10-lecie perfumerii Douglas w Polsce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-07-07, 12:35   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

10-lecie perfumerii Douglas w Polsce


22 czerwca 2011 Douglas, jedna z największych sieci perfumerii i właściciel pierwszej autoryzowanej perfumerii internetowej, świętował 10-lecie obecności w Polsce. Urodziny wyprawiono pod Arkadami Kubickiego na Zamku Królewskim w towarzystwie gwiazd i cenionych marek kosmetycznych. Wzniesiono toast za luksus, elegancję i piękno ? wartości, na których zbudowana jest marka Douglas. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 20:57   #2
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: 10-lecie perfumerii Douglas w Polsce

ja tam zdecydowanie wolę Sephorę
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:26   #3
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: 10-lecie perfumerii Douglas w Polsce

Trzeba przyznać że kiedyś chodziłam do douglasa ze względu na posiadanie karty ale teraz zdecydowanie zawsze skręcam ku Sephorze. I chyba tak robi większość kobiet, bo Sephora oferuje zdecydowanie szerzą gamę produktów, daje więcej próbek i ma autorską kolorówkę (i nie tylko), częściej są tam promocje. Dziwi mnie że Douglas jeszcze nie zareagował na na to zjawisko i nie próbuje ściągnąć starych klientów. No szkoda.

Jedyny plus to to że można dostać także kosmetyki tańszych marek jak Max Factor czy L'oreal
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2011-08-03 o 15:28
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 15:21   #4
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: 10-lecie perfumerii Douglas w Polsce

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Trzeba przyznać że kiedyś chodziłam do douglasa ze względu na posiadanie karty ale teraz zdecydowanie zawsze skręcam ku Sephorze. I chyba tak robi większość kobiet, bo Sephora oferuje zdecydowanie szerzą gamę produktów, daje więcej próbek i ma autorską kolorówkę (i nie tylko), częściej są tam promocje. Dziwi mnie że Douglas jeszcze nie zareagował na na to zjawisko i nie próbuje ściągnąć starych klientów. No szkoda.

Jedyny plus to to że można dostać także kosmetyki tańszych marek jak Max Factor czy L'oreal
Douglas jednak nie ma tylu fajnych ofert, akcji -%, rabatów, akcji wyprzedażowych, oraz mało promocji pod tytułem kup coś a dostaniesz miniaturke, gratis czy jeszcze coś....
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 19:50   #5
Agusiabuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Question Dot.: 10-lecie perfumerii Douglas w Polsce

Jako stała klientka Douglasa nie dostaję już nawet rabatu na urodziny , bo wypadają w grudniu. Sephora kusi mnie zniżkami, promocjami , mają fajne ceny w porównaniu do Douglasa i w zasadzie przy moich gigantycznych kosmetykowych zakupach dostaje co drugi miesiąc zniżkę 20 %, Poza tym ten sam podkład Diora mogę kupić w Sephorze
Agusiabuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 12:37   #6
karakon
Przyczajenie
 
Avatar karakon
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 24
GG do karakon Send a message via Skype™ to karakon
Thumbs up Dot.: 10-lecie perfumerii Douglas w Polsce

Mam zdecydowanie inne zdanie niż dziewczyny. Kiedyś kupowałam częściej w Sephorze, teraz wolę douglasa. Douglas ma szerszy asortyment, bardziej poinformowany personel, organizuje spotkania z konkretną marką. Zdecydowanie lepsza obsługa i dbałość o klienta. Zawsze kartki z życzeniami, zaproszeni, bony, rabaty i full próbek, w przeciwieństwie do sephory, któa albo nie daje nic ,albo tylko te nieszczęsne 3 kroki Cliniqua, jakby nic innego nie istniało. Poza tym Sephora ma u mnie minusa za obsługę, gdy chciałam otrzymać duplikat karty, po tym jak mnie okradziono. Dwa razy wypełniałam jakieś formularze i kilka razy próbowałam załatwić sprawę telefonicznie. Trwało to pół roku. Douglas przysłał mi kartę po niecałych 3 tygodniach. Brawo!!!
P.S. A najlepszy Douglas z kompetentną obsługą jest w Gdańsku na Morenie w Carrfourze (w przeciwieństwie do Galerii Bałtyckiej, gdzie nie ma cen przy produktach i jest bardzo ubogi asortyment).
karakon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 09:45   #7
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: 10-lecie perfumerii Douglas w Polsce

moim zdaniem nie możemy oceniać sieci w kategorii obsługi bo to są jednostkowe sprawy, w każdym sklepie pracuje ktoś inny, jakość obsługi to sprawa zatrudnionych jednostek, często jestem lepiej rozeznana w markach i produktach niż niejedna sprzedawczyni i to się zdarza zarówno w Sephorze jak i Douglasie. Co do szkoleń to nie wiem - nie jestem pracownikiem.
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.