Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-21, 17:47   #601
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

istnieje też liquid bezwonny Najlepiej robić akryl w pomieszczeniu, które można zamknąć, żeby nie śmierdziało w całym domu i żeby dało się wywietrzyć. Ja robię tak, że zamykam drzwi do pokoju i po skończonej robocie zostawiam okno otwarte na oścież na godzinę i nic nie czuć
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 18:34   #602
Bebooczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 222
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

No wasnie ja chyba kupilam taki smierdzacy ze glowa mala...fuj od azu oczy szczypaly i pol domu zasmierdlo...mogabys mi dac jakis namiar na bezwonne? nie musza byc jakies drogie bo to tylko do nauki na kurs i tak sie wybieram 29 marca
__________________

Bebooczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 20:28   #603
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Z reguły akryl śmierdzi (w zasadzie to nie akryl, tylko liquid )
Kojarze jeden (który mogłabym polecić) z NSI. Firma dobra, więc możliwe, że też będzie dobry, ale lepiej niech się wypowie ktoś go wypróbował
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 22:04   #604
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Bezwonne liquidy sa kiepkie do kwiatuszków, bo zazwyczaj dośc wolno zastygają i ciężko jest w nich cokolwiek "urzeźbić"
Pozostaje nam wietrzenie- najlepiej juz w trakcie pracy
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 22:05   #605
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madalenka Pokaż wiadomość
Julia91 byc moze teraz zlamie regulamin, ale dam ci rade, jak chcesz miec super piekne pazurki to idz do salonu U Aniolkow. Robilam tam kursik i wiem ze Albertynka i Kasia dopieszcza twoje paznokietki z kazdej strony.
Dziekuje koffanie
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 08:10   #606
Bebooczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 222
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Ojojojoj nie powiem zastygal w przeciagu hmm...minuty fajnie szybko zdazylam uformowac wszystko ale po uformowaniu 1 paznokcia normalnie zdechnac mozna z tego zapachu...hmmm... pozostaje zamontowac jakis odsysacz powietrza taki jak jest w kuchni
__________________

Bebooczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 10:05   #607
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Taki odsysacz nie koniecznie zda egzamin- w przeciągu akryle krystalizuja- nie utwardzają sie prawidłowo i pokrywają sie jakby warstwa szronu....
A taki odsysacz zrobi przeciąg centralnie na Twoim biureczku.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 12:24   #608
katnik81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 641
GG do katnik81
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Tak, ja stosowałam z NSI i był ok!
__________________
COŚ MIŁEGO DLA OKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=180130

katnik81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 14:33   #609
asiav01
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 169
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Ja też to stosowałam i jest spoko
asiav01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 16:15   #610
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Dziewczyny co myślicie o akrylach firmy EF i o Ra Nails?
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 20:34   #611
katnik81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 641
GG do katnik81
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Nie stosowałam tych akurat..poszukaj może w wyszukiwarce..
__________________
COŚ MIŁEGO DLA OKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=180130

katnik81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-23, 16:00   #612
duduskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 62
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

czesc duzo czytalam na tym forum ale nie spotkalam sie z produktami ktore mnie interesuja dlatego mam do was dziewczynki pytanko Czy ktoras z was posiada albo slyszala cos na temat firmy i produktow bass cosmetics, tammy taylor lub odyssey nail system?? z gory dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam
duduskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 00:11   #613
majczita
Raczkowanie
 
Avatar majczita
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3miasto !
Wiadomości: 89
GG do majczita
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Bass Cosmetics i Tammy Taylor bardzo polecała moja instruktorka od zdobień.
Mówiła że pracuje na ich produktach i jest zadowolona.



Ja zakupiłam dzisiaj żel i akryl z ACTIV. Mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawować
__________________
,,Aby być wielkim, trzeba być kiedyś małym. "




majczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 01:08   #614
bety88
Raczkowanie
 
Avatar bety88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 112
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Witam!
Od pół roku mam żele, zawsze ta sama kosmetyczka robiła mi zawsze tymi samymi żelami, niestety w piątek zadzwoniłam, żeby się z nią umówić, a jej nie ma i nie będzie, wyjechała, nie chciałam innej babki z tego salonu, bo one mają po 30-40 lat i to mnie odstrasza jakoś tak. Nie wiedziałam co robić, bo odrosty juz spore i koleżanka poleciła mi znajomą z innego zakładu, robi naprawde ładne pazurki, ale mam problem- ona robi tylko akryle. Jest na macierzyńskim, nie ma sprzętu do żeli.
Czy będzie musiała mi zupełnie spiłować te, czy będzie mogła połączyć żel z akrylem?
Pytam, bo strasznie się denerwuję że np mi spiepszy paznokcie, niby to normalna kosmetyczka, po kursach i wogóle ale jakoś nie jestem przekona do akryli. Wiem mniej więcej co po kolei ma robić (z forum) więc będę bacznie obserwować każdy jej ruch, heh, tyko jeszcze nie wiem ile warstw mi powinna nałożyć? i ile 1 warstwa schnie? dodam że moje naturalne paznokcie są słabe i łamliwe.

Kurde, najchętniej bym z niej zrezygnowała, ale tak to jest umawiać się ze znajomymi znajomych:/
proszę o odpowiedź, i pozdrawiam was wszystkie
bety88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 01:54   #615
Eterka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Dziękuję za dyskryminacje! Sama mam 35 lat i własnie skonczyłam kurs stylizacji paznokci. W mojej okolicy jest stylistka ponad 40-letnia i jest rewelacyjna! Uważam że wiek nie ma tu nic do rzeczy. Licza sie umiejetności i na to zwracaj uwagę...
Eterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 09:02   #616
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Oj Bety, z tym wiekiem to trafiłas jak kula w płot- ja mam 31

Co do Twoich paznokci. Są marki, których linie akrylowa i zelowa łaczą się ze soba. Niestey jest ich bardzo mało i raczej odradzałabym uzupełnianie żeli akrylem....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 10:05   #617
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Bety jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, że po trzydziestce kobiety dopiero rozwijają skrzydła i mogą być świetnymi fachowcami bo zupełnie inaczej podchodzą do tego co robią, a kiedy sama dojdziesz do tego wieku będziesz się śmiała z tego co napisałaś. Latka lecą, a dusza ciągle ma 20 lat i tylko czasami trzeba założyć okulary, żeby odmłodzić wzrok bo zbyt daleko ucieka w dal.
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 14:56   #618
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

No ładnie. To co ja mam powiedzieć?
Kursik robiłam w grudniu,a w marcu skończyłąm 39 lat. Czy to ma jakieś znaczenie? Dla mnie na szczęście nie. Spełniłam swoje marzenia,a moje klientki to same młode laski i moja Córcia. Jakoś się nie boją. Zebym tylko czasu miała troszkę więcej.
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 22:41   #619
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Gdzie w necie można kupić w miare dobry akryl?
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 13:12   #620
Sandrulek91
Raczkowanie
 
Avatar Sandrulek91
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: w Jego ramionach...
Wiadomości: 143
Dot.: Akryle - odrastające paznokcie pod tipsem.. Pomocy!!

Zgadzam się z Wami, dziewczyny. Przecież zdobienie paznokci to nie jest nie wiadomo jaka praca i wcale do tego kursu nie potrzeba. Gdyby kurs był niezbędny, to by nie sprzedawali tego wszystkim. Jak zrobię krzywdę swoim paznokciom, to zrobię. trudno. Człowiek uczy się na błędach. A jeśli kogoś nie stać na kurs za 1000 zł albo na stylistkę co miesiąc za 100 zł, to co? Nie ma prawa mieć ładnych paznokci? Przecież robienie paznokci na własną rękę jest tańsze! Nie wiem, po co się robi szum o kawałek akrylu...
__________________
KC Skarbie
Sandrulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 14:29   #621
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Akryle - odrastające paznokcie pod tipsem.. Pomocy!!

Sandrulku dopóki robisz paznokcie SOBIE nikt nie robi o to szumu- zniszczysz sobie, to zniszczysz, i będziesz miec kiepskie, zapuścisz grybice- będziesz sama sobie płacić za leczenie....
Problem jest zupełnie gdzieindziej- są dziewczyny, które nie mają podstawowej wiedzy, jaka wyniosłyby z kursu robia paznokcie KLIENTKOM i to biora za to kase!
No i tu jest problem, bo klientka płacać za usługe oczekuje profesjonalizmu... A dzięki takim dziewczynom mit "Tipsy niszczą paznokcie", "Przed nałożeniem żelu/akrylu trzeba paznokcie spiłować", "Akryl powoduje grzybicę i jest rakotówrczy", sa wciąż zywe i my profesjonalne stylistki paznokci tracimy przez to klientelę.
Kolejna sprawa- kursy można zrobić za friko (z dotacji z UP), lub płacić za nie w ratach.
A dobre szanujące swoją klientele formy nie sprzdają produktów do profesjonalnego uzyku osobom bez kursu. I na szczęscie

Ten temat był na wizażu wałkowany wielokrotnie i jezeli intersuje Cie ta tematyka, możesz skorzystać z wyszukiwarki, bo nie sądze aby potrzebna była nam tu kolejna kłotnia, bo juz przerabialiśmy tu i większośc z nas nie ma ochoty na powtórke z rozrywki...

I SĄDZĘ ZE NA TYM MOŻNA ROZMOWĘ ZAKOŃCZYĆ, a Ty jezeli chcesz podrążyc temat znajdź wielostronicowy watek, który już o tej tematyce był, przeczytaj go i ustosunkuj się do przedstawionych tam argumentów, jezeli masz ochote na kontynujace wątku...
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 09:32   #622
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Dokładnie tak !!!
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 13:52   #623
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Hej. Mamy pytanie pierwsze odnośnie akryli IBD, pracowała któraś z Was na nich? a drugie jakimi pędzelkami nakładacie akryl, chodzi o to żeby był jakiś dobry
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 18:00   #624
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Fajnie, ze poruszyłas temat pędzelka- mój już trochę "sfatygowany", chciałam coś taniego kupić- wiem skrytykujecie :p ale grosshandel na Allegro ma po 15 zł i podobno Kolinsky'ego i z naturalnego włosa kuny!!! Któras to sprawdziła? Na temat włosa kuny słyszałam ciekawą opinię, ze nadaje się tylko ten z grzbietu, a z brzucha jest okropny, bo się rozdwaja i puszy, czyli nie nadaje :/ Myślicie, że wypada zapytać sprzedawcę, czy ten w.łos jest z brzuszka kuny czy też z grzbietu?

A co do akrylu IBD- to jeden z najlepszych. Niejedna z forumowiczek go używa. Jak nie jesteś pewna, to o ile dobrze pamiętam można kupić u nich zestaw próbny- liqiud i po 3g akryli: biały, przeźroczysty i różowy za 50 zł, czyli żadne ryzyko. Zrobisz mamie na próbę, zainkasujesz 5 dyszek i po sprawie ;p Resztę masz gratis i potem już możesz kupowac duże opakowania liquidu po kilkaset złotych.

Jeszcze pytanko: może ktoś podpowie, które akryle najlepsze do zdobień 3D? Bardzo chciałabym spróbować się tym pobawić, ale nie znam się kompletnie na kolorowych akrylach. Myślałam, że do ćwiczeń niezłe będą takie z Allegro (bo w hurtowni drogie) po 2 zł za 2g, ale tu dylemat: pastelowe, brokatowe, standardowe, czy neonowe???!!! (
http://www.allegro.pl/item351765623_...lory_cena.html
__________________

Edytowane przez nattaliah
Czas edycji: 2008-05-01 o 18:09 Powód: jak zwykle zapomniałam czegoś dopisać ;p
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 18:04   #625
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Jak będzie znać się na rzeczy to powie ci że z grzbietu A jak się nie zna to pewnie powie, że nie wie A jaki rozmiar chcesz kupić? Też je właśnie oglądałam...

A co z tymi akrylami IBD? Jakaś opinia?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 20:20   #626
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Akryli IBD nie stosowałam, ale sporo dziewczyn o nich pisze może poszukaj w innych wątkach. Moim zdaniem pędzelek powinien trzymać kształt przez cały czas i żaden włosek nie powinien od niego odstawać wtedy jest dobry na początku trudno to wyczuć ale w miarę praktyki pozna się dobry pędzelek. Dlatego czasami, a szczególnie na początku lepiej wydać więcej pieniędzy i kupić rzecz sprawdzoną i pewną bo można się naciąć. Przy złym pędzelku po pewnym czasie odstają od niego pojedyncze włoski co utrudnia pracę i niszczy strukturę pędzelka. Natomiast jeśli chodzi o akryl kolorowy to moim zdaniem najładniejsze kwiatki wychodzą z akrylu pastelowego.
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 00:04   #627
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nattaliah Pokaż wiadomość

Jeszcze pytanko: może ktoś podpowie, które akryle najlepsze do zdobień 3D? Bardzo chciałabym spróbować się tym pobawić, ale nie znam się kompletnie na kolorowych akrylach. Myślałam, że do ćwiczeń niezłe będą takie z Allegro (bo w hurtowni drogie) po 2 zł za 2g, ale tu dylemat: pastelowe, brokatowe, standardowe, czy neonowe???!!! (
http://www.allegro.pl/item351765623_...lory_cena.html
odradzam serecznie!
Jest ryzyko, że do tanich akryli dosypią ci plexi i wtedy masa jest ziarnista i nie łączy się przyzwoicie z innym kolorem. Poza tym płynie ci to i sie ciągnie... gumowate jakieś... nigdy nie wiadomo kiedy się ustabilizuje.
I tak będziesz robić więc kup coś porządnego w przystępnej cenie.
Próbowałam u Albertyny. No jest nieźle.
A jak chcesz trochę taniej to wyślę ci link do sprzedawcy na priva.
Ja jestem zadowolona.
klientki również.
A kolory....
na początek weź neonowe! Będzie lepiej widać!
A potem wszystkie po koleii...
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 20:11   #628
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Akryle - odrastające paznokcie pod tipsem.. Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Sandrulek91 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Wami, dziewczyny. Przecież zdobienie paznokci to nie jest nie wiadomo jaka praca i wcale do tego kursu nie potrzeba. Gdyby kurs był niezbędny, to by nie sprzedawali tego wszystkim. Jak zrobię krzywdę swoim paznokciom, to zrobię. trudno. Człowiek uczy się na błędach. A jeśli kogoś nie stać na kurs za 1000 zł albo na stylistkę co miesiąc za 100 zł, to co? Nie ma prawa mieć ładnych paznokci? Przecież robienie paznokci na własną rękę jest tańsze! Nie wiem, po co się robi szum o kawałek akrylu...
a ja lubię właśnie to, że ktoś się zajmuje moimi dłońmi przez te dwie godziny, a ja odpoczywam a jak robiłabym je sobie sama to odebrałabym sobie tę chwilę relaksu
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 23:38   #629
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Dzięki za odpowiedzi. Widziałam kolorowy akryl i ciekawe pędzelki u DobrejRady. Chyba spróbuję tam. Nie jestem pewna, czy będę to robić, bo nie mam talentu plastycznego i jeśli okaże się zbyt trudne, to nie będę szpecić paznokci Próbowałam mieszać przezroczysty akryl z brokatem i kwiatek tragiczny wyszedł, choć pierwszego dnia mi sie podobał he he Sprawdzę na tych od DR i jak efekt będzie podobny, to dam sobie spokój, a jak OK to zobaczyciew galerii Niestety nie prędko, bo czekają mnie tam większe zakupy (planuję też kupić zestaw do wzorków a'la Konad), a jutro kupuję frezarkę, bo moja wczoraj zastrajkowała
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 23:47   #630
katnik81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 641
GG do katnik81
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Akryl IBD jest bardzo dobry..używałam przez 2 miesiące i nie miałam żadnych obiekcji..wróciłam jednak do ulubionych NSI..mają ładne kolory różu.
Kolorowe akryle mam pastele i standardowe, jeśłi można je tak nazwać z Super Nail i Ez Flow i sprawdzają się świetnie. Do zdobień akrylowych potrzebny jest liquid szybkoschnący to nic nie będzie się ciągnąć. Pędzelk musi być do tego super szpiczasty i tylko naturalny
__________________
COŚ MIŁEGO DLA OKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=180130

katnik81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-22 01:07:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.