Essence cz. VII - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-09, 07:03   #4651
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. VII

ja od kilku miesięcy mam ten smokey eye set z kremowym eyelinerem - nic a nic nie wysechł, tak samo kremowy Bardzo go lubię, u mnie wytrzymuj spokojnie z 8 h
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 09:27   #4652
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja ogólnie też lubię mieć czasami mocne usta(czerwień lub fuksja) ale to jest balsam do ust więc nie chciałam aby aż tak bardzo barwił mi usta.Wolałabym żeby je dobrze nawilżał i z tym sobie ewidentnie również nie poradził Któraś z was chętna na balsamik?
Co racja to racja. Powinien bardziej nawilżać a skoro ma taki mocny kolorek to powinien też się dłużej utrzymywać na ustach.

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
ja używam raz na 1 dzień a mam już spory ubytek dziura ;/

No to dobrze - szybko się skończy i będzie spokój bo żadnych rewelacji nie ma. Ja moim się wczoraj 3razy malowałam i też zużyłam sporo tego czerwonego.


Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Przyszłam się pożalić na czarny liner DW!
Mam go od jakichś 2 tygodni dzięki uprzejmości Juhaski ( ) to już wysechł (!!??) i dziś tak wżarł się w pędzel że musiałam go czyścić pastą BHP i spirytusem i przy okazji się sfatygował bo za nic nie mogłam tego dziada ruszyć...

Mi też się wżera w pędzelki i dlatego najpierw traktuje pędzelek płynem micelarnym (mam z Delii) a potem dopiero piorę. Jak bardzo się nie chce doczyścić to używam żelu do mycia twarzy z YR, który rozpuszcza makijaż.

Co do linerka na oku to nie mam żadnych, nawet najmniejszych problemów z jego demakijażem i nie szczypie w oczy.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 11:31   #4653
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. VII

a dzisiaj dotarła do mnie paletka cieni z ILB
cudo , na razie na oku wypróbowałam tylko 2 i efekt jest mega ;D
a wgl dziewczyny mówiły że cienie to maty , nie do końca mają
małe iskierki na moim blogu jest nawet notka o nim
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 14:31   #4654
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
a dzisiaj dotarła do mnie paletka cieni z ILB
cudo , na razie na oku wypróbowałam tylko 2 i efekt jest mega ;D
a wgl dziewczyny mówiły że cienie to maty , nie do końca mają
małe iskierki na moim blogu jest nawet notka o nim
A ja swojej to się chyba będę pozbywać bo jest trochę bezużyteczna :P.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 14:53   #4655
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
A ja swojej to się chyba będę pozbywać bo jest trochę bezużyteczna :P.
ja się z nią bardzo polubiłam
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 15:02   #4656
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Ja też jakoś się z tymi kolorami nie odnajduję...
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 15:15   #4657
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Przyszłam się pożalić na czarny liner DW!
Mam go od jakichś 2 tygodni dzięki uprzejmości Juhaski ( ) to już wysechł (!!??) i dziś tak wżarł się w pędzel że musiałam go czyścić pastą BHP i spirytusem i przy okazji się sfatygował bo za nic nie mogłam tego dziada ruszyć...
mój też zasechł, ale ratuje go mgiełką wit. E z BS i jest ok

polecam dwufazowy płyn do demakijażu oczu z Delii - czyszczę nim pędzelek i jest ok do zmywania make-upu też się nadaje, bez problemu zmywa liner
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 15:17   #4658
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Ja też jakoś się z tymi kolorami nie odnajduję...
Ja jakoś też niekoniecznie. Do moich niebieskich oczu te kolory nie bardzo pasują. Ale przy brązowych mogą już wyglądać ciekawie. Dlatego paletkę z ILB sobie odpuściłam.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 15:58   #4659
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Ja mam zielone, ale jakoś te odcienie ich nie podkreślają. Smutno mi, bo opakowanie jest cudne (zwykły problem z Essence )
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 16:06   #4660
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ja jakoś też niekoniecznie. Do moich niebieskich oczu te kolory nie bardzo pasują. Ale przy brązowych mogą już wyglądać ciekawie. Dlatego paletkę z ILB sobie odpuściłam.
Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Ja mam zielone, ale jakoś te odcienie ich nie podkreślają. Smutno mi, bo opakowanie jest cudne (zwykły problem z Essence )
Ja mam oczy które raz są niebieskie a raz zielone i w ogóle mam problemy z cieniami dlatego odpuściłam sobie paletkę chociaż jak ją zobaczyłam na półce, to aż mnie paluszki świerzbiły, żeby ją wsadzić do koszyczka. Essence powinno wypuścić taką pustą paletkę magnetyczną i wtedy wszystkie byśmy ją nabyły

Edytowane przez SexiChic
Czas edycji: 2011-02-09 o 16:13
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 17:09   #4661
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Ja mam zielone, ale jakoś te odcienie ich nie podkreślają. Smutno mi, bo opakowanie jest cudne (zwykły problem z Essence )
Zastnawiam się czy nie dałoby rady rozmontować tej paletki, wyściełać ją magnesem i wrzucić tam cienie np. z Inglota .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 18:29   #4662
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. VII

Dzis bylam w Naturze Centrum i Douglasie Złote Tarasy.
W ZT Essence ma lezaca szafe jak kiedys wiele lat temu nieistniejaca Natura w Promendzie inna niż ta w Tesco Gocław. Limitowanki B&W prawie juz nie bylo, niezle ja rozgrabili. Reszta produktow jest ale brak przecen.
W Metrze Centrum na gorze w drugiej szafie faktycznie nie ma juz zelowych platkow na oczy ani tasmy na ubrania i nie ma nawet na nie miejsca, czyli rzeczywiscie wprowadzajac jakies produkty (pewnie do paznokci) wycofali to w ogole nic nie informując. Przy kasie sa kosze z resztkami starych jak swiat kosmetykow i tam dzis po ponad roku wydlubalam stare cienie Catrice wycofane, resztki Go Snow, 2 paletki Sun CLub, cienie GO Wild chyba czy jakos tak, oczywiscie bez przecen, albo z minimalna przecena, w stanie agonalnym
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 18:54   #4663
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Zastnawiam się czy nie dałoby rady rozmontować tej paletki, wyściełać ją magnesem i wrzucić tam cienie np. z Inglota .

Nie wiem czy gra byłaby warta świeczki bo paletka z Inglota kosztuje 15zł. Ale jakby essence wypuściło paletki to na pewno bym kupiła

A tak z innej beczki: Mam już 4pędzle z essence i w związku z tym nasunęła mi się taka myśl - pędzle z essence są dobre, nawet bardzo dobre i mają wzięcie wśród klientów i w związku z tym zastanawia mnie dlaczego essence nie produkuje większej ich ilości Chodzi mi tu o pędzle do wszystkiego: pudru, różu, cieni, podkładu itd. Myślę, że byłyby rozchwytywane w przeciwieństwie do raczej średniej jakości cieni do powiek...
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 19:03   #4664
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

A tak z innej beczki: Mam już 4pędzle z essence i w związku z tym nasunęła mi się taka myśl - pędzle z essence są dobre, nawet bardzo dobre i mają wzięcie wśród klientów i w związku z tym zastanawia mnie dlaczego essence nie produkuje większej ich ilości Chodzi mi tu o pędzle do wszystkiego: pudru, różu, cieni, podkładu itd. Myślę, że byłyby rozchwytywane w przeciwieństwie do raczej średniej jakości cieni do powiek...
Catrice ma za to teraz wiele pędzelków w stałej ofercie-> niestety są dość drogie, ale moim zdaniem lepsze, bo przede wszystkim większe niż Essence'owe.. Pewnie właśnie cena przemawia za tym, że Essence nie robi pędzelków, bo w gruncie rzeczy te ich są ze 2 razy tańsze niż Catrice, a de facto produkcja pewnie kosztuje nie wiele mniej. Pewnie wyprodukowanie większej ilości w przedziale cenowym typowym dla Essence nie miałaby racji bytu.

Zapomniałam dodać, że przecen jeszcze nie ma poza ta paletka Sun Clubu, która nie wiem czemu znalazła się w wyprzedażach (chyba dlatego, że została zniszczona). W ogóle nie wiem co to za sens trzymać te kosmetyki ponad rok (bo niektóre z limitowanek tam takie są), nie wystawiać ich jak jeszcze są poszukiwane, tylko potem wpychać takie wymiętolone za praktycznie 100% ceny..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:02   #4665
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. VII

Ja dziś byłam na Bemowie,niektóre produkty z obydwu szaf są przecenione,jakieś lakiery,błyszczyk z Sun club 1 - w dziwnym rdzawym kolorze , takie małe lakierki z cienkim pędzelkiem,jakiś utwardzacz do paznokci z brokatem, mini zawieszki(błyszczyki,tusz e itp) tez przecenione, ja kupiłam szczotkę do włosów składaną tez była przeceniona na 2,90,już ja polubiłam,ma lusterko,fajna jest

Limitka wyczyszczona został jeden czarny lakier i 1 seledynowy,1 biały błyszczyk do ust,i para linerów.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:08   #4666
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ja dziś byłam na Bemowie,niektóre produkty z obydwu szaf są przecenione,jakieś lakiery,błyszczyk z Sun club 1 - w dziwnym rdzawym kolorze , takie małe lakierki z cienkim pędzelkiem,jakiś utwardzacz do paznokci z brokatem, mini zawieszki(błyszczyki,tusz e itp) tez przecenione, ja kupiłam szczotkę do włosów składaną tez była przeceniona na 2,90,już ja polubiłam,ma lusterko,fajna jest

Limitka wyczyszczona został jeden czarny lakier i 1 seledynowy,1 biały błyszczyk do ust,i para linerów.
no ladnie to ja jutro sie tam pojawiam
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:14   #4667
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
no ladnie to ja jutro sie tam pojawiam
A na co polujesz?

Co to za "gorlice" w tagach tego wątku???
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:14   #4668
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ja jakoś też niekoniecznie. Do moich niebieskich oczu te kolory nie bardzo pasują. Ale przy brązowych mogą już wyglądać ciekawie. Dlatego paletkę z ILB sobie odpuściłam.
Ja też mojej się pozbyłam. Przy moich brązowych też uważam że wyglądały nie za ciekawie.
Ta paletka nie jest w sumie sama w sobie zła, ale mam sporo innych cieni - takimi kolorami też nie za często się maluję, dlatego mi się niezbyt przydała.

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Dzis bylam w Naturze Centrum i Douglasie Złote Tarasy.
W ZT Essence ma lezaca szafe jak kiedys wiele lat temu nieistniejaca Natura w Promendzie inna niż ta w Tesco Gocław. Limitowanki B&W prawie juz nie bylo, niezle ja rozgrabili. Reszta produktow jest ale brak przecen.
W Metrze Centrum na gorze w drugiej szafie faktycznie nie ma juz zelowych platkow na oczy ani tasmy na ubrania i nie ma nawet na nie miejsca, czyli rzeczywiscie wprowadzajac jakies produkty (pewnie do paznokci) wycofali to w ogole nic nie informując. Przy kasie sa kosze z resztkami starych jak swiat kosmetykow i tam dzis po ponad roku wydlubalam stare cienie Catrice wycofane, resztki Go Snow, 2 paletki Sun CLub, cienie GO Wild chyba czy jakos tak, oczywiscie bez przecen, albo z minimalna przecena, w stanie agonalnym
A jak to czytałam to już z początku się ucieszyłam że są przeceny (naiwniak ze mnie). Dobrze niech zabiorą się za wycofywanie, ale niech wprowadzą nowości, żebyśmy nie czekały na nie zbyt długo..


Moja ostateczna recenzja odżywki z aktywatorem wzrostu:
Niestety na mnie zupełnie nie podziałała .Paznokcie łamią się przy tej samej długości jak przed zapuszczaniem (a przeprowadziłam dwie kuracje 4dniowe i stosowałam pod lakier). Niestety nie wiem czemu na mnie nie działa.
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:36   #4669
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Essence cz. VII

Kobietki, codziennie odwiedzam ten watek, poniewaz... jestem essencomaniaczka a wszystko przez Was! Jestem posiadaczka juz dwoch linerkow ILB, lakieru love this city, tuszu MA, kredki 13 Nightfever (kupiona pod waszym wplywem ), lakieru w odcieniu Must-have i kultowego CaH Jestem zaskoczona, ze tak przystepne cenowo produkty moga byc tak dobre jakosciowo!

Ale przechodzac do sedna... Mam prosbe, a wlasciwie pytanie - gdzie w Trojmiescie sa dwie szafy Essence? Poluje na serie SunClub i nigdzie nie moge na nia trafic.... Z gory dziekuje za odpowiedz
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 20:39   #4670
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Nie wiem czy gra byłaby warta świeczki bo paletka z Inglota kosztuje 15zł. Ale jakby essence wypuściło paletki to na pewno bym kupiła

Pewnie tak, ale jak komuś coś wadzi to mógłby to w dobry sposób wykorzystać, jakoś tak kreatywnie .
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki: Mam już 4pędzle z essence i w związku z tym nasunęła mi się taka myśl - pędzle z essence są dobre, nawet bardzo dobre i mają wzięcie wśród klientów i w związku z tym zastanawia mnie dlaczego essence nie produkuje większej ich ilości Chodzi mi tu o pędzle do wszystkiego: pudru, różu, cieni, podkładu itd. Myślę, że byłyby rozchwytywane w przeciwieństwie do raczej średniej jakości cieni do powiek...
Prawda jest taka, że Essence jest to marka przeznaczona przede wszystkim dla młodych kobiet, wręcz dla nastolatek. Nastolatki RACZEJ nie używają pędzli do robienia makijażu (jak już to tych najprostszych, np. do pudru lub ewentualnie różu) tylko aplikatorów, które z kolei już są dostępne :P. Chociaż ja uważam, że pędzle Essence mogłyby być fajne .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:46   #4671
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Moja ostateczna recenzja odżywki z aktywatorem wzrostu:
Niestety na mnie zupełnie nie podziałała .Paznokcie łamią się przy tej samej długości jak przed zapuszczaniem (a przeprowadziłam dwie kuracje 4dniowe i stosowałam pod lakier). Niestety nie wiem czemu na mnie nie działa.
Poluj na to różowe serum z wibo Pomoże na pewno

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Catrice ma za to teraz wiele pędzelków w stałej ofercie-> niestety są dość drogie, ale moim zdaniem lepsze, bo przede wszystkim większe niż Essence'owe.. Pewnie właśnie cena przemawia za tym, że Essence nie robi pędzelków, bo w gruncie rzeczy te ich są ze 2 razy tańsze niż Catrice, a de facto produkcja pewnie kosztuje nie wiele mniej. Pewnie wyprodukowanie większej ilości w przedziale cenowym typowym dla Essence nie miałaby racji bytu.
O tak, Catrice ma całkiem niezłe pędzelki Fajny jest kabuki i do pudru
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:53   #4672
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Essence cz. VII

Opakowanie paletki chyba podbiło serce każdej z nas. Obłędnee.. ja jakoś racjonalnie podeszłam do tej limitki i kupiłam tylko dwie rzeczy, które systematycznie używam

jednak z tej marcowej chyba nic nie wybiorę dla siebie.. może to i lepiej
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:05   #4673
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
Ale przechodzac do sedna... Mam prosbe, a wlasciwie pytanie - gdzie w Trojmiescie sa dwie szafy Essence? Poluje na serie SunClub i nigdzie nie moge na nia trafic.... Z gory dziekuje za odpowiedz
W pierwszym poście masz wszystkie informacje:
Gdańsk - Natura (City Forum (koło Kina Krewetka) i na ul Pańskiej)
Gdynia - Natura na rogu 10 lutego i Świętojańskiej
+ jeszcze Douglas w Alfa Centrum w Gdańsku. (emememsik, dodaj to proszę do pierwszego postu, jak i aktualizację limitowanek, które teraz są w ofercie Natur i Douglasów )
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:13   #4674
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Walk of fame jest bardzo podobny do tego z ITW, więc myślę, że da radę W ogóle miałam 2 identyczne prawie kolory ze stałej kolekcji (Multi Dimension) jak te z ITW. No, poza półmatowym wykończeniem Zulu.
A co do kredek, to mnie wkurzają te drobinki w brązowej i w czarnej, a kolorowe są wg mnie rewelacyjne I nigdy nie zauważyłam, żeby u mnie coś znikało, ale wiadomo, co powieka to inne wrażenia.
racja

Ja dziś zakupiłam 2 kajale nightfever i 1 hola,chica oraz pocket brush (w końcu nie będę tachać ze sobą szczotek) a także lakier md princesses rule - i nie rozumiem, czemu chcą go wycofać... jest przepiekny
Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Skusiłam się dziś na błyszczyk Essence, XXXL Nudes Lipgloss (Błyszczyk do ust) odcień 03 nude kiss i... To jest to! dokładnie takiego koloru szukałam!!!

Śmiesznie pachnie, ni to anyż, ni to budyń. Dobrze się nakłada i jest trwały. Jestem zachwycona
ech, medytowałam dziś nad nim :d ale mam tyle błyszczyków... w tym 3 różne z sun club musze zużyć wreszcie i dopiero kupie nudes
Dzisiaj obadałam i chyba najlepszy dla mnie będzie ten 03 właśnie on jest ciepły, prawda?
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ja jakoś też niekoniecznie. Do moich niebieskich oczu te kolory nie bardzo pasują. Ale przy brązowych mogą już wyglądać ciekawie. Dlatego paletkę z ILB sobie odpuściłam.
dokładnie. dlatego ja od początku wiedziałam że nie będę jej chciała ani trochę
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-02-09 o 21:20
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:16   #4675
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
Kobietki, codziennie odwiedzam ten watek, poniewaz... jestem essencomaniaczka a wszystko przez Was! Jestem posiadaczka juz dwoch linerkow ILB, lakieru love this city, tuszu MA, kredki 13 Nightfever (kupiona pod waszym wplywem ), lakieru w odcieniu Must-have i kultowego CaH Jestem zaskoczona, ze tak przystepne cenowo produkty moga byc tak dobre jakosciowo!

Ale przechodzac do sedna... Mam prosbe, a wlasciwie pytanie - gdzie w Trojmiescie sa dwie szafy Essence? Poluje na serie SunClub i nigdzie nie moge na nia trafic.... Z gory dziekuje za odpowiedz
potwierdzam, to co napisała Kasza
a od siebie dodam, że jeśli nie masz daleko do Rumi, to warto robić zakupy w Galerii i Porcie Rumia. Mniej przebrane a też są po 2 szafy
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:24   #4676
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
A na co polujesz?
nie wiem jeszcze, sie zobaczy co bedzie i jakie te przeceny..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:52   #4677
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. VII

Warszawa - Arkadia

Byłam tam wczoraj, i nie mogłam znaleźć daglasa Przenieśli go w inne miejsce i jest teraz znacznie większy - to podobno teraz największy w W-wie Ale do rzeczy: Essence jest przy samym wejściu, nie w stojącej szafie tylko wyłożone na jakby "stole" No nie wiem, jak to się nazywa... Obok Bourjois. Z limitek jest zarówno Black&White i Metallics. Obie świeżutkie, prawie nietknięte Wreszcie dorwałam zieloną paletkę z Metalics Jest świetna, potwierdzam Chciałam też kupić czerwoną konturówkę do ust, ale były tylko 3-4 kolory Czerwieni brak, tylko same beżo-róże... Pędzelki do linera też były, ok. 5-6 sztuk, ze 2 były w standzie Metallics, a reszta wyłożona tam, gdzie konturówki do oczu i kredki do brwi ze stałej oferty. Aha, jest coś co mnie mocno zdenerwowało - różowawe oświetlenie przy tych "stołach" z kosmetykami... Tak przekłamuje kolory kosmetyków, że aż szok Miałam duże problemy z rozpoznaniem paletki brązowej od zielonej (dobrze, ze zapamiętałam numerki, która jest która). Z kolorami konturówek w ogóle sobie nie poradziłam Wszystkie w tym świetle zlewały się ze sobą i były praktycznie nie do odróżnienia A odejść z nimi gdzieś dalej, żeby rozpoznać odcienie nie mogłam, bo natychmiast znalazłabym się pod obstrzałem kilku ochroniarzy i konsultantek... I tak byłam cały czas pod czujnym okiem ochrony... I przez to tak nie lubię tam chodzić :/ Ale czego nie robi się dla Essence
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:52   #4678
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: Essence cz. VII

hej dziewczyny, zgłasza się kolejna, od teraz zalegalizowana Essencomaniaczka
Strach było się do tej manii przyznać, ale cóż, stała się faktem

Na wątek trafiłam przypadkiem, a pierwsze nieśmiałe kroki w kierunku Essence stawiałam sama, chyba moim pierwszym zakupem była kredka LL. Od jakiegoś czasu regularnie was podczytuję Postaram się opisać produkty które posiadam i z których jestem zadowolona, ale to w najbliższym czasie.

Mam do was pytanie o cienie, mówicie że z Essence są słabe, ja mam jedną paletkę quattro i rzeczywiście nie jest to rewelacja. Jakich firm cienie polecacie? Moja kolekcja jest dość skromna jeśli chodzi o cienie, mam raczej ciemne kolory do smokey i bazowe, niewiele takich, którymi można by się pomalować w ciągu dnia i czegoś takiego właśnie potrzebuję
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:56   #4679
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
ech, medytowałam dziś nad nim :d ale mam tyle błyszczyków... w tym 3 różne z sun club musze zużyć wreszcie i dopiero kupie nudes
Dzisiaj obadałam i chyba najlepszy dla mnie będzie ten 03 właśnie on jest ciepły, prawda?
czy ciepły? U mnie wygląda bardzo naturalnie, usta mam ciut-ciut ciemniejsze, daje taki naturalny, różowawy kolor. Bardziej neutralny niż ciepły.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 22:08   #4680
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Essence cz. VII

dziewczyny, mam pytanko, czy orientujecie się jak wygląda sytuacja w Pestce?
tzn chodzi mi głównie o lakiery z I love Berlin, oraz o biały cień z B&W... jest to jeszcze gdzieś dostępne?
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.