Seks a spowiedź - zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Czy dostałeś/aś rozgrzeszenie na spowiedzi z nieczystości przedmałżeńskiej?
Tak, dostałem/am rozgrzeszenie 268 81,21%
NIe, nie dostałem/am rozgrzeszenia 62 18,79%
Głosujący: 330. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-21, 23:29   #31
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
no właśnie ja raz nie dostałam rozgrzeszenia, bo powiedziałam, że nie żałuję a co? miałam kłamać na spowiedzi? ;> teraz to już się z tego nie spowiadam. no bo jak mam się spowiadać z czegoś, co i tak wiem, że będę dalej robić? sama chciałam założyć taki wątek, żeby dowiedzieć się jak Wy załatwiacie sprawę spowiedzi. chętnie sobie poczytam
No właśnie I jaki to ma sens :roleyes: Dla mnie to wszystko jest chore Dlatego omijam kościół.Za dużo tam sprzeczności,zakłamania,o szustwa No,ale nie o to chodz w tym wątku Więc może coś ciekawego jeszcze się tu przytrafi
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 23:33   #32
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

ekhm a co z tajemnica spowiedzi??
Ja nie chodze od daaawna wiec nie mam takich problemów ,a nawet jakbym poszla to nie uprawiam sexu ()
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 23:35   #33
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

Ja nie spowiadam się z uprawiania seksu, raz to zrobilam przed slubem i nie dostalam rozgrzeszenia. Wiec nie widze sensu, aby to robic.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 08:01   #34
mona_ja
Wtajemniczenie
 
Avatar mona_ja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 2 568
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

No bo u mnie to jest tak: chodze do spowiedzi może ze 3 razy w roku, rzecz jasna przed świętami, a wtedy specjalnie przyjeżdżaja do pomocy franciszkanie spowiadać, no i pytają o wszystkie szczegóły z "parafialnym" ksiedzem nie ma problemu, bo mówię ze"miałam nieskromne myśli i czyny" ( tak jak zreszta jest w "drodze do nieba" napisane ) i o nic wiecej nie pyta, dlatego ojców franciszkanów omijam z daleka i wybieram pore kiedy spowiada kasiadz.
mona_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 08:13   #35
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

lol, ale czasem są tu pytania xD!
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 08:25   #36
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

Cytat:
Napisane przez Astra Pokaż wiadomość
Nie chodze do spowiedzi wiec nie mam z tym problemu
ja tez

ale tak z ciekawosci zapytalam wlasnie TŻa, bo mu sie zdarza pojsc raz na jakis czas do kosciola, a nawet spowiedzi (choc jak sie go teraz zapytalam kiedy byl ostatnio to sobie przypomniec nie moze )
no i zapytalam go czy sie spowiadal kiedys z seksu. stwierdzil, ze owszem. ja pytam co na to ksiadz, a on 'nic. luz'. to draze dalej temat czy przypadkiem nic nie dopytywal, a on "a co sie miał pytac? w jakiej pozycji? "
no wiec u TZa w kosciele nie ma problemu ze spowiedzia z seksu widocznie
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 08:35   #37
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

Ja w kosciele nie byłam od roku, a u spowiedzi od hmm..chyba juz 3 lata mina, więc probelm z głowy
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 09:54   #38
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

powiem Wam jedno ,wkurza mnie to ,że za takie coś nie można dostać rozgrzeszenia , mordercy dostają , normalni ludzie nie
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 10:05   #39
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

ja chodze do kosciola i chodze do spowiedzi i spowiadalam sie z sexu (odwalylam sie w koncu) Poszlam i mowie, ze wspolzylam ze swoim chlopakiem i stosuje antykoncepcje hormonalna, ksiadz sie pytal, czy wroce do tego, powiedziala, ze tak i tylko powiedzial costam, zebym uwazala, na to czy chlopak nie patrzy na mnie "przez pryzmat mojego ciala" i costam jeszcze, po czym uznal, ze jest zadowolony, ze przyszlam do spowiedzi, bo jest to spowiedz szczera i w ogole i dostalam malutenka pokute I zaznaczam, ze byl to ksiadz w podeszlym wieku i do tego ma "tytul" proboszcza
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 10:18   #40
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

nie chodzę do Kościoła(=nie spowiadam się), jestem nastawiona "anty" w stosunku do kleru.

na temat: to jest właśnie polska mentalność: wybiórczość. jesli ktoś wierzy i praktykuje to chyba powinien dostosować się do wszystkich zasad, dogmatów. nie mozna sobie wybierać- z tego sie wyspowiadam a z tego nie, bo nie uważam tego za grzech. ale rybka albo akwarium
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 10:21   #41
daga86
Raczkowanie
 
Avatar daga86
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 61
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

Ciekawe czy ksiadz jak "pójdzie sobie na bok" dostanie rozgrzeszenie Albo zakonnica która podciagnie kiece?? Ehhhh....
__________________
Czy to nie jest cudowne, że żyjemy na świecie, w tym samym czasie, i mimo, że ten świat jest tak wielki mieliśmy szczęście poznać sie w nim....
daga86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 10:25   #42
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

Znam ten problem....
W ciągu roku byłam 3 razy u spowiedzi po kilku latach nie chodzenia bo mnie ksiadz z Jasnej Góry zraził jak byłam tam przed maturą...
Byłam na Wielkanoc, komunie chrześnicy i Boże Narodzenie...
i w dwóch przypadkach było tak samo.... mówiłam o cudzołożeniu (sex bez ślubu) a ksiądz powiedział ze tylko wtedy da mi rozgrzeszenie jak obiecam poprawę i nie będę juz tego robić...
miłam do wyboru wysc bez rozgrzeszenia czyli tajk jakbym nie była u spowiedzi. lub obiecać no staraś się tego nie robić...
moja kumpela jak jej o tym powiedziałam stwierdziła ze wdałaby sie z takim ksiedzem w dyskusje, ze ksiaeza tez sa nie bez grzechu, amy tylko slubu nie mamy itd.... może nastepnym trazem sprobuje sie z nim pokłócić , bo pozo mam coś obiecywac skorom predzej czy pozniej i tak to złamie...
Moze bede mowic spałam ze swoim chłopakiem.... moze nie dosłyszy tego i nie bedzie sie czepiał
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 11:15   #43
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

Do kościoła chodzę czasem, do spowiedzi od wielu wielu lat już nie. Nie uważam się za katoliczkę ani osobę wierzącą. Kiedy jeszcze mieszkałam z rodzicami, do kościoła chodziłam przykładnie co niedziela, do spowiedzi równie przykładnie dwa razy w roku, spowiadałam się ze współżycia z moim chłopakiem. Ksiądz był młody i bardzo życiowy)
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 11:22   #44
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

Cytat:
Napisane przez Martiq:) Pokaż wiadomość
nie chodzę do Kościoła(=nie spowiadam się), jestem nastawiona "anty" w stosunku do kleru.

na temat: to jest właśnie polska mentalność: wybiórczość. jesli ktoś wierzy i praktykuje to chyba powinien dostosować się do wszystkich zasad, dogmatów. nie mozna sobie wybierać- z tego sie wyspowiadam a z tego nie, bo nie uważam tego za grzech. ale rybka albo akwarium
Dokładnie mam takie samo zdanie. Jeśli wierzyć i chodzić do spowiedzi to uczciwie. Albo rybki albo akwarium. Chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że to bardzo trudne.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 12:07   #45
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że to bardzo trudne.
a kto mówił, że trwanie w wierze jest bułką z masłem?
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 12:39   #46
daga86
Raczkowanie
 
Avatar daga86
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 61
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
Znam ten problem....
W ciągu roku byłam 3 razy u spowiedzi po kilku latach nie chodzenia bo mnie ksiadz z Jasnej Góry zraził jak byłam tam przed maturą...
Byłam na Wielkanoc, komunie chrześnicy i Boże Narodzenie...
i w dwóch przypadkach było tak samo.... mówiłam o cudzołożeniu (sex bez ślubu) a ksiądz powiedział ze tylko wtedy da mi rozgrzeszenie jak obiecam poprawę i nie będę juz tego robić...
miłam do wyboru wysc bez rozgrzeszenia czyli tajk jakbym nie była u spowiedzi. lub obiecać no staraś się tego nie robić...
moja kumpela jak jej o tym powiedziałam stwierdziła ze wdałaby sie z takim ksiedzem w dyskusje, ze ksiaeza tez sa nie bez grzechu, amy tylko slubu nie mamy itd.... może nastepnym trazem sprobuje sie z nim pokłócić , bo pozo mam coś obiecywac skorom predzej czy pozniej i tak to złamie...
Moze bede mowic spałam ze swoim chłopakiem.... moze nie dosłyszy tego i nie bedzie sie czepiał
Moja koleżanka tez miala taka sytuacje z księdzem w Jasnej Górze... Byłyśmy w Częstochowie przed maturą, ona poszla do spowiedzi i nie dostala rozgrzeszenia za to ze współzyje z chlopakiem bo nie obiecala poprawy..:/ Ehhh...
Denerwuje mnie to, ze spowiadaja nas ksieza, którzy w wiekszosci nie maja czystego sumienia...:/
__________________
Czy to nie jest cudowne, że żyjemy na świecie, w tym samym czasie, i mimo, że ten świat jest tak wielki mieliśmy szczęście poznać sie w nim....
daga86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 13:31   #47
Marzenax
Raczkowanie
 
Avatar Marzenax
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 284
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

Ja też się z tego nie spowiadam. Sex nie wywołuje u mnie jakiegokolwiek poczucia winy. Co więcej uważam że mogłabym by wzorem przykładnego życia dla niektórych Poszłam do łózka TYLKO Z JEDNYM facetem po 2 latach znajomości, kiedy wiadomo było że chcemy spędzi z sobą całe życie, w tym roku bierzemy ślub. Moim zdaniem sex jest sexowi nierówny. Gdybym powiedzmy miała Tzw."przygodę" i przespałabym się z ledwo poznanym facetem to miałabym wyrzuty sumienia i przy okazji spowiedzi (2 razy w roku) pewni bym się z tego wyspowiadała. Ale dlaczego mam żałowa tego, że jestm blisko z facetem którego kocham nad życie, z którym spędzę resztę życia, będę mjie dzieci itp. Nasz sex to świętośc i baaardzo prywatna sprawa i nie mam zamiaru o tym opowiada jakiemuś obcemu facetowi tylko dlatego że nosi na sobie czarną kieckę

P.S. Dopisuję się do grona byłych maturzystek które po spowiedzi na Jasnej Górze u ojca paulina zaczęły się powaznie zastanawiac nad sensem przynależności do tej pięknęj organizacji jaką jest Kościól
Marzenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 13:35   #48
patrycja77
Raczkowanie
 
Avatar patrycja77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 322
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

jak powiesz księdzu to da ci rozgrzeszenie i kaze przestać przestaniesz?
patrycja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 13:40   #49
daga86
Raczkowanie
 
Avatar daga86
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 61
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

A niby czemu mam przestac skoro nie załuje, daje mi to przyjemność?? A Ty zrezygnowałabys z czegoś co jest piekne i cudowne??
__________________
Czy to nie jest cudowne, że żyjemy na świecie, w tym samym czasie, i mimo, że ten świat jest tak wielki mieliśmy szczęście poznać sie w nim....
daga86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 13:45   #50
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

Cytat:
Napisane przez giraffe Pokaż wiadomość
Spowiedź z seksu mija się z celem... bo za grzechy powinno się żałować. A czy któraś tutaj żałuje??

Osobiście spotkałam się z przypadkiem gdzie ksiądz zapytał się dziewczyny, kiedy powiedziała, że uprawia seks przedmałżeński: "Żałujesz?" Ona powiedziała "Nie" ...... i nie dostała rozgrzeszenia

Ale to też zależy od podejścia księdza. Większość daje rozgrzeszenie.
I tu się musze zgodzić !!
Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 14:52   #51
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

Cytat:
Napisane przez Marzenax Pokaż wiadomość
Nasz sex to świętośc
no tu to chyba troszkę przesadzasz
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 17:14   #52
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

spowiadam sie w czestotliwosci mniej wiecej raz na rok. a jak juz dojdzie do tego cudnego momentu to mowie te same grzechy co przy spowiedzi przed komunią
nigdy sie z tego nie wyspowiadam!
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 17:43   #53
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

Nigdy się jeszcze nie spowiadałam z tego, że współżyję. Póki co nie odwiedzam kościoła- choć byłam w sobotę, na ślubie. Całą mszę przegadałam z Tż i kuzynkami.
Poki co mieszkam z rodzicami i próbują wymusić na mnie bycie katoliczką. Z chwilą wyprowadzki kościoł mnie nie zobaczy.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 18:44   #54
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

nie chodze do kosciola ale ze 3 razy od czasu rozpoczeciua wspolzycia bylam u spowiedzi i nigdy nie spowiadalam sie z tego bo nie zaluje i tak szczerze mowiac nie uwazam tego za grzech wielki bo mam partnera stalego , tego samego od poczatku ,planujemy przyszlosc wiec z czego tu sie spowiadac ;P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 20:00   #55
L0LA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 278
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

Nie spowiadam się, ponieważ uważam, że rozgrzeszyć może mnie jednynie sam Bóg, a nie ksiądz, który jest zwykłym człowiekiem, takim jak ja. I z jakiej to niby racji mam mu wyznawać swoje grzechy? To, czy uprawiam seks przedmałżeński nie powinno go interesować.
Ponad to, przy spowiedzi obiecujemy poprawę, a ja akurat w tym przypadku nie mam zamiaru się poprawiać
L0LA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 20:16   #56
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

"dopuscilam sie czynow lubieznych"
taka oto slyszalam gdzies kiedys formulke
bardzo ladna zreszta

noo ja jeszcze nie rozpoczelam zyciu seksualnego... ale czy bede sie z tego spowiadac
trudne, pewnie zrezygnuje z kosciola w ogole bo to taka ingerencja w zycie...
ja mam swoja wlasna religie, swoje wlasne sumienie...
a religia katolicka mowi ze cos co krzywdzi ktoras ze stron jest grzechem...
ksiadz bardzo motal sie gdy musial nam objasnic jak to jest z calowaniem
ale w koncu wyszlo na to ze to ni grzech, jesli jest z milosci i ma na celu pokazanie sobie ze ktos jest wazny, ze sie go kocha. .. i nie tylko
wiec skoro ksiadz tak mowi to ja sobie to tez na seks wytlumacze

P.S. probowalam sie kiedys spowiadac pettingu
nieudolnie bo ksiadz mi przerwal w polowie i sie zapytal "calowalas sie z nim? tak; siedzialas mu na kolanach? tak (:O) TO ZLE!! ;-) i zaczal o czyms tam gadac

usmialam sie i poszlam
ahhhh ;-)
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 20:52   #57
daga86
Raczkowanie
 
Avatar daga86
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 61
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
"P.S. probowalam sie kiedys spowiadac pettingu
nieudolnie bo ksiadz mi przerwal w polowie i sie zapytal "calowalas sie z nim? tak; siedzialas mu na kolanach? tak (:O) TO ZLE!! ;-) i zaczal o czyms tam gadac

usmialam sie i poszlam
ahhhh ;-)
: hahaha::h ahaha:
__________________
Czy to nie jest cudowne, że żyjemy na świecie, w tym samym czasie, i mimo, że ten świat jest tak wielki mieliśmy szczęście poznać sie w nim....
daga86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 22:05   #58
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

u spowiedzi byłam tylko raz w życiu przed komunią i póki co się tam nie wybieram.
nikogo nie zabiłam ani nie okradłam, a to,że uprawiam sex ze swoim chłopakiem to wg. mnie dowód naszej miłości, a nie potępienie w oczach Boga.
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 22:08   #59
levatrice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: San Severo
Wiadomości: 50
GG do levatrice Send a message via Skype™ to levatrice
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

mmm
levatrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 23:38   #60
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Jak się spowiadacie z seksu?

nie spowiadam sie z tego gdyz jestem zona i staramy sie o dzidzie hihi
a wczesniej nie spowiadalam sie z tego bo jak to pieknie giraffe ujela nie mialam czego zalowac
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-18 13:37:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.