dr Artur Zawisz opinie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-21, 21:59   #31
aryjczyk00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

tak czy tak daj znać jak poszło ja trzymam kciuki za ciebie , sam mam niebawem i nadal się zastanawiam
aryjczyk00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 17:33   #32
monfe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

Hej! Czy opowiesz jak przebiegla Twoja konsultacja i pozniej zabieg? Jak go znioslas? Po ilu doszlas do siebie? Czy istnieje szansa, zebys pokazala wynik pracy Pana doktora?

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

To pytanie bylo do kennedy- sorry za spam ale nie wiem jak edytowac posty na komorce
monfe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 12:48   #33
kasiulant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 12
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

Kennedy- własnie tu jest problem bo mozemy byc wszyscy brzydsi po operacji, zalezy kto ma jak duza wadę, bo jesli jest nie duza i ogolnie nie widoczna dla otoczenia to ryzykujemy baardzo duzo. A jeśli ktos ma bardzo duzy nosek i nie ładny to nie ryzykujemy niczym bo wtedy gorzej juz na pewno nie bedzie
Aryjczykoo nadal sie zastanawiasz? nie gadaj, myslalam ze idziesz na pewniaka i ze jak Tobie wyjdzie to ja tez zrobię :P
kasiulant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 14:50   #34
aryjczyk00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

dla otoczenia nie, dla siebie i zdrowia tak
kasiulant-kobiety przodem :P, decyzja zapadła ale wszystko dokładnie będę wiedział w sobotę lub przyszły piątek, chciał bym być już po ..
aryjczyk00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 15:47   #35
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

Zdjecia nie pokaze.

Wade mialam duza bo:
Nos mocno przekrzywiony w jedna strone
Przegroda krzywa
Garb
Nos dlugi i duzy.

Operacja ponad 2 h.
10tysi koszt
Przeszlam bardzo fajnie i nie bolalo bardzo po operacji. Mialam jednego siniaka pod okiem.
Po 10 dniach bylam w pracy.
Pol roku mialam sztywny i nieczuly czubek noska.
Nos mam naturalny nadal duzy ale elegancko wyglada. Koncowka moglaby byc ladniejsza bo z prawej strony widze ciut wiecej chrzastki ale nie mam z tym problemu bo i tak roznica jest bardzo na plus.
Przyznam ze nie mam noska jak gwiazda z tv ale za jedna operacja chyba by sie tak nie dalo.
Poprawilabym koncowke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-25, 13:45   #36
monfe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

Ja juz po konsultacji Pan doktor dal mi do zrozumienia, zebym mocno sobie przemyslala czy na pewno chce tej operacji nosa. Oczywiscie wszystko rzetelnie wytlumaczyl ale dodal, moj nos ma poprawna budowe. Szczerze mowiac myslalam,ze wyjde z gabinetu umocniona w mojej decyzji a jest zupełnie odwrotnie... musze przemyslec sprawe
monfe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-25, 14:33   #37
kasiulant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 12
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

Monfe- widac pan doktor ma zdrowe podejscie do potencjalnych pacjentow, cieszy mnie to. Czyli masz metlik w głowie? w takim razie daj znac czy sie zdecydowałaś na operacje a na ile Ci wycenil nosek?
Mam jeszcze takie odgórne pytanie do wszystkich, dlaczego zdecydowaliście się własnie na dr Zawisza?
kasiulant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-25, 17:26   #38
monfe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

Kasiulant, on chyba widzial ze ja jestem niepewna :P prosil zebym przeanalizowala wszystko, ze nie moze mi zagwarantowac, ze bede zadowolona, ze istnieje zawsze jakies ryzyko.

Ja patrzylam po opiniach na znanym lekarzu miedzy innymi

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Wycenil na 10tys
monfe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 08:38   #39
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

Cytat:
Napisane przez kasiulant Pokaż wiadomość
Monfe- widac pan doktor ma zdrowe podejscie do potencjalnych pacjentow, cieszy mnie to. Czyli masz metlik w głowie? w takim razie daj znac czy sie zdecydowałaś na operacje a na ile Ci wycenil nosek?
Mam jeszcze takie odgórne pytanie do wszystkich, dlaczego zdecydowaliście się własnie na dr Zawisza?
Wybralam go bo mieszkam w krk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 09:50   #40
kasiulant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 12
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

A ja przypadkiem od dobrej kosmetolog, która "siedzi" w sprawach związanych z urodą, poleciła ze jej klientka miała robic u niego nos ale poszła do innego również z krk i żałowała bo operacja się nie udała.
Nie ukrywam że mi Kraków odpowiada po kątem odległości bo mam 80 km. Opini jest nie dużo w porównaniu do innych chirurgów, ale im więcej czytałam tym większy miałam mętlik w głowie...dzowniłam też do Warszawy jeszcze do innego lekarza ale operacja 14 tys więc dałam sobie spokój. Niby nie powinno się na tych sprawach oszczędzać, ale 10 tys to też nie mało a na 14 mnie nie stać :P
kasiulant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 09:58   #41
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

Ja placilam 10

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-26, 15:43   #42
monfe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

Kasiulant, a u kogo byla ta pani w Krakowie i jest niezadowolona?
monfe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 17:24   #43
kasiulant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 12
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

Monfe- niestety nie pamiętam nazwiska, skupiłam się na dr Zawiszu bo jego polecała
Kennedy dzięki za szczegółowy opis odczuć po operacji. Jednak żałuję, że nie wyślesz foto z przed i po zabiegu, mogła byś tak wyciąć foto żeby było widać sam nos i nic poza tym
kasiulant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 20:35   #44
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

Poszukam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 21:06   #45
monfe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

Kasiulant, a czy jestes w stanke zadzwonic i zapytac sie? Ja jeszcze pojde na konsultacje do innych specjalistow jak radzil Pan doktor. Wybieram sie do Marty Muraszko i Ciesińskiego, jesli oni tez beda mieli watpliwosci to zrezygnuje raczej...
monfe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 12:53   #46
kasiulant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 12
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

Kennedy- będę bardzo wdzięczna sama nie wiem czy bym chciała pokazać swoje zdjęcie innym, aczkolwiek nie wyobrażam sobie że poszła bym na operację i nie zrobiła bym fotki przed i po
Monfe napiszę do tej Pani i dam znać.
Ja idę na jedną konsultację i jak dr będzie miał wątpliwości to dam sobie spokój szkoda że nie można mieć gwarancji ze na 100% operacja wyjdzie,nosek jak marzenie...heheh może za 50 lat. Pozdr!
kasiulant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 11:29   #47
aryjczyk00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

Ja jednak, jeszcze będę robił 2 wizyty w grudniu dr Jadczak i Krawczyński, tylko u pierwszego będę miał termin operacji na styczeń a a drugiego na Maj. Ogólnie dość że kasa na to leci to jeszcze czas..... oby było warto
aryjczyk00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 13:40   #48
szatynpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

Cytat:
Napisane przez aryjczyk00 Pokaż wiadomość
Ja jednak, jeszcze będę robił 2 wizyty w grudniu dr Jadczak i Krawczyński, tylko u pierwszego będę miał termin operacji na styczeń a a drugiego na Maj. Ogólnie dość że kasa na to leci to jeszcze czas..... oby było warto

Witam,
Własnie zastanawiam sie nad wizytą u dr Jadczak, jeżeli termin masz na styczeń to kiedy byłeś na konsultacji ? Długi jest czas oczekiwania na operację?
szatynpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 15:10   #49
aryjczyk00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

ja dopiero jestem przed konsultacją a termin operacji zarezerwowałem z wyprzedzeniem
aryjczyk00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-28, 16:32   #50
szatynpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

Ja dzwoniłem dzisiaj do dr Jadczaka i wizyte mam 22 grudnia. Natomiast u dr Zawiszy dopiero na koniec marca. Chyba jednak zdecyduje sie na dr Jadczaka. Chociaż dr Zawisza tez ma dobre opinie.
szatynpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 00:50   #51
LadyAngel89
Przyczajenie
 
Avatar LadyAngel89
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

Moi drodzy
Nie wiecie czy dr Zawisz duzo "tnie" , to znaczy czy robi spore zmiany czy raczej delikatne? Miałam juz jedną operacje plastyczną na nosek i niby wszystko oki pod względem technicznym, ale nos dalej jest duży i mięsisty Oczywiście lepszy od pierwotnego (bo gorszego sie nie dało), ale marze o tym aby był jeszcze połowe mniejszy i węższy.
LadyAngel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 12:22   #52
kasiulant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 12
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

LadyAngel89 to juz pewnie zależy od tego jak ustalisz z lekarzem. Czy duża zmiana czy delikatna. Ja sobie to tak wyobrażam, że tak to powinno wyglądać. Ale jak jest w rzeczywistości- nie mam pojęcia
kasiulant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 09:15   #53
kasiulant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 12
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

Hello wszystkim! jeśli był by ktoś zainteresowny terminem konsultacji u dr.Zawisza, to się zwolnił mój, tj 3 stycznia godz 13:30.
ja póki co rezygnuję z nowego nosa, skupiam się na wadzie i laserowej korekcji wzroku, jednak zdrowe oczy ważniejsze.
Pozdrowiam wszystkich
kasiulant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 10:13   #54
Mysia Myszka
Przyczajenie
 
Avatar Mysia Myszka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

Hej czy termin masz nadal wolny i na kiedy? Zależy mi na szybkiej konsultacji bo mam dopiero na koniec kwietnia Będę wdzięczna za odpowiedź. pozdrawiam serdecznie

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Sorki, teraz dopiero odczytalam kiedy ten termin jak wolny to daj znać
Mysia Myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 12:48   #55
aryjczyk00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

kasiulant :P ehhhh ja też odpuściłem
aryjczyk00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 11:16   #56
stokrotkaa20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 3
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

A ja nie jestem zadowolona. Tak wygląda mój nos 14 miesięcy po operacji. Chyba nie tak ma wyglądać zoperowany nos.

__________________
CKN -> czerwiec 2017
stokrotkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-18, 14:43   #57
afa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 62
Dot.: dr Artur Zawisz opinie

Cytat:
Napisane przez stokrotkaa20 Pokaż wiadomość
A ja nie jestem zadowolona. Tak wygląda mój nos 14 miesięcy po operacji. Chyba nie tak ma wyglądać zoperowany nos.

czy mogłabyś powiedzieć coś więcej? Przymierzam się do zabiegu u dr Zawisza i niestety nie widzę zdjęcia, które dodałaś... :/

Edytowane przez afa_
Czas edycji: 2018-11-18 o 14:49
afa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-18 15:43:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.