Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy! - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-08, 10:55   #2461
3maja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Suplementy diety

Na mnie na przykład dobrze działają preparaty aminokwasowe dla kulturystów. Nie stosuję ich w takich ilościach, jak oni, ale na przykład BCAA bardzo dobrze na mnie działa. Diety i tym podobne babskie wyskoki zubażają dietę o białko. Dlatego nic tak nie działa na skórę, włosy i samopoczucie, jak "dropsy" z aminokwasami egzogennymi (aminokwasy egzogenne, to takie, których organizm nie może wytworzyć z innych aminokwasów). Dziwi mnie, że wszyscy trąbią o witaminach, minerałach, nienasyconych kwasach tłuszczowych, a nikt nie mówi o aminokwasach egzogennych.

-----------------
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-11-09 o 12:35 Powód: link
3maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 11:32   #2462
Anette30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 58
Dot.: koenzym Q10 w tabletkach

Ja od krótkiego czasu profilaktycznie sobie biorę Swanson koenzym q 10 z xxx i rzeczywiście pomaga. I to raczej nie efekt placebo. Bo mam więcej energii i realnie dłuższy czas mogę zajmować się swoimi obowiązkami codziennymi.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-03 o 21:03 Powód: Reklama.
Anette30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 09:33   #2463
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Suplementy diety to prawdziwa plaga. Co chwile pojawiają sie wspaniałe pigułki, które maja rozwiązać nasze problemy. Zgadzam sie z przedmówczynią to nie działa! Sama chemia. Tylko zdrowe odżywianie oraz ruch pomogą nam zrzucić balast. Polecam wam ksiazke pawlikowskiej pt. "Największe kłamstwa naszej cywilizacji" ten temat jest tam poruszany.
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 09:37   #2464
Anette30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 58
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Ja bym nie zniechęcała tak do suplementów. Odnośnie tych dietecznych byłabym ostrożna. ALe jest wiele naturalnych suplementów, opartych na naturalnych składnikach. I też specjalne sklepy, które się tym zajmują jak chociażby xxx i to nie tylko na odchudzanie, ale wzbogające organizm w witaminy, koenzymy itd.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-24 o 19:59 Powód: Reklama.
Anette30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 09:42   #2465
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

By niejadek zjadł obiadek... Ta reklama mi utkwiła w pamięci- tabletki dla dzieci aby więcej jadły

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Albo reklama tabletek na wątrobę przed i po świętach. Przekaz jasny: zryj ile wlezie a potem weź tabletkę, bedzie ok
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 15:48   #2466
NaturalniePiekna
Raczkowanie
 
Avatar NaturalniePiekna
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 30
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Ja tam też wolę nie zjadać chemicznych suplementów. Z takich wspomagaczy odchudzania to tylko na naturalne herbatki sobie pozwalam. Ale to natura i samo zdrowie
__________________
Misja odchudzanie: www.odchudzajsienaturalnie.blogspot.com
NaturalniePiekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 21:01   #2467
agagu1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Hej, dziewczyny Fajnie się was czyta, aż założyłam sobie konto
A co powiecie o Apetiblock? Ostatnio koleżanka mi poleciła i tak się zastanawiam czy nie zainwestować..
Korzystałyście? Najbardziej ciekawi mnie po jakim czasie były efekty, bo nie ukrywam, że na tym zależy mi najbardziej. Generalnie to jest jakiś limit, co do tego ile czasu powinno się stosować te tabletki? I jak to jest z alkoholem, bo nieraz miałam różne nieprzyjemności z powodów łączenia leków i trunków...
Tutaj link jesli ktos nie kojarzy o czym mówię:
xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-24 o 20:00 Powód: Link.
agagu1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 16:07   #2468
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Ja jestem na nie

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez NaturalniePiekna Pokaż wiadomość
Ja tam też wolę nie zjadać chemicznych suplementów. Z takich wspomagaczy odchudzania to tylko na naturalne herbatki sobie pozwalam. Ale to natura i samo zdrowie

Dokładnie. Moim zdaniem cynamon fajnie zmniejsza apetyt na słodycze wiec mozna działac naturalnymi składnikami
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 11:55   #2469
Anette30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 58
Dot.: Suplementy diety

W tym wątku mnie jeszcze nie było to pisze Jeśli suplementy diety to tylko i wyłącznie naturalne. Żadnych sztuczności. Ja sobie zawszę przeglądam składy i trafiłam np. na suplement opaty o jagody Akai. (xxx) Owoc znany z Ameryki Południowej, które od dawna monopolizują wręcz konkursy Miss.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-03 o 21:03 Powód: Link.
Anette30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 15:33   #2470
asiulka40
Raczkowanie
 
Avatar asiulka40
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 80
suplement diety Wellness by Oriflame

Jedna saszetka zawiera zestaw suplementów diety: 2 kapsułki kwasów Omega 3, 1 kapsułkę kompleksu Swedish Beauty Plus (astaksantyna i ekstrakt z jagód) oraz 1 tabletkę multiwitamin i minerałów dla kobiet.

Czy któraś z was zażywała przez dłuższy okres ten suplement?
Biorę te tabletki od paru dni i jestem ciekawa czy faktycznie są takie dobre.

http://pl.oriflame.com/products/product?code=28708

Proszę o opinie osób które je stosowały lub osób które słyszały jakieś opnie od osób je zażywających.
asiulka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 19:20   #2471
bulka114
Wtajemniczenie
 
Avatar bulka114
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: młp
Wiadomości: 2 122
Dot.: suplement diety Wellness by Oriflame

Cytat:
Napisane przez asiulka40 Pokaż wiadomość
Jedna saszetka zawiera zestaw suplementów diety: 2 kapsułki kwasów Omega 3, 1 kapsułkę kompleksu Swedish Beauty Plus (astaksantyna i ekstrakt z jagód) oraz 1 tabletkę multiwitamin i minerałów dla kobiet.

Czy któraś z was zażywała przez dłuższy okres ten suplement?
Biorę te tabletki od paru dni i jestem ciekawa czy faktycznie są takie dobre.

http://pl.oriflame.com/products/product?code=28708

Proszę o opinie osób które je stosowały lub osób które słyszały jakieś opnie od osób je zażywających.


Ja używałam Kiedyś a dziś znów sobie zamówiłam.
Wg mnie super sprawa, szczególnie na okres jesienno-zimowy.
Zauważyłam, że po tych suple miałam więcej wigoru i moja cera się znacznie poprawiła, skóra się nie przesuszała.
Polecam także dla zabieganych zupy i koktajle Wellnes by Oriflame, chociaż nie każdemu smakują, są zdrowsze niż gorące k. i tego typu jedzenie.
__________________
"Granica tego, co możliwe, jest w Twojej głowie. Mogą Cię zatrzymać tylko te ściany, które stawiasz sam."


"Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale."

Edytowane przez bulka114
Czas edycji: 2015-11-23 o 19:22
bulka114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-24, 12:55   #2472
asiulka40
Raczkowanie
 
Avatar asiulka40
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 80
Dot.: suplement diety Wellness by Oriflame

Cytat:
Napisane przez bulka114 Pokaż wiadomość
Ja używałam Kiedyś a dziś znów sobie zamówiłam.
Wg mnie super sprawa, szczególnie na okres jesienno-zimowy.
Zauważyłam, że po tych suple miałam więcej wigoru i moja cera się znacznie poprawiła, skóra się nie przesuszała.
Polecam także dla zabieganych zupy i koktajle Wellnes by Oriflame, chociaż nie każdemu smakują, są zdrowsze niż gorące k. i tego typu jedzenie.
Biorę je dopiero od paru dni więc na efekty będę musiała poczekać. Za miesiąc lub dwa napiszę jak na mnie zadziałały. Wykonam sobie też różne badania żeby sprawdzić czy wszystko ok z moim organizmem. Z tym, że dodam jeszcze, że od nie dawna zaczęłam się lepiej odżywiać więc to na pewno też wpłynie pozytywnie na mnie.
Do tych tabletek zachęciła mnie moja mama która jest farmaceutką i się zna na składach suplementów.
Koktajle też bym zamówiła gdyby były trochę tańsze. Moja mama kupuje sobie je i pije w pracy. Kosztowałam tylko raz ten koktajl waniliowy z dodatkiem banana i naprawdę był smaczny.
asiulka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 16:17   #2473
Kokietek123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 12
Lightbulb Dot.: Suplementy diety

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Widzę że niestety ostatnio wątek stał się głównie wątkiem spamowo- reklamowym.
Osobiście bardzo sceptycznie podchodzę do suplementów, bo nie mam zaufania do firm, które w pogoni za pieniędzmi nie liczą się z ludzkim zdrowiem. Dla osób które nie mają zbyt wielkiej wiedzy na temat suplementów zachęcam do przeczytania http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/...iety-leki.html i http://wyborcza.pl/1,91446,15606267,...ej_szkody.html

Asiu uważam że wszystko zalezy od organizmu, dla mnie suplementacja zadziała i około 6,8kg schudłem. Wiadomo nie bez wyrzeczeń, ale zaczałem od suplementu który dał mi motywację do działania, uwazam że suplement oparty na białej fasoli i chromie, który używam nie wyrządzi żadnej krzywdy a raczej pomoże. Tym samym jezeli <reklama> był testowany przez centra farmakologiczne to tylko lepiej, badania i lekarz jednak coś znaczą.

Edytowane przez bernikula
Czas edycji: 2015-11-26 o 06:39
Kokietek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 17:24   #2474
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Suplementy diety

Cytat:
Napisane przez Kokietek123 Pokaż wiadomość
Asiu uważam że wszystko zalezy od organizmu, dla mnie suplementacja zadziała i około 6,8kg schudłem. Wiadomo nie bez wyrzeczeń, ale zaczałem od suplementu który dał mi motywację do działania, uwazam że suplement oparty na białej fasoli i chromie, który używam nie wyrządzi żadnej krzywdy a raczej pomoże. Tym samym jezeli xxxxx był testowany przez centra farmakologiczne to tylko lepiej, badania i lekarz jednak coś znaczą.
Jeśli coś by działało to by nie miało praw być suplementem, tylko byłoby lekiem i przeszłoby odpowiednie badania. Piszesz o wyrzeczeniach, to one odchudzają, suplementy to jedynie portfel potrafią odchudzić, a potrafią też zaszkodzić jeśli przyjmujemy ich za dużo, opóźniamy leczenie, nie sprawdzamy interakcji z innymi preparatami które przyjmujemy.
Był badany? I co te badania wykazały? Te badania spełniały normy badań naukowych? Co lekarz? Widać niestety kolejna reklama.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 19:26   #2475
olamya
Raczkowanie
 
Avatar olamya
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 220
GG do olamya
Dot.: Suplementy diety

A co sądzicie o suplementach z firmy forewer? Zastanawiałam się nad witamina C i podobno ta jest najlepsza. Usłyszałam ta opinie juz kilkakrotnie. Ale nie wiem na co mam patrzeć żeby zobaczyć czy jest to dobry czy też nie dobry produkt.

teraz to nawet Avon ma suplementy diety.
olamya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 09:45   #2476
baila04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 15
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Jeżeli chodzi o wszelkie suple, to moimi hitami zdecydowanie są nasiona chia, spirulina, olejek z oregano i acai, wszystko zamawiam na szczęście w jednym sklepie, także przesyłka też znośnie wychodzi. A tak BTW. - czy Wam chia się "żeluje" w mleku sojowym? ;p Bo mi coś nie chce, kulki są trochę "ożelowane", ale konsystencja nadal jest płynna.
baila04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 13:41   #2477
Kokietek123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 12
Dot.: Suplementy diety

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Jeśli coś by działało to by nie miało praw być suplementem, tylko byłoby lekiem i przeszłoby odpowiednie badania. Piszesz o wyrzeczeniach, to one odchudzają, suplementy to jedynie portfel potrafią odchudzić, a potrafią też zaszkodzić jeśli przyjmujemy ich za dużo, opóźniamy leczenie, nie sprawdzamy interakcji z innymi preparatami które przyjmujemy.
Był badany? I co te badania wykazały? Te badania spełniały normy badań naukowych? Co lekarz? Widać niestety kolejna reklama.
Asiu, chciałem podzielić się moją historią. widocznie niesłusznie. Może po rpostu innym też pomoże, wiadomo każdy organizm jest inny, kolega schudł tylko 3kg, ale nie miał takiego zaparcia na wyrzeczenia które razem cały wynik...
Kokietek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 18:56   #2478
bulka114
Wtajemniczenie
 
Avatar bulka114
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: młp
Wiadomości: 2 122
Dot.: suplement diety Wellness by Oriflame

Cytat:
Napisane przez asiulka40 Pokaż wiadomość
Biorę je dopiero od paru dni więc na efekty będę musiała poczekać. Za miesiąc lub dwa napiszę jak na mnie zadziałały. Wykonam sobie też różne badania żeby sprawdzić czy wszystko ok z moim organizmem. Z tym, że dodam jeszcze, że od nie dawna zaczęłam się lepiej odżywiać więc to na pewno też wpłynie pozytywnie na mnie.
Do tych tabletek zachęciła mnie moja mama która jest farmaceutką i się zna na składach suplementów.
Koktajle też bym zamówiła gdyby były trochę tańsze. Moja mama kupuje sobie je i pije w pracy. Kosztowałam tylko raz ten koktajl waniliowy z dodatkiem banana i naprawdę był smaczny.
Dobry pomysł
Ja z kolei konsultowałam ze znajomym lekarzem, skład- stwiedził, że jak na firmę nie farmaceutyczną, to suplementy jak najbardziej ok, to mnie dodatkowo przekonało.
Zamawiasz w CK czy CH?
__________________
"Granica tego, co możliwe, jest w Twojej głowie. Mogą Cię zatrzymać tylko te ściany, które stawiasz sam."


"Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale."
bulka114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 09:46   #2479
asiulka40
Raczkowanie
 
Avatar asiulka40
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 80
Dot.: suplement diety Wellness by Oriflame

Cytat:
Napisane przez bulka114 Pokaż wiadomość
Dobry pomysł
Ja z kolei konsultowałam ze znajomym lekarzem, skład- stwiedził, że jak na firmę nie farmaceutyczną, to suplementy jak najbardziej ok, to mnie dodatkowo przekonało.
Zamawiasz w CK czy CH?
Zamawiam w niższej cenie bo moja mama jest konsultantką, a co 4 będę miała za 1 zł.
asiulka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 14:44   #2480
bulka114
Wtajemniczenie
 
Avatar bulka114
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: młp
Wiadomości: 2 122
Dot.: suplement diety Wellness by Oriflame

Fajna sprawa
__________________
"Granica tego, co możliwe, jest w Twojej głowie. Mogą Cię zatrzymać tylko te ściany, które stawiasz sam."


"Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale."
bulka114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 10:23   #2481
EwaKa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Ketoaktiv - znacie, działa, co sądzicie?

Hej,
od jakiegoś czasu słyszę o proteinowym jedzeniu, które rzekomo pomaga szybko schudnąć. Wiem, że nie jest to normalna zbilansowana dieta dla każdego, ale ja nie jestem każdym... w tym sęk. Mam siedzącą pracę, zero czasu na wymyślne posiłki i naprawdę nie mam kiedy iść na siłkę, a spacery weekendowe niewiele mi dają. Ważę 76 kg przy 172 cm wzrostu, co nie jest może dramatem, ale dla osoby który całe życie nosiła rozmiar 36/38 stanowi to poważny problem. No i dodam na koniec - diety na mnie nie działają, a gdy po 2 tygodniach widzę spadek o 0,5 kg wystrzegając się dosłownie wszystkiego co smaczne, to sorry, nie mam motywacji i rzucam wszystko w cholerę. Wiem, że ten ketoaktiv ma w codziennym menu słodycze proteinowe, jakieś tam słone potrawy instant i warzywa we własnym zakresie. Czy ktoś na tym schudł? Czy dobrze się czułyście podczas diety? Czy to jedzenie w ogóle jest znośne? Co doradzicie kupić - mały czy duży zestaw lub które produkty polecacie?
EwaKa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 14:47   #2482
czerwcowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 25
Dot.: Suplementy diety

Ja raczej nie ale widzę, że moje koleżanki stousują i to różne!!
czerwcowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 09:22   #2483
Kokietek123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 12
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

moja historia ciągnie się już kilkanaście miesięcy, od wagi prawie setki kilogramów po ostatnie 79, które było szczytem do osiągnięcia. Na początku sama dieta... niestety efekty nie były zaskakujące, parę kilo mniej a nie mogłem jeść ulubionych słodyczy które dawały mi tyle radości. Dołączylem spacery, aby zabić czas, zamiast jeść. Na pewno samocpoczucie było lepsze - ilość kologramów wynosiła wtedy prawie 90 i nie chciała zejść, były to najcięższe kilka miesięcy w moim życiu. Osttnią deską ratunku były suplementy diety do których nigdy nie byłem przekonany. stosowałam napierw te tańsze z apteki - resultaty żadne, tego się spodziewałem, potem trafiłam na ciekawy artykuł o białej fasoli, owe składniki znalazłem w belight plus który pomógł osiągnąć upragnione 79 kg w ciążkim okresie kilkunastu miesięcy. zatem kochane! pomóżcie sobie również! mam nadziej ze moje opinie wam pomogą ściskam mocno
Kokietek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 00:17   #2484
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Zioła Tybetańskie

Czy ktos stosował?Czy działaja?
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-26, 13:34   #2485
Ewelka95
Ewelka95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Zbiór najlepszych spalaczy tłuszczu

Ja preferuję łagodniejsze spalacze tłuszczu na bazie naturalnych ekstraktów. Takie polecam.
Ewelka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 10:56   #2486
Barborka1
Przyczajenie
 
Avatar Barborka1
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Poczytalam kilka stron tego wątku i w sumie nie wiem co mialabym zrobic, zeby dobic do upragnionych -10 kg, bo to jest tak, ze od jakis 3 miesiecy regularnie spaceruje, chodze 3 razy w tygodniu na cross fit dla poczatkujacych, ale niestety zatrzymalam sie na zrzuconych ok 6 kg i w zasadzie od miesiaca waga ani drgnie i nie wiem czy to jest chwilowa sytuacja bo czytalam o czyms takim jak "plato", ze to normalne. Przegladam ten watek i wiele innych bo chodzi mi po glowie by wspomoc sie jakims preparatem. Bardzo duzo fajnych opinii czytam o Perfect Slim, bylam na ich stronce i nawet mnie to przekonuje, ale chcialabym jakiejs konkretnej rekomendacji. Pozdrawiam
Barborka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 11:47   #2487
natala__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

czesc po pierwsze 3 razy w tygodniu chodzenie na cross fit wydaje sie za duzo jak na moje doswiadczenie to mozesz nie wytrzymasz tempa na dluzsza mete ale ok jak juz tak cwiczysz to moze masz motywacje ... te srodki sa niektore dobre ja osobiscie nie stosowalam ale mam kolezanki co na tym perfect slimie zrzucily zbedny balast w dosc krotkim czasie czyli to moze byc skuteczne - jak nie sprobujesz to sie nie przekonasz ;p
natala__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 09:15   #2488
Barborka1
Przyczajenie
 
Avatar Barborka1
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Hej spokojnie narazie wytrzymuję i mam zapał Nie pisałam, ale już w poprzedni piątek zdecydowałam się i zamówiłam ten Perfect Slim - zobaczymy jak wyjdzie.
Barborka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 22:45   #2489
paTkaPa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 40
Be slim 3 opinie

witam
Czy mogę prosić o wasze opinie o Be slim 3?
Czuję się tak jak bym przytyła, a biorę je o 6 dni?
Udało się komuś schudnąć z tymi tabletkami? i jak ?

Dziękuje za odpowiedzi
paTkaPa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 00:55   #2490
BelgijskaCzekoladka
Przyczajenie
 
Avatar BelgijskaCzekoladka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 11
Dot.: XLS Medical Carb Blocker - stosował ktoś z Was?

Witam,

Ja wlasnie zaczelam stosowac produkt. Jesli uzywalas to daj znac jak dziala. Generalnie nie chce mi sie tak jesc jak wczesniej.

xoxo
BelgijskaCzekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-11 19:07:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.