Panny Młode 2019 cz. 5 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-19, 19:44   #31
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Kira gratulacje z zespołem
odpisałam w pw dzięki jeszcze raz

Meggie a może najlepiej jakieś koturny na tą sesję ? bo spzilki to raczej słabo


Gonicie z tymi postami, ze potem ciężko Was nadrobić a dzisiaj miałam wolne, a dzięń i tak zleciał zrobiłam sobie pedicure i potem jeszcze manicure i padam na twarz w sobotę wesele a mi plecy siadają


Wizytówka:
kizdaM (Magda) rocznik 92 Tż 88
Załatwione:
-sala,
-zespół,
-fotograf,
-kamerzysta,
-tort (dograne z kobietą, ale szczegóły w przyszłym roku)
-makijażystka wybrana, ale nie zaczęła jeszcze zapisów na przyszły rok
-data w kościele

Motyw przewodni granat/chaber
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019

Edytowane przez kizdaM
Czas edycji: 2018-09-21 o 18:44
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 19:52   #32
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Jestem!!!

Kira! Ja jestem z Chełma, jaki to zespół ?

Dziewczyny... nie mam koturnów! ;( a moje białe trampeczki ostatnio wylądowały w koszu ;( jestem załamana...

Ale się rozkręciłyście... Siądę na laptopa i ogarnę te Wasze wizytówki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 19:52   #33
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Meggie też uważam ,że trampki do sukienki były by super masz jakiś pomysł?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 20:05   #34
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Pierwszy taniec. Tutaj mamy dylemat. Nie bardzo nawet gdzie mamy iść na kurs. Boże i w takich momentach aż chce mi się płakać ,że nie jesteśmy u siebie ,w Polsce. No ,ale ok. No a jeśli się zdecydujemy to tylko po to by poćwiczyć ogólnie taniec .tak myślę. Nie wiem jedyny czas jaki na to będzie to wakacje. Półtorej miesiąca wczesniej. No zobaczymy albo pojedizemy albo nie. Jak nie to najwyżej pogibamy się trochę i już. No ,ale piosenkę jakaś trzeba wybrać. Zrzuce to chyba na TZ a a co tam
No właśnie my ciągle myślimy co z tym tańcem czy jakiś kurs czy nauczymy się sami z neta kilka figur czy po prostu się pobujamy chociaż jak czasem widzę niby układ och i ach a później patrzysz i nagle omg to myślę że jak nie idzie to jednak lepiej się naturalnie pobujac i popatrzeć sobie w oczy macie czas razem coś wybierzecie
Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Myślę że dobrze by to wyglądało
Ja też tak sądze, no ale widać inni uważają się lepsi
Też brałam tabletki dobrane "na czuja" i było okej, ale wtedy nie miałam problemów z cerą itd ale uważam że i tak lepiej przed zrobić badania
To już Magda ma jakieś podpowiedzi może coś z tego dobierze zawsze znajdzie się ktoś kto będzie się uważał za lepszego ale niestety tylko w swoich oczach no własnie czasem na czuja im się uda, wiadomo że lepiej z badaniami ale ja byłam wtedy młoda i nawet mi nie zaproponował a jak wtedy wyszło ok to ostatnio się nawet nie upominalam
[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;85886301] teraz szybki prysznic i do spania padam na twarz Wysłano przez gołębia [/QUOTE]
Kolorowych snów
Cytat:
Napisane przez zywia1 Pokaż wiadomość
Wstrzymam się oczywiście z decyzją, popytam jeszcze w okolicy urzędów... Po prostu zabawne jest, że jak nie ma nic do załatwiania to tż dostępny i czasu a czasu, a jak coś ważnego to coś wypada i nie da się ustalić
A to często tak jest że jak ktoś jest potrzebny i by się przydał albo potrzebuje się radę czy coś ustalić to nie jest to możliwe w tym czasie
Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
U mnie wybrane miejsce na poprawiny drugiego dnia, jednak nie na naszej sali. Nalewki się robią, bimber tak samo. Także coś się ciągle dzieje w sprawach ślubnych. Tak właściwie jak myślicie, ile bimbru szykować na 120-140 os. Sama mam dylemat, musze dać odp. ile nam potrzeba.
To fajnie że wybraliście - i co ta altanka w lesie czy coś takiego co pokazywałas? a z alkoholem nie pomogę bo ja totalnie nie w temacie ile trzeba
Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Gonicie z tymi postami, ze potem ciężko Was nadrobić a dzisiaj miałam wolne, a dzięń i tak zleciał zrobiłam sobie pedicure i potem jeszcze manicure i padam na twarz w sobotę wesele a mi plecy siadają
To niby odpoczelas ale nie do końca ale ja jak zaczynam robić paznokcie to czas leci nie wiadomo kiedy a później nagle 1,5 godziny później pokaż jakie sobie zrobiłaś
Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Dziewczyny... nie mam koturnów! ;( a moje białe trampeczki ostatnio wylądowały w koszu ;( jestem załamana...
Starałysmy się ładnie zakończyć wątek a trochę nas jest każda coś napiszę i posty lecą jak się pływało? to co masz pretekst do zakupów - jak nie chcesz wydawać zbytnio duzi kasy to nie wiem jak u Ciebie ale na Ruskiej albo w okolicach dworca w Lublinie u nas w Chińczyku baleriny można kupić za 20-30 zł, w Ccc jest chyba jakaś promocja 40%

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 20:15   #35
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
No właśnie my ciągle myślimy co z tym tańcem czy jakiś kurs czy nauczymy się sami z neta kilka figur czy po prostu się pobujamy chociaż jak czasem widzę niby układ och i ach a później patrzysz i nagle omg to myślę że jak nie idzie to jednak lepiej się naturalnie pobujac i popatrzeć sobie w oczy macie czas razem coś wybierzecie

To już Magda ma jakieś podpowiedzi może coś z tego dobierze zawsze znajdzie się ktoś kto będzie się uważał za lepszego ale niestety tylko w swoich oczach no własnie czasem na czuja im się uda, wiadomo że lepiej z badaniami ale ja byłam wtedy młoda i nawet mi nie zaproponował a jak wtedy wyszło ok to ostatnio się nawet nie upominalam

Kolorowych snów

A to często tak jest że jak ktoś jest potrzebny i by się przydał albo potrzebuje się radę czy coś ustalić to nie jest to możliwe w tym czasie

To fajnie że wybraliście - i co ta altanka w lesie czy coś takiego co pokazywałas? a z alkoholem nie pomogę bo ja totalnie nie w temacie ile trzeba

To niby odpoczelas ale nie do końca ale ja jak zaczynam robić paznokcie to czas leci nie wiadomo kiedy a później nagle 1,5 godziny później pokaż jakie sobie zrobiłaś

Starałysmy się ładnie zakończyć wątek a trochę nas jest każda coś napiszę i posty lecą jak się pływało? to co masz pretekst do zakupów - jak nie chcesz wydawać zbytnio duzi kasy to nie wiem jak u Ciebie ale na Ruskiej albo w okolicach dworca w Lublinie u nas w Chińczyku baleriny można kupić za 20-30 zł, w Ccc jest chyba jakaś promocja 40%

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Jutro chyba rano między wizytami na sklepach urwę się na bazar u siebie... Nie no kurde, szafy pękają w szwach, a w takich sytuacjach jak zwykle okazuje się, że magicznie nie ma w co się ubrać! A buty... 4 pary rozwaliły się niemal w jednym czasie, wszystkie letnie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 20:22   #36
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Jutro chyba rano między wizytami na sklepach urwę się na bazar u siebie... Nie no kurde, szafy pękają w szwach, a w takich sytuacjach jak zwykle okazuje się, że magicznie nie ma w co się ubrać! A buty... 4 pary rozwaliły się niemal w jednym czasie, wszystkie letnie..
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie skocz na bazar na pewno coś znajdziesz aby było do sesji i nie wydasz majątku tylko zastanów się w co chcesz się ubrać i do czego dobierać buty a z tymi ubraniami to magia masz rację u mnie też pełna szafa i mówiłam ostatnio że w sumie wszystko mam a jak miałam się ubrać to to nie pasuje do tego a to nie takie a w tym źle i nagle nie ma się w co ubrać muszę zrobić ten porządek w szafie i przejrzeć w czym będę chodzić a w czym nie a mi się też ostatnio rozwalily dwie pary butów - za dużo chodzimy

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 20:22   #37
Besti12
Raczkowanie
 
Avatar Besti12
 
Zarejestrowany: 2018-09
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 144
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Meggie94 Będziemy mieli sesje narzeczeńską w podobnym miejscu też jezioro, pomosty, trawa, park i do tego jeszcze plaża też się zastanawiam co ubiorę, ale chyba jakaś zwiewną, ładną sukienkę i balerinki tak jak później pisałyście, szpilki tutaj nie pasują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Besti12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 20:33   #38
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Mam chyba koncepcję.... Biała sukienka bez ramiączek z falbanami i brązowym paskiem, brązowa narzutka i brązowe balerinki. To nic, że w tych balerinkach w ogóle nie chodzę, b0 są tak cholernie niewygodne i mnie obcierają, wezmę je tylko na sesję...
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 20:36   #39
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Mam chyba koncepcję.... Biała sukienka bez ramiączek z falbanami i brązowym paskiem, brązowa narzutka i brązowe balerinki. To nic, że w tych balerinkach w ogóle nie chodzę, b0 są tak cholernie niewygodne i mnie obcierają, wezmę je tylko na sesję...
Masz jakieś zdjęcie? bo zastanawiam się czy ta narzutka nie będzie za ciężka ale moja wyobraźnia nie zawsze idzie w dobrym kierunku no to widzę że już masz pomysł to zawsze możesz wziąć i tylko założyć na sama sesję a później zmienić na coś wygodnego a na zdjęciach chyba nie będzie widać że są niewygodne

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 20:38   #40
maltra
Rozeznanie
 
Avatar maltra
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 718
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cześć dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eM&eM
PM2019

każdy cud zajmuje trochę czasu....
maltra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 20:44   #41
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez maltra Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cześć maltra Co słychać?


Dodałam top spamerki do pierwszego postu
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 20:45   #42
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Witam i ja w nowej części! Teraz tak pędzicie, że nie ma szans Was nadrobić.
Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Pierwszy taniec. Tutaj mamy dylemat. Nie bardzo nawet gdzie mamy iść na kurs. Boże i w takich momentach aż chce mi się płakać ,że nie jesteśmy u siebie ,w Polsce. No ,ale ok.
No a jeśli się zdecydujemy to tylko po to by poćwiczyć ogólnie taniec .tak myślę. Nie wiem jedyny czas jaki na to będzie to wakacje. Półtorej miesiąca wczesniej. No zobaczymy albo pojedizemy albo nie. Jak nie to najwyżej pogibamy się trochę i już. No ,ale piosenkę jakaś trzeba wybrać. Zrzuce to chyba na TZ a a co tam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiele szkół w wakacje robi kursy przyspieszone albo warsztaty całodniowe, więc dacie radę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 20:50   #43
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Jestem meggie koniecznie białe trampki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 20:54   #44
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Dodałam top spamerki do pierwszego postu
Lubelszczyzna największe gaduły
Swoją drogą przypomniało mi się że pokazywałyscie pazurki to ja znalazłam takie ślubne tylko nie wiem czy zamiast brokatu nie lepiej te z wzrokiem na dwóch dodaje w załączniku mam nadzieję że będzie widać

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 20:59   #45
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Lubelszczyzna największe gaduły
Swoją drogą przypomniało mi się że pokazywałyscie pazurki to ja znalazłam takie ślubne tylko nie wiem czy zamiast brokatu nie lepiej te z wzrokiem na dwóch dodaje w załączniku mam nadzieję że będzie widać

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Nie widać

A na tą Lubelszczyznę też zwróciłam uwagę
Szatynka pytałaś mnie wcześniej jak się pływało - bardzo fajnie, coraz lepiej się czuję w wodze
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 21:03   #46
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Hej maltra


Szatynka, nie widzę załącznika :<


Meggie, strój brzmi fajnie, brąz powinien się ładnie komponować ze scenerią chociaż ja tak jak balewska pewnie założyłabym białe trampki ale jeśli nie masz i nie chcesz specjalnie kupować to baleriny (nawet niewygodne) będą ok
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 21:06   #47
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Meggie no to super ,ze strój gotowy na sesję
Szatynka też nie widzę nic .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 21:07   #48
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Nie wiem czego nie mogę tutaj dodać zdjęcia więc szukam linku

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _20180919_215930~2.jpg (127,7 KB, 42 załadowań)

Edytowane przez szatynkaa89
Czas edycji: 2018-09-19 o 21:16
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 21:10   #49
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Hej maltra


Szatynka, nie widzę załącznika :<


Meggie, strój brzmi fajnie, brąz powinien się ładnie komponować ze scenerią chociaż ja tak jak balewska pewnie założyłabym białe trampki ale jeśli nie masz i nie chcesz specjalnie kupować to baleriny (nawet niewygodne) będą ok
Nie tyle nie chce, bo i tak będę musiała kupić, co nie mam teraz kiedy ich szukać A sesja już w piątek po pracy... I tak na biegu, bo musimy dojechać do Lublina...
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 21:12   #50
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Szatynka najlepiej przez normalna stronę wizaz, bo mi też na aplikacji nie działa wysyłanie zdjęć .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 21:17   #51
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Was zostawić na parę godzin

Nadrobiłam, ale już nie będę się do wszystkiego odnosić. To, co mi się najbardziej rzuciło w oczy:
1. Kira meeega gratki, że udało się z zespołem. Serio czekałam na ta wiadomość
2. Ta piosenka Domagały jest moim zdaniem beznadziejna i jak to któraś określiła - wybitnie nietaneczna i nudna. Dziwi mnie jej fenomen. Nam ostatnio mega wpadła w ucho pewna francuska piosenka. Potem się okazało że to taka trochę modlitwa Ale nie potrafi wylecieć z głowy.
3. Tabletki Diane - jestem w szoku, że ktoś to jeszcze przepisuje na cerę. To są trochę starsze tabsy i mają więcej skutków ubocznych, niż te najnowsze. Aczkolwiek to jest sprawa mocno indywidualna i są dziewczyny, dla których te są najlepsze że wszystkich. Ja obecnie biorę Madinette i o nich słyszałam że są dobre dla osób z kiepską cerą, ale na pewno ktoś ma inne zdanie.


Wróciłam i mózg mi paruje. Jutro napiszę wam w klubie, ale tylko tak w skrócie - pośrednio chyba dowiedzieliśmy się jaka jest przyczyna tego całego konfliktu. Umrzecie

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 21:21   #52
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Szatynka najlepiej przez normalna stronę wizaz, bo mi też na aplikacji nie działa wysyłanie zdjęć .
Zrobiłam jak mówiłaś i się udało macie ciut wyżej zdjęcie pazurkow
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Was zostawić na parę godzin
Nadrobiłam, ale już nie będę się do wszystkiego odnosić. To, co mi się najbardziej rzuciło w oczy:
1. Kira meeega gratki, że udało się z zespołem. Serio czekałam na ta wiadomość
2. Ta piosenka Domagały jest moim zdaniem beznadziejna i jak to któraś określiła - wybitnie nietaneczna i nudna. Dziwi mnie jej fenomen. Nam ostatnio mega wpadła w ucho pewna francuska piosenka. Potem się okazało że to taka trochę modlitwa Ale nie potrafi wylecieć z głowy.
3. Tabletki Diane - jestem w szoku, że ktoś to jeszcze przepisuje na cerę. To są trochę starsze tabsy i mają więcej skutków ubocznych, niż te najnowsze. Aczkolwiek to jest sprawa mocno indywidualna i są dziewczyny, dla których te są najlepsze że wszystkich. Ja obecnie biorę Madinette i o nich słyszałam że są dobre dla osób z kiepską cerą, ale na pewno ktoś ma inne zdanie.
Wróciłam i mózg mi paruje. Jutro napiszę wam w klubie, ale tylko tak w skrócie - pośrednio chyba dowiedzieliśmy się jaka jest przyczyna tego całego konfliktu. Umrzecie
Piosenka mi się na początku podobała, ale tak do posłuchania, ale im więcej leci w radiu tym bardziej mam już jej dość będziemy czekać z niecierpliwością na relacje w klubie, ale widzę że było grubo

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez szatynkaa89
Czas edycji: 2018-09-19 o 21:23
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 21:41   #53
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Szatynka ekstra pazurki, tylko ten niebieski brokat jakoś nie pasuje mi do całości... Biały byłby lepszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 21:46   #54
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Szatynka ekstra pazurki, tylko ten niebieski brokat jakoś nie pasuje mi do całości... Biały byłby lepszy
Jak dla mnie mogłyby nawet być też dwa z takim jakimś białym wzrokiem i też by było ok

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 21:49   #55
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Ja sobie już dawno upatrzyłam takie na ślub stylowi_pl_moda-damska_blekitne-paznokcie-sugar-effect_48356794.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 22:01   #56
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Maria
Dzięki kochana teraz to ja czekam na relacje z niecierpliwością

Patka
Tobie również dziękuję i wszystkim dziękuję jeszcze raz za kciuki. MEGGIE Tobie szczególnie

I ja się po raz 2 pojawiłam w top spamerkach i po raz 2 ostatnia ojjj lubelskie dziołchy, to wy niezłe bojcory jesteście

Lecicie jak szalone z nowym wątkiem. A ja nie jestem w stanie czytać na bieżąco i mi się zbiera setki postów do nadrobienia ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 22:07   #57
Besti12
Raczkowanie
 
Avatar Besti12
 
Zarejestrowany: 2018-09
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 144
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Ja sobie już dawno upatrzyłam takie na ślub Załącznik 7639486

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śliczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Besti12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 22:42   #58
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Ja sobie już dawno upatrzyłam takie na ślub Załącznik 7639486
Widzę że bardzo podobne w stylu tylko moje nude w róż a u Ciebie błękitny a masz już kogoś kto Ci to zrobi? Bo ja w sumie jeszcze nie szukałam ale myślę że nie powinno być problemu
Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
I ja się po raz 2 pojawiłam w top spamerkach i po raz 2 ostatnia ojjj lubelskie dziołchy, to wy niezłe bojcory jesteście Lecicie jak szalone z nowym wątkiem. A ja nie jestem w stanie czytać na bieżąco i mi się zbiera setki postów do nadrobienia ;p
Ja nie wiem jak to się stało ja tu dopiero w czerwcu przyszłam i zawsze miałam najdłuższe posty widać że u nas to we krwi że jak przekupy na targu a takie zostanie w tyle a później nadrabianie jest najgorsze ja trochę w pracy podczytywalam wracam patrzę 20 nieprzeczytane i myślę sobie później wychodzę z zabiegów nie będąc 15 minut i było 15 nieprzeczytanych no ja nie wiem co się tu ostatnio dzieje ze jak na rezerwanej ulicy


Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 05:18   #59
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Szstynka tak, wiem do kogo chcę isść na pazurki Już z nią rozmawiałam

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 05:39   #60
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Dzień dobry
To supcio że już wiesz kto Ci zrobi ja później popytam koleżanki z pracy czy by coś takiego zrobiła bo robi tak w domu dziewczynom, a jak nie to tam gdzie makijażystka też robią to tam zapytam Widzę że nie tylko ja musze wcześnie wstać, a i tak spóźniłam się do pracy

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-28 12:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.