Essencomaniaczki witają w cz. X - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-22, 17:44   #421
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Moze już usunęli, nigdy nie wdziałam,ale na bank wizażanki ponad pół roku temu pisały, że tam była szafa (gdzie dokładnie w samej hali nie pamiętam).
Tu jest dowód, że dziewczyna pisze o Studio Nails w komentarzach "Ciekawie to wygląda. W Warszawie w Hali Banacha widziałam te produkty i były sprzedawane jako cały zestaw w kosmetyczkach plastikowych za niecałe 50 zł "- post z 4 maja tego roku (http://bozena170.pinger.pl/m/6093669)
Aaa to tak, ten zestaw tam był za 49,90 wczoraj, ale oprócz tego nie było żadnych innych produktów Essence.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 18:13   #422
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

No to może faktycznie tylko tyle z Essence tam jest, albo tylko tyle zostało..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 18:46   #423
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Krakowianki!
Melduję, że w Kefirku na Karmelickiej stanęła druga szafa jest jeszcze pusta, ale widać, że mieli dostawę bo w pierwszej szafie jest komplet lakierów, cieni i pędzelki do rozcierania Pani mi enigmatycznie powiedziała, że drugą wyłożą jak dostaną kody produktów


Jeszcze Was chciałam zapytać o te cienie holograficzne - bo ja to w sumie o nich dopiero tu na wątku przeczytałam. I... czy one są jakoś oznaczone specjalnie? Jak je znaleźć wśród innych cieni?
__________________


Tak właśnie.

Edytowane przez ola_gie
Czas edycji: 2011-06-22 o 20:07
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:07   #424
pineczka166
Raczkowanie
 
Avatar pineczka166
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 153
GG do pineczka166
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

na cieniu na wieczku jest naklejka (taka hologaficzna wręcz) z napisem holographic. Od razu można rozpoznać
__________________
Nic nie jest warte by być z tego powodu
nieszczęśliwym

CODZIENNIE


Zapuszczam włosy

pineczka166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 20:07   #425
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

A to nie widziałam takich dzięki
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 20:38   #426
sarhara17
Zadomowienie
 
Avatar sarhara17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 895
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

dziewczyny a jaki jest ten flamaster do ust z LE You Rock, bo się nad nim zastanawiam ? Bardzo wysusza usta??
sarhara17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 20:54   #427
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jaki jest ten flamaster do ust z LE You Rock, bo się nad nim zastanawiam ? Bardzo wysusza usta??

Nom, wysusza, ale to tylko wtedy, kiedy nie masz żadnej bazy na nich co by mogła je trochę ponawilżać. Ja zawsze kładę pod niego jakies mazidło typu carmex, wazelina czy inne ustrojstwo i czekam, aż sie wchłonie, nadmiar zbieram i dopiero wtedy z czystym sumieniem nakładam mazak
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 21:00   #428
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Krakowianki!
Melduję, że w Kefirku na Karmelickiej stanęła druga szafa jest jeszcze pusta, ale widać, że mieli dostawę bo w pierwszej szafie jest komplet lakierów, cieni i pędzelki do rozcierania Pani mi enigmatycznie powiedziała, że drugą wyłożą jak dostaną kody produktów
Dobrze wiedzieć, przyda się w Krakowie jeszcze jedno miejsce z drugą szafą, choć za Kefirkiem nie przepadam, mam straszny uraz, bo moja siostra kiedyś płaciła stówką za zakupy i babka jej położyła resztę, ok 80zł na ladzie. Siostra zapomniała wziąść, a mnie się wydawało, że brała, dlatego się nie odzywałam, i kiedy wróciłyśmy się ekspedientka zapytana o resztę z żalem i po kilku minutach naciskania wyciągnęła te pieniądze z kieszeni :/

Ale mimo to, wiadomość o drugiej szafie jest zawsze dobrą wiadomością, tym bardziej, że to bliżej "moich okolic"
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 21:08   #429
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, przyda się w Krakowie jeszcze jedno miejsce z drugą szafą, choć za Kefirkiem nie przepadam, mam straszny uraz, bo moja siostra kiedyś płaciła stówką za zakupy i babka jej położyła resztę, ok 80zł na ladzie. Siostra zapomniała wziąść, a mnie się wydawało, że brała, dlatego się nie odzywałam, i kiedy wróciłyśmy się ekspedientka zapytana o resztę z żalem i po kilku minutach naciskania wyciągnęła te pieniądze z kieszeni :/

O masakra! Ale chamstwo Mnie by do głowy nie przyszło brać cokolwiek do kieszeni, jeszcze pewnie leciałabym za klientką jak głupia, bo przecież 8 dych to kupa kasy...
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 22:03   #430
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, przyda się w Krakowie jeszcze jedno miejsce z drugą szafą, choć za Kefirkiem nie przepadam, mam straszny uraz, bo moja siostra kiedyś płaciła stówką za zakupy i babka jej położyła resztę, ok 80zł na ladzie. Siostra zapomniała wziąść, a mnie się wydawało, że brała, dlatego się nie odzywałam, i kiedy wróciłyśmy się ekspedientka zapytana o resztę z żalem i po kilku minutach naciskania wyciągnęła te pieniądze z kieszeni :/

Ale mimo to, wiadomość o drugiej szafie jest zawsze dobrą wiadomością, tym bardziej, że to bliżej "moich okolic"
Nie mam pytań... wspaniały poziom obsługi.
Ciekawe czy sama chciałaby zostać tak potraktowana?
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
No właśnie cały myk polega na tym, żeby podczas rozcierania nie pozbawić zupełnie cienia jego intensywności, bo wtedy wychodzi szaro bura plama U mnie przez pewien czas tak to wyglądało, ale to wszystko kwestia praktyki.
Mnie tak wychodzi wszystko się maże ze sobą i traci na intensywności. Masakra. Ostatnio nie mogłam rozetrzeć cieni przed imprezą to nawaliłam sobie taką warstwę (do tego jeszcze Duraline) że moja skóra na powiekach przypominała skórę krokodyla o_O w sensie skorupa się zrobiła
Cytat:
Napisane przez truskawkowa mamba Pokaż wiadomość
Dokładnie Chociaż ja nie boje się tam chodzić, jeszcze nigdy nikt mnie nie zaczepił, a dzięki temu można często tam dorwać nienaruszone limitowanki
Ja się boję ryzykować. chociaż w okolicy bywam często
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 22:25   #431
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, przyda się w Krakowie jeszcze jedno miejsce z drugą szafą, choć za Kefirkiem nie przepadam, mam straszny uraz, bo moja siostra kiedyś płaciła stówką za zakupy i babka jej położyła resztę, ok 80zł na ladzie. Siostra zapomniała wziąść, a mnie się wydawało, że brała, dlatego się nie odzywałam, i kiedy wróciłyśmy się ekspedientka zapytana o resztę z żalem i po kilku minutach naciskania wyciągnęła te pieniądze z kieszeni :/

Ale mimo to, wiadomość o drugiej szafie jest zawsze dobrą wiadomością, tym bardziej, że to bliżej "moich okolic"
O matko
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 22:43   #432
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, przyda się w Krakowie jeszcze jedno miejsce z drugą szafą, choć za Kefirkiem nie przepadam, mam straszny uraz, bo moja siostra kiedyś płaciła stówką za zakupy i babka jej położyła resztę, ok 80zł na ladzie. Siostra zapomniała wziąść, a mnie się wydawało, że brała, dlatego się nie odzywałam, i kiedy wróciłyśmy się ekspedientka zapytana o resztę z żalem i po kilku minutach naciskania wyciągnęła te pieniądze z kieszeni :/

Ale mimo to, wiadomość o drugiej szafie jest zawsze dobrą wiadomością, tym bardziej, że to bliżej "moich okolic"
jaka bezczelna. Nie spaliła się ze wstydu? Bo powinna.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 23:20   #433
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Bardzo nieprzyjemna sytuacja;/

W piątek mam zamiar się wybrać na małe zakupy Czaję się na pędzelek (do rozcierania cieni) i puder Blossoms (mam nadzieję, że jest w regularnej sprzedaży?). Wiem, że w kosmetykach były recenzje, ale powiedzcie mi tylko, czy to będzie taki... naturalny efekt? Stosuję podkłady matujące, co wygląda trochę sztucznie. W ogóle przydałoby mi się coś, co poprawiłoby wygląd zmęczonej cery. Dało promienny efekt. Ale nie chciałabym tutaj jakiegoś... bazarowego, tandetnego efektu. Nakładałabym jedynie tak jak róż. Co jeszcze chciałam dodać: mam cerę mieszaną, wolałabym uniknąć świecenia się jak latarnia morska. Któraś z Was miała podobne warunki? Polecacie/odradzacie?

Btw. wiecie może jak stoją Douglas i Natura w Poznaniu? Jak z dostawami? Warto jechać w piątek?

Edytowane przez Katarynka92
Czas edycji: 2011-06-22 o 23:23
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 23:25   #434
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Bardzo nieprzyjemna sytuacja;/

W piątek mam zamiar się wybrać na małe zakupy Czaję się na pędzelek (do rozcierania cieni) i puder Blossoms (mam nadzieję, że jest w regularnej sprzedaży?). Wiem, że w kosmetykach były recenzje, ale powiedzcie mi tylko, czy to będzie taki... naturalny efekt? Stosuję podkłady matujące, co wygląda trochę sztucznie. W ogóle przydałoby mi się coś, co poprawiłoby wygląd zmęczonej cery. Dało promienny efekt. Ale nie chciałabym tutaj jakiegoś... bazarowego, tandetnego efektu. Nakładałabym jedynie tak jak róż. Co jeszcze chciałam dodać: mam cerę mieszaną, wolałabym uniknąć świecenia się jak latarnia morska. Któraś z Was miała podobne warunki? Polecacie/odradzacie?

Btw. wiecie może jak stoją Douglas i Natura w Poznaniu? Jak z dostawami? Warto jechać w piątek?


Ten puder to limitowana edycja, raczej już go nigdzie nie znajdziesz bo rozszedł się na pniu w pierwszych dniach po wyłożeniu towaru na półki.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 00:09   #435
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

No nieee..... Jak zawsze za szybko... Eh;/ No trudno. Ale już teraz nie będę czytała co polecacie, po prostu pójdę do Natury i tam się rozejrzę co jest Bardzo rzadko tam jadę, bo kawałek mam... Trudno. Zobaczę, może uda mi się coś fajnego znaleźć w piątek. Waśnie, a tam, gdzie różnego rodzaju kosmetyki są rzucone (tak razem), trochę poprzebierane itp. to jaka to jest promocja? 2 w cenie 1? Miałam nadzieję, że może na produktach będą ceny, ale niestety nie... Akurat też się spieszyłam ostatnio, więc nie zapytałam.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 03:13   #436
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Hej Dziewczyny!

Podczytuję Was już od dłuższego czasu

Mam do Was pytanie, może się orientujecie, czy w Austrii (Wiedniu) jest jeszcze dostępna limitka Bondi Beach? Miałam wiadomości, że już we Wiedniu była od pewnego czasu.

Pół mojej rodziny mieszka w Austrii, w tym mama, więc chętnie bym mogła coś sprowadzić dla siebie oraz dla innych essencomaniaczek, gdybym tylko wiedziała, w którym sklepie są na 100% szafy z Bondi Beach, gdyż mama nie ma dużo czasu na ganianie po sklepach.
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 07:49   #437
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
No nieee..... Jak zawsze za szybko... Eh;/ No trudno. Ale już teraz nie będę czytała co polecacie, po prostu pójdę do Natury i tam się rozejrzę co jest Bardzo rzadko tam jadę, bo kawałek mam... Trudno. Zobaczę, może uda mi się coś fajnego znaleźć w piątek. Waśnie, a tam, gdzie różnego rodzaju kosmetyki są rzucone (tak razem), trochę poprzebierane itp. to jaka to jest promocja? 2 w cenie 1? Miałam nadzieję, że może na produktach będą ceny, ale niestety nie... Akurat też się spieszyłam ostatnio, więc nie zapytałam.
To są końcówki kolekcji itd, mają troszkę nizsze ceny. W Douglasach są promocje na Essence (przy zakupie dwóch rzeczy trzecia gratis czy coś takiego)
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 07:58   #438
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
To są końcówki kolekcji itd, mają troszkę nizsze ceny. W Douglasach są promocje na Essence (przy zakupie dwóch rzeczy trzecia gratis czy coś takiego)
chciałam się delikatnie przypomnieć, tzn o porównaniu in the nude i gentle beige chociaż słownie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 09:28   #439
latoszunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
GG do latoszunia
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Ja mam prośbę o swatche wszystkich możliwych odcieni błyszczyków xxl nudes :P Szukałam poprzez google ale albo nie znajduję nic albo jakieś strasznie kiepskie swatche w stylu zdjęcia robione o godzinie 1 w nocy Bo nakręciłam się na jakiś jasny błyszczyk, a mam ochotę spróbować nudes skoro niektóre z Was tak bardzo je zachwalają (a cały czas planowałam icecream albo milkshake z SWM, sama nie wiem, co lepsze...)
ja się podłączam do prośby. tak przy okazji, strasznie wkurzają mnie te swatche 1 w nocy + tel. komórkowy. co mi po tym, widzę ze dziewczynie świecą sie usta i tyle. ja decydując się na robienie swatchy i wstawianie ich do internetu robiłabym to w świetle, które jak najlepiej oddałoby kolor danego kosmetyku. wiadomo, że czasem są problemy z oświetleniem, kolory wychodzą przekłamane, ale tego się nie czepiajmy, bo to bez porównania.
latoszunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 09:43   #440
sarhara17
Zadomowienie
 
Avatar sarhara17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 895
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez latoszunia Pokaż wiadomość
ja się podłączam do prośby. tak przy okazji, strasznie wkurzają mnie te swatche 1 w nocy + tel. komórkowy. co mi po tym, widzę ze dziewczynie świecą sie usta i tyle. ja decydując się na robienie swatchy i wstawianie ich do internetu robiłabym to w świetle, które jak najlepiej oddałoby kolor danego kosmetyku. wiadomo, że czasem są problemy z oświetleniem, kolory wychodzą przekłamane, ale tego się nie czepiajmy, bo to bez porównania.
ja zrobię dziś na moim blogu bo kupiłam właśnie xxxl nuder nr 01 pure beauty, i jest cudny

a zdjęcię postaram się zrobić jak najlepszę, i nie komórką tylko moim nikon d80 więc jakość powinna być dobra
sarhara17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 09:45   #441
latoszunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
GG do latoszunia
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

w takim razie czekam z niecierpliwością, bo Pure Beauty mnie kusi już od dawna
latoszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 11:21   #442
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
ja zrobię dziś na moim blogu bo kupiłam właśnie xxxl nuder nr 01 pure beauty, i jest cudny

a zdjęcię postaram się zrobić jak najlepszę, i nie komórką tylko moim nikon d80 więc jakość powinna być dobra
Super, będę bardzo wdzięczna bo właśnie ten kolor mnie najbardziej interesuje
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 11:55   #443
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, przyda się w Krakowie jeszcze jedno miejsce z drugą szafą, choć za Kefirkiem nie przepadam, mam straszny uraz, bo moja siostra kiedyś płaciła stówką za zakupy i babka jej położyła resztę, ok 80zł na ladzie. Siostra zapomniała wziąść, a mnie się wydawało, że brała, dlatego się nie odzywałam, i kiedy wróciłyśmy się ekspedientka zapytana o resztę z żalem i po kilku minutach naciskania wyciągnęła te pieniądze z kieszeni :/

Ale mimo to, wiadomość o drugiej szafie jest zawsze dobrą wiadomością, tym bardziej, że to bliżej "moich okolic"
Ludzie są różni. Szkoda gadać.
Ja ostatnio0 poszłam do N polookać na E i zobaczyć czy nie wstawili nic na miejsce M. Zawsze chodzę ze słuchawkami to sobie podyguje przy szafach i bateria mi padła. Myślę sobie kurde, dlaczego ja. Ściągam słuchawki, a w sklepie jakiś raban. Baba się drze, że jej portfel buchnęli. Miała go w koszyku, zapomniała zabrać, wróciła po 2 minutach i nie ma. Żal mi się zrobiło sprzedawczyni, bo co ona może? Odwracam się do półki z tyłu, a tu leży sobie portfel między wacikami. Szalonym krokiem mówie do babska, że portfel tam leży, a ta do mnie 100 pytań, co, jak, gdzie i patrzy się jakbym to ja jej go buchnęła. Fakt, podziękowała, ale takie dziwne wrażenie i patrzenie spod brwi. Człowiek jest uczciwy i jeszcze go oskarżają. Paranoja.

Na Plantowej nie ma szczotek. Wszystkie paletki, dwie bazy, 2 ciemne pisaki, jeden jasny, żadnego beżowego lakieru, wszystkie fiolety, trochę miętusów i wszystkie różowe. Dwie mgiełki
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 12:02   #444
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Btw. wiecie może jak stoją Douglas i Natura w Poznaniu? Jak z dostawami? Warto jechać w piątek?
natura w pestce w poznaniu to kompletna porazka, tam nigdy nic nie ma. Szafa z limitką po dostawie jeszcze jakos wyglada, ale ta druga wiecznie swieci pustkami
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 14:13   #445
piosenka85
Zadomowienie
 
Avatar piosenka85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków no i teraz Wiedeń :)
Wiadomości: 1 311
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez CatchyKathy Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Podczytuję Was już od dłuższego czasu

Mam do Was pytanie, może się orientujecie, czy w Austrii (Wiedniu) jest jeszcze dostępna limitka Bondi Beach? Miałam wiadomości, że już we Wiedniu była od pewnego czasu.

Pół mojej rodziny mieszka w Austrii, w tym mama, więc chętnie bym mogła coś sprowadzić dla siebie oraz dla innych essencomaniaczek, gdybym tylko wiedziała, w którym sklepie są na 100% szafy z Bondi Beach, gdyż mama nie ma dużo czasu na ganianie po sklepach.

Witaj, niestety muszę Cie zmartwić, limitki Bondi Beach już raczej w Wiedniu nigdzie nie dostaniesz, no chyba że przy jakiś stoiskach z przeceną, ale i tu o takie ciężko, wszystko już ładnie zaszło i zostało wykupione, pozostały tylko puste miejsca na nowe edycje, eh sama nie mogę się doczekać kiedy tylko się tutaj pojawią Ach z twego co wiedzę gdzie nie gdzie można się jeszcze spotkać z pozostałościami z limitki holograficznej, ale to i tak już tylko w pojedynczych sztukach
piosenka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 14:20   #446
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jaki jest ten flamaster do ust z LE You Rock, bo się nad nim zastanawiam ? Bardzo wysusza usta??
Wyżej był sposób z carmexem, ja mam sposób z nawilżającą szminką na wierzch - próbowałam serii nawilżającej z Avonu i Rimmela
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 15:25   #447
sarhara17
Zadomowienie
 
Avatar sarhara17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 895
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Dziewczyny zrobiłam recenzję błyszczyka xxl nudes na moim blogu. Zapraszam i link w podpisie.

Jeszcze planuje zrobić recenzje pomadki almost famous, która też jest ekstra. Nie wiem czy będziecie na to chętnę??

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Wyżej był sposób z carmexem, ja mam sposób z nawilżającą szminką na wierzch - próbowałam serii nawilżającej z Avonu i Rimmela
dzięki za info, chyba sobie kupie a na wierzch dam carmex
sarhara17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 15:33   #448
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
A ja w ogóle jeśli chodzi o rozcieranie cieni pędzelkiem jestem totalnie lewa zamiast rozetrzeć cień to ja go sobie wycieram
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
No właśnie cały myk polega na tym, żeby podczas rozcierania nie pozbawić zupełnie cienia jego intensywności, bo wtedy wychodzi szaro bura plama U mnie przez pewien czas tak to wyglądało, ale to wszystko kwestia praktyki.
ja po prostu jadę na ślepo pędzelkiem w miejscu gdzie jest granica między 2 kolorami nie jest idealnie, ale coś tam rozciera tylko pędzelka porządnego do rozcierania nie mam
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 15:57   #449
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

A ja na pedzel nakładam po trochu obu kolorów i wtedy miziam tam gdzie ma być roztarte albo z premedytacja najezdam pedzlem z innym kolorem na drugi kolor.
Ok, idealnei nie jest, ale inaczej to nie wiem jak
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 16:04   #450
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam recenzję błyszczyka xxl nudes na moim blogu. Zapraszam i link w podpisie.

Jeszcze planuje zrobić recenzje pomadki almost famous, która też jest ekstra. Nie wiem czy będziecie na to chętnę??

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------



dzięki za info, chyba sobie kupie a na wierzch dam carmex
Dziękuję bardzo za swatch, chyba też się na niego skuszę
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.