Boję się kempingu! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-21, 20:12   #1
Camilla23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 44

Boję się kempingu!


Jadę z chłopakiem nad morze na 6 dni udało nam się na ostatnią chwilę fajny pokoj znalezc ale gościu mial termin tylko na 4 noce, więc wpadlam na pomysl ze żeby nie ukrócać nam wyjazdu ostatnie dwie noce spędzimy na kempingu, ogrodzony strzeżony, furtka zamykana o 23:00, niby okej, ale czym bliżej wyjazdu mam schizy. Nigdy nie byłam pod namiotem ani na kempingu i boję sie ,że ktoś sie do nas przyczepi czy będzie dużo pijanych i coś się stanie. Jedziemy do wioski w pomorskim niby miejscowosc określana jako dla spokojnych ludzi i emerytów, ale i tak się boję, widziałam zdjęcia ze jezdzą tam rodziny z dziećmi więc chyba nie jest tak źle. Czy moje obawy sa uzasadnione czy jednak nie mam się czego bać ? Boje się tez ze nam ukradną rzeczy jak wyjdziemy na miasto.

Edytowane przez Camilla23
Czas edycji: 2018-07-21 o 20:45
Camilla23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-21, 20:37   #2
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Boję się kempingu!

Boisz się rodzin z dziećmi?

No i wiadomo, nie bierz pod namiot laptopa czy drogiej biżuterii, telefon i dokumenty miej przy sobie. Ale wątpię żeby ludzie na strzeżonym terenie połasili się na wasze gaciez
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-21, 20:45   #3
Camilla23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 44
Dot.: Boję się kempingu!

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Boisz się rodzin z dziećmi?

No i wiadomo, nie bierz pod namiot laptopa czy drogiej biżuterii, telefon i dokumenty miej przy sobie. Ale wątpię żeby ludzie na strzeżonym terenie połasili się na wasze gaciez
Nie no ,wlasnie ze widzialam ze niby tam wyruszają tez rodziny z dziećmi trochę mnie uspokoilo ,ale i tak sie obawiam ale moze rzeczywiscie będzie spokojnie.
Camilla23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 04:03   #4
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Boję się kempingu!

Jakos w listopadzie czy w grudniu pojechalam z mezem na calkowite odludzie, bo mu sie zamarzylo robic zdjecia w nocy nad jeziorem. Nigdy wczesniej pod namiotem nie nocowalam, wiec stwierdzilam, ze co tam, sprobuje. I to byl pierwszy i ostatni raz. Poza nami nie bylo tam nikogo, w toalecie na miejscu znalazlam olbrzymia zabe, przez ktora prawie dostalam zawalu, a polozony blisko opuszczony budynek wygladal upiornie, niedomkniete drzwi wygladaly, jakby ktos tam ciagle stal i sie gapil. Nie dla mnie takie atrakcje
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 06:56   #5
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Boję się kempingu!

Ludzi bym się nie bała, ale spartańskich warunków, braku ciepłej wody, korzystaniem z toalety o dość podejrzanej czystości, robali w namiocie, komarów i dyskomfortu - tak. Ale ja lubię wygodę, stawiam ja wyżej niż piękno natury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 06:57   #6
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Boję się kempingu!

Jak się było dzieckiem to camping był okej - w przyczepie kempingowej. Namiot to była porażka. Aktualnie sobie tego nie wyobrażam. Za wygodna jestem. Wolałabym skrócić wyjazd niż męczyć się w namiocie
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 07:14   #7
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Boję się kempingu!

Siłą by mnie nikt do namiotu nie zaciągnął
Przez parę lat mieliśmy przyczepę kempingową, ale mimo że była w niej łazienka, kuchnia i inne cuda to jednak takie rzeczy nie dla mnie.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-22, 07:30   #8
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Boję się kempingu!

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 14:31   #9
nikonikoni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Boję się kempingu!

Też bym się bała na kempingu w namiocie spać i go zostawić. Nawet jeśli jest ubezpieczony i jest monitoring i tak mogą cię okraść. Chęć szuka sposobu. Ale jest rozwiązanie tylko ty albo twój chłopak musielibyście mieć prawo jazdy. Po prostu wynająć kampera xxx. Ale ty nie musisz brać samochód kempingowy od nich. Możesz gdzie inne, ale do kamperów już się tak chętnie nie włamują. Możesz nocować na kempingu lub nie zależy od was i wasze rzeczy są bezpieczne przez całą dobę. W zasadzie wody i prądu zazwyczaj wystarczy na 2 dni więc na kempingu by uzupełnić zapasy wystarczy być jedną dobę.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2018-08-07 o 18:27 Powód: link
nikonikoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 21:48   #10
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Boję się kempingu!

Wydaje mi się, że nie powinnaś się aż tak obawiać, tysiące ludzi tak podróżuje i jakoś żyje.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-07 22:48:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.