Makijaż do typowej jesiennej sesji w plenerze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-11, 21:23   #1
Kochanka Szatana
Rozeznanie
 
Avatar Kochanka Szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 843

Makijaż do typowej jesiennej sesji w plenerze


Witam dziewczyny

Ponieważ za oknem piękna jesienna pogoda. Wyszło słoneczko liście zaczynają spadać chciałabym zrobić sobie typową jesienną sesję - liście i te inne sprawy Zastanawiałam się nad makijażem i strojem. Przeglądając podobne fotki zauważyłam że dziewczyny często, albo nie mają makijażu, albo jest to no make-up. Co wy byście zaproponowały do takiej sesji? Jeśli chodzi o ciuszki to coś kontrastującego musiałoby być chyba co? Może jakiś czarny sweterek wysokie buciki i dopasowane ciemne jeansy? Za to jakieś kolorowe dodatki typu czerwona gruba branzoleta albo jakieś duże fioletowe kolczyki?

Poza tym pytanko czy wy macie już takie sesję? Może pochwalicie się efektami
__________________
"Diabeł nie sypia z byle kim"
Kochanka Szatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 00:28   #2
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Makijaż do typowej jesiennej sesji w plenerze

Gdybym miała robić sobie sesję jesienią w plenerze, poszukałabym jakiegoś wzorzystego płaszcza (najlepiej w lumpeksie, żeby był niepowtarzalny), albo skórzanego. Jak płaszcz wzorzysty, to pod spodem coś neutralnego. Inspirująca jest też obecna moda - kolorowe swetry, futrzane kamizelki, ciężkie bransolety itd.
Jeśli chodzi o makijaż, to zależy, jakie masz rysy, typ urody itd., wcale nie uważam, że w plenerze dobrze wygląda tylko "no make-up", a zdjęcia bez makijażu to już w ogóle... Przynajmniej takie (pół)profesjonalne, nie mówię tu o niedzielnych pstrykach, takie niech każdy robi jak chce. Poszłabym w jakieś niezbyt jaskrawe i neizbyt ciemne cieniowanie na powiekach (coś w brązy, rudości, oliwkową zieleń, akcent bakłażanu, wrzos). Z jesienną aurą ładnie komponuje się np. kreska w kolorze ciemnego turkusu, petrolu (tak się chyba ten kolor nazywa). W plenerze można eksperymentować z kolorem tuszu do rzęs, bo słońce ładnie go wydobędzie, polecam ciemną zieleń, śliwkę lub bakłażan, wychodzą bardzo ładnie. Na usta polecam coś niematowego, np. nabłyszczającą szminkę, balsam albo po prostu błyszczyk, ładnie "zagra" ze światłem dziennym. Dobrze zaprezentują się też delikatne rozświetlacze na policzkach (coś typu biała czekolada Bourjois, nie brokaty). No, tyle mi przychodzi do głowy, najchętniej to sama zrobiłabym taką sesję... nie masz ochoty na wycieczkę do Warszawy;]?
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 11:17   #3
Kochanka Szatana
Rozeznanie
 
Avatar Kochanka Szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 843
Dot.: Makijaż do typowej jesiennej sesji w plenerze

No do Wawy się raczej nie wybieram :P

A co myślisz o makijażu w stylu żółty pomarańczowy złoty + zielona kreska? O taki jak na fotce mogę dodać do nich tylko zielony albo niebieski tusz (bo takie posiadam). A i nie patrzmy od strony technicznej są posklejane rzęsy na dole i kreska na dole jest przy gruba ale było robione na szybko na próbę. Wcześniej zanim mówiłaś o tym tuszu

A z tym płaszczykiem to też całkiem fajny pomysł muszę zobaczyć czy coś znajdę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a1.jpg (44,9 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a2.jpg (44,4 KB, 78 załadowań)
__________________
"Diabeł nie sypia z byle kim"
Kochanka Szatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 12:15   #4
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Makijaż do typowej jesiennej sesji w plenerze

Wow, bardzo ładny, jesienny właśnie, makijażyk!!! Moim skromnym zdaniem - nawiązuje ewidentnie do pory roku!!! Do tej zielonej kreski na dole byłby idealny zielony płaszczyk i jakieś neutralne dżinsy tylko nie zakładaj czapki bo masz tak śliczne rude włoski, że aż mi ślinka pociekła,o:
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 12:16   #5
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Makijaż do typowej jesiennej sesji w plenerze

Całkiem fajny make-up Tylko do zdjęć musi byc mocniejszy, niż normalnie byś go zrobiła. No i nie wiem, czy to kwestia zdjęcia, ale twarz wyszła bardziej różowa niż szyja, więc może podkład trochę bardziej w żółć? Najprostsza metoda to wymieszać z odrobiną Dermacolu w odpowiednim odcieniu
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 12:40   #6
Kochanka Szatana
Rozeznanie
 
Avatar Kochanka Szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 843
Dot.: Makijaż do typowej jesiennej sesji w plenerze

Nie wiem dlaczego tak wyszła normalnie taka różowa nie była :/ A mam zielony ale krótki płaszczyk może być? Mam jasny kryjący podkład z Gosha on na pewno się sprawi na to na nosek i brodę :P no i oczywiście więcej pudru matującego bo tam się strasznie świecę:P
__________________
"Diabeł nie sypia z byle kim"
Kochanka Szatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 12:53   #7
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: Makijaż do typowej jesiennej sesji w plenerze

to Twoja sesja, więc też powinien być Twój pomysł na nią

aczkolwiek rady dziewczyn są bardzo dobre, też pokombinowała bym z granatem i zielenią, i dala makijaż nawiązujący do barw jesieni twarz powinna być potraktowana jakimś bronzerem, żeby nie była taka różowa jak wyszło na fotce.

Poczytaj też wątek o makijażu i świetle, który któraś z wizażanek zamieściła - jest świetny i mówi w jaki sposób pomalować się, aby wyglądać dobrze w rożnym świetle.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=392868


---------------------------------------------

zaczynam blogować: http://shawl.bloblo.pl/

http://shawl.maxmodels.pl





adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 13:23   #8
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Makijaż do typowej jesiennej sesji w plenerze

Cytat:
Napisane przez Kochanka Szatana Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego tak wyszła normalnie taka różowa nie była :/ A mam zielony ale krótki płaszczyk może być? Mam jasny kryjący podkład z Gosha on na pewno się sprawi na to na nosek i brodę :P no i oczywiście więcej pudru matującego bo tam się strasznie świecę:P
No mi zielony płaszczyk by pasował najbardziej do takiego makijażu oka!! Skórze przydałoby się matowienie, ale jednocześnie nie zostaw sobie bladej twarzy... Sugeruje jak poprzedniczki trochę bronzera, ale nie przesadź. Najfajniej jakby było na dworze słońce i do tego lekki chłodek, wtedy zrobiłyby Ci siętakie naturalne rumieńce - śliczne są takie własnie
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 15:04   #9
Kochanka Szatana
Rozeznanie
 
Avatar Kochanka Szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 843
Dot.: Makijaż do typowej jesiennej sesji w plenerze

Pomysł jakiś mam ale może akurat dziewczyny podpowiedzą coś ciekawego Wiem wiem że buzia nie ma być różowa;P
__________________
"Diabeł nie sypia z byle kim"
Kochanka Szatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 18:24   #10
madziamn
Rozeznanie
 
Avatar madziamn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 953
GG do madziamn
Dot.: Makijaż do typowej jesiennej sesji w plenerze

Pierwsze co pomyślałam czytając pierwszy post - zielony płaszcz. Kiedy na dworze złoto, rudości itd.
No i oczywiście neutralne jeansy. Ale dokłądnie to już ktoś wcześniej napisał.
Udanej sesji !
__________________
a moje brwi nie rosną, pomimo ponad 3 lat nie-wyrywania i maziania specyfikami.
Za głupoty młodości płaci się całe życie
madziamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 21:32   #11
Kochanka Szatana
Rozeznanie
 
Avatar Kochanka Szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 843
Dot.: Makijaż do typowej jesiennej sesji w plenerze

Dzięki Wybrałam już sobie zestawik Postawiłam na spódniczkę w niezidentyfikowanym kolorze(zielono brązowo), długie czarne kozaki czarny sweterek, zielony płaszczyk, szeroką zieloną branzoletę Dzięki dziewczyny
__________________
"Diabeł nie sypia z byle kim"
Kochanka Szatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.