Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-25, 17:36   #811
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Krycie jest mniejsze, poza tym np. formuła matte ma takie maluteńkie świecące drobinki, ale spokojnie, wygląda to na buzi ładnie
Krycie mniejsze semi-matte od matte czy oba od Intensive? Mnie interesuje czy jest jakas różnica w kryciu pom iędzy semi-matte a matte. Szczerze mówiąc wolałąbym semi, ale nie wiem jak z tym kryciem
Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Ja kocham Snuggle Tylko on ma dość dużo drobinek Ale na dzień się nadaje.

W załącznik swatche, nie są one moje, znalezione w internecie.
Plus lektura obowiązkowa blog Cathy Tam znajdziesz... wszystko
Staram się zaglądać na tego bloga A Snuddge ma kolor piękny, tylko te drobinki wolałabym coś do daje lekko świetlistą poświatę. Soft Touch jest z gamy transporentnych, więc pewnie trudno niem przedobrzyć....
A! włąsnie wyczytałam na allegro że Snuggle nie jest z gamy tych najbardziej nadrobinkowanych, tylko właśnie satynowych. Chyba go wezmę, muszę gdzies jeszcze poszperać by sprawdzić jaki efekt daje na twarzy
Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Co do pędzli do różu ja używam foundation brush, czasem LHK Jeśli zależy Ci na teraz by kupić to jest na allegro angled blush brush.

Co do allegro... znalazłam ostatnio ofertę Olive Fair prasowańca... i nie kupiłam a teraz żałuję...
Prasowańcami wolę się na razie (ze względów finansowych) nie interesować
Właśnie chciałabym kupoić ten pędzel zbiorowe w jakimś zamówieniu, bo to tanie, tylko zastanawiam się czy on jest wogóle dostępny. Jako laik od róży, wolałabym ten Angled blush brush - podoba mi się jego kształt. Choć dzisiaj wypróbowałąm nakłądnie różu moim Flat topem i też jakoś wyszło tylko że FT mam jeden i nie chce go zaróżawiać (piorę co 3 dni).
Muszcz poszukac jeszcze dobrego pudru wykańczającego, choć włąsciwie nie wiem po co on mi I może czegoś po oczy. Nie mam specjalnych cieni, zalezy mi raczej na rozświetleniu Póki co używam po oczy korektora intensive fair, który kupiłam pod podkład, ale okazał się za jasny(jak korektor używam punktowo podkładu). Nietsty jako korektor pod oczy jest on za ciężki i przesusza mi skórę wokół oczu
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 18:16   #812
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

zamówiłam try me free Base Light
tak sobie testuję i jedynie mi pasuje Fair Medium (COOL)
tylko się zastanawiam czy idealnie mi pasuje czy nie

żółtości odpadają totalnie

czy ma ktoś porównanie (swatche najlepiej) podkładów z serii COOL
interesują mnie odcienie
- fair medium
- pink tan
- multi-tasking neutral

one wszystkie wydają mi się podobne, lekko różowe

mam dylemato co by kupić
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 18:37   #813
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Jeju, myslalam ze juz wynalazlam sobie w miare dobrze dobrany podklad a tu klapa Jak sie dzis umizialam tym moim light neutralem na twarzy, to zauwazylam ze szyja ma zupelnie inny kolor. Nie widac tego ot tak, w sumie jak sie pytam kogos czy od szyi mi sie gebula odbija to niby nie, ale jednak.. jest bledsza i jakaś taka żółtawa. Powinnam to zlać, może szyja ma zawsze inny kolor niż twarz?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 18:51   #814
__Hetero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 22
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

@Isilindil Dziękuję za cenne uwagi dot. kolorów róży Jak już wcześniej wspomniałam na pewno zamówię sobie ich próbki w przyszłości, na razie miałam sporo wydatków i nie wyrabiam się z $ Co do koloru podkładów to prawdopodobnie dobiorę coś jutro - dostałam właśnie próbki ale wolę testować w świetle dziennym. Nie wybiorę formuły intensive, zamówiłam próbki w tej formule tylko dlatego że z matów i semi-matów nie było do wyboru kolorów które mnie interesowały. Moje błyszczenie jest głównie w strefie T, ale chyba rzeczywiście zdecyduję się na pół-mat. Korektor Mint oczywiście mam w planie zamówienia

W tej sytuacji zdecyduję się na pewno na Soft Touch, powinien być strzałem w 10. Patrząc na swatche Weekend Getaway i Best Friends także wyglądają dobrze, choć są trochę ciemniejsze. Zamówię sobie ich próbki i zobaczę na swojej skórze. Waffle Cone wciąż mnie przekonuje po tym co widziałam i po waszych opiniach, może uda mi się zamówić pełnowymiarowy razem z Soft Touch

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Zalaczam fotke - Waffle Cone i Best Friends w towarzystwie Tea Time oraz Fawn Original Glo, zeby latwiej bylo ocenic ewentualna jasnosc koloru. Chcialam zrobic jeszcze swatche na skorze, ale niestety jest juz u mnie na to za ciemno i nie wychodzi to dobrze.. Jezeli ktos bylby zainteresowany, moge to zrobic jutro.
Jeśli to nie problem jestem zainteresowana fotką

Cytat:
Napisane przez deneb3 Pokaż wiadomość
czy ma ktoś porównanie (swatche najlepiej) podkładów z serii COOL
interesują mnie odcienie
- fair medium
- pink tan
- multi-tasking neutral
Mogę zrobić swatch Pink Tan i Multi-Tasking Neutral z Fair jeśli chcesz.

Edytowane przez __Hetero
Czas edycji: 2009-11-25 o 18:53
__Hetero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 18:56   #815
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Krycie mniejsze semi-matte od matte czy oba od Intensive? Mnie interesuje czy jest jakas różnica w kryciu pom iędzy semi-matte a matte. Szczerze mówiąc wolałąbym semi, ale nie wiem jak z tym kryciem

Staram się zaglądać na tego bloga A Snuddge ma kolor piękny, tylko te drobinki wolałabym coś do daje lekko świetlistą poświatę. Soft Touch jest z gamy transporentnych, więc pewnie trudno niem przedobrzyć....
A! włąsnie wyczytałam na allegro że Snuggle nie jest z gamy tych najbardziej nadrobinkowanych, tylko właśnie satynowych. Chyba go wezmę, muszę gdzies jeszcze poszperać by sprawdzić jaki efekt daje na twarzy


Właśnie chciałabym kupoić ten pędzel zbiorowe w jakimś zamówieniu, bo to tanie, tylko zastanawiam się czy on jest wogóle dostępny. Jako laik od róży, wolałabym ten Angled blush brush - podoba mi się jego kształt. Choć dzisiaj wypróbowałąm nakłądnie różu moim Flat topem i też jakoś wyszło tylko że FT mam jeden i nie chce go zaróżawiać (piorę co 3 dni).
Muszcz poszukac jeszcze dobrego pudru wykańczającego, choć włąsciwie nie wiem po co on mi I może czegoś po oczy. Nie mam specjalnych cieni, zalezy mi raczej na rozświetleniu Póki co używam po oczy korektora intensive fair, który kupiłam pod podkład, ale okazał się za jasny(jak korektor używam punktowo podkładu). Nietsty jako korektor pod oczy jest on za ciężki i przesusza mi skórę wokół oczu
Używam tylko matte więc niestety o semi się nie wypowiem

Jeśli nie widziałaś i nie "macałaś" tych róży to eśli chcesz to mogę Ci wysłać odsypkę na przetestowanie Snuggle i Soft Touch bo mam bigi

Nie ma już angleda i nie można zamawiać w zamówieniach wspolnych

Ja nie używam pudru i nie narzekam Dobra, czasem użyję ale za wielkiej różnicy nie ma

Pod oczy sunlight polecam, a jeśli intensive fair był za jasny to może abbot PMU?
Jeśli zależy Ci na rozświetleniu i przesusza Cię to proponuję Fresh - to jest nawilżający korektor aussie perk me up

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Jeju, myslalam ze juz wynalazlam sobie w miare dobrze dobrany podklad a tu klapa Jak sie dzis umizialam tym moim light neutralem na twarzy, to zauwazylam ze szyja ma zupelnie inny kolor. Nie widac tego ot tak, w sumie jak sie pytam kogos czy od szyi mi sie gebula odbija to niby nie, ale jednak.. jest bledsza i jakaś taka żółtawa. Powinnam to zlać, może szyja ma zawsze inny kolor niż twarz?
Moja szyja jest żółta bardzo a twarz mam... neutralną z zaczerwienieniami[jakie słowo] Także muszę się trochę namęczyć by dobrać kolor podkładu do szyi.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2009-11-25 o 18:57
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 19:36   #816
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Isilindil a jaki kolor podkładu Ci w końcu przypasował?
Ech, ja już sama nie wiem. Potestowałabym sobie kolorki na buzi, ale zawsze jak wracam to już jest ciemno i daremne światło No nic, jutro pośpieszę do domu, i powinnam się wyrobić na jasności :P :P
A tak pozatym to jaki korektor byście mi doradziły?
Stosowałam intensive fair i multi-tasking, i pod oczy są jeszcze w miare okej, ale na twarzy za jasne, i jak się nimi smarowałam to moja siostra zawsze mi wytykała, że jestem w jasne kropki
Używam na buzię light neutral, myslicie ze abbotts i intensive medium mogą być dobre? ^^
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 19:39   #817
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny czy znacie korektor spring? Edm zainteresowałam się dopiero po zmianach na ich stronie a na all. widzę taki korektor i zastanawiam się czy jest jasny, do którego możnaby go porównać? Długo go już nie ma?
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 19:41   #818
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Hetero Pokaż wiadomość
Mogę zrobić swatch Pink Tan i Multi-Tasking Neutral z Fair jeśli chcesz.
PEWNIE, że chcę!!
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 19:57   #819
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Isilindil a jaki kolor podkładu Ci w końcu przypasował?
Ech, ja już sama nie wiem. Potestowałabym sobie kolorki na buzi, ale zawsze jak wracam to już jest ciemno i daremne światło No nic, jutro pośpieszę do domu, i powinnam się wyrobić na jasności :P :P
A tak pozatym to jaki korektor byście mi doradziły?
Stosowałam intensive fair i multi-tasking, i pod oczy są jeszcze w miare okej, ale na twarzy za jasne, i jak się nimi smarowałam to moja siostra zawsze mi wytykała, że jestem w jasne kropki
Używam na buzię light neutral, myslicie ze abbotts i intensive medium mogą być dobre? ^^
Ja z bladziochów, więc golden fair ewentualnie ale nie jestem do końca zadowolona

Co do testowania, to jeśli widzę że podkład może okazać się dobry to nakładam go na twarz wychodząc rano z domu Czasem dziwnie patrzą ludzie, jak odrobinę odstaje kolorem ale co tam

Co do korektorów dla light i medium podkładów przewidziane są abbott i intensive medium więc śmiało
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 20:02   #820
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Błagam, czy można sobie samej dac bana na stronę EDM?
Bo najchętniej powykupowałabym wszystkie ciemniejsze matowe róże, choć nie przydadzą mi się ani trochę przez jakieś 9 miesięcy

A nawet nie mam ani jednego podkładu jeszcze...
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 21:51   #821
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Jest!!! Przyszło moje zamówienie z 9.11! Ale się cieszę! 3 dni się zastanawiałam nad cieniami Twilight kiss i shady violet i nie wiedziałam który wybrać i w końcu wzięłam oba I nie żałuję, bo bardzo mi się podobają. Jutro rano bliżej się z nimi zapoznam i z całą resztą.Ten volcano blossom nawet ładnie wygląda w opakowaniu, ale czytałam, że wcale nie jest taki ładny. Ja to zawsze trafię na beznadziejny gratis...
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 21:54   #822
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Zastanawiam się, czy ten nowy pędzel do różu (Dome Blush Brush) będzie podobny do pędzla z Blusche? Kształtem są podobne (obie fotki pochodzą ze stron firmowych). Mam ten z Blusche i jest rewelacyjny - świetnie się nim nakłada róż - nie robi smug, anie efektu "buraka".
Mam nadzieję, że ten z EDM będzie równie fajny (EDM ma tanie pędzle, a mi by się przydał jeszcze jeden ), chociaż włosie pędzli Blusche jest bardziej miękkie od włosia dotychczasowych pędzli EDM.

A i jeszcze mam takie pytanie do użytkowniczek prasowanych podkładów EDM - czy są one bardziej trwałe niż "sypańce"? I czy tak szybko się nie warzą? Bo na mnie niestety tylko formuła o-glo się nie warzy, a to pewnie dlatego, że jej w ogóle na mnie nie widać (nic nie kryje ).
Coś mnie kusi prasowany Golden Fair... Wiem, że jest ciemniejszy od "sypańca", ale mógłby mi go ktoś porównać z odcieniem Fawn (sypanym)?
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 00:20   #823
__Hetero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 22
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

A gdzie widziałaś ten nowy pędzel do różu (Dome Blush Brush), bo ja go nie widzę na ich stronie (chyba że mają jakąś inną stronę o której nie wiem O_o)? Obecnie zniknął nawet Angled Blush Brush, a szkoda bo właśnie chciałam go zamówić. Czy wie ktoś gdzie mogłabym go dostać? Na Allegro widzę jedną aukcję ale to bootlegi a wolałabym oryginał :/
__Hetero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 05:33   #824
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Hetero Pokaż wiadomość
A gdzie widziałaś ten nowy pędzel do różu (Dome Blush Brush), bo ja go nie widzę na ich stronie (chyba że mają jakąś inną stronę o której nie wiem O_o)? Obecnie zniknął nawet Angled Blush Brush, a szkoda bo właśnie chciałam go zamówić. Czy wie ktoś gdzie mogłabym go dostać? Na Allegro widzę jedną aukcję ale to bootlegi a wolałabym oryginał :/
Pędzel ten dopiero wejdzie do sprzedaży. Jest prezentowany w Fan Clubie - http://www.everydayminerals.com/fan-...-beauty-112209 (ktoś już tu chyba podawał ten link ).
Angleda już chyba nie znajdziesz (Blusche kiedyś miało identyczny, ale już go nie sprzedają), ale nie masz czego żałować, bo moim zdaniem nie był rewelacyjny (o niebo lepszy jest od niego np. wspomniany już w przeze mnie w poprzednim poście nowy pędzel do różu Blusche).
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 06:19   #825
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

[QUOTE=Isilindil;15501471]Używam tylko matte więc niestety o semi się nie wypowiem

Jeśli nie widziałaś i nie "macałaś" tych róży to eśli chcesz to mogę Ci wysłać odsypkę na przetestowanie Snuggle i Soft Touch bo mam bigi

Nie ma już angleda i nie można zamawiać w zamówieniach wspolnych

Ja nie używam pudru i nie narzekam Dobra, czasem użyję ale za wielkiej różnicy nie ma

Pod oczy sunlight polecam, a jeśli intensive fair był za jasny to może abbot PMU?
Jeśli zależy Ci na rozświetleniu i przesusza Cię to proponuję Fresh - to jest nawilżający korektor aussie perk me up
[QUOTE]
Dziękuję Juz zdecydowałam że wezmę to Semi-matte i Snuggle, szkoda tylko że bez pędzla. Z pudru zrezygnuję. Korektor pod oczy w kwestii jasności jest ok, co innego na twarzy, tylko że jest za cięzki. Freshem się zainteresuję
Chcąc zamówić na wspólnozaupowym muszę dobrać do zamówienia BIG-ów (2 róże, 2 podkłady) cos mniejszego, więc muszę poszperać co warto
Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
A i jeszcze mam takie pytanie do użytkowniczek prasowanych podkładów EDM - czy są one bardziej trwałe niż "sypańce"? I czy tak szybko się nie warzą? Bo na mnie niestety tylko formuła o-glo się nie warzy, a to pewnie dlatego, że jej w ogóle na mnie nie widać (nic nie kryje ).
Coś mnie kusi prasowany Golden Fair... Wiem, że jest ciemniejszy od "sypańca", ale mógłby mi go ktoś porównać z odcieniem Fawn (sypanym)?
Równiez jestem zainteresowana. Golden Fair sypany jest dla mnie ciut za jasny, więc może prasowany się sprawdzi

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Pędzel ten dopiero wejdzie do sprzedaży. Jest prezentowany w Fan Clubie - http://www.everydayminerals.com/fan-...-beauty-112209 (ktoś już tu chyba podawał ten link ).
Angleda już chyba nie znajdziesz (Blusche kiedyś miało identyczny, ale już go nie sprzedają), ale nie masz czego żałować, bo moim zdaniem nie był rewelacyjny (o niebo lepszy jest od niego np. wspomniany już w przeze mnie w poprzednim poście nowy pędzel do różu Blusche).
Chyba będę musiala się nim zainteresować. Potrzebene mi coś co nie robi smug i plam i daje delikatny efekt bo nie umiem malowac się różem
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 07:57   #826
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

wklejam zdjecia moze któras z was pomoze z doborem koloru. Mam golden medium.. wiem wiem ze powiecie za ciemny.. ale jak sie nim maluje to w miare ładnie stapia sie. ale jest za zołty chyba ciut.. jak pytałam sie siostry na dworze w godz 12 czy mam "maske" to stwierdziła ze nie

1 zdjecie bez lampy 2 kolejne z ..
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 12:37   #827
heroin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 572
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny mam pytanie być może głupie no ale kto pyta nie błądzi.
Czy to prawda, że minerały mają nieokreślony termin ważności ? Gdzieś to wyczytałam no i przyznam szczerze, że wydaje się to dla mnie nierealne.

EDIT: Mini1991 wg mnie pasowałby CiPerfect

Edytowane przez heroin
Czas edycji: 2009-11-26 o 12:42
heroin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 12:42   #828
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

oo no własnie.. no ale w sumie co miało by sie tak przeterminowac
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 12:45   #829
heroin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 572
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

"Termin ważności takiego kosmetyku jest nieograniczony, gdyż minerały ze swej natury nie podlegają rozkładowi"

No nie wiem, ale jeżeli tak jest faktycznie to mogę chomikować zapasy dowoli .
heroin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 12:52   #830
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez heroin Pokaż wiadomość
"Termin ważności takiego kosmetyku jest nieograniczony, gdyż minerały ze swej natury nie podlegają rozkładowi"

No nie wiem, ale jeżeli tak jest faktycznie to mogę chomikować zapasy dowoli .
Myślę, że ważne jest przechowywanie bo jak ktoś trzyma w wilgoci albo pakuje tam brudne paluchy do słoiczków to może się coś z nimi stać Same w sobie się nie zepsują. Dlatego nie mam ograniczeń przez to wcześniej sobie myślałam, nie kupię kolejnego cienia bo i tak mam ich dużo, nie zużyje wszystkiego, zepsują się itp. a teraz to co, do końca życia mogę trzymać więc biorę coraz to nowsze :P
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 13:11   #831
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Myślę, że ważne jest przechowywanie bo jak ktoś trzyma w wilgoci albo pakuje tam brudne paluchy do słoiczków to może się coś z nimi stać Same w sobie się nie zepsują. Dlatego nie mam ograniczeń przez to wcześniej sobie myślałam, nie kupię kolejnego cienia bo i tak mam ich dużo, nie zużyje wszystkiego, zepsują się itp. a teraz to co, do końca życia mogę trzymać więc biorę coraz to nowsze :P
O, to, to Dobra filozofia. Też teraz będę sobie tak tłumaczyła bo już mam czasami wyrzuty sumienia
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 13:31   #832
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Nie wiem czy w dobrym wątku piszę ale mam taką prośbę...
Czy któraś z Was która ma taka możliwość zamówiła by mi 2 zestawy sampli (oddzielnie) na mój adres a ja bym pokryła koszty tych zamówień z góry? Niestety nie mam karty kredytowej i nie moge tego zrobić a chciałabym skorzystać z tych darmowych sampli i zapałcic za przesyłke tylko te ok 4 $ za każdy.Wychodzi taniej niz w zbiorowym i zależy mi na tym...
może ktoś by sie podjął?bedę wdzięczna i z góry pokryje wszystkie koszty

już znalazła się miła Wizażanka
__________________

Edytowane przez aaaania1989
Czas edycji: 2009-11-26 o 13:59
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 14:16   #833
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Perfect?
ma ktos inne propozycje.. a moze potwierdzi ze ten byłby dobry!
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 14:23   #834
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny jaki jest odcień z serii olive podobny odcieniem do perfect w formule matte?
O dziwo odkryłam zielone tony na szyi
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 14:35   #835
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez AppleGirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki jest odcień z serii olive podobny odcieniem do perfect w formule matte?
O dziwo odkryłam zielone tony na szyi
O, widze ze przechodzimy te sama droge
Ja uzywalam perfect w formule intensive, i pod wzgledem jasnosci odpowiada mniej wiecej Sweet i Light Almond niestety nie mam perfecta w matte, ale oba Almondy sa w matte ciemniejsze i bardziej zolte niz intensive (mam oba)
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 14:43   #836
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

kurcze szkoda ze jest koniec listopada.. zamowiłabym probki a tak nie przyjda zapewnie no nic bede pomaranczowa
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 15:01   #837
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
O, widze ze przechodzimy te sama droge
Ja uzywalam perfect w formule intensive, i pod wzgledem jasnosci odpowiada mniej wiecej Sweet i Light Almond niestety nie mam perfecta w matte, ale oba Almondy sa w matte ciemniejsze i bardziej zolte niz intensive (mam oba)
Ja z kolei mam perfect też w formule intensive i jest dla mnie za jasny, czyli powinny mi pasować
Na stronie EDM jest napisane, że sweet almond ma żółte tony, z kolei light tylko oliwkowe. Nie dostrzegam u siebie ani odrobiny żółci, ale zaryzykuję o zaopatrzę się w obydwa
Dzięki
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 15:05   #838
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

dziewczyny trafiłam na ten wątek i postanowiłam spróbowac EDM, wczesniej uzwałam tych drogeryjnych "minerałów"
po przeczytaniu 1 postu ustaliłam, ze powinnam wziasc odcien fair, poniewaz czasami ciezko mi dobrac jasny podkład w drogerii, ale porcelanowej cery nie mam
i tutaj moje pytanie czym róznia sie podkłady na stronie EDM w dziale "base" od tych w dziale "face"
i o co chodzi z tymi odcieniam warm, cool itd, bo ja nie widze tych dopisków przy podkładach...
i co do korektorów to z tego co zrozumiałam to one sa pod oczy i do korygowanie zółtych tonacji, a korektory do krycia niedoskonałosc?
i niewiem gdzie na stronie szukac primera

jesli zadaje oczywiste pytania to przepraszam
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 15:06   #839
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Jak często zmieniają się gratisy dołączane do zakupów powyżej określonej kwoty?
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 15:12   #840
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

dziewczyny a moze któras miałaby jakies probki podkładow (pasujacych do mojej cery)? chetnie odkupie..!
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.