Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-04, 21:02   #3691
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Super! Czekamy na recenzję

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------



W internetowym EL też się zbiera punkty? Jak to działa?

I nie otwierają mi się te szminki

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------



Ooo, dobrze wiedzieć, bo przyglądam jej się od jakiegoś czasu. Niefajnie tylko, że problem z dostępnością :/ Wydajna jest? Nie da się z nią przesadzić? I czy cena rzeczywiście taka jak na kwc, ok. 150 zł?
http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...%207%20dni%3A2

Niestety w sklepie internetowym się nie da, tylko w stacjonarnych salonach
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:04   #3692
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Kto ogląda serial Wersal? Wciągnął mnie mocno
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:05   #3693
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Kto ogląda serial Wersal? Wciągnął mnie mocno
O czym to? Co to?
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:08   #3694
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość


A czego chcesz sie nauczyć konkretnie? Przyjedź do mnie na lekcję
Chyba wszystkiego Generalnie chyba w miarę potrafię się malować, ale jak tak patrzę na te konturowania i inne cuda to w czarnej jestem Tylko ja obecnie mało mobilna jestem
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:10   #3695
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
O czym to? Co to?
http://www.filmweb.pl/serial/Wersal....wi-2015-724861
Na c+ leci teraz. Wg mnie warto od początku oglądać, bo można się pogubić.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:11   #3696
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Chyba wszystkiego Generalnie chyba w miarę potrafię się malować, ale jak tak patrzę na te konturowania i inne cuda to w czarnej jestem Tylko ja obecnie mało mobilna jestem
A w wakacje jak być była w Warszawie to daj znać

Ja nie do końca uważam ze konturowanie "z internetu" jest dobre bo kasy ma inny kształt twarzy.. jesli chcesz to na podstawie zdjęcia Twojego mogę Ci pomóc mailowo
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:20   #3697
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
W związku z tym, że rodzice przyjeżdżają i zostaną pewnie do środy wzięłam sobie urlop i cały dzień sprzątam, zaraz ochwatu dostanę Ręce mi już prawie wysiadły, no ale wiadomo jak inspekcja przyjeżdża to trzeba zrobić na błysk. Dobrze, że przywiozą pączki i faworki i jeszcze mamcia
zrobiła na obiad golonkę w piwie

Zazdraszczam
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
było tak :

patrzę w skrzynce awizo, myślę sobie .. no fajnie cały dzień w domu a zostawia mi awizo, więc udałam się na pocztę a tam babka niesie folię a w niej kopertę, (chyba przeczuwała kłopoty ) Przecięła folię i mówi żebym sprawdziła czy wszystko się zgadza, patrzę a w kopercie dziura, w środku w folii bąbelkowej dziura i zamiast podkładu zgnieciony kartonik no więc spisała reklamację, dołączyła to wszystko, opisałam sytuację i po 14 dniach dostałam pismo do domu z poczty że uznali reklamację, w ten sam dzień dostałam też kasę. Kurcze ja nie widziałam innego wyjścia jak uznanie reklamacji, czarno na białym zostałam okradziona

najlepiej jeżeli są jakiekolwiek przypuszczenia że coś jest z przesyłką nieteges to nie przyjmować od listonosza, wziąć awizo i na poczcie od razu składać reklamację, bo mogą zarzucić że to "my" coś sobie zwinęliśmy i teraz chcemy coś od poczty

Co ci ludzie mają w głowach, żeby paczki okradać

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mamuśka dba o mnie, w sumie chyba bardziej o zięcia, bo to dla niego



Dziś goloneczka a na niedzielę zapowiedziała, że zrobi kaczuszkę w pomarańczach ale to też na prośbę ukochanego zięcia Ja tu tylko sprzątam


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Do mnie teściowa ma jeszcze dalej niż rodzice, bo prawie 400 km więc w sumie baaaardzo rzadko bywa, ale ja nie narzekam, dobra kobieta, tylko ciągle by chciała pomagać a ja nie cierpię jak ktoś mi się po mojej kuchni krząta, wolę sama wszystko ( no chyba, że moja mama )

Dzwonię do rodziców jak daleko jeszcze mają a mama: wiesz tak myślę to może pomyjemy płytki w łazience, bo pewnie nie myłaś
No nie myłam ,bo łazienka wielka i od sufitu po podłogę cała w kafelkach Nie wiem czy ona ma u mnie jakaś kamerkę czy coś, ale fakt przydałoby się umycie. I pewnie będzie jak zawsze, zabierze mi sprzęt i stwierdzi, że ja tą lewą ręką źle robię i ja wtedy muszę stać, patrzeć jak ona to robi poprawnie żebym wiedziała na przyszłość i podziwiać i chwalić, ale przynajmniej się nie narobię ( tylko wysłuchiwać trzeba )

Dobra metoda

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
zapomniałam napisać, że tam w ogóle nie będzie internetu (tylko płatny w lobby, więc mogą się cmoknąć w )... nie wiem, jak ja przeżyje ponad tydzień bez wizażu

Dziewczyny, przyznać się, która z Was ostatnio przede mną jechała i ma takie blachy?
Idealne dla Nas

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
bo to może nie według tego samego kalendarza wiesz tygodnie ziemskie, miesiące jak na plutonie
Z nimi wszystko jest możliwe

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dostałam szuszarkę z paybacka wyglada zacnie
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jeśli się nie pogniewasz to wezmę ze sobą Tża


Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ale mi sie wydaje ze ja jestem tu mistrzem spamu zamiast o tym co trzeba gadać
Ja też spamuję o niczym
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 21:20   #3698
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Nie chcę nikogo urazić, więc napiszę w skrócie myślowym, że nie wyznaję jej religii.. Może dlatego, że sama miałam zupełnie inne początki z makijażem i inną "karierę" z klientkami i nie jestem też osobą super obiektywną
Tu muszę się wtrącić. Poznałam osobiście parę dziewczyn, w tym maxineczkę. Dziewczyna pracowita, a że pochodzi z Łodzi, to nie będę krajanki krytykować. Każdy oczywiście ma swoje dziwactwa makijażowe, no ale przecież wszystkie wykonujemy ten sam fach i nie o to chodzi, aby się nawzajem krytykować.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-04 o 22:01
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:24   #3699
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Tu muszę się wtrącić. Poznałam osobiście parę dziewczyn, w tym maxineczkę. Dziewczyna pracowita, a że pochodzi z Łodzi, to nie będę krajanki krytykować. Każdy oczywiście ma swoje dziwactwa makijażowe, no ale przecież wszystkie wykonujemy ten sam fach i nie o to chodzi, aby się nawzajem krytykować.
Dlatego tez nie krytykuję nie oglądam już, nie interesuje sie ale google "wie lepiej" i czasami trafię na jej filmy.. ja z Warszawy tak ze tu inne klimaty się spotyka nie ma co o tym gadać i tyle w temacie.
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:25   #3700
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że coś koło 180-190
, napewno więcej niż 150 ale mniej niż 200. Co do wydajności śmiem twierdzić że nie da się tego zużyć napewno nie jest to produkt uniwersalny raczej dla osób o ciepłej karnacji. Co do przesadzenia mi się z tym nie udało przesadzić ale w internecie różne efekty widziałam, choć często to kwestia właśnie złego koloru była.



nie brałabym go w ciemno napewno. Choć fakt faktem ja go kupiłam w ciemno i nie żałuję (te emocje jak w końcu był dostępny )



przyda się
Ok, dziękuję A można wziąć tego próbkę? Jaką to ma konsystencję?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:32   #3701
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;55123791]Treść usunięta[/QUOTE]

To D nowość zapodał
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 21:40   #3702
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


Oto dzisiejsze streszczenie spamowania

Jak wszyscy wiedzą dzisiaj jest najlepszy dzień w roku czyli.... Tłusty czwartek!! dlatego też, zagryzając n-tym pączkiem napiszę Wam streszczonko na tłusto (tzn na bogato)

Promocje:
tłusty czwartek to i promocjami sypnęło bodajże najobficiej w tym roku:
-
w D do zakupu za min 179 zł kod ESTEE16 - miniatura mascary
Sumptuous knockout (w sklepie Estee twierdzą ze to nowośc - jest więc szansa że to nie purchawa zalegająca w magazynie - korzystać bo szybko się taki cud nie powtórzy )
- -30% do Balneokosmetyki: kod: MNIAM
-Super Pharm: MARKI, KTORE KOCHAMY! -50% Life; -35% Loreal Paris, Maybelline; -30% Vichy i La Roche-Posay - podklady, Bioderma, Dermika do 17.02! Wiecej na www.ide.do/32rJu

- DeeZee
Rabat 30% NA WSZYSTKIE PRODUKTY obowiązuje od 04.02.2016r. od godziny 15:00 do 05.02.2016r. do godziny 09:00.
hasło RABAT30
Darmowa Dostawa Pocztą Polską Kurier 48, min. zamówienie 50zł
http://deezee.pl/promocja_30_na_wszystko

- w tołpie nocka -40dla dzieci i mam

Spamowanie, pączkowanie i inne:

1. Pierwszy pączek:
Annaszel pyta z rana jak się wytłumaczyć przez tżtem z trzymania za pralką siaty z pustymi opakowaniami po kremach?
Jako że wątek słynie z porad wszelakich i pomysłowych dziewczyny zarzuciły koleżankę pomysłami:

Paulina Aurora jest zdania że jak kocha to zrozumie.
Co jednak gdy nie? Gdy nawet najlepszy Big Loff nie pomoże na takie dziwactwo? tu Anoli proponuje uderzyć w wyższe uczucia a'la Kapitan Planeta - udajemy że to segragacja śmieci - wiece Greenpeace, małe pandy, wieloryby i plankton
Czasem jednak trafia się mało ekologiczny egzemplarz dlatego AnulaQa podaje niezawodne wymówki na wutłumaczenie naszego szaleństwa:

- Widocznie spadło za pralkę podczas porządków. Tak to bywa, jak pralka wiruje.
- Ewentualnie- kochanie, jesteś mistrzem. Wszędzie tego szukałam.
- Lub, grać głupa- a czyje to??? Pierwsze widzę! I gładko zmienić temat, co dziś jemy na obiad, kolację?

Do powyższych dołożę małą cegiełkę od siebie: mów że masz sentyment do tego kremu a opakowanie jest taaakie cudne że nie jesteś w stanie sie rozstac, ewentualnie - koleżanka chce trafić do księgi rekordów Guinessa i zbierasz dla niej

2. Pączek drugi
Po rozwiązaniu pierwszego palącego problemu czas był na problem drugi:
AnulaQa zgrzeszyła myślą (myślala ze się jej upiecze) , słowem (pochwaliła się za wcześnie) i uczynkiem (zagryzła pączka i pizze jabłkiem) A wszyscy wiedzą ze jabłka są niezdrowe i szkodzą bo maja błonnik a to jakieś włókna są - kto by chciał włókna jeść- przecież spodni czy bluzki się nie je Ale ona zjadła i zgagi bidulka dostała. Rada prosto od Lusesity - zapij pepsi
w tym momencie pewnie większość z Was zrobiła Kimże Lusesita jest - pytacie. Nowa koleżanka na forum??? otóż nie! To Aniyam skuszona wczorajszymi opowieściami o telenowelach postanowiła zmienić ksywkę operacyjną


3. Pączek trzeci:
Aniia91 zapytowuje czy ktoś używał korektoa Mufe Full Cover??? Póki co nie uzyskała satysfakcjonującej opowieści, ale może wieczorna zmiana poratuje

4. Pączek czwarty:
Lusesita wróciła od kosmetyczki i to sprowokowało to dyskusję o kremach i smarowidłach aptecznych - ja się nie znaju wiec się nie wypowiadaju na ten temat i w związku z tym ja nie zapamiętaju co polecamy a co nie

5.Pączek piąty
Kilka dziewczyn poczyniło tłustoczwartkowe zamówienia, kilka nawiedziło stacjonarne sklepy a Korinka bez wychodzenia z domu (tzn z pracy) otrzymała dostawę świeżych faworków od koleżanki i się nie podzieliła

6. Pączek szósty
Jak wszyscy wiedzą nasz wątek słynie z edukacji na tematy wszelkie. Słowo na dziś: PLUNKING oraz plopping, ręcznikowanie Wbrew pozorom nie napisała tego Never i nie jest to zwiazane z kutangowaniem
My proste dziewczyny jesteśmy wiec każda już miała wizję ostrego sado-maso z ręcznikowaniem jednak nasza niazawodna Miska wszystko wie i obdarła nas ze złudzeń. To coś znacznie mniej przyjemnego i bardziej skomplikowanego
7. Pączek siódmy
Korinka nie wie jak używać dyfuzora w suszarce - kto wie?? kto wie?? no jak kto - wiadomo że Miska

8. Pączek ósmy
Baletnica_natasza - współczujemy wypadku pieska
9. Pączek dziewiąty
Sylwia1986sz - trzymamy kciuki za pociechę w przedszkolu

Pączka dziesiątego nie jem!!!!!
a Ty? ile dziś zjadłaś pączków?
ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!
Lusesita
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:41   #3703
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dokładnie na takie wyglądają. 12cm na szpilce, bez platformy i jeszcze z czubkiem to zabójstwo stóp obcas 8.5cm (bez platformy) to jest max przy którym jest zachowane fizjologiczne ustawienie stopy - ja daję radę na co dzień pomykać w botkach co mają prawie 10cm, ale pod koniec dnia czuję nadwyrężenie mięśni, na początku odczuwałam też ból, ale po kilku razach stopy się przyzwyczaiły. Każde pół cm powyżej max. fizjologicznego ustawienia robi dużą różnice
Cholercia, mam botko-klapki od Anji Rubik 11 cm i to już jest zabójstwo. No tu zadziałał sroczy instynkt, brać, bo się świeci
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:43   #3704
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ok, dziękuję A można wziąć tego próbkę? Jaką to ma konsystencję?
Wątpię żeby Ci próbkę dali, ale próbować można.
Produkt dość zbity, nie wiem za bardzo do czego porównać. Nabiera się go mniej niż wszystkich kremowych rozy, nie ugina się raczej pod palcem.

Mam drugie opakowanie ( pierwsze się przykleilo do kogoś) więc samo to że kupiłam ponownie potwierdza to że produkt bardzo lubię. To mam od roku gdzieś i zużycie nawet nie 20%
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:43   #3705
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
moze do szewca na prawidla specjalne?
Mnie wysokość w nich przeszkadza
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:44   #3706
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Cholercia, mam botko-klapki od Anji Rubik 11 cm i to już jest zabójstwo. No tu zadziałał sroczy instynkt, brać, bo się świeci
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:44   #3707
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

A nie wiem kto pytał o korektor MUFE Full Cover, ale wiem, że poleca go Maxineczka Blogerka, vlogerka itd. Bardzo go poleca, ponoć najlepszy korektor na mega cienie pod oczami
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:47   #3708
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A nie wiem kto pytał o korektor MUFE Full Cover, ale wiem, że poleca go Maxineczka Blogerka, vlogerka itd. Bardzo go poleca, ponoć najlepszy korektor na mega cienie pod oczami
Byłam w sklepie firmowym mufe i pracujące tam osoby powiedziały ze za każdym razem jak to słyszą to maja ochotę powiesić kogoś tak ze tak..

Są tez inne sposoby na mega cienie, podpowiem tylko ze Bobbi Brown, światowej sławy wizażystka ma dobry sposób

Chyba pora na spanko
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:50   #3709
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 21:51   #3710
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość


Matko, dostałam dzisiaj obie pary butów, są mega mega mega niewygodne Chodzę w nich na ugiętych kolanach lub jeśli się postaram jak żołnierz na defiladzie
Szkoda, że niewygodne

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!



Pączka dziesiątego nie jem!!!!!
a Ty? ile dziś zjadłaś pączków?
ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ten z brokuła ciemniejszy
Smashbox jeszcze lezy nowa i nie tknięta
Never Ty masz chyba sporo nieużywanych kosmetixów


Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Czuję się przekonana do zmacania Smashboxa . Muszę przejrzeć zdjęcia w necie .
Na całe szczęście . (chociaż rozumiem, że masz jakieś "ale" do Maxi? O konturowanie? O to, że wyznaje teorię jedynego słusznego konturowania do każdego typu twarzy ? O zachwalanie korektora w roli bazy pod cienie? Z tymi teoriami też się nie zgadzam, ale lubię popatrzeć na jej makijaż oczu.).



Średnio lubię Maxi, ale makijaże oczu robi piękne, wg mnie oczywiście

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Skoro na tym wątku są ekspertki od wszystkiego, to mam prośbę do tych od produktów do konturowania: jaki bronzer jest najlepszy ?
Może róż z MAC Harmony? On ma taki brązowy kolor, w sam raz do konturowania
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:52   #3711
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Byłam w sklepie firmowym mufe i pracujące tam osoby powiedziały ze za każdym razem jak to słyszą to maja ochotę powiesić kogoś tak ze tak..

Są tez inne sposoby na mega cienie, podpowiem tylko ze Bobbi Brown, światowej sławy wizażystka ma dobry sposób

Chyba pora na spanko
Ja na szczęście nie mam cieni pod oczami
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:52   #3712
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;55157846]Treść usunięta[/QUOTE]

Dobrze prawi, w szanelach wynagrodzić
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:54   #3713
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A w wakacje jak być była w Warszawie to daj znać

Ja nie do końca uważam ze konturowanie "z internetu" jest dobre bo kasy ma inny kształt twarzy.. jesli chcesz to na podstawie zdjęcia Twojego mogę Ci pomóc mailowo
Dziękuję bardzo będę pamiętać
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:55   #3714
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Wątpię żeby Ci próbkę dali, ale próbować można.
Produkt dość zbity, nie wiem za bardzo do czego porównać. Nabiera się go mniej niż wszystkich kremowych rozy, nie ugina się raczej pod palcem.

Mam drugie opakowanie ( pierwsze się przykleilo do kogoś) więc samo to że kupiłam ponownie potwierdza to że produkt bardzo lubię. To mam od roku gdzieś i zużycie nawet nie 20%
Tego się obawiałam. No nic, popróbuję, jak będzie okazja. Ale rozumiem, że nakłada się pędzlem bez większych trudności? (to tak a'propos "zbity")
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:56   #3715
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A nie wiem kto pytał o korektor MUFE Full Cover, ale wiem, że poleca go Maxineczka Blogerka, vlogerka itd. Bardzo go poleca, ponoć najlepszy korektor na mega cienie pod oczami
[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;55157846]Treść usunięta[/QUOTE]

Właśnie już nie raz od niej słyszałam, dzisiaj kolejna dziewczyna na yt polecała, ale boję się, ze przesuszy skórę a jeśli chodzi o BB to kiedyś myślałam o tym, ale w końcu nie kupiłam
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:59   #3716
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Ale, że nie warto czy jak?

W S. Zestaw szmina Pure Color Envy i mini błyszczyk

http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...%207%20dni%3A2

Dostałam niedawno smsa z EL, że mam ponad 4 tys. punktów i nie mam pojęcia na co wymienić, a obawiam się, że jednak w końcu się przeterminują. Szkoda, że następne zestawy dopiero na święta.

Z S. karta dalej nie dotarła Chyba jeszcze rydwan nie wyruszył
Albo sobie to uroiłam (co jest prawdopodobne) albo któraś z dziewczyn kiedyś wspominała, że punkty w EL się nie przeterminowują

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Po drodze do domu wstąpiłam do D. i skusiłam się na podkład Chanel Les Beiges, jutro będzie testowanie dostałam próbkę Poison Girl i zapach na szczęście nie dla mnie


Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja muszę kupić

Jutro idę na chrzciny, jestem chrzestną

W końcu nałożę nowy kapelusz Cieszę się jak dziecko

Fajnie, że od kwietnia będzie 500 zł na dziecko, ja się załapie dla małej cieszę się, bo każdy grosz się przyda jak się wyprowadzę i kurioniowke mogę brać rok a nie pół

Pozytywnie dziś


Rokhtol zdrówka, łap trochę energii ode mnie

Pozytywnie
Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ktoś chciał maskę na stopy do zluszczania.. w biedrze bedzie od 8 lutego
Chyba sobie zapodam na stópki na wiosnę Trza brać
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 22:05   #3717
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Tego się obawiałam. No nic, popróbuję, jak będzie okazja. Ale rozumiem, że nakłada się pędzlem bez większych trudności? (to tak a'propos "zbity")
Tak tak, ja używałam go i z duo fibre i z flat topami nie było problemu, chodzi o to że nie ma opcji żeby Ci się samo z siebie za dużo nabrało. Co do koloru mogę Ci zrobić porównanie z czymś ale na dobrą sprawę to raczej jedyny brazer w mojej kolekcji obecnie reszta to pudry konturujace bo wszystko wybylam.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 22:05   #3718
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Właśnie już nie raz od niej słyszałam, dzisiaj kolejna dziewczyna na yt polecała, ale boję się, ze przesuszy skórę a jeśli chodzi o BB to kiedyś myślałam o tym, ale w końcu nie kupiłam
Wlasnie ten z linku mam i jego się daje pod korektor w kolorze skory i to działa cuda ale tu trzeba by przytoczyć całą teorię barw a za późno juz jest
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 22:09   #3719
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Sprawdziłam w domu i mam ankietę z Chanel może mi ktoś adres na który się wysyła napisać bo jestem ciekawa czy adres się nie zmienil- moja ankieta ma 2 lata conajmniej. Chociaż w sumie optimum dalej jest dystrybutorem a ich siedziba się nie zmieniła więc powinni być ok
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 22:10   #3720
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;55157846]Treść usunięta[/QUOTE]

Bo język polski ma ubogą terminologię dot. makijażu. Na 'korektor" tłumaczone są angielskie słowa "concealer", "corrector" i "Camouflage Cream ', a to zupełnie inne produkty. Kamuflaże jest OK, o ile nie występują zmarszczki pod oczami, bo wtedy to zgroza. Na co dzień polecam jednak coś lżejszego.

Nie wiem, czy słyszałyście o ścieńczeniu skóry w miejscach, gdzie nakłada się dużo kosmetyku. W przypadku cieni pod oczami ścieńczenie skóry może pogłębić ten stan. Najzdrowiej nie nosić żadnego makijażu

A co do zasad w makijażu. Zasady są po to, aby je łamać. Robię na tzw. czuja. Nie ważne jak malujesz, najważniejszy jest efekt.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-04 o 22:27
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-09 10:03:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.