Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-02, 21:09   #1621
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Bardzo, bardzo dziękuję za odpowiedź właśnie dumałam nad Twoim zestawem albo klasycznym http://mintishop.pl/product-pol-2938...li-w-etui.html do oczu pędzle jeszcze nie wołają o wymianę, ale wersja rose golden zdecydowanie bardziej cieszy oko. Szkoda, że żadnych zniżek nie ma na Zoevę, ale chociaż na długo posłużą.

Kliknęło mi się jeszcze zamówienie w S. z miniaturami Too Faced, ten wątek to drenaż dla portfela. Głupia jeszcze patrzę w D. Co kliknąć
No co ja poradzę, że to takie piękne...
Uwielbiam takie cudeńka
Ale możesz spać spokojnie - Będzie Pani zadowolona
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:11   #1622
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Pochwale się kwiatkami z biedronki
Długo szukałam jakiś a dziś mnie wolały

Nie zwracam na co dzień na to uwagi, ale stan mojego okna woła o remont
Tak się kończy jak 'majster' robi;-)
Uwielbiam wrzosy, piękne
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:14   #1623
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Info z FB Pszczelej Dolinki


W Pszczelej Dolince znowu Dni Darmowych Dostaw Emotikon smile Zapraszam do odwiedzenia sklepu w dniach 7 i 8 października (środa i czwartek), każde zamówienie zrobione w tych dniach, niezależnie od wartości, zostanie dostarczone gratis ! Emotikon smile
UWAGA: ważny jest dzień złożenia zamówienia, nie dzień zapłaty.
Wracając do tematu warzyw..... w Pszczelej Dolince dostępny jest nie tylko pomidor i pietruszka, ale też marchewka Emotikon smile Mydełko "Marchewkowa mandarynka" z sokiem i przecierem ze świeżej marchewki.........


Sama się chyba skuszę na jakieś mydełko, bo tak zachwalałyście, że żal nie skorzystać

ooo super informacja ostatnio nic nie kupiłam więc teraz na pewno skorzystam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:15   #1624
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Info z FB Pszczelej Dolinki


W Pszczelej Dolince znowu Dni Darmowych Dostaw Emotikon smile Zapraszam do odwiedzenia sklepu w dniach 7 i 8 października (środa i czwartek), każde zamówienie zrobione w tych dniach, niezależnie od wartości, zostanie dostarczone gratis ! Emotikon smile
UWAGA: ważny jest dzień złożenia zamówienia, nie dzień zapłaty.
Wracając do tematu warzyw..... w Pszczelej Dolince dostępny jest nie tylko pomidor i pietruszka, ale też marchewka Emotikon smile Mydełko "Marchewkowa mandarynka" z sokiem i przecierem ze świeżej marchewki.........


Sama się chyba skuszę na jakieś mydełko, bo tak zachwalałyście, że żal nie skorzystać
Ja też się skuszę Przypomnijcie ;-)
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:21   #1625
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Wiem, że o tej godzinie w piatek już Dobry Procent procentuje ale przyszła moja paczucha z S. z miniaturami Too Faced i jestem zachwycona
Otwieram karton a tam duże pudełko z zamówieniem, a w środku małe pudełko z gratisami bronzer ślicznie pachnie czekoladą, a jakie opakowanie cudne! Błyszczyk jest wyciskany z aplikatorem z puszkiem

Musiałam zrobić Wam focie A przez ten zapach czekoladki mam ochotę jednak na paletkę czekoladową
super zamówionko. Teraz mnie też kusi Too Faced

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Pochwale się kwiatkami z biedronki
Długo szukałam jakiś a dziś mnie wolały

Nie zwracam na co dzień na to uwagi, ale stan mojego okna woła o remont
Tak się kończy jak 'majster' robi;-)
uwielbiam wrzosy cały balkon mam nimi aktualnie obsadzony
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:42   #1626
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
No co ja poradzę, że to takie piękne...
Uwielbiam takie cudeńka
Ale możesz spać spokojnie - Będzie Pani zadowolona
Gorzej, że mi później żal takich maleństw używać Dobrze, że wypłata blisko

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 22:01   #1627
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Info z FB Pszczelej Dolinki


W Pszczelej Dolince znowu Dni Darmowych Dostaw Emotikon smile Zapraszam do odwiedzenia sklepu w dniach 7 i 8 października (środa i czwartek), każde zamówienie zrobione w tych dniach, niezależnie od wartości, zostanie dostarczone gratis ! Emotikon smile
UWAGA: ważny jest dzień złożenia zamówienia, nie dzień zapłaty.
Wracając do tematu warzyw..... w Pszczelej Dolince dostępny jest nie tylko pomidor i pietruszka, ale też marchewka Emotikon smile Mydełko "Marchewkowa mandarynka" z sokiem i przecierem ze świeżej marchewki.........


Sama się chyba skuszę na jakieś mydełko, bo tak zachwalałyście, że żal nie skorzystać
Super Już zaczynam dumać nad zamówieniem, a nie będzie to łatwe, bo wszystkie mydełka mi się podobają
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-02, 22:37   #1628
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Info z FB Pszczelej Dolinki


W Pszczelej Dolince znowu Dni Darmowych Dostaw Emotikon smile Zapraszam do odwiedzenia sklepu w dniach 7 i 8 października (środa i czwartek), każde zamówienie zrobione w tych dniach, niezależnie od wartości, zostanie dostarczone gratis ! Emotikon smile
UWAGA: ważny jest dzień złożenia zamówienia, nie dzień zapłaty.
Wracając do tematu warzyw..... w Pszczelej Dolince dostępny jest nie tylko pomidor i pietruszka, ale też marchewka Emotikon smile Mydełko "Marchewkowa mandarynka" z sokiem i przecierem ze świeżej marchewki.........


Sama się chyba skuszę na jakieś mydełko, bo tak zachwalałyście, że żal nie skorzystać
Super informacja na koniec dnia

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Super Już zaczynam dumać nad zamówieniem, a nie będzie to łatwe, bo wszystkie mydełka mi się podobają
Mi tak samo choruję także na mazidełka do ust, bo moje usta teraz są w opłakanym stanie
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 22:44   #1629
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Gorzej, że mi później żal takich maleństw używać Dobrze, że wypłata blisko

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Wiesz, że zawsze możesz liczyć na Dobry Procent w kasie :-P
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 02:46   #1630
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Ciemną nocą w douglasie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg douglas.jpg (57,9 KB, 150 załadowań)
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 08:16   #1631
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Wiesz, że zawsze możesz liczyć na Dobry Procent w kasie :-P
albo w spożywczym na zeszyt Jeszcze tylko pszczela dolinka i nic nie zamawiam
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 08:29   #1632
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

szkoda ze w pszczelej niema jakichs masel tylko same mydelka
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 08:43   #1633
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
albo w spożywczym na zeszyt Jeszcze tylko pszczela dolinka i nic nie zamawiam
założe się o mini zam w D że to nieprawda
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 09:08   #1634
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
szkoda ze w pszczelej niema jakichs masel tylko same mydelka
CAŁE SZCZĘŚCIE że nie ma


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

uwielbiam wrzosy cały balkon mam nimi aktualnie obsadzony
piekny widok to musi być



Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ciemną nocą w douglasie...
potwierdzilas moje przypuszczenia że ZAWSZE coś fajnego jest dla nocnych marków(g)
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 10:17   #1635
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dobra wiadomość!

Pani Joasia okazała się osobą bardzo komunikatywną i logicznie myślącą i opcja przesyłki do paczkomatów Inpost już jest aktywna w sklepie
PSZCZELA DOLINKA

Jest pod wrażeniem, bo np. do BOK w Clinique czy Sephora pisałam wiele razy o udostępnienie opcji wysyłki do paczkomatów, a oni mnie zupełnie zignorowali, choć zostawiam tam o wiele większe kwoty.
Dzięki Hexanna za polecenie tego ekologicznego producenta
Fajnie, że wprowadzili, tylko czemu to kosztuje aż 10zł? Sprzedają same drobne duperelki, więc 95% przesyłek łapałoby się na gabaryt A ( na sendit.pl 8,49zł z vat).

Przyszła do mnie seria do skóry wrażliwej Yves Rocher (2xkrem i serum) i na razie jestem pod wrażeniem tego, że Roszek zrobił kosmetyki bez konserwantów, bez substancji zapachowych, a do tego serum ma jakieś bajeranckie higieniczne opakowanie- no prawie jak z apteki. Gratisowy krem Anti age global spf20 ma filtr na bazie cynku (i 2 zwykłe chemiczne UVB) więc też jestem pozytywnie zaskoczona, oby tylko nie bielił za bardzo. Wzięłam też ich nowość- serum z kwasem salicylowym do złuszczania się 2 razy w tygodniu. I przyszedł do mnie triacneal z papainą i retinaldehydem więc dziś otwieram sezon złuszczania skóry i w razie czego jak mnie przypali to będę się Rosiowymi kremami ratować.

I muszę jeszcze pochwalić aptekę melissa- w zestawie elmex brakowało pasty do zębów i w ciągu 5 minut dostałam mejla, że przepraszają i zaraz doślą. Po raz kolejny polecam tę aptekę

Jeśli interesują was kosmetyki biodermy: zapisałam się do jakiegoś klubu biosfera i dostałam kupon 10zł od 50zł na zakup biodermy w aptece melissa właśnie (mają niziutkie ceny i dostawę darmową od 50zł na pocztę) (kod jest jednorazowy więc nie podam )
http://societe.klub-biosfera.pl/

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2015-10-03 o 10:29
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 10:25   #1636
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Inpost oferuje spore zniżki firmom, które wysyłają dużo zamówień.
Widocznie Pszczela Dolinka nie jest dla nich pod tym względem atrakcyjna, bo to maleńka firma, i nie zaoferowali im specjalnego pakietu dla firm. U mnie przesyłka była pięknie zapakowana w osobny papier z kokardką. Pani Joasia pisała, że podczas poprzedniej darmowej dostawy mieli spore straty z tytułu zagubionych przesyłek. Może chcą odpracować te straty?
Tak czy siak warto sprawdzić jak szybko wysyłają do paczkomatów 7 i 8 października. Napisali, że nie ma minimalnego pułapu, więc oferta wydaje się atrakcyjna.

Dostałam ciekawe e-kupony z Payback. Do S. i do D. 1000BP za dowolne zamówienie.
Skusiłam się na minizamówienia (nie dobijałam jednak do darmowej dostawy do 59z) . Mam nadzieję, że PB naliczy mi punkty.
Jeśli nie, to znowu czeka mnie miesięczna batalia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mydełka.jpg (39,4 KB, 22 załadowań)
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-10-03 o 11:04
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 10:25   #1637
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Fajnie, że wprowadzili, tylko czemu to kosztuje aż 10zł? Sprzedają same drobne duperelki, więc 95% przesyłek łapałoby się na gabaryt A ( na sendit.pl 8,49zł z vat).
no tak ale do ceny wysyłki musisz doliczyć także koszt opakowania i zabezpieczenia przesyłki. Nawet zwykła koperta kosztuje parędziesiąt groszy i to juz podraża koszt wysyłki
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 10:45   #1638
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
szkoda ze w pszczelej niema jakichs masel tylko same mydelka
http://www.pszczeladolinka.pl/sklep-...smetyczne.html

__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 11:05   #1639
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Inpost oferuje spore zniżki firmom, które wysyłają dużo zamówień.Widocznie Pszczela Dolinka nie jest dla nich pod tym względem atrakcyjna, bo to maleńka firma, i nie zaoferowali im specjalnego pakietu dla firm.
. U mnie przesyłka była pięknie zapakowana w osobny papier z kokardką. Pani Joasia pisała, że podczas poprzedniej darmowej dostawy mieli spore straty z tytułu zagubionych przesyłek. Może chcą odpracować te straty?
Tak czy siak warto sprawdzić jak szybko wysyłają do paczkomatów 7 i 8 października. Napisali, że nie ma minimalnego pułapu, więc oferta wydaje się atrakcyjna.
Wiem, dlatego zacytowałam ofertę sendit- tam każdy może wysłać przesyłkę za 8,49zł, małe sklepiki również

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no tak ale do ceny wysyłki musisz doliczyć także koszt opakowania i zabezpieczenia przesyłki. Nawet zwykła koperta kosztuje parędziesiąt groszy i to juz podraża koszt wysyłki
Wiem to wszystko, ale koperta bąbelkowa na allego to 20-30 groszy, nie wiem po ile kartony stoją. Paczki pocztowe mają po 9,5zł i 11zł więc nie doliczają do nich kosztów pakowania.

Tak się trochę najeżyłam bo wolę jak sklep ma chociaż jedną formę taniej wysyłki, wtedy mogę kupować regularnie, a nie czaić sie na darmową dostawę. Jak nie paczkomaty to mogliby chociaż mini paczkę w ruchu wprowadzić (3,99zł+vat paczka do 1kg - oferta dla firm). Mogą wystawić sobie na allegro i korzystać z oferty poleconych inpost za 3,94zł i paczkomatów za 7,99zł. Inpost ma też oferte poleconych e-commerce : 4,99zł+vat do 1kg. W dobie internetu, jak się pokombinuje to nawet mały sklep może coś taniego zaoferować, zwłaszcza że nie sprzedają kosiarek, ani worków z cementem tylko malusie, lekkie kosmetyki.
Ale oczywiście życzę wszystkim polskim przedsiębiorcom jak najlepiej i mam nadzieję, że uda im się wypromować sklep, zwłaszcza z takim wsparciem na wątku

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2015-10-03 o 11:44
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 11:16   #1640
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Jeśli interesują was kosmetyki biodermy: zapisałam się do jakiegoś klubu biosfera i dostałam kupon 10zł od 50zł na zakup biodermy w aptece melissa właśnie (mają niziutkie ceny i dostawę darmową od 50zł na pocztę) (kod jest jednorazowy więc nie podam )
http://societe.klub-biosfera.pl/
Mam tam konto od dawna, ale nie dostałam żadnego kuponu. A skorzystalabym na pewno. Możesz zdradzić, czy dostałaś go mailem, czy może pobrałaś gdzieś w Strefie po zalogowaniu??
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 11:24   #1641
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ciemną nocą w douglasie...
No widziałam też, bo jakoś nie spałam dzisiaj za dobrze, no ale i tak strzeliłam zamówienie z próbkami, które mnie intereszą I jakimś cudem udało mi się dniem, a nie znowu nocą Ale nie czekam już na kolejne, bo denkuję i gdyby nie lusterko dla mamy, to sama bym odpuściła nawet mini.

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
szkoda ze w pszczelej niema jakichs masel tylko same mydelka
Ja mam próbkę tego tutti frutti i dla mnie początkowo jest bezzapachowy, a po jakimś kwadransie pojawia się delikatnie miodowo-leśny zapach, zazwyczaj nie lubię bardzo leśnych zapachów, ale ten jest bardzo delikatny i fajny, no i jeszcze najsilniej zapachowo avocado wyczuwam A jakby ktoś chciał sobie zapach urozmaicić, to na pewno można dodać jakiegoś olejku

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dostałam ciekawe e-kupony z Payback. Do S. i do D. 1000BP za dowolne zamówienie.
Skusiłam się na minizamówienia (nie dobijałam jednak do darmowej dostawy do 59z) . Mam nadzieję, że PB naliczy mi punkty.
Jeśli nie, to znowu czeka mnie miesięczna batalia.
Miesiąc? To i tak super miałaś. Ja z nimi batalię toczyłam od lutego do czerwca W końcu naliczyli mi ponad 3tysie pkt. A niektóre kupony PB biorą teraz udział w jakiejś loterii, no ale jeszcze nie czytałam co to. W każdym razie przy kuponach na niebieskim tle jest zaznaczone hasło - 1 LOS. Tylko pewnie do tej loterii trza się jakoś zgłosić.


Kupiłam Galę z kuponami dzisiaj i właśnie zabieram się za jej przeglądanie, a nuż jakiś kupon wykorzystam. Jutro lecę na zakupy po galeriach to na pewno coś się przyda. Bylebym internetowo za baaaardzo nie poległa


W S. bym wykorzystała ten kupon PB póki są VIPy, no ale te próbki

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2015-10-03 o 11:27
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 11:46   #1642
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Mam tam konto od dawna, ale nie dostałam żadnego kuponu. A skorzystalabym na pewno. Możesz zdradzić, czy dostałaś go mailem, czy może pobrałaś gdzieś w Strefie po zalogowaniu??
Aktywowałam konto w zeszłym tygodniu, kod dostałam na mejla, ważny do końca października- w sumie chyba nie skorzystam, więc wyślę Ci zaraz na PW
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 11:47   #1643
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Aktywowałam konto w zeszłym tygodniu, kod dostałam na mejla, ważny do końca października- w sumie chyba nie skorzystam, więc wyślę Ci zaraz na PW
Dziękuję, chętnie przyjmę: *
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 14:15   #1644
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

A ja wróciłam z Szaleństwa Zakupów z tuszem i balsamem do ust Bobbi Brown za darmoszkę
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 14:42   #1645
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Ja też dostałam +1000pkt PB do księgarni Matras i się głowię co wziąć tanio i dostawę darmo do sklepu i nie mam pomysła
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 14:52   #1646
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Może kalendarzyk na rok 2016 z Małym Księciem?
http://www.matras.pl/2016-kalendarz-...-znak,p,240052
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 14:53   #1647
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja też dostałam +1000pkt PB do księgarni Matras i się głowię co wziąć tanio i dostawę darmo do sklepu i nie mam pomysła
Kredki albo kolorowe długopisy .
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 14:56   #1648
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

dziewczyny a ja mam pytanie o ten payback
karte mam od kilku lat, ale nigdy nie uzywalam jej chyba aktywuje kupon internetowy, przechodze na strone sklepu przez strone payback, robie zakupy na stronie partnera i co wtedy? kiedy naliczaja sie te punkty? i jesli sie nie nalicza to jak to udowodnic ze robilo sie wtedy zakupy?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 14:59   #1649
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

a ja mam prośbę o pomoc... kliknęłam tego groupona na iperfumy 19zł a 100zł... i mam problem, bo nie popatrzyłam, ze to .eu jest a ne te czeskie ipefrumy...
pomożecie mi spożytkować ten kupon na ładnych perfumach tam?
albo jedne za (najlepiej, bo żeby skorzystać z kuponu muszę wydać) 250zł albo np dwie różne buteleczki bym wzięła... tylko tak przeglądam i w sumie nie wiem co...

podobają mi się m.n YSL parisienne, Moschino I love love, Emanuel Ungaro green, te my burberry co kupiłam ostatnio, Nero assoluto Cavalli też nawet mi się podoba, Lalique (?) z lancome bodajże...
czyli raczej takie bardziej świeże chyba te zapachy... coś może doradzicie?
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 15:17   #1650
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Hmm, a macie może jakiś kod rabatowy do tego Matrasa działający już na przeceniony produkt i bez minimalnej kwoty zamówienia, bo chyba wezmę sobie książkę-pocket Schmitta za 12 zł i darmową dostawę do sklepu, no i będzie 1000pktów akurat Wiem, że pewnie taki kod nie istnieje, no ale zawsze warto zapytać
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-16 11:39:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.