Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-04, 09:32   #2521
annamariar
Raczkowanie
 
Avatar annamariar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
GG do annamariar
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

hm. a ja mam pytanko - czy opalescence trzeba trzymać w lodówce? mój dentysta powiedział, że tylko po otwarciu strzykawki, ale w internecie widzę, że chyba cały czas trzeba mieć go w lodówce. tym czasem moje strzykawki od miesiąca leżą w szafie
annamariar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 22:33   #2522
Ca69
Raczkowanie
 
Avatar Ca69
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 41
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Cytat:
Napisane przez annamariar Pokaż wiadomość
hm. a ja mam pytanko - czy opalescence trzeba trzymać w lodówce? mój dentysta powiedział, że tylko po otwarciu strzykawki, ale w internecie widzę, że chyba cały czas trzeba mieć go w lodówce. tym czasem moje strzykawki od miesiąca leżą w szafie
Tak, ja rowniez swoje trzymałam i trzymam w lodówce .
Jesli masz je w szafce w ktorej nie jest goraco to ok nie martw się ..
To przecież konsystencja żelu ..aby zapobiec roztopieniu dla pewnosci trzyma się go w lodówce i takie jest zalecenie...

poprostu wyciag z szafki i daj do lodówki ..

Pozatym skąd .. i jaką mamy pewność jak były wcześniej transportowane

Pzdr
Ca69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 21:05   #2523
Anka0531
Raczkowanie
 
Avatar Anka0531
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 77
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

ja dopiero odczułam gdzieś tak po tygodniu na dolnych ząbkach, czasem jak mnie przeszył ból to aż mnie ciarki przechodziły, ale przeżyłam nie było aż tak źle
Anka0531 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 18:00   #2524
puciaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

hej....wlasnie jestem po wybielaniu pod kontrola dentysty.....niestety w plamy....czy mozesz mi poradzic jak poradzilas sobie z tym problemem?bo nie wiem co robic
puciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 00:44   #2525
annamariar
Raczkowanie
 
Avatar annamariar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
GG do annamariar
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

też mam plamy rano jak zdejmuję nakładki to ich nie ma, pojawiają się po paru godzinach

nie wiem, czy mam kontynuować wybielanie opalescence czy nie - gdzieś przeczytałam, że powinny się wyrównać :|
znalazłyście sposób na zniwelowanie tych plam?

Edytowane przez annamariar
Czas edycji: 2009-03-08 o 00:46
annamariar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 16:47   #2526
Katarinka 18
Raczkowanie
 
Avatar Katarinka 18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 443
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Hej ! Jestem po 6 dniu kuracji paskami whitestrips crest supreme i muszę stwierdzić, że są rewelacyjne !! Nadwrażliwość jest praktycznie niezauważalna w moim przypadku czasami jedynie mnie coś zakuje (gdy mam założone paski po zdjęciu raczej nie odczuwam żadnej nadwrażliwości)

Dzisiaj byłam u mojej ortodontki (z racji zakładanego retajnera- po aparacie) i nawet ona zauważyła niesamowitą różnicę ! A jeszcze mi zostało 6 pasków (czyli do jutra wieczorem )

Ząbki są o niebo bielsze !! Prawdopodobnie jutro wstawie zdjęcia po całej kuracji Tzn. przed i po Ale jestem naprawdę bardzo zadowolona ;D
i szczerze polecam każdemu te paski
__________________

->Wymianka<-
Proszę odpisuj u mnie

Katarinka 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 08:44   #2527
kapiole
Raczkowanie
 
Avatar kapiole
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 31
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

a ja użyłam tego żelu w nakładce na noc 10 % i bardzo bola mnie zęby kiedy mnie przestaną macie jakieś sposoby żeby przestało boleć
kapiole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 15:26   #2528
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Cytat:
Napisane przez kapiole Pokaż wiadomość
a ja użyłam tego żelu w nakładce na noc 10 % i bardzo bola mnie zęby kiedy mnie przestaną macie jakieś sposoby żeby przestało boleć
Będzie mniej bolało z czasem. Ja też tak miałam i po 3 użyciach przestało
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 16:24   #2529
jota0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Mogłabyś podać link do sprzedawcy allegro, u którego zamawiałaś preparat u koleżanki? Bedę wdzieczna
Pastę podtrzymującą efekt też zamawiasz na all? Jeśli tak to tez proszę o link (chodzi mi o zaufanego sprzedawce)


a tak na marginesie, ile kosztuje (mniej więcej) wykonanie samych wkładek na żel u dentysty?







Pozdrawiam
Kochana ja właśnie zaczynam wybielanie.Za szyny i trzy strzykawki w gabinecie zapłaciłam 300 zł.więc nie są to wielkie koszty a nakładki będą lepiej dopasowane.
jota0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 11:19   #2530
kapiole
Raczkowanie
 
Avatar kapiole
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 31
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

na allegro można kupić nakładki na zęby ....
a co do tego bólu macie racje ustapił ale dzisiaj bede drugi raz stosowała żel a po ilu sa juz efekty nie mogę sie doczekac mam wogole jakaś manie na punkcie bielutkich ząbków wczesniej stosowalam paski crest supreme tez polecam sa super z moich żołtych słonecznych zębów zrobily sie inne ale co do koloru to niewiem jakies takie kremowe ale juz ladne... bo w sumie tylko usuneły sie przebarwienia a w przypadku żelu licze na biel
kapiole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 13:44   #2531
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Czesc pewnie mnie nie kojarzycie

Wybielałam zeby białą perłą ale nieregularnie bylam zadowolona z efektu
wczoraj powtorzylam zabieg i zasnelam z nakladka na zebach.. boliiiiiiiiiii

oje zabki niestety nie maja jednakowego kolorytu a do tego koronka ktora po wybielaniu.. zszarzała teraz przymierzam sie do opalescence boje sie bo mam strasznie wrazliwe dolne zeby wystarczy godzina bialej perły zeby porzadnie bolały te z przodu

powklejam moje zabki niestety zdjeci robione telefonem i to w nocy wiec troszke brzydkie

dla porownania ja i brat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (61,2 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zeby.jpg (23,7 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0197.jpg (157,1 KB, 246 załadowań)
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 11:54   #2532
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Unhappy Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

A czy istnieje jakiś sposób, żeby wybielić ząbki z plombami?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 23:22   #2533
annamariar
Raczkowanie
 
Avatar annamariar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
GG do annamariar
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

nie wiem czy to moje subiektywne odczucie, ale już tydzień nie używam opalescence i mam wrażenie, że te 'białe plamy' powoli schodzą..
wy też tak macie/miałyście??
annamariar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 14:16   #2534
marazina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Hej, z tymi bialymi plamami jest roznie, tzn ja po wybielaniu pod okiem dentystki mialam plamy, nie byly one bardzo widoczne, ja je na pewno widzialam, ktos kto patrzyl mi w usta musial sie naprawde dlugo przygladac zeby je zauwazyc wiec to jest plus, ale ja tego nie moglam zniesc gdyz czulam sie niekomfortowo. Teraz doskonale wiem skad wziely mi sie te plamy... mianowice: wybielanie zabkow mialam robione pod kontrola dentysty, ktora po tygodniowej kuracji opalescence bezposrednio zaaplikowala mi fluor na zeby - czego kategorycznie nie wolno robic!!!!! wiem, gdyz bylam w konsultacji online z dentysta i ktory mi poradzil bezposrednie odblakniecie zebow jest zwiazane z fluoryzacja!!! Fluoryzacja powinna byc robiona tydzien przed wybielaniem !!!!! Kropki biale nadal mam, mam nadzieje, ze kiedys znikna, pozdrawiam...
marazina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 19:56   #2535
annamariar
Raczkowanie
 
Avatar annamariar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
GG do annamariar
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

dzięki za odpowiedź marazina! mi oczywiście też dali fluor. ba, nie tylko pastę, ale jeszcze żel
mam wrażenie, że one jednak 'znikają'... poczekam jeszcze trochę, a że zostały mi strzykawki to za jakiś czas wybielę jeszcze raz. a może Ty próbowałaś je wybielić później?
u mnie całe szczęście też nikt kropek nie widzi. nawet moja mama jak pytam 'i jak moje zęby?' i poddaję je kontroli
annamariar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 18:51   #2536
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

no nie wiem... ja wybielalam i przeprowadzalam fluoryzacje caly czas, raz na tydz kiedy wybiellam i plam nie mam
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 23:26   #2537
Lunyxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 142
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez annamariar Pokaż wiadomość
nie wiem czy to moje subiektywne odczucie, ale już tydzień nie używam opalescence i mam wrażenie, że te 'białe plamy' powoli schodzą..
wy też tak macie/miałyście??
Pisałam jakiś czas temu, że podczas wybielania pojawiły się u mnie białe plamki na zębach, jakby zęby wybielały się nierówno. Donoszę, że u mnie w trakcie stabilizacji koloru (trwała 1,5-2 tygodnie) te plamki całkowicie zaniknęły Co prawda zęby nie są już takie super białe, ale cieszę się że nie są w kropki Być może było to spowodowane fluorem, gdyż stosowałam elmex żel jak i ultra ez (mają w składzie fluor) które były polecane w tym wątku na nadwrażliwość. Mam nadzieję że i u Was plamki zejdą. Pozdrawiam!
__________________

Buszująca w zgiełku
Lunyxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 18:10   #2538
annamariar
Raczkowanie
 
Avatar annamariar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
GG do annamariar
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

schodzą, schodzą! donoszę, że małe plamki już zeszły i została jedna duża (ale powoli się zmniejsza )
zastanawiałam się nad tym fluorem, ale to chyba nie ma sensu. bo w internecie znalazłam, że opalescence samo zawiera fluor przeciw nadwrażliwości. ja teraz stosuję GC tooth mousse o smaku tropikalnym
annamariar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 15:51   #2539
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Po zapoznaiu się przynajmniej z częścią opinii na forum, zdecydowałam się na Białą Perłę. Od 8.03. zaczęłam wybielanie, ale niestety jeszcze nie widzę żadnych efektów. Pastę stosuję raz dziennie ok.45-60 min dłużej nie daję rady i niestety też pojawia się problem ze ślinotokiem ;( Szczerze mówiąc zwątpiłam czy BP w ogóle mi pomoże, moje ząbki mają niezbyt ładny kolor, ale nie jest to wynik przebarwień, one takie po prostu są odkąd pamiętam ( Czy jest sens stosować ją dalej? Czy BP jest w stanie odbarwić naturalny( chyba kremowo-żółty) kolor zębów na biały?
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 17:17   #2540
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Dziewczyny nawet chcąc stosować paski trzeba iść do dentysty się skonsultować? Bo ja się boje, że mi nie pozwoli.. Gdyż mam sporo wypełnień, na samej górze 6.. na dodatek mam tak ciasno zęby, że wszelkie ubytki robią się na łączeniach zębów które ciężko zauważyć, dopiero po zdobieniu zdjęcia je widać. Dlatego obawiam się, że przez te wypełnienia nic z tego..
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 02:19   #2541
annamariar
Raczkowanie
 
Avatar annamariar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
GG do annamariar
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Nie wiem, czy trzeba iść. Ale mam ten sam problem z zębami co ty i też bardzo dużo wypełnień i dentystka mi pozwoliła - tylko niektóre wypełnienia będę musiała wymienić ze względu na kolor. Używałam opalescence i było ok
annamariar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 12:24   #2542
julk44
Raczkowanie
 
Avatar julk44
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 493
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

hej ja wczoraj odebrałam moje odlewy i żel opalescence 20% od dentysty, dałam 500zł. Pierwszą noc mam już za sobą, ale powiem szczerze że jak dla mnie to straszny dyskomfort te nakładki. Od żelu bolało mnie trochę dziąsło wieczorem, ale za to w nocy obudziłam się z takim bólem zęba, że myślałam że się za przeproszeniem zesram. Dzisiaj też mam zęby wrażliwe, trochę pobolewają, ale efekty już widać i nie mogę sobie wyobrazić mojego uśmiechu po wykorzystaniu jeszcze trzech strzykawek żelu.
Pozdrawiam
julk44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 19:52   #2543
Ca69
Raczkowanie
 
Avatar Ca69
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 41
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Cytat:
Napisane przez julk44 Pokaż wiadomość
hej ja wczoraj odebrałam moje odlewy i żel opalescence 20% od dentysty, dałam 500zł. Pierwszą noc mam już za sobą, ale powiem szczerze że jak dla mnie to straszny dyskomfort te nakładki. Od żelu bolało mnie trochę dziąsło wieczorem, ale za to w nocy obudziłam się z takim bólem zęba, że myślałam że się za przeproszeniem zesram. Dzisiaj też mam zęby wrażliwe, trochę pobolewają, ale efekty już widać i nie mogę sobie wyobrazić mojego uśmiechu po wykorzystaniu jeszcze trzech strzykawek żelu.
Pozdrawiam
Dobry stomatolog powinien zaproponowac ci jeszcze srodek na nadwrazliwosc - ktory bardzooo pomaga przy wybielaniu, gdy bolą ząbki.

On rowniez jest w takiej samej strzykawce jak zel.

Pozdrawiam
Ca69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 12:01   #2544
julk44
Raczkowanie
 
Avatar julk44
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 493
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Hej dziewczyny. Ja mam już za sobą 2 noc z opalescence 20% i mam dzisiaj taką straszną nadwrażliwość zębów, że chyba nie dam sobie rady. Od samego rana bolą mnie wszystkie zęby na dole i nie wiem jak mam sobie z tym poradzić. Do tego ten żel tak mi podrażnił dziąsła, że kompletnie nie wiem co mam robić. Z efektów już jestem zadowolona, ale rozsądek podpowiada mi żeby dać sobie na razie spokój z tym wybielaniem i dać zębom chociaż trochę odpocząć.
julk44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 12:09   #2545
julk44
Raczkowanie
 
Avatar julk44
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 493
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Cytat:
Napisane przez Ca69 Pokaż wiadomość
Dobry stomatolog powinien zaproponowac ci jeszcze srodek na nadwrazliwosc - ktory bardzooo pomaga przy wybielaniu, gdy bolą ząbki.

On rowniez jest w takiej samej strzykawce jak zel.

Pozdrawiam
No właśnie on kazał mi kupić żel elmex na nadwrażliwość. A co do wrażeń po drugiej nocy, to dzisiaj dopiero jest szał w trampkach. Z bólu to prawie pod biurko wpadam. Bolą mnie wszystkie zęby na dole, nadwrażliwością tego raczej tego nie można nazwać. Nawet nie mogę mówić, nie wspominając już o jedzeniu i piciu. Chyba muszę zrobić sobie przerwę...
julk44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 12:42   #2546
Martika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 71
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witam wszystkie wizażanki z zębami w plamki po wybielaniu Jakiś czas temu pisałam, że mam taki właśnie problem. W tej chwili minęło 1,5 miesiąca od wybielania i mogę stwierdzić, że przez ten czas plamki całkowicie zniknęły i kolorek ładnie się wyrównał. Jednak śnieżnobiały (dosłownie) kolor, jaki miałam bezpośrednio po wybielaniu, zanim zaczęły pojawiać się plamki, niestety zniknął razem z nimi Niedawno byłam jednak na konsultacjach u stomatologa w tej sprawie i okazało się, ku mojemu ogromnemu zdziwieniu i jeszcze większemu zadowoleniu, że mimo wszystko kolor moich zębów w tej chwili to B1! Jak twierdzi stomatolog, ta biel bezpośrednio po stosowaniu opalescence, jak i plamki, które pojawiły się gdy tylko przestałam stosować preparat, były wynikiem odwodnienia zębów. Teraz (ale dopiero po prawie 1,5 miesiąca) moje zęby mają jednolity, jasny ale zarazem naturalny kolor Czego i Wam życzę! W razie pytań służę pomocą. Pozdrawiam!
Martika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 18:49   #2547
Cassis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Witam Od 2 dni stosuje zel Opalescence 35% wraz z nakladkami wykonanymi przez stomatologa. Chcialam sie zapytac co moge jesc i pic, aby to nie zaszkodzilo kuracji. Słyszałam, ze plyny, ktore moga zabarwic zeby w czasie kuracji i 2 tyg. po, powinno sie pic przez rurke. Czy to prawda? a takze czy jedzenie cytrusow moze szkodzic w jakims stopniu kuracji??
Pozdrawiam
Cassis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 07:46   #2548
Ca69
Raczkowanie
 
Avatar Ca69
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 41
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Cytat:
Napisane przez julk44 Pokaż wiadomość
No właśnie on kazał mi kupić żel elmex na nadwrażliwość. A co do wrażeń po drugiej nocy, to dzisiaj dopiero jest szał w trampkach. Z bólu to prawie pod biurko wpadam. Bolą mnie wszystkie zęby na dole, nadwrażliwością tego raczej tego nie można nazwać. Nawet nie mogę mówić, nie wspominając już o jedzeniu i piciu. Chyba muszę zrobić sobie przerwę...
No niestety niektorzy maja tak nadwrazliwe zeby ze bol jest masakryczny dlatego tak jak mowisz zrob sobie przerwe, stosuj ten zel elmex .. chociaz nie wiem czy on ci pomoze bo kolezanka moja go stosowala bez efektu ( na allegro są strzykawki ze srodkiem na nadwrazliwosc i to pomoze ci w 100% )
Powodzenia
Ca69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 11:19   #2549
Amira_2007
Rozeznanie
 
Avatar Amira_2007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 914
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Dziewczyny czy któraś z was wybielała zęby z użyciem lampy Bio White Accelerator? Ja zastanawiam się nad ta metodą, nie chce mi si bawić z nakładkami przez kilka tygodni. Ciekawa jestem rezultatów.
Amira_2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 11:47   #2550
lapetite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

hej dziewczyny....
zwracam sie do tych co juz wybielily zabki metoda nakladkowa i udalo im sie przez czas stosowania nakladek jak i 2 tyg po , stosowac biala diete. jak wam sie to udalo?????? ja jakis miesiac temu wybielalam, ale nie dalam rady i efekt nie jest taki jak pragnelam.... nie potrafilam sie ograniczyc do bialego jedzenia...czesto zapominalam sie i jadlam np spaghetti bolognese czy tez nie potrafilam calkowicie kawy odstawic......powiedzcie mi jak to zrobic by przez 3 tyg tylko jesc biale???? pozdrawiam
lapetite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.