ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:> - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-27, 14:50   #571
patibozia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 21
Dot.: Koloryzacja MATRIX - jak farbować, czego użyć.

Proporcja jeden do jednego ale jak na odrosty i widzę że ciemne to pół farby i do tego zależy jaką czerwień chce się uzyskać to : Oxydant musisz dodać 9 % jeżeli czerwień jasna a jak ciemniejsza to 6%
patibozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 22:13   #572
eyelieah
Przyczajenie
 
Avatar eyelieah
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5
GG do eyelieah
Dot.: Koloryzacja MATRIX - jak farbować, czego użyć.

Znaczy mam naturalne ciemny blond - może na aż tak ciemne na zdjęciu wyszły.

Chcę osiągnąć żywą, ładną czerwień, nie ciemną wiśnię

Teraz pytanie - jakiej firmy oxydant kupić (wiem już, że mieszać 1:1) i czy nakładać 9% na całe włosy, czy 9% na odrosty a 6% na resztę?
eyelieah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 09:28   #573
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dziewczyny, proszę o pomoc !!
1. Czy w Matrixie jest farba odpowiadająca mniej więcej 900S Majiblond (chce jasny, złocisty blond) - mama ostatnio tym farbowała, ale już ma duże odrosty ( a z tyłu głowy ciemny blond) i zastanawia się czy nie wziąsć innej -ale UWAGA - odrosty są w dużej mierze SIWE - jaki kolor i jaki oksydant polecacie?
2. Dla mnie Mój naturalny to ciemny brąz ale też mam kilka siwych włosków na skoniach, poza tym lubie ciemniejszy kolor - robiłam Matrixem So color 4N , woda 4,5% (rozcieńczona z 6% bo taką mi przysłali) i po farbie ok, ale wypłukuje mi się na rudo - czerwono Jaki kolor żeby był bardziej chłodny ? 5A ?
Wiem że macie duże doświadczenie więc proszę o pomoc, zwłaszcza w sprawie blondu dla mamy

Edytowane przez AdaD
Czas edycji: 2013-06-27 o 08:08
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 18:16   #574
innocent85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

czesc dziewczyny
moje wlosy przechodza katorge...ogolnie moj naturalny kolor to ciemny blond,mysi.ostatnio bardzo je rozjasnialam, mailam w efekcie jasny zółty kolor.niedawno bylam w nowym saloniegdzie pracuja na matrixie.wybralam kolor z palety color sync 9MM, mial byc taki bezowy odcien blondu..fryzjerka moim zdaniem pomylila farby bo wyszedl braz 7MM,generalnie ladny odcien brazu ale taki rudawy,tym bardziej ze mialam wczesniej rozjasniane.jutro ide na poprawe koloru.szkoda ze tak pozno tu weszlam, bo widze ze darko1 zna sie na rzeczy i moglaby mi pomoc...w kazdym chcialabym uzyskac odcien jak w palecie socolor 8N.
innocent85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 19:06   #575
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Dot.: Koloryzacja MATRIX - jak farbować, czego użyć.

Cytat:
Napisane przez eyelieah Pokaż wiadomość
Znaczy mam naturalne ciemny blond - może na aż tak ciemne na zdjęciu wyszły.

Chcę osiągnąć żywą, ładną czerwień, nie ciemną wiśnię

Teraz pytanie - jakiej firmy oxydant kupić (wiem już, że mieszać 1:1) i czy nakładać 9% na całe włosy, czy 9% na odrosty a 6% na resztę?
Zajrzyj tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148377, to jest wątek poświęcony wszelkim informacjom o farbowaniu się produktami Matrix. Nie ma sensu chyba "budować" nowego wątku
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 20:53   #576
karola_d
Raczkowanie
 
Avatar karola_d
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 251
Dot.: Koloryzacja MATRIX - jak farbować, czego użyć.

Cytat:
Napisane przez eyelieah Pokaż wiadomość
Znaczy mam naturalne ciemny blond - może na aż tak ciemne na zdjęciu wyszły.

Chcę osiągnąć żywą, ładną czerwień, nie ciemną wiśnię

Teraz pytanie - jakiej firmy oxydant kupić (wiem już, że mieszać 1:1) i czy nakładać 9% na całe włosy, czy 9% na odrosty a 6% na resztę?
raczej oczywiste, że aktywator też matrix'a
karola_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 11:34   #577
judis
Zadomowienie
 
Avatar judis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Bardzo proszę o pomoc bo chyba coś nie tak zrobiłam..
Wcześniej używałam synca 6n, ostatnie użycie około 1,5 miesiąca temu, wydawało mi się że włosy u nasady są raczej zbliżone kolorystycznie do pozostałych. Kupiłam więc socolor w kolorze 6bc z utleniaczem 6% by rozjaśnić o jakieś 1-2 tony. Po koloryzacji lekko zmienił mi się tylko odcień, nie widzę żeby włosy były jaśniejsze, no może po za tymi u nasady, które niestety wyszły o wiele jaśniejsze od reszty... Co zrobiłam nie tak? Co zrobić by uniknąć tego przy kolejnej aplikacji? Baardzo proszę o radę, bo niezbyt ładnie to wygląda..
judis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-14, 11:42   #578
_kasiaczek
Raczkowanie
 
Avatar _kasiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 120
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Witam
Bardzo proszę o poradę, gdyż zastanawiam się nad zastosowaniem tonera color sync w odcieniu 8G lub 8WN, choć martwi mnie że te kolory wyglądają raczej jak ciemne brązy choć jest to poziom 8 czyli powinen to być całkiem jasny blond.
Tylko czy to wogóle wyjdzie na moich włosach:
długi czas rozjaśniałam, od kwietnia przestałam, mój kolor to raczej poziom 7 zimny popielaty, żeby zatuszować odrosty zastosowałam ostatnio szampon garniera color & shine poziom 7, wyszedł raczej jasny brąz, po 3 tygodnia zmył prawie całkowicie, więc znowu mam jakieś 6 cm odrostu i lekko przyciemione pasemka.
Proszę o radę czy ten toner na jakiś czas znowu pozwoli mi zatuszować odrost i czy nie będę brunetką? Szukam odcienia w moim poziomie kolorystycznym (naturalny 7) z jakimś złotym refleksem.
_kasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 18:15   #579
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
I ja skusiłam się na matrixa socolor i nie żałuję
Wybrałam kolor 10av + utl. 9%
Swoje naturalki mam w kolorze średniego blondu, reszta włosów była farbowana na poziomie 10. Wyszło równo, chłodno i jaśniutko. Jestem zadowolona Włosy są miękkie, lśniące, farba nie śmierdzi tak mocno.
Za jakiś czas edytuje i dam znać jak utrzymuje się kolor
jaki poziom koloru miałaś przed farbowaniem? ja mam 8-9 niestety jest to odcień blond wpadający w rudy jest i zastanawiam się czy utleniacz 6% nie będzie za słaby.
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 05:51   #580
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Wczoraj farbowałam Matrixem 8C, jak zawsze po Matrixie jestem zadowolona, włosy błyszczące, nie przesuszone, nie wypadają, bardzo lubię te farby. No i nawet rudości nie wypłukują się szybko
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 16:46   #581
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Wczoraj farbowałam Matrixem 8C, jak zawsze po Matrixie jestem zadowolona, włosy błyszczące, nie przesuszone, nie wypadają, bardzo lubię te farby. No i nawet rudości nie wypłukują się szybko
ja jak robiłam włosy color sync to i tak włosy mi podniszczyła..
porozdwajały mi się końcówki ..
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 18:13   #582
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

A mi nic, mimo, że kilka lat rozjaśniałam blond balejażem, na to kładziony Matrix i stan po farbie jest nawet lepszy niż przed.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 21:40   #583
Kasiorek_L
Raczkowanie
 
Avatar Kasiorek_L
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 297
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dziewczyny, pomocy.. Jakiś miesiąc temu położyłam na te moje nieszczęsne włosy SoColor 507 G.. Używałam do tego oksydantu 6%, bo chciałam mieć jaśniejsze o 2 tony.. Ok, wyszło tak jak chciałam.. Dziś nałożyłam tym razem Sync'a kolor 6G, którego specjalnie kupowałam o ton jaśniejszego od So Color, bo gdzies wyczytałam, że wtedy tak bardzo nie przyciemni.. Zdjęłam ręcznik z łba i mało nie upadłam.. Mam prawie czarne te włosy!! Ok, rzeczywiście te ceramidy zrobiły swoje, bo włosy pięknie błyszczą i są miękkie.. Ale ten kolor.. No ludzie, wyglądam jak śmierć wyścigowa..
Błagam, powiedzcie mi, że to się wypłucze. A może przeciwłupieżowy zastosować, ale nie wiem czy nie wypłucze się wtedy ta wcześniejsza farba..
Kasiorek_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 00:26   #584
mampt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Ja tez kiedys chciaLam przyciemnic i zle wyliczylam pofarbowalam 6 i rozumiem co masz na mysli mówiąc prawie czarne. U mnie niestety pomimo szamponu przeciwłupieżowego kolor wymywał się bardzo długo ale zauważyłam że po wakacjach (duża dawka słońca) jest teraz sporo jaśniejszy. Powodzenia
mampt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 09:37   #585
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

chce miec pomaranczowe wlosy

i jade zaraz do hurtowni po kolorek Cobre z serii SoRed

farbowal ktos juz tym wlosy?
jak to sie w ogole miesza? bo gdzies na necie czytalam, ze jakos dziwne proporcje tam sa czy cos
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 10:19   #586
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Wczoraj farbowałam Matrixem 8C, jak zawsze po Matrixie jestem zadowolona, włosy błyszczące, nie przesuszone, nie wypadają, bardzo lubię te farby. No i nawet rudości nie wypłukują się szybko
Znalazłam Cię jeszcze tutaj

Czy 8c wyszło ciemne?


Chciałabym uzyskać Matrixem SoColor efekt podobny do włosów w załączniku. Obecnie mam włosy w kolorze bardzo jasnego blondu, odrost w kolorze ciemny blond.
Zdaję sobie sprawę, że włosy z załączników są wielotonowe, z balejażem itp. ale chodzi mi o kolor bazowy.
To poziom 7?8?9?
Co najlepiej położyć aby uzyskać podobny efekt na rozjaśnianych włosach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 170.jpg (30,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1323_802497505_milian003_H180458_L.jpg (24,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lj24wsnmLt1qd6xrqo1_500.jpg (31,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_llnncwQLGw1qev6bgo1_500_large.jpg (27,5 KB, 19 załadowań)
__________________
P F C

Edytowane przez maja55
Czas edycji: 2011-09-08 o 10:26
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 11:32   #587
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

wydaje mi się że co kolwiek "praktycznie" byś nie nałożyła to spłucze się po tygodniu. Tez schodze z jasnego, miałam już dwa razy farbowane 9 poziomem i raz 8 z 9, podobają mi się beże w różowo fioletowym odcieniem, np marijel 9,22 zaraz po nałożeniu, ale co z tego jak z tych blondów jasnych zmywa sie po tygodniu. Będziesz musiała kilka razy farbować. Więc może spróbuj sie najpierw czymś przyciemnić do poziomu który chcesz uzyskać a pozniej farbowac takim kolorem jak chcesz otrzymac ) może sie nie spłucze
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 16:52   #588
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Znalazłam Cię jeszcze tutaj

Czy 8c wyszło ciemne?


Chciałabym uzyskać Matrixem SoColor efekt podobny do włosów w załączniku. Obecnie mam włosy w kolorze bardzo jasnego blondu, odrost w kolorze ciemny blond.
Zdaję sobie sprawę, że włosy z załączników są wielotonowe, z balejażem itp. ale chodzi mi o kolor bazowy.
To poziom 7?8?9?
Co najlepiej położyć aby uzyskać podobny efekt na rozjaśnianych włosach?
wtdaje mi sie ze 8 bylaby ok:P zalezy jak masz wlosy przetrawione. ale lepiej by sie pofarbowalo za jasno niz za ciemno kiedys zrobilam sobie refleksy 7 N i wyszly mi prawie czarne;o
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 17:27   #589
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
wydaje mi się że co kolwiek "praktycznie" byś nie nałożyła to spłucze się po tygodniu. Tez schodze z jasnego, miałam już dwa razy farbowane 9 poziomem i raz 8 z 9, podobają mi się beże w różowo fioletowym odcieniem, np marijel 9,22 zaraz po nałożeniu, ale co z tego jak z tych blondów jasnych zmywa sie po tygodniu. Będziesz musiała kilka razy farbować. Więc może spróbuj sie najpierw czymś przyciemnić do poziomu który chcesz uzyskać a pozniej farbowac takim kolorem jak chcesz otrzymac ) może sie nie spłucze
No właśnie, dlatego nie chcę wybrać bardzo jasnego, bo jestem pewna, że po kilku myciach nie będzie w ogóle widać efektu przyciemnienia. Z kolei boję się poziomu 7 czy nawet 8 bo może wyjść mi jakiś cieeemny brąz.

Ja kiedyś farbowałam moje naturalne włosy ciemnymi kasztanami i brązmi L'Oreal Richesse de diacolor i pierwsza koloryzacja - faktycznie trochę się sprała po pierwszych praniach. Ale już kolejna koloryzacja trzymała się dość długo.... A to w sumie bardziej szampon niż farba.
Jeśli tak szybko Ci się spłukuje farba to może spróbuj nakładać ampułki z L'Oreala, takie odżywcze. Nakładano mi je u fryzjera i myślę, że faktycznie ten diacolor wypłukiwał się wolniej.

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
wtdaje mi sie ze 8 bylaby ok:P zalezy jak masz wlosy przetrawione. ale lepiej by sie pofarbowalo za jasno niz za ciemno kiedys zrobilam sobie refleksy 7 N i wyszly mi prawie czarne;o
Dzięki za wskazówki
Niby mam gładkie i śliskie włosy, nie mam siana, rozdwojonych końców, ale wydaje mi się, że włosy łamią się...więc są osłabione.
Przestraszyłaś mnie tą 7! Nakładałaś 7 na jasne włosy, że wyszły Ci prawie czarne?? ;o
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 19:19   #590
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Nie, 8 nie wychodzi ciemno, ja miałam kładziony 8C, na początku był taki zgaszony rudy, a teraz wypłukał się do karmelu, ale ani trochę brązu w tym nie ma. 8 nie trzeba się bać
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 07:00   #591
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Nie, 8 nie wychodzi ciemno, ja miałam kładziony 8C, na początku był taki zgaszony rudy, a teraz wypłukał się do karmelu, ale ani trochę brązu w tym nie ma. 8 nie trzeba się bać
też mi się tak wydaję, tylko "czysty 8" nie mieszaj z 9. No i woda ja myśle 3% max 6%. Bo 9% nie ma sensu.

No tak mi sie jakos szybko spłukuje
Teraz poprosze fryzjerke o sam poziom 8 beż, bo ostatnio mieszała mi z 9. Więc może dłużej się utrzyma to co chce ;]
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 11:29   #592
Aniarubisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

hej!

o ranyy na wstępie - wiem, że takie pytanie padało tu już wielokrotnie, ale dalej nic nie kumam , więc proszę o wyrozumiałość

farbowałam zawsze matrixem socolor, ale teraz skusiłam się na synca.
Jak to wkońcu jest z nakładaniem tej farby? na umyte, wilgotne włosy?
kurcze, ja wiem, że wielokrotnie na forum była już udzielona odpowiedź, ale w ulotce kompletnie nic nie pisze, przekopałam cały internet i też nic, a trochę się boję nałożyć farbę źle, a jakoś nie mam ciągle przekonania do tych umytych włosów I czy można najpierw zrobić odrosty a potem przeciągnąć na całość?

z góry dzięki za odpowiedź!
Aniarubisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 21:40   #593
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Aniarubisz Pokaż wiadomość
hej!

o ranyy na wstępie - wiem, że takie pytanie padało tu już wielokrotnie, ale dalej nic nie kumam , więc proszę o wyrozumiałość

farbowałam zawsze matrixem socolor, ale teraz skusiłam się na synca.
Jak to wkońcu jest z nakładaniem tej farby? na umyte, wilgotne włosy?
kurcze, ja wiem, że wielokrotnie na forum była już udzielona odpowiedź, ale w ulotce kompletnie nic nie pisze, przekopałam cały internet i też nic, a trochę się boję nałożyć farbę źle, a jakoś nie mam ciągle przekonania do tych umytych włosów I czy można najpierw zrobić odrosty a potem przeciągnąć na całość?

z góry dzięki za odpowiedź!
..........
oo rany na porządnie umyte ,lekko wilgotne włosy bez odżywki! po raz setny i ostatni.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 11:13   #594
Aniarubisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

jeszcze raz dzięki !

Właśnie siedzę z syncem 7WN na głowie, mam nadzieje, że wyjdzie ładnie
Aniarubisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 11:15   #595
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Ktoś pytał o SoRed?
Mój fryzjer tym mi robi: dokładnie SR-R + 9%, to chyba 7 poziom jest, a ja mam oryginalnie poziom maks 3 i efekt jest powalający... miękki, gładki włos w mocnym czerwonym kolorze, trzyma się zadziwiająco długo, ale, jak każdy rozjaśniacz, wysusza, więc uwaga przy częstym stosowaniu (u mnie to jest już ponad 2 lata i widać zniszczenie od połowy długości...)
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 17:39   #596
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Ktoś pytał o SoRed?
Mój fryzjer tym mi robi: dokładnie SR-R + 9%, to chyba 7 poziom jest, a ja mam oryginalnie poziom maks 3 i efekt jest powalający... miękki, gładki włos w mocnym czerwonym kolorze, trzyma się zadziwiająco długo, ale, jak każdy rozjaśniacz, wysusza, więc uwaga przy częstym stosowaniu (u mnie to jest już ponad 2 lata i widać zniszczenie od połowy długości...)
dzieki za opinie
narazie kupilam miedz z loreala majirel, na pol z kolezanka, ona juz robila i wyszlo fajnie, tylko, ze my mieszamy to z blondem


ja sie czaje na sored odcien C, ten pomarancz, zastanawiam sie czy faktycznie tak wyjdzie czy trzeba mieszac z blondem
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 19:39   #597
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Svinecka, masz może zdjęcia jak ta mieszanka z blondem wyszła?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 20:05   #598
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Svinecka, masz może zdjęcia jak ta mieszanka z blondem wyszła?

za kilka dni ja bede sobie kladla to zrobie fotki


ogolnie ja wszystkie rude kolory mieszam z blondem bo one zawsze wychodza ciemniejsze

robilam juz np intensywna miedz z loreala i miedz z garniera i obydwa kolory pomieszalam pol na pol z blondem i wyszly zblizone do opakowania


w innym wypadku kolor wychodzi duzo ciemniejszy

zaraz poszukam fotki tej miedzi z blondem sklepowej
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 20:16   #599
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Nie wiem, jak C, ale na moich bardzo ciemnych włosach R wyszło dokładnie takie: jasne, intensywne - bez wcześniejszego rozjaśniania, a nawet lepiej, bo na włosach już robionych ciemniej nieco, niż na odroście, odrost (czarny!) był żarówiasty.
Myślę, że C da radę samo.
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 20:20   #600
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak C, ale na moich bardzo ciemnych włosach R wyszło dokładnie takie: jasne, intensywne - bez wcześniejszego rozjaśniania, a nawet lepiej, bo na włosach już robionych ciemniej nieco, niż na odroście, odrost (czarny!) był żarówiasty.
Myślę, że C da radę samo.
kurcze to faktycznie niezla ta farba
to nastepnym razem sprobuje
narazie mam jeszcze ta miedz do wyprobowania
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 09:58:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.