Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-16, 08:03   #391
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Hej, mam pytanie. Od paru cykli staramy się z Tz o dziecko. Mierze tez regularnie temperature. W tym cyklu 8go dnia po owulacji temperatura wystrzelila mi mega w górę taki jakby drugi skok. Myślał że to może chwilowe ale trzyma się stabilnie 3 dzień. Jestem w tej chwili 11 dpo, kiedy test sikany ma szansę cos wykazać? Chce to zrobić dosc szybko bo muszę podnieść leki na tarczyce ale nie chce tez za wcześnie żeby się nie rozczarować i nie uzyskać fałszywego wyniku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-16, 08:17   #392
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie. Od paru cykli staramy się z Tz o dziecko. Mierze tez regularnie temperature. W tym cyklu 8go dnia po owulacji temperatura wystrzelila mi mega w górę taki jakby drugi skok. Myślał że to może chwilowe ale trzyma się stabilnie 3 dzień. Jestem w tej chwili 11 dpo, kiedy test sikany ma szansę cos wykazać? Chce to zrobić dosc szybko bo muszę podnieść leki na tarczyce ale nie chce tez za wcześnie żeby się nie rozczarować i nie uzyskać fałszywego wyniku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Test sikany najwcześniej 14 dni od potencjalnego zapłodnienia. Jeżeli zależy Ci na czasie to szybszy i bardziej wiarygodny jest test z krwi na beta hCG, bo możesz go zrobić już 10 dni od potencjalnego zapłodnienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-18, 17:04   #393
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Wiem, ze zabrzmie szalenie ale czy można mieć jakieś objawy przed 14dpo ? Dziś 13dpo, od paru dni spie na stojąco i pobolewaja mnie piersi/jajniki, dzis wrocilam do domu i odrazu wyladowalam w toalecie tak mnie mdlilo. Zastanawiam sie czy sobie juz wmawiaj czy to jednak możliwe i jutro test byłby wiarygodny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-18, 18:21   #394
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Wiem, ze zabrzmie szalenie ale czy można mieć jakieś objawy przed 14dpo ? Dziś 13dpo, od paru dni spie na stojąco i pobolewaja mnie piersi/jajniki, dzis wrocilam do domu i odrazu wyladowalam w toalecie tak mnie mdlilo. Zastanawiam sie czy sobie juz wmawiaj czy to jednak możliwe i jutro test byłby wiarygodny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teoretycznie mogą, bo mdłości są jednym z wcześniejszych objawów ciąży, a po 10 dniu od zapłodnienia zwiększony jest już poziom hCG. Nie ma jednak co gdybać i się nakręca. Zrób jutro rano test.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 20:23   #395
Kaskabon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cześć dziewczyny! Uprawiałam seks z chłopakiem około 3 dni przed dniami płodnymi. Wszystko było okej, gumka nie pękła, nie zsunęła się, chłopak doszedł poza mną. Następny raz uprawialiśmy seks dzień po moich dniach płodnych. Również nic nie pękło ale dotykałam penisa mojego chłopaka po tym gdy doszedł z godzinkę przed, i nie mam pojęcia czy mogłam jakoś przenieść te plemniki czy coś na gumkę. Gdy chłopak we mnie wchodził czułam jak dotyka mojej macicy, czyli była nisko. Minął już ponad tydzień od ostatniego współżycia, do okresu mam 3 dni. Non stop jest mi nie dobrze, mam mdłości, co chwilkę latam do toalety na siusiu, bolą mnie piersi i jajniki. Wczoraj wykonałam test, wyszła gruba jedna krecha, ale uważam, że i tak jest za wcześnie na prawidłowy wynik. Chłopak mówi że mam się uspokoić ale ja nie potrafię. Czy mogę być w ciąży??
Kaskabon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 20:44   #396
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kaskabon Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Uprawiałam seks z chłopakiem około 3 dni przed dniami płodnymi. Wszystko było okej, gumka nie pękła, nie zsunęła się, chłopak doszedł poza mną. Następny raz uprawialiśmy seks dzień po moich dniach płodnych. Również nic nie pękło ale dotykałam penisa mojego chłopaka po tym gdy doszedł z godzinkę przed, i nie mam pojęcia czy mogłam jakoś przenieść te plemniki czy coś na gumkę. Gdy chłopak we mnie wchodził czułam jak dotyka mojej macicy, czyli była nisko. Minął już ponad tydzień od ostatniego współżycia, do okresu mam 3 dni. Non stop jest mi nie dobrze, mam mdłości, co chwilkę latam do toalety na siusiu, bolą mnie piersi i jajniki. Wczoraj wykonałam test, wyszła gruba jedna krecha, ale uważam, że i tak jest za wcześnie na prawidłowy wynik. Chłopak mówi że mam się uspokoić ale ja nie potrafię. Czy mogę być w ciąży??

Posłuchaj rozsądnego chłopaka.


Seks zabezpieczony - nie ma ciąży!


I macicy na pewno Ci nie dotykał.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 20:44   #397
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kaskabon Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Uprawiałam seks z chłopakiem około 3 dni przed dniami płodnymi. Wszystko było okej, gumka nie pękła, nie zsunęła się, chłopak doszedł poza mną. Następny raz uprawialiśmy seks dzień po moich dniach płodnych. Również nic nie pękło ale dotykałam penisa mojego chłopaka po tym gdy doszedł z godzinkę przed, i nie mam pojęcia czy mogłam jakoś przenieść te plemniki czy coś na gumkę. Gdy chłopak we mnie wchodził czułam jak dotyka mojej macicy, czyli była nisko. Minął już ponad tydzień od ostatniego współżycia, do okresu mam 3 dni. Non stop jest mi nie dobrze, mam mdłości, co chwilkę latam do toalety na siusiu, bolą mnie piersi i jajniki. Wczoraj wykonałam test, wyszła gruba jedna krecha, ale uważam, że i tak jest za wcześnie na prawidłowy wynik. Chłopak mówi że mam się uspokoić ale ja nie potrafię. Czy mogę być w ciąży??
Raczej nie. Na objawy ciąży za wcześnie nawet jeśli miałaby mieć miejsce. Jeżeli nie doszło do penetracji bez prezerwatywy po ejakulacji to szanse na ciąże są praktycznie zerowe. Sperma to nie pyłek kwiatowy. To tak nie działa, że dotkniesz penisa, potem prezerwatywy i doznasz zapłodnienia.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-22, 20:51   #398
Kaskabon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Więc tak, kochałam się z chłopakiem dzień po moich dniach płodnych czyli 11 grudnia. Zrobiłam mu loda, chłopak doszedł. Przed stosunkiem bawiłam się jego penisem. Pomiędzy tymi wydarzeniami minęło z 10-12 min. Chłopak założył gumkę prawidłowo, nic nie pękło ani się nie zsunęło. Boję się, że przeniosłam coś na gumkę swoją ręką. Od paru dni bardzo bolały mnie piersi, cały czas jest mi niedobrze, bolą mnie jajniki i co chwilę latam siku, a leci tylko kilka kropelek. 20 grudnia, czyli po 9 dniach od stosunku zrobiłam test wieczorem i wyszedł negatywny, miałam mega czuły test więc powinien wykazać, Dzisiaj jestem 2 dni przed okresem, cycki przestały mnie boleć, brzuch boli, nadal jest mi nie dobrze i cały czas ganiam do toalety. Chłopak mówi, że panikuję
Kaskabon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 21:45   #399
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kaskabon Pokaż wiadomość
Więc tak, kochałam się z chłopakiem dzień po moich dniach płodnych czyli 11 grudnia. Zrobiłam mu loda, chłopak doszedł. Przed stosunkiem bawiłam się jego penisem. Pomiędzy tymi wydarzeniami minęło z 10-12 min. Chłopak założył gumkę prawidłowo, nic nie pękło ani się nie zsunęło. Boję się, że przeniosłam coś na gumkę swoją ręką. Od paru dni bardzo bolały mnie piersi, cały czas jest mi niedobrze, bolą mnie jajniki i co chwilę latam siku, a leci tylko kilka kropelek. 20 grudnia, czyli po 9 dniach od stosunku zrobiłam test wieczorem i wyszedł negatywny, miałam mega czuły test więc powinien wykazać, Dzisiaj jestem 2 dni przed okresem, cycki przestały mnie boleć, brzuch boli, nadal jest mi nie dobrze i cały czas ganiam do toalety. Chłopak mówi, że panikuję



Dostałaś już odp.


Poczytaj o rozmnażaniu.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-25, 16:29   #400
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Jakie są szanse na ciążę przy stosunku przerywanym w 17 dniu cyklu? Wcześniej była angina i antybiotyk, który skończono brać 4 dni przed stosunkiem bez zabezpieczenia. Cykle 25-26 dniowe po odstawieniu anty we wrześniu. Śluz płodny był od 12 dnia cyklu. Facet skończył na zewnątrz ok. 5 sekund po wyjęciu penisa (dokończył ręką). Od razu po stosunku zastosowano metodę yuzpe (4 tabletki microgynon i 12h później również 4 tabletki). Przez tydzień po zastosowaniu yuzpe występowały bóle brzucha. Dzisiaj jest 27 dzień cyklu i dalej ani widu ani słychu miesiączki. Czy antybiotyk i yuzpe mogły tak namieszać? W sobotę będzie robiony test beta hcg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-25, 19:16   #401
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Jakie są szanse na ciążę przy stosunku przerywanym w 17 dniu cyklu? Wcześniej była angina i antybiotyk, który skończono brać 4 dni przed stosunkiem bez zabezpieczenia. Cykle 25-26 dniowe po odstawieniu anty we wrześniu. Śluz płodny był od 12 dnia cyklu. Facet skończył na zewnątrz ok. 5 sekund po wyjęciu penisa (dokończył ręką). Od razu po stosunku zastosowano metodę yuzpe (4 tabletki microgynon i 12h później również 4 tabletki). Przez tydzień po zastosowaniu yuzpe występowały bóle brzucha. Dzisiaj jest 27 dzień cyklu i dalej ani widu ani słychu miesiączki. Czy antybiotyk i yuzpe mogły tak namieszać? W sobotę będzie robiony test beta hcg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szanse są zerowe .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-26, 17:52   #402
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Szanse są zerowe .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prawda. Dostałam dzisiaj okres ☺ Zaczynam brać antyki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-26, 22:50   #403
susiii1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 19
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Jestem dorosła a głupia.. czy można zajść w ciążę kiedy chlopak ma wytrysk w usta partnerki, potem sie caluja, chwile po tym partner je i pije a po 20 minutach albo dluzej robi minete partnerce... slyszalam ze tak mozna, pomocy, niech ktos mi odpowie
susiii1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-26, 23:09   #404
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez susiii1 Pokaż wiadomość
Jestem dorosła a głupia.. czy można zajść w ciążę kiedy chlopak ma wytrysk w usta partnerki, potem sie caluja, chwile po tym partner je i pije a po 20 minutach albo dluzej robi minete partnerce... slyszalam ze tak mozna, pomocy, niech ktos mi odpowie
To źle słyszałaś. Nie można.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-26, 23:12   #405
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez susiii1 Pokaż wiadomość
Jestem dorosła a głupia.. czy można zajść w ciążę kiedy chlopak ma wytrysk w usta partnerki, potem sie caluja, chwile po tym partner je i pije a po 20 minutach albo dluzej robi minete partnerce... slyszalam ze tak mozna, pomocy, niech ktos mi odpowie
Ile ty masz lat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-27, 21:34   #406
Kaskabon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dziewczyny, dzisiaj kochałam się z chłopakiem,. Wyglądało to następująco : zrobiłam mu dobrze ustami, doszedł a następnie przemył penisa. Odczekaliśmy z 5-7 min i założył prezerwatywe. Kochaliśmy się na jeźdźca. Wspomnę też, że mam 4 dzień okresu. Doszłam a chłopak jeszcze pary razy pchnął i wyciągnął członek. Nie sprawdziłam prezerwatywy, ponieważ była cała we krwi, lecz wydaję mi się, że nie pękła, chociaż mogę się mylić. Chłopak nie doszedł we mnie. Mam 30 dniowe cykle. Czy mogę się czegoś obawiać?
Kaskabon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-27, 21:36   #407
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kaskabon Pokaż wiadomość
Czy mogę się czegoś obawiać?
Nie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-27, 21:36   #408
Kaskabon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Laski wiem, że to nie ten wątek lecz nie wiem gdzie umieścić moje pytanie. Jak wygląda pęknięta prezerwatywa? Rozrywa się cała i zostaje na członku tylko ta obcisła gumeczka czy jest małe pękniecie, którym wszystko może się wydostawać??
Kaskabon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-27, 21:41   #409
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kaskabon Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiaj kochałam się z chłopakiem,. Wyglądało to następująco : zrobiłam mu dobrze ustami, doszedł a następnie przemył penisa. Odczekaliśmy z 5-7 min i założył prezerwatywe. Kochaliśmy się na jeźdźca. Wspomnę też, że mam 4 dzień okresu. Doszłam a chłopak jeszcze pary razy pchnął i wyciągnął członek. Nie sprawdziłam prezerwatywy, ponieważ była cała we krwi, lecz wydaję mi się, że nie pękła, chociaż mogę się mylić. Chłopak nie doszedł we mnie. Mam 30 dniowe cykle. Czy mogę się czegoś obawiać?
Nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaskabon Pokaż wiadomość
Laski wiem, że to nie ten wątek lecz nie wiem gdzie umieścić moje pytanie. Jak wygląda pęknięta prezerwatywa? Rozrywa się cała i zostaje na członku tylko ta obcisła gumeczka czy jest małe pękniecie, którym wszystko może się wydostawać??
Rozrywa się cała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-28, 08:47   #410
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kaskabon Pokaż wiadomość
Laski wiem, że to nie ten wątek lecz nie wiem gdzie umieścić moje pytanie. Jak wygląda pęknięta prezerwatywa? Rozrywa się cała i zostaje na członku tylko ta obcisła gumeczka czy jest małe pękniecie, którym wszystko może się wydostawać??
Rozrywa się calutka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 13:06   #411
Mala_mi01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Witajcie. Biorę tabletki Rigevidon od jakiś 2 lat. Ostatnia tabletkę listka wzięłam w niedzielę. Wczoraj powinien być okres, jednak od paru miesięcy przesunelo mi się na piątek rano. Nadal nie mam krwawienia. Jaki powód? Stosunki były odbywane, chłopak doszedł poza mną. Jestem od soboty przeziebiona (katar, stan podgoraczkowy). Dlaczego więc okres mi się spóźnia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mala_mi01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 15:11   #412
Szopenhaler12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Wczoraj zabawialam sie z moim chłopakiem i podczas calowania zaczelam go masturbowac, mial wytrysk na lozko i zauważyliśmy to dopiero po chwili, reke mialam w spermie ale ja umylam i trochę mialam tez na koszulce. Podczas calowania i zabawy chlopak bawil sie moimi posladkami i nigdzie indziek nie dotykal. Nasze narzady nie stykaly sie nl chyba ze przez spodnie. Czy moge byv w ciąży od tego ze jestem dzien przed moimk dniami plodnymi i zabawialismy sie w taki sposób? Oboje padlismy w panikę bo nie wiemy. Miał troche mokre dresy i na nich siedzialam i mowil ze gdy bawil sie posladkami to na palcu nic nie mial. Czy moge byc w ciazy od zwyklego siedzenia? Nie doszlo do styku narzadow i podkresle ze bylam dzjen pezed

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Wczoraj zabawialam sie z moim chłopakiem i podczas calowania zaczelam go masturbowac, mial wytrysk na lozko i zauważyliśmy to dopiero po chwili, reke mialam w spermie ale ja umylam i trochę mialam tez na koszulce. Podczas calowania i zabawy chlopak bawil sie moimi posladkami i nigdzie indziek nie dotykal. Nasze narzady nie stykaly sie nl chyba ze przez spodnie. Czy moge byv w ciąży od tego ze jestem dzien przed moimk dniami plodnymi i zabawialismy sie w taki sposób? Oboje padlismy w panikę bo nie wiemy. Miał troche mokre dresy i na nich siedzialam i mowil ze gdy bawil sie posladkami to na palcu nic nie mial. Czy moge byc w ciazy od zwyklego siedzenia? Nie doszlo do styku narzadow i podkresle ze bylam dzien przed dniami plodnymi. Prosze o odp 😓
Szopenhaler12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 15:13   #413
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

O, matko nie. W ciąży nie jesteś.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 15:14   #414
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Szopenhaler12 Pokaż wiadomość
Wczoraj zabawialam sie z moim chłopakiem i podczas calowania zaczelam go masturbowac, mial wytrysk na lozko i zauważyliśmy to dopiero po chwili, reke mialam w spermie ale ja umylam i trochę mialam tez na koszulce. Podczas calowania i zabawy chlopak bawil sie moimi posladkami i nigdzie indziek nie dotykal. Nasze narzady nie stykaly sie nl chyba ze przez spodnie. Czy moge byv w ciąży od tego ze jestem dzien przed moimk dniami plodnymi i zabawialismy sie w taki sposób? Oboje padlismy w panikę bo nie wiemy. Miał troche mokre dresy i na nich siedzialam i mowil ze gdy bawil sie posladkami to na palcu nic nie mial. Czy moge byc w ciazy od zwyklego siedzenia? Nie doszlo do styku narzadow i podkresle ze bylam dzjen pezed

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Wczoraj zabawialam sie z moim chłopakiem i podczas calowania zaczelam go masturbowac, mial wytrysk na lozko i zauważyliśmy to dopiero po chwili, reke mialam w spermie ale ja umylam i trochę mialam tez na koszulce. Podczas calowania i zabawy chlopak bawil sie moimi posladkami i nigdzie indziek nie dotykal. Nasze narzady nie stykaly sie nl chyba ze przez spodnie. Czy moge byv w ciąży od tego ze jestem dzien przed moimk dniami plodnymi i zabawialismy sie w taki sposób? Oboje padlismy w panikę bo nie wiemy. Miał troche mokre dresy i na nich siedzialam i mowil ze gdy bawil sie posladkami to na palcu nic nie mial. Czy moge byc w ciazy od zwyklego siedzenia? Nie doszlo do styku narzadow i podkresle ze bylam dzien przed dniami plodnymi. Prosze o odp
Nie jesteś w ciąży, ehh. Chciałabym o takie rzeczy się bać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 15:15   #415
Mala_mi01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
O, matko nie. W ciąży nie jesteś.
A mój przypadek powyżej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mala_mi01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 15:25   #416
Szopenhaler12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

A czy w ogole bylaby opcja ze moglabym byc w dniach plodnych przez to ze np troche mial na palcach podcZas zabaw posladkami?
Szopenhaler12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 15:30   #417
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Mala_mi01 Pokaż wiadomość
Witajcie. Biorę tabletki Rigevidon od jakiś 2 lat. Ostatnia tabletkę listka wzięłam w niedzielę. Wczoraj powinien być okres, jednak od paru miesięcy przesunelo mi się na piątek rano. Nadal nie mam krwawienia. Jaki powód? Stosunki były odbywane, chłopak doszedł poza mną. Jestem od soboty przeziebiona (katar, stan podgoraczkowy). Dlaczego więc okres mi się spóźnia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Mala_mi01 Pokaż wiadomość
A mój przypadek powyżej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krwawienie z odstawienia może się nawet nie pojawić i wszystko jest w porzadku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 16:21   #418
Szopenhaler12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Czy bylaby opcja ze moglabym byc w dniach plodnych przez to ze np troche mial na palcach podcZas zabaw posladkami?
Szopenhaler12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 16:24   #419
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Szopenhaler12 Pokaż wiadomość
Czy bylaby opcja ze moglabym byc w dniach plodnych przez to ze np troche mial na palcach podcZas zabaw posladkami?
A skąd mamy to wiedzieć? Co miał na palcach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 16:31   #420
Szopenhaler12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

W sensie czy nasienie z palców na posladkach mogłoby sie przedostać do pochwy
Szopenhaler12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-07 20:51:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.