Wasza pierwsza masturbacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-11, 12:42   #1
adrianpelennadziei
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1

Wasza pierwsza masturbacja


Ciekawi mnie jak doszło do waszej pierwszej masturbacji, czy robiliście to świadomie czy spontanicznie do tego doszło, czy wiedzieliście co robicie, czy to było dla was doznanie z zaskoczenie? Może ja zacznę od siebie. Mając 13 lat bolał mnie brzuch i mieliśmy w domu taką golarko-masażer, niby zwykła golarka ale ze zdejmowaną nakładką i na nową nakładkę można było wkładać różne końcówki masujące o wielkości długość około 2 cm szerokość z 1 cm. I jak tak już mnie ten brzuch bolał a tabletka za bardzo nie pomogła to pomyślałem że rozmasuje mięśnie tym masażem, bo widziałem jak wcześniej matka masowała bolące nogi i mówiła że bardzo pomaga. Siedziałem sobie na łóżku masując brzuch i myśląc o wszystkim i o niczym i nagle wypadł mi z ręki na nogi i końcówka skierowała się w stronę penisa dotykając go, oczywiście przez spodenki które miałem na sobie. Poczułem przyjemność i to bardzo silną, zabrałem go i wróciłem do masowania brzucha, ale bardzo mnie to zaciekawiło i rozejrzałem się czy nikt mnie nie widzi, i ponownie dotknąłem końcówką penisa, ale tym razem odchyliłem delikatnie krótkie spodenki i majtki, gdy go przyłożyłem, poczułem silne uczucie przyjemności a po naście sekundach, nieziemsko przyjemne skurcze ciała, to był mój pierwszy orgazm w życiu, ale nie wiedziałem co mi jest, i pomyślałem że odkryłem tylko ja to, hehe dziś się z tego śmieje. Wtedy nie miałem wytrysku. Potem na następny dzien to powtórzyłem też z masażem i tak to powtarzałem co kilka dni, wpierw z masażem potem już nauczyłem się ręcznie. Sperma pojawiła się dopiero gdzieś po roku takich zabaw. Kolej na was

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Wstydzicie się dziewczyny napisać jak to u was było?
adrianpelennadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 12:43   #2
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Wasza pierwsza masturbacja

Cytat:
Napisane przez adrianpelennadziei Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie jak doszło do waszej pierwszej masturbacji, czy robiliście to świadomie czy spontanicznie do tego doszło, czy wiedzieliście co robicie, czy to było dla was doznanie z zaskoczenie? Może ja zacznę od siebie. Mając 13 lat bolał mnie brzuch i mieliśmy w domu taką golarko-masażer, niby zwykła golarka ale ze zdejmowaną nakładką i na nową nakładkę można było wkładać różne końcówki masujące o wielkości długość około 2 cm szerokość z 1 cm. I jak tak już mnie ten brzuch bolał a tabletka za bardzo nie pomogła to pomyślałem że rozmasuje mięśnie tym masażem, bo widziałem jak wcześniej matka masowała bolące nogi i mówiła że bardzo pomaga. Siedziałem sobie na łóżku masując brzuch i myśląc o wszystkim i o niczym i nagle wypadł mi z ręki na nogi i końcówka skierowała się w stronę penisa dotykając go, oczywiście przez spodenki które miałem na sobie. Poczułem przyjemność i to bardzo silną, zabrałem go i wróciłem do masowania brzucha, ale bardzo mnie to zaciekawiło i rozejrzałem się czy nikt mnie nie widzi, i ponownie dotknąłem końcówką penisa, ale tym razem odchyliłem delikatnie krótkie spodenki i majtki, gdy go przyłożyłem, poczułem silne uczucie przyjemności a po naście sekundach, nieziemsko przyjemne skurcze ciała, to był mój pierwszy orgazm w życiu, ale nie wiedziałem co mi jest, i pomyślałem że odkryłem tylko ja to, hehe dziś się z tego śmieje. Wtedy nie miałem wytrysku. Potem na następny dzien to powtórzyłem też z masażem i tak to powtarzałem co kilka dni, wpierw z masażem potem już nauczyłem się ręcznie. Sperma pojawiła się dopiero gdzieś po roku takich zabaw. Kolej na was

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Wstydzicie się dziewczyny napisać jak to u was było?
Jak mnie bolał brzuch to sobie pierdnąłem. Brzuch przestał boleć i nie musiałem grzeszyć masturbując się. Zły autor, niedobry autor!

Ten troll jest tak nudny :<
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 13:33   #3
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wasza pierwsza masturbacja

gratuluję pierwszego orgazmu.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 21:59   #4
kicek97
Raczkowanie
 
Avatar kicek97
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 31
Dot.: Wasza pierwsza masturbacja

Ja zaczęłam już w przedszkolu, nie wiedząc dlaczego to robię.
kicek97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 23:44   #5
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Wasza pierwsza masturbacja

Myślę, że większość nie pamiętam swojej pierwszej masturbacji, bo robią to nawet niemowlęta (choć na wizażu pisali dziś, że nawet płody).
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 20:10   #6
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Wasza pierwsza masturbacja

Poruszająca jest Twoja historia.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 06:06   #7
ladyanabel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 116
Dot.: Wasza pierwsza masturbacja

Mialam 3latka.... Wiem ze to dziwne, ale pamietam to bardzo dokladnie.


))
ladyanabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-17 07:06:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.