Prywatny żłobek w Poznaniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-24, 11:18   #1
Jagoda234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9

Prywatny żłobek w Poznaniu


Czy ktoś może mi polecić jakis żłobek w Poznaniu, pozostaje mi tylko prywatny, ponieważ moje dziecko nie dostało się do publicznego. Adres, cena, warunki. Dzięki
Jagoda234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 07:51   #2
Anna Maria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Polecam Kolorowy Domek na Ułańskiej
http://www.kolorowy-domek-poznan.pl/

Edytowane przez Anna Maria
Czas edycji: 2011-03-25 o 08:09 Powód: zmiana adresu
Anna Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 19:27   #3
Boni1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Ja właśnie zapisałam swoją córeczkę do Klubu Malucha na Plewiskach ( www.Klasa Bobasa.pl). Jak wygląda opieka okaże się w praktyce, ale Pani była bardzo miła, klubik jest w nowiutkim budynku z ogródkiem, w cenie są zajęcia dodatkowe, ale dla mnie najważniejsze było to, że mają kamery internetowe. Rodzic dostaje hasło, login i może cały dzień oglądać dziecko w Necie. Wychodzi taniej niż opiekunka, bo za 9 godzin płacę 900 zł.
Boni1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 16:27   #4
Chatka Kajtka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Jagoda234 Pokaż wiadomość
Czy ktoś może mi polecić jakis żłobek w Poznaniu, pozostaje mi tylko prywatny, ponieważ moje dziecko nie dostało się do publicznego. Adres, cena, warunki. Dzięki
Klub Maluchów Chatka Kajtka - prywatny mini żłobek na Górczynie w Poznaniu przy ul. Stęszewskiej 6. Zapewniamy profesjonalną opiekę oraz prowadzenie zajęć dodatkowych dla dzieci do 3 roku życia.

Spełniamy wysokie standardy oraz wymagania Sanepidu dotyczące żłobków.

Więcej informacji (między innymi oferta promocyjna) na naszej stronie: www.chatkakajtka.pl lub pod numerem tel. 509 444 960.

Edytowane przez Chatka Kajtka
Czas edycji: 2009-09-30 o 17:26
Chatka Kajtka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 23:12   #5
ola241
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 12
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Akademia Przyrody, ul. Kołobrzeska 5/4, Poznań (Smochowice)

"Bratek"- prywatna Placówka Opieki Całodziennej nad dziećmi w wieku 1 do 2,5 lat o profilu przyrodniczym


Atuty:

-działamy jak żłobek (realizujemy program edukacyjny)
-w placówce jest max 12 dzieci
-rodzice mogą uczestniczyć w procesie adaptacyjnym dziecka tak długo jak to jest konieczne
-dziećmi opiekują się 3 opiekunki - nauczycielki
-placówka jest czynna od 7 do 17
-pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek)
-pomieszczenia tuż po remoncie, dostosowane do potrzeb małych dzieci
- osobna jadalnia, 3 salki do zabawy
-domowa atmosfera, stały kontakt telefoniczny z rodzicami
-dzienniczki kontrolne dzieci prowadzone przez nauczycielki dla rodziców
-własny ogród
-zajęcia ukierunkowane na kontakt z przyrodą
-zajęcia dodatkowe: rytmika, gimnastyka, angielski, plastyka, bukieciarstwo, zajęcia kognitywistyczne itd.
-wizyty teatrzyków, specjalnych gości (górnik, listonosz itp.)
-organizacja dni specjalnych: Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy, Dzień Dziecka itp.
- dzieci w ciągu roku szkolnego dostają upominek gwiazdkowy, wielkanocny, na Dzień Dziecka i z okazji urodzin lub imienin
-przynajmniej 2 razy do roku rodzice są zapraszani na wizytację placówki
-podpisujemy umowy z rodzicami, wystawiamy faktury VAT, posiadamy własny statut.

Informacje o "Bratkach" można znaleźć na stronie:

http://www.akademiaprzyrody.com

lub uzyskać pod nr telefonu 602 322 730
ola241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 20:38   #6
klasabobasa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Od niedawna działa Klub Malucha Klasa Bobasa przy ul .Daliowej 36 (Grunwald) w Poznaniu. Jeśli jest Pani zainteresowana zachęcam do odwiedzenia Klubiku i/lub naszej strony www.klasabobasa.pl. Staramy się, żeby dzieciaczki miło spędzały u nas czas. Zapraszam!!!!
klasabobasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 17:27   #7
klub maluszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Zielona Żabka

ZAPRASZAMY DZIECI OD 6 MIES DO LAT 3
DO KLUBU MALUSZKA- POZNAŃ WINOGRADY,

BLISKIE SĄSIEDZTWO PARKU CYTADELA

WWW.ZIELONAZABKA.EU
TEL.: 603 790 890
ZIELONAZABKA@OP.PL
klub maluszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 10:55   #8
Kara_C
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Czy ktoś może słyszał o Centrum Edukacji Dziecka Balonik w Komornikach? To nie daleko Poznania, jednak nie mogę znaleźć żadnych opinii.

www.balonik.com.pl to strona...
Kara_C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 09:41   #9
alexa121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

ja polecam klub malucha domek biedronek http://www.domekbiedronek.pl/ tutaj podaje strone na ktorej sa zjecia zlobka i wszelkie inne informacje naprawde polecam
alexa121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 21:05   #10
sobero_project
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Serdecznie polecam żłobek "sobie... Rajski Domek" otwierają kolejny w poznaniu - zlobekpoznan.pl
sobero_project jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 11:54   #11
Domek Biedronek
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Polecam nowy prywatny mini-żłobek Klub Malucha Domek Biedronek na os. Stare Żegrze.
Domek Biedronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 15:57   #12
kaaaro_devil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

a ja polecam malinową krainę na starołęce, fajny dojazd, bo od razu za biedroną, ale sami oceńcie www.malinowa-kraina.pl
kaaaro_devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 05:30   #13
Kara_C
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Autorem tekstu jest mama dziecka która zrobiła to w odwecie, ponieważ właściciel nie zgodziła się na jej warunki rozliczenia za poprzedni miesiąc.
Jeżeli post nie zostanie usunięty sprawa zostanie zgłoszona na policję o ustalenie numeru IP w celu usunięcia wpisu.
Kara_C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 09:53   #14
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Kara_C Pokaż wiadomość
Autorem tekstu jest mama dziecka która zrobiła to w odwecie, ponieważ właściciel nie zgodziła się na jej warunki rozliczenia za poprzedni miesiąc.
Jeżeli post nie zostanie usunięty sprawa zostanie zgłoszona na policję o ustalenie numeru IP w celu usunięcia wpisu.
Skoro znasz osobę, skontaktuj się z nią i przedstaw bezpośrednio alternatywy związane z pomawianiem w internecie.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 09:20   #15
Marek_30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

w

Edytowane przez Marek_30
Czas edycji: 2013-01-29 o 06:45
Marek_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 13:23   #16
Peppa 3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 36
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Prywatnych żłobków u nas dostatek ja miałam wiele obaw związanych z posłaniem tam dziecka. Po godzinach rozmyśleń i dyskusji z tatą malucha zdecydowaliśmy się na educandii - przy ul głogowskiej. to był dobry wybór - świetny personel, bezpieczne miejsce, dzieciak uśmiechnięty. polecam z czystym sumieniem
Peppa 3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 21:22   #17
vici18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Ja też jakiś czas temu zastanawiałam się do jakiego żłobka posłać moje dziecko... po długich poszukiwaniach postanowiłam posłać mojego malucha do Bajkolandii - i jestem bardzo zadowolona, personel wykwalifikowany, podejście do dzieci rewelacyjne!!! Moje dziecko uwielbia tam chodzić. a do tego znajduje się w centrum poznania i ceny w porównaniu do innych żłobków ma bardzo przystępne.
www.bajko-landia.pl POLECAM!!!!
vici18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 16:20   #18
rodzic dziecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Jedyny plus tej placówki to fajna lokalizacja, reszta- dno. Niekompetentne opiekunki i zbyta mała ich ilość żeby były w stanie ogarnąć całą grupę. W jednym pokoju dzieci 6 miesięczne jak i 3 letnie. Jak się zwróci uwagę są obrażone, kontakt z właścicielami -utrudniony, podany jest tylko tel. do żłobka więc trzeba na nich utrafić, jeśli już są -to zamknięci u siebie, brak monitoringu nad pracą opiekunek pod nieobecność właścicieli (których więcej nie ma niż są), brak pomysłu co robić z małymi dziećmi które nie umieją się sobą zająć. Panie nie informują gdy coś dzieje się z dzieckiem, przychodzą dzieci chore, które bawią się tymi samymi zabawkami co zdrowie, no ale tak dzięki temu jest szansa, że wszystkie zachorują i Panie będą miały ciszę i spokój. Przez telefon niemiłe i ma się wrażenie że nie wiedzą o którym dziecku mówią. Ja rozumiem, że to nowy żłobek- ale tam są nasze dzieci a nie maskotki! Adaptacja chyba służy namówieniu rodziców do zapisania dziecka, potem wychodzi jak jest naprawdę! Przechowalnia za grubą kasę po prostu. Jednak żłobki państwowe rządzą się innymi- lepszymi prawami, całe szczęście że dostaliśmy się do państwówki. Zdecydowanie odradzam Malinową Krainę.
rodzic dziecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 21:24   #19
kama3ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Dziwi mnie taki komentarz na temat Malinowej Krainy. Sama mam tam dziecko i nie spotkałam się z niemiłym traktowaniem ze strony właścicieli, czy którejkolwiek opiekunki. Pod nieobecność właścicieli wszystkie sprawy można omówić z panią dyrektor. Dużym plusem jest to, że można zobaczyć co dzieje się z dziećmi na sali, a nie odbiera się ich prosto z szatni. Bądźmy uczciwi, chore dzieci bywają w każdej placówce. A ceny w państwowym żłobku wcale nie są dużo niższe niż tu, więc chyba Pani nie jest do końca zorientowana w tej kwestii.
kama3ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-31, 19:28   #20
kama3ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Dziwi mnie taki komentarz na temat Malinowej Krainy. Sama mam tam dziecko i nie spotkałam się z niemiłym traktowaniem ze strony włścicieli, czy którejkolwiek opiekunki. Pod nieobecność właścicieli wszystkie sprawy można omówić z panią dyrektor. Dużym plusem jest to, że można zobaczyć co dzieje się z dziećmi na sali, a nie odbiera się ich prosto z szatni. Bądźmy uczciwi, chore dzieci bywają w każdej placówce. A ceny w państwowym żłobku wcale nie są dużo niższe niż tu, więc chyba Pani nie jest do końca zorientowana w tej kwestii.
kama3ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 10:45   #21
dyrektorinternetu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez rodzic dziecka Pokaż wiadomość
Jedyny plus tej placówki to fajna lokalizacja, reszta- dno. Niekompetentne opiekunki i zbyta mała ich ilość żeby były w stanie ogarnąć całą grupę. W jednym pokoju dzieci 6 miesięczne jak i 3 letnie. Jak się zwróci uwagę są obrażone, kontakt z właścicielami -utrudniony, podany jest tylko tel. do żłobka więc trzeba na nich utrafić, jeśli już są -to zamknięci u siebie, brak monitoringu nad pracą opiekunek pod nieobecność właścicieli (których więcej nie ma niż są), brak pomysłu co robić z małymi dziećmi które nie umieją się sobą zająć. Panie nie informują gdy coś dzieje się z dzieckiem, przychodzą dzieci chore, które bawią się tymi samymi zabawkami co zdrowie, no ale tak dzięki temu jest szansa, że wszystkie zachorują i Panie będą miały ciszę i spokój. Przez telefon niemiłe i ma się wrażenie że nie wiedzą o którym dziecku mówią. Ja rozumiem, że to nowy żłobek- ale tam są nasze dzieci a nie maskotki! Adaptacja chyba służy namówieniu rodziców do zapisania dziecka, potem wychodzi jak jest naprawdę! Przechowalnia za grubą kasę po prostu. Jednak żłobki państwowe rządzą się innymi- lepszymi prawami, całe szczęście że dostaliśmy się do państwówki. Zdecydowanie odradzam Malinową Krainę.
Dla czytających posty informuję, że mam dziecko w Malinowej, a komentarz brzmi jak mama małej J. Doskonale pamiętam Pani wredny charakter i nie dziwię się, że nikt nie chciał z Panią rozmawiać czy oczymkolwiek informować. W swoim, życiu nie spotakałam tak niemiłej i antypatycznej osoby i doskonale rozumiem opiekunki czy też właścicielkę. Malinowa jak to żłobek ma swoje lepsze i gorsze strony ale dziwe się, że ma Pani, tyle zawisci że po kilku miesiącach chce się Pani wypisywać takie rzeczy jako marek 30 a teraz rodzic dziecka. Współczuję rodzicom i personelowi którzy muszą z Panią mieć teraz kontak. Napisałam to tylko dla tego, że dla mnie Pani też nieraz była opryskliwa.
dyrektorinternetu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 12:10   #22
kama3ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Dziwi mnie taki komentarz na temat Malinowej Krainy. Sama mam tam dziecko i nie spotkałam się z niemiłym traktowaniem ze strony włścicieli, czy którejkolwiek opiekunki. Pod nieobecność właścicieli wszystkie sprawy można omówić z panią dyrektor. Dużym plusem jest to, że można zobaczyć co dzieje się z dziećmi na sali, a nie odbiera się ich prosto z szatni. Bądźmy uczciwi, chore dzieci bywają w każdej placówce. A ceny w państwowym żłobku wcale nie są dużo niższe niż tu, więc chyba Pani nie jest do końca zorientowana w tej kwestii.
kama3ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 20:50   #23
Iwona M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Zapraszam Mamy i maluszki do odwiedzin w moim żłobku.
Udało mi się zrealizować moje największe marzenie i od stycznia otworzyłam maleńki żłobek na os. warszawskim ul Łowicka 2/1
Mam tylko 14 miejsc , więc dzieci będą się czuły jak w domu.
Do otworzenia żłobka zainspirowała mnie moja była podopieczna (teraz już dorosła). Było mi miło, kiedy poprosiła mnie bym zaopiekowała się jej córeczką. Maya to największy skarb rodziców. Urodziła się z rozszczepem kręgosłupa ale dzięki determinacji Ani i lekarzy udało się w znacznym stopniu zniwelować skutki rozszczepu. Opiekowałam się Mayą ok. roku, do momentu, kiedy była gotowa pójść do przedszkola. Do tej pory utrzymujemy kontakt i nie jestem babcią, ciocią czy panią ale najlepszą przyjaciółką mojej Mayi. To dla mnie największy komplement, kiedy dziecko tak mnie nazywa. Powierza mi największe sekrety i opowiada o swoich smuteczkach i radościach.
Mój żłobek nazwałam "Maya"i mam nadzieję, że i dla innych dzieci będę kimś bardzo ważnym i bliskim.
tel 535 316 123
www.zlobekmayapoznan.pl
Iwona M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 07:29   #24
Achajka1982
Raczkowanie
 
Avatar Achajka1982
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 55
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Ja mojego maluszka dopiero będę do żłobka zapisywać i mam spory problem - wybór ogromny, a opinii tysiące. Postanowiłam więc sama spróbować trochę więcej się dowiedzieć z bezpośredniego źródła. Poszłam na drzwi otwarte. Ostatnio byłam w Wesołych Koziołkach na bolesławy 21. Bardzo symaptycznie zrobiona impreza i przyznam ze zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie (może wiecie czy inne żłobki takie drzwi organizują?). Sporo tez czytąłam pozytywnych opinii na ich temat, więc biorę ich pod uwagę.
Achajka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 09:40   #25
zabka220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 28
GG do zabka220
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

a ja z czystym sumieniem mogę polecić żłobek Mały VINCI. Super opieka i zajęcia a ciocie bardzo sympatyczne i kompetentne. Do tego przesympatyczna Pani Dyrektor z którą można porozmawiać o wszystkim i zawsze służy radą i pomocą.
Niewątpliwym atutem placówki są również prowadzone zajęcia. Widać, że dla właścicieli liczą się przede wszystkim dzieci.

Powiem tak, z moją córką przeszłam wiele żłobków i dopiero tam widzę, że córka jest szczęśliwa a ja w końcu mam pewność że zostawiam dziecko w dobrych rękach. Tak że z czystym sumieniem polecam...
zabka220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 18:55   #26
hania00
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Polecam żłobek na strzeszynie Akademia Myszki miki www.myszki-miki.pl
wspaniała atmosfera opieka na wysokim poziomie i nie drogo.
hania00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 19:04   #27
hania00
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Achajka1982 Pokaż wiadomość
Ja mojego maluszka dopiero będę do żłobka zapisywać i mam spory problem - wybór ogromny, a opinii tysiące. Postanowiłam więc sama spróbować trochę więcej się dowiedzieć z bezpośredniego źródła. Poszłam na drzwi otwarte. Ostatnio byłam w Wesołych Koziołkach na bolesławy 21. Bardzo symaptycznie zrobiona impreza i przyznam ze zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie (może wiecie czy inne żłobki takie drzwi organizują?). Sporo tez czytąłam pozytywnych opinii na ich temat, więc biorę ich pod uwagę.
Polecam żłobek Akademia myszki miki na strzeszynie super opieka i przystępna cena chyba najtańszy żłobek niepubliczny w poznaniu.
hania00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 13:51   #28
miranda_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 26
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Achajka1982 Pokaż wiadomość
Ja mojego maluszka dopiero będę do żłobka zapisywać i mam spory problem - wybór ogromny, a opinii tysiące. Postanowiłam więc sama spróbować trochę więcej się dowiedzieć z bezpośredniego źródła. Poszłam na drzwi otwarte. Ostatnio byłam w Wesołych Koziołkach na bolesławy 21. Bardzo symaptycznie zrobiona impreza i przyznam ze zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie (może wiecie czy inne żłobki takie drzwi organizują?). Sporo tez czytąłam pozytywnych opinii na ich temat, więc biorę ich pod uwagę.
Powiem Ci, że mogę śmiało polecić ten żłobek. Mój chrześniaczek tam "uczęszcza" Z tego, co rozmawiałam z siostrą, jest bardzo zadowolona, bo nie płaci zbyt wiele, a i atmosfera jest bardzo sympatyczna.
miranda_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 08:57   #29
majkama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Witam wszystkie mamy!

Czy któraś z Was ma/miała może malucha w żłobku przy ul. wiosennej w Poznaniu? Sobie...rajski domek. Jestem bardzo ciekawa opinii, bo muszę gdzieś ulokować swoje dziecię Będę wdzięczna za Wasze opinie!
majkama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 16:09   #30
Marlenaaa001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Prywatny żłobek w Poznaniu

Witam Serdecznie! Jestem mamą 3,5 letniego Wojtka Wojtuś chodził do rajskiego domku przez rok był bardzo zadowolony i my jako rodzice również. Gorąco Polecam ten złobek. Pozdrawiam!
Marlenaaa001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-21 14:12:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.