typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-17, 16:32   #1
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249

typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?


jak wygląda typowa polska uroda? jakie sa jej charakterystyczne cechy? wklejajcie fotki zarowno swoje jak i modelek, aktotek itp
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 17:41   #2
marya21
Raczkowanie
 
Avatar marya21
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 98
GG do marya21
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Trudno skads wziac takie zdjecia:P Ale słowianska wydaje mi sie jasne wlosy jasne oczy takie smukłe noski dosc spiczaste hehe, uwydatnione policzki no i oczywiscie piekna szczupła sylwetka:PP moze takie foto bedzie good
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7Hi2WazITH-11.jpg (86,0 KB, 2670 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7Hi2WazITH-15.jpg (112,5 KB, 1662 załadowań)
__________________
Free your mind and the rest will follow...
marya21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 17:53   #3
marya21
Raczkowanie
 
Avatar marya21
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 98
GG do marya21
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

hm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg adriana08.jpg (23,6 KB, 1240 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (109,3 KB, 705 załadowań)
__________________
Free your mind and the rest will follow...
marya21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 17:58   #4
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Co mi się kojarzy na hasło "słowiańska uroda"? Jagna z "Chłopów" Pszeniczna blondyna, "mocna" budowa ciała, rumiane lica Nic nie poradzę, taka jest moja pierwsza myśl.
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 18:23   #5
Sailor Moon
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Moon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Blond włosy, ale nie taki lśniący i jasny blond typu lalek Barbie, tylko taki..słomiany...jak pole podczas sierpniowych żniw
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie.
Sailor Moon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 18:29   #6
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Typową słowiańską urodę reprezentuje Magda Mielcarz:
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 19:19   #7
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

teraz wytlumacze o co chodzilo - pospieralysmy sie z siostra o to, jak wyglada typowa polska uroda. ja mowie ze typowa polka to typ slowianski - wlosy jasny po sredni blond, jasna cera, szeroko rozstawione kosxi policzkowe, kaciki oczy lekko uniesione... a ona sie upiera ze typowa polka to ciemna blondynka i nic do niej nie trafia (az mnie spowyzywala za to ze sie upieram przy swoim zdaniu ) wiem tez ze typowa polka to raczej typ chlodny. co wy a to? po ktorej stronie sie opowiecie? polka slowianska blondynka czy polka ciemna blondynka?
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-17, 19:36   #8
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez o000agus
t(...)... a ona sie upiera ze typowa polka to ciemna blondynka i nic do niej nie trafia (...)
Twoja siostra ma rację, większość Polek ma włosy od ciemnego blondu po ciemny brąz
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 19:50   #9
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

heheh ja moge tylko sie oprzec na słowach polskiego projektanta Jacykoowa [..Polki mają słowianska urodę Typowe przycięzkie doły ...] ale słowo Słowianska uroda sie powtoorzyło :P
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 20:18   #10
Nicość
Raczkowanie
 
Avatar Nicość
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 340
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

ostatnio duzo podrożowalam,i zauważyłam,ze Polacy sa rozpoznawani przez obcokrajowcow na tle innych nacji juz na podstawie samego wyglądu zewn.Zaciekawilo mnie,co jest w naszym narodzie takiego charakterystycznego?pytal am o to obsluge hotelowa,pracownikow gastronomii itp.Wszyscy zgodnie stwierdzilli,ze przecietny Polak (Polek to chyba tez dotyczy)ma wlosy ciemnoblond albo jest szatynem,ma szare,szaroniebieskie lub zielone oczy.To są,zdaniem obcokrajowcow,cechy charakterystyczne dla naszego narodu.I pewnie cos w tym jest,bo jakby nie bylo,wiekszość meżczyzn w Polsce tak wyglada, i Polek także (przed farbowaniem wlosow).
Ja osobiście Polaków za granicą na podstawie wygladu nie jestem w stanie odróżnic
Nicość jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 20:44   #11
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Mnie się bardzo kojarzy z tym typem urody Ewa Wachowicz (dwa wcielenia, ale bardziej puszyste też mi się podoba):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ewa1.jpg (29,6 KB, 2934 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ewa2.jpg (8,0 KB, 1732 załadowań)
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-17, 20:54   #12
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez o000agus
co wy a to? po ktorej stronie sie opowiecie? polka slowianska blondynka czy polka ciemna blondynka?
heh, dla mnie to jedno i to samo, wg mnie typowa Polka, jak i typowa Słowianka, mają włosy w kolorze ciemnego, popielatego blondu (nie zaś jasnego, skandynawskiego blondu).
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 21:05   #13
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Też mi się tak wydaje. Jasny do ciemny blond, jaśniejący lekko od słońca, chłodny typ urody, niebieskie lub zielone oczy.


Ale tak się zastanawiam czy teraz Polacy to faktycznie jest taki czysty typ słowiański? Patrząc na ulicę większośc Polek ma ciemne, brązowe włosy (naturalne).
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 21:40   #14
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Słowiański typ urody to na pewno nie gabaryty, ale przede wszystkim delikatne subtelne rysy twarzy(niekoniecznie z uwydatnionymi kościami policzkowymi) + jasne, blond włosy no i niebieskie oczy.Przynajmniej większość osób tak kojarzy nas Słowian
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 21:47   #15
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez margitta
Też mi się tak wydaje. Jasny do ciemny blond, jaśniejący lekko od słońca, chłodny typ urody, niebieskie lub zielone oczy.


Ale tak się zastanawiam czy teraz Polacy to faktycznie jest taki czysty typ słowiański? Patrząc na ulicę większośc Polek ma ciemne, brązowe włosy (naturalne).
nie jestem dobra z historii, ale wydaje mi się, że dawno dawno temu na terenie współczesnej Polski(nie chcę skłamać ale pewnie też Ukrainy, Słowacji i krajów ościennych) zamieszkiwali Słowianie- stąd po prostu narody zamieszkujące te ziemie dostały w spadku to właśnie określenie i nieważne czy się zmieniamy na zawsze pozostaniemy Słowianami
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 22:01   #16
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez nebraska
Mnie się bardzo kojarzy z tym typem urody Ewa Wachowicz (dwa wcielenia, ale bardziej puszyste też mi się podoba):
Ja również od razu pomyślałam o Ewie Wachowicz
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 22:06   #17
marta00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

faktycznie poczatkowo tereny te zamieszkiwali Slowianie ktorzy po pewnym czasie (z tego co pamietam ale tez dobra z hist nei jestem) podzielili sie na mniejsze nacje do ktorych nalezeli m.in. Polacy...
mimo to ja bym raczej poparla wersje przedstawiona przez "nicosc" (mam nadzeje ze nei pomylilam nicku) ze Polacy to raczej włosy od ciemnego blondu po jasny brąz a oczy szare, niebieskoszare lub nawet zielone, zadziej jasno niebieskie oczy i wlosy w kolorze jasnego slomianego blondu (nawet neidawno byla w tv jakas dyskusja chyba na ten temat)
marta00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 22:34   #18
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

mialam na mysli nie statystycznego najczestszego polaka, tylko co oznacza termin typowa polska/slowianska uroda. wiadomo ze juz dawno temu ludzie zaczeli sie mieszac. teraz u nas duzo murzynow, azjatów i innych ras. to nie znaczy ze kiedys typowy polak bedzie mulatem o skosnych oczach ;P i o to mi chodzilo. jak wygladali polacy kiedys. co w nich bylo charakterystycznego co ich odroznialo od innych narodowosci?

Edytowane przez o000agus
Czas edycji: 2008-07-31 o 12:05
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 14:23   #19
gohnia
Raczkowanie
 
Avatar gohnia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 302
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez Nicość
ostatnio duzo podrożowalam,i zauważyłam,ze Polacy sa rozpoznawani przez obcokrajowcow na tle innych nacji juz na podstawie samego wyglądu zewn.Zaciekawilo mnie,co jest w naszym narodzie takiego charakterystycznego?pytal am o to obsluge hotelowa,pracownikow gastronomii itp.Wszyscy zgodnie stwierdzilli,ze przecietny Polak (Polek to chyba tez dotyczy)ma wlosy ciemnoblond albo jest szatynem,ma szare,szaroniebieskie lub zielone oczy.To są,zdaniem obcokrajowcow,cechy charakterystyczne dla naszego narodu.I pewnie cos w tym jest,bo jakby nie bylo,wiekszość meżczyzn w Polsce tak wyglada, i Polek także (przed farbowaniem wlosow).
Ja osobiście Polaków za granicą na podstawie wygladu nie jestem w stanie odróżnic
kiedyś słyszałam taką teorię, że jeśli człowiek z jakiegoś konkretnego narodu, populacji czy nawet rasy widzi grupę podobnych do siebie, to jest w stanie wszystkich odróżnic. Jednak jeśli by go postawic wśród ludzi zupełnie innych z wyglądu, to wszyscy będą mu się wydawali identyczni.
Ja sama, kiedy widzę grupkę np. Azjatów, to wszyscy wydają mi się jednakowi
__________________
nic nie jest takie na jakie wygląda

12 czerwca 2010
gohnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-18, 14:31   #20
acaderek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Grójec
Wiadomości: 218
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Na hasło słowiańska uroda od razu kojarzy mi się Iza Scorupko (cyba dobrze napisałam) i jej postać w "Ogniem i Mieczem".
Niestety nie mam foty
__________________
anika*
acaderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 14:31   #21
LadyB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 57
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Hej
wiesz trudny temat poruszyłas bo nie da sie jednym zdaniem okreslic co nas wyróżnia od icnnych. Moim skromnym zdaniem to zespół cech do których nalezy uroda blodynka słomiana "dobrze zbudowana" o okrągłej buzi i rumianych policzak ale równiez cechy charakteru, mentalność sposób zycia. Ja dowiedziałam sie podczas podróżowania ze pierwsze co rzuca sie w oczy to nasza gościnność mocna głowa i umiejetnosc naprawde dobrze bawienia sie przy kazdej muzyce i różnym towarzystwie. Wiele osób mówiło ze jestesmy otwarci i wszędzie nas pełno i bije od nas pogoda ducha, radość nawet w deszczowe dni... hmmm musze przyznac ze miło mi sie tego słuchało
A tak na marginesie to ponoc blondynki naturalne oczywiscie maja powoli zanikac!ze własnie kolor brazowy jest tym dominujacym który patrzac z punktu genów wypiera kolor blond!
Pozdrawiam
LadyB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 14:38   #22
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Talking Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

A ja wam powiem tak- moja siostra pracuje w anglii juz cos kolo roku, i mowi, ze wlosow juz na blond nie zafarbuje nigdy w zyciu, bo dla anglikow blondyna to oczywiscie,ze polka i nic innego (i do pracy trudniej sie dostac)
A polacy (faceci) w ich oczach to oczywiscie pijusy
A swoja droga to te angielki (brytyjki??) strrrrasznie brzydkie sa..
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 14:53   #23
miss_holland
Raczkowanie
 
Avatar miss_holland
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez LadyB
A tak na marginesie to ponoc blondynki naturalne oczywiscie maja powoli zanikac!ze własnie kolor brazowy jest tym dominujacym który patrzac z punktu genów wypiera kolor blond!
Pozdrawiam
Zgadza sie.
miss_holland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 15:01   #24
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Ja dodam jeszcze opinie kilku obcokrajowcow. Oni rozpoznaja polakow po ...plaskich twarzach o prostokatnym/ kwadratowym owalu.
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 15:12   #25
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Ja dodam jeszcze opinie kilku obcokrajowcow. Oni rozpoznaja polakow po ...plaskich twarzach o prostokatnym/ kwadratowym owalu.
O kurcze, aż się w lustrze przejrzałam i...mam płaską buzię Owal raczej owalny,ale z boku płaska. U TŻ podobnie- facjata okrągła, ale z boku płaska. Coś w tym jest
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 15:29   #26
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

coś w tym jest, że o kształt/ rysy twarzy chodzi! Mieszkam w Holandii i z dużej odległości nawet potrafię rozpoznać Polaków. Tę umiejętność potwierdza wielu rodaków za granicą. Zastanawialiśmy się już, czy o ubiór chodzi, ale nie- chodzi o kształt/ rysy twarzy. Coś jest w nas takiego! Holenderki też są blodynkami, jednak mają zupełnie inny kształt twarzy, a poza tym w odróżnieniu od większości Polek reprezentują typ Wiosny, a nie Lata. Sama jestem Zimą i w Polsce często bywałam porównywana do Włoszki/ Hiszpanki ( stereotyp: czarne, grube brwi, wydatne usta), tymczasem ktoś kiedyś tu za granicą zapytał mnie, czy jestem Rosjanką lub Polką, bo wyglądam...
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 16:02   #27
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez mech
Co mi się kojarzy na hasło "słowiańska uroda"? Jagna z "Chłopów" Pszeniczna blondyna, "mocna" budowa ciała, rumiane lica Nic nie poradzę, taka jest moja pierwsza myśl.

mam tak samo
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 17:35   #28
shikai
Raczkowanie
 
Avatar shikai
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 247
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Słowianie to etniczna grupa pochodząca z INDII, stąd nasze tak jakby nawet orientalnie lekko wygięte oczy do góry, poza tym wśród innych wyróżniają nas nie tyle wystające, co odznaczające się kości policzkowe (wiele z nas nie potrzebuje wiele różu, bo w sposób naturalny go widać.
Polacy jako jeden z niewielu narodów posiadają gen (no właśnie, zapomniałam jego nazwy, to raczej nie ma znaczenia bodajże H5?, który decyduje o naszym oryginalnym wyglądzie na tle innych narodów. Mają go również Czesi, Rosjanie i inni Słowianie, ale u nich bardzo przerzedzony. Nie można wymieniać cech charakterystycznych dla Polaków, to poprostu widać..
shikai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 17:56   #29
Sylwuśk@
Raczkowanie
 
Avatar Sylwuśk@
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 42
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Dla mnie typ slowiański to ( wybaczcie stwierdzenie) dziewczyna ktora ma czym oddychać i na czym siedzieć oraz jest ciemnawą blondynką z długim i grubym warkoczem Takie jest moje skojarzenie z tym terminem , ale podejżewam, ze jest to spowodowane ekranizacjami niektórych powieści historycznych i kreowaniem w nich tego typu urody przez aktorki grające główne role
Co do tej genetyki to faktycznie coś w tym jest Zresztą zawsze było wiadomo, ze polki mają w sobie to "coś" Pozdrawiam !
Sylwuśk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 18:06   #30
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

ja się nie zgodzę;-) Jak już pisałam, nie mieszkam w Polsce. Pierwsze wrażenie po przyjeździe do kraju mam takie, że polskie dziewczyny są bardzo ładne i bardzo drobne. Holenderki na ogół brzydkie- rumiane blondynki, wyższe i baaaardzo szerokaśne w biodrach.
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-19 11:53:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.