Rozpuszczone włosy - czy to dobry pomysł? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-17, 12:17   #1
vouvray
Zadomowienie
 
Avatar vouvray
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 405

Rozpuszczone włosy - czy to dobry pomysł?


Hej dziewczyny,
muszę w końcu przyznać to otwarcie - nie mam zbyt ładnej twarzy i w upiętych włosach wyglądam kiepsko. Włosy są moją ozdobą (mimo że mam cienkie i rzadkie) i coraz częściej myślę o tym, żeby na ślub mieć włosy rozpuszczone albo upiąć tylko parę kosmyków w warkocz.

Dużo ludzi mi to odradza z niżej wymienionych powodów:
- na ślub nie wypada
- będzie ci gorąco
- fryzura się rozwali i zostaną ,,kluchy''

Poszukuję dziewczyn, które na swoich ślubach miały rozpuszczone włosy. Czy możecie się podzielić zdjęciami fryzur? Czy miałyście welon? Jaki był komfort noszenia takiej fryzury? Nie zniszczyła się podczas tańca?

Proszę o Wasze opinie. Tyle jest pięknych upięć w internecie, koczków, warkoczy, ale jak wszystkie włosy zgarniam do tyłu to wyglądam po prostu jakoś tak ... męsko, szczególnie na zdjęciach.
Proszę o pomoc.


Pozdrawiam,
vovuvray
vouvray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 14:27   #2
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Rozpuszczone włosy - czy to dobry pomysł?

Też mam bardzo cienkie włosy, welonu jak widać nie miałam.
Gorąco mi nie było (jest ich niewiele i nie wiem co miałoby grzać ), wygoda też OK czułam się jak zawsze, po kilku godzinach włosy wyglądały sporo gorzej.

Przy upięciu też można wypuścić włosy z przodu
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 12:27   #3
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: Rozpuszczone włosy - czy to dobry pomysł?

Mi się bardzo podobają tego typu fryzury. Moja siostra tez miała rozpuszczone, a do tego taki piękny wianek z białych kwiatów.
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 14:35   #4
shaylla
Raczkowanie
 
Avatar shaylla
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 386
Dot.: Rozpuszczone włosy - czy to dobry pomysł?

Ja miałam rozpuszczone bo fatalnie wyglądam we wszelkich upięciach. Miałam zakręcone podobnie jak na zdjęciu wyżej. Jednak nie miałam żednego wianka/ welonu/ toczka bo w takich rzeczach też wyglądam masakrycznie...

Ciepło mi było, ale tylko dlatego, że bralismy ślub 35-stopniowym upale i podejrzewam że nawet jakby była łysa byłoby mi gorąco

Włosy się trochę z czasem rozkreciły, ale to raczej efekt tego, że ogólnie mi sie nie trzymają w lokach plus ten upał...
shaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 20:33   #5
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Rozpuszczone włosy - czy to dobry pomysł?

A nie myślałaś o czymś takim? Nazywa to się wodospad i moim zdaniem wygląda świetnie, również na prostych włosach.
Niby upięcie, ale jednak są rozpuszczone.
Ja chcę tak zrobić z tym, że dopnę sobie jeszcze malutką spinkę tam, bo również wolę mieć rozpuszczone włosy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rozpuszczone-wlosy-z-warkoczem-13432.jpg (109,2 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_uroda_fryzura-wodospad_2201179.jpg (43,4 KB, 42 załadowań)
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 15:42   #6
vouvray
Zadomowienie
 
Avatar vouvray
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 405
Dot.: Rozpuszczone włosy - czy to dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez smellsliketeenspirit Pokaż wiadomość
A nie myślałaś o czymś takim? Nazywa to się wodospad i moim zdaniem wygląda świetnie, również na prostych włosach.
Niby upięcie, ale jednak są rozpuszczone.
Ja chcę tak zrobić z tym, że dopnę sobie jeszcze malutką spinkę tam, bo również wolę mieć rozpuszczone włosy.
super fryzurka. dziękuję za inspirację Z przodu planujesz jakiś kosmyk wypuścić?

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;65423776]Też mam bardzo cienkie włosy, welonu jak widać nie miałam.
Gorąco mi nie było (jest ich niewiele i nie wiem co miałoby grzać ), wygoda też OK czułam się jak zawsze, po kilku godzinach włosy wyglądały sporo gorzej.

Przy upięciu też można wypuścić włosy z przodu [/QUOTE]

No własnie myślałam o czymś takim, ale niestety mam cienkie włosy i po kilku godzinach wyglądają jak ,,kluchy'' jeśli wiesz co mam na myśli Nie wiem, czy da się coś z tym zrobić, żeby po godzinach tańców fryzura wyglądała jak nowa...
vouvray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 12:18   #7
Casssssie
Rozeznanie
 
Avatar Casssssie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Rozpuszczone włosy - czy to dobry pomysł?

Ja sama miałam proste, rozpuszczone włosy i nie było mi gorąco czy coś. Ja siebie nie widziałam w upiętych włosach ... Próbowałam fryzury próbne (upięcia), ale po prostu nie podobało mi się i źle się czułam.
Jeśli chcesz zdjęcia mogę wysłać na priv
Casssssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-16, 21:10   #8
vouvray
Zadomowienie
 
Avatar vouvray
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 405
Dot.: Rozpuszczone włosy - czy to dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez Casssssie Pokaż wiadomość
Ja sama miałam proste, rozpuszczone włosy i nie było mi gorąco czy coś. Ja siebie nie widziałam w upiętych włosach ... Próbowałam fryzury próbne (upięcia), ale po prostu nie podobało mi się i źle się czułam.
Jeśli chcesz zdjęcia mogę wysłać na priv
będę bardzo wdzięczna za zdjęcia
vouvray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-16 22:10:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.