Czy podklad mineral compact z SEPHORA -Moge uzywac jako puder brazujacy do twarzy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-14, 16:52   #1
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597

Czy podklad mineral compact z SEPHORA -Moge uzywac jako puder brazujacy do twarzy?


Dziewczyny czy puder compact mineral SEPHORA -prasowany -moge uzywac jako brazer do twarzy? -jako chlodny odcien brazu bo taki poszukuje bo sephora ma bardzo duzy wybor tych wlasnie w chlodnej tonacji brazu ?? Co sadzicie czy warto kupic i uzywac go jako brazer do twarzy`? MOZE ktoras juz probowala

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-05-14 o 16:55
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 20:29   #2
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Czy podklad mineral compact z SEPHORA -Moge uzywac jako puder brazujacy do twa

Ja tak robię :P i chyba działa.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 21:44   #3
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Czy podklad mineral compact z SEPHORA -Moge uzywac jako puder brazujacy do twa

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Ja tak robię :P i chyba działa.
A ktory odcien wybralas? ??? i czy dobrze sie rozciera stapia?
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 13:56   #4
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Czy podklad mineral compact z SEPHORA -Moge uzywac jako puder brazujacy do twa

Odcień, który wybrałam raczej nic ci nie da, bo mozemy miec skrajnie rożną karnację.

Wg mnie jako bronzer jest troszke zbyt napigmentowany, wiec posługiwanie się nim wymaga delikatności, wprawy i duzej ilosci umiejetnego blendowania. Ale ogonie spoko, bo jest lepszy od mojego wczesniejszego bronzera z Elfa.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 12:03   #5
olgiercik24
Raczkowanie
 
Avatar olgiercik24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów (i) Wrocław
Wiadomości: 288
Dot.: Czy podklad mineral compact z SEPHORA -Moge uzywac jako puder brazujacy do twa

ja używam właśnie kompaktu Sephory jako bronzera- już niedługo minie rok, jak go kupiłam a mam jeszcze ok połowy przy codziennym w zasadzie stosowaniu (bronzera używam zawsze jeśli tylko się maluję, a maluję się prawie codziennie :P).
Kupiłam go na letnich wyprzedażach w S- podkłady przecenione były z 65 chyba na ...15! niestety były tylko ciemne kolory, ale wpadłam na pomysł użycia go jako bronzera i sprawdza się świetnie- jest zupełnie matowy, trwały, wydajny, duża pojemność... czego chcieć więcej?
ps nakładam go pędzlem z S również- mineral powder 45- btw- genialny!
mój kolor to R40

Edytowane przez olgiercik24
Czas edycji: 2012-05-19 o 12:07
olgiercik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 18:19   #6
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Czy podklad mineral compact z SEPHORA -Moge uzywac jako puder brazujacy do twa

Cytat:
Napisane przez olgiercik24 Pokaż wiadomość
ja używam właśnie kompaktu Sephory jako bronzera- już niedługo minie rok, jak go kupiłam a mam jeszcze ok połowy przy codziennym w zasadzie stosowaniu (bronzera używam zawsze jeśli tylko się maluję, a maluję się prawie codziennie :P).
Kupiłam go na letnich wyprzedażach w S- podkłady przecenione były z 65 chyba na ...15! niestety były tylko ciemne kolory, ale wpadłam na pomysł użycia go jako bronzera i sprawdza się świetnie- jest zupełnie matowy, trwały, wydajny, duża pojemność... czego chcieć więcej?
ps nakładam go pędzlem z S również- mineral powder 45- btw- genialny!
mój kolor to R40
Czy latwo sie go rozprowadza np na nosie(czubku) na czole ? policzkach? latwo go rozprowadzic? czy sa problemy? A ten twoj odcien ktory uzywasz R 40 -to jakbys go okreslila pod co podchodzi?
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 10:10   #7
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: Czy podklad mineral compact z SEPHORA -Moge uzywac jako puder brazujacy do twa

Nieźle sprawdza się też Sculpting Disc z Sephory, masz i bronzer i puder, może je dobrze zmiksować na twarzy.
Moja recenzja : http://podwlosem.blogspot.com/2012/0...c-sephora.html
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 11:02   #8
olgiercik24
Raczkowanie
 
Avatar olgiercik24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów (i) Wrocław
Wiadomości: 288
Dot.: Czy podklad mineral compact z SEPHORA -Moge uzywac jako puder brazujacy do twa

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Czy latwo sie go rozprowadza np na nosie(czubku) na czole ? policzkach? latwo go rozprowadzic? czy sa problemy? A ten twoj odcien ktory uzywasz R 40 -to jakbys go okreslila pod co podchodzi?
bardzo łatwo go rozprowadzić- jest ciemny i choćby mocniejsze przyłożenie robi ciemną plamę, którą naprawdę bardzo łatwo (przynajmniej pędzlem którego używam) rozprowadzić do subtelnego efektu. Aplikuję go również na nos i jest naprawdę fajny.
R20 tak jak pisałam, jest całkiem matowy, ciepły, ale nie pomarańczowy- jeśli kojarzysz Bahama Mama z The balm to jest jaśniejszy i zdecydowanie cieplejszy... W sumie jak tak teraz na niego patrze to aż dziwne, że pasuje do mojej chłodnej cery, ale nie martw się- jeśli go dobrze rozetrzesz to super się sprawdzi. Jak znajdę trochę czasu to porobię jakieś zdjęcia
olgiercik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 21:04   #9
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Czy podklad mineral compact z SEPHORA -Moge uzywac jako puder brazujacy do twa

Ja szukam w CHLODNEJ TONACJI- brazera do twarzy i sadze ze z tych odcieni dostepnych z podkladu prasowanego --" compact Sephora mineral" -znaje taki -ma on wiele odcieni
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 19:01   #10
JustynaOfSuburbia
Raczkowanie
 
Avatar JustynaOfSuburbia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 356
Dot.: Czy podklad mineral compact z SEPHORA -Moge uzywac jako puder brazujacy do twa

ja polecam, uzywam tego kosmetyku z sephory wlasnie jako bronzer

tez kupilam na wakacjach jak byly wielkie wyprzedaze

jest bardzo wydajny, slicnzie wyglada na skorze, trzeba uwazac by nie nalozyc za duzo i trzeba umiec ladnie blendowac ten produkt

ja polecam, wlasnie moim zdaniem lepiej kupic ciemny puder a nie typowy bronzer- wyglada to czasem naturalniej ;]
__________________
http://kosmetykiiinnenalogi.blogspot.com/
dopiero zaczynam

http://mynailsmyfun.bloog.pl/
moje małe bazgroły na paznokciach
JustynaOfSuburbia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.