia
Czas edycji: 2013-12-29 o 21:56
Azalcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 14:05   #1326
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cześć Dostałam właśnie na święta cały zestaw z CZ do manicure hybrydowego. Mam lampę LED, wszystkie niezbędne przybory, top, bazę i 2 kolorki. Jeden 047 i drugi 059. Do tej pory robiłam ten rodzaj manicure parę razu w gabinecie, przeważnie przed wyjazdami, teraz mogę oszczędzić i zamiast wydawać 60zł na wizytę kupić sobie 2 kolorki nowe

Wklejam moja pierwszą pracę. Na razie na paznokciach siostry, gdyż z moimi czekam, bo mam już zaplanowany srebrny piaskowy z golden rose na sylwestra, to szkoda nakładać hybrydy na parę dni. Muszę się na pewno doszkolić w piłowaniu, no i komuś paznokcie jednak trudniej się maluje niż sobie.

Mam pytanie do posiadaczek lampy LED. jak długo trzymacie w tej lampie poszczególne warstwy? Trzymałam bazę 30 sek, a kolor i top po 60. Czy starczyloby też po 30?

Lakier to numer 047 z CZ.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hybryda z ćwiekami 047 CZ.jpg (71,2 KB, 112 załadowań)
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 15:40   #1327
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja trzymam wszystko po 30sek (bazę gelish 10sek) a tylko niektóre ciemne napigmentowane kolory zwłaszcza z MM po 60sek. Nie trzymaj dłużej niż 30sek ponieważ dłużej nie znaczy lepiej-manicure może później odłazić jak przetrzymasz w lampie.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 17:45   #1328
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ja trzymam wszystko po 30sek (bazę gelish 10sek) a tylko niektóre ciemne napigmentowane kolory zwłaszcza z MM po 60sek. Nie trzymaj dłużej niż 30sek ponieważ dłużej nie znaczy lepiej-manicure może później odłazić jak przetrzymasz w lampie.
Dziękuję za odpowiedź Będę trzymać krócej w takim razie.

Czy wie ktoś jak długo jeszcze będzie 5% rabatu na stronei cosmetic zone? Pokazuje mi się taki kiedy wrzucam cokolwiek do koszyka.
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 18:53   #1329
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
a jak było w przypadku manicuru na bazie CZ.? po jakim czasie robiły Ci się rozwarstwienia, odpryski itp. ? i jeszcze pytanko czy lakiery CZ. na bazie Gelish tez spływają do środka? tzn uciekają z wolnego brzegu?

ja zdecydowałam się na top z Eco dużo pozytywnych opinii słyszałam i chce przetestować z bazą Bluesky i lakierami CZ. Swój mani na bazie Bluesky, kolory i top z CZ. mam już ponad tydzień, jeden pazurek mi się rozwarstwił ale to z mojej winy.. zauważyłam jednak, że top z CZ. z czasem się całkowicie ściera na wolnym brzegu jest tylko baza i kolor, dlatego nie dziwne że pazurki są osłabione i kolor może się rozwarstwiać, jeśli jednak sam top to mało to kupie bazę Gelisha a co:P jak szaleć to szaleć, zależy mi na bitych dwóch tyg. bez odprysków, rozwarstwień i matów, jedynym mankamentem przy 2 tyg. manicurze powinien być odrost nic więcej:P dlatego jak dostanę nowy top i przetestuję do dam znać czy warto go kupić
na bazie cz trzymamy sie czasami 2 tyg ale jak sie rozwarstwialy poprostu ich nie ruszalam,czasami musialam poprawiać pojedyncze pazurki.
mojej mamie po tygodniu odchodzily platami jak podwadzila rozwarstwionego.
na bazie gelish jak juz pisalam na razie nic sie nie dzieje a jeśli chodzi o kolor nakladalam na razie czerwień,pisalam na innym watku chyba ze tak idealnie sie rozprowadził ten kolor ze pomalowalam pięć pazurków i dopiero do lampy a nie jak w przypadku cz ze palec lampa palec lampa bo albo splywalo do środka albo z wolnego brzegu albo robily sie jakby tluste miejsca i lakier w ogóle się tam nie trzymam.

jestem mega zadowolona z bazy
i kupilam nie drogo u leoberta
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 21:27   #1330
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
na bazie cz trzymamy sie czasami 2 tyg ale jak sie rozwarstwialy poprostu ich nie ruszalam,czasami musialam poprawiać pojedyncze pazurki.
mojej mamie po tygodniu odchodzily platami jak podwadzila rozwarstwionego.
na bazie gelish jak juz pisalam na razie nic sie nie dzieje a jeśli chodzi o kolor nakladalam na razie czerwień,pisalam na innym watku chyba ze tak idealnie sie rozprowadził ten kolor ze pomalowalam pięć pazurków i dopiero do lampy a nie jak w przypadku cz ze palec lampa palec lampa bo albo splywalo do środka albo z wolnego brzegu albo robily sie jakby tluste miejsca i lakier w ogóle się tam nie trzymam.

jestem mega zadowolona z bazy
i kupilam nie drogo u leoberta
o to dobre wieści też zamówię u niego w takim razie, trafia mnie to rozwarstawianie...
a bazę czym przecierasz jeśli w ogóle?
Enia_ mi też się robią maty na topie tłumaczę sobie to podkurczeniami i wystającymi elementami...
w sumie zastanawiam się czy jak już zamawiam to za jednym razem nie zaszaleć z topem gelish pisałyście wcześniej że zmienia odcień lakierów? a matowieje albo się rysuje czy to zbędny wydatek?

na tej stronie http://www.nailharmony.pl/pl/gelish.html wyczytałam, że trzeba top piłować przed odmoczeniem?

yashe też mam taki cel żeby dwa tygodnie były nie naruszone pazurki, teraz obchodzę się z nimi jak z jajkiem, sprzątanie w rękawiczkach a praktycznie na każdym rozwarstwienie, tylko czekam, aż zahaczę i będzie odprysk nie takiego efektu oczekiwałam od hybryd a tym bardziej, że jestem szczegółowa i to mnie wnerwia

top eco rzuciłam okiem, że ok. 20,00 kosztuje? sama nie wiem czy się wstrzymać z topem gelish czy zamówić razem za jednym kosztem przesyłki... co radzicie?

Edytowane przez Doriskaaa
Czas edycji: 2013-12-28 o 21:34
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 22:20   #1331
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

top z Eco kosztuje 49 zł za 15 ml z przesyłką jakieś 65 zł. Dokładna nazwa to Eco Nail Systems Universal Top Coat, można go kupić na stronie star nail. Wysłałam do nich zapytanie bo mają w sprzedaży niby do hybryd a zdjęcie produktu przedstawia top do żeli, jeśli mi odpiszą, że mają do hybryd i w aukcji jest złe zdjęcie to zamawiam jedna z wizażanek polecała ten top, na innym forum też wyczytałam pozytywne opinie i ponoć współgra z większością hybryd też początkowo chciałam zamówić top z Gelisha, ale dużo znalazłam opinii, że top tej firmy lubi płatać figle tzn. odbarwia kolory i pędzelek w trakcie malowania czasem twardnieje tak jakby był w lampie co najmniej :/.. może jakaś felerna produkcja? nie wiem ale wolę nie ryzykować
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 10:55   #1332
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
o to dobre wieści też zamówię u niego w takim razie, trafia mnie to rozwarstawianie...
a bazę czym przecierasz jeśli w ogóle?
Enia_ mi też się robią maty na topie tłumaczę sobie to podkurczeniami i wystającymi elementami...
w sumie zastanawiam się czy jak już zamawiam to za jednym razem nie zaszaleć z topem gelish pisałyście wcześniej że zmienia odcień lakierów? a matowieje albo się rysuje czy to zbędny wydatek?

na tej stronie http://www.nailharmony.pl/pl/gelish.html wyczytałam, że trzeba top piłować przed odmoczeniem?

yashe też mam taki cel żeby dwa tygodnie były nie naruszone pazurki, teraz obchodzę się z nimi jak z jajkiem, sprzątanie w rękawiczkach a praktycznie na każdym rozwarstwienie, tylko czekam, aż zahaczę i będzie odprysk nie takiego efektu oczekiwałam od hybryd a tym bardziej, że jestem szczegółowa i to mnie wnerwia

top eco rzuciłam okiem, że ok. 20,00 kosztuje? sama nie wiem czy się wstrzymać z topem gelish czy zamówić razem za jednym kosztem przesyłki... co radzicie?
ja nie zamawiałam topu z gelisha, mam w zamiarze zamówic ten z Eco Nail System............. ale to za 3 miesiące gdzieś bo w lutym rodze więc już niedługo odpuszcze sobie na jakiś czas hybrydki a zacznę znów po porodzie
Base gelisha polecam, nie przemywałam ani nie przecierałam niczym, po utwardzeniu w lampie bazy nakładałam lakier i jak pisałam nakładał się idealnie
Sprzątałam, moczyłam dłonie w wodzie przed swiętami a pazurki są w stanie nie naruszonym

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
top z Eco kosztuje 49 zł za 15 ml z przesyłką jakieś 65 zł. Dokładna nazwa to Eco Nail Systems Universal Top Coat, można go kupić na stronie star nail. Wysłałam do nich zapytanie bo mają w sprzedaży niby do hybryd a zdjęcie produktu przedstawia top do żeli, jeśli mi odpiszą, że mają do hybryd i w aukcji jest złe zdjęcie to zamawiam jedna z wizażanek polecała ten top, na innym forum też wyczytałam pozytywne opinie i ponoć współgra z większością hybryd też początkowo chciałam zamówić top z Gelisha, ale dużo znalazłam opinii, że top tej firmy lubi płatać figle tzn. odbarwia kolory i pędzelek w trakcie malowania czasem twardnieje tak jakby był w lampie co najmniej :/.. może jakaś felerna produkcja? nie wiem ale wolę nie ryzykować
daj znac co Ci odpiszą gdyż tez się czaję na niego
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 11:04   #1333
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe

kusicie tą bazą Gelish ale póki mam CZ to nie kupię kolejnej. Mam nadzieję, że szybko się skończy i będę mogła nabyć nową=lepszą
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 20:53   #1334
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

yashe to inne znalazłam

Enia gratulacje pierwsza ciąża? chłopak czy dziewczynka? ja mam bąbla 13,5 miesiąca czas tak leci a dopiero co w ciąży chodziłam i poród szok

zamówię w takim razie samą bazę i dam znać jakie są moje odczucia
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 21:54   #1335
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
yashe to inne znalazłam

Enia gratulacje pierwsza ciąża? chłopak czy dziewczynka? ja mam bąbla 13,5 miesiąca czas tak leci a dopiero co w ciąży chodziłam i poród szok

zamówię w takim razie samą bazę i dam znać jakie są moje odczucia
ciąża w sumie trzecia,ale poród drugi,mam córeczkę w lutym skończy 3 lata a dopiero co ją rodziłam

zamów baze,nie będziesz żałowała
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 22:05   #1336
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

same mamuśki:P ja mam córę, która za niedługo skończy roczek:P ale fakt czas szybko leci:P

sama czaję się na tą bazę, ale kupiłam już z Bluesky i na razie jej będę się trzymać :P Enia a tak swoją drogą, udało Ci się zamówić u tego Leoberta bazę z kurierem za 3 zł hehe teraz jest już za 10 zł :P
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 22:21   #1337
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja mam synka 2latka skoro juz mowa o dzieciacxzkach
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 22:36   #1338
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

A u mnie same jajka
Mam dwóch synów
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 08:21   #1339
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja mam 3 dzieci córkę 15 lat i synów 10 lat i 2,5 rku

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

A mam do Was dziewczyny pytanie jak nakładacie stempelki na hybrydy?
tzn lakier do stempelków też bierzecie hubrydę, i czy nakładacie na top czy na ostatnią warstwę hybrydy i czy przemywacie cleanerem przed stempelkiem proszę o odpowiedz
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-30, 11:36   #1340
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

matki polki

stempelków nie robiłam więc się nie wypowiem, baza zamówiona nie zauważyłam przesyłki kurierskiej i zapłaciłam za paczkę priorytet 9,00 mam nadzieję, że dziś wyślą i jutro będzie i obym się nie zawiodła na trwałości
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 12:33   #1341
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
same mamuśki:P ja mam córę, która za niedługo skończy roczek:P ale fakt czas szybko leci:P

sama czaję się na tą bazę, ale kupiłam już z Bluesky i na razie jej będę się trzymać :P Enia a tak swoją drogą, udało Ci się zamówić u tego Leoberta bazę z kurierem za 3 zł hehe teraz jest już za 10 zł :P
przesyłka kurierska za 3 zł była tez fikcyjna
jak przyszło do płacenia okazało sie ze o wiele wiecej dolicza no ale cóż............ważne ze z bazy jestem zadowolona
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 12:51   #1342
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

no to i ja się dołączę moja córa wczoraj skończyła 16 miesięcy bazę gelish mam i na razie testuję. Póki co używam topu z Charbonne i nie narzekam
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 12:56   #1343
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe

faktycznie ale dzieciaczkowo tutaj mamy dobrze! jesteśmy sexi mamy z zadbanymi pazurkami
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 14:51   #1344
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
...A mam do Was dziewczyny pytanie jak nakładacie stempelki na hybrydy?
tzn lakier do stempelków też bierzecie hubrydę, i czy nakładacie na top czy na ostatnią warstwę hybrydy i czy przemywacie cleanerem przed stempelkiem proszę o odpowiedz
Przed stempelkiem trzeba zakończyć stylizację topem, chociaż są wyjątki . Niektóre hybrydy mają kolory, które nie wymagają topu, ewentualnie tylko w celu lepszego nabłyszczenia . Wtedy stemplujemy na przemytym kolorze, przed topem. Większość tych, o których tu piszecie, trzeba zakończyć topem. Przemyć, następnie stempelek zwykłym lakierem lub najlepiej specjalnym do stemplowania (hybrydowy nie nadaje się!) i na to jeszcze raz top UV ...lub zwykły top, wtedy gdy wzorek się znudzi można go zmyć zmywaczem do paznokci. Hybryda zostanie nienaruszona i można zrobić jakiś nowy wzorek na dotychczasowym tle.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 15:54   #1345
sawicka1983
Przyczajenie
 
Avatar sawicka1983
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 22
Dot.: Lakiery hybrydowe

a jakich używacie topów? bo rozumiem ze polecacie bazę gelisha a top może być tej samej formy co kolor? czy polecacie konkretny
kusicie tym cosmetics zone
ale sądzicie ze tej firmy można używać profesjonalnie w salonach?
czy raczej do uzytku domowego,do nauki
sawicka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 16:20   #1346
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez sawicka1983 Pokaż wiadomość
a jakich używacie topów? bo rozumiem ze polecacie bazę gelisha a top może być tej samej formy co kolor? czy polecacie konkretny
kusicie tym cosmetics zone
ale sądzicie ze tej firmy można używać profesjonalnie w salonach?
czy raczej do uzytku domowego,do nauki
kusimy topem z CZ?Raczej nie................. u mnie nie zawsze błysczy i ściera się w niektórych miejscach podczas uzytkowania,matowieje .......

co do lakierów odpowiadają mi bardzo
ja stosuje tylko w domu
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 18:00   #1347
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Witam !
Przekopałam już kilka wątków o hybrydach i masę stron w sieci. Zastanawiam się nad zamówieniem pierwszych hybryd. Zdobieniem naturalnych paznokci zajmuje się od roku, jednak wiadomo trwałość zwykłych lakierów jest marna. Kiedy już ktoś chciałby się zgłosić na manicure, a dowiaduje się że to tylko zwykłe lakiery kontakt się urywa, a szkoda bo uwielbiam to robić.
Zatem nie chciałabym zamówić tzw bubla
Czytałam, że sporo osób używa hybryd jeśli chodzi o kolory z Cometics Zone, zastanawiają mnie także hybrydy Tifton i Estetiq. Macie może porównanie, które są najlepsze w tym przedziale cenowym?
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 18:43   #1348
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe

dostalam dzis zamowienie z Estetiq. konsystencja moocno lejaca krycie spoko. zrobilam dzis dwa mani tymi Estetiq i wole jednak Cz.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:38   #1349
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
dostalam dzis zamowienie z Estetiq. konsystencja moocno lejaca krycie spoko. zrobilam dzis dwa mani tymi Estetiq i wole jednak Cz.
prosimy o fotki ja w sumie wolę bardziej lejące produkty byle tylko szło to w parze z dobrym kryciem wydaje mi się, że bardziej rzadkie lepiej się nakłada, tzn. można nałożyć naprawdę cieniutką warstewkę hybrydy z Bluesky są właśnie takie rzadkie i jak dla mnie bardzo na plus bo mocno na pigmentowane im cieńsza warstwa tym bardziej naturalnie wygląda manicure.

co do hybryd Tifton, kusi mnie wziąć jakiś kolor na próbę, ale jak już zbieram się do zamówienia to akurat nie ma tych kolorów które mnie interesują:/ i szkoda, że mają taki wąski wybór kolorów, większość już mam z CZ... jak dla mnie takie firmy jak Cosmetics Zone, Tifton, Estetiq i inne w tym przedziale cenowym, można mieć jak najbardziej w salonie ale to moje osobiste zdanie bo hybrydy robię w domu i to głównie sobie.

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2013-12-30 o 19:39
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 20:13   #1350
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
co do hybryd Tifton, kusi mnie wziąć jakiś kolor na próbę, ale jak już zbieram się do zamówienia to akurat nie ma tych kolorów które mnie interesują:/ i szkoda, że mają taki wąski wybór kolorów, większość już mam z CZ... jak dla mnie takie firmy jak Cosmetics Zone, Tifton, Estetiq i inne w tym przedziale cenowym, można mieć jak najbardziej w salonie ale to moje osobiste zdanie bo hybrydy robię w domu i to głównie sobie.
Ja aktualnie też robię głównie paznokcie dla siebie ew siostrze cioci itp ale czasem zgłaszają się znajome z chęcią zrobienia czegoś trwalszego a niestety nie mam czym czyli zdecyduję się na CZ lub Estetics. Czytałam, że z topami jest średnio ale, która oferuje lepszy ? Aktualnie nie mam funduszy na polecanego gelish może kiedyś
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.