Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-27, 21:25   #3511
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

O wlaszka, tez to zauwazylam, ze przy mocniejszym pocalunku podklad kseruje sie na salowanej twarzy. Np. na nosie mojego czasem cos zetre. A na ubraniach i szalikach tego nie ma.

No sprobuj sztuczki jest swietna I mat dluzej trzyma. Przy poprawkach tez ten sam etap, bo pedzel omiata tylko te pory i w srodku tworza sie grudki.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 21:35   #3512
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Z pędzli mam: Bdellium Tools, Hakuro, EDM, Pixie, Lily Lolo
(flaty i kabuki).
Nakładałam też jak puder pędzlem do pudru, oraz rozrzedzone skrobią (taki puder koloryzowany).
Aplikacja: na mokro podkład wchodził w pory i robiły się kropki, musiałam na sucho.
Jako primery i jako finishery : Dry-Flo, różne rodzaje krzemionki, Hauschka, dodatki mikrosfer silikonowych i jedwabiu, miałam tez próbki Kryolana, Angel Dust Amilie.
Pod: filtr (nie da rady), kremy lżejsze, cięższe, sera, nic.
Efekt był raz gorszy, raz lepszy, ale naturalnie wyglądało to tylko przez pierwszą godzinę - dwie. Potem zwyczajna tapeta, na pewno nie naturalny makijaż. Zresztą najlepiej widać na zdjęciu.
O matko, no to faktycznie trochę tego przerobiłaś...

Ale nie martw się, moim zdaniem masz tak piękną buźkę, że nie musisz wcale używać podkładu Kwestia jeszcze odpowiedniego doboru filtra, ewentualnego przypudrowania żeby Cię nie bieliło i będzie super!

Podkład moim zdaniem nie wygląda jak tapeta, ale myślę że to kwestia trochę innego postrzegania tego pojęcia Po prostu strasznie wzmaga błyszczenie i podkreśla pory, które normalnie nie są tak widoczne. A to wersja matująca czy kryjąca?
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 07:50   #3513
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;48699864]O matko, no to faktycznie trochę tego przerobiłaś...

Ale nie martw się, moim zdaniem masz tak piękną buźkę, że nie musisz wcale używać podkładu Kwestia jeszcze odpowiedniego doboru filtra, ewentualnego przypudrowania żeby Cię nie bieliło i będzie super!

Podkład moim zdaniem nie wygląda jak tapeta, ale myślę że to kwestia trochę innego postrzegania tego pojęcia Po prostu strasznie wzmaga błyszczenie i podkreśla pory, które normalnie nie są tak widoczne. A to wersja matująca czy kryjąca?[/QUOTE]

Dziękuję jednolity koloryt na pewno ułatwił mi rezygnację z podkładów.
Pewnie tak jak mówisz każdy ma swoją definicję tapety, dla mnie ona zaczyna się już w momencie, kiedy podkład jest widoczny na skórze i tego nie umiem estetycznie zaakceptować, dlatego czuję się rozczarowana obietnicami naturalności, które w przypadku mojej cery okazały się bez pokrycia. A używałam matującego. W moim odczuciu matowił on nawet gorzej niż bezformułowe LL czy Amilie.


Mam pytanie z innej beczki. Czy znacie jakieś odpowiedniki kolorystyczne (drogeryjne lub mineralne) różu Romantic? Coś chłodnego i bardzo bladego, ogromna większość róży jest dla mnie za mocna, pewnie dlatego, że mam naturalnie różową skórę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 08:22   #3514
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mam pytanie z innej beczki. Czy znacie jakieś odpowiedniki kolorystyczne (drogeryjne lub mineralne) różu Romantic? Coś chłodnego i bardzo bladego, ogromna większość róży jest dla mnie za mocna, pewnie dlatego, że mam naturalnie różową skórę.
Jak tak przypatrywałam się w poszukiwaniu czegoś podobnego, to np. Inglot AMC 55, możesz zerknąć też na nr 72 - ma trochę więcej różu, niż fioletu w sobie, ale jest bardzo delikatny.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 09:15   #3515
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Kurczę, po wersji matującej bym się tego nie spodziewała, prędzej po kryjącej. Jednak co skóra, to inaczej. A Romantic jest piękny, nawet dzisiaj mam go na policzkach
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 10:47   #3516
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Jak tak przypatrywałam się w poszukiwaniu czegoś podobnego, to np. Inglot AMC 55, możesz zerknąć też na nr 72 - ma trochę więcej różu, niż fioletu w sobie, ale jest bardzo delikatny.
Dziękuję, zapiszę sobie

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;48702850]Kurczę, po wersji matującej bym się tego nie spodziewała, prędzej po kryjącej. Jednak co skóra, to inaczej. A Romantic jest piękny, nawet dzisiaj mam go na policzkach [/QUOTE]

Taki efekt osiągałam nawet jak mieszałam podkład ze skrobią robiąc sobie puder koloryzujący.
Zresztą co jakiś czas czytam opinie osób, u których minerały działają podobnie jak u mnie, postarzają wizualnie i robią tapetę, więc to raczej nie kwestia oswojenia się z nimi, czy też, jak to niektórzy przedstawiają, "szok" którego doznała skóra po odstawieniu silikonowych podkładów, tylko zwykłe niedopasowanie produktu (czy też całej gamy produktów) do konkretnej cery. Jeszcze nie wymyślili takiego kosmetyku, co by wszystkim pasował
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 15:51   #3517
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
O wlaszka, tez to zauwazylam, ze przy mocniejszym pocalunku podklad kseruje sie na salowanej twarzy. Np. na nosie mojego czasem cos zetre. A na ubraniach i szalikach tego nie ma.
haha, u mnie też tak jest, od momentu przywitania mój ma podkład na nosie a ja nie, mam czerwony nosek
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 15:55   #3518
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
haha, u mnie też tak jest, od momentu przywitania mój ma podkład na nosie a ja nie, mam czerwony nosek

Nie uswiadamiam go, potem pytam co Ty tu masz? scieram szybko i cacunia
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 15:59   #3519
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Nie uswiadamiam go, potem pytam co Ty tu masz? scieram szybko i cacunia
Ja prosto z mostu walę "o, masz moją tapetę na nosie" i śmiech Chociaż może nawet go to urządza bo od chyba roku ma taką czerwoną kropkę z boku nosa która nie chce mu zejść, nie wiemy co to i od czego (nawet imię dostała ) i ostatnio jak wychodziliśmy na jakąś imprezę rodzinną to mi się nieśmiało spytał czy mogłabym mu to tam zamalować troszkę korektorem
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 16:14   #3520
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Ja prosto z mostu walę "o, masz moją tapetę na nosie" i śmiech Chociaż może nawet go to urządza bo od chyba roku ma taką czerwoną kropkę z boku nosa która nie chce mu zejść, nie wiemy co to i od czego (nawet imię dostała ) i ostatnio jak wychodziliśmy na jakąś imprezę rodzinną to mi się nieśmiało spytał czy mogłabym mu to tam zamalować troszkę korektorem
Jaki pedancik Przypomnialo mi sie jak mi z eksem sie nudzilo, a skubany mial takie dlugie rzesy... Z ciekawosci przekupilam go schabowym, zeby pozwolil je pomalowac tuszem, bo ciekawa bylam ile by sie wydluzyly, i pozwolil pomalowac sobie jedno oko gdy w polowie brat moj wszedl siedzial z 20 minut trzymajac sie za czolo tlumaczac, ze ma migrene
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 19:08   #3521
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Jaki pedancik Przypomnialo mi sie jak mi z eksem sie nudzilo, a skubany mial takie dlugie rzesy... Z ciekawosci przekupilam go schabowym, zeby pozwolil je pomalowac tuszem, bo ciekawa bylam ile by sie wydluzyly, i pozwolil pomalowac sobie jedno oko gdy w polowie brat moj wszedl siedzial z 20 minut trzymajac sie za czolo tlumaczac, ze ma migrene
haha, ja mojego ciągle nie mogę zmusić do pozwolenia mi na pomalowanie jego rzęs bo właśnie też ma takie dłuuugie, że jestem strasznie ciekawa jakby wyglądały, to jest jakieś zboczenie chyba
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-29, 11:03   #3522
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny pogonią nas za offtopa, jak nic

Ale fakt, niektórzy mężczyźni mają takie rzęsy, że tylko pozazdrościć :P

A tak w ogóle od jutra testuje krem: lekki krem alantan dermoline. Mam nadzieje, że przyniesie ulgę mojej skórze. Bo ten sezon grzewczy mnie wykończy, z mojej twarzy robi się wiórek. Podobna sytuacja z rękami. Moje dłonie, aż skrzypią. Ehh...
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 18:16   #3523
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Od paru dni testuję nowy krem, wypatrzony przypadkiem w drogerii, i jestem zachwycona
Nie wysusza skóry, szybko się wchłania, pozostawia tylko delikatną powłoczkę, a co najważniejsze, podkład AM świetnie się na nim u mnie trzyma Moja skóra nie wymaga tak częstego przypudrowywania w ciągu dnia i później zaczyna się świecić.
Chodzi o ten krem Bielendy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...mezo-krem.html
Dawno nie używałam kremu z drogerii, ostatnio tylko aptecznych, ale ten jest świetny.
Planuję też zakup serum nawilżającego z tej serii.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 18:53   #3524
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Właśnie dzisiaj zauważyłam, że róż Nude już nie jest dostępny w ofercie Annabelle. Ciekawe dlaczego? Jeszcze niedawno go kupowałam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 19:10   #3525
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj zauważyłam, że róż Nude już nie jest dostępny w ofercie Annabelle. Ciekawe dlaczego? Jeszcze niedawno go kupowałam.
O masz! A to był mój ulubiony róż. Może to tylko chwilowe braki...
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 19:21   #3526
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

No właśnie nie wiem, co znaczy "nie jest już dostępny". Jak są chwilowe braki, to z reguły piszą, że nie jest chwilowo dostępny.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 19:40   #3527
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem, co znaczy "nie jest już dostępny". Jak są chwilowe braki, to z reguły piszą, że nie jest chwilowo dostępny.
W takim razie trzeba będzie się rozejrzeć za odpowiednikiem. Szkoda.
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 08:50   #3528
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej. Kupowałam dotąd formułę kryjącą, byłam zachwycona. Wzięłam teraz matującą ze względu na moje tłuste czoło, czytałam że tylko ciut gorzej kryje, a tu niespodzianka - niemal w ogóle nie kryje. Coś się zmieniło ostatnio czy co? W porównaniach które widziałam dotychczas wszyscy zapewniali, że kryjąca z matującą są bardzo podobne, a dla mnie różnica to kosmos. To tylko moje wrażenie?
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 11:10   #3529
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Hej. Kupowałam dotąd formułę kryjącą, byłam zachwycona. Wzięłam teraz matującą ze względu na moje tłuste czoło, czytałam że tylko ciut gorzej kryje, a tu niespodzianka - niemal w ogóle nie kryje. Coś się zmieniło ostatnio czy co? W porównaniach które widziałam dotychczas wszyscy zapewniali, że kryjąca z matującą są bardzo podobne, a dla mnie różnica to kosmos. To tylko moje wrażenie?
Hmmmm to dziwne... Zamawiałam próbkę wersji matującej 30 września, czyli niedawno, wcześniej używałam wersji kryjącej i muszę przyznać, że jestem zachwycona, niedługo składam zamówienie na opakowanie pełnowymiarowe Według mnie matująca kryje bardzo podobnie do kryjącej Jeżeli gorzej, to naprawdę niewiele.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-30, 11:31   #3530
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj zauważyłam, że róż Nude już nie jest dostępny w ofercie Annabelle. Ciekawe dlaczego? Jeszcze niedawno go kupowałam.
omatkoboko!!! jak to?
to mój absolutny hit wśród róży!

uffff...
odpisali na f-b
" Annabelle Minerals Kasia, Nude nie został wycofany, po prostu się skończył. Czekamy na dostawę kolejnej partii.
"

Edytowane przez kasiatoya
Czas edycji: 2014-10-30 o 12:15
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 12:35   #3531
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
omatkoboko!!! jak to?
to mój absolutny hit wśród róży!

uffff...
odpisali na f-b
" Annabelle Minerals Kasia, Nude nie został wycofany, po prostu się skończył. Czekamy na dostawę kolejnej partii.
"
Mogli napisać, że tymczasowo niedostępny, bo "nie jest już dostępny" można różnie rozumieć.

U mnie niestety Nude spisuje się niezbyt, nadaje się tylko na gołą twarz, wtedy owszem, fajny efekt. Na filtrze mi ciemnieje, źle się aplikuje, a że filtruję się praktycznie codziennie, to poszedł w odstawkę.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2014-10-30 o 12:37
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 13:13   #3532
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mogli napisać, że tymczasowo niedostępny, bo "nie jest już dostępny" można różnie rozumieć.

U mnie niestety Nude spisuje się niezbyt, nadaje się tylko na gołą twarz, wtedy owszem, fajny efekt. Na filtrze mi ciemnieje, źle się aplikuje, a że filtruję się praktycznie codziennie, to poszedł w odstawkę.
a to u mnie kompletnie na odwrót
dla mnie to róż idealny! aplikuje się cudnie czy to na annabellki czy na amilie
na 100% ile bym go nie nałożyła to krzywdy nie robi bo można to w miarę skorygować, bardzo ładnie się rozciera
i przede wszystkim - trzyma się świetnie i długo czego nie mogę powiedzieć o różu z Amilie który znika
u mnie nude nie zmienia koloru (też się czasem filtruję i na nic to nie wpływa, poza tym że mam wrażenie, że minerały trzymają się ciut lepiej - filtr vichy solei)
nude jest bardzo delikatny, u mnie wygląda mega naturalnie
ja jestem nim zachwycona
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 14:41   #3533
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
a to u mnie kompletnie na odwrót
dla mnie to róż idealny! aplikuje się cudnie czy to na annabellki czy na amilie
na 100% ile bym go nie nałożyła to krzywdy nie robi bo można to w miarę skorygować, bardzo ładnie się rozciera
i przede wszystkim - trzyma się świetnie i długo czego nie mogę powiedzieć o różu z Amilie który znika
u mnie nude nie zmienia koloru (też się czasem filtruję i na nic to nie wpływa, poza tym że mam wrażenie, że minerały trzymają się ciut lepiej - filtr vichy solei)
nude jest bardzo delikatny, u mnie wygląda mega naturalnie
ja jestem nim zachwycona
To u mnie tak się zachowuje Romantic i to jest mój ulubieniec.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 09:35   #3534
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Hej. Kupowałam dotąd formułę kryjącą, byłam zachwycona. Wzięłam teraz matującą ze względu na moje tłuste czoło, czytałam że tylko ciut gorzej kryje, a tu niespodzianka - niemal w ogóle nie kryje. Coś się zmieniło ostatnio czy co? W porównaniach które widziałam dotychczas wszyscy zapewniali, że kryjąca z matującą są bardzo podobne, a dla mnie różnica to kosmos. To tylko moje wrażenie?
Moje spostrzeżenia są podobne.
Formuła kryjąca kryje super, matująca naprawdę słabo, ale za to ma inne zalety. Dodatkowo, na mojej skórze matująca wygląda na ewidentnie ciemniejszą (mat i kryjący goden fairest). Moooże to kwestia wykończenia, moooże reakcji z kremem, nie wiem.
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 14:04   #3535
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

To ciekawe dwa produkty, a tyle sprzeczności w opiniach. U mnie pamiętam, że wersja matująca i kryjąca kolorystycznie były podobne. Co do krycia to niestety nie pamiętam Ale widocznie nie było jakieś wielkiej różnicy skoro nie zapamiętałam
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."

Edytowane przez Almodis
Czas edycji: 2014-10-31 o 14:05
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 22:09   #3536
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Powiedzcie mi proszę, korektor medium odcieniowo to odpowiednik jakiego podkładu z anabelle? (najlepiej przyrównać do kryjącej.) Od razu powiem, że mi by pasowały fairesty, więc gdyby był na tym samym poziomie albo o ton jaśniejszy, to by było pięknie. Light musiałabym modyfikować przez jego zielonkawe tony :P trochę głupio rozwalać nowy słoiczek, nie umiem otwierać go prawidłowo
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 23:08   #3537
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi proszę, korektor medium odcieniowo to odpowiednik jakiego podkładu z anabelle? (najlepiej przyrównać do kryjącej.) Od razu powiem, że mi by pasowały fairesty, więc gdyby był na tym samym poziomie albo o ton jaśniejszy, to by było pięknie. Light musiałabym modyfikować przez jego zielonkawe tony :P trochę głupio rozwalać nowy słoiczek, nie umiem otwierać go prawidłowo
Golden fair choć przy fairest też nie jest źle. Ja natomiast już nie używam korektora mineralnego tylko sam podkład nakładam punktowo pędzelkiem do korektora. Kryje wspaniale a nie ma problemu z niedopasowaniem koloru (i zielonkawością korektora medium)
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 23:40   #3538
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Golden fair choć przy fairest też nie jest źle. Ja natomiast już nie używam korektora mineralnego tylko sam podkład nakładam punktowo pędzelkiem do korektora. Kryje wspaniale a nie ma problemu z niedopasowaniem koloru (i zielonkawością korektora medium)
Czyli za ciemny będzie :/ Golden fairest był dla mnie za ciemny. Wiem że dobrze kryje, ale chciałam chyba troszkę lepsze krycie jak podkładu AM bo podkład mam inny.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 09:21   #3539
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Czyli za ciemny będzie :/ Golden fairest był dla mnie za ciemny. Wiem że dobrze kryje, ale chciałam chyba troszkę lepsze krycie jak podkładu AM bo podkład mam inny.
taki nałożony punktowo ma dużo większe krycie niż nałożony na całą twarz Moim zdaniem krycie ma takie samo o ile nie większe od korektora.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 15:25   #3540
Loquilla
Zadomowienie
 
Avatar Loquilla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 479
Send a message via Skype™ to Loquilla
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Golden fair choć przy fairest też nie jest źle. Ja natomiast już nie używam korektora mineralnego tylko sam podkład nakładam punktowo pędzelkiem do korektora. Kryje wspaniale a nie ma problemu z niedopasowaniem koloru (i zielonkawością korektora medium)
To dobra rada, bo zastanawiałam się właśnie nad zakupem korektora AM, ale 4g słoiczek wydaje mi się zdecydowanie za duży. 1g by wystarczyło, ale nie mają niestety w ofercie.
__________________
10.12.2014r. Nagor 365cc EHR dr I.G.
19.12.2014 usta 0,5ml Juvederm Smile
13.01.2015 usta 0,5ml Juvederm Smile
Loquilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.