Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-18, 10:00   #4951
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ddiano - umyłam włosy serią Thickening i jestem zahcywcona - włosy pieknie odbite od skóry głowy, nie leża płasko, jak po innych specyfikach. Zapach obłędny. Potem użyłam hairspray z tej serii i efekt jeszcze lepszy.
Coś mi się wydaje, ze skusze sie w przyszłości na pełnowymiarowy szampon i odżywkę
Na razie ma zakusy an Surfesr's Spray, chociaż nie wiem, czy na proste jak drut włosy miałoby to sens, mmusiałabym je chyba pocieniować
Myśle tez o spray nabłyszczającym.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 10:24   #4952
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja mam Surf Spray, ale jeszcze nie znalazłam najlepszej dla siebie metody użycia. Surf bardziej niż spray Thickening usztywnia włosy, a ja nie lubię uczucia sztywnych i dość szorstkich włosów. Poza tym mam długie, proste włosy, a mnie się wydaje, że on jest lepszy dla cieniowanych lub lekko falowanych, albo do krótkich. Poczekam jeszcze do lata i będę psikać nim włosy jak będę chodzić na plażę .
Btw - nie ma to jak wynaleźć sobie "potrzebę", która okazuje się być przydatna w porywach do 10 dni w roku . Jestem w tym miszczem
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 10:35   #4953
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

kurcze, ja takich specyfików do włosów nie używam, może powinnam zacząć?
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 10:37   #4954
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

ja mam surf spray a dokładniej sea salt spray co daje efekt "surferski" i średnio na jeża mi pasi, mam włosy falowane i lekko właśnie cieniowane efekt jest naprawdę fajny bo wyglądam jak po kąpieli morskiej ale włosy są sztywne, sklejone, szorstkie. Już wolę wymoczyć się w Bałtyku i efekt ten sam bez sklejenia
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2014-05-18 o 10:39
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 10:46   #4955
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ja mam surf spray a dokładniej sea salt spray co daje efekt "surferski" i średnio na jeża mi pasi, mam włosy falowane i lekko właśnie cieniowane efekt jest naprawdę fajny bo wyglądam jak po kąpieli morskiej ale włosy są sztywne, sklejone, szorstkie. Już wolę wymoczyć się w Bałtyku i efekt ten sam bez sklejenia
Właśnie taki efekt Surf Spray daje i taki ma dawać . Niestety podobnie jak Ty nie lubię tej szorstkości i sklejenia. Ja w ogóle nad wygląd przedkładam dotyk. Dlatego prawie nie używam żadnych preparatów do modelowania włosów i utrwalania fryzury. Miałam tylko fazę na Bumble&Bumble, kupiłam kilka produktów i jestem pod tym kątem zaspokojona na następnych kilka lat .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 10:53   #4956
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

hejka może polecicie mi krem pod oczy w cenie max. 150 zł ? dodam że mam 22 lata i już powinnam używać czegoś i ten co kupiłam u kosmetyczki jest przeciętny, jeszcze brałam pod uwage clinique ale też ma dużo negatywów. macie jakieś typy ?
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 10:57   #4957
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Właśnie taki efekt Surf Spray daje i taki ma dawać . Niestety podobnie jak Ty nie lubię tej szorstkości i sklejenia. Ja w ogóle nad wygląd przedkładam dotyk. Dlatego prawie nie używam żadnych preparatów do modelowania włosów i utrwalania fryzury. Miałam tylko fazę na Bumble&Bumble, kupiłam kilka produktów i jestem pod tym kątem zaspokojona na następnych kilka lat .
wiem wiem taki efekt ma dawać ale to kompletnie nie dla mnie, podobnie jak Ty nie używam żadnych produktów do utrwalania i strasznie nie lubię właśnie takich sztywnych włosów, aleee wiadomo każdemu co innego pasuje

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
hejka może polecicie mi krem pod oczy w cenie max. 150 zł ? dodam że mam 22 lata i już powinnam używać czegoś i ten co kupiłam u kosmetyczki jest przeciętny, jeszcze brałam pod uwage clinique ale też ma dużo negatywów. macie jakieś typy ?
ja z Clinique All about eyes rich jestem bardzo zadowolona
fajna konsystencja, nawilża, nie podrażnia, nie uczulił mnie, zmniejsza delikatnie opuchliznę, ciemnych worków nie mam więc tu się nie wypowiem. Nie wiedzę w nim żadnych negatywów a upolowałam w promocji -70% na wyprz w Marionnaud więc tym bardziej go lubię
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-18, 10:58   #4958
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46489656]A masz moze jakas fotke swoich wlosow wypsikanych sprejami na objetosc? [/QUOTE]
Wiesz co, nie mam uchwyconych swoich włosów. Ale znalazłam co nieco w internecie :
1) tutaj efekt Thickening Spray
2) a tu i tu Thickening Dryspun Finnish
3) Tutaj omawiany Surfer

I teraz tak, ostatni faktycznie nadaje fakturę, ale efekt objętości u mnie nie trzymał się długo. Kolejno, włosy były w dotyku trochę szorstkie.

Jeżeli zależy Ci na lekkim 'odbiciu' włosów od nasady, rozważałabym 1 lub 2. Różnica między dwoma specyfikami, jest taka,że Dryspun kończy fryzurę, stosuję się go na włosy suche . Wydaje mi się,że bardziej będzie falował włosy.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 11:02   #4959
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Mam też taki spray unoszący włosy od nasady John Frieda, luxorius volume i muszę powiedzieć, że faktycznie unosi włosy i nadaje objętości, po użyciu tego sprayu wyglądałam jak "król Lew" oczywiście też nie używam bo skleja i w ogóle nie mogę się przekonać do żadych produktów stylizacyjnych, ale swoje zadanie spełnił
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 11:03   #4960
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
hejka może polecicie mi krem pod oczy w cenie max. 150 zł ? dodam że mam 22 lata i już powinnam używać czegoś i ten co kupiłam u kosmetyczki jest przeciętny, jeszcze brałam pod uwage clinique ale też ma dużo negatywów. macie jakieś typy ?
ja obecnie używam Uriage w roll on i jestem zadowolona, nawilża,wygładza czy rozjaśnia to nie wiem bo mam bardzo jasną skórę pod oczami ale ma retinol w składzie także
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 11:09   #4961
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Wracając do sztywności włosów po sprayach B&B, to owszem po Thickening są sztywnawe lekko, ale ponieważ ja je modeluję dalej szczotą i suszarą to ta sztywność znika a zostaje obłetość i generalnie naprawdę jestem bardzo zadowolona z efektu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-18, 11:12   #4962
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

[/COLOR]

ja z Clinique All about eyes rich jestem bardzo zadowolona
fajna konsystencja, nawilża, nie podrażnia, nie uczulił mnie, zmniejsza delikatnie opuchliznę, ciemnych worków nie mam więc tu się nie wypowiem. Nie wiedzę w nim żadnych negatywów a upolowałam w promocji -70% na wyprz w Marionnaud więc tym bardziej go lubię
Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
ja obecnie używam Uriage w roll on i jestem zadowolona, nawilża,wygładza czy rozjaśnia to nie wiem bo mam bardzo jasną skórę pod oczami ale ma retinol w składzie także
dzięki, może zobacze na początek ten uriage bo cena jest zadowalająca... a w sumie kicia555 miałaś farta z kupnem kremu -70%
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 14:18   #4963
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Lubię
Dziekuje.
Dla mnie sie chyba nie nada. Za ciezki ma sklad, co w recenzjach sie potwierdza. Ja szukam czegos do biura, co moge na makijaz stosowac. U mnie nawet Fix MACa robi efekt masla w spreju.

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Wiesz co, nie mam uchwyconych swoich włosów. Ale znalazłam co nieco w internecie :
1) tutaj efekt Thickening Spray
2) a tu i tu Thickening Dryspun Finnish
3) Tutaj omawiany Surfer

I teraz tak, ostatni faktycznie nadaje fakturę, ale efekt objętości u mnie nie trzymał się długo. Kolejno, włosy były w dotyku trochę szorstkie.

Jeżeli zależy Ci na lekkim 'odbiciu' włosów od nasady, rozważałabym 1 lub 2. Różnica między dwoma specyfikami, jest taka,że Dryspun kończy fryzurę, stosuję się go na włosy suche . Wydaje mi się,że bardziej będzie falował włosy.
Zdjecia w sieci widzialam. Nie znalazlam jednak zadnego, z efektem po odzywce i spreju lub Dryspunie. O takie wlasnie pytalam .
Szampon mialam i koniec koncow uzywalam go do prania. Zastanawiam sie nad Dryspunem i lakierem. Oba nadaja sie do stosowania na sucho niby i sama nie wiem ktory kupic.
Surfer odpada u mnie, bo mnie sie wlosy nie kreca po soli. Dalej mam proste jak druty.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-05-18 o 14:19
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 14:38   #4964
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

James weź i przetestuj jedno i drugie w Sephorze, bo ja naprawdę uważam, ze to strata kasy, a mam wszystko i jeszcze puder
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 14:55   #4965
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
James weź i przetestuj jedno i drugie w Sephorze, bo ja naprawdę uważam, ze to strata kasy, a mam wszystko i jeszcze puder
A to jakie psikadlo w takim razie polecasz? Ja mam tylko proszek Osis, ale sprawia, ze wlosy sa gumowe i jakies dziwne, wiec nie uzywam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 15:04   #4966
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Właśnie taki efekt Surf Spray daje i taki ma dawać . Niestety podobnie jak Ty nie lubię tej szorstkości i sklejenia. Ja w ogóle nad wygląd przedkładam dotyk. Dlatego prawie nie używam żadnych preparatów do modelowania włosów i utrwalania fryzury. Miałam tylko fazę na Bumble&Bumble, kupiłam kilka produktów i jestem pod tym kątem zaspokojona na następnych kilka lat .
Mam tak samo - nic mnie bardziej nie irytuje, niż włosy sztywne i szorstkie w dotyku, choćby nie wiem jak pięknie wyglądały
Dlatego z lakierem i innymi środkami stylizacyjnymi mam do czynienia jedynie u fryzjera. Inna sprawa, że z moimi włosami i tak nie da się za wiele zrobić, bo są cienkie, a zarazem błyskawicznie się puszą i nie sposób ich utrzymać w ryzach
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 15:49   #4967
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46510798]A to jakie psikadlo w takim razie polecasz? Ja mam tylko proszek Osis, ale sprawia, ze wlosy sa gumowe i jakies dziwne, wiec nie uzywam.[/QUOTE]
James ja żel z JMO albo szczotkę do tApirowania i lakier , fajny efekt daje u ,nie też spray z YR, ale ja mam teraz naturalne włosy, jak farbowałam to było inaczej.
Wracając do B&B u mnie efekt pogróbieni jest, ale trwa to krótko bo mi te produkty po kilku godzinach przetłuszczają włosy. Ale wiesz ja to ja dziwadło
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 16:57   #4968
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46491673]Aha, dziekuje. Ja niezbyt paybackowa. Moim zdaniem nie bylo sensu ich zbierac, bo uzbieranie stulecia potrwa. Kupony z mnoznikami zmieniaja postac rzeczy .

btw: dziekuje za pocieszenie [/QUOTE]
Ja też kiedyś myślałam, że te punkty to pic, ale, choć nie jestem systematyczna, bo najczęściej online zbieram punkty, to już klika razy odbierałam płyty w empiku za punkty albo dzielę się nimi z "Pajacykiem", bo można je też na tam ulokować

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
O dżizas, co za chamówa!
Jako posunięta w wieku, mogę Ci doradzić, że czasem warto chamowi odpłacić tym samym Trzeba było jej powiedzieć w jej kulturalnym stylu , że wygląda okropnie i że w jej wieku trzeba się zakrywać, bo te zmarszczki takie widoczne, a fe! i że to strasznie razi z pewnością byłabyś kwita Ewentualnie mogłaś jej odpowiedzieć, że cieszysz się, że jesteś blada, bo będąc w jej wieku nie będziesz tak staro wyglądała, jak ona
Ale ja ostatnio jestem mocno asertywna, bo mam taki typ urody i jestem grzeczna, że mimo mojego wieku ludzie ciągle dają mi, nie wiedzieć czemu, życiowe rady bardzo się tym przyjmowałam, tym bardziej, że sama nie obdzielam niepytana, nikogo swoimi przemyśleniami i wiem, z doświadczenia, że milczenie to zła taktyka, niestety




Beatko łączę się w bólu moja szyja, mam wrażenie, jest z innego kompletu, niż moja twarz
ja najczęściej takie typiary traktuję jak powietrze, bo nie sa godne nadwyrężania moich strun głosowych, ale raz pamiętam , jakaś starsza zlośliwa kobieta coś się przysr....a z jakimś głupim pytaniem, to ja ją zapytałam w odwecie ale grzecznie w tłumie ludzi: "a jak tam Pani hemoroidy?"

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Długo w D. księgują pieniądze? Zrobiłam zamówienie w czwartek i przelałam wieczorem pieniądze a do dziś nie zaksięgował się przelew. Do tej pory wybierałam za pobraniem, to jednak najlepsza forma.
ja ostatnio zapłaciłam zaraz po zakupach, a po dwóch dniach dopiero dostali kasę. Nawet maila z przypomnieniem wysłali, to im potwierdzenie wysłałam
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 17:38   #4969
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

od wczoraj nie wchodzi mi kod ESTEE, jest jeszcze jakiś aktualnie działający?
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-18, 17:57   #4970
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
od wczoraj nie wchodzi mi kod ESTEE, jest jeszcze jakiś aktualnie działający?
Mi też nie wchodzi
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 18:06   #4971
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
James ja żel z JMO albo szczotkę do tApirowania i lakier , fajny efekt daje u ,nie też spray z YR, ale ja mam teraz naturalne włosy, jak farbowałam to było inaczej.
Wracając do B&B u mnie efekt pogróbieni jest, ale trwa to krótko bo mi te produkty po kilku godzinach przetłuszczają włosy. Ale wiesz ja to ja dziwadło
Ja tapira robie juz rzadko. Chronie wlosy. Zeli niestety nie lubie, bo na moje trzy wlosy na krzyz sie nie sprawdzaja.
To mnie ciekawi, ale u nas w Polsce tego nie widze.

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
Ja też kiedyś myślałam, że te punkty to pic, ale, choć nie jestem systematyczna, bo najczęściej online zbieram punkty, to już klika razy odbierałam płyty w empiku za punkty albo dzielę się nimi z "Pajacykiem", bo można je też na tam ulokować
Dziekuje. Bede pamietac.

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
ja najczęściej takie typiary traktuję jak powietrze, bo nie sa godne nadwyrężania moich strun głosowych, ale raz pamiętam , jakaś starsza zlośliwa kobieta coś się przysr....a z jakimś głupim pytaniem, to ja ją zapytałam w odwecie ale grzecznie w tłumie ludzi: "a jak tam Pani hemoroidy?"
Niedobra Ty .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 19:02   #4972
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Kupujac produkty B&B nie sądziłam, że mnie aż tak oczarują. Raczej sie nastawiałam na średniaki, zwłaszcza po Pingwina opini i innych osób, a tu z każda godzina kocham te produkty coraz bardziej i wiem, ze skusze sie na kolejne. Dziewczyny, naprawdę trudno mnie zbajerować kosmetykami do włosów, bo moje proste druty sa nijak niepodatne na układanie - albo sie wysypuja przy próbie misternego uzłozenia, albo rozkrecają, przy pokręceniu ich, albo też klapią. A po tej serii Thockening, zwłaszcza spray'u nie dosć ze włosy nie klapią, to jeszcze nabrały tekstury i sa mega podatne na ukłądanie. Normalnie jak bym je nie spieła, to lezą idealnie, jak przy jakimś wymyslnym układaniu i tapirowaniu, a to tylko spray ... W szoku jestem. Jak jeszcze nie będa mi się przetłuszczać po serii za szybko, to chyba porzucę Alterne i całkiem na Bumbla sie przeniosę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 19:04   #4973
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
Ja też kiedyś myślałam, że te punkty to pic, ale, choć nie jestem systematyczna, bo najczęściej online zbieram punkty, to już klika razy odbierałam płyty w empiku za punkty albo dzielę się nimi z "Pajacykiem", bo można je też na tam ulokować

ja najczęściej takie typiary traktuję jak powietrze, bo nie sa godne nadwyrężania moich strun głosowych, ale raz pamiętam , jakaś starsza zlośliwa kobieta coś się przysr....a z jakimś głupim pytaniem, to ja ją zapytałam w odwecie ale grzecznie w tłumie ludzi: "a jak tam Pani hemoroidy?"

ja ostatnio zapłaciłam zaraz po zakupach, a po dwóch dniach dopiero dostali kasę. Nawet maila z przypomnieniem wysłali, to im potwierdzenie wysłałam
Ja najczęściej przez allegro zbieram punkty . Teraz staram się też korzystać z tych kuponów co się na ich stronie pojawiają, bo zawsze można sobie licznik podbić.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 19:10   #4974
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46512803]Ja tapira robie juz rzadko. Chronie wlosy. Zeli niestety nie lubie, bo na moje trzy wlosy na krzyz sie nie sprawdzaja.
To mnie ciekawi, ale u nas w Polsce tego nie widze.



Dziekuje. Bede pamietac.



Niedobra Ty .[/QUOTE]
i Tak uważam, że na frustratów najlepsza jest ignorancja


A co do produktów zwiększających objętość to też poszukuję ideału. Sukces to już jest wtedy, jak coś coś trochę spełni swoja funkcję a nie przetłuści włosów

Nie wiem czy stosowaliście produkty Paula Mitchella, ale będę testować piankę zwiększającą objętość. Cieszę się, że udało mi się ją znaleźć w perfumerii int. w Polsce, bo z lookfantastik nie mogłam zamawiać
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 19:15   #4975
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
A co do produktów zwiększających objętość to też poszukuję ideału. Sukces to już jest wtedy, jak coś coś trochę spełni swoja funkcję a nie przetłuści włosów
No to u mnie po tylu latach w końcu cud nastąpić raczył
Idę jutro po Bumbla surferskiego
Póki co włosow mi nie przetłuścilo, ale zdałam sobie sprawę, ze raczej nie będę miała realnej mozliwosci oceny pod tym kątem, poniewaz 2 razy dziennie ćwicze fitness i za kazdym razem sie ze mnie leje, wiec i włosy szybko zdychaja.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 19:23   #4976
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to u mnie po tylu latach w końcu cud nastąpić raczył
Idę jutro po Bumbla surferskiego
Póki co włosow mi nie przetłuścilo, ale zdałam sobie sprawę, ze raczej nie będę miała realnej mozliwosci oceny pod tym kątem, poniewaz 2 razy dziennie ćwicze fitness i za kazdym razem sie ze mnie leje, wiec i włosy szybko zdychaja.
Też jestem ciekawa tego bumbla ale kosmetykami do mycia muszę być ostrożna, bo skóra źle reaguje na większość, za to ten psikacz bym wypróbowała-podpowiedz proszę gdzie widziałaś dokładnie te małe pojemności, żebym nie musiała pół Śląska zjeździć
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 19:29   #4977
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa tego bumbla ale kosmetykami do mycia muszę być ostrożna, bo skóra źle reaguje na większość, za to ten psikacz bym wypróbowała-podpowiedz proszę gdzie widziałaś dokładnie te małe pojemności, żebym nie musiała pół Śląska zjeździć
Na 100% widziałam w SCC
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 19:39   #4978
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na 100% widziałam w SCC
może uda mi się w tym tyg. tam zajrzeć szkoda, że online nie ma tych małych pojemności
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 19:45   #4979
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kupujac produkty B&B nie sądziłam, że mnie aż tak oczarują. Raczej sie nastawiałam na średniaki, zwłaszcza po Pingwina opini i innych osób, a tu z każda godzina kocham te produkty coraz bardziej i wiem, ze skusze sie na kolejne. Dziewczyny, naprawdę trudno mnie zbajerować kosmetykami do włosów, bo moje proste druty sa nijak niepodatne na układanie - albo sie wysypuja przy próbie misternego uzłozenia, albo rozkrecają, przy pokręceniu ich, albo też klapią. A po tej serii Thockening, zwłaszcza spray'u nie dosć ze włosy nie klapią, to jeszcze nabrały tekstury i sa mega podatne na ukłądanie. Normalnie jak bym je nie spieła, to lezą idealnie, jak przy jakimś wymyslnym układaniu i tapirowaniu, a to tylko spray ... W szoku jestem. Jak jeszcze nie będa mi się przetłuszczać po serii za szybko, to chyba porzucę Alterne i całkiem na Bumbla sie przeniosę
A sprej Alterny probowalas?
http://www.ulta.com/ulta/browse/prod...Impprod3160221

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy stosowaliście produkty Paula Mitchella, ale będę testować piankę zwiększającą objętość. Cieszę się, że udało mi się ją znaleźć w perfumerii int. w Polsce, bo z lookfantastik nie mogłam zamawiać
Ja nigdy pianki nie uzywalam . Musze jednak zaczac. Niestety wymaga to poswiecenia i wstawania wczesniej. Od zawsze wlosy myje wieczorem.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 20:07   #4980
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46514365]A sprej Alterny probowalas?
[url]http://www.ulta.com/ulta/browse/productDetail.jsp?product Id=xlsImpprod3160221[/QUOTE]

Mam cała serie i przyznam fajne włosy sa po niej, ale jednak Bumblak wymiata
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.