Gracjana Dagnez - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-14, 10:43   #1
olcik9
Raczkowanie
 
Avatar olcik9
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 395

Gracjana Dagnez


http://www.suknie.net/pictures/g-pic...__em_T__ll.jpg

Co sądzicie o tej sukni?
olcik9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 11:53   #2
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Gracjana Dagnez

Śliczna prosta sukienka, ale najlepiej jakbyś ją przymierzyła bo ja np przy moim dużym biuście myślałam, że ramiączka go troszkę ukryją, a było wręcz przeciwnie, bo wyglądałam bardzo szeroko w ramionach.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 17:10   #3
olcik9
Raczkowanie
 
Avatar olcik9
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 395
Dot.: Gracjana Dagnez

dzięki za opinię, mam niewielki biust, więc myślę że będzie ok ale jasne, że bez przymiarki się nie obedzie. Zastanawiam się czy nie jest zbyt "zwykła" jak dla pani młodej
olcik9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 17:59   #4
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Gracjana Dagnez

a mierzyłaś już jakieś? bo wtedy wiedziałabyś czy takie ci pasują, moja też jest bardzo zwyczajna i prościutka, ale ma to coś i w ogóle np falbanki mi nie pasowały. Uważam, że jest bardzo ładna, a zarazem taka lekka i zwiewna, a masz więcej zdjęć tej sukni?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 18:46   #5
olcik9
Raczkowanie
 
Avatar olcik9
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 395
Dot.: Gracjana Dagnez

Wszystkie zdjęcia są ze sklepu http://www.suknie.net/NOWE-SUKIENKI/...1,product.html
Nie mierzyłam jeszcze żadnej,ale wiem że wszeliego typu falbany,pióropusze itdto nie dla mnie.....Chciałam coś prostego i dziewczęcego bez zbytniego przepychu, dlatego t wpadła mi w okoMoże podeślesz mi jakieś zdjęcia swojej, moze to mnie jeszcze zainspiruje
olcik9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 19:51   #6
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Gracjana Dagnez

Jedyna moja sugestia, to najlepiej zmierz, bo prawie każda panna młoda ci powie, że inną miała zamiar kupić a wyszła z taką, że w życiu by nie przypuszczała ja na początku chciałam falbanki, pomierzyłam i ... zmieniłam zdanie... potem rybki i koronki - też nie dla mnie i została prosta muślinowa sukienka...
Poza tym ja np muszę mieć obniżony stan bo w tej co na zdjęciu wyglądałabym jak prawdziwa "Maryna" (takie też mierzyłam), ale muszę mieć podkreślone biodra...
a to moja sukienka
co mi się podoba w tej sukience, że jest taka lekka i zwiewna i nie wyobrażam sobie jej z kołem, moja będzie miała tylko halkę... już wrzucam zdjęcie i parę moich pomysłów
https://picasaweb.google.com/1098247...CLfRu77X66rmKg
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 19:58   #7
olcik9
Raczkowanie
 
Avatar olcik9
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 395
Dot.: Gracjana Dagnez

Badzo ładna jest TwojaProsta a zarazem mna to coś, widze że dodatki tez masz juz przemyslaneJa mam kilka upatrzonych modeli, jeszcze nie miałam czasu żeby przymierzyć, ale wiem że to nieuniknionemam nadzieję że wybór będzie trafny
olcik9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 21:07   #8
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Gracjana Dagnez

Według mnie suknia prosta, skromna. Na modelce brzydko leży w okolicach biustu.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 21:37   #9
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Gracjana Dagnez

Cieszę się, że się podoba... jest bardzo lekka i praktycznie nie czułam, że mam ją na sobie, a jak mam się bawić całą noc to wiadomo, że to ważne
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 09:29   #10
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Gracjana Dagnez

mnie się również bardzo podoba taka zwiewna, romantyczna
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 09:37   #11
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Gracjana Dagnez

Cytat:
Napisane przez olcik9 Pokaż wiadomość
Wszystkie zdjęcia są ze sklepu http://www.suknie.net/NOWE-SUKIENKI/...1,product.html
Nie mierzyłam jeszcze żadnej,ale wiem że wszeliego typu falbany,pióropusze itdto nie dla mnie.....Chciałam coś prostego i dziewczęcego bez zbytniego przepychu, dlatego t wpadła mi w okoMoże podeślesz mi jakieś zdjęcia swojej, moze to mnie jeszcze zainspiruje
To się tylko tak mówi przed jakimkolwiek mierzeniem uwierz, że mierzenie sukni weryfikuje wszelkie nasze wyobrażenia
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 10:23   #12
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Gracjana Dagnez

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Jedyna moja sugestia, to najlepiej zmierz, bo prawie każda panna młoda ci powie, że inną miała zamiar kupić a wyszła z taką, że w życiu by nie przypuszczała ja na początku chciałam falbanki, pomierzyłam i ... zmieniłam zdanie... potem rybki i koronki - też nie dla mnie i została prosta muślinowa sukienka...
Poza tym ja np muszę mieć obniżony stan bo w tej co na zdjęciu wyglądałabym jak prawdziwa "Maryna" (takie też mierzyłam), ale muszę mieć podkreślone biodra...
a to moja sukienka
co mi się podoba w tej sukience, że jest taka lekka i zwiewna i nie wyobrażam sobie jej z kołem, moja będzie miała tylko halkę... już wrzucam zdjęcie i parę moich pomysłów
https://picasaweb.google.com/1098247...CLfRu77X66rmKg
To prawda!!!
U mnie było dokładnie tak samo. Naczytałam się tutaj na forum o tym, że tylko po mierzeniu sukni będziemy wiedziały, czy do nas pasuje czy nie.
Oczywiście nie uwierzyłam i szukałam swojego typu, którym okazała się sukienka grecka muslinowa lub rybka ( ale nie koronkowa ).
I co? Poszłam do salonu. Jednego, drugiego i zaczęłam mierzyć.
Drapowane na kole odpadły, ecru odpadły ( i tak chciałam białą, ale z ciekawości zmierzyłam ),falbaniastej nie miałam okazji przymierzyć ( wtedy mi się nie podobały, teraz jestem na tak ). W greckiej wyglądałam jak w koszuli nocnej i miałabym gąski wypasać. Rybki nawet nikt mi nie dał przymierzyć (mam duży brzuch i nikt się nie odważył hehe). Poza tym mam wrażenie, że dziewczyny, co wybierają rybki, sugerują się tym, że taka suknia je "wylaszczy ", a wręcz przeciwnie.
Chodziłam, chodziłam i szukałam czegoś z prostym dołem i z ramiączkami, żeby mi się suknia nie zsuwała.
I cóż, weszłam z mamą do salonu w którym suknie podobały mi się od zawsze najbardziej. I mama już od progu widziała sukienkę dla mnie wisiała przy wejściu do przymierzalni oświetlona halogenem.
Ja wcześniej na allegro odnalazłam dziewczyny ze swojego miasta i mierzyłam dwa podobne modele i chciałam taki sam.
Kupiłam kolczyki i wisiorek, kupiłam buty i pojechałam do salonu. Od progu oznajmiając :"Dzieńdobry, przyszłam kupić u Pani sukienkę i nie wyjdę, dopóki nie podpiszemy umowy".
No to Pani się usmiechnęła i pyta, czego szukam i jej pokazałam ten model, który mierzyłam wcześniej. Ona mówi okey i pokazała mi jeszcze ten model, co mojej mamie się podobał ( podobne, tylko ta pierwsza miała malutkie kamyczki swarovskiego, a moja kryształki różnej wielkosci). Założyłam pierwszą i nawet nawet.Była bez ramiączek i miała prosty dekolt ( taki chciałam ).
I co? Pani dała mi przymierzyć tą, co podobała się mojej mamie i co ona mi ją doradzała i jak założyłam to był szał, był dreszcz i olśnienie : MAM SUKNIĘ!!! Kolczyki dopasowałam idelnie do niej. Dekolt w serce na gorsecie, bez ramiączek, dół prosty.
Pani sie śmiała, że pierwszy raz miała klientkę, która przyszła do sklepu z wybraną biżuterią i dopasowała ją idealnie do sukni
Było cudnie, chciałabym jeszcze raz.
Mierzenie to podstawa!!!
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 19:11   #13
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Gracjana Dagnez

jak będziesz miała chwilkę to wrzuć zdjęcie, chętnie zobaczę
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 19:16   #14
cynaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 80
Dot.: Gracjana Dagnez

Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
To prawda!!!
U mnie było dokładnie tak samo. Naczytałam się tutaj na forum o tym, że tylko po mierzeniu sukni będziemy wiedziały, czy do nas pasuje czy nie.
Oczywiście nie uwierzyłam i szukałam swojego typu, którym okazała się sukienka grecka muslinowa lub rybka ( ale nie koronkowa ).
I co? Poszłam do salonu. Jednego, drugiego i zaczęłam mierzyć.
Drapowane na kole odpadły, ecru odpadły ( i tak chciałam białą, ale z ciekawości zmierzyłam ),falbaniastej nie miałam okazji przymierzyć ( wtedy mi się nie podobały, teraz jestem na tak ). W greckiej wyglądałam jak w koszuli nocnej i miałabym gąski wypasać. Rybki nawet nikt mi nie dał przymierzyć (mam duży brzuch i nikt się nie odważył hehe). Poza tym mam wrażenie, że dziewczyny, co wybierają rybki, sugerują się tym, że taka suknia je "wylaszczy ", a wręcz przeciwnie.
Chodziłam, chodziłam i szukałam czegoś z prostym dołem i z ramiączkami, żeby mi się suknia nie zsuwała.
I cóż, weszłam z mamą do salonu w którym suknie podobały mi się od zawsze najbardziej. I mama już od progu widziała sukienkę dla mnie wisiała przy wejściu do przymierzalni oświetlona halogenem.
Ja wcześniej na allegro odnalazłam dziewczyny ze swojego miasta i mierzyłam dwa podobne modele i chciałam taki sam.
Kupiłam kolczyki i wisiorek, kupiłam buty i pojechałam do salonu. Od progu oznajmiając :"Dzieńdobry, przyszłam kupić u Pani sukienkę i nie wyjdę, dopóki nie podpiszemy umowy".
No to Pani się usmiechnęła i pyta, czego szukam i jej pokazałam ten model, który mierzyłam wcześniej. Ona mówi okey i pokazała mi jeszcze ten model, co mojej mamie się podobał ( podobne, tylko ta pierwsza miała malutkie kamyczki swarovskiego, a moja kryształki różnej wielkosci). Założyłam pierwszą i nawet nawet.Była bez ramiączek i miała prosty dekolt ( taki chciałam ).
I co? Pani dała mi przymierzyć tą, co podobała się mojej mamie i co ona mi ją doradzała i jak założyłam to był szał, był dreszcz i olśnienie : MAM SUKNIĘ!!! Kolczyki dopasowałam idelnie do niej. Dekolt w serce na gorsecie, bez ramiączek, dół prosty.
Pani sie śmiała, że pierwszy raz miała klientkę, która przyszła do sklepu z wybraną biżuterią i dopasowała ją idealnie do sukni
Było cudnie, chciałabym jeszcze raz.
Mierzenie to podstawa!!!
Z czystym sumieniem potwierdzam wiadomo, że zdarza się tak, że wybieramy sobie jakąś suknię ze zdjęcia i potem znajdujemy w salonie podobną fasonem i tak dalej, ale chyba w większości przypadków jest tak, że mierzymy jakąś suknię, której nawet nie brałybyśmy pod uwagę, patrzymy w lustro i mówimy sobie "to jest to" ja też tak miałam, poszłam do pierwszego salonu moja pierwsza przymiarka, pani zaproponowała mi 3 suknie ja wybrałam 2 następne, jedną z nich wskazałam bo podobała mi się koronka z jakiej jest zrobiona ale nawet na manekinie mnie nie porywała, dopiero jak ją ubrałam....i oczywiście kupiłam
cynaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.