Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-21, 17:48   #181
MagicPrincess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 1
Smile Odrosty czytaj rozjaśniane końcówki

Oglądałam ostatnio program dotyczący tego typu farbowania. Aby osiągnąć taki efekt, nie wystarczy jedynie zafarbować końcówek, trzeaba użyć conajmniej dwóch odcieni i stopniowo rozjaśniać, nie jest to więc takie proste...

Strasznie mam ochotę na takie końcówki, ale mam wiele obaw. I tu pytanie do dziewczyn, które próbowały już tego.

Mam obawy dotyczące fryzjera, tj. moja fryzjerka powiedziała, że nigdy jeszcze tego nie robiła, ale może się tego podjąć.
Boję się tylko czy niedoświadczony fryzjer będzie potrafił uzyskać taki efekt?
Może macie doświadczenie z tego typu farbowaniem u niedoświadczonych bądź doświadczonych fryzjerów?

Drugie pytanie: mam włosy niefarbowane, naturalne i zastanawiam się czy nie ma tu problemu, czy struktura farbowanych końcówek nie będzie się odróżniać od reszty naturalnej, wiadomo naturalne włosy mają mniejszy połysk itd.

Mam włosy koloru ciemny blond, więc nie wiem też jakiego efektu się spodziewać, zdjęcie poniżej:

(z tym, że mam teraz jakieś 5cm dłuższe, włosy i ciemniejsze, bo zdjęcie było robione po lecie)

Proszę o rady!

Edytowane przez MagicPrincess
Czas edycji: 2011-03-21 o 18:26
MagicPrincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 17:48   #182
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683
Dot.: Jasne końcówki na wlosach blond?

moje ombre ; ) fajne czy farbować całe na brąz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg llllw p2.jpg (52,7 KB, 725 załadowań)
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 18:20   #183
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Jasne końcówki na wlosach blond?

Cytat:
Napisane przez paulqa94 Pokaż wiadomość
moje ombre ; ) fajne czy farbować całe na brąz?

Mnie się baaaardzo podoba
Miałam robić całe na blond ale trafiłam na ta metodę ombre hair i nie mogę przestać o niej myśleć
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 18:57   #184
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Jasne końcówki na wlosach blond?

Cytat:
Napisane przez paulqa94 Pokaż wiadomość
moje ombre ; ) fajne czy farbować całe na brąz?
Fajne, zostaw
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 19:53   #185
miodova
Raczkowanie
 
Avatar miodova
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rio de Świebodzineiro
Wiadomości: 352
Dot.: Jasne końcówki na wlosach blond?

Mi wyszły takie.. w rzeczywistości wyglądają nieco inaczej.
Nie do końca o to mi chodziło, fryzjerka robiła po raz pierwszy, ale w sumie jestem zadowolona, w mieście nikt jeszcze nie ma takich włosków, więc wzbudzam zaciekawienie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1536.jpg (47,2 KB, 1094 załadowań)
__________________
nieustannie spoglądam w Jego oczy, by patrzeć na swoje szczęście.
miodova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 21:15   #186
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Jasne końcówki na wlosach blond?

Cytat:
Napisane przez miodova Pokaż wiadomość
Mi wyszły takie.. w rzeczywistości wyglądają nieco inaczej.
Nie do końca o to mi chodziło, fryzjerka robiła po raz pierwszy, ale w sumie jestem zadowolona, w mieście nikt jeszcze nie ma takich włosków, więc wzbudzam zaciekawienie
ladny masz ten kolor jasny pamietasz moze co to za farba robila ci fryzjerka ? a wlosy masz ciekawe
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 21:51   #187
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Jasne końcówki na wlosach blond?

Cytat:
Napisane przez miodova Pokaż wiadomość
Mi wyszły takie.. w rzeczywistości wyglądają nieco inaczej.
Nie do końca o to mi chodziło, fryzjerka robiła po raz pierwszy, ale w sumie jestem zadowolona, w mieście nikt jeszcze nie ma takich włosków, więc wzbudzam zaciekawienie

bardzo fajnie to wygląda
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 06:15   #188
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Jasne końcówki na wlosach blond?

Cytat:
Napisane przez miodova Pokaż wiadomość
Mi wyszły takie.. w rzeczywistości wyglądają nieco inaczej.
Nie do końca o to mi chodziło, fryzjerka robiła po raz pierwszy, ale w sumie jestem zadowolona, w mieście nikt jeszcze nie ma takich włosków, więc wzbudzam zaciekawienie
Bardzo ładnie Poza tym masz piękne włosy!
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 07:26   #189
MydelkoFa
Przyczajenie
 
Avatar MydelkoFa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 2
Dot.: Odrosty czytaj rozjaśniane końcówki

Ale Ty masz śliczne włosy!!! Post jest już stary, ale jestem ciekawa jak Ci poszło? Bo moim zdaniem bardzo pasowałyby Ci DELIKATNIE rozjaśnione końcówki. Spróbowałaś? Jak efekt??
MydelkoFa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 07:44   #190
miodova
Raczkowanie
 
Avatar miodova
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rio de Świebodzineiro
Wiadomości: 352
Dot.: Jasne końcówki na wlosach blond?

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
ladny masz ten kolor jasny pamietasz moze co to za farba robila ci fryzjerka ? a wlosy masz ciekawe
Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
bardzo fajnie to wygląda
Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie Poza tym masz piękne włosy!
dziękuję za te komplementy dziewczyny
a fryzjerka używała rozjaśniacza, bo jak powiedziała 'farba farby nie rozjaśni'
__________________
nieustannie spoglądam w Jego oczy, by patrzeć na swoje szczęście.
miodova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 19:02   #191
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

A ja cały czas mam dylemat czy ombre hair czy jednak pasemka na całość by szybko dojść do upragnionego blondu z tej mocci ...
ombre hair-mniej zniszczone włosy i długo można ich nie farbować więc odżyją co jest im cholernie potrzebne
pasemka-chyba zmasakrowanie doszczętnie włosów ale posiadanie upragnionego blondu....
Jakieś rady może
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 21:21   #192
virriel
Przyczajenie
 
Avatar virriel
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 25
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Bardzo podobają mi się takie włosy.
Wiem że ciężko znaleźć fryzjera który umie to zrobić. Jak już w którymś salonie słyszeli to okazuje się że jeszcze nikomu nie robili, a ja królikiem doświadczalnym nie chcę być.

Dlatego mam do Was pytanie.

Czy możecie polecić jakiś salon gdzie mogłabym wykonać taką koloryzację?

W grę w chodzi cały Śląsk, ale najlepiej Katowice, następnie Kraków i ostatecznie Warszawa. Chciałabym żeby mnie też cena nie zbiła z nóg, ale jeśli znacie jakiś bardzo dobry (czytaj drogi ) salon to też poproszę o namiary.

Z góry dziękuję.
virriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 21:49   #193
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Oo od razu się podłączam do Twojej prośby bo jeżdżę w tamte okolice do rodziny męża i przetestowałam już 3 fryzjerów i już mam dość
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 21:50   #194
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

ja znalazłam fryzjerkę która chętnie się podejmie takiego farbowania i jest zaufana, więc się umówiłam.
Powiedzcie mi jednak (będe farbować pierwszy raz) ile u Was chcą za taką usługę?
mi Pani powiedziała za farbowanie razem z obcięciem 290zł, hmm mam włosy długie - za piersi :P

załączam zdjęcie (wybaczcie minę) chciałam rozjaśnić o jeden ton na końcówkach. swoje włosy mam w jednolitym kolorze, nieco inaczej wyszły na zdjęciu. to jasny brąz. Opłaca się robić ombre hair, tym bardziej że 300zł drogą nie chodzi ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 192279_1961207596293_1425907894_32401041_8268326_o.jpg (124,8 KB, 894 załadowań)

Edytowane przez Apali
Czas edycji: 2011-03-23 o 21:58
Apali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 08:58   #195
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
ja znalazłam fryzjerkę która chętnie się podejmie takiego farbowania i jest zaufana, więc się umówiłam.
Powiedzcie mi jednak (będe farbować pierwszy raz) ile u Was chcą za taką usługę?
mi Pani powiedziała za farbowanie razem z obcięciem 290zł, hmm mam włosy długie - za piersi :P

załączam zdjęcie (wybaczcie minę) chciałam rozjaśnić o jeden ton na końcówkach. swoje włosy mam w jednolitym kolorze, nieco inaczej wyszły na zdjęciu. to jasny brąz. Opłaca się robić ombre hair, tym bardziej że 300zł drogą nie chodzi ?



Hmmm no może ja się nie znam ale chyba Ta fryzjerke troszke poniosło z ceną za to,że Ci rozjaśni o ton końcówki (gdzie zużyje dużo mniej produktu niż np na pasemka czy farbowanie całej głowy,do tego o wiele krótszy czas usługi),potem głowę umyje,podetnie końcówki i ułoży ja rozumiem,że masz włosy długie ale to nie zmienia postaci rzeczy,że produktów zużyje dużo mniej niż na zwykłe farbowanie,gdzieś w jakimś wątku czytałam,że dziewczynie 60zł za takie coś fryzjerka policzyła.Nie wiem,zrobisz jak uważasz ale ja bym takich pieniędzy nie dała za dużo mniejszą robotę niż farbowanie całej głowy+strzyżenie+modelowa nie(swoją drogą ciekawe ile za takie coś by wzięła).A dla dobrej fryzjerki Ombre hair to żadna filozofia może wykorzystują fakt,że jest to jeszcze mało stosowane wśród zwykłych kobitek i jako,że nowy trend liczą jak za zboże,nie wiem

PS
Piękne włosy i mimo miny zdjęcie urocze
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....

Edytowane przez muciula25
Czas edycji: 2011-03-24 o 08:59
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 10:16   #196
miodova
Raczkowanie
 
Avatar miodova
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rio de Świebodzineiro
Wiadomości: 352
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
ja znalazłam fryzjerkę która chętnie się podejmie takiego farbowania i jest zaufana, więc się umówiłam.
Powiedzcie mi jednak (będe farbować pierwszy raz) ile u Was chcą za taką usługę?
mi Pani powiedziała za farbowanie razem z obcięciem 290zł, hmm mam włosy długie - za piersi :P

załączam zdjęcie (wybaczcie minę) chciałam rozjaśnić o jeden ton na końcówkach. swoje włosy mam w jednolitym kolorze, nieco inaczej wyszły na zdjęciu. to jasny brąz. Opłaca się robić ombre hair, tym bardziej że 300zł drogą nie chodzi ?

Hej
Ja nie mam tak długich włosów jak Ty, ale do krótkich też nie należą.
Robiłam ombre u fryzjerki (zdjęcie kilka postów wyżej) i wzięła za to 80 zł z podcięciem końcówek+ farbowanie odrostów od góry..
więc uważam, że 300 zł to lekka, a nawet trochę więcej niż lekka, przesada!
Śliczne włosy masz
__________________
nieustannie spoglądam w Jego oczy, by patrzeć na swoje szczęście.
miodova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 12:46   #197
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

miodova muciula25 Dziękuje dziewczyny
No właśnie, też wydawało mi się że poniosło ją z ceną, ale myślałam że może się nie znam i farbowanie faktycznie tyle kosztuje. Dodam że cena 290zł jest bez modelowania, bo za prostowanie na szczotce chciała dodatkowo policzyć. Teraz widzę, że chyba babeczka przesadziła - zdecydowanie poszukam kogoś innego a wizytę u niej odwołam. Tak się napaliłam na to ombre hair, że nie odpuszczę, jak kogoś znajdę kto się tego podejmie i będzie w miare zaufany dam Wam znać i wrzuce zdjęcia po.

miodova bardzo ładnie Ci to wyszło! właśnie efekt na ciemniejszych włosach bardzo mi się podoba z jaśniejszymi końcówkami. Zastanawiam się jak to wyjdzie na moich, bo są dużo jaśniejsze, zobaczymy

Edytowane przez Apali
Czas edycji: 2011-03-24 o 12:48
Apali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 14:30   #198
miodova
Raczkowanie
 
Avatar miodova
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rio de Świebodzineiro
Wiadomości: 352
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
miodova muciula25 Dziękuje dziewczyny
No właśnie, też wydawało mi się że poniosło ją z ceną, ale myślałam że może się nie znam i farbowanie faktycznie tyle kosztuje. Dodam że cena 290zł jest bez modelowania, bo za prostowanie na szczotce chciała dodatkowo policzyć. Teraz widzę, że chyba babeczka przesadziła - zdecydowanie poszukam kogoś innego a wizytę u niej odwołam. Tak się napaliłam na to ombre hair, że nie odpuszczę, jak kogoś znajdę kto się tego podejmie i będzie w miare zaufany dam Wam znać i wrzuce zdjęcia po.

miodova bardzo ładnie Ci to wyszło! właśnie efekt na ciemniejszych włosach bardzo mi się podoba z jaśniejszymi końcówkami. Zastanawiam się jak to wyjdzie na moich, bo są dużo jaśniejsze, zobaczymy
Dziękuję, dziękuję
http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyn...eniach/4158156
to jest link do fajnego video, styliści tłumaczą jak to wykonać.
Ja wcześniej byłam u fryzjerki, więc wykonała to nieco inaczej.
__________________
nieustannie spoglądam w Jego oczy, by patrzeć na swoje szczęście.
miodova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 14:44   #199
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez miodova Pokaż wiadomość
Dziękuję, dziękuję
http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyn...eniach/4158156
to jest link do fajnego video, styliści tłumaczą jak to wykonać.
Ja wcześniej byłam u fryzjerki, więc wykonała to nieco inaczej.

Oj kusisz kusisz by wykonać to samej w domciu oczywiście z pomocą jakiejś funfeli :P
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 20:09   #200
cathy94
Przyczajenie
 
Avatar cathy94
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Jestem blondynką farbowaną, dość jasną, ale nie bardzo jasną. Jutro ide do fryzjera rozjaśnić końcówki. Myślicie, że sie uda?
moje zdj - http://img222.imageshack.us/i/mg681300.jpg/
cathy94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 20:20   #201
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez cathy94 Pokaż wiadomość
Jestem blondynką farbowaną, dość jasną, ale nie bardzo jasną. Jutro ide do fryzjera rozjaśnić końcówki. Myślicie, że sie uda?
moje zdj - http://img222.imageshack.us/i/mg681300.jpg/
Ja przez Was dziewczęta w kompleksy wpadnę co zdjęcie to ładniejsze
Pewnie,ze się uda a nie myślałaś o ombre hair ale akurat na odwrót by przyciemnić włosy u nasady a końcówki zostawić w takim kolorze jak masz??
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 10:28   #202
miodova
Raczkowanie
 
Avatar miodova
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rio de Świebodzineiro
Wiadomości: 352
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez cathy94 Pokaż wiadomość
Jestem blondynką farbowaną, dość jasną, ale nie bardzo jasną. Jutro ide do fryzjera rozjaśnić końcówki. Myślicie, że sie uda?
moje zdj - http://img222.imageshack.us/i/mg681300.jpg/
Aleś Ty ładna!
na pewno się uda.
__________________
nieustannie spoglądam w Jego oczy, by patrzeć na swoje szczęście.
miodova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 18:01   #203
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cześć Dziewczyny!
Po pierwsze chciałam powiedzieć, że piękne macie włosy

mi tez od jakiegoś czasu marzy się ombre w tym tygodniu w końcu idę do mojej fryzjerki z pytaniem czy podejmie się takiego farbowania... oby tak..
obejrzałam link z 'pytania na śniadanie' i mam pytanko: naprawdę tak długo to trwa - od 3 do 4 godzin? normalnie siedzę na farbowaniu dwie godziny i ledwo wytrzymuję
martinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 10:09   #204
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Jestem po pierwszej wizycie w salonie i mam już lekki efekt ombre hair. Wyszło cudownie, włosy nie są w ogóle zniszczone. Jestem strasznie zadowolona, jak na razie jest ot pierwsze schodzenie koloru, w maju idę na drugą wizytę. Mimo wszystko efekt końcowy bardzo mi się podoba
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 11:29   #205
miodova
Raczkowanie
 
Avatar miodova
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rio de Świebodzineiro
Wiadomości: 352
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez martinia Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Po pierwsze chciałam powiedzieć, że piękne macie włosy

mi tez od jakiegoś czasu marzy się ombre w tym tygodniu w końcu idę do mojej fryzjerki z pytaniem czy podejmie się takiego farbowania... oby tak..
obejrzałam link z 'pytania na śniadanie' i mam pytanko: naprawdę tak długo to trwa - od 3 do 4 godzin? normalnie siedzę na farbowaniu dwie godziny i ledwo wytrzymuję
Tam wypowiadają się profesjonalni fryzjerzy, widzisz on tam mówi, że nakładał jej bazę itd.; ja czegoś takiego jak 'nakładanie bazy' nie miałam, bo bazą były moje farbowane włosy i tylko uzupełniłyśmy odrost, u mnie farbowanie zajęło około 2 godzin, nie licząc czasu przez który głowiłyśmy się z fryzjerką od czego zacząć
No i ja miałam nieco inną techniką wykonywaną niż w 'pytaniu na śniadanie', pewnie dlatego nie zapłaciłam dużo; sam balejaż jest kosztowniejszy, a przy efekcie ombre hair cena pewnie dodatkowo wzrasta..

Mam tydzień ombre na głowie, podoba mi się nadal, ale rzeczywiście włosy muszą być ładnie ułożone, zawsze wyprostowane bądź pokręcone, nie mogę sobie teraz pozwolić na nie wymodelowanie włosów i związanie w kucyk, bo puszą się i nie wygląda to przy ombre ładnie..
Tak więc ombre zmusiło mnie do poświęcenia większej uwagi włosom

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Jestem po pierwszej wizycie w salonie i mam już lekki efekt ombre hair. Wyszło cudownie, włosy nie są w ogóle zniszczone. Jestem strasznie zadowolona, jak na razie jest ot pierwsze schodzenie koloru, w maju idę na drugą wizytę. Mimo wszystko efekt końcowy bardzo mi się podoba
Pochwal się fotkami!
__________________
nieustannie spoglądam w Jego oczy, by patrzeć na swoje szczęście.
miodova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 12:20   #206
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Dokładnie pokażcie dziewczyny zdjęcia jak Wam wyszło ombre hair
Ja po wizytach w kilku Katowickich salonach, dowiedziałam się że cena na moich włosach za obcięcie i ombre hair to ok 210-300 zł. Czyli podobnie jak powedziała mi wcześniej Pani z mojej miejscowości. Chociaż znalazł się 'mistrz' który policzył sobie 350zł. Domyślam się, że 250zł będe musiała na to poświęcić, więc muszę wybrać kogoś najbardziej zaufanego. A niestety do fryzjera do którego zaufanie mam... nie mogę się umówić
Chce zafarbować włosy w połowie kwietnia - takie są terminy.
Apali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 12:32   #207
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

O tutaj wrzuciłam cały wpis i zdjęcia:

http://withi.wordpress.com/2011/03/2...e-hair-part-1/

Apali takie niestety są ceny. Ja muszę iść jeszcze na jedną sesje, więc niestety tak to wygląda. Ale wolę mieć to zrobione dobrze i nie mieć zniszczonych włosów. Szczerze to sama chyba bałabym się bawić wlosami, tzn bałabym się że sobie coś zrobię i że właśnie je zniszczę. Ale efekt końcowy bardzo mi się podoba.
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 13:17   #208
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
O tutaj wrzuciłam cały wpis i zdjęcia:

http://withi.wordpress.com/2011/03/2...e-hair-part-1/

Apali takie niestety są ceny. Ja muszę iść jeszcze na jedną sesje, więc niestety tak to wygląda. Ale wolę mieć to zrobione dobrze i nie mieć zniszczonych włosów. Szczerze to sama chyba bałabym się bawić wlosami, tzn bałabym się że sobie coś zrobię i że właśnie je zniszczę. Ale efekt końcowy bardzo mi się podoba.
Już zaakceptowałam cenę dziewczyny wcześniej pisały, że wychodzi to taniej. Więc myślałam że uda się coś znaleźć. Ładnie Ci wyszło jednak lepszy efekt jest na ciemnych włosach
Apali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 15:41   #209
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Znalazłem na YT filmik gdzie dziewczyna robi sobie sama ombre i widać dokładnie jakim prostym sposobem . Wręcz najprostszym . Po prostu bierze smaruje końcówki i nie masuje ich . Zobaczcie jaki efekt osiągnie nim bo ja jestem mega zadowolony z jej efektu
http://www.youtube.com/watch?v=ZlA-LtTIf-Y
Damian17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 16:01   #210
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
O tutaj wrzuciłam cały wpis i zdjęcia:

http://withi.wordpress.com/2011/03/2...e-hair-part-1/

Apali takie niestety są ceny. Ja muszę iść jeszcze na jedną sesje, więc niestety tak to wygląda. Ale wolę mieć to zrobione dobrze i nie mieć zniszczonych włosów. Szczerze to sama chyba bałabym się bawić wlosami, tzn bałabym się że sobie coś zrobię i że właśnie je zniszczę. Ale efekt końcowy bardzo mi się podoba.
A mi sie szczerze mowiac nie podoba. Wybacz za szczerosc. Dla mnie wyglada to dosc malo profesjonalnie, te pasma sa tak jakby napackane, kurcze nie wiem jak wyjasnic o co mi chodzi. zreszta nie wazne. A tak z ciekawosci ile zaplacilas ?
U mnie jak chodzilam pytac po fryzjerach to ceny oscylowaly w granicach 100zl. Wiec 300zl jak ktoras tutaj pisala to jest mega duzo.

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2011-03-27 o 16:03
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-12 03:47:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.