Gardaland - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-26, 21:29   #31
natalia_141
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Gardaland

Hej wszystkim! Odwiedziłam Gardaland w te wakcje i mogę szczerze powiedzieć że to był najlepszy wyjazd w moim zyciu! gardaland pozostawia niesamowite wspomnienia, a adrelina jaką się przezywa korzystając z tamtych atrakcji jest nie do opisania. W czasie mojego 7 godzinnego pobytu odwiedziłam:
-Blue tornado
-Space Vertigo
-Jungle Rapids
-Mammut
-The Spectular 4D Adventure
-Ramses: Il Risveglio
-I Corsai
-Time Voyagers: Spongebob (nowość 2010!)
-Ikarus
-oraz show w delfinarium
Kolejki były straszne (niedziela) ale naprawdę warto było. O dziwo największe wrazenie zrobiło na mnie nie blue tornado, a Space Vertigo. To uczycie gdy powoli unosi się w górę na wysoką wieże, a po chwili bezwładnie spada w dół jest naprawdę niesamowite. Nie da się krzyczeć, nie mozne zebrać myśli, nie czuć mięśni, kości, jest tylko oszołomienie. To tak jakby jechać windą, która sie zarywa i... lecisz w dół. Masakra! Strasznie spodobała mi się atrakcja, która wyszła w tym roku a mianowicie kino 4D ze śmiesznym gąbkowym ludkiem, Spongebobem. Fakt, że bajka była po włosku i nie dało się nic zrozumieć, ale efekty 4D (bańki, para wodna, ruszające się krzesła i postacie tak strasznie realistycznie wychodzące z ekranu) były niesamowite. Z rollercoasterów zdazyłam odwiedzić mammuta (świeny na początek, taka mała dawka adrealiny) i blue tornado, na które mimo początkowej niechęci za namową znajomych postanowiłam zaliczyć i szczerze powiem, nie żałuje. Oczywiście najgorszy jest początek gdy wjeżdżasz na górę a potem nabierajac prędkości widzisz tylko niebo, ziemię, niebo, ziemię, ale po zejściu od razu chce się wrócić jeszcze raz . Reszta atrakcji, mimo że nie dotarczyła mi już takiej dawki adrealiny także jest godna polecenia. Naprawdę mogę szczerze polecić Gardaland wsyzstkim osobom które jescze nie wiedzą czy warto tam pojechac
natalia_141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 08:36   #32
olandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Gardaland

Hej, wybieram się w okolice Gardaland w tym roku w maju. Chciałaby zrobić mojemu mężczyźnie niespodziankę (on nigdy nie był w takim miejscu) i zabrać go tam. Niestety na sam park będziemy mieli ok. 4 h po południu czy przez ten czas można coś zobaczyć i trochę poszaleć? Przerażają mnie kolejki na te atrakcje, będziemy w okolicy w poniedziałek, a nie w weekend więc może nie będzie tak źle? Czy ktoś kto był tam ostatnio może coś mi doradzić
olandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 15:07   #33
Dosienia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 1
GG do Dosienia
Dot.: Gardaland

Ja jadę tam za około 2/3 tygodnie. Już nie mogę się doczekać. Jak do tej pory czytałam same pozytywne opinie i mam nadzieję, że są one prawdziwe, bo nie chcę się zawieść. Nastawiłam się już, że będzie świetna zabawa i sporo atrakcji. Co prawda niektórzy mówią, że Gardaland to największy park, a inni, że Mirabilandia jest największa. Ale co wielkość ma za znaczenie? Ważne są przecież atrakcje.
Słyszałam, że jeśli idzie się zaraz na otwarcie, to najlepiej zamiast zaczynać od atrakcji na początku parku iść na koniec, gdzie nie będzie takiego tłumu i tak długich kolejek. Słyszałam też, że jest tam sporo Polaków, no ciekawe, czy to prawda.
Dosienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 17:53   #34
Kayko92
Rozeznanie
 
Avatar Kayko92
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Wiadomości: 960
Dot.: Gardaland

Polecam. Byłam ze znajomymi 2 tygodnie temu. W środy i niedziele bilety w sierpniu były po 24 euro więc warto było skorzystać, dodatkowo dostawało się kup na zniżki do restaracji ( w wyznaczonych godzinach na jeden lud dwa zestawy), na stolik trzeba czekać w kolejce .
Sam Gardaland bardzo polecam, my spędziliśmy tam 11 godzin i było świetnie. Największe kolejki na atrakcje wodne i duże kolejki. Przy wchodzeniu do parku rano/do godziny 14 polecam najpierw skorzystać w atrakcji w dalszej części parku sa tam mniejsze kolejki.
W samym parku wszystko drogie, lepiej zabrać ze sobą coś do picia. Są przechowalnie na rzeczy przy wejsciu na kolejke.
Kayko92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.