Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-02, 12:05   #4531
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
ja bym położyła na odrosty jakąś farbę mocniejszą...ale nich się wypowiedzą dziewczyny bardziej obeznane

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------



to czekam z niecierpliwością, ja też mam ciemny blond odrost i też włosy pokryte wellatonem ale 12/1, ale na to jeszcze położone profesjonalna farba u fryzjera taki beżowy kolor na 149 stronie jest zdjęcie moich aktualnych włosków myślisz, że wyjdzie tym belle color 111??
myślę ze tak a chcesz uzyskać popielaty kolor czy taki ciepły? bo belle color popiel sie wypłucze, a nawet jej tak bardzo nie ma, trwalszą popiel daje garnier color naturals również 111
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 12:22   #4532
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dokładnie tak jak kolezanka wyżej napisała garnier color naturals 111 daje mocno popiel,ja farbowałam 18 marca i dośc często myje prawie codziennie i mam nadal popielate.....dziś nakładam popołudniu stockholm już nie moge sie doczekac!marzy mi sie na maksa jaśniutki prawie biały blond
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 12:39   #4533
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
myślę ze tak a chcesz uzyskać popielaty kolor czy taki ciepły? bo belle color popiel sie wypłucze, a nawet jej tak bardzo nie ma, trwalszą popiel daje garnier color naturals również 111
a ten popiel się wypłucze do jakiego??;*
chcę uzyskać chłodny odcień, bardzo bardzo jasny
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:01   #4534
zonawymarzona
Rozeznanie
 
Avatar zonawymarzona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 645
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A co ze mna?
zonawymarzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:02   #4535
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
a ten popiel się wypłucze do jakiego??;*
chcę uzyskać chłodny odcień, bardzo bardzo jasny
moim zdaniem garnier 111 daje bardzo jasny chłodny popielaty blond ja osobiście jestem zadowolona ale na początku na niebiesko zafarbował mi pasemka które miałam rozjaśnione ale mi sie wypłukał ten kolor i sa na maxa jaśniutkie te które były zółtawe po wellaton 12/1 rozjaśnił na jaśniutki blond popielaty.
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:06   #4536
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez zonawymarzona Pokaż wiadomość
A co ze mna?
skoro Twoje wlosy tyle przeszly to moze najlepiej bedzie udac sie do fryzjera niz samemu eksperymentowac i narazac wlosy na dalsze zniszczenia a i tak pewnosci nie bedzie jaki kolor wyjdzie
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:14   #4537
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
a ten popiel się wypłucze do jakiego??;*
chcę uzyskać chłodny odcień, bardzo bardzo jasny
no ja mam takie białe, ale raczej o ciepłym odcieniu
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 13:35   #4538
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
moim zdaniem garnier 111 daje bardzo jasny chłodny popielaty blond ja osobiście jestem zadowolona ale na początku na niebiesko zafarbował mi pasemka które miałam rozjaśnione ale mi sie wypłukał ten kolor i sa na maxa jaśniutkie te które były zółtawe po wellaton 12/1 rozjaśnił na jaśniutki blond popielaty.
a mogłabyś wkleić zdjęcia po tym garnierze color naturals 111?? bo tym robiłaś prawda??

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
no ja mam takie białe, ale raczej o ciepłym odcieniu
to wklej fotki jakbym Cię mogła prosić
ale jak mogą byś białe o ciepłym odcieniu?? myslalam ze biały to raczej chłodny??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:41   #4539
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
a mogłabyś wkleić zdjęcia po tym garnierze color naturals 111?? bo tym robiłaś prawda??

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------



to wklej fotki jakbym Cię mogła prosić
ale jak mogą byś białe o ciepłym odcieniu?? myslalam ze biały to raczej chłodny??
no to takie białe wpadające w żółte al enie żółte :P
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 14:53   #4540
katarzyna86
Raczkowanie
 
Avatar katarzyna86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 55
Dot.: Najlepsze farby BLOND

!!! ewe11 !!! jestem pod wrazniem kolorku włosów.naprawde welaton az tak rozjasnia ciemne włosy ? jaki masz naturalny dokladnie? Kolor jest swietny ale boje sie ze moich tak nie rozjasni gdyz kazda farba zostawia mi jakis " kurczakowy " odrost.
katarzyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 16:24   #4541
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

to moje włosy po garnier color naturals 111 po kilku myciach,pierwsze zdjecie na dworze,drugie w domu!
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 16:34   #4542
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
to moje włosy po garnier color naturals 111 po kilku myciach,pierwsze zdjecie na dworze,drugie w domu!
świenie Ci to wyszło tak się zastanawiam który będzie lepszy, ten belle color 111 czy color naturals 111??;**

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Blond bunny może ty mi podpowiesz hmm?
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 16:43   #4543
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
świenie Ci to wyszło tak się zastanawiam który będzie lepszy, ten belle color 111 czy color naturals 111??;**

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Blond bunny może ty mi podpowiesz hmm?
dzięki...hmm co do belle color to uzyłam go kiedys dawno i już nie pamiętam jaki dał mi efekt,color naturals używałam częsciej zawsze na początku są takie szare,wręcz siwe,popielate ale potem sie wypłukuje i jest jasny chłodny blond popielaty.
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 16:53   #4544
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
dzięki...hmm co do belle color to uzyłam go kiedys dawno i już nie pamiętam jaki dał mi efekt,color naturals używałam częsciej zawsze na początku są takie szare,wręcz siwe,popielate ale potem sie wypłukuje i jest jasny chłodny blond popielaty.
ok dzięki
a długo się trzyma ten kolor?? i jak łapie odrost?? bo ja mam ciemny blond;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 17:09   #4545
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja mam ciemny blond włosy takie mysie i mi bardzo ładnie rozjaśnił ma wode 9%więc ładnie rozjaśnia.już kiedys za nim pofarbowałam na ciemny kolor kilka lat temu też używałam tej farby i ładnie mi rozjaśniał naturalne.zaraz zmykam nałożyć stockholm!

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-04-02 o 17:12
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 17:23   #4546
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
ja mam ciemny blond włosy takie mysie i mi bardzo ładnie rozjaśnił ma wode 9%więc ładnie rozjaśnia.już kiedys za nim pofarbowałam na ciemny kolor kilka lat temu też używałam tej farby i ładnie mi rozjaśniał naturalne.zaraz zmykam nałożyć stockholm!
to super
czekam na efekty, ja niestety chyba nigdy nie będę mogła farbować lorealem bo z tego co czytałam brzydko odrost łapie...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 17:30   #4547
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez katarzyna86 Pokaż wiadomość
!!! ewe11 !!! jestem pod wrazniem kolorku włosów.naprawde welaton az tak rozjasnia ciemne włosy ? jaki masz naturalny dokladnie? Kolor jest swietny ale boje sie ze moich tak nie rozjasni gdyz kazda farba zostawia mi jakis " kurczakowy " odrost.
tez byłam pod wrażeniem, ale moje włosy bardzo szybko się rozjaśniają i są podatne na farbę, jak nalożyłam to już po 10 min wzieło na blond odrost. A mój kolor naturalny to taki średni blond, dokładnie taki jak na zdjęciu.
ewe11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 19:26   #4548
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

... no i już po farbowaniu,czy zadowolona chyba tak,jutro wstawie fotki,wole takie w świetle dziennym,włoski troche przesuszone musze je odżywiać prawda ze loreal wyszusza...niebieskie,ani siwe nie są zobaczymy jak w świetle dziennym!
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 20:01   #4549
Aurore M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny, powiedzcie proszę, czy odcienie 12GN i 10BN z serii Goldwell Topchick to odcienie zimne czy ciepłe?
Oto link do palety http://www.szalonenozyczki.home.pl/a...well/Pgold.jpg - chciałam dać w załączniku, ale obraz jest za duży.
Aurore M jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 20:23   #4550
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny powiedzcie proszę jak się nazywają odcienie 10BN i 10BS z palety którą wkleiła Aurore M w poście powyżej??
proszę odpowiedzcie
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 20:38   #4551
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=EwCiA000;18304433]Snowhitee a jak ci wyszedł ten shwarzkopf natural&easy 522?? jak odrost pokryło itp??

Wiesz ja robiłam tym natural&easy tylko pasemka na wcześniej położonym stockholmie i wyszły śliczne, wręcz białe Ale nie wiem jak ta farba poradziła by sobie z odrostami..Podejrzewam,że zrobiłaby je na żółto, to jest raczej ta jedna z delikatnych farb schwarzkopfa..Ma dawać wielotonowy, naturalny kolor. Na Twoim miejscu dała bym sobie spokój z tym palette 100(patrząc na efekt Adzi07) i zrobiłabym tym belle color 111
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 20:41   #4552
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=snowhitee;18319509]
Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Snowhitee a jak ci wyszedł ten shwarzkopf natural&easy 522?? jak odrost pokryło itp??

Wiesz ja robiłam tym natural&easy tylko pasemka na wcześniej położonym stockholmie i wyszły śliczne, wręcz białe Ale nie wiem jak ta farba poradziła by sobie z odrostami..Podejrzewam,że zrobiłaby je na żółto, to jest raczej ta jedna z delikatnych farb schwarzkopfa..Ma dawać wielotonowy, naturalny kolor. Na Twoim miejscu dała bym sobie spokój z tym palette 100(patrząc na efekt Adzi07) i zrobiłabym tym belle color 111
no zrobię tym belle color 111 lub color naturals 111
jeszcze zastanawiam się nad profesjonalnymi farbkami z tej palety którą wkleiła Aurore M

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
... no i już po farbowaniu,czy zadowolona chyba tak,jutro wstawie fotki,wole takie w świetle dziennym,włoski troche przesuszone musze je odżywiać prawda ze loreal wyszusza...niebieskie,ani siwe nie są zobaczymy jak w świetle dziennym!
czekamy czekamy
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 21:07   #4553
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Aurore M Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie proszę, czy odcienie 12GN i 10BN z serii Goldwell Topchick to odcienie zimne czy ciepłe?
Oto link do palety http://www.szalonenozyczki.home.pl/a...well/Pgold.jpg - chciałam dać w załączniku, ale obraz jest za duży.
12GN Ultra blond złoto-naturalny
10 BN Extra jasny blond beżowo-naturalny
BS określany jako lodowy (beżowo srebrny)
numery to poziom koloru, litery odcienie: G-gold, S-silver, B-beige(beż), N-neutral(natural), A-ash(popiel) itd...

Edytowane przez Kajtolinka
Czas edycji: 2010-04-02 o 21:08
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 10:01   #4554
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a to moje włosy po wczorajszym farbowaniu loreal stockholm jak na razie miodzio,w miare wyrównał....jestem zadowolona są jaśniutkie chyba już nawet takie jak mi sie marzyły.....pierwsz e zdjęcie na dworze drugie w domku.
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 10:20   #4555
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
a to moje włosy po wczorajszym farbowaniu loreal stockholm jak na razie miodzio,w miare wyrównał....jestem zadowolona są jaśniutkie chyba już nawet takie jak mi sie marzyły.....pierwsz e zdjęcie na dworze drugie w domku.
no bardzo ładnie Ci to wyszło
a ja chyba kupię belle color 111 jak ją znajdę u siebie a jak nie to natural colors 111
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 10:40   #4556
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ewcia moje włoski po belle color 111, co prawda już minął od farbowania ponad tydzień. A obok zdjęcie kolorku jaki bym chciała, ktoś już to wstawiał ale nikt nie powiedział jaka to farba
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 11:29   #4557
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A ja wczoraj farbowałam Palette Natural Colors skandynawski blond i jestem troszkę zawiedziona... Używałam już jej wcześniej i byłam zadowolona,więc nie wiem co się stało teraz Mój ciemny odrost złapało mi na rudo :/ No i się odznacza od reszty włosów,wcześniej kolor był raczej jednolity...
No i zauroczyło mnie Palette Deluxe białe złoto Mam nadzieję,że jak je położę to pozbędę się tego rudzielca... Tylko boję się żeby nie złapało mi na fioletowo
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 13:55   #4558
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
a to moje włosy po wczorajszym farbowaniu loreal stockholm jak na razie miodzio,w miare wyrównał....jestem zadowolona są jaśniutkie chyba już nawet takie jak mi sie marzyły.....pierwsz e zdjęcie na dworze drugie w domku.

Bardzo ładnie W ogóle te od góry z wierzchu to masz prawie białe Tylko końcówki się trochę odznaczają. A ile trzymałaś?

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
A ja wczoraj farbowałam Palette Natural Colors skandynawski blond i jestem troszkę zawiedziona... Używałam już jej wcześniej i byłam zadowolona,więc nie wiem co się stało teraz Mój ciemny odrost złapało mi na rudo :/ No i się odznacza od reszty włosów,wcześniej kolor był raczej jednolity...
No i zauroczyło mnie Palette Deluxe białe złoto Mam nadzieję,że jak je położę to pozbędę się tego rudzielca... Tylko boję się żeby nie złapało mi na fioletowo
No właśnie kilka dni temu jednej wizażance tu też skandynawski blond chwycił żółtawo.. A co do tego białego złota, to połóż na same odrosty, wtedy nie powinno chwycić na fioletowo
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 15:45   #4559
manikomio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Fotki prosimy fotki
Witam dziewczyny, codziennie sie przymierzam żeby wkleić zdjęcie więc oto jestem Dla przypomnienia zamieszczam tez zdjęcie horroru a obok efekt aktualny. Myslę ze w porównaniu z marchewą jest całkiem niezły, Teraz myję tak jak poradziła mi snowhitee tym szamponem z Joanny i powolutku juz chyba osiągam jakis efekt, chociaz nie powiem znowu mnie kusi zeby coś pokombinować bo chciałabym jeszcze bielsze, fryzjer powiedział ze mam przyjsc po miesiacu zrobić pasemka białe i bedzie super efekt. Dziewczyny a jakich szamponów, odzywek lub masek uzywacie zeby utrzymac kolor? Ja myłam tym WAXem bo włosów blond ale zrezygnowałam bo dawał taką słoneczną poswiatę a mi zalezy na chłodnym blondzie.

Edytowane przez manikomio
Czas edycji: 2010-04-03 o 15:47
manikomio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 16:04   #4560
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, codziennie sie przymierzam żeby wkleić zdjęcie więc oto jestem Dla przypomnienia zamieszczam tez zdjęcie horroru a obok efekt aktualny. Myslę ze w porównaniu z marchewą jest całkiem niezły, Teraz myję tak jak poradziła mi snowhitee tym szamponem z Joanny i powolutku juz chyba osiągam jakis efekt, chociaz nie powiem znowu mnie kusi zeby coś pokombinować bo chciałabym jeszcze bielsze, fryzjer powiedział ze mam przyjsc po miesiacu zrobić pasemka białe i bedzie super efekt. Dziewczyny a jakich szamponów, odzywek lub masek uzywacie zeby utrzymac kolor? Ja myłam tym WAXem bo włosów blond ale zrezygnowałam bo dawał taką słoneczną poswiatę a mi zalezy na chłodnym blondzie.

oba kolory mi się podobają ja swoje blond włosy pielęgnuję tylko szamponami i odżywkami do włosów blond, bądź farbowanych. Staram się kupować takie bez parabenów.
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.