Krem dopochwowy - Gynoxin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-15, 13:36   #1
violet_butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: mój świat!
Wiadomości: 129

Krem dopochwowy - Gynoxin


Bardzo przepraszam, że zakładam nowy wątek, ale zależy mi na uzyskaniu wielu odpowiedzi i indywidualny rozpatrzeniu sprawy.
A więc mam grzybicę <upławy> i ginekolog zapisał mi powyższy krem. Aplikuje się go wewnętrznie, trzeba wsunąć długą rurkę grubości tampona do pochwy. Ja jestem dziewicą, ale lekarz stwierdził, że to nie przeszkoda. Badał mnie jednak przez odbyt, ponieważ bolało mnie przy zwykłym badaniu. Innej rady chyba nie ma. Ja ogólnie zawsze miałam problem z aplikacją tamponu mini, nie chciał mi wejść. W dodatku lekarz mnie okłamał, powiedział, że ta rurka jest mniejsza niż tampon, a jest taka sama jak mini. Boli mnie jak mój chłopak wkłada tam palec.
Krem będzie mi aplikować mama, juz i tak czuję dostateczn y wstyd z tego powodu więc nie wyśmiewajcie, nie widze innej rady. Jednak potem będę musiała się nauczyć sama bo wyjeżdżam. Wiem, że to denne i szczerze wątpię w to czy możecie mi pomóc, ale co mi szkodzi napisać.
__________________
Mam swój świat i swoje uczucia.

violet_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 14:28   #2
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: Krem dopochwowy - Gynoxin

Musisz zobaczyć jaki jest Twój próg bólu. Spróbuj być delikatna (jak mama) i jak będziesz sama to dostosuj pozycję,aby był jak najłatwiejszy dostęp do pochwy. Głowa do góry.
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.