Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-31, 18:04   #1891
Ruda_kita
Zakorzenienie
 
Avatar Ruda_kita
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Wiadomości: 3 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

hmm.. w wawie jest -50% dla obu os
__________________
Proszę o kontakt w moim wątku
(nie śledzę i nie subskrybuje wątków)


TUTAJ Wish
Ruda_kita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 14:12   #1892
kellunia_1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A gdzie jest 50% zniżki? Ja chodzę do laser delux i tam jest wersja za łydki np za 160 zł po poleceniu. Już kiedyś pytałam jak to wygląda w innych miejscach, ale nikt nie odpowiedział.
kellunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 09:09   #1893
justify4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kellunia_1984 Pokaż wiadomość
A gdzie jest 50% zniżki? Ja chodzę do laser delux i tam jest wersja za łydki np za 160 zł po poleceniu. Już kiedyś pytałam jak to wygląda w innych miejscach, ale nikt nie odpowiedział.
ja chodze na topiel do epilira - pojedynczy zabieg to tez jakies 160 zl ale jak kupisz opcje za 800 zl to chodzisz ile razy chcesz i w sumie taniej wychodzi. Jestem po jednym zabiegu na bikini i lydki i widze, ze jest mniej wlosow, a pachy robilam juz 4 razy i wlasciwie nic mi juz nie odrasta.
Super jest ten laser, chociaz nie powiem, ze zabieg nie jest odczuwalny - troche czuc ale czego sie nie robi dla urody
justify4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 12:36   #1894
maagduskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

hej dziewczyny! Starałam się ogarnąć cały wątek, ale jest tu tyyyle postów, że nie wiem czy przypadkiem nie ominęłam tego pożądanego . Chodzi mi o gabinety depilacji laserowej w Białymstoku. Czy któraś z Was się orientuje gdzie jest najlepiej, jakie ceny i stosunek do klientki? Chcę pierwszy raz skorzystać z depilacji laserowej i wołałabym od razu zacząć od tego odpowiedniego salonu. Będę baaardzo wdzięczna!
maagduskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 07:56   #1895
justify4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

W dermedica na legionowej nie bylam tam na laserze ale jak mieszkałam w Białymstoku, to chodziłam na inne zabiegi i byłam zadowolona
justify4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 11:17   #1896
90fasola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny, dopiero teraz odnalazłam wątek a też miałam spory problem żeby zdecydować się na depilację laserową. Jestem 3 tygodnie po 2 zabiegu - bikini całkowite i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej miałam dylemat, bo mam również problemy hormonalne - policystyczne jajniki, więc efekt nie musi być wcale widoczny. Po pierwszej serii była już duża różnica. Po 6 tygodniach zaczęły odrastać jakieś włoski, po 8 było ich mniej niż połowa. Teraz po drugim zabiegu póki co nie ma nic, stare włosy wypadły, czekam do października na nowe i gnam do salonu na 3 serię. Jestem tak zadowolona, że nawet sobie nie wyobrażacie. Pierwszy raz mogłam całe wakacje chodzić w bikini bez szpecących krostek w okolicach majtek, nie musiałam martwić się goleniem itd. Zabieg wykonywałam w Sosnowcu w salonie o którym wyżej była mowa 199 zł zabieg. W przyszłym miesiącu wybieramy się ja i narzeczony. Będziemy mieli rabat o który była dyskusja, czyli narzeczony 20% na klatę ja 50% na bikini. On obowiązuje od tych cen promocyjnych, czy tylko i wyłącznie od tych "katalogowych"?
90fasola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 12:10   #1897
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ciekawe od kiedy tam ceny podnieśli, bo jak byłam pod koniec lipca, to dalej były pachy po 199.

A daleko tam masz?
chyba ok pół godziny
jestem z Bytomia

jeszcze myślę nad Gliwicami bo tam moge podjechać autobusem
tylko w tych Gliwicach dojeżdżają z laserem i trzeba dopasować się do terminu
ceny ok i mają laser na naczynka więc załatwiłabym dwie spawy za jedną wizytą
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 14:41   #1898
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
chyba ok pół godziny
jestem z Bytomia

jeszcze myślę nad Gliwicami bo tam moge podjechać autobusem
tylko w tych Gliwicach dojeżdżają z laserem i trzeba dopasować się do terminu
ceny ok i mają laser na naczynka więc załatwiłabym dwie spawy za jedną wizytą
Ha! Rzut beretem ode mnie mieszkasz - Swiony
Mnie nie przeszkadza jechac 30 km do Sosnowca
Wizazanka, która mi poleciła ten laser tam jeździ z jeszcze dalszych rewirów, bo z Zabrza. Ona tez coś wspminała chyba o dojezdzającym w Gliwicach, ze to niezbyt dobra opcja umówień.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 22:38   #1899
alusia19b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

http://www.inter☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/interank...1891a4f11f.xml

bardzo proszę o pomoc w wypełnieniu ankiety. Ankieta jest krótka wypełnienie zajmie 3 min. Z góry dziękuję
alusia19b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 11:21   #1900
Ruda_kita
Zakorzenienie
 
Avatar Ruda_kita
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Wiadomości: 3 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ta Jesienna promocja -50% w Depiclinic obejmuje tylko jeden zabieg?Ona chyba wcześniej była tylko do września a teraz jest do listopada
wie ktoś?
__________________
Proszę o kontakt w moim wątku
(nie śledzę i nie subskrybuje wątków)


TUTAJ Wish
Ruda_kita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 14:20   #1901
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez justify4 Pokaż wiadomość
W dermedica na legionowej nie bylam tam na laserze ale jak mieszkałam w Białymstoku, to chodziłam na inne zabiegi i byłam zadowolona
Moja siostra miała przeprowadzany zabieg w dermedice. Akurat robiła depilację bikini, za wszystko zapłaciła 1600zł. Ogólnie jest zadowolona i z efektów i z obsługi.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 06:58   #1902
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, jak to jest z depilacją bikini głębokiego podczas "okresu"? Odradza się ze względów estetycznych, higienicznych czy ze względu na wzmożoną wrażliwość i ból? Miałyście kiedyś taką depilację?
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 07:15   #1903
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak to jest z depilacją bikini głębokiego podczas "okresu"? Odradza się ze względów estetycznych, higienicznych czy ze względu na wzmożoną wrażliwość i ból? Miałyście kiedyś taką depilację?
...
chyba z wszystkich tych powodów,nie wyobrażam sobie depilacji w czasie okresu zupełnie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 07:35   #1904
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak to jest z depilacją bikini głębokiego podczas "okresu"? Odradza się ze względów estetycznych, higienicznych czy ze względu na wzmożoną wrażliwość i ból? Miałyście kiedyś taką depilację?
Dla większości gabinetów okres nie stanowi zbyt wielkiego problemu, zalecają zastosowanie tamponu na czas zabiegu.
A czemu niby ból miałby byc w tych dniach większy? Różnicy nie ma.
Wszystko za to zalezy od indywidualnego podejścia. Niektórzy w te dni nic nie zrobią, a dla innych to nie problem.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-09-11 o 07:37
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 10:15   #1905
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A czemu niby ból miałby byc w tych dniach większy? Różnicy nie ma.
Z tego co wiem, to podczas "okresu" ukrwienie narządów rodnych jest większe, większa jest wrażliwość zakończeń nerwowych i tym samym większy ból. Ja na sobie mogę powiedzieć, że np. przy jeździe na rowerze czy jeździe konnej podczas okresu i bez, widzę jednak różnicę.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 10:25   #1906
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to podczas "okresu" ukrwienie narządów rodnych jest większe, większa jest wrażliwość zakończeń nerwowych i tym samym większy ból. Ja na sobie mogę powiedzieć, że np. przy jeździe na rowerze czy jeździe konnej podczas okresu i bez, widzę jednak różnicę.
Wiedza to jedno, a praktyka to drugie No, a przede wszystkim - jak pisałam wiele zalezy indywidualnie od danej jednostki. Ja w każdym moim razie nic takiego nie stwierdziłam.
Widać jestes z tych wrażliwszych
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 11:59   #1907
emiphant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Chciałam się podzielić wrażeniami po depilacji laserowej. Jestem po pierwszym zabiegu depilacji laserowej (laserem ELOS) i jak na razie jestem zadowolona z rezultatów. Jestem szatynką z jasnym twardym owłosieniem. Moją najwiekszą zmorą są włoski na twarzy: boki twarzy, broda, wąsik (blond i jasny brąz). Po pierwszym zabiegu (po około 2 tygodniach) wypadło mi około 20-30% włosków. Mam nadzieje że za kilka miesiecy pozbędę się problemu. Pani wykonująca zabieg powiedziała że potrzebuję prawdopodobnie 6-10 zabiegow. Przy pierwszej wizycie Pani obejrzała owłosienie, skórę, i zrobiła darmowy test na skórze. Powiedziała mi również że z jej obserwacji i doświadczenia wąsik jest najtrudniej usunąć, szczególnie jeśli jest jasny.
Zabiegi mam planowane co 6 tygodni. Podczas zabiegu nie odczuwałam bólu, może tylko mały dyskomfort. Dodam że 5 lat wcześniej miałam 10 zabiegów IPL i niestety rezultatów nie było prawie żadnych. Uważam tamten czas i pieniądze za stracone.
Do tej pory stosowałam depilację woskiem i pastą cukrową. Paste cukrową stosuje nandal na nogi bikini i paszki, ale jeśli laser okaże się skuteczny, to zdecyduje się na laserowa depilację pach.
emiphant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 20:04   #1908
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

pytanie odnośnie Pani Małgosi chodzi mi o jej klinikę, jest kilka depi clinicow w warszawie z tego co sie orientuję, moglby ktoś podać stronę www jej kliniki?
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 21:19   #1909
Adrianna94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 215
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, pytania związane z depilacją laserową możecie zadawać tutaj: http://czekoada.blogspot.com/2013/09...a-pytania.html Jutro będę miała okazję dowiedzieć się wszystkiego od eksperta
Adrianna94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 11:17   #1910
ZanetaKania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, a jak sprawa wygląda z trwałością efektów epilacji? Jedni twierdzą, że spokój jest na długie lata, a inni, że zabiegi trzeba powtarzać 1-2 razy w roku. Do tego są różne sprzęty i nie wiadomo na co się decydować...
ZanetaKania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 15:34   #1911
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny (i chłopaki), a czy ktoś z Was miał do czynienia z laserem diodowym Soprano XL? Akurat znalazłam na grouponie korzystną promocję na 3 zabiegi depilacji na całe nogi właśnie tym laserem i zastanawiam się nad kupnem...
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 15:39   #1912
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ZanetaKania Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak sprawa wygląda z trwałością efektów epilacji? Jedni twierdzą, że spokój jest na długie lata, a inni, że zabiegi trzeba powtarzać 1-2 razy w roku. Do tego są różne sprzęty i nie wiadomo na co się decydować...
....
to sprawa bardzo indywidualna i wiele zależy od hormonów... nie da się generalizować..
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 14:36   #1913
anafora12345
Rozeznanie
 
Avatar anafora12345
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: za górami za lasami
Wiadomości: 769
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam czy ktoś może korzystał z Instytutu urody Casolla w Poznaniu ?? A może macie jakieś godne polecenia i czy mają jakieś promocje ? Chodzi mi o laser lightsheer duet
__________________
07.02.14
"Nie bój się cieni , one świadczą o tym , że gdzieś jest światło "
anafora12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 16:57   #1914
Ruda_kita
Zakorzenienie
 
Avatar Ruda_kita
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Wiadomości: 3 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ruda_kita Pokaż wiadomość
Ta Jesienna promocja -50% w Depiclinic obejmuje tylko jeden zabieg?Ona chyba wcześniej była tylko do września a teraz jest do listopada
wie ktoś?
Dowiedziałam sie że moge ponownie skorzystać z promocji
Taka na marginesie jestem bardzo zadowolona z efektów.Mam wrażenie ze wypadło więcej niż 30 % włosów.Jestem gładka i mam tyko u góry kilka pojedynczych włosków
Gorzej tylko tam gdzie skóra ma ciemniejszy koloryt ( w środku)
Tam efekty były mizerne
Czekam az odrosną ale ciągle to co odrasta to wypada
__________________
Proszę o kontakt w moim wątku
(nie śledzę i nie subskrybuje wątków)


TUTAJ Wish
Ruda_kita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 18:44   #1915
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez funkyourself Pokaż wiadomość
pytanie odnośnie Pani Małgosi chodzi mi o jej klinikę, jest kilka depi clinicow w warszawie z tego co sie orientuję, moglby ktoś podać stronę www jej kliniki?
ponawiam pytanie! nie musi być na forum, będę wdzięczna jeżeli ktoś napisze mi PW
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 20:56   #1916
Ruda_kita
Zakorzenienie
 
Avatar Ruda_kita
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Wiadomości: 3 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

wysłałam odp
__________________
Proszę o kontakt w moim wątku
(nie śledzę i nie subskrybuje wątków)


TUTAJ Wish
Ruda_kita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 22:02   #1917
margaretiss
Raczkowanie
 
Avatar margaretiss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wrocław.
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mam nadzieję, że jest tutaj ktoś kto będzie mógł udzielić odpowiedzi na moje pytania.

Znalazłam na grouponie ciekawą propozycję 3 zabiegów laserem Light Sheer. Wiem, że to dobry laser, ale zastawiam się czy jeżeli przerwę depilację po tych 3 zabiegach to czy będzie ona skuteczna? tzn. jeżeli podczas tych depilacji usunie się np.50% mojego owłosienia to potem po prostu pozostałe 50% będzie odrastało czy wszystko zacznie odrastać od nowa?

I drugie pytanie. Czy zawsze trzeba wykonywać zabiegi w określonej odległości od siebie? czy muszą być one regularne? Pytam, bo chciałabym wykupić groupon w innym mieście, a wiem, że tylko w poszczególne weekendy będę mogła ich odwiedzać.
__________________
Lloret <3
margaretiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 13:27   #1918
malaga123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej ja jestem po pierwszym zabiegu depilacji laserowej na łydki w salonie Prestige w Katowicach. Jak na razie jestem bardzo zadowolona, pani Ilona jest niezwykle miłą i sympatyczną osobą. Salon profesjonalny, nastawiony bardziej na klienta niż na kasę. Wicie może jak długo muszę czekać żeby zobaczyć efekty? Jak to było w waszym przypadku?
malaga123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 13:32   #1919
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

...
cały wątek jest o tym własnie,proponuje poczytać.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 20:22   #1920
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Trzeba powoli szykować się na zabiegi...

Cytat:
Napisane przez Quietly92 Pokaż wiadomość
Dołączam do wątku
W czwartek byłam na pierwszym zabiegu, usuwam włoski z brody. Gabinet należy do pani dermatolog, do której chodzę od lat, więc liczę na skuteczność. Kolejną wizytę mam za 4 tygodnie. Do pierwszej słabo się przygotowałam, bo tylko pare dni nie wyrywałam włosków. Póki co zauwazyłam, że rosną wolniej.
Zapłaciłam 200zł.
Będę do was zaglądać )
W jakim mieście?
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.