Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-20, 10:28   #1741
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Cholerka a mnie dalej coś w jamie ustnej boli Wydaje mi się że to może być wina tych ósemek i może po znieczuleniu trochę mnie boli? Mam nadzieję tylko że mi to przejdzie, nie chcę żeby dzisiejsza wizyta poszła na marne

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Dziewczyny poszło do Was PW

A tak mi się przypomniało że którejś z Was podobały się sneakersy? Ten sprzedawca też je ma, i w dobrej cenie. Około 40-50zł z tego co pamiętam
tez chce pw

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A do tego nie drogie Zawsze jak wkładka ma 24,5cm długości buty są na mnie idealne, więc teraz szukam tylko takiej wkładki i zamawiam w ciemno bez zamartwiania się



To powinnaś tam znaleźć, widziałam że były takie ładne biało-hmmm kawowe? W każdym bądź razie ładne, i innych sklepach typu stylowe butki itp. mam wrażenie że dostępne jest to samo tylko po zawyżonej cenie I nie ma za co

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------



Że tak powiem "ufff"

Zobaczymy czy się załapię A jeśli nie to trzeba będzie wziąć jakieś inne w ramach pocieszenia Mogliby dorzucić jakieś fajne neonowe szpilki albo baleriny
ej wszystkie linki wyrzuca mi jako wirusy???

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Bunny albo Caskada- czy któraś z Was może mi powiedzieć co sądzicie o składzie tej maski:

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Silk Amino Acids, Panthenol, Musa Sapientum Fruit Extract, Coconut (Cocos Nucifera) Extract, Parfum, Glyceryl Stearate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolino ne.

Na kwc ma świetne opinie a na dodatek tania jak barszcz Można ją postawić na równi z lady spa z keratyną? Czy tamta jednak lepsza?



Nie gróź czekoladce bo zaraz ja Ciebie opałuję Tu ma być pokojowa atmosfera!

Hahah spoko Już wysyłam Ostrzegam- ja jak wchodzę na ich aukcje to mam problem żeby się zdecydować co mi się podoba i co chcę zamówić
nie jest zła, moze sie sprawdzic nie pamietam skladu lady spa, a na kwc nie moge wejsc bo mi antywir blokuje


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej

Dziewczyny,ale jestem zła... wczoraj dostaliśmy wypowiedzenie wynajmu tak nagle po 2 latach wynajmowała nam babka mieszkanie ojca, który siedział za granicą no i teraz wraca
No i mamy do 5 kwietnia czas,żeby się wyprowadzić, w sumie powiedziała nam "jak najszybciej" czyli do Świąt, bo wiadomo,że w święta nie będziemy robić wyprowadzki
Więc super, przeglądałam oferty i ceny wynajmu u mnie jakieś przesadzone, mieszkania zapuszczone, meble sprzed stu lat a mam 1,5 tygodnia na znalezienie czegoś i wyprowadzke Jest jeszcze jedna opcja,ale napiszę później blondaski i mi doradzicie, bo teraz muszę lecieć do pracy
troche przegiecie powinna dac wam min miesiac
my placimy za 2 pokojowa jakby kawalerke- bo maly pokoik jest naprawde maly, plus kuchnia i lazienka 1000-1200 z rachunkami juz...
ale standard prawie bez mebli i wyposazenie glownie nasze prywatne.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 10:32   #1742
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ja też mam @ mieć Ciągle chce mi się jeść

Shizaxa a warunki macie jakieś przyzwoite?
bez luksusów, łazienka wyremontowana, kuchnia i pokój starego typu bo tam starsza osoba wcześniej mieszkała, pokój teraz pomalowaliśmy/odświeżyliśmy
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 10:33   #1743
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

bunny, ale z drugiej strony wyobraź sobie, że nagle trzeba z tymi meblami się przeprowadzać Ubrania, kosmetyki, naczynia i inne pierdoły spakujesz, a meble to już nie taka prosta sprawa.
Pamiętam, jaki miałam problem z takim dużym materacem, jak się okazało, że na następnym mieszkaniu nie ma gdzie tego postawić.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 10:36   #1744
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
shizaxa ja mieszkam w miescie 150 tys mieszkancow
a standard naszego mieszkania byl super, wszystkie meble nowe i jakos tak trafilismy z okazja,ale tez bez przesady, ze ktos chce 1000 zl zarobic na samym wynajmie kawalerki plus oplaty,a mieszkanie wyglada jakby nikt w nim nic nie robil od 50 lat
u nas z standard studencki- czyt. czesto bez mebli, bez łóżek za kawalerki masz ceny od 1000-1500zl takze wiesz... my łapalismy pierwsza z brzegu, taka w ktorej dalo sie po swojemu umeblowac, a nie bylo obrzydliwe po poprzednich syfiarzach bez kablowki, neta itp zeb bylo taniej a i tak rachunki mamy na 2 osoby kolo 200zl miesiac...
no i łożka byly akurat bo swoich nie mamy mieszkamy juz w jednym miejscu 5 rok...

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
kurcze ale mi wszystkie linki z wizazu tak rzuca wczoraj bylo dobrze...

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
bunny, ale z drugiej strony wyobraź sobie, że nagle trzeba z tymi meblami się przeprowadzać Ubrania, kosmetyki, naczynia i inne pierdoły spakujesz, a meble to już nie taka prosta sprawa.
Pamiętam, jaki miałam problem z takim dużym materacem, jak się okazało, że na następnym mieszkaniu nie ma gdzie tego postawić.
juz sie tak raz przeprowadzalam meble sie rozkreca i juz, jak sie przeprowadzam to i tak musze miec busa dostawczego i kilka kursow wykonac bo przez 10 lat z tz mamy prawie wszystko własne- nawet lodowke stad dla mnie np nierealne jest znalezc w tydzien dwa mieszkanie i sie przeprowadzic, bo samo pakowanie zajmie mi z tydzien na szczescie stancje zmienialismy tylko 2 razy...

kurcze, teraz mi awascior wyrzuca wirus nawet jak otwieram okno do odpowiedzi czy chce dodac post o losie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 10:40   #1745
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Przeinstaluj go może

A widzisz czasami jest taka sytuacja, że trzeba się szybko ewakuować Dlatego starałam się nie gromadzić rzeczy. Na ostatnim wynajmowanym sobie trochę pofolgowałam bo mieszkałam z super dziewczyną w moim wieku (była właścicielką mieszkania), mogłam spokojnie zostawić rzeczy i odebrać w innym terminie. Niczego nie ruszała, nie zaglądała, nie używała moich rzeczy etc. Ideał
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 10:50   #1746
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Nie mam antywirusa

My też meble tam mamy, mamy też swoje do skręcania ale powiedziałam tz że nie ma sensu tego robić jak mamy w czym trzymać ubrania bo potem trzeba będzie je rozkręcać i już nie są takie "trwałe":P
A w naszym mieszkaniu tylko lodówka jest stamtąd ale ona nawet w umowie nie zapisana bo taka stara resztę sprzętów swoje mamy
U mnie w mieście jest ten plus że nie jest to miasto studenckie więc nie górują tak cen, ale tak czy tak tanio nie jest. Ja się zamykam w kwocie 800zł z prądem i gazem (woda, czynsz w tych 700 dla właściciela) plus internet we własnym zakresie ale bardzo mało my zużywamy, mój tz kapie się w pracy codziennie no i właścicielka fajna kobieta, wszystko da się z nią załatwić, za odnowienie pokoju za farby itp nam oddała i sama to zaproponowała
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 10:54   #1747
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
No zaraz Ciebie opałuję dziewczyno!! Przestań kusić!

Ex
Ja też PW proszę w tym miesiącu nie zagrażam, bo też biedę klepię ;d
Ja sie pały nie boje
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej

Dziewczyny,ale jestem zła... wczoraj dostaliśmy wypowiedzenie wynajmu tak nagle po 2 latach wynajmowała nam babka mieszkanie ojca, który siedział za granicą no i teraz wraca
No i mamy do 5 kwietnia czas,żeby się wyprowadzić, w sumie powiedziała nam "jak najszybciej" czyli do Świąt, bo wiadomo,że w święta nie będziemy robić wyprowadzki
Więc super, przeglądałam oferty i ceny wynajmu u mnie jakieś przesadzone, mieszkania zapuszczone, meble sprzed stu lat a mam 1,5 tygodnia na znalezienie czegoś i wyprowadzke Jest jeszcze jedna opcja,ale napiszę później blondaski i mi doradzicie, bo teraz muszę lecieć do pracy
O kurcze, to nieciekawie :/ U nas za kawalerke to 700-800 za czynsz minimum...
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 11:07   #1748
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Przeinstaluj go może

A widzisz czasami jest taka sytuacja, że trzeba się szybko ewakuować Dlatego starałam się nie gromadzić rzeczy. Na ostatnim wynajmowanym sobie trochę pofolgowałam bo mieszkałam z super dziewczyną w moim wieku (była właścicielką mieszkania), mogłam spokojnie zostawić rzeczy i odebrać w innym terminie. Niczego nie ruszała, nie zaglądała, nie używała moich rzeczy etc. Ideał
ale wyrzuca mi ciagle ten sam wirus skierowany na mozille na dysku d: wiec to wizaz ma jakis problem nie ja generalnie sie nie boje, zawsze moge zrobic format jednego dysku i sru nauczylam sie tego po starym kompie jak zawirusowalam tak, ze sie resetowal co kilka sekund i windows juz nawet nie odpalal od tamtej pory mam dysk podzielony na wiele partycji zebym potem nie musiala wszystkiego tracic m.in jedna jest tylko windowsowa, jedna tylko przegladarkowa itp.
pewnie zloś zaraz cos zrobi ze przestanei tak szalec tylko to moze potrwac... a wkurza mnei jak ta babka z avasta mi gada:...uwaga! cos tam cos tam z wirusem, zablokowano itp zaraz wylacze glosniki i juz

ja bym sie nie zgodzila po prostu na szybka wyprowadzke i juz skoro bylam kilka lat do rany przyloz dla wlascicieli to niech oni po ludzku do mnie podejda ze to fizycznie niemozliwe sie szybko wyniesc bo im sie cos umanilo. nie mowiac ze np tz by musial chyba z tydzien urlopu na żadanei wziac w pracy
ja mam perspektywe latami mieszkac na stancjach wiec z gory na rozmowach wstepnych informuje o moich uwagach i zyczeniach- jak sie im nie podoba nie ma opcji ze zamieszkam place sporo wiec i wymagam- dla mnie to uklad ale obie strony musza ustapic a nie ze wlasciciel mi łaske robi ze zamieszkam i bede mu placic musi tez mnie szanowac, moze dlatego tak dlugo mieszkamy w jednym miejscu ze mamy czyste relacje zreszta pow. bym ze jak chce bym sie szybciej wyniosla to niech mi pomoga pakowac graty i zalatwia przewoz
bo sorry ale nei wyobrazam sobie mieszkac gdzies 5-10 lat w standardzie bez mebli i nie miec swoich logiczne ze musze miec swoje a wiec i przeprowadzka potrwa.

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Nie mam antywirusa

My też meble tam mamy, mamy też swoje do skręcania ale powiedziałam tz że nie ma sensu tego robić jak mamy w czym trzymać ubrania bo potem trzeba będzie je rozkręcać i już nie są takie "trwałe":P
A w naszym mieszkaniu tylko lodówka jest stamtąd ale ona nawet w umowie nie zapisana bo taka stara resztę sprzętów swoje mamy
U mnie w mieście jest ten plus że nie jest to miasto studenckie więc nie górują tak cen, ale tak czy tak tanio nie jest. Ja się zamykam w kwocie 800zł z prądem i gazem (woda, czynsz w tych 700 dla właściciela) plus internet we własnym zakresie ale bardzo mało my zużywamy, mój tz kapie się w pracy codziennie no i właścicielka fajna kobieta, wszystko da się z nią załatwić, za odnowienie pokoju za farby itp nam oddała i sama to zaproponowała
u mnie bardzo studenckie miasto wiec ceny kosmiczne ale nic sie nie poradzi, ja juz z kims obcym nie wyobrazam sobie mieszkac kiedys mieszkalam i trafialam na jakis ciezkich ludzi wole zaplacic wiecej a miec swiety spokoj bez lokatorow.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 11:11   #1749
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej

Pomalowałam włosy tym Czystym Blondem z Palette

Bunny wysłałam ci maile 2. Doszły?

A oto efekt:

Pierwsze 2 przed, a reszta po.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 628.jpg (137,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 591.jpg (128,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 607.jpg (98,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 608.jpg (125,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 621.jpg (131,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 646.jpg (133,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 659.jpg (138,5 KB, 21 załadowań)
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 11:18   #1750
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej

Pomalowałam włosy tym Czystym Blondem z Palette

Bunny wysłałam ci maile 2. Doszły?

A oto efekt:

Pierwsze 2 przed, a reszta po.
Aniu fajnie
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 11:18   #1751
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Nie mam antywirusa

My też meble tam mamy, mamy też swoje do skręcania ale powiedziałam tz że nie ma sensu tego robić jak mamy w czym trzymać ubrania bo potem trzeba będzie je rozkręcać i już nie są takie "trwałe":P
A w naszym mieszkaniu tylko lodówka jest stamtąd ale ona nawet w umowie nie zapisana bo taka stara resztę sprzętów swoje mamy
U mnie w mieście jest ten plus że nie jest to miasto studenckie więc nie górują tak cen, ale tak czy tak tanio nie jest. Ja się zamykam w kwocie 800zł z prądem i gazem (woda, czynsz w tych 700 dla właściciela) plus internet we własnym zakresie ale bardzo mało my zużywamy, mój tz kapie się w pracy codziennie no i właścicielka fajna kobieta, wszystko da się z nią załatwić, za odnowienie pokoju za farby itp nam oddała i sama to zaproponowała
My mamy za pokoj 300 zł, W zimie rachunki z gazem nas wynoszą koło 500 zł, nas z TŻ mniej bo czynsz na pół. Latem to z 375 zł wychodzi
Ale jak wyjdziemy na prosta to tez bedziemy chcieli jakas kawalerke czy coś. Póki co mieszkamy w sumie w gronie samych znajomych wiec nam to odpowiada
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 11:21   #1752
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
u mnie avast puszcza


Niestety, ale przynajmniej można zamieszkać w otoczeniu niemalże antyków

A w ogóle nie rozważałaś możliwości kredytu na kawalerkę? Czasami rata wynosi tyle, co te opłaty dla właściciela
uwierz gdybym miala taka mozliwosc juz dawno wzielabym kredyt ja studiuje dziennie i pracuje tylko dorywczo,a TŻ zarabia duzo,ale umowe niestety tez ma nie za fajna i nikt nam kredytu nie da
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 11:25   #1753
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Bunny różne podejście ludzie mają Nie podpisywałam nigdy umów, bo wtedy było drożej, a mnie nie było na to stać. Nie każdy jest uczciwy - i wśród lokatorów, i właścicieli Z mieszkania, które musiałam opuścić w ciągu kilku dni właścicielka nas wyrzuciła bo chłopak, który z nią podpisał umowę - nie zapłacił. Brał od nas kasę i miał płacić, ale ona twierdziła, że nie. Z tym, że ona prowadziła taką amatorską agencję z masażami, a jego nie znałam - nie wiadomo było komu wierzyć A o jej bujnej przeszłości i działalności w biznesie dowiedziałam się po fakcie Przyszła z jakimś swoim alfonsem i przecież nie będę się z nią kłócić....

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
uwierz gdybym miala taka mozliwosc juz dawno wzielabym kredyt ja studiuje dziennie i pracuje tylko dorywczo,a TŻ zarabia duzo,ale umowe niestety tez ma nie za fajna i nikt nam kredytu nie da
Aaaa Jakoś kojarzyła, że pracujesz....
To w takim układzie tylko wynajem pozostaje. I jasne, że lepiej mieć kawalerkę dla siebie niż się męczyć w komunie
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 11:35   #1754
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej

Pomalowałam włosy tym Czystym Blondem z Palette

Bunny wysłałam ci maile 2. Doszły?

A oto efekt:

Pierwsze 2 przed, a reszta po.
o wow tylko chłodno bardzo to wyszlo a ja myslalam ze to sloneczny cieply odcien? czy ty czyms plukalas jeszcze te wloski?ale jasniutko mega, tam jest oksy 9? moze ja bym z raz sprobowala???
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 11:44   #1755
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

nie chce byc niegrzeczna i tak ponaglac.. ale bunny czy mogłabys zerknac na strone 56, tam jest moj post: 1669.
bardzo proszę o poradę, jutro zjawi sie u mnie moja fryzjerka-mama, chciałabym wiedziec co kupic teraz na te moje kudły
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 11:46   #1756
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o wow tylko chłodno bardzo to wyszlo a ja myslalam ze to sloneczny cieply odcien? czy ty czyms plukalas jeszcze te wloski?ale jasniutko mega, tam jest oksy 9? moze ja bym z raz sprobowala???
Bunny to chyba zależy od oświetlenia itp. Bo czasami jest słonecznie, a czasami chłodno Na fotkach co ci wysłałam widać to lepiej. Oxy ma 9%. Płukałam tylko wodą z octem, ale to chyba nie ma wpływu na kolor



Ninedin dziękuję

Edytowane przez 201606240916
Czas edycji: 2013-03-20 o 11:49
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 11:47   #1757
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Bunny u nas w sumie wyprowadzka to nie problem, Tż ma służbowy samochód dostawczy i ma go do dyspozycji. my oplat wiecej mielismy,bo czynsz 220, co drugi miesiac prad i gaz to tez 200 zl. napisze u nas wieczorem, zobacze co tz zalatwi, bo jest jeszcze jedna opcja. a z mebli to mamy swoje tylko biurko i z 2 szafki,a tak to telewizor, pralke, kompy,ale to nie jest jakos ciezko przewiezc a z tym terminem to ja juz wzielam wolne w pracy i jakos bedziemy musieli dac rade
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 11:49   #1758
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
nie chce byc niegrzeczna i tak ponaglac.. ale bunny czy mogłabys zerknac na strone 56, tam jest moj post: 1669.
bardzo proszę o poradę, jutro zjawi sie u mnie moja fryzjerka-mama, chciałabym wiedziec co kupic teraz na te moje kudły
gora bedzie jasniejsza niz dol jak to napisalas bo schodzisz z ciemnych wlosow.
nie wyrownasz tego jesli chcesz tak jasny blond jak masz odrosty.
jak chcesz rowny kolor to przyciemniaj do poziomu 9.1 minimum.
skoro masz tak ciemna nature to radze wstepnei rozjasniac odrosty rozjasniaczem i potem tonowac kolor wybrana farba- bedzie chlodniejszy i czystszy efekt.
mozesz tez probowac profesjonalnymi np alfaparf 11.11 z oksy 12% na odrosty na 50 minut ale moze wychodzic cieplo mimo wszystko- przy tak ciemnej naturze jest ciezko o czysty chlodny blond tak jasniutki jak juz masz.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 11:53   #1759
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

hej!


Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A do tego nie drogie Zawsze jak wkładka ma 24,5cm długości buty są na mnie idealne, więc teraz szukam tylko takiej wkładki i zamawiam w ciemno bez zamartwiania się



To powinnaś tam znaleźć, widziałam że były takie ładne biało-hmmm kawowe? W każdym bądź razie ładne, i innych sklepach typu stylowe butki itp. mam wrażenie że dostępne jest to samo tylko po zawyżonej cenie I nie ma za co

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------



Że tak powiem "ufff"

Zobaczymy czy się załapię A jeśli nie to trzeba będzie wziąć jakieś inne w ramach pocieszenia Mogliby dorzucić jakieś fajne neonowe szpilki albo baleriny
też chce baleriny neonki
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej

Dziewczyny,ale jestem zła... wczoraj dostaliśmy wypowiedzenie wynajmu tak nagle po 2 latach wynajmowała nam babka mieszkanie ojca, który siedział za granicą no i teraz wraca
No i mamy do 5 kwietnia czas,żeby się wyprowadzić, w sumie powiedziała nam "jak najszybciej" czyli do Świąt, bo wiadomo,że w święta nie będziemy robić wyprowadzki
Więc super, przeglądałam oferty i ceny wynajmu u mnie jakieś przesadzone, mieszkania zapuszczone, meble sprzed stu lat a mam 1,5 tygodnia na znalezienie czegoś i wyprowadzke Jest jeszcze jedna opcja,ale napiszę później blondaski i mi doradzicie, bo teraz muszę lecieć do pracy
o kurcze ,ale oszalała tak nagle wyjść z mieszkania przecież okres wypowiedzenia obowiązuje
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Lece do pracy , zajrze pozniej



niewiem jak jest u was , podpisywalas jakas umowe czy cos , tam chyba powinno byc , ze na wyprowadzke to miesiac czasu sie nalezy.
Nie znam sie na prawie ale wydaje mi sie ze nie powinno tak byc


niezla faktycznie zawiera aminokwasy jedwabiu , panthenol, wyciag czy sok z banana oraz wyciag z kokosa.
Bez alkoholu i innych smieci , dobra jest.
Napewno zadziala na wlosy.
przewaznie wszędzie tak jest
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ej co z tym linkiem??? dlaczego avast mi wyrzuca jako zawirusowana strone???? tez tak macie ze avast szaleje dzisiaj???
ja miałam wczoraj to samo cały czas z wizażu mnie wywalało
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej

Pomalowałam włosy tym Czystym Blondem z Palette

Bunny wysłałam ci maile 2. Doszły?

A oto efekt:

Pierwsze 2 przed, a reszta po.
pięknie i jak chłodno
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 11:54   #1760
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Bunny to chyba zależy od oświetlenia itp. Bo czasami jest słonecznie, a czasami chłodno Na fotkach co ci wysłałam widać to lepiej. Oxy ma 9%. Płukałam tylko wodą z octem, ale to chyba nie ma wpływu na kolor



Ninedin dziękuję
ocet zakwasil i kolor bedzie lepiej sie trzymal i blyszczal
to ja nie sprobuje bo to cieply odcien...jak zmienialam palette 100 na 219 tez mialam przez moment szaro-zielone wloski nie bede teraz ryzykowac

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny u nas w sumie wyprowadzka to nie problem, Tż ma służbowy samochód dostawczy i ma go do dyspozycji. my oplat wiecej mielismy,bo czynsz 220, co drugi miesiac prad i gaz to tez 200 zl. napisze u nas wieczorem, zobacze co tz zalatwi, bo jest jeszcze jedna opcja. a z mebli to mamy swoje tylko biurko i z 2 szafki,a tak to telewizor, pralke, kompy,ale to nie jest jakos ciezko przewiezc a z tym terminem to ja juz wzielam wolne w pracy i jakos bedziemy musieli dac rade
nas czynsz nie obchodzi bo wlasciciele placa sobei z naszej podstawy 800, a reszta to rachunki wg odcinkow im przelewamy co 2gi miesiac.
ale mniej wiecej wynosi nas miesiecznie 1000-1200...no i jest plus taki ze mamy saune caly rok bo grzanei w czynszu i nas nei obchodzi wiec grzejemy na full
my busa musimy kolowac zawsze od kumpla co ma swoj sklep spozywczy
niemniej dla mnie nie fair ze was tak potraktowala
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 11:55   #1761
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
gora bedzie jasniejsza niz dol jak to napisalas bo schodzisz z ciemnych wlosow.
nie wyrownasz tego jesli chcesz tak jasny blond jak masz odrosty.
jak chcesz rowny kolor to przyciemniaj do poziomu 9.1 minimum.
skoro masz tak ciemna nature to radze wstepnei rozjasniac odrosty rozjasniaczem i potem tonowac kolor wybrana farba- bedzie chlodniejszy i czystszy efekt.
mozesz tez probowac profesjonalnymi np alfaparf 11.11 z oksy 12% na odrosty na 50 minut ale moze wychodzic cieplo mimo wszystko- przy tak ciemnej naturze jest ciezko o czysty chlodny blond tak jasniutki jak juz masz.
dziekuje
juz najmniejszy problem z odrostami.. najwyzej bedzie rozjasniacz +farba.
Póki co interesuje mnie najbardziej długosc
Na początku końcówki były wrecz miedziane przy jasnej górze, teraz po 2/3 farbowaniach są juz naprawde niewiele ciemniejsze.. nie wygląda to nienaturalnie na zywo, naprawde w kazdym badz razie, nie mam juz miedzianych koncowek, tylko blond, ale ciemniejsze

A co mogłoby mi całosc ochlodzic?
Stosowałam Joanne (te siwe fajnie zadziałały,ale mowie spłukały sie po 2 myciu, wiec odpada), palette a 10 wyszło mi zolto po calosci, wellaton 12/1 chyba najlepiej, chociaz tez zolto, jednak wysuszył mi włosy..
Dodam ,że stosuje szampon+odżywka Joanny do blond włosów i tez nie ochładza
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 12:00   #1762
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



też chce baleriny neonki

o kurcze ,ale oszalała tak nagle wyjść z mieszkania przecież okres wypowiedzenia obowiązuje

przewaznie wszędzie tak jest

ja miałam wczoraj to samo cały czas z wizażu mnie wywalało

pięknie i jak chłodno
Dziękuję Tak niby chłodno, niby nie. Zleży od światła. Mam nadzieję, że nie zmyje się tak szybko jak Garnier 111.
Właśnie oglądałam twoje fotki z malowania Londą. Ładnie wyszło, a z każdym kolejnym będzie jaśniej

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ocet zakwasil i kolor bedzie lepiej sie trzymal i blyszczal
to ja nie sprobuje bo to cieply odcien...jak zmienialam palette 100 na 219 tez mialam przez moment szaro-zielone wloski nie bede teraz ryzykowac



nas czynsz nie obchodzi bo wlasciciele placa sobei z naszej podstawy 800, a reszta to rachunki wg odcinkow im przelewamy co 2gi miesiac.
ale mniej wiecej wynosi nas miesiecznie 1000-1200...no i jest plus taki ze mamy saune caly rok bo grzanei w czynszu i nas nei obchodzi wiec grzejemy na full
my busa musimy kolowac zawsze od kumpla co ma swoj sklep spozywczy
niemniej dla mnie nie fair ze was tak potraktowala
Tak, ten odcień nie jest dla ciebie. Jest on taki lekko ciepły, z pewnością nie jest w 100% chłodny. Coś po środku. No ale w końcu ta farba jest z gamy słonecznych blondów
Mnie się podoba, ciekawe tylko jak długo będzie się trzymać moich włosów
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 12:05   #1763
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
dziekuje
juz najmniejszy problem z odrostami.. najwyzej bedzie rozjasniacz +farba.
Póki co interesuje mnie najbardziej długosc
Na początku końcówki były wrecz miedziane przy jasnej górze, teraz po 2/3 farbowaniach są juz naprawde niewiele ciemniejsze.. nie wygląda to nienaturalnie na zywo, naprawde w kazdym badz razie, nie mam juz miedzianych koncowek, tylko blond, ale ciemniejsze

A co mogłoby mi całosc ochlodzic?
Stosowałam Joanne (te siwe fajnie zadziałały,ale mowie spłukały sie po 2 myciu, wiec odpada), palette a 10 wyszło mi zolto po calosci, wellaton 12/1 chyba najlepiej, chociaz tez zolto, jednak wysuszył mi włosy..
Dodam ,że stosuje szampon+odżywka Joanny do blond włosów i tez nie ochładza
probuj popielatych i perlowych odcieni, ciezko powiedziec co akurat sprawdzi sie u ciebie.
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dziękuję Tak niby chłodno, niby nie. Zleży od światła. Mam nadzieję, że nie zmyje się tak szybko jak Garnier 111.
Właśnie oglądałam twoje fotki z malowania Londą. Ładnie wyszło, a z każdym kolejnym będzie jaśniej

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------


Tak, ten odcień nie jest dla ciebie. Jest on taki lekko ciepły, z pewnością nie jest w 100% chłodny. Coś po środku. No ale w końcu ta farba jest z gamy słonecznych blondów
Mnie się podoba, ciekawe tylko jak długo będzie się trzymać moich włosów
jak to palette pewnie bedzie dobrze
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 12:08   #1764
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
probuj popielatych i perlowych odcieni, ciezko powiedziec co akurat sprawdzi sie u ciebie.

jak to palette pewnie bedzie dobrze
Oby
A maile doszły?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 12:11   #1765
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Oby
A maile doszły?
doszly, odpisalam ci nawet ;D dzieki jeszcze raz
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 12:13   #1766
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
doszly, odpisalam ci nawet ;D dzieki jeszcze raz
Nie mogę się połączyć z pocztą
To dobrze, i nie ma za co
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 12:13   #1767
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dziękuję Tak niby chłodno, niby nie. Zleży od światła. Mam nadzieję, że nie zmyje się tak szybko jak Garnier 111.
Właśnie oglądałam twoje fotki z malowania Londą. Ładnie wyszło, a z każdym kolejnym będzie jaśniej [COLOR="Silver"]
ja bym niechciała właśnie , żeby było jasniej
teraz chciałabym wypróbować excellence 10.21
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 12:16   #1768
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja bym niechciała właśnie , żeby było jasniej
teraz chciałabym wypróbować excellence 10.21
Asia to tak jak jajaśniej
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 12:33   #1769
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

asia jak psiaczek i jak postepy? opowiadaj
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 13:21   #1770
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

U mnie ta alfa 11.21 łapie na odrostach tak słonecznie. Teraz mam jakieś 4 cm takich słonecznych od głowy, a końce platynowe - tam gdzie był rozjaśniacz to łapie na platynowo
Nie chcę rozjaśniać odrostów, poczekam aż odrosną i te rozjaśnione będę stopniowo obcinać.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.