O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-28, 17:08   #31
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

tez uwazam ze wygladasz na tyle ile masz,nie kumam
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 17:43   #32
Marzena7777
Raczkowanie
 
Avatar Marzena7777
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 280
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

Cytat:
Napisane przez Daria_P Pokaż wiadomość
I wyglądasz na swoje 20 lat. Potem jak inne będą chciały się odmłodzić Ty będziesz wyglądać młodo, wiec ciesz się.
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez basiunia84 Pokaż wiadomość
Jesteś na prawde bardzo ładna, tylko pozazdrościć ja nie zmieniałabym na brąz bo w tym blondzie na prawdę ci do twarzy. Czasem opaski czy kitki sprawiaja że człowiek wygląda na mniej lat niż ma w rzeczywistości. Postaw na bardziej "kobiece" fryzury (nie pytajh jakie to są ) i mocniejszy makijaż, powinno załatwić sprawę.
Zastanawialam sie nad brazem, ale to powazny wybor , potem bardzo trudno jest wrocic do koloru blond iii....zapytam Jakie masz na mysli piszac "kobiece"

Cytat:
Napisane przez 123mka Pokaż wiadomość
Według mnie wyglądasz fajnie ,ale skoro chcesz wyglądać starzej to przedewszystkim zmień ubrania na ciemniejsze ,zero różów i jasnych kolorków .Makijaż tez możesz zrobić ciemniejszy. I może faktycznie zrezygnuj z opasek do włosów
Ale ja tak je lubie Te opaski

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Wiesz co Marzena... Ty się lepiej zastanów, czy komplementy to na pewno szczera prawda a nie po prostu komplementy, które mają sprawiać przyjemnośc i być odzwierciedleniem sympati i robić miłą atmosferę.

No ale jeśli faktycznie chcesz zarobić parę lat do przodu to proszę bardzo, służę radą: włosy farbnij na czarno, 2 razy w tygodniu idź na solarium tak z 15 minut i jakiś przesadny makijaż na dokładkę.

Wiekorobna skuteczność owych działań gwarantowana
Nie rozumiem .....! Mysle ze po co sciemniac, mysle ze ci co komentuja nie staraja sie "wlazic komus w tylek" ze tak powiem . A zreszta czy krytyka boli ? Ja lubie jak ktos mi powie szczerze niezaleznie czy to jest pozytywnie czy negatywnie Mysle ze wszystkie wizazanki pisza szczerze , nie mozna kogos kto jest mily z natury obwiniac ze "sciemnia" aby stworzyc mily klimat

Cytat:
Napisane przez PaSsIoNa Pokaż wiadomość
Heja! Mysle, ze jezeli chcesz sie postarzec (co uwazam za glupstwo ) to najlepiej zrobic to makijazem i fryzurka. Co do fryzurki to nie myslalam, ale zrobilam Ci makijaz. Masz sliczne oczy wiec warto je bardziej podkreslic. Pobaw sie w domu z kreskami bo ladnie ci w nich a bardzo pasuja do wszelkiego typu opasek, ktore chyba lubisz Dodaj tez troszke rozu, delikatny blyszczyk albo cielisto-rozowa szminka i gotowe Pozdrowionka i buziaki. Magda
Moze nie ze chce sie postarzec, ale po prostu wygladac na tyle ile mam. Teraz juz mam metlik w glowie bo niektorzy mowia ze wygladam mniej niz mam .;/ juz sama nie wiem od czego to zalezy i dziekuje z skomponowany dla mnie makijaz jest slodki ....hmm tak patrze na niego Super to zrobilas Moge wiedziec za pomoca jakiego programu?

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Ja tez jestem zdania,ze wygladasz na tyle lat ile masz w rzeczywistosci na zdjeciu z opaska powiedzialabym,ze nawet wiecej.Przyjdzie czas,ze bedziesz sie wkurzac,ze juz cie nie biora za mlodsza...Daj spokoj z tym postarzaniem,nie farbuj wlosow na ciemno,moim zdanim w totalnie nie dla ciebie ciemne wlosy-masz zbyt eteryczna urode.
Pozdrawiam
Diekuje chyba zostane przy blondzie E tam....Faktycznie moze to i dobrze ze mnie kazdy pomladza, pozniej nie bedzie problemow z odmladzaniem sie :P

Cytat:
Napisane przez burzowa Pokaż wiadomość
kobietko a co ty chcesz zmieniać , moim zdaniem wyglądasz na 20-22 lata a tak na marginesie , kiedy moja córa była malutka i na spacerze spotykałam staruszki spragnione rozmowy , na wieść ze to moje dziecko patrzyły na mnie ze zgorszeniem i rzucały tekst " boze , taka młoda i juz ma dziecko " / muszę dodać ze zostałam matką w wieku 25 lat / to po pierwsze , a po drugie - mój obecny TŻ jest młodszy ode mnie kilka ładnych lat a mimo to wygląda na starszego ode mnie ...tak więc problem tkwi nie w nas tylko w facetach i tego się trzymajmy
Ja mam problem z kupnem alkoholu itp. Na imprezy trzeba miec ID Ufff...troszke uciazliwe

Cytat:
Napisane przez Czarna_Złośnica Pokaż wiadomość
ja bym nic nie zmieniała. Śliczna z Ciebie dziewczyna i jak chcesz już coś zrobić to makijąz lub fryzura.


Cytat:
Napisane przez Bea2 Pokaż wiadomość
Jestem podobnego zdania, nie farbuj na ciemno tylko podetnij włosy. Dobry fryzjer Ci doradzi bardziej dojrzałą fryzurę, myślę że trochę wycieniowaną, krótszą może z delikatną grzywką (np. na bok jak na zdjęciu 1). Więcej puszystości na czubku i wokół twarzy.
Do tego odpowiedni makijaż i strój.
Najlepiej byłoby nie zmieniać wyglądu na stałe, tylko dostosowywać go do sytuacji, a Ty możesz sobie na to pozwolić.
Ciesz się, że młodo wyglądasz. Ja jak miałam 15 lat a chciałam pójść do kina na film od 18 lat to robiłam koka i mocniejszy makijaż. Zawsze się sprawdzało!
hehehe .....widze kazdy ma cos z tym wygladem :P
__________________
Nasz Aniolek
http://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kjulviw5i.png

========================= ===========

Moja Fotografia
www.marzenaspg.com
Marzena7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 18:31   #33
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

Passiona ales odwalila kawal dobrej roboty swietny makijaz
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 18:31   #34
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

Cytat:
Napisane przez Marzena7777 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem .....! Mysle ze po co sciemniac, mysle ze ci co komentuja nie staraja sie "wlazic komus w tylek" ze tak powiem . A zreszta czy krytyka boli ? Ja lubie jak ktos mi powie szczerze niezaleznie czy to jest pozytywnie czy negatywnie Mysle ze wszystkie wizazanki pisza szczerze , nie mozna kogos kto jest mily z natury obwiniac ze "sciemnia" aby stworzyc mily klimat
faktycznie chyba nie zrozumiałaś. Komplementy nie są ściemnianiem ani włażeniem w tyłek, są mówieniem miłych rzeczy lubianej osobie w celu sprawienia jej i sobie przyjemości. To nie ma najmniejszego związku z kłamaniem.
Komplementami rządzą pewne konwencje - np. kobietom zamiast na palcach wyliczać: ładnie się umalowałaś, ładnie ubrałaś, wyglądasz niewinnie, świezo, promiennie itd, itp. mówi się np. że wygląda na mniej lat niż ma. Po prostu.

A mój post o przefarbowaniu na czarno, chodzeniu na solarium itd był żartobliwy, raczej miałam na myśli, żebyś się tak naprawdę przemyślała, czy naprawdę chcesz wyglądać starzej, czy jednak młody wygląd i wszystko co się z nim wiąże (także komplementy zaniżające Twój faktyczny wiek) chciałabyś zachować jak najdłużej.

No chyba że nie chcesz - to wtedy moje "rady" jak najbardziej serio.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 18:47   #35
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

Zgadzam się z częścią dziewczyn. Wg mnie też wyglądasz na swój wiek. Na pewno nie dałabym Ci piętnastu lat. Chociaż...jeśli np. nosisz różowe bluzeczki i różowe spódniczki a włosy zaplatasz w dwa warkocze...
Nie postarzaj się na siłę.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 18:54   #36
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

Wiem że będę nudna ale muszę to napisać.. jesteś przepiękną dziewczyną, masz fantastyczne rysy twarzy i cudną cerę! Taka kobieca uroda.
Pięknie ci chyba we wszystkim bardzo podoba mi sie propozycja makijażu i trochę przyciemnione włosy tz. czekoladowe pasemka - super!! Ehhh nic tylko pozazdrościć (ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu)
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 18:59   #37
aliss0588
Zadomowienie
 
Avatar aliss0588
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 156
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

wygladzasz na swój wiek
i jesteś bardzo ładną dziewczyną
aaaa i do twarzy Ci w tych ciemnych włosach
__________________
Sczęśliwa, dzięki Tobie Łobuzie

aliss0588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-28, 18:59   #38
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

Wygladasz na 20

Ja w pierwszej chwili jak napisalas, ze Cie odmladzaja o 6 lat myslalam, ze napiszesz ze masz 26

Ja w sumie Cie rozumiem. Mam 26 lat, a jeszcze wciaz prosza mnie o dowod.
Tez jestem blondynka (farbowana), ale w ciemnych (naturalnych) wlosach nie wygladam dobrze.
Zreszta jak mialam ciemne tez prosili mnie o dowod...

Nom stop widze zszokowane twarze gdy mowie ile mam lat - znaczy jestem wieczna nastolatka

I ktos Ci tu dobrze radzi - ubior sporo daje - jak bardzo mi zalezy, aby mnie gdzies potraktowano powaznie zawsze ubieram kostium, nawet gdy sytuacja tego nie wymaga.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 19:32   #39
Marzena7777
Raczkowanie
 
Avatar Marzena7777
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 280
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
faktycznie chyba nie zrozumiałaś. Komplementy nie są ściemnianiem ani włażeniem w tyłek, są mówieniem miłych rzeczy lubianej osobie w celu sprawienia jej i sobie przyjemości. To nie ma najmniejszego związku z kłamaniem.
Komplementami rządzą pewne konwencje - np. kobietom zamiast na palcach wyliczać: ładnie się umalowałaś, ładnie ubrałaś, wyglądasz niewinnie, świezo, promiennie itd, itp. mówi się np. że wygląda na mniej lat niż ma. Po prostu.

A mój post o przefarbowaniu na czarno, chodzeniu na solarium itd był żartobliwy, raczej miałam na myśli, żebyś się tak naprawdę przemyślała, czy naprawdę chcesz wyglądać starzej, czy jednak młody wygląd i wszystko co się z nim wiąże (także komplementy zaniżające Twój faktyczny wiek) chciałabyś zachować jak najdłużej.

No chyba że nie chcesz - to wtedy moje "rady" jak najbardziej serio.
Moze i tak Przepraszam No wiesz....moze to ten moj blond wlosow wytlumaczy mnie :P Dziekuje

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Wiem że będę nudna ale muszę to napisać.. jesteś przepiękną dziewczyną, masz fantastyczne rysy twarzy i cudną cerę! Taka kobieca uroda.
Pięknie ci chyba we wszystkim bardzo podoba mi sie propozycja makijażu i trochę przyciemnione włosy tz. czekoladowe pasemka - super!! Ehhh nic tylko pozazdrościć (ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu)
Dziekuje jestes bardzo mila Wiesz jak to mowia....powiedz kobiecie komplement a poczuje sie jak w niebie :P

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Wygladasz na 20

Ja w pierwszej chwili jak napisalas, ze Cie odmladzaja o 6 lat myslalam, ze napiszesz ze masz 26

Ja w sumie Cie rozumiem. Mam 26 lat, a jeszcze wciaz prosza mnie o dowod.
Tez jestem blondynka (farbowana), ale w ciemnych (naturalnych) wlosach nie wygladam dobrze.
Zreszta jak mialam ciemne tez prosili mnie o dowod...

Nom stop widze zszokowane twarze gdy mowie ile mam lat - znaczy jestem wieczna nastolatka

I ktos Ci tu dobrze radzi - ubior sporo daje - jak bardzo mi zalezy, aby mnie gdzies potraktowano powaznie zawsze ubieram kostium, nawet gdy sytuacja tego nie wymaga.
hehehe....nie jeszcze do 26 daleko Ale macie racje, nic nie zmieniam w wygladzie Moze zaczne ubierac sie nieco powazniej Bo szczerze mowiac uwielbiam styl sportowy i tak sie ubieram Wlosy zwiazane lub w opasce Tak najwygodniej Ale moze wjleje moje zdjecie gdzie bylam mocniej pomalowana i inaczej ubrana Zobaczycie roznice A przy kolorze wloskow zostaje Tylko moze czekoladowe pasemka I TYle Buziaki dziewczyny Jestescie przemile Co by czlowiek zrobil gdyby nie ten internet Mozna poznac tylu wspanialych ludzi ze hej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 332111.jpg (110,2 KB, 231 załadowań)
__________________
Nasz Aniolek
http://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kjulviw5i.png

========================= ===========

Moja Fotografia
www.marzenaspg.com
Marzena7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 19:38   #40
Marzena7777
Raczkowanie
 
Avatar Marzena7777
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 280
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 33208.jpg (64,1 KB, 242 załadowań)
__________________
Nasz Aniolek
http://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kjulviw5i.png

========================= ===========

Moja Fotografia
www.marzenaspg.com
Marzena7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 19:40   #41
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

No i sama widzisz jak fryzura potrafi zmienić człowieka. Tobie faktycznie kręcone włoski i elegancka suknia dodały trochę lat albo inaczej - wydobyły kobiecość
Naprawdę jestem pod wrażeniem Twojej urody. Piszesz że chcesz zmienić styl ubierania - sukienki i te Twoje ulubione opaski pasują do siebie, stworzysz swój indywidualny styl.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-28, 19:55   #42
olalena
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: wrzosowiska :)
Wiadomości: 504
GG do olalena
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

Wedlug mnie wygladasz na swoj wiek diametralnie bym nic na twoim miejscu nie zmieniala bo wygladasz bardzo ladnie.
To ze ludzie Cie pomladzaja moze byc zwiazane z roznymi sprawami : stylem ubierania, zachowaniem, wzrostem itd a nie tylko rysami twarzy czy makijazem.
Moze np jestes bardzo radosna i otwarta a ludzie uwazaja ze w wieku 20 lat trzeba byc juz troszke zgrzybialym
olalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 19:56   #43
PaSsIoNa
Raczkowanie
 
Avatar PaSsIoNa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 117
GG do PaSsIoNa Send a message via Skype™ to PaSsIoNa
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

Hej to znowu ja :P Program, ktorego uzylam to Photoshop ale taki makijaz mozna zrobic w pierwszym lepszym programie do obrabiania zdjec, w ktorym jest funkcja pedzla, wybor kolorow i delikatnosci koloru W zwyklym Paint-cie sie nie da bo nie mozna ustawic przejrzystosci czy transparentnosci koloru i miekkosci pedzla. Te zdjecia, ktore wkleilas teraz tak pieknie wystrojona i zrobiona to wlasnie to o co mi chodzi. Wystarczy mocniejszy makijaz i jakies fajne uczesanie i juz sie wyglada na pare lat wiecej niz ktos nam dawal i co wazne piekniej. Sproboj moich rad i pokombinuj cos z oczkami bo takie ladne az sie prosza o wiecej podkreslenia. Jezeli chodzi o kolorek to slicznie Ci w blondzie. Kojarzysz mi sie z Christina Applegate Buziaki
PaSsIoNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 19:56   #44
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

Nie farbuj włosów na ciemno!! Masz piękne włosy, podpisuję się pod tym co napisały poprzedniczki, inne uczesanie, strój... sama do tego doszłaś załączając fotkę w eleganckiej sukience. Moim zadniem młodziej wyglądasz w gładkich włosach i opasce, poważniej w lekko pofalowanych. Polecam kilka dłuższych sweterków stylu lat 80tych, legginsy, rurki, balerinki, kolorowe marynarki zamiast stylu sportowego. No bo chyba od razu nie wskoczysz w garsonki A dowód noś przy sobie i tyle... Moja przyjaciółka ma 31 i też czasem musi go pokazać
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 20:24   #45
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

o a na zdj w sukience dałabym nawet ze 30.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 11:34   #46
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

Pieknie wygladasz w tych lokach i sukience ..
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 12:53   #47
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

Ktos ci 14 lat dal? Chcial sie pewnie przypodobac, bo ani na 14 ani nawet na 17 nie wygladasz. IMO po fotkach spokojnie mozna ci 20 lat dac... Jak sie jednak chcesz postarzyc, to przyciemnij wlosy.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 13:30   #48
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

Marzena7777 - kobieto! zazdroszczę Ci wyglądu - też bym chciałam tak wyglądać. Jesteś śliczna
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 13:53   #49
PaSsIoNa
Raczkowanie
 
Avatar PaSsIoNa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 117
GG do PaSsIoNa Send a message via Skype™ to PaSsIoNa
Cool Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

Hej! Znalazlam Ci fajna prosta fryzurke, w ktorej byloby Ci swietnie!!! Zrobilam Ci symulacje (troszke marna ale to moja pierwsza), obok masz oryginalne zdjecie. Wydaje mi sie, ze z przodu wloski sa troszke dluzsze a z tylu minimalnie krotsze, ale dzieki temu fajnie to wyglada, no i ten kolor super Ci pasuje nie uwazasz :P ? Pomysl o tym... wydaje mi sie ta fryzura plus makijaz robia swoje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marzena.jpg (95,9 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg christinaapplegate_15.jpg (101,3 KB, 71 załadowań)
PaSsIoNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-01, 15:39   #50
Marzena7777
Raczkowanie
 
Avatar Marzena7777
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 280
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Marzena7777 - kobieto! zazdroszczę Ci wyglądu - też bym chciałam tak wyglądać. Jesteś śliczna
Dziekuje slicznie za komplement milo to slyszec, ale prawde mowiac to kazdy kaz cos w sobie uroczego Cos co ktos moze zazdroscic na 100% gdybys tu umiescila swopje zdjecie ....spodobaloby mi sie cos w tobie czego ja nie mam a chcialabym miec My kobiety nigdy chyba nie bedziemy zadowolone ze swojego wygladu :P

Cytat:
Napisane przez PaSsIoNa Pokaż wiadomość
Hej! Znalazlam Ci fajna prosta fryzurke, w ktorej byloby Ci swietnie!!! Zrobilam Ci symulacje (troszke marna ale to moja pierwsza), obok masz oryginalne zdjecie. Wydaje mi sie, ze z przodu wloski sa troszke dluzsze a z tylu minimalnie krotsze, ale dzieki temu fajnie to wyglada, no i ten kolor super Ci pasuje nie uwazasz :P ? Pomysl o tym... wydaje mi sie ta fryzura plus makijaz robia swoje
Swietna fryzura, kiedy caly czas sie tak scinalam Podoba mi sie , ale ja nie lubie sie bawic wlosami rano :[ wrrr nienawidze ich ukladac.... Teraz sa dlugie i latwo je w razie szybkiego wyjscia zwiazac Dziekuje za propozycje

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Nie farbuj włosów na ciemno!! Masz piękne włosy, podpisuję się pod tym co napisały poprzedniczki, inne uczesanie, strój... sama do tego doszłaś załączając fotkę w eleganckiej sukience. Moim zadniem młodziej wyglądasz w gładkich włosach i opasce, poważniej w lekko pofalowanych. Polecam kilka dłuższych sweterków stylu lat 80tych, legginsy, rurki, balerinki, kolorowe marynarki zamiast stylu sportowego. No bo chyba od razu nie wskoczysz w garsonki A dowód noś przy sobie i tyle... Moja przyjaciółka ma 31 i też czasem musi go pokazać
Dziekuje bardzo, wiem ze te krecone wsloski mnie troszke postarzaja, ale to byl sylwester, od okazji zrobilo sie wloski . Nie mozliwe aby tak codziennie siedziala przed lustrem Ale tak jak mowisz ....dluzsze sweterki itp Da sie kupic :P zreszta tutaj tego jest teraz w fulllll


Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
No i sama widzisz jak fryzura potrafi zmienić człowieka. Tobie faktycznie kręcone włoski i elegancka suknia dodały trochę lat albo inaczej - wydobyły kobiecość
Naprawdę jestem pod wrażeniem Twojej urody. Piszesz że chcesz zmienić styl ubierania - sukienki i te Twoje ulubione opaski pasują do siebie, stworzysz swój indywidualny styl.
Dziekuje .....Chcialam dodac ze wczoraj bylam u fryzjera, Zrobilam sobie grzywke na ukos ......
__________________
Nasz Aniolek
http://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kjulviw5i.png

========================= ===========

Moja Fotografia
www.marzenaspg.com
Marzena7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 16:15   #51
wiaga
Agnieszka Wiktoria Wielon
 
Avatar wiaga
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 27
Talking Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

Hej
Wyglądasz super ,po prostu ładna z ciebie dziewczyna. Nie powinnaś nic zmieniać a tym bardziej postarzać .Przyjdzie z czasem, że będziesz wyglądać na swoje lata. Na studiach miałam koleżankę starsza od mnie o 5 lat wyglądał jak by miał 18 lat. Jak kończyłyśmy studia wyglądał już na swoje lata. Wiec nie zmieniaj, ciesz się i bierz dowód.
__________________
Agnieszka Wiktoria Wielonek
wiaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 16:21   #52
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

mi się wydaje, że to kwestia nie buzi, a spoosbu ubierania się. tak bardzo różowo i dziewczęco, że ludzie myślą, ze jestes młodsza... ja bym farbnęła się jednak na jakiś leciutki brązik, czy ciemny blon, od razu dodałoby ci to powagi. a może ta fryzura tez mniej dziewczęca powinna być? coś prostego i eleganckiego?
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 16:22   #53
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
i faktycznie wygladasz na 20 lat.Moze to te 15 latki wygladaja staro i dlatego hehe.
nic nie zmieniaj...
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 16:33   #54
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

jak dla mnie wygladasz na tyle lat ile masz
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 17:28   #55
Marzena7777
Raczkowanie
 
Avatar Marzena7777
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 280
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

Dziekuje Dziewczyny Wiec zostaje przy wygladzie.....moze troszke zmienie jesli chodzi o sposob ubierania czy czesania Dziekuje wam za rady . Jestescie kochane
__________________
Nasz Aniolek
http://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kjulviw5i.png

========================= ===========

Moja Fotografia
www.marzenaspg.com
Marzena7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 17:58   #56
*aga
Raczkowanie
 
Avatar *aga
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 151
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

Hej, na tym zdjęciu http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...5&d=1172691476 nie wyglądasz na szaloną 16 tylko na pewną siebie kobietę
Nie zmieniaj nic w sobie- nie warto
Pozdrawiam
__________________

*aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 17:03   #57
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

Wow! bosko wygladalas w tej sukience! Tak kobieco! jestem pod wrazeniem!!!
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 18:29   #58
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

moim znaniem to wyglądzasz na 18,ale się ciesz,że cię odmładzają to dobrze też bym chciała być odmładzana a jestem postarzana bo pewnie przez to ,że farbuję się na czarno...ładna z ciebie dziewczyna
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 14:34   #59
czarnachinka
Zadomowienie
 
Avatar czarnachinka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 331
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

mnie też (odkąd pamiętam) zawsze odmładzano...o 2 o 3 potem doszło do 5ciu jeszcze trzy lata temu strasznie mnie to denerwowało, ale dziś (mam 22) tylko się z tego śmieję, gdy widzę zdziwione oczy barmana/brakmarza/nowych znajomych nie ma co się postarzać na siłę, cieszmy się z naszego młodego i świeżego wyglądu - to atut!
czarnachinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 22:18   #60
Marzena7777
Raczkowanie
 
Avatar Marzena7777
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 280
Dot.: O 5 Lat pomladzana!!! Dosc Tego....Zmiana?

Macie racje Hmmm pomladzaja bo widza swierza, delikatna, mlodziutka twarzyczke :P ...z jednej strony to zaszczyt byc pomladzanym, teraz tego nie dostrzegam sle zapewne gdy bede miec te 23,24 latek ..i beda mnie pomladzac o 4 latka na 100% bede wiec zosateje przy tej delikatnej urodzie......zreszta moj TZ powiedzial mi ze kocha moja dziecieca urode ostatnio jak zrobilam sobie ciemniejszy makijaz to zapytal sie mnie co z siebie robie no tak...nie lubie siebie w ciemnym. Zreszta urody sie nie zmieni, jk juz chce sie wygladac na tyle ile sie ma wystarczy ciut wyzsze buciki i powazniejszy stoj Pozdrawiam was
__________________
Nasz Aniolek
http://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kjulviw5i.png

========================= ===========

Moja Fotografia
www.marzenaspg.com
Marzena7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.