kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-20, 09:07   #781
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

he, napisałam wczoraj mail do Anne by pomogła mi dobrać odcień. W mailu zawarłam zdjęcia ( w tym te porównujące EDM i Lucy) i Anne napisała że Bisque jest znakomity dla mnie i teraz nie wiem co ja mam brać Bisque ma za dużo czerwonych tonów w sobie, owszem ślicznie się wtapia ale na początku robi mi plamy (zaraz po aplikacji) i muszę go porządnie rozetrzeć.

To mail od Anne
Cytat:
Hi Agnieszka!

You are just adorable! I love your pictures and how you did the comparisons. Your big blue eyes are so pretty! In the photos you can even see the little flecks of green in your eyes.

I think the Bisque looks great. It matches your neck and I don't see it. It just looks like you have great skin.

Do you think that you need to try more shades? In the photos it looks really nice.

Thanks for sending me your pictures and for your kind words. Your English is excellent. I don't even know one word of Polish, and it amazes me how many people around the world have studied English. I took German in high school, but I only remember a few words.


Sincerely,

Annie

www.lucyminerals.com

oczywiście na koniec mojej skleconej po ang epopei dodałam że przepraszam że mój angielski jest średni
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 09:10   #782
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
he, napisałam wczoraj mail do Anne by pomogła mi dobrać odcień. W mailu zawarłam zdjęcia ( w tym te porównujące EDM i Lucy) i Anne napisała że Bisque jest znakomity dla mnie i teraz nie wiem co ja mam brać Bisque ma za dużo czerwonych tonów w sobie, owszem ślicznie się wtapia ale na początku robi mi plamy (zaraz po aplikacji) i muszę go porządnie rozetrzeć.

To mail od Anne

oczywiście na koniec mojej skleconej po ang epopei dodałam że przepraszam że mój angielski jest średni
Ale Ci ładnie odpisała
Ja bym jej zaufała, mogłabyś przy okazji big-a kupić jeszcze parę próbek, a jeśli znajdziesz coś lepszego, to na bank, znajdzie się chętny na Twojego big-a.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2010-03-20 o 09:19
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 09:13   #783
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

i szybko odpisała bo wysłałam maila (bardzo długiego) wczoraj późnym wieczorem a odp była 3 godz. później.
Nie zaryzykuję biga bisque przed zakupem innych odcieni-light czy cream. Zwłaszcza ten ostatni mnie zainteresował
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 09:20   #784
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
i szybko odpisała bo wysłałam maila (bardzo długiego) wczoraj późnym wieczorem a odp była 3 godz. później.
Nie zaryzykuję biga bisque przed zakupem innych odcieni-light czy cream. Zwłaszcza ten ostatni mnie zainteresował
Ehh... w sumie tez bym tak nie zrobiła, a to dlatego, że kobiety nigdy nie uwierzą, że lepiej być nie może
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 09:30   #785
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
i szybko odpisała bo wysłałam maila (bardzo długiego) wczoraj późnym wieczorem a odp była 3 godz. później.
Nie zaryzykuję biga bisque przed zakupem innych odcieni-light czy cream. Zwłaszcza ten ostatni mnie zainteresował
Aga jeżeli na zdjęciu masz na sobie bisque to faktycznie świetnie się wtopił.
Ja mam trzy próbki light, cream , bisque(który poleciał w świat) przy czym ten ostatni nawet nie nakładałam, bo wydał mi się zbyt ciemny.Wczoraj miałam na sobie light( na połowie twarzy bo na drugiej pixie) a dziś znów testuje cream.Obydwa mi pasują i nie wiem który lepiej ale chyba light ... no i czekam jeszcze na pale olive.
Na twoim miejscu wstrzymałabym się z tym bigiem jeszcze
edit: jakimi komplementami cię Anne obsypała

Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-03-20 o 09:34
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 10:14   #786
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Aga jeżeli na zdjęciu masz na sobie bisque to faktycznie świetnie się wtopił.
Ja mam trzy próbki light, cream , bisque(który poleciał w świat) przy czym ten ostatni nawet nie nakładałam, bo wydał mi się zbyt ciemny.Wczoraj miałam na sobie light( na połowie twarzy bo na drugiej pixie) a dziś znów testuje cream.Obydwa mi pasują i nie wiem który lepiej ale chyba light ... no i czekam jeszcze na pale olive.
Na twoim miejscu wstrzymałabym się z tym bigiem jeszcze
edit: jakimi komplementami cię Anne obsypała

No właśnie pale olive będę mieć z wymianki a cream i light zamówię sobie w dwóch formułach

Papeterio, skoro myślisz że Tobie pasuje i Light i Cream to mogłabyś opisać te dwa kolory? Jak się mają do siebie?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-03-20 o 10:15
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 10:18   #787
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Kochane może któraś chciała by się pozbyć Pale Olive?
Bo właściwie tylko ten odcień z Lucy mnie interesuje...
Oczywiście wszelkie koszty pokryję
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 12:13   #788
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Czy któraś z Was mogła by porównać do siebie 4 formuły? Ja zamówiłam OCC i OCS zapominając o Oryginalnej. Własnie mam na sobie OCS Light Medium, jest ok ale mam wrażenie lekkiego połysku.
Odnośnie koloru to mam dylemat pomiędzu Light, Light Medium i Bisque. Wszystkei według mnie są do siebie zbliżone i nie chciałabym popadać w obsesję odnośnie dobrania koloru, w porównaniu do tego jaki miałam dotychczas True Ivory Mebelline.
Ponieważ jestem nowicjuszką odnosie minerałów to powiem co mi sie najbardziej podoba. Nakładanie podkładu pędzlem jest tym co najbardziej lubię, czasami nakładałąm zwykły puder w kamieniu pędzlem i to uważam jest wielka wygoda.
Odnośnie Lucy, to oczywiście na początku przesadziłam i zrobiłam maskę. Za drugim razem zrobiłam "pac pac" na całej twarzy a potem rozcieranie i jest ok.
Na razie największą zaletą tego podkładu jest krycie
gorica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 13:12   #789
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

No właśnie pale olive będę mieć z wymianki a cream i light zamówię sobie w dwóch formułach

Papeterio, skoro myślisz że Tobie pasuje i Light i Cream to mogłabyś opisać te dwa kolory? Jak się mają do siebie?
Cream to żółtek a light bardziej w róż, brzoskwinke wpada i chyba jest troche jaśniejszy.. .Wrzucam nie specjalne zdjęcie, które już tu kiedyś umieściłam, ale troche widać.
Po lewej light w środku bisque po prawej cream.Roztrarty na dłoni bardziej kolorystycznie pasuje mi light, ale to nie twarz wiadomo.
Patrzałam przed chwilą w lusterko i nic mi się nie odcina odcień idealny z szyją a mam na sobie cream.
Jutro może nie, ale w poniedziałek wysmaruje się połową light , połową cream i zobaczę który lepszy, nie mam na tyle dobrego aparatu co by mą paszczę wrzucać na wątek
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 14:19   #790
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Gdy wchodze na stronke Lucy ,Norton mi wyskakuje "Site is Unsafe"
U Was wszystko w porzadku?
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 14:30   #791
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Gdy wchodze na stronke Lucy ,Norton mi wyskakuje "Site is Unsafe"
U Was wszystko w porzadku?
u mnie ok , firewall nie krzyczy
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 15:21   #792
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

U mnie tak samo, avast siedzi cicho...
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 15:54   #793
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

już wiem, o co chodzi z tym coffeeberry
za chwilkę sklecę jakąś sensowną wypowiedź, ale niestety, nie będę mogła przestawić załącznika, który dostałam w długim mailu od Annie, ponieważ zawiera on treści poufne
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 16:03   #794
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
już wiem, o co chodzi z tym coffeeberry
za chwilkę sklecę jakąś sensowną wypowiedź, ale niestety, nie będę mogła przestawić załącznika, który dostałam w długim mailu od Annie, ponieważ zawiera on treści poufne
czyli, ze masz nam cos zlego do powiedzenia Kasienko..?

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2010-03-20 o 16:11
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 16:16   #795
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

sprawa wygląda następująco:
Annie używała w swoich podkładach Coffeeberry, który jak się okazuje jest zastrzeżonym produktem i tylko jedna firma ma do niego wszelkie prawa. Nie tylko, jeżeli chodzi o wykorzystywanie coffeeberry w produktach, ale także do samych nazw włącznie z Coffeberry, Coffee Berrry, Coffeeberry extract)

Dostała pismo na kilkanaście stron od prawników tejże firmy z prośbą (...) o zaprzestanie używania określenia Coffeeberry na swojej stronie, a także o przedstawienie nazwy firmy, od której Annie zakupiła sproszkowaną formę Coffeeberry.

Do chwili, gdy firma, która ma prawa własności do tego składnika i wszystkiego, co z nim związane, nie sprawdzi, czy rzeczywiście jest to ich produkt, Annie nie ma w świetle prawa możliwości używania go w swoich podkładach ani pisania o nim na swojej stronie.
Została poproszona o usunięcie wszystkich informacji o tym składniku, a także o zniszczenie wszelkich materiałów pisemnych zawierających jakiekolwiek notatki o Coffeeberry, łącznie z opakowaniami, naklejkami czy ulotkami.

Samej Annie jest bardzo przykro z tego powodu, ponieważ dostawca, od którego Annie kupowała Coffeeberry nic nie wspominał o tym, iż nie jest licencjowanym sprzedawcą tego produktu.
Jest bardzo zmartwiona, ponieważ cała ta historia kosztowała ją sporo nerwów, a takze nakładów finansowych związanych z wydrukowaniem kolejnych 4000 nowych broszurek, naklejek, reorganizacją produkcji itd.

Jednakże, ma w planach - być moze już w przyszłym tygodniu - rozpocząć prace z nowym antyoksydantem (green coffee bean extract) i ma nadzieję, że nowa droga, choć trudna na początku, na końcu okaże się być znacznie jaśniejsza i że wszystko będzie ok.
Co do samego green coffee bean extract -
także jest bardzo skutecznym antyoksydantem i ma właściwości antybakteryjne. Początkowo był używany przy leczeniu oparzeń. Także przygląda się się jeszcze jednemu ekstraktowi (z liści oliwek) i niebawem będzie go testować.

Tyle od Annie...
a, napisała mi również, że "
Your friend Agnieszka is adorable. She just sent me some additional photos today. She is a beautiful woman to begin with, but after applying her mineral makeup she looks like a model or celebrity!" czyli Aguś, to o Tobie
(bo rozmawiałyśmy o tym, że ma naprawdę sporo zamówień i dostaje wiele maili z Polski i wczoraj dostała jeden nawet ze zdjęciami)
(w tłumaczeniu "twoja znajoma Agnieszka jest urocza. Wysłała mi kilka dodatkowych zdjęć dzisiaj. Jest piękną kobietą nawet bez makijażu, ale po nałożeniu mineralnych kosmetyków wygląda jak modelka albo gwiazda" )

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-03-20 o 16:21
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 16:22   #796
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

To się narobiło

To skoro ten sprzedawca nie powiedział jej, ze nie jest licencjonowany (czyli okłamał ją) to jest prawdopodobienstwo, ze ekstrakt nie jest z pewnego źródla?

Oby się wszystko pomyślnie rozwiązałao
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 16:28   #797
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
sprawa wygląda następująco:
Annie używała w swoich podkładach Coffeeberry, który jak się okazuje jest zastrzeżonym produktem i tylko jedna firma ma do niego wszelkie prawa. Nie tylko, jeżeli chodzi o wykorzystywanie coffeeberry w produktach, ale także do samych nazw włącznie z Coffeberry, Coffee Berrry, Coffeeberry extract)

Dostała pismo na kilkanaście stron od prawników tejże firmy z prośbą (...) o zaprzestanie używania określenia Coffeeberry na swojej stronie, a także o przedstawienie nazwy firmy, od której Annie zakupiła sproszkowaną formę Coffeeberry.

Do chwili, gdy firma, która ma prawa własności do tego składnika i wszystkiego, co z nim związane, nie sprawdzi, czy rzeczywiście jest to ich produkt, Annie nie ma w świetle prawa możliwości używania go w swoich podkładach ani pisania o nim na swojej stronie.
Została poproszona o usunięcie wszystkich informacji o tym składniku, a także o zniszczenie wszelkich materiałów pisemnych zawierających jakiekolwiek notatki o Coffeeberry, łącznie z opakowaniami, naklejkami czy ulotkami.

Samej Annie jest bardzo przykro z tego powodu, ponieważ dostawca, od którego Annie kupowała Coffeeberry nic nie wspominał o tym, iż nie jest licencjowanym sprzedawcą tego produktu.
Jest bardzo zmartwiona, ponieważ cała ta historia kosztowała ją sporo nerwów, a takze nakładów finansowych związanych z wydrukowaniem kolejnych 4000 nowych broszurek, naklejek, reorganizacją produkcji itd.

Jednakże, ma w planach - być moze już w przyszłym tygodniu - rozpocząć prace z nowym antyoksydantem (green coffee bean extract) i ma nadzieję, że nowa droga, choć trudna na początku, na końcu okaże się być znacznie jaśniejsza i że wszystko będzie ok.
Co do samego green coffee bean extract -
także jest bardzo skutecznym antyoksydantem i ma właściwości antybakteryjne. Początkowo był używany przy leczeniu oparzeń. Także przygląda się się jeszcze jednemu ekstraktowi (z liści oliwek) i niebawem będzie go testować.

Tyle od Annie...
a, napisała mi również, że "
Your friend Agnieszka is adorable. She just sent me some additional photos today. She is a beautiful woman to begin with, but after applying her mineral makeup she looks like a model or celebrity!" czyli Aguś, to o Tobie
(bo rozmawiałyśmy o tym, że ma naprawdę sporo zamówień i dostaje wiele maili z Polski i wczoraj dostała jeden nawet ze zdjęciami)
(w tłumaczeniu "twoja znajoma Agnieszka jest urocza. Wysłała mi kilka dodatkowych zdjęć dzisiaj. Jest piękną kobietą nawet bez makijażu, ale po nałożeniu mineralnych kosmetyków wygląda jak modelka albo gwiazda" )
Kasiu,
czyli całkiem wyrzuca ten składnik z podkładów? Kurcze, mam nadzieję że nie zmieni to zbytnio ich walorów

ach ta Annie zawstydza mnie nie tylko w mailach do mnie a i do innych

Kasiu, bo ja jej pisałam że mam próbkę jej podkładu od my friend którą ona dobrze zna
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 16:32   #798
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A ja długo nie musiałam czekać na komplementy, po nałożeniu Bisque OCC na jedna połowę twarzy i Creamy Bisque OCS na drugą usłyszałam "czy robiłam coś z twarza bo mam dziś wyjatkowo ładna". Więc Lucy działa, tylko trzeba na prawde mało nakładać. Ja nie widzę za bardzo różnicy pomiędzy tymi dwiema formułami i po przetestowaniu czterech odcieni okazuje się że każdy z nich mógł by być dla mnie czyli: Light, Creamy Bisque, Bisque i Light Medium.
gorica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 16:37   #799
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Aga robisz furorę zagranicą

Nieciekawie wyszło Annie z tym surowcem Wydaje się być bardzo miłą i ciepłą osobą i mam nadzieję że wszystko jej się ułoży

Wczoraj dostałam swoje próbki
Zamówiłam Creamy Bisque i Bisque Original, Creamy Bisque i Bisque OCS, Creamy Bisque Light, Creamy Bisque OCC i Finishing Powder OCS.
Oczywiście była karteczka z podziękowaniami Nie pamiętam już czy podałam dane TŻ-ta do wysyłki czy pobrało je automatycznie z karty ale liścik był zatytułowany "Dear Leszek" Nie mogłam się przestać śmiać jak to zobaczyłam

Dziś testowałam Creamy Bisque OCS na Humektanie. Nakładałam go LHK kolistymi ruchami, starałam się go w miarę dobrze wcierać (mimo że wcześniej jak w ten sposób nakładałam podkłady zawsze od razu się świeciłam, ale pomyślałam co mi tam spróbuję ) Do wykończenia użyłam Finishing Powder OCS. Niestety jednak była tragedia. Momentalnie zaczęło mi się wszystko w strefie T warzyć, nie wspominając o strasznym podkreśleniu suchych skórek Od razu poszłam to zmyć Potem nałożyłam CB w formule Original, też na Humektan, tyle że Flat Topem i stemplując. Jest o wiele lepiej, kolor jest w porządku, nic się nie warzy, wygląda naturalnie. Mimo braku wykończenia nie świecę się. Niestety też strasznie podkreślił mi skórki ale na to na razie nie mam sposobu Teraz każdy podkład mi to robi (mimo że nie używam kwasów ani niczego co by mogło łuszczenie powodować )

Na pewno będę dalej testować podkłady Lucy
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 16:41   #800
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dear Leszek
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 16:47   #801
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
To się narobiło

To skoro ten sprzedawca nie powiedział jej, ze nie jest licencjonowany (czyli okłamał ją) to jest prawdopodobienstwo, ze ekstrakt nie jest z pewnego źródla?

Oby się wszystko pomyślnie rozwiązałao
nie mam pojęcia ja również mam nadzieję, że wszystko się ułoży
choć podkład bez tych dodatków, z tego, co dziewczyny piszą, znacznie się różni (swoją drogą, dwa składniki niby, a taka różnica?)
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Kasiu,
czyli całkiem wyrzuca ten składnik z podkładów? Kurcze, mam nadzieję że nie zmieni to zbytnio ich walorów

ach ta Annie zawstydza mnie nie tylko w mailach do mnie a i do innych

Kasiu, bo ja jej pisałam że mam próbkę jej podkładu od my friend którą ona dobrze zna
niestety, musi go wyrzucić Ja też mam nadzieję, że podkład bez niego będzie równie udany jak z tym nieszczęsnym coffeeberry
Zawstydza, zawstydza... prawdę pisze i to, co my już tu wszystkie dobrze wiemy
Cytat:
Napisane przez gorica Pokaż wiadomość
A ja długo nie musiałam czekać na komplementy, po nałożeniu Bisque OCC na jedna połowę twarzy i Creamy Bisque OCS na drugą usłyszałam "czy robiłam coś z twarza bo mam dziś wyjatkowo ładna". Więc Lucy działa, tylko trzeba na prawde mało nakładać. Ja nie widzę za bardzo różnicy pomiędzy tymi dwiema formułami i po przetestowaniu czterech odcieni okazuje się że każdy z nich mógł by być dla mnie czyli: Light, Creamy Bisque, Bisque i Light Medium.
wszystkie cztery? Light Medium i Light to chyba spora rozbieżność Ja Creamy Bisque uwielbiam, ale już samo Bisque prosiaczka mi robi Fajnie masz, że wszystkie cztery Ci się tak dopasowują
Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość

Oczywiście była karteczka z podziękowaniami Nie pamiętam już czy podałam dane TŻ-ta do wysyłki czy pobrało je automatycznie z karty ale liścik był zatytułowany "Dear Leszek" Nie mogłam się przestać śmiać jak to zobaczyłam

Nie mogłam się oprzeć, przepraszam ...
A adresu do wysyłki Annie nie żąda - automatycznie pobiera z danych przypisanych do karty (bądź paypala)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 17:12   #802
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Dear Leszek
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

Nie mogłam się oprzeć, przepraszam ...
Też tak zareagowałam
Ciekawe czy wie że to męskie imię i jeśli tak to co sobie pomyślała

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
A adresu do wysyłki Annie nie żąda - automatycznie pobiera z danych przypisanych do karty (bądź paypala)
Tak też myślałam ale nie byłam pewna (w ogóle na niego chyba wszystko zacznę zamawiać, nic mu jeszcze nie zaginęło na w sumie jakieś kilkaset zamówień z zagranicznych stron )
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 17:24   #803
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
wszystkie cztery? Light Medium i Light to chyba spora rozbieżność Ja Creamy Bisque uwielbiam, ale już samo Bisque prosiaczka mi robi Fajnie masz, że wszystkie cztery Ci się tak dopasowują
Na prawdę ciężko mi wybrać, który z nich nie nałoże jest ok- chociaż faworytem jest chyba Bisque
gorica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 17:29   #804
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
śliczny avek
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 17:31   #805
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cathy... a jak teraz zamowiłabym podkład?? byłby jeszcze z tym produktem?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 19:18   #806
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

O rany, ale akcja
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 19:31   #807
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Bardzo sie ciesze ze Annie ma takie podejscie
ja szukalam coś o tym skladniku wczesniej, cathy tez i nas kierowalo na strone z tymi drogimi kosmetykami... a u nich nazwa, produkt zastrzezony to naprawde swietosc..

Tzn ciesze sięze Annie nie sciemnia, ze lepsze jeszcze wprowadzi formule, ze dostawca juz nie dostarcza skladnika itp tylko pisze jak jest i wiemy czego sie spodziewac
no lepszego, lepszego
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 20:28   #808
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Bardzo sie ciesze ze Annie ma takie podejscie
ja szukalam coś o tym skladniku wczesniej, cathy tez i nas kierowalo na strone z tymi drogimi kosmetykami... a u nich nazwa, produkt zastrzezony to naprawde swietosc..

Tzn ciesze sięze Annie nie sciemnia, ze lepsze jeszcze wprowadzi formule, ze dostawca juz nie dostarcza skladnika itp tylko pisze jak jest i wiemy czego sie spodziewac
no lepszego, lepszego
No pewnie, tylko zeby podklad pozniej tak samo lezal...
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 20:41   #809
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
Cathy... a jak teraz zamowiłabym podkład?? byłby jeszcze z tym produktem?
Też się właśnie nad tym zastanawiam, tyle, że ja jeszcze bym próbki brała, żeby dobrać kolor.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 21:16   #810
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
Cathy... a jak teraz zamowiłabym podkład?? byłby jeszcze z tym produktem?
a może formuła oryginalna bez coffeeberry jest taka sama, jeżeli chodzi o efekt wizualny i zachowanie się podkładu na skórze ? przecież ten składnik jest tylko dodatkiem, który nie zmienia chyba zbyt wiele w tej materii.
oryginalna formuła nadal ma dodatki w postaci vit. c oraz alantoiny...
myślę, że nie ma co dramatyzować...najpierw trzeba by sprawdzić jak ten podkład bez dodatku coffee berry się zachowuje, a pozniej ewentualnie słać błagalne prośby do Annie o wyskrobanie ze swoich zapasów poprzedniej wersji podkładu.

nie wiem, teoretyzuję tylko oczywiście, bo ja mam biga z coffeeberry i mam cichą nadzieję, że zdążę go zużyć, zanim mi zbrzydnie codzienne używanie tego samego przez kilka lat A wydajny jest niesamowicie
(i oczywiście wciąż będę testować nowości rozmaite, bo jak już powiedziałam - nawet jak jest świetnie, to może może być jeszcze "świetniej" )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.