Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-01, 20:28   #91
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość

Może macie jakiś fajny sposób na brokat przy hybrydach?
Ja przemywałam cleanerem i nic nie zostawało. Możesz też wylać trochę topu na kartkę, zmieszać z brokatem i nakładać jakimś innym pędzelkiem. Ja do tego używam pędzelka zamówionego z allegro, który chyba miałbyć do żelu i świetnie się nadaje do brokatu.

A ja w końcu znalazłam idealne pudełka do przechowywania wszystkich lakierów. To ze zdjęcia jest z OBI za 9.99, kupiłam tam też za 11,99 takie zielone na wszystkie pilniczki, ozdoby, płyny itp.
Heh trochę tego jest




Edytowane przez Hexy
Czas edycji: 2014-06-01 o 20:34
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 20:52   #92
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny, pomyślałam żeby do pierwszego posta wklejać linki do postów z przydatnymi informacjami, instrukcjami itd z tego i poprzedniego wątku jak na razie jest tam tylko post e-Urszuli o odbijaniu folii, napewno wrzucę tam jeszcze posta Roses o utwardzaniu akrylem o ile go znajdę jak znajdziecie coś ciekawego to podsyłajcie do zalinkowania
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 03:46   #93
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Hexy Pokaż wiadomość

A ja w końcu znalazłam idealne pudełka do przechowywania wszystkich lakierów. To ze zdjęcia jest z OBI za 9.99, kupiłam tam też za 11,99 takie zielone na wszystkie pilniczki, ozdoby, płyny itp.
Heh trochę tego jest


też kombinowałam jak przechowywać moje hybrydki i akcesoria więc pojechałam do tesco i zakupiłam prawie identyczne pudełko tylko mniejsze (przechowuje w nim lakiery, oliwki itd) do tego dokupiłam 3 inne pudełka w cenie 3,19 za 3 i tam przechowuje pilniki itp, folie do ściągania i ozdoby a dosłownie chwile temu myślałam czy by jednego większego nie kupić :P teraz już wiem że kupie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 08:22   #94
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..
z Gelisha tez niektóre kolory potrafią ''zjechać'' pozostaje przetarcie bazy suchym pędzelkiem lub wacikiem i przymrażanie w lampie po 2 pazurki.
Dzięki, wczoraj zrobiłam sobie pedi i właśnie przetarłam wacikiem i nic nie zjechało
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 10:41   #95
nell d
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 114
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Witajcie Dziewczynki
Dzięki Wam i waszemu doświadczeniu wraz z siostrą "uczymy się" hybryd, dziękujemy za możliwość korzystania z Waszej wiedzy.
Pierwsze kroki mamy już za sobą, są i wzloty i upadki, ale uczymy się
Doszłyśmy do momentu zdobienia pazurków - jak nałożyć i zatopić cyrkonie już wyczaiłyśmy . Mamy problem z naklejkami ponieważ nie chcą się przyklejać, ale teraz już wiem, że wystarczy dać kapkę topu w miejscu gdzie naklejka ma być.
Ale jak jest z naklejkami wodnymi? Próbowała któraś z Was nałożyć ową na pazurka? Jeśli tak to prosiłabym o instrukcję i z góry pięknie dziękuję
nell d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 11:01   #96
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez nell d Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczynki
Dzięki Wam i waszemu doświadczeniu wraz z siostrą "uczymy się" hybryd, dziękujemy za możliwość korzystania z Waszej wiedzy.
Pierwsze kroki mamy już za sobą, są i wzloty i upadki, ale uczymy się
Doszłyśmy do momentu zdobienia pazurków - jak nałożyć i zatopić cyrkonie już wyczaiłyśmy . Mamy problem z naklejkami ponieważ nie chcą się przyklejać, ale teraz już wiem, że wystarczy dać kapkę topu w miejscu gdzie naklejka ma być.
Ale jak jest z naklejkami wodnymi? Próbowała któraś z Was nałożyć ową na pazurka? Jeśli tak to prosiłabym o instrukcję i z góry pięknie dziękuję
Masz szczęście, bo akurat to znalazłam i miałam wklejać do pierwszego postu
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4083
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 12:31   #97
nell d
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 114
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dzięki wielkie Copykat
Pierwszą część wątku czytam do dziś, ale durna nie pomyślałam żeby sobie notować najważniejsze rzeczy i większości tego co mnie interesowało już nie pamiętam (dobrze, że skleroza nie boli)
nell d jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 13:06   #98
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Nadal czekam na zmówienie zrobione 24.05, jutro mija regulaminowy 7 dzień roboczy, status nadal w trakcie realizacji niby nie opłacone a pisałam i dzwoniłam już w tej sprawie wstrzymuję się przez to ze zrobieniem mani, chyba zamówienie nie dojdzie do skutku, jeśli nie, to zamówię sobie zestaw mollona może ten łaskawie przyjdzie
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 13:09   #99
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Nadal czekam na zmówienie zrobione 24.05, jutro mija regulaminowy 7 dzień roboczy, status nadal w trakcie realizacji niby nie opłacone a pisałam i dzwoniłam już w tej sprawie wstrzymuję się przez to ze zrobieniem mani, chyba zamówienie nie dojdzie do skutku, jeśli nie, to zamówię sobie zestaw mollona może ten łaskawie przyjdzie
....
izaa29, przypomnij skąd zamawiałaś?

mojego z biocura tez jeszcze nie ma
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 13:11   #100
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
izaa29, przypomnij skąd zamawiałaś?
mojego z biocura tez jeszcze nie ma
pazurki . com Nawet duża ilość zamówień takich opóźnień nie usprawiedliwia ;/
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 15:08   #101
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Hexy Pokaż wiadomość
A ja w końcu znalazłam idealne pudełka do przechowywania wszystkich lakierów. To ze zdjęcia jest z OBI za 9.99, kupiłam tam też za 11,99 takie zielone na wszystkie pilniczki, ozdoby, płyny itp.
Też mam takie pudełeczko, tzn podobne. Moje jest po ciasteczkach więc nie kosztowało mnie właściwie nic. Trzymam w nim wszystkie lakiery i w tym pudełeczku trzymam je w kuferku - nic nie lata i łatwo wyjąć wszystkie kolory

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomyślałam żeby do pierwszego posta wklejać linki do postów z przydatnymi informacjami, instrukcjami itd z tego i poprzedniego wątku jak na razie jest tam tylko post e-Urszuli o odbijaniu folii, napewno wrzucę tam jeszcze posta Roses o utwardzaniu akrylem o ile go znajdę jak znajdziecie coś ciekawego to podsyłajcie do zalinkowania
Dobry pomysł. W sumie o tym utwardzaniu akrylem pisałam kilka razy, więc może uda się odnaleźć.

Moja szwagierka zrobiła sobie przedłużenie żelem - u kosmetyczki. Jak mi to pokazała to się złapałam za głowę. Paskudne! Grube, z kilometra widać, że sztuczne, kształt jakiś łopatowaty. W nocy wyrusza na urlop zagramanicę, ale po powrocie zrobię porządek z jej pazurami. Spróbuję to odratować opiłowując kształt, jak nie to zdejmę w całości i zrobię jej gelisha z akrylem.
Pójście do kosmetyczki wcale nie gwarantuje profesjonalnego mani.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 15:11   #102
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Pójście do kosmetyczki wcale nie gwarantuje profesjonalnego mani.
Ootóż to ! Ostatnio na uczelni widziałam paznokcie dawnej znajomej jak czekałyśmy na wpisy, miała przedłużone żelem i zrobionego frencha. Omatkoboska co to było
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 15:21   #103
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

heheh to prawda ja też nie raz widziałam pazurki koleżanek, które robiły w salonie i płaciły za to sporą kasę .. szczerze mówiąc tylko nieliczne miały pazurki zrobione naprawdę dobrze i ładnie
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 15:22   #104
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ootóż to ! Ostatnio na uczelni widziałam paznokcie dawnej znajomej jak czekałyśmy na wpisy, miała przedłużone żelem i zrobionego frencha. Omatkoboska co to było
...
ano nie gwarantuje.... szkoda,że nie odróżnia się też tych 2 zawodów:kosmetyczka to kosmetyczka<może miec dodatkowo kurs przedłużania paznokci,jeżeli jej temat''leży''> a stylistka paznokci to jest specjalizacja kosmetyki....tak samo mnie wnerwia jak wizażystki są nazywane kosmetyczkami..<oczywiści e kosmetyczka może dodatkowo mieć powiedzmy kurs z wizażu jeżeli sie w tym odnajduje>ale to też specjalizacja,tak jak podologia,nie każda kosmetyczka jest podologiem od razu.

...
właśnie dodzwoniłam się do biocura....no i zamówienie opóźnione bo nie było 2 kolorów...kurcze powinni powiadomic w takiej sytuacji,wybrałabym inne w zamian...tak mi zależało na szybkim dostaniu tych hybryd
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2014-06-02 o 15:51
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 15:37   #105
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Hexy Pokaż wiadomość
Ja przemywałam cleanerem i nic nie zostawało. Możesz też wylać trochę topu na kartkę, zmieszać z brokatem i nakładać jakimś innym pędzelkiem. Ja do tego używam pędzelka zamówionego z allegro, który chyba miałbyć do żelu i świetnie się nadaje do brokatu.
Ok fajnie, dzięki za podpowiedź
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 18:44   #106
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Też mam takie pudełeczko, tzn podobne. Moje jest po ciasteczkach więc nie kosztowało mnie właściwie nic. Trzymam w nim wszystkie lakiery i w tym pudełeczku trzymam je w kuferku - nic nie lata i łatwo wyjąć wszystkie kolory


Dobry pomysł. W sumie o tym utwardzaniu akrylem pisałam kilka razy, więc może uda się odnaleźć.

Moja szwagierka zrobiła sobie przedłużenie żelem - u kosmetyczki. Jak mi to pokazała to się złapałam za głowę. Paskudne! Grube, z kilometra widać, że sztuczne, kształt jakiś łopatowaty. W nocy wyrusza na urlop zagramanicę, ale po powrocie zrobię porządek z jej pazurami. Spróbuję to odratować opiłowując kształt, jak nie to zdejmę w całości i zrobię jej gelisha z akrylem.
Pójście do kosmetyczki wcale nie gwarantuje profesjonalnego mani.
Ja lakiery trzymam w takim zwykłym "łazienkowym" koszyku

W kuferku trzymam wszystkie inne akcesoria, więc lakiery się już nie zmieściły

Znalazłam jakiś post o akrylu i zalinkowałam jak znajdziecie jeszcze coś ciekawego to dajcie znać.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 17:55   #107
Kasiorek_L
Raczkowanie
 
Avatar Kasiorek_L
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 297
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Hej Dziewczyny, mogę dołączyć?
Już od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad zakupieniem hybryd. Kiedyś to akrylem się bawiłam, do którego w dalszym ciągu mam wielki sentyment, ale wykonanie hybryd jak dla mnie jest o wiele szybsze.

Czy jest szansa, że w tym wątku znajdę jakieś info jak hybrydę nakładać, żeby przy wolnym brzegu nie robiła się taka buła? Na pewno wiecie o co chodzi.. Robiłam zakładkę, ale i tak kolor zebrał się właśnie na wolnym brzegu

izaa29 ja czekałam 11 dni z tej stronki, aż w końcu na ich profilu fb napisałam, że to kpina.. Dnia następnego paczka została wysłana. No i ten brak jakiegokolwiek kontaktu z ich strony, trochę mało profesjonalne..
__________________
Only You can make me happy..
Kasiorek_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 18:10   #108
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kasiorek_L Pokaż wiadomość
izaa29 ja czekałam 11 dni z tej stronki, aż w końcu na ich profilu fb napisałam, że to kpina.. Dnia następnego paczka została wysłana. No i ten brak jakiegokolwiek kontaktu z ich strony, trochę mało profesjonalne..
To i tak dobrze, bo w moim przypadku pomimo interwencji telefonicznych, mailowaych facebookowych nie było wpływu na zmianę statusu zamówienia od 24.05 Dlatego dziś udało mi się zamówienie anulować gdyż minęło regulaminowe 7 dni roboczych. Nie byli w stanie odpowiedzieć mi na to kiedy wyślą. Kiedy się już dodzwoniłam pani miała zadzwonić za chwilę to było w czwartek, do dziś nie oddzwoniła. Teraz czekam na zwrot pieniędzy, dobrze że miałam potwierdzenie.
Natomiast w polecanej tu drogerii obsługa rewelacyjna kontakt szybki widać że zależy im na klientach Udało mi się dziś domówić ten nieszczęsny czarny do przesyłki którą pani miała dziś wysłać z innymi kolorkami
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 18:47   #109
Gahla
Raczkowanie
 
Avatar Gahla
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Pójście do kosmetyczki wcale nie gwarantuje profesjonalnego mani.
Właśnie wizyta u "specjalistki" i przerażające efekty jej pracy na moich paznokciach (wrrr... ) zmotywowały mnie do zgłębienia tematu i samodzielnego robienia sobie hybryd - czyli - nie ma tego złego... itd.

Edytowane przez Gahla
Czas edycji: 2014-06-03 o 18:49
Gahla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-03, 22:40   #110
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Post do zalinkowania od izaa29

"Stemple w manicure hybrydowym.
Jak najbardziej można wykorzystywać technikę stemplowania w manicure hybrydowym. Przede wszystkim wykonujemy je zwykłymi dobrze napigmentowanymi lakierami np. golden rose, essence, dor ( nie jesteśmy w stanie zrobić stempla lakierem hybrydowym). Kiedy odbić stempel? Na przemytym kolorze lub topie, po odbiciu nakładamy końcową warstwę topu."
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 06:01   #111
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczęta, kupiłam, sprawdziłam i informuję: hybrydy Beauty Nail schodzą pod wpływem acetonu! Przetestowane na mnie i innej wizażance. Link do tematu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=756851
Link do lakierów:
http://allegro.pl/lakier-hybrydowy-z...279615789.html
kolory juz troche przebrane.
5ml za 6zł to niezly interes
buteleczka szklana, konsystencja srednia (ani rzadka ani gesta), zapach podobny do bazy gelish. Ladnie sie poziomuje, nie ucieka. Mam kilka kolorow to w wolnej chwili cykne foto. Poki co-polecam
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 09:57   #112
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Dziewczęta, kupiłam, sprawdziłam i informuję: hybrydy Beauty Nail schodzą pod wpływem acetonu! Przetestowane na mnie i innej wizażance. Link do tematu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=756851
Link do lakierów:
http://allegro.pl/lakier-hybrydowy-z...279615789.html
kolory juz troche przebrane.
5ml za 6zł to niezly interes
buteleczka szklana, konsystencja srednia (ani rzadka ani gesta), zapach podobny do bazy gelish. Ladnie sie poziomuje, nie ucieka. Mam kilka kolorow to w wolnej chwili cykne foto. Poki co-polecam
...
a jaki jest pędzelek w tych hybrydach? w tych mniejszych opakowaniach zazwyczaj pędzelki są do chrzanu a to wpływa na komfort pracy taką hybrydą.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 10:05   #113
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

lepszy niz w indigo, troche szerszy i krotszy
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 12:02   #114
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
lepszy niz w indigo, troche szerszy i krotszy
....
o,to fajnie...zaraz zamówię kilka na spróbowanie
moje hybrydy z Estetiq doszły,nie jestem zadowolona z obsługi sklepu,nie dołozyli jednej rzeczy i nie odjeli tego z kwoty do zapłaty....ten Pan własciciel jest nieogarnięty troche. Same kolorki dość fajne,kilka neoniastych,granat niestety metaliczny-średniokryjący.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 12:09   #115
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
lepszy niz w indigo, troche szerszy i krotszy

czuszka
wklej fotki jak znajdziesz chwilkę i jeśli można to fotkę pędzelka również
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 13:11   #116
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Właśnie czuszka82 wklej foto
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 13:35   #117
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Chcę kupić zestaw Gelish bazę i top, np tutaj http://www.ebay.co.uk/itm/Harmony-Ge...2633e#shpCntId Na pewno oryginał?
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 18:39   #118
Selvan
Raczkowanie
 
Avatar Selvan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 355
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Chcę kupić zestaw Gelish bazę i top, np tutaj http://www.ebay.co.uk/itm/Harmony-Ge...2633e#shpCntId Na pewno oryginał?
Srzedawca wydaje się ok, poproś o oryginalne zdjęcie. Jeżeli to dokładnie te co na obrazku to jest to oryginał.
Selvan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 18:50   #119
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Selvan Pokaż wiadomość
Srzedawca wydaje się ok, poproś o oryginalne zdjęcie. Jeżeli to dokładnie te co na obrazku to jest to oryginał.
Ok, wysłałam zapytanie Bardzo korzystna cena.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 19:09   #120
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny mam do odsprzedania kilka hybryd. Cosmetics Zone, Tifton, Estetiq. Zdjęcia i podpisy kolorów w załączniku zainteresowanych zapraszam na priv Wszystko z nimi w porządku, użyte po razie. Po prostu na mojej dłoni nie leżą, a niestety jak wiecie robię pazurki głównie sobie Szkoda, żeby leżały bezczynnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF4053.jpg (76,5 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4058.jpg (60,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4055.jpg (82,9 KB, 48 załadowań)

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2014-06-04 o 19:12
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.