Receptive skills - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-03, 10:14   #1
misienka
Raczkowanie
 
Avatar misienka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 298

Receptive skills


Hej
Piszę pracę pod tytułem: Teaching grammar through receptive skills i bardzo liczę na Wasze sugestie. Pracę mam już napisaną całą, ale chciałabym ją jeszcze udoskonalić. Czy możecie jakieś pomysły podsunąć w jakich aspektach można ująć gramatykę ze słuchaniem i czytaniem oprócz tego, że jeśli uczniowie mają kontekst to jest im łatwiej przyswoić i zwyczajnie zrozumieć daną strukturę.
__________________



misienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 20:45   #2
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Receptive skills

Cytat:
Napisane przez misienka Pokaż wiadomość
Hej
Piszę pracę pod tytułem: Teaching grammar through receptive skills i bardzo liczę na Wasze sugestie. Pracę mam już napisaną całą, ale chciałabym ją jeszcze udoskonalić. Czy możecie jakieś pomysły podsunąć w jakich aspektach można ująć gramatykę ze słuchaniem i czytaniem oprócz tego, że jeśli uczniowie mają kontekst to jest im łatwiej przyswoić i zwyczajnie zrozumieć daną strukturę.
jakbyś wrzuciła swój spis treści to łatwiej byłoby mi coś podpowiedzieć. Jednak rozumiem, że wolałabyś tego nie robić. Temat masz doś ogólny i sądzę, że obyło się bez większych problemów. Czy udoskonalenie polega na "dociągnięciu" do wymaganych przez promotora stron? Pozdrawiam
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 08:45   #3
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: Receptive skills

Cytat:
Napisane przez misienka Pokaż wiadomość
Hej
Piszę pracę pod tytułem: Teaching grammar through receptive skills i bardzo liczę na Wasze sugestie. Pracę mam już napisaną całą, ale chciałabym ją jeszcze udoskonalić. Czy możecie jakieś pomysły podsunąć w jakich aspektach można ująć gramatykę ze słuchaniem i czytaniem oprócz tego, że jeśli uczniowie mają kontekst to jest im łatwiej przyswoić i zwyczajnie zrozumieć daną strukturę.
jeżeli piszesz pracę to TY ją pisz. to nic trudnego sięgnąć do literatury fachowej a nie czekać na gotowe. ja pisałam sama i nikt mi nie "pomagał" bo nie o to chodzi w pracy. to ma być Twój wysiłek. może Twój promotor powinien dać Ci wskazówki?
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 11:37   #4
misienka
Raczkowanie
 
Avatar misienka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 298
Dot.: Receptive skills

Napisałam, że pracę mam już napisaną= skończoną. Pracę pisałam sama, więc tinpanalley nie do końca przeczytałaś moją wiadomość. Nie oczekiwałam i nie oczekuję, aby ktoś napisał za mnie pracę, więc nie rozumiem po co jad w Twojej odpowiedzi. Chciałam, aby ktoś dał mi wskazówkę, inny aspekt od tego, który ja wzięłam pod uwagę. Skoro nie masz ochoty, to szkoda Twojego czasu na pisanie komentarzy. Temat uważam za zamknięty.
__________________



misienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.