kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-03, 21:37   #3601
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Podobną konsystencję mają Adorned, ale jest teraz ostatni dzwonek zeby je dostać. Zamykają sklep na jakiś zcas po 7 września.
Konsystencję może tak, ale krycie niestety nie.

Ja też dostałam trzy sample i w każdym nieco inna pojemność, może nie aż 1/3 i 2/3, ale zauważalna gołym okiem.

Zachorowałam teraz na Lucy Light choć mam pełnowymiarowca Original. Wymieniłabym, ale nie wiem, jak będzie zimą, kiedy cera mi się naprawdę zmienia.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 11:33   #3602
lejla11
Raczkowanie
 
Avatar lejla11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
GG do lejla11
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Witajcie ponownie

jestem od jakiegoś czasu zachwycona Lucy, jednak pojawił się pewien problem. Po kilku godzinach, moja strefa T niezmiernie się świeci, i nie pomaga wcześniej zaaplikowany puder, też z Lucy. Wzięłam ten Light, gdyż bałam się, że inny mnie wysuszy, u mnie z tym łatwo.
Mam cerę mieszaną, z tendencją do przetłuszczania się w strefie T, przy użyciu kosmetyków do cery trądzikowej czy tłustej, szybko wysycham na wiór... pojawiają się skórki.

Co radzicie jak primer, albo puder na Lucynę. Zależy mi by już kontynuować mineralną pielęgnację, bądź jak najbardziej naturalną.

Edytowane przez lejla11
Czas edycji: 2011-09-07 o 11:34
lejla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 12:01   #3603
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez lejla11 Pokaż wiadomość
Witajcie ponownie

jestem od jakiegoś czasu zachwycona Lucy, jednak pojawił się pewien problem. Po kilku godzinach, moja strefa T niezmiernie się świeci, i nie pomaga wcześniej zaaplikowany puder, też z Lucy. Wzięłam ten Light, gdyż bałam się, że inny mnie wysuszy, u mnie z tym łatwo.
Mam cerę mieszaną, z tendencją do przetłuszczania się w strefie T, przy użyciu kosmetyków do cery trądzikowej czy tłustej, szybko wysycham na wiór... pojawiają się skórki.

Co radzicie jak primer, albo puder na Lucynę. Zależy mi by już kontynuować mineralną pielęgnację, bądź jak najbardziej naturalną.
Glinkę (odpowiednią mieszankę kolorystyczną żółtej/zielonej/białej), dry flo, zwykłę skrobię ziemniaczaną lub kukurydzianą(tylko nie mąkę w przypadku kukurydzy), pudry z Bu.
Obowiązuje tu metoda prób i błędów dlatego uważam, że nie należy inwestować w drogie primery/finiszery. Ja ostatnio jestem zafascynowana działaniem cynku PCA. Do kupienia w naturalisie lub w gotowych produktach typu tonik dax no problem lub iwostin purritin remover(ale ma kwas więcej raczej nie nadaje się na dzień). Mnie cynk prawie całkowicie hamuje przetłuszczanie. W takiej formie jak wyjdę, tak wracam.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 12:03   #3604
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Mnie light bardziej wysusza niż orginal... Napiszę Ci co się u mnie sprawdziło jeśli chodzi o pielęgnację. Po pierwsze dobrze nawilżaj/ natłuszczaj nawet twarz na noc. Mnie to baaardzo pomogło, absurdalnie najmocniej świecą się mocno wysuszone partie - właśnie T, toteż na noc gruba warstwa czegoś regenerującego, odbudowującego. Przy tak dobrze natłuszczonej buzi, nie trzeba niczego kłaść pod lucynę, ja rano tylko micelem przecieram i hydrolatem psikam i jest bosko. Natomiast jeśli dalej widzisz błyszczenie, puder bambusowy z BU jest 100% naturalny, niedrogi i moim zdaniem skuteczny. Zarówno pod, jak i na podkład. Eksperymentuj.
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 23:53   #3605
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A u mnie Lucy przestała się warzyć, złazić i świecić się dopiero odkąd nakładam pod nią 1-2 warstwy podkładu Meow... potem na wierzch jedną warstwę Lucy Light (w ciepłe dni) lub Original (chłodniejsze) i mat prawie cały dzień... aż mi momentami przeszkadza, że skóra nie nabiera nawet lekkiego, zdrowego błysku. Z samą Lucy próbowałam chyba wszystkiego - puder bambusowy, ryżowy, diamentowy, perłowy, primery takie, śmakie i różne inne, puder balancing z Meow (świetny zresztą, używam już regularnie jako primera i czasem na noc) i całej masy innych cudów, to samo z kremami i bez nich - zawsze COŚ było nie tak... Tak że sama nie wiem co jest grane. Sam podkład Meow jest dla mnie za suchy (no i miałam olbrzymi problem z kolorem), może mieszanka tych dwóch sprawia, że nabierają idealnej konsystencji, formuły dla mojej łojotokowej skóry?
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 09:09   #3606
lejla11
Raczkowanie
 
Avatar lejla11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
GG do lejla11
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

dobra, postaram się o nawilżenie dobre i poeksperymentuje z pudrami z BU. nie chcę rezygnować z Lucy tylko dlatego, daje piękny efekt!
lejla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 13:45   #3607
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez lejla11 Pokaż wiadomość
Witajcie ponownie

jestem od jakiegoś czasu zachwycona Lucy, jednak pojawił się pewien problem. Po kilku godzinach, moja strefa T niezmiernie się świeci, i nie pomaga wcześniej zaaplikowany puder, też z Lucy. Wzięłam ten Light, gdyż bałam się, że inny mnie wysuszy, u mnie z tym łatwo.
Mam cerę mieszaną, z tendencją do przetłuszczania się w strefie T, przy użyciu kosmetyków do cery trądzikowej czy tłustej, szybko wysycham na wiór... pojawiają się skórki.

Co radzicie jak primer, albo puder na Lucynę. Zależy mi by już kontynuować mineralną pielęgnację, bądź jak najbardziej naturalną.
Moim zdaniem spróbować coś z krzemionka (puder bambusowy, ryżowy itd.), a jeśli się nie sprawdzi to możne puder perłowy? Zawiera węglan wapnia i aminokwasy. W połączeniu z jedwabiem nadałby bardziej jedwabisty film.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 15:52   #3608
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Moim zdaniem spróbować coś z krzemionka (puder bambusowy, ryżowy itd.), a jeśli się nie sprawdzi to możne puder perłowy? Zawiera węglan wapnia i aminokwasy. W połączeniu z jedwabiem nadałby bardziej jedwabisty film.
Wyczytałam gdzieś że cynk PCA z Naturalisa pomaga, mam zamiar spróbować bo moja strefa T też błyszczy
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 16:46   #3609
KarolajnaQ19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 28
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

dziewczyny gdzie mogę kupić podkład Lucy Minerals? na allegro nie ma , a z oficjalnej strony drogo samej zamawiac , skad je bierzecie?

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

ps. jesli ktoras ma do sprzedania to z chęcią odkupie ;-)
KarolajnaQ19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 17:56   #3610
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez KarolajnaQ19 Pokaż wiadomość
dziewczyny gdzie mogę kupić podkład Lucy Minerals? na allegro nie ma , a z oficjalnej strony drogo samej zamawiac , skad je bierzecie?

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

ps. jesli ktoras ma do sprzedania to z chęcią odkupie ;-)

Jak to drogo? zagladalas w ogóle na strone Lucy? Przeciez jest w tej chwili darmowa wysylka-masz info na pierwszej stronie:
FREE SHIPPING on ALL Orders!
for US and International Orders
for a limited time only

dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 19:37   #3611
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez KarolajnaQ19 Pokaż wiadomość
dziewczyny gdzie mogę kupić podkład Lucy Minerals? na allegro nie ma , a z oficjalnej strony drogo samej zamawiac , skad je bierzecie?

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

ps. jesli ktoras ma do sprzedania to z chęcią odkupie ;-)
http://allegro.pl/listing.php/search...1b45ce82fe39d8

następnym razem szukaj/czytaj dokładnie.
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 17:04   #3612
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Do mnie dzisiaj przyszła paczuszka. Jestem zachwycona pędzlem do różu. Jest taki miękki. Zastanawiam się czy nie dokupić flat topa z lucy (teraz mam edm).
Dziewczyny czy zdarzyło Wam się, żeby Annie przysłała inny odcień podkładu? Mi niestety tak zamawiałam creamy olive dostałam creamy bisque. Na szczęście różnica nie jest duża.
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 21:21   #3613
lejla11
Raczkowanie
 
Avatar lejla11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
GG do lejla11
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja też dzisiaj otrzymałam paczkę! Jestem szczęśliwa, że dotarła cało i zdrowa
W mailach ustaliłyśmy, że dostanę próbki cieni, ale niestety nie dostałam ani próbek ani karteczki... troszkę jestem tym zawiedziona.

Co do zamówienia wszystko się zgadza, nawet zmiana odcienia podkładu, następnego dnia po złożeniu zamówienia przez mnie wyszła bez szwanku.
Póki co chciałam się z Wami podzielić zdjęciami moich próbek. Dobrałam kolor soft beige ( mam raczej śniadą karnację) i zamówiłam próbki z wszystkich formuł. Jakie było moje zdziwienia, formuła light jest jaśniejsza od original, tak jakby był to kolejny odcień...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (41,3 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (65,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (65,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (66,2 KB, 26 załadowań)
lejla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 08:32   #3614
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy zdarzyło Wam się, żeby Annie przysłała inny odcień podkładu? Mi niestety tak zamawiałam creamy olive dostałam creamy bisque. Na szczęście różnica nie jest duża.
Koniecznie napisz do Annie!!! Jakoś Ci ti powinna wynagrodzić, poza tym niech wie, że zdarzyła się pomyłka aby zapobiegać kolejnym. Pozdrawiam!
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 08:45   #3615
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez lejla11 Pokaż wiadomość
Witajcie ponownie

jestem od jakiegoś czasu zachwycona Lucy, jednak pojawił się pewien problem. Po kilku godzinach, moja strefa T niezmiernie się świeci, i nie pomaga wcześniej zaaplikowany puder, też z Lucy. Wzięłam ten Light, gdyż bałam się, że inny mnie wysuszy, u mnie z tym łatwo.
Mam cerę mieszaną, z tendencją do przetłuszczania się w strefie T, przy użyciu kosmetyków do cery trądzikowej czy tłustej, szybko wysycham na wiór... pojawiają się skórki.

Co radzicie jak primer, albo puder na Lucynę. Zależy mi by już kontynuować mineralną pielęgnację, bądź jak najbardziej naturalną.
Spróbuj mieszankę Dry flo z jedwabiem z Mazideł. Też miałam taki problem, próbowałam różnych primerów, ten u mnie najlepiej się sprawdza.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 10:21   #3616
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
(...)Dziewczyny czy zdarzyło Wam się, żeby Annie przysłała inny odcień podkładu? (...)
Zdarzyło mi się, że przysłano próbkę zamiast zamówionego pełnowymiarowego opakowania.

Napisałam i w następnym tygodniu miałam już Biga
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 19:11   #3617
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Dziewczyny kochane, dajcie mi linkę do odcieni, miałam i zgubiłam :-(
__________________
Jeszcze w zielone gramy...
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 19:16   #3618
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane, dajcie mi linkę do odcieni, miałam i zgubiłam :-(

http://mineralnekosmetyki.pl/2011/02/monotematycznie-ostatnio-bardzo-czyli-ponownie-lucy/
__________________







Edytowane przez BigMama
Czas edycji: 2011-09-16 o 19:20
BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 19:20   #3619
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Dziękuję pięknie BigMamo
__________________
Jeszcze w zielone gramy...
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 17:52   #3620
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

szybciutko dostałam swoją paczuszkę, w 2 tygodnie! zamawiałam special offer nr 2(podkład, wykończenie, róż i cień), wysyłka darmowa. nie dostałam gratisu wrześniowego,którym się chwalą (ambrosia lip balm), ale może tyle promocji na raz już się nie łączy
__________________
"Dlaczego wszystko jest tak proste póki nie przytrafi się Tobie?"
basior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:11   #3621
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Alez łączy się, łączy - wyraźnie jest napisane w ofercie

Cytat:
Plus you will receive the Free Gift with Purchase, an Ambrosia Lip Dip.

napisz, że nie dostałaś , to Ci doślą
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 21:21   #3622
cynaamonka
Wtajemniczenie
 
Avatar cynaamonka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa & okolice
Wiadomości: 2 293
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Potwierdzam, że się łączą - ja też dziś dostałam moją przesyłkę, brałam zestaw 2 podkłady + róż + cień i w gratisie dostałam pomadkę a do tego ekstra próbkę cienia
cynaamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 08:16   #3623
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja też dostałam gratisy, jak zamawiałam zestaw, oraz próbkę Afterglow - bardzo fajny rozświetlacz
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 08:39   #3624
cynaamonka
Wtajemniczenie
 
Avatar cynaamonka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa & okolice
Wiadomości: 2 293
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny poradźcie mi proszę. Znalazłam w Lucy swój idealny kolor - Bisque to kolor mojej skóry, efekt jest cudny, jak z Photoshopa dosłownie, nie mogę się nacieszyć. Ale jest jeden problem - pod oczami jest widoczny. Nie nakładam specjalnie podkładu w tym miejscu, jest go ot tyle, ile się trafi przypadkiem kiedy wcieram go w policzki. Z innymi minerałami tak nie mam, tylko Lucy mi się uwidacznia w tym miejscu. Pod oczy nakładam krem z 15minut przed nakładaniem podkładu, gdy się pędzluję to krem jest już wchłonięty. Mam formułę light. Może któraś z Was miała podobny problem i wie jak to rozwiązać?
cynaamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 09:09   #3625
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Może wymieszaj trochę podkładu z jakimś olejkiem? Może być migdałowy, jojoba itp?
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 22:27   #3626
cristilla
Raczkowanie
 
Avatar cristilla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sama nie wiem;)
Wiadomości: 180
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Kliknęłam biga na tej aukcji z allegro, nigdy nie miałam Lucy. Koloru też nie wiedziałam jak dobrać, wzięłam creamy bisque.
Wstyd się przyznać, ale nigdy nie korzystałam z pay pala i nie znam angielskiego
Jak mi podpasuje, to jakoś ogarnę te stronę...

Edit: Na allegro nie było już odcienia, tak więc już paypala umiem obsługiwać
Original kolor bisque do mnie leci.
Mam takie głupie pytanie, kto te paczuszki przywozi?
__________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.

Edytowane przez cristilla
Czas edycji: 2011-10-03 o 16:16
cristilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 17:17   #3627
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Poczta Polska, przesyłki nie są rejestrowane.
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 17:35   #3628
cristilla
Raczkowanie
 
Avatar cristilla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sama nie wiem;)
Wiadomości: 180
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dzięki
__________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.
cristilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 14:17   #3629
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Hej dziewczyny

Stosuję minerały już od prawie 2 lat a od półtora roku używam Lucy jednak chyba nie trafiłam jeszcze z kolorem, który by pasował mi idealnie Dlatego proszę Was o pomoc, zrobiłam dzisiaj zdjęcia twarzy i szyi bez makijażu i chciałabym abyście mi pomogły dobrać odcień z Lucy chciałam zamówić na zimę pełnowymiarowe opakowanie, teraz stosuję Creamy Olive (myślę, że wyglądam trochę na chorą w tym podkładzie), latem używałam Creamy Bisque, kiedyś jeszcze używałam próbkę Cream ale nie pamiętam jak wyglądałam.
Sama już nie wiem w co celować więc błagam o pomoc

Mogę powiedzieć tylko tyle, że szyję mam całkowicie w innej tonacji niż twarz, jak patrzę w lustro to szyja jest żółta lub też neutralna a twarz bardziej chyba różowa
Same oceńcie

Dzięki !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (27,7 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (22,6 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (23,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11 w domu.jpg (22,4 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12 w domu.jpg (19,9 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16w domu.jpg (21,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (20,4 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (19,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (22,1 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13 w domu.jpg (13,4 KB, 28 załadowań)
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk

Edytowane przez aniuska18032
Czas edycji: 2011-10-13 o 19:23
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 18:43   #3630
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

aniuska18032 pozwolisz, że podepnę się pod Twoje pytanie? Niestety mam ten sam problem z Lucy co Ty a nie chcę go mieć, bo uwielbiam ten podkład. Oglądając Twoje zdjęcia miałam wrażenie, że widzę siebie. Również mam żółtawą szyję i nieco różowawą twarz, chociaż i na niej przebijają jakieś żółte tony. Zamówiłam sobie miksy z Lucy 85% fair i 15% bisque w dwóch formułach, jednak to nie było to. Postanowiłam je nieco przyciemnić. Dodałam nieco brązowego tlenku żelaza i szczyptę ultramaryny. Jeden z podkładów dociągnęłam do całkiem niezłego koloru, który z powodzeniem używam. Niestety drugi zniszczyłam za dużą ilością ultramaryny.

Powiedz proszę jakich kolorów z innych firm używałaś/używasz?


Wizażanki pomóżcie! Może któraś z Was ma podobną cerę i udało jej się dobrać coś z Lucy, albo stworzyć udany mix?

Z góry dziękuję
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.