Szara myszka.. ;c - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-13, 13:40   #31
Izabela_wow
Raczkowanie
 
Avatar Izabela_wow
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 68
Dot.: Szara myszka.. ;c

Zdjęcie nr 1
Izabela_wow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 13:44   #32
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Szara myszka.. ;c

wróć do blondu i zrób grzywkę na bok
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 14:40   #33
xwhisper
Raczkowanie
 
Avatar xwhisper
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 73
Dot.: Szara myszka.. ;c

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Trochę dziwne podejście tu widzę. Jak dziewczyny na metamorfozach proszą i pomoc i są NAPRAWDĘ nieatrakcyjne, to każda im pisze, że są piękne i śliczne i w ogóle. A tutaj naprawdę śliczna dziewczyna, której brak pewności siebie zbiera takie baty Autorko, nie przejmuj się, jesteś naprawdę śliczna. Zdecydowanie najlepiej na pierwszym zdjęciu-uderz w grzywkę na bok. I bez sensu prosisz o poradę-jesteś za ładna i mało kto Ci to napisze, raczej ludzie będą próbować wbić CI do głowy, że nie jesteś wcale taka atrakcyjna (i nie mówię, że tylko na forum, ale i w życiu tak często bywa). Chyba taka Polska mentalność, żeby dopiekać ładnym, a nieatrakcyjnym pisać jacy są piękni. Śliczna z Ciebie dziewuszka
też mi było bardzo smutno,że aż z taką trochę agresją mnie potraktowali .
strasznie ci dziękuje za tak dobre słowa ;*
xwhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 16:16   #34
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Szara myszka.. ;c

fakt faktem czytając wątek też zauwazyłam nutkę zawiści, no nie wiem jak to właściwie nazwac, ale dziewczyny generalnie chca ci pomóc,nie ma co się tak przejmować. Przede wszystkim powinnaś zająć się pojmowaniem siebie jako takiej, bo myślę, że samo okreslenie "szara myszka" jak i przejmowanie się komentarzami dziewczyn bierze się z twojej psychiki i to tu widze problem, bo jestes bardzo ładna dziewczyna Fakt faktem malujesz sie troszkę za mocno i nieumiejetnie,pooglądaj sobie filmiki na youtube czy pogadaj z mama/siostra/kuzynka,moze one naucza sie jakiś trików. A jeśli chodzi o włosy, to zdj. nr - w takich włosach najbardziej Ci do twarzy. Ja też koncze liceum i nie wygladam na swój wiek zupełnie,znam ten ból,niestety!
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 17:09   #35
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Szara myszka.. ;c

Cytat:
Napisane przez xwhisper Pokaż wiadomość
też mi było bardzo smutno,że aż z taką trochę agresją mnie potraktowali .
strasznie ci dziękuje za tak dobre słowa ;*

I na pewno nie wyglądasz jak "typowa gimnazjalistka". Jeśli już jak gimnazjalistka (bo wyglądasz młodo, a to wielki ATUT), to nie przecietna, ale zaje****** atrakcyjna. Naprawdę jesteś śliczna Widać po oczkach, że troszkę niepewna siebie, ale naprawdę nie masz powodów Zrób grzywkę na bok jak na pierwszym zdjęciu i będzie the best. Chociaż i teraz jest ładnie

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
fakt faktem czytając wątek też zauwazyłam nutkę zawiści, no nie wiem jak to właściwie nazwac, ale dziewczyny generalnie chca ci pomóc,nie ma co się tak przejmować. Przede wszystkim powinnaś zająć się pojmowaniem siebie jako takiej, bo myślę, że samo okreslenie "szara myszka" jak i przejmowanie się komentarzami dziewczyn bierze się z twojej psychiki i to tu widze problem, bo jestes bardzo ładna dziewczyna Fakt faktem malujesz sie troszkę za mocno i nieumiejetnie,pooglądaj sobie filmiki na youtube czy pogadaj z mama/siostra/kuzynka,moze one naucza sie jakiś trików. A jeśli chodzi o włosy, to zdj. nr - w takich włosach najbardziej Ci do twarzy. Ja też koncze liceum i nie wygladam na swój wiek zupełnie,znam ten ból,niestety!
Podglądałam troche metamorfoz i bardzo nieatrakcyjne dziewczyny dostawały liczne komentarze, że są piękne. Az czasem głupio było to czytać, a tu taka ładna dziewczyna ani razu chyba nie została tak określona. ładni też bywają niepewni siebie, niestety. A Tobie autorko powiem tyle, że niejedna koleżanka pewnie Ci zazdrości urody. A chłopacy podkochują Głowa do góry!

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Nie, sorry, trochę dziewczyn napisało, żeś ładna dziewczyna. Ale sporo dość ostro tu się wypowiada. Zresztą nieważne. SLiczna jestes i tyle ;*
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 15:21   #36
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Szara myszka.. ;c

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;38601164]Zaczęłabym od wyregulowania brwi. Nie rób jednak cienkich łuków, a jak najbardziej naturalne, ale regularne- przyłóż pędzelek prosto od skrzydełka nosa (tak zaznaczysz początek brwi i miejsce, do którego powinnaś wyregulować) a następnie od skrzydełka, przechodząc przez zewnętrzny kącik oka (tam brew powinna się kończyć). Masz piękne, brązowe i duże oczy, bardzo pomniejszasz je sobie tym make upem. Wbrew pozorom ciensza kreska na gornej powiece powiększy twoje oko- poleciłabym także użycie tuszu pogrubiająco-wydłużajacego np. MaxFactor 2000 Callories. Nie bój się brązowych cieni. Oko nie sraci swojego blasku. Polecałabym paletki w naturalnym kolorze, np. Inglot, Essence. Ważne, byś w kąciku nakładała rozświetlający cień, podobnie jak pod łukiem brwiowym, a ruchomą powiekę malowała srednim brązem. Pasowałyby ci także srebrne cienie, ale nie brokatowe, a perłowe (polecam filmik Lisy Eldridge

http://www.lisaeldridge.com/video/11...kcollege-look/). Podkład delikatny, jeśli nie masz problemów z przetłuszczaniem się cery, polecam Bourjois Healthy Mix. Delikatne wykończenie jasnym różem i delikatna szminka (różowa (polecam Inglot nr 41) bądź delikatnie beżowa, ale nie jasna jak podkład szminka wygląda bardziej powaznie niż błyszczyk; polecam także matowe szminki Manhattan, mają jeden jasny, różowy odcień, sama używam i bardzo polecam).
Deliatne makijaże u Lisy http://www.lisaeldridge.com/video/88...-make-up-look/
A także wyjściowy, przyjrzyj się, jak wykonany jest ten, stosunkowo podobny do twojego codziennego http://www.lisaeldridge.com/video/12...nged-eyeliner/[/QUOTE]

ja bym w tym przypadku nie uderzała w róże, są to kolory bardzo fajne ale dodają cukierkowego wyglądu a tego nie chcemy, raczej kolory w brązach ale naturalnych, taki kolor ma np MAC-harmony, usta też raczej w kolorach natury, nie stawiałabym na perłowe srebrne cienie tak się malowało 10 lat temu, delikatna rozdymiona kreska i cienie poprowadzone na zewnątrz oka
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 13:16   #37
aromatyzowana
Raczkowanie
 
Avatar aromatyzowana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 276
Dot.: Szara myszka.. ;c

krótko pisząc-jesteś śliczną młodą kobietą,niejedna z dziewczyn może jedynie pomarzyć o takiej urodzie,a co do tego że jesteś postrzegana na młodszą niż Twój rzeczywisty wiek to jedynie na plus!
pozdrawiam
aromatyzowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 17:05   #38
xwhisper
Raczkowanie
 
Avatar xwhisper
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 73
Dot.: Szara myszka.. ;c

strasznie wam dziękuje, )
xwhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 18:53   #39
es7ef
Raczkowanie
 
Avatar es7ef
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 75
Send a message via Skype™ to es7ef
Dot.: Szara myszka.. ;c

Ja tez chce skomentowac Ślicznie wyszłas na zdjeciu nr 1
__________________
"Zawsze celuj w księżyc, bo nawet, jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami"

Madzia
es7ef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 12:47   #40
Patrycj_a
Raczkowanie
 
Avatar Patrycj_a
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Szara myszka.. ;c

Zdecydowanie zdjęcie nr 1! W blond włosach o lekko karmelowym zabarwieniu jest Ci po prostu prześlicznie. Pięknie podkreślają twój kolor oczu. Nie zgadzam się natomiast z przedmówczyniami co do tego,że wyglądasz jak przeciętna gimnazjalista. To bzdura! Wyglądasz młodo i bardzo pięknie. Połączenie blond włosów i brązowych oczu spotyka się bardzo rzadko więc dlatego nie wiem skąd wniosek,że wyglądasz typowo. Powróć do fryzury ze zdjęcia pierwszego i głowa do góry, bo jesteś naprawdę piękną kobietką.
Patrycj_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 17:38   #41
xwhisper
Raczkowanie
 
Avatar xwhisper
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 73
Dot.: Szara myszka.. ;c

właśnie staram się powoli wrócić do blondu, ale nie chce farbować , tylko czema aż kolor odpowiednio zejdzie, bo nie chcę znowu palić włosów farbowaniem, a grzywkę podcięłam

dziękuje wam za te miłe słowa
xwhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 22:35   #42
AsicaLasica
Raczkowanie
 
Avatar AsicaLasica
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 181
Dot.: Szara myszka.. ;c

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;38526991]grzywka na bok, czekoladowy kolor włosów i lżejszy makijaż oka (rezygnacja z czerni na linii wodnej na rzecz ładnego cieniowania górnej powieki) i wycieraj dokładniej podkład z brwi

[/QUOTE]

Zdecydowanie sie zgadzam
__________________

Bo miarą prawdziwego związku nie jest chodzenie za rękę a scalenie się dusz.


Dawid 05.01.2012
AsicaLasica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 19:22   #43
98atraM
Raczkowanie
 
Avatar 98atraM
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 30
Dot.: Szara myszka.. ;c

po pierwsze śliczna dziewczyna z Ciebie ale fakt bardzo młodo wyglądasz
Blond zdecydowanie Ci służy i grzywka ! koniecznie obojętnie jaka bo każda Ci pasuje i przede wszystkim dodaje uroku i lat a wspomniałaś że na tym Ci zależy
__________________
____ ____
98atraM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 17:54   #44
katemimosa
Raczkowanie
 
Avatar katemimosa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 37
Dot.: Szara myszka.. ;c

Masz urocze, ciemne oczy. Głęboka czekolada będzie idealna. coś jak M.Fox
katemimosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 18:38   #45
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Szara myszka.. ;c

Pięknie wyglądałaś na zdjęciu nr 1, wg mnie makijaż oka też jest zbyt mocny. Uwierz mi, już jako dwudziestoparoletnia kobieta doceniasz to, że nie wyglądasz na swój wiek
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.