kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-12, 15:08   #3661
lenaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 304
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Witajcie dziewczyny!bardzo odpowiadają mi minerały z Lucymam w tej chwili kolor Bisque w oryginalnej formule.Jest ok tylko mógłby być tak o ton max dwa tony ciemniejszy.Może shell beige lub ligcht medium?w jaki kolor powinnam celować?
lenaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 13:16   #3662
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

W jaki sposób mogę minimalnie rozjaśnić podkład Lucy? W lecie był ok teraz jest za ciemny.

Help

Edytowane przez 201703061232
Czas edycji: 2011-11-22 o 18:23
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 15:52   #3663
inamata
Raczkowanie
 
Avatar inamata
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 196
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Czy któraś z Was jest mi w stanie powiedzieć jak duża jest różnica w odcieniu Bisque w formule Light i Original? I czy obie formuły kryją podobnie, czy jest jakaś różnica?
__________________
j. angielski
j. niemiecki
j. włoski
j. szwedzki



inamata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 16:48   #3664
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

kryją podobnie.róznicy w odcieniach nie zauważyłam .
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 21:49   #3665
inamata
Raczkowanie
 
Avatar inamata
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 196
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A wydawało mi się, że czytałam o tym, że odcienie w formule Light są jaśniejsze od Original.
__________________
j. angielski
j. niemiecki
j. włoski
j. szwedzki



inamata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 11:29   #3666
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

ja miałam light medium w obu formułach i róznic nie widziałam a już napewno nie na twarzy
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 06:05   #3667
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

powiedzcie mi jak płacicie na stronie Lucy? Tylko przez Paypal czy można przelać z mBanku?
chyba zamówienia grupowe nie będą organizowane więc sama będę musiała zamówić

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2011-11-22 o 06:07
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 08:09   #3668
cynaamonka
Wtajemniczenie
 
Avatar cynaamonka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa & okolice
Wiadomości: 2 293
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
powiedzcie mi jak płacicie na stronie Lucy? Tylko przez Paypal czy można przelać z mBanku?
chyba zamówienia grupowe nie będą organizowane więc sama będę musiała zamówić
wyłącznie paypal
cynaamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 08:32   #3669
lejla11
Raczkowanie
 
Avatar lejla11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
GG do lejla11
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
ja miałam light medium w obu formułach i róznic nie widziałam a już napewno nie na twarzy
ja miałam soft beige w obu formułach i light była jednak jaśniejsza, w woreczku było to już widoczne.
lejla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 18:24   #3670
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
W jaki sposób mogę minimalnie rozjaśnić podkład Lucy? W lecie był ok teraz jest za ciemny.

Help
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 19:10   #3671
lhunfeniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 393
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Może Snow White z Lucy?
__________________
Last.fm
Studentka farmacji
lhunfeniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 22:52   #3672
poison girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 15
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Witam
Dziewczyny, macie jakiś pomysł, jaki powinnam wziąć róż, żeby sobie krzywdy nie zrobić i przy okazji innym swoim widokiem? Mam zielone oczy z żółtymi refleksami, raczej chłodną cerę (lumiere w odcieniu light cool mi podpasował, light medium cool też może być) a do tego rude włosy ( w naturze kiedyś blond, ale to było gdzieś z milion lat temu) nigdy nie używałam różu no i tak podchodzę do tego jak do jeża, niby wrzuciłam w koszyk petal, ale jednak mam wątpliwości, czy chłodnej cery nie powinnam przebić troszkę innym kolorem, ale może jednak nie? mogę od biedy kupić ze 2-3 różne, ale może podpowiecie chociaż, w którym kierunku podążać

Edytowane przez poison girl
Czas edycji: 2011-11-22 o 23:06
poison girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 12:21   #3673
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez poison girl Pokaż wiadomość
Witam
Dziewczyny, macie jakiś pomysł, jaki powinnam wziąć róż, żeby sobie krzywdy nie zrobić i przy okazji innym swoim widokiem? Mam zielone oczy z żółtymi refleksami, raczej chłodną cerę (lumiere w odcieniu light cool mi podpasował, light medium cool też może być) a do tego rude włosy ( w naturze kiedyś blond, ale to było gdzieś z milion lat temu) nigdy nie używałam różu no i tak podchodzę do tego jak do jeża, niby wrzuciłam w koszyk petal, ale jednak mam wątpliwości, czy chłodnej cery nie powinnam przebić troszkę innym kolorem, ale może jednak nie? mogę od biedy kupić ze 2-3 różne, ale może podpowiecie chociaż, w którym kierunku podążać
Może niech inne dziewczyny się wypowiedzą, ale moim zdaniem chłodne róże (ale nie pod purpurę), albo takie jasne brzoskwiniowo-różowe. Nie wiem jak przekazać moją wizję

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Mam problem z doborem koloru dla mamy. Nie wiem jaki odcień by pasował. Myślę, żeby szukać neutralnego beżu. Karnację ma trochę ciemniejszą, ale wciąż jest to jasna cera. Skoro używam Pale Olive (z małą domieszką Cream i Snow White) powinnam szukać w Light czy Light Medium? Mam na myśli bardziej czy Light jest trochę ciemniejsze od Pale Olive, czy na tym samym pozomie. I czym się różni Light Medium od Bisque?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 23:38   #3674
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Już jakiś czas temu korzystałam z próbek, ale z tego co pamiętam to pale olive było jaśniejsze i to sporo jak na moje oko niż light.
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 22:31   #3675
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

testuję sobie próbki minerałów, Lucy mi odpowiada ze względu na to że w miarę kryje, nakładałam zawsze na sucho ale wtedy w świetle dziennym widać było jak proszek się osadza na włoskach i szczególnie na nosie, spróbowałam na mokro i było ok ale za to w świetle sztucznym widać straszną maskę i to jakby za jasną chociaż kolor był akurat a nawet ciut ciemniejszy - bo próbowałam parę razy. próbowałam na mokro nakładać poprostu mniej ale wtedy nie kryje za dobrze i prześwitują zaczerwienienia na polikach i nosie, a maska też jest ale nie tak rzucająca się w oczy, używam flat topa z edm, co na to poradzicie?
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 10:51   #3676
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
testuję sobie próbki minerałów, Lucy mi odpowiada ze względu na to że w miarę kryje, nakładałam zawsze na sucho ale wtedy w świetle dziennym widać było jak proszek się osadza na włoskach i szczególnie na nosie, spróbowałam na mokro i było ok ale za to w świetle sztucznym widać straszną maskę i to jakby za jasną chociaż kolor był akurat a nawet ciut ciemniejszy - bo próbowałam parę razy. próbowałam na mokro nakładać poprostu mniej ale wtedy nie kryje za dobrze i prześwitują zaczerwienienia na polikach i nosie, a maska też jest ale nie tak rzucająca się w oczy, używam flat topa z edm, co na to poradzicie?
Może za dużo nakładasz? Spróbuj nałożyć mniejszą ilość.
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 15:11   #3677
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
testuję sobie próbki minerałów, Lucy mi odpowiada ze względu na to że w miarę kryje, nakładałam zawsze na sucho ale wtedy w świetle dziennym widać było jak proszek się osadza na włoskach i szczególnie na nosie, spróbowałam na mokro i było ok ale za to w świetle sztucznym widać straszną maskę i to jakby za jasną chociaż kolor był akurat a nawet ciut ciemniejszy - bo próbowałam parę razy. próbowałam na mokro nakładać poprostu mniej ale wtedy nie kryje za dobrze i prześwitują zaczerwienienia na polikach i nosie, a maska też jest ale nie tak rzucająca się w oczy, używam flat topa z edm, co na to poradzicie?
Na jedną warstwę mniejszą ilość.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 10:56   #3678
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Katrina93 Pokaż wiadomość
Może za dużo nakładasz? Spróbuj nałożyć mniejszą ilość.
Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Na jedną warstwę mniejszą ilość.
i/lub po aplikacji na sucho spryskać twarz wodą termalną lub hydrolatem, pozwolić części wilgoci się wchłonąć, a pozostałą odcisnąć delikatnie w chusteczkę. Etap strategiczny: odciskanie. Tym sposobem podkład ładnie się wtopi, a ewentualny nadmiar zostanie usunięty.

BTW: też tak mam z Lucy, że jak mocniej wcieram to podkład się rozbiela
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 22:18   #3679
poison girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 15
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

człowiek to się jednak uczy na błędach.
Przyszła do mnie paczuszka z Lucy.
Myślałam, że mam chlodną cerę. A guzik, fair to totalny niewypał (jasny, że ło laboga i odcień zupełnie chybiony), light też za jasny (a zawsze kupowałam najjaśniejsze kolory w drogeryjnych pudrach!), dopiero medium light może być (chociaż też mógłby być ciemniejszy). Mam jeszcze bisque i powiem szczerze, że ja nie widzę za specjalnie różnicy koloru pomiędzy nim a light medium(ale ja początkująca jestem, to mogę nie zauważać niuansów, zwłaszcza, że z lumiere cool mi pasuje również)

Aczkolwiek problem z Luśką mam. Robię sobie tapetę nakładając naprawdę minimalną ilość, a jednocześnie zaczerwienienia na policzkach przebijają no i skórki na nosie i policzkach też podkreślone:/ Oczywiście lepiej leży formula light, którą akurat mam w kolorach fair i light , czyli ani jeden kolor ani drugi się nie nadaje:/

Nic to, będę próbować, może nauczę się je obsługiwać w miarę bezboleśnie i bez każdorazowego spóźniania się do pracy
poison girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 12:29   #3680
cristilla
Raczkowanie
 
Avatar cristilla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sama nie wiem;)
Wiadomości: 180
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Zamówiłam niedawno original z lucy i przysłali podkład w dużo mniejszym opakowaniu. Napisane jest, że to 10g, ale jakoś nie wierzę, chociaż kto wie
Jeśli chodzi o wybór koloru, ja zawsze szukałam w odcieniach neutralnych lub delikatnie beżowych, tak też poleciła mi pani Sylwia z Pixie. Z Lucy kupiłam Bisque i to jest idealne, nie wyglądam szaro i smutno, mam ożywioną skórę. Nigdy nie myślałam, że moja cera wpada w pomarańcz
__________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.
cristilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 17:52   #3681
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Witajcie Dziewczynki czemu ostatnio nie ma organizowanych żadnych zamówień zbiorowych ? A widziałyście jaka jest teraz promocja ? Aż żal nie skorzystać A mnie się próbki pokończyły i jestem bliska załamania bo nie mam Pay pala i nie mam jak zamówić ;/

i mam jeszcze pytanko tylko nie wiem jak to opisać żeby mnie ktoś zrozumiał podpasował mi kolor creamy bisque tylko że jest ciut za jasny i potrzebowałabym czegoś w tej kolorystyce ( na pewno nie bardziej żółtego bo winged butter z EDM jest dla mnie za żółty i wyglądam jakbym żółtaczkę przechodziła ) i jaki to mógłby być kolor ? czyli nic bardziej żółtego nie wchodzi w grę, a jednak coś ciemniejszego/intensywniejszego od creamy bisque
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 20:09   #3682
mangifera
Raczkowanie
 
Avatar mangifera
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

[QUOTE=anielska diablica;31155755]Witajcie Dziewczynki czemu ostatnio nie ma organizowanych żadnych zamówień zbiorowych ? A widziałyście jaka jest teraz promocja ? Aż żal nie skorzystać A mnie się próbki pokończyły i jestem bliska załamania bo nie mam Pay pala i nie mam jak zamówić ;/

Hej, jestem zainteresowana zamowieniem wspolnym na aktualna promocje -special =wazna do 23.12.
sama chce wziasc 3-4 pozycje , wiec potrzebuje kogos kto wezmie jeszcze 2- 3.

Mam konto na pay palu.
Jak ktos zainteresownay to prosze o kontakt na priv.
mangifera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 16:11   #3683
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny, czy jeżeli któraś z Was robiłaby zamówienie Lucy, przygarnęłaby mnie z kilkoma (7-8 próbkami?).

(ewentualnie chętnie wymieniłabym się na kolory creme/light/bisque/creme bisque/light medium/snow white. mogę zaoferować kilka kolorów z Lumiere, pół olejku Sesa do włosów, odlewkę olejku Khadi na porost i kilka innych, można pytać )

Edytowane przez zetuzetia
Czas edycji: 2011-12-21 o 16:13
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 17:01   #3684
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Hej kochane,mam pytanie-czy któraś z Was miała wysyp małych bolących pryszczyków po oryginalnej formule lusi? jak Wam sie sprawuje ta wersja light? nie wiem jak mam obsługiwac luśkę,zeby nie wchodziła mi tak makabrycznie w pory? i kolor...faylinne 3 z pixie mi pasuje,moze nawet o ton za jasna jest,ale kompletnie nie mam pojecia ktory kolor lucy mi podpasuje,jak faylinne3
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 08:38   #3685
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

hej, ja mialam lekki wysyp na brodzie po kazdym zastosowaniu oryginalnej luski, troche mi zajelo zanim sie zorientowalam od czego to jest.. mam teraz wersje light i jest ok, nic sie nie dzieje, poza tym, ze tez nie bardzo umiem ja obslugiwac...
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 09:09   #3686
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Anbar Pokaż wiadomość
hej, ja mialam lekki wysyp na brodzie po kazdym zastosowaniu oryginalnej luski, troche mi zajelo zanim sie zorientowalam od czego to jest.. mam teraz wersje light i jest ok, nic sie nie dzieje, poza tym, ze tez nie bardzo umiem ja obslugiwac...
no dokladnie,na brodzie,taki wysyp,jakby uczulenie,a stosowalam juz czysta wit.C na skore twarzy i nic takiegi sie nie dzialo! Dzis uzylam pudru bambusowego z jedwabiem przed luska i juz tak mi w pory nie wlazi masakrycznie,ale suchee skorki mi wylaza a ktory odcien jest o dwa tony ciemniejszy od cream ? Pomozcie,plis...
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 10:08   #3687
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Mnie też chyba original zapycha, dużo czasu potrzebowałam żeby to odkryć... pojawiają mi się krostki, jakieś takie plamkowe, nie koniecznie ropne i wogóle cera się robi brzydka. Na razie odstawiam i wracam do lumiere, potem znowu raz nałożę jak się cera uspokoi i zobaczymy....
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 10:55   #3688
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
no dokladnie,na brodzie,taki wysyp,jakby uczulenie,a stosowalam juz czysta wit.C na skore twarzy i nic takiegi sie nie dzialo! Dzis uzylam pudru bambusowego z jedwabiem przed luska i juz tak mi w pory nie wlazi masakrycznie,ale suchee skorki mi wylaza a ktory odcien jest o dwa tony ciemniejszy od cream ? Pomozcie,plis...
no wlasnie takie uczulenie jakies mialam, male czerwone pecherzyki, widocznie ktorys z tych dodatkow uczula..
ja na razie luske rzucilam w kat bo mi rece opadly, nic nie kryla, warzyla sie, wlazila w pory, znikala zwlaszcza z brody, ktora mi swiecila potem jak czerwona zarowa i w ogole szkoda gadac... za jakis czas wroce do niej i poprobuje znowu... a co do koloru to moze rzuc okiem na linka do swatchy Cathy, jest na sronie lucy, moze troche pomoze?
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 11:37   #3689
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Anbar Pokaż wiadomość
no wlasnie takie uczulenie jakies mialam, male czerwone pecherzyki, widocznie ktorys z tych dodatkow uczula..
ja na razie luske rzucilam w kat bo mi rece opadly, nic nie kryla, warzyla sie, wlazila w pory, znikala zwlaszcza z brody, ktora mi swiecila potem jak czerwona zarowa i w ogole szkoda gadac... za jakis czas wroce do niej i poprobuje znowu... a co do koloru to moze rzuc okiem na linka do swatchy Cathy, jest na sronie lucy, moze troche pomoze?
no ja takze rzucilam luske po tym wysypie,myslalam,ze ogolnie mineraly mi nie sluza,ale uzywalam pixie,edm czy chocby zwyklego rimmela mineralnegi i bylo git,a teraz wrocilam do luski i znowu czrwone plamki,pryszczyki,nawet bolace i swedzace nieco. myslalam o lumiere,ale tam jesst malo ciemnozoltych ,nie miodowych odcieni a luska ma fajne odcieni,nie pomaranczowe...
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 22:02   #3690
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
no ja takze rzucilam luske po tym wysypie,myslalam,ze ogolnie mineraly mi nie sluza,ale uzywalam pixie,edm czy chocby zwyklego rimmela mineralnegi i bylo git,a teraz wrocilam do luski i znowu czrwone plamki,pryszczyki,nawet bolace i swedzace nieco. myslalam o lumiere,ale tam jesst malo ciemnozoltych ,nie miodowych odcieni a luska ma fajne odcieni,nie pomaranczowe...
jak juz doszlam skad to uczulenie to postanowilam zaryzykowac wersje light i nic mi po niej nie jest, ale ja w ogole mam srednio wrazliwa skore tylko ta broda... ups... wlasnie probowalam tego linka co ci polecalam i nie dziala... z ciemnozoltych to bym celowala w oliwkowe odcienie u lucy bo one sa raczej cieplozolte niz oliwkowe, ale nie znam kolorow pixie wiec nie chce cie wprowadzac w blad...
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.