Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 14:02   #4381
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

masz racje sama nie mam doswiadczena chociaz moja przyjaciołka uzywa tylko korektora i ładnie sie wtapia, pewnie zalezy tez co sie zakrywa i jakim produktem

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

sniegowa mi nie przeszkadza. tamten koniec jakby dla mnie nie istieje
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:12   #4382
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
masz racje sama nie mam doswiadczena chociaz moja przyjaciołka uzywa tylko korektora i ładnie sie wtapia, pewnie zalezy tez co sie zakrywa i jakim produktem

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

sniegowa mi nie przeszkadza. tamten koniec jakby dla mnie nie istieje
Z makijażem to czasem tak jest, że jak użyjesz niby mniejszej ilości produktów bo wydaje się, że tak lepiej lżej i mniej widocznie, to okazuje się wręcz na odwrót. NP jak nakłada się sam puder, to często jest bardziej widoczny na twarzy niż podkład i puder- szczególnie na zdjęciach. Jak robiłam makijaże dla mężczyzn, to sie buntowali troszkę, ale jak widzieli, że całość nie jest widoczna to było ok.
Być może dzieję się tak dlatego, że jak nakładasz 1 produkt, to automatycznie ląduje go więcej na twarzy, bo chcesz zakryć wszystko

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-03-22 o 14:13
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:16   #4383
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tu nie dusimy
Z tego co piszesz, to odnoszę wrażenie, że masz bardzo delikatna i wrażliwą cerę.
Powinnaś oczyszczać ją delikatnie- różowa glinka sprawdzi się świetnie i stosowana regularnie zmniejszy pory. Krem mogę polecić FlosLek z serii naczynkowej- fajnie pod mejkap się nadaje. Podkład leciuteńki i łatwo się rozprowadzający ma Pharmaceris- ten nawilżający. Przydałby Ci się może jakiś lekki korektor pod oczy może bourjois helthy mix? jest beztłuszczowy
nie wiem, bo mam małe, a nawet jak widać - nie mam doświadczenia w tej dziedzinie wydaje mi się, że jest bardzo wrażliwa i delikatna, a ostatnio też bardzo sucha, piekąca i widać wszystkie suche skórki. Ale nad tym już pracuję, nawilżam. Bardzo wysuszły mi ją podkład z Rimmela Stay Matte, polecony przez koleżanke, która zawsze wygląda świeżo i naturalnie . (ja też chce )
Orientujesz się może, czy ten Pharmaceris dostanę w Rossmannie lub Naturze ?
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Ja się nie wypowiadam w temacie.
I nie patrz na moją twarz na zdjęciach, na których mam podkład. Mam straszliwe przebarwienia potrądzikowe na brodzie i okropnie suchą skórę, na żywo czy bez podkładu to widać. Żebym Ci nie musiała psychiki zdjeciem psuć!
Tak, Ty chyba nie widziałaś co to znaczy sucha skóra i przebarwienia !

Ale jak się spotkamy ...

Tak, idź na rower, a potem marudź, że jesteś taaaaakaaaaa gruuuuba.



Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
dmka dzieki cera to zasługa bb creamu dla porównania zobaczcie jakie kreski robiłam wczesniej http://ewalucja.blogspot.com/2011/05...y-makijaz.html praktyka to klucz do sukcesu

My blue może jakis lekki bb cream np hot pink? Albo korektor tylko moze wystarczy? Albo afinitone, lubilam go kiedys za lekkie krycie?
za te kreski i tą cerę będziesz się w piekle smażyć
Śniegowa też ma piękną buźkę

bb krem ? Ale jak ? Gdzie ? Co ? Ja jestem laikiem w tej kwestii, więc bardzo proszę, jak coś wiecie to pomóżcie
Ostatnio pojawił się w moim zasięgu możliwości bb krem z Garniera. Czytałam recenzje na KWC, ale praktycznie same negatywne, dlatego zapytałam tez tutaj i dziewczyny odradzały.
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:20   #4384
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

na ebayu mozna kupić, albo na watku sa rozbierane. sama dopiero sie w to wkręcam chyba damka wie więcej
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:20   #4385
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

My Blue - powiem Ci od czego mi się cera rewelacyjnie poprawiła (a mam wrażliwa, skłonną do przesuszen, z niewielkimi niedoskonałościami)

Sumiennie uzywam kremow, zelu do mycia, toniku. Kiedyś nie robilam tego sumiennie, teraz - z uporem maniaka - działa

do mycia uzywam ściereczek z mikrofibry lub gabki konjac (jest w rossmannie). Myłam od świąt żelem l'oreala (ale to ma - podejrzewam - mniejsze znaczenie, czym sie myje, byle to nie podrażniało).

Cienie pod oczami genialnie mi rozjaśnił żel flosleku ze świetlikiem i bławatkiem. Kupilam w naturze za 8zł, myslę, że wystarczy na ok. 6 tygodni.

Wrażliwą skorę dopieszczam maseczka owsianą (ostatnio owsiano - drożdżową). Fajnie sciąga pory i łagodzi podrażnienia, mozna też nia zrobić delikatny peeling. Przepis: zmielić płatki (np. w młynku do kawy) do konsystencji mąki, zalać gorącym mlekiem do konsystencji papki, zostawic żeby napęczniały, można dodac trochę miodu lub jakiegoś olejku (tylko nie dużo, bo spłynie). I na twarz, na jakieś 20 minut. Zwilżać wodą, bo jak zaschnie to strasznie ciężko domyć.

I żeby nie rzucać słów na wiatr - tak teraz wygląda moja cera całkiem solo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0567.jpg (30,2 KB, 52 załadowań)
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:27   #4386
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
nie wiem, bo mam małe, a nawet jak widać - nie mam doświadczenia w tej dziedzinie wydaje mi się, że jest bardzo wrażliwa i delikatna, a ostatnio też bardzo sucha, piekąca i widać wszystkie suche skórki. Ale nad tym już pracuję, nawilżam. Bardzo wysuszły mi ją podkład z Rimmela Stay Matte, polecony przez koleżanke, która zawsze wygląda świeżo i naturalnie . (ja też chce )
Orientujesz się może, czy ten Pharmaceris dostanę w Rossmannie lub Naturze ?
Dziękuję



Tak, Ty chyba nie widziałaś co to znaczy sucha skóra i przebarwienia !

Ale jak się spotkamy ...

Tak, idź na rower, a potem marudź, że jesteś taaaaakaaaaa gruuuuba.





za te kreski i tą cerę będziesz się w piekle smażyć
Śniegowa też ma piękną buźkę

bb krem ? Ale jak ? Gdzie ? Co ? Ja jestem laikiem w tej kwestii, więc bardzo proszę, jak coś wiecie to pomóżcie
Ostatnio pojawił się w moim zasięgu możliwości bb krem z Garniera. Czytałam recenzje na KWC, ale praktycznie same negatywne, dlatego zapytałam tez tutaj i dziewczyny odradzały.
Ten pokład to raczej w aptece to TO. Też mam sucha skórę, a on nie powoduje dyskomfortu i ładnie odświeża skórę. Dzięki za komplement
Na noc może olejkiem posmaruj buzię? Bo suchej skórze brakuje nie tylko wody ale głównie warstwy lipidowej. Stąd pieczenie i ściągniecie

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
My Blue - powiem Ci od czego mi się cera rewelacyjnie poprawiła (a mam wrażliwa, skłonną do przesuszen, z niewielkimi niedoskonałościami)

Sumiennie uzywam kremow, zelu do mycia, toniku. Kiedyś nie robilam tego sumiennie, teraz - z uporem maniaka - działa

do mycia uzywam ściereczek z mikrofibry lub gabki konjac (jest w rossmannie). Myłam od świąt żelem l'oreala (ale to ma - podejrzewam - mniejsze znaczenie, czym sie myje, byle to nie podrażniało).

Cienie pod oczami genialnie mi rozjaśnił żel flosleku ze świetlikiem i bławatkiem. Kupilam w naturze za 8zł, myslę, że wystarczy na ok. 6 tygodni.

Wrażliwą skorę dopieszczam maseczka owsianą (ostatnio owsiano - drożdżową). Fajnie sciąga pory i łagodzi podrażnienia, mozna też nia zrobić delikatny peeling. Przepis: zmielić płatki (np. w młynku do kawy) do konsystencji mąki, zalać gorącym mlekiem do konsystencji papki, zostawic żeby napęczniały, można dodac trochę miodu lub jakiegoś olejku (tylko nie dużo, bo spłynie). I na twarz, na jakieś 20 minut. Zwilżać wodą, bo jak zaschnie to strasznie ciężko domyć.

I żeby nie rzucać słów na wiatr - tak teraz wygląda moja cera całkiem solo
widać że wrażliwa. Maseczka owsiana- super sprawa. oczyszcza i nawilża. przy tłustej cerze genialna z kilkoma kroplami olejku drzewa herbacianego
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:30   #4387
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
widać że wrażliwa. Maseczka owsiana- super sprawa. oczyszcza i nawilża. przy tłustej cerze genialna z kilkoma kroplami olejku drzewa herbacianego
No wrażliwa, ale zanim zaczęłam o nią porządnie dbac to wiecznie mialam jakieś pryszcze, skórki, a wokół oczu to brąz jak siniaki. A teraz najwyżej zaczerwienienia w newralgicznych miejscach . I właściwie mogę zrezygnować aktualnie z podkładu .
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 14:37   #4388
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ten pokład to raczej w aptece to TO. Też mam sucha skórę, a on nie powoduje dyskomfortu i ładnie odświeża skórę.
Ja mam troszkę inny ale też Pharmaceris i polecam.
My bluea może jakiś bardziej nawilżający krem by się przydał?
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
I kolejny blog do czytania. Jak ja mam mieć przy Was czas na cokolwiek ?


Jak Wy możecie jeść o tej porze Ja bym miała nockę z głowy po pizzy o 1 w nocy
Ja też na nic nie mam czasu

Ja mam przedokresowego głodomora
Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
no bez przesady, nie będę ci takiego cudeńka zabierać z Twojej kolekcji;D mam jednego neonowego żółtka ale jakiś dziwny jest ;D
Jeny, przecież napisałam, że albo ktoś je bierze albo idą do kosza ;p. Więc dawaj pw.
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Idę zaraz na rower Kuba mi obiecał, ze jak z nim pojeżdżę, to mi olej kokosowy kupi
Hahahha ja swojego muszę namawiać na rower

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Taak, tylko kasa skąd?
Już obserwuję. Nawet do blogorlla dałam, ha!
Kasa zawszę się znajdzie
Ja jeszcze ogarniam tego bloga to słownictwo (co to blogroll)?
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:38   #4389
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;33057472]Żeby nie bylo takiego offtopu to wklejam moje paskudy niepomalowane [/QUOTE]

ale zdrowo wyglądają


Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Dla widzów o mocnych nerwach: moje króciaki. I złamany maluch zaczynajacy odrastać.

Przepraszam, ze się błyszcza, jak psu między nogami, ale właśnie je potraktowałam maścią
ładne, tylko maluch niech odrośnie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no to pomalowałam swoje, bo mnie zazdrość wzięła---u Mgieły takie piękne, a ja z odżywką tylko

CA, Szara Migotka
(żarówka i lampa)


Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
i na stronie poczty łżą, że takie paczki są dostarczane kolejnego dnia.
mi listy polecone prio dochodzą na drugi dzień od wysłania
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:43   #4390
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
No wrażliwa, ale zanim zaczęłam o nią porządnie dbac to wiecznie mialam jakieś pryszcze, skórki, a wokół oczu to brąz jak siniaki. A teraz najwyżej zaczerwienienia w newralgicznych miejscach . I właściwie mogę zrezygnować aktualnie z podkładu .
No tak, jak wrażliwa skora jest źle pielęgnowana to są i krostki- zapchania i skórki - wysuszenia. Nie łatwo o taka dbać...Ostatnio konsultantka z LaRoche Posay poleciła mi Cicaplast Balm. Zaskakująco fajny produkt. Nawilża i koi. Ale na dzień się nie nadaje- troszkę za ciężki. Szukałam na noc kremu, wiec doradziła genialnie.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:10   #4391
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
My blue może jakis lekki bb cream np hot pink?
ojjj nie wiem czy Blue zechce się tak nadzień dobry od BB zaczynać bo śa trudnodostępne i nie można pomacać. A testowanie mimo iż przyjemne (nie ukrywam) jest czasochłonne i pieniężnochłonne też.

Ale Blue gdyby cię podkusiło to jest wątek o BB też Dziewczyny pomagają jak mogą, ale jest sporo do poczytania.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość

I żeby nie rzucać słów na wiatr - tak teraz wygląda moja cera całkiem solo
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
No wrażliwa, ale zanim zaczęłam o nią porządnie dbac to wiecznie mialam jakieś pryszcze, skórki, a wokół oczu to brąz jak siniaki. A teraz najwyżej zaczerwienienia w newralgicznych miejscach . I właściwie mogę zrezygnować aktualnie z podkładu .
Lolli śliczną masz buzię ehhh u mnie jest masakra jak się nie umaluję ale nie lubię eksperymentować bo zazwyczaj robię sobie większą krzywdę... ostatnio cieszyłam sie bo nie wyskakiwało mi codziennie coś nowego na twarzy (a miałam kilka miesięcy tak ciagle...)

Konjaka mam, tylko nie wiem jaki zel sobie sprawić...

Toników nie używam... jakoś mi to nie podpasowało i rzuciłam...

(jezu krem musze kupić bo mój się kończy i wycofali go z prod ) tyyyylko jaki... po ostatnim mialam te kilka mieś. codziennych syfów właśnie chyba :/

łatwo mnie zapchać... ale kremem na dzien? Może polecicie coś fajnego i bez kosmosów powyżej 50zł....
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 15:13   #4392
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Ale edukacja seksualna powinna być już od podstawówki. W gimnazjum może już być za późno.
"Nauka o watykańskiej ruletce"- piękne po prostu
Ja obecnie chodzę do gimnazjum. Ani w podstawówce, ani teraz praktycznie nie ma w szkole mowy o edukacji seksualnej
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:17   #4393
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Haha. To Młodą bym w wieku 5 lat musiała mieć
Szczegóły, szczegóły
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tu nie dusimy
Z tego co piszesz, to odnoszę wrażenie, że masz bardzo delikatna i wrażliwą cerę.
Powinnaś oczyszczać ją delikatnie- różowa glinka sprawdzi się świetnie i stosowana regularnie zmniejszy pory. Krem mogę polecić FlosLek z serii naczynkowej- fajnie pod mejkap się nadaje. Podkład leciuteńki i łatwo się rozprowadzający ma Pharmaceris- ten nawilżający. Przydałby Ci się może jakiś lekki korektor pod oczy może bourjois helthy mix? jest beztłuszczowy
Z tym kremem lepiej uważać, bo ma parafinę w składzie i podatną cerę może zapchać
Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
nie wiem, bo mam małe, a nawet jak widać - nie mam doświadczenia w tej dziedzinie wydaje mi się, że jest bardzo wrażliwa i delikatna, a ostatnio też bardzo sucha, piekąca i widać wszystkie suche skórki. Ale nad tym już pracuję, nawilżam. Bardzo wysuszły mi ją podkład z Rimmela Stay Matte, polecony przez koleżanke, która zawsze wygląda świeżo i naturalnie . (ja też chce )
Ja też miałam duże problemy z cerą. załatwiły mi ją używane przez kilka lat drogeryjne kosmetyki przeciwtrądzikowe. Nic mi nie pomagało, żadne kremy, maseczki, skóra była podrażniona, przesuszona, ściągnięta, piekła od kremów, a do tego miała zapchane pory, zaczerwienienia i od czasu do czasu "niespodzianki". Ogólnie rzecz biorąc masakra. Udało mi się ja doprowadzić do ładu OCM (klik) Teraz nadal jest wrażliwa, ale czysta, nie łuszczy się i przede wszystkim jest nawilżona. Już prawie 4 miesiące nie myję twarzy wodą i jest super, naprawdę warto spróbować. Jak będziesz mieć jakieś wątpliwości to śmiało pytaj Jeśli chodzi o kremy to najdelikatniejszy według mnie jest alterra do cery wrażliwej. Nie jest idealny, ale jak na razie najlepszy - nigdy mnie po nim twarz nie szczypała.
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:17   #4394
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

ja pokochalam ten krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...do-twarzy.html
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:38   #4395
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

ewalucja jaki filmik ?!
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2012-03-22 o 16:50
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:45   #4396
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

na blogu orchid
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:52   #4397
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Alicjo Błękitna, ja ci polecam dobry podkład mimo wszystko , ja akurat używam Rimmela Lasting finish i szczerze powiedziawszy na wizażu panuje taka moda, na chwalenie się oo, nie używam podkładu, nie chcę tapety, oo ja to nawet korektora nie użyję, co z tego,że świecę pryszczami,albo czerwonymi policzkami ale coś tam. A ja wolę nałożyć podkład, dobrze kryjący i przynajmniej się pewnie czuję cały dzień i nie myślę o tym,czy mi gdzieś jakiś czerwony placek wyskoczy albo co. Więc może spróbuj jakiś podkład, jeśli chcesz lekki to są Bourjois, jak coś cięższego to polecam Rimmela. No i trzeba zadbać o pielęgnację. Ja zawsze miałam okropnie suchą skórę +naczynkową, ale od kiedy regularnie staram się smarować kremami (polecam Iwostin do naczynkowej i Aqualia thermale Vichy nawilżający, może być też Bioderma taki z czerwonymi napisami Riche, on jest dobry na zimę) , to moja skóra się poprawiła
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 16:02   #4398
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale Ci dobrze....

Tak byle do piątku
a no dobrze... czasem sobie jeździmy tak między 15stą-16stą latem w ciągu tygonia i wtedy jeszcze można sie pokąpać, a później jak już cimno super widoki + ten szum fal... = bosko ^^

Rudo- no chyba, że na co dzień i nie lubisz zbyt wysokich to te będą idealne (czyt. KUP JE!!)

no i przeżyłam "ukochany" niemiecki, test był nawet prosty, chociaż dużo trzeba było sobie tłumaczyć a z tym to u mnie kiepsko ;/ ale może na 3 postrzelałam ;D ...... I jutro już piątek (te ostatnie 3 tyg. tak szybko poleciały, że nawet nie wiem kiedy)
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 16:32   #4399
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ojjj nie wiem czy Blue zechce się tak nadzień dobry od BB zaczynać bo śa trudnodostępne i nie można pomacać. A testowanie mimo iż przyjemne (nie ukrywam) jest czasochłonne i pieniężnochłonne też.
Tak też pomyślałam... Nie sądzę aby jej mama na takie coś poszła...
Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Ja obecnie chodzę do gimnazjum. Ani w podstawówce, ani teraz praktycznie nie ma w szkole mowy o edukacji seksualnej
Teraz jest ( przy najmniej u Młodej) WDŻ..... Masakra.

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
(polecam Iwostin do naczynkowej i Aqualia thermale Vichy nawilżający, może być też Bioderma taki z czerwonymi napisami Riche, on jest dobry na zimę) , to moja skóra się poprawiła
Bee musiała tego Ivostina obadać

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Szczegóły, szczegóły

Z tym kremem lepiej uważać, bo ma parafinę w składzie i podatną cerę może zapchać

Ja też miałam duże problemy z cerą. załatwiły mi ją używane przez kilka lat drogeryjne kosmetyki przeciwtrądzikowe. Nic mi nie pomagało, żadne kremy, maseczki, skóra była podrażniona, przesuszona, ściągnięta, piekła od kremów, a do tego miała zapchane pory, zaczerwienienia i od czasu do czasu "niespodzianki". Ogólnie rzecz biorąc masakra. Udało mi się ja doprowadzić do ładu OCM (klik) Teraz nadal jest wrażliwa, ale czysta, nie łuszczy się i przede wszystkim jest nawilżona. Już prawie 4 miesiące nie myję twarzy wodą i jest super, naprawdę warto spróbować. Jak będziesz mieć jakieś wątpliwości to śmiało pytaj Jeśli chodzi o kremy to najdelikatniejszy według mnie jest alterra do cery wrażliwej. Nie jest idealny, ale jak na razie najlepszy - nigdy mnie po nim twarz nie szczypała.
Ja się staram unikać parafiny, bo najczęściej mnie zapycha właśnie, ale ten akurat nie.

Nie wiem czy potrafiłabym z mycia wodą zrezygnować... Konserwa...
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 16:42   #4400
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ewalucja- jejku jak ty szybko i równiutko rysujesz te kreski, i zauważyłam, że zaczynasz rysować od zewnątrz do środka, ja zawsze odwrotnie, może dlatego mi nie wychodzi tak prosto...
musze sobie kupić tego żelka ;D
a co do filmiku: jakbym nie wiedziała, że to twój filmik to bym raczej cie nie poznała ale ogólnie filmik bardzo przydatny

jak ja nie lubie koszykówki, już 2 pazury mi sie ukruszyły przez tą głupią piłkę a już takie długie, ach...
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 16:47   #4401
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Tęsknię za długimi pazurkami
A tu jeszcze mi się ułamał z bokuu
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 17:09   #4402
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Apropos niepełnosprawnych ogladałam ostatnio niesamowity dokument o prostytutkach specjalizujących się właśnie w kontaktach z takimi osobami.

2 przystanki? w którą stronę? Ja przy Św Zofii dokładnie.
Też widziałam kiedyś taki dokument, ale nie o prostytutkach, a o asystentkach seksualnych. Ale, kurcze, Śniegowa, to jest temat morze i nie wiem, czy nadaje się, aby go rozwijać na pazurkowym wątku...

Ucz Młodą, ucz. Ja w domu się niczego nie dowiedziałam o "tych" sprawach.

To Ty jedziesz 2 przystanki na zachód, koleżanka jedzie 2 przystanki na północ

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja się śliniłam do Larsa. Wiesz, to stukanie w perkusję

Idę zaraz na rower Kuba mi obiecał, ze jak z nim pojeżdżę, to mi olej kokosowy kupi
No, Lars rządzi I z całej czwórki chyba najprzystojniejszy jest
Tobie w głowie tylko ślinienie się za facetami i "stukanie"



Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Toników nie używam... jakoś mi to nie podpasowało i rzuciłam...

łatwo mnie zapchać... ale kremem na dzien? Może polecicie coś fajnego i bez kosmosów powyżej 50zł....
Ja kiedyś toników też nie używałam, a obecnie nie wyobrażam sobie bez nich pielęgnacji twarzy.

Jeśli chodzi o krem, to obecnie podbieram mężowi () Iwostin Rehydrin. I jest całkiem ok.

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Ja obecnie chodzę do gimnazjum. Ani w podstawówce, ani teraz praktycznie nie ma w szkole mowy o edukacji seksualnej
To jest wręcz przerażające. To powinien być przedmiot obowiązkowy. Skutki braku edukacji seksualnej widac chociażby na wątku "Czy mogę być w ciąży?". Czasami już nie wiem, czy śmiać się, czy płakać.

Ale mnie kusicie tymi BB Ale póki co, przez to dobieranie w ciemno, raczej się na nie nie skuszę...

Dziewczyny, jak dobrać odcień różu do karnacji? W SP jest promocja na burżujki. Czytałam, że dobre, tylko pojęcia nie mam, jaki kolor wziąć... Wydaje mi się, że jakiś brzoskwiniowy by mi pasował. Mam śniadą karnację o żóltym odcieniu- chyba
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 17:16   #4403
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

dodi tak sie nauczyłam i nie wyobrazam sobie w drugą stronę tego robić
hehe zdjęcia sa płaskie a filmik w 3d dlatego taka roznica a przy okazji jedno oko nie pomalowane i vou la ewalucja nie do poznania
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 17:17   #4404
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dobrze Ci. Nie dość że rower to i olej... ech
Olej następnym razem, nawet nie mam siły do sklepu jechać

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Tak, Ty chyba nie widziałaś co to znaczy sucha skóra i przebarwienia !

Ale jak się spotkamy ...

Tak, idź na rower, a potem marudź, że jesteś taaaaakaaaaa gruuuuba.
Nie widziałaś mojej cery

Jestem, dlatego się ciągam na rower

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
I żeby nie rzucać słów na wiatr - tak teraz wygląda moja cera całkiem solo
Ja chcę taką cerę
Niestety, moje przebarwienia są chyba niereformowalne

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Hahahha ja swojego muszę namawiać na rower
(...)

Kasa zawszę się znajdzie
Ja jeszcze ogarniam tego bloga to słownictwo (co to blogroll)?
Mnie zawsze Kuba ciągnął, ale nie miałam motywacji. A bo rower za duży (bo jest na mnie za duży), a to siedzenie mi się w tyłek wpija (bo się wpija ). Ale trza się trochę poruszać, zdrowsza będę

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ładne, tylko maluch niech odrośnie
Odrasta powoli

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
No, Lars rządzi I z całej czwórki chyba najprzystojniejszy jest
Tobie w głowie tylko ślinienie się za facetami i "stukanie"

Nooo
Ej, młoda jestem i głupia, to mogę
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 17:18   #4405
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

MMdh a na jaki kolor sie rumienisz naturalnie? Uszczyp się w policzek i obserwuj taki odcien na pewno bedzie ci pasowac
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 17:20   #4406
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

ewalucja, nie pisali do Ciebie z propozycja wspolpracy ze sklepem futurosa.net?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 17:21   #4407
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Dziewczyny które mają konto na orlybeauty, możecie mi napisać ceny pure porcelain? Jaka jest wasza opinia o tej stronie?
Albo jakikolwiek sklep gdzie mogłabym kupić porcelankę po cenie która nie przyprawi mnie o zawał

Edytowane przez cooone
Czas edycji: 2012-03-22 o 17:27
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 17:35   #4408
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Matko przenajświętsza!Moje nogi(nie,nie chodziłam dziś w koturnach tylko w tenisówkach).Nie mam na nic ochoty,jestem zła. Słucham jedynie jednej piosenki caly czas(Flo rida -good feeling)I jeszcze widziałam sie z jedną osoba, która wywołuje u mnie...dziwne uczucie.Ehh..A jutro Łódź.Ihaa cudownie spędzony weekend sie zapowiada milordzie.I..zjadłabym kebaba.Zadarłam pazurka,kciuka zaraz na brzegu obok tego różowego i musiałam go skleić :/

Edytowane przez 5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Czas edycji: 2012-03-22 o 17:40
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 18:07   #4409
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Też widziałam kiedyś taki dokument, ale nie o prostytutkach, a o asystentkach seksualnych. Ale, kurcze, Śniegowa, to jest temat morze i nie wiem, czy nadaje się, aby go rozwijać na pazurkowym wątku...
To może był ten sam...? Nie wiedziałam do końca jak to nazwać, bo dziewczyny tam mówiły że pracują w seks biznesie, że w innym stanie to nielegalne, ale szkolone były z opieki nad niepełnosprawnymi. Niesamowicie pouczający film.

Co do różu- to Ewalucja idealną radę dała.
Inaczej możesz to przetestować, pocierając palcem mocno dłoń, i znależć kolor różu który będzie najbliższy temu.

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
MMdh a na jaki kolor sie rumienisz naturalnie? Uszczyp się w policzek i obserwuj taki odcien na pewno bedzie ci pasowac
Dokładnie tak

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dziewczyny które mają konto na orlybeauty, możecie mi napisać ceny pure porcelain? Jaka jest wasza opinia o tej stronie?
Albo jakikolwiek sklep gdzie mogłabym kupić porcelankę po cenie która nie przyprawi mnie o zawał
Duży po 39....
Mały w Joko po 12

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;33081503]Matko przenajświętsza!Moje nogi(nie,nie chodziłam dziś w koturnach tylko w tenisówkach).Nie mam na nic ochoty,jestem zła. Słucham jedynie jednej piosenki caly czas(Flo rida -good feeling)I jeszcze widziałam sie z jedną osoba, która wywołuje u mnie...dziwne uczucie.Ehh..A jutro Łódź.Ihaa cudownie spędzony weekend sie zapowiada milordzie.I..zjadłabym kebaba.Zadarłam pazurka,kciuka zaraz na brzegu obok tego różowego i musiałam go skleić :/[/QUOTE]

No ja też mam dołka dziś....
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 18:17   #4410
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Na dołka polecam wysiłek fizyczny
Nawet nie wiecie, jak mi lepiej po dwóch godzinach na rowerze. Nogi bolą niemiłosiernie, ale jest mi dużo, dużo lepiej.
Żadne Szymony mi nie zamącają myśli

A w ogóle, znalazłam w końcu miejsce we Wrocławiu, którego szukałam. W ogóle, straszliwie przygnębiająca sprawa, ale piękna.
Chcecie focię?
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.