ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-18, 11:50   #1321
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja od 2 dni używam AD. Można powiedzieć, że stosuję go 2x dziennie - wracając z pracy i potem na noc. Muszę przyznać, że efekt zauważyłam już po 2 użyciach, ale nie łudzę się za bardzo, bo wcześniej używając Brevoxylu też widziałam poprawę, a potem było już tylko gorzej, dlatego zmieniłam na AD.
Zaczerwienienia wyblakły i z tego się bardzo cieszę (wczoraj niepotrzebnie na większe syfy nałożyłam Neomycynę, żeby wyciągnęła, bo zaczerwienienia powróciły ). Jeszcze niech się podskórnymi zaskórnikami zajmie i będzie super
Na razie czekam cierpliwie na efekty...
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 13:50   #1322
zdrowiutenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 12
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

ja uzywam AD od dokladnie tygodnia i stwierdzam, ze jest ciut lepiej niz bylo, używam na wieczor (no w weekendy 2*dziennie) no i dzis wczesnie bylam w domu i nie mam planow wyjscia, wiec tez sie posmarowalam.
smarowałam na całą buzie i NIESTETY w miejscach gdzie nie mialam nigdy syfów mi wyskoczyły, ale wiem (znaczy mam nadzieje) ze to tylko chwilowe, bo w innych miejscach np. policzki i czoło juz wygladają w miare niezle z czego jestem oczywiscie zadowolona
pozdrawiam wszystkich
zdrowiutenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 17:57   #1323
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam. Przeczytalam wiekszosc watku, postanawiam zaczac uzywac AD i stad moje pytanie - chce sie tylko upewnic, prosze sie nie denerwowac

Najpierw oczyszczam twarz zelem, klade AD i ewentualnie po godzine moge polozyc cos nwilazajcego na twarz prawda?
No i oczywiscie rano filtr (Iwostin 50+ lub 40). Czy to dobry plan? Pominelam cos?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 18:18   #1324
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Witam. Przeczytalam wiekszosc watku, postanawiam zaczac uzywac AD i stad moje pytanie - chce sie tylko upewnic, prosze sie nie denerwowac

Najpierw oczyszczam twarz zelem, klade AD i ewentualnie po godzine moge polozyc cos nwilazajcego na twarz prawda?
No i oczywiscie rano filtr (Iwostin 50+ lub 40). Czy to dobry plan? Pominelam cos?
dobrze robisz, najpierw myjesz twarz żelem, później nakładasz Acne Derm. jeżeli koniecznie musisz, to po około godzinie (nie wcześniej) nakładasz sobie coś nawilżającego (polecam krem nawilżający Calma HLC Ziaji). chociaż ja wolałabym nie nakładać na AD nic - po prostu jedna noc z kwasem, druga z kremem nawilżającym i tak na przemian

filtry w ciągu dnia obowiązkowo - super wybrałaś

ja dziś znowu wracam do AD - kupiłam już czwartą tubkę. trzy poprzednie zużyłam w zeszłym roku i widzę, że moja skóra znowu potrzebuje tego kwasu na dzień wybrałam Iwostin Solecrin SPF40
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 18:31   #1325
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A ja nie wiem czy dobrze robię, bo używam go można powiedzieć 2 razy dziennie - po pracy zmywam makijaż i nakładam AD, i na wieczór po kąpieli zmywam jeszcze raz całą twarz i nakładam jeszcze raz. Codziennie tak robię od 6 dni. fajna się skóra robi jak AD jest na niej ale gdy się go zmyje, to znów mocno widać czerwone plamki i wszelkie nierówności.
Myślę, że tych grudek nie zwalczę smarowaniem od zewnątrz, tylko czymś od środka - myśle, że antybiotyk jest konieczny :/
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 18:34   #1326
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
A ja nie wiem czy dobrze robię, bo używam go można powiedzieć 2 razy dziennie - po pracy zmywam makijaż i nakładam AD, i na wieczór po kąpieli zmywam jeszcze raz całą twarz i nakładam jeszcze raz. Codziennie tak robię od 6 dni. fajna się skóra robi jak AD jest na niej ale gdy się go zmyje, to znów mocno widać czerwone plamki i wszelkie nierówności.
Myślę, że tych grudek nie zwalczę smarowaniem od zewnątrz, tylko czymś od środka - myśle, że antybiotyk jest konieczny :/
a używasz filtrów?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 18:36   #1327
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
a używasz filtrów?
Tak już się sporo tu naczytałam i wiem, że używając kwasów trzeba używać filtrów.
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-22, 18:39   #1328
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
dobrze robisz, najpierw myjesz twarz żelem, później nakładasz Acne Derm. jeżeli koniecznie musisz, to po około godzinie (nie wcześniej) nakładasz sobie coś nawilżającego (polecam krem nawilżający Calma HLC Ziaji). chociaż ja wolałabym nie nakładać na AD nic - po prostu jedna noc z kwasem, druga z kremem nawilżającym i tak na przemian

filtry w ciągu dnia obowiązkowo - super wybrałaś

ja dziś znowu wracam do AD - kupiłam już czwartą tubkę. trzy poprzednie zużyłam w zeszłym roku i widzę, że moja skóra znowu potrzebuje tego kwasu na dzień wybrałam Iwostin Solecrin SPF40
Wielkie dzieki za szybka odpowiedz Bede testowac i zobacze co jest dla mnie najlepsze. Teraz jeszcze doczytalam, zeby zrezygnowac z kwasu latem, ale nad tym sie jeszcze zastanowie Skoro juz uzywamy takich konkretow, to czy musze wybrac cos konkretnego do oczyszczania czy wystarczy zwykly, niedrogi zel?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 18:41   #1329
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Tak już się sporo tu naczytałam i wiem, że używając kwasów trzeba używać filtrów.
uff, bo już się przeraziłam

czasem robiłam tak jak Ty - po powrocie do domu zmywałam filtry i nakładałam AD, ale teraz nakładam świeżą warstwę filtru.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 18:43   #1330
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Wielkie dzieki za szybka odpowiedz Bede testowac i zobacze co jest dla mnie najlepsze. Teraz jeszcze doczytalam, zeby zrezygnowac z kwasu latem, ale nad tym sie jeszcze zastanowie Skoro juz uzywamy takich konkretow, to czy musze wybrac cos konkretnego do oczyszczania czy wystarczy zwykly, niedrogi zel?
ale Acne Dermu można używać latem, bo to nie jest tzw. ciężki kaliber oczywiście przy dobrej ochronie, bo tylko wtedy takie leczenie ma sens

co do żeli, to ja myję się tanią Ziają - mój ulubiony bez SLS to TinTin, teraz mam oliwkowy, wprawdzie SLS ma na czwartej pozycji, ale trochę mnie ściąga. polecam Ziaję
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 18:51   #1331
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

I powiedz mi - naprawde widzisz efekty? Bo sie strasznie napalilam na te kuracje
Chyba moje ostatnie pytanie - skoro przy uzywaniu filtrow twarz bedzie ochroniona, to moze uzywac ponadto balsamow brazujacych..? Jesli tak, to przed czy po nalozeniu filtru?

Wybacz pytania, ale jestem zielona w tym temacie, wiec szukam odpowiedzi
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-22, 18:56   #1332
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
I powiedz mi - naprawde widzisz efekty? Bo sie strasznie napalilam na te kuracje
Chyba moje ostatnie pytanie - skoro przy uzywaniu filtrow twarz bedzie ochroniona, to moze uzywac ponadto balsamow brazujacych..? Jesli tak, to przed czy po nalozeniu filtru?

Wybacz pytania, ale jestem zielona w tym temacie, wiec szukam odpowiedzi
nie no spoko, kiedyś też nie wiedziałam i zadawałam takie pytania, więc jeżeli mogę to pomagam

czy widzę efekty? widzę, widzę, widzę. żaden preparat nie działa na mnie tak jak AD, ale u każdego to wygląda inaczej dlatego musisz spróbować. czytałaś o tym, że możesz mieć wysyp? lepiej się na to przygotować, chociaż i tak nie każdy go przechodzi. u mnie podczas stosowania pierwszej tubki był taki wielki przez jakiś tydzień, a potem już coraz lepiej. skóra się musi oczyścić po prostu

miało być jeszcze o samoopalaczach i kremach brązujących... ja bym ich nie nakładała ani na filtr ani pod. po prostu zrobiłabym sobie jedną noc wolną od AD i wtedy trochę 'opaliła' twarz.

jak masz jeszcze pytania to wal jak w dym
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 19:03   #1333
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja używam AD od 6 dni i widzę poprawę tylko jak go mam na twarzy Coś tam wyciągnie, ale wysypu nie mam (chyba wolałabym wysyp, przynajmniej wiedziałabym, że działa, a tak te grudki siedzą w środku i ani chcą wyjść ) Przebarwień też tak u mnie nie zmniejsza jak pisały dziewczyny.
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 19:13   #1334
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Ja używam AD od 6 dni i widzę poprawę tylko jak go mam na twarzy Coś tam wyciągnie, ale wysypu nie mam (chyba wolałabym wysyp, przynajmniej wiedziałabym, że działa, a tak te grudki siedzą w środku i ani chcą wyjść ) Przebarwień też tak u mnie nie zmniejsza jak pisały dziewczyny.
ale wysyp nie występuje tak od razu.
u mnie był gdzieś po 10-14 dniach
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 19:18   #1335
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
ale wysyp nie występuje tak od razu.
u mnie był gdzieś po 10-14 dniach
Słyszałam od koleżanki, która już bardzo długo się leczy, że po tygodniu stosowania jakiegokolwiek leku powinnam zauważyć poprawę. Ja poczekam tak 2 tygodnie i zobaczę jak AD działa. Potem albo bedę dalej stosowała, albo przerwę i wezmę się za coś innego
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 19:23   #1336
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Słyszałam od koleżanki, która już bardzo długo się leczy, że po tygodniu stosowania jakiegokolwiek leku powinnam zauważyć poprawę. Ja poczekam tak 2 tygodnie i zobaczę jak AD działa. Potem albo bedę dalej stosowała, albo przerwę i wezmę się za coś innego
rozumiem.
w zasadzie nie można generalizować, bo na każdego działa coś innego. może dla Ciebie lepszy będzie inny specyfik
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 19:27   #1337
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
rozumiem.
w zasadzie nie można generalizować, bo na każdego działa coś innego. może dla Ciebie lepszy będzie inny specyfik
Właśnie. Zrezygnowałam już z Brevoxylu (który na inne dziewczyny działał, a na mnie nic a nic ) Teraz stosuję AD. Trochę denerwujące ( a raczej smutne)jest takie eksperymentowanie ale nie zawsze się trafi z środkiem....
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 19:44   #1338
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
nie no spoko, kiedyś też nie wiedziałam i zadawałam takie pytania, więc jeżeli mogę to pomagam

czy widzę efekty? widzę, widzę, widzę. żaden preparat nie działa na mnie tak jak AD, ale u każdego to wygląda inaczej dlatego musisz spróbować. czytałaś o tym, że możesz mieć wysyp? lepiej się na to przygotować, chociaż i tak nie każdy go przechodzi. u mnie podczas stosowania pierwszej tubki był taki wielki przez jakiś tydzień, a potem już coraz lepiej. skóra się musi oczyścić po prostu

miało być jeszcze o samoopalaczach i kremach brązujących... ja bym ich nie nakładała ani na filtr ani pod. po prostu zrobiłabym sobie jedną noc wolną od AD i wtedy trochę 'opaliła' twarz.

jak masz jeszcze pytania to wal jak w dym
Sprobuje na pewno Na AD jestem juz zdecydowana, teraz tylko szukam filtrow. Nie wiem juz w sumie po lekturze wizazu czy wybrac te apteczne, czy te tansze na poczatek...W sumie cena ma dla mnie znaczenie...
Ok, wiec krem brazujacy co drugi dzien zamiast nawilzajacego-wielkie dzieki
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 22:52   #1339
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Sprobuje na pewno Na AD jestem juz zdecydowana, teraz tylko szukam filtrow. Nie wiem juz w sumie po lekturze wizazu czy wybrac te apteczne, czy te tansze na poczatek...W sumie cena ma dla mnie znaczenie...
Ok, wiec krem brazujacy co drugi dzien zamiast nawilzajacego-wielkie dzieki
raczej wybierz te apteczne, przynajmniej masz pewność ze sa stabilne. iwostin nie jest znów taki drogi, a na pewno skuteczny
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-23, 05:47   #1340
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Sprobuje na pewno Na AD jestem juz zdecydowana, teraz tylko szukam filtrow. Nie wiem juz w sumie po lekturze wizazu czy wybrac te apteczne, czy te tansze na poczatek...W sumie cena ma dla mnie znaczenie...
Ok, wiec krem brazujacy co drugi dzien zamiast nawilzajacego-wielkie dzieki
ja od siebie polecam Iwostin Solecrin - emulsję SPF40. ma 100ml i udało mi się kupić za 32zł

lepiej kup apteczne filtry. nie warto ryzykować przybarwieniami i kupić, np. niestabilną Ziajię.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 12:08   #1341
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Tak samo tez wlasnie mysle, ze lepiej nie ryzykowac Jak tylko moj portfel przestanie swiecic pustkami, to wybieram sie na zakupy
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 18:33   #1342
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Tak samo tez wlasnie mysle, ze lepiej nie ryzykowac Jak tylko moj portfel przestanie swiecic pustkami, to wybieram sie na zakupy
i bardzo dobrze zrobisz
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 19:06   #1343
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Bylam dzis w aptece, dostalam jedynie 2 probki, i to Vichy. Troszke mnie panie rozczarowaly twierdzac, ze nie maja w ogole..Hmm..
No i widzialam Iwostin40 100ml za 30 zl..Wiec nie jest zle
Dobra, nie zasmiecam juz watku, wielkie dzieki za pomoc
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 06:58   #1344
Jessenia
Raczkowanie
 
Avatar Jessenia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 362
GG do Jessenia
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja właśnie wróciłam na wizaż.
wczoraj przekopałam się przez wątki.
pierwsza noc AD
dziś rano mycie (jeszcze mam Effaclar LRP, którego używam na zmiane z Lirenebez SLS) pod oczy Juvit, teraz własnie czekam aż mi się filtr (Iwostin SPF 40) wchłonie.
potem tylko się zmatowimy, podkładom mówimy nie, niezależnie od tego co mi jeszcze ne twarzy wyskoczy

mam 29 już prawie za dni parę lat i totalnie zanieczyszczoną skórę, rozszerzone pory i lata złej pielęgnacji za sobą...
eh.
zobacyzmy co będzie.

myślę jeszcze nad zakupem Effaclaru K - wyczytałam, że to lekkie - czy mogę tego używać na zmiane z AD? (np tak: AD - nawilzanie - EffK - nawilzanie - AD itd)

pozdrawiam
__________________
ja cię w czerwień powiodę w piekło - ból

5, 10, 21.975, 42.135
Jessenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 07:27   #1345
arwenasz
Raczkowanie
 
Avatar arwenasz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 80
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Jessenia Pokaż wiadomość
ja właśnie wróciłam na wizaż.
wczoraj przekopałam się przez wątki.
pierwsza noc AD
dziś rano mycie (jeszcze mam Effaclar LRP, którego używam na zmiane z Lirenebez SLS) pod oczy Juvit, teraz własnie czekam aż mi się filtr (Iwostin SPF 40) wchłonie.
potem tylko się zmatowimy, podkładom mówimy nie, niezależnie od tego co mi jeszcze ne twarzy wyskoczy

mam 29 już prawie za dni parę lat i totalnie zanieczyszczoną skórę, rozszerzone pory i lata złej pielęgnacji za sobą...
eh.
zobacyzmy co będzie.

myślę jeszcze nad zakupem Effaclaru K - wyczytałam, że to lekkie - czy mogę tego używać na zmiane z AD? (np tak: AD - nawilzanie - EffK - nawilzanie - AD itd)

pozdrawiam
Oczywiście, że możesz używac na zmianę, ja sama tak robię. Teraz w okresie letnim nawet nie stosuję nawilżacza ( w zimę był potrzebny), ale ty jesli zaczynasz kurację to raczej jest wskazany dopuki nie poznasz reakcji swojej skóry. Ja mam grubo powyżej 30-stki i tez miałam zanieczyszczoną skórę, przebarwienia itp. Teraz to inna bajka, rezultaty są spektakularne.
arwenasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 08:50   #1346
Jessenia
Raczkowanie
 
Avatar Jessenia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 362
GG do Jessenia
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez arwenasz Pokaż wiadomość
Oczywiście, że możesz używac na zmianę, ja sama tak robię. Teraz w okresie letnim nawet nie stosuję nawilżacza ( w zimę był potrzebny), ale ty jesli zaczynasz kurację to raczej jest wskazany dopuki nie poznasz reakcji swojej skóry. Ja mam grubo powyżej 30-stki i tez miałam zanieczyszczoną skórę, przebarwienia itp. Teraz to inna bajka, rezultaty są spektakularne.
ja bez nawilzacza umrę
muszę tylko cos zakupic bo happyderm loreala nie jest najlepsza opcja :/
pewnie się na ziai skończy, ale zobaczymy co będzie mówić moja głupia i kapryśna skóra po tygodniu, bo ja nigdy nie wiem co ona powie na cokolwiek :/

czekam na te spektakularne efekty.
cierpliwie.

a tak btw Iwostin ze skrobią się lubią
__________________
ja cię w czerwień powiodę w piekło - ból

5, 10, 21.975, 42.135
Jessenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 12:22   #1347
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Słyszałam od koleżanki, która już bardzo długo się leczy, że po tygodniu stosowania jakiegokolwiek leku powinnam zauważyć poprawę. Ja poczekam tak 2 tygodnie i zobaczę jak AD działa. Potem albo bedę dalej stosowała, albo przerwę i wezmę się za coś innego
mi sie wydaje ze to troszke zly tok myslenia. przeciez po tygodniu moze sie dopiero zaczac wysyp, wiec gdzie tu mowic o jakiejkolwiek poprawie....
nie zniechecaj sie tak szybko, zuzyj tubke do konca i wtedy zobaczysz co dalej. dziewczyny pisaly ze slady dopiero po kilku miesiacach sie wybielaja, wiec co tu mowic po kilku dniach uzywania
ja sama zuzylam juz jedna tubke AD i chce zuzyc jeszcze jedna i dopiero wtedy zastanowie sie ew. na zmiana na cos innego. chcialabym zeby mi zaskorniki powyciagal wkoncu... no i przebarwienia, ale z tym to wiem ze sobie jeszcze poczekam...
__________________
Życie jest zbyt ważne, żeby brać je na serio. [Oscar Wilde]






gujana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 12:31   #1348
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

ostatnio troszke odstawilam AD, trzymam sie teraz toniku aspirynowego, ale chyba od dzis wroce do AD.

troszke wnerwiaja mnie zaskorniki na nosie, nic na nie nie dziala

w zwiazku z tym ze sie zaczelam bawic w AD i aspirynke troche zaniedbalam glinke, chyba sobie dzis zrobie maseczke bo tak ladnie zawsze domyka pory i wybiela buzke.


pozdrowka
__________________
Życie jest zbyt ważne, żeby brać je na serio. [Oscar Wilde]






gujana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 18:37   #1349
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość
mi sie wydaje ze to troszke zly tok myslenia. przeciez po tygodniu moze sie dopiero zaczac wysyp, wiec gdzie tu mowic o jakiejkolwiek poprawie....
nie zniechecaj sie tak szybko, zuzyj tubke do konca i wtedy zobaczysz co dalej. dziewczyny pisaly ze slady dopiero po kilku miesiacach sie wybielaja, wiec co tu mowic po kilku dniach uzywania
ja sama zuzylam juz jedna tubke AD i chce zuzyc jeszcze jedna i dopiero wtedy zastanowie sie ew. na zmiana na cos innego. chcialabym zeby mi zaskorniki powyciagal wkoncu... no i przebarwienia, ale z tym to wiem ze sobie jeszcze poczekam...
Wiem, że trzeba poczekać, ale chciałabym aby już działało (marzenie ściętej głowy). Przy AD widzę, że coś się dzieje - chyba na korzyść, więc będę używała dalej (jakoś szybko ta tubka mi się zużywa ). Widzę, że wyciąga mi syfy, tak po kolei...jeden po drugim.

Poprawę miałam na myśli właśnie taką, że coś się dzieje - wysyp itp. bo to chyba tylko na korzyść.Więc w przypadku stosowania AD uważam, że jest poprawa (Brevoxyl nic nie wyciągał). Miałam nadzieje, że przebarwienia szybko "wywabi" ale jeśli będzie trzeba to bede uzywała go i kilka miesiecy jeśli pomoże

Wiecie jak to jest... każdy by chciał mieć już to za sobą i stąd ta niecierpliwość
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 22:39   #1350
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mam jeszcze jedno pytanko Skoro zamierzam uzywac AD co drugi dzien, to tak samo mam robic z filtrem, czy jednak nakladac go codziennie?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.