Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-06, 21:47   #61
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: facet na forum :)

A co do Benzacne, ja go polecic nie moge bo sie zawiodlam, ale jak pisalam, musisz dostosowac kosmetyki do Twojej buzi, bo to co jednemu pomoze na kogos innego nie dziala dobrze (zeby nie napisac beznadziejnie )
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-06, 22:00   #62
tomek_rz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 89
Wyślij wiadomość przez ICQ do tomek_rz
Re: facet na forum :)

Dizekuje za wszystkie odpowiedzi - obsypalyscie mnie wiadomosciami... jutro chyba wyniose poł drogerii Przed chwila poszedlem sprawdzic jakiego uzywalem toniku - ALKOHOL(jest napisane alk\\denat), co dla mnie oznacza ze smarowalem buzie denaturatem Kolejna sprawa - zel do mycia twarzy. Oj, oj z tym tez mam problem. Jak juz mowilem uzywam kosmetykow Avonu(sila wyzsza - takie sa w domu ), a dokladniej albo cos do mycia twarzy Naturals, zel przeciwbakteryjny z serii Avonu, albo jakis 3w1 razem z tonikiem regulujaco-matujacym i nijakim "cleanserem"(zmywacz? moze taki do makijazu ). Aha no a co do powstawania wypryskow - to jest to raczej wiosna(np. teraz ), zima bylo tego troche mniej, aczkolwiek nigdy nie cierpie na ich brak. Przeanalizuje sobie jeszcze to wszystko i uporzadkuje A poki co WIELKIE DZIEKI. hehe dostaniecie nawet buziaka :P
tomek_rz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-06, 22:07   #63
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: facet na forum :)

To moze sprobuj zelu do mycia twarzy AA.
A jak bedziesz probowal-to tak jak wczensiej juz zostalo powiedziane-nie wszystko na raz bo mozesz zaszkodzic niz pomoc

pozdrowionka, dobranoc
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 09:05   #64
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Re: facet na forum :)

Witam! "Przyczepiam" sie do tego postu :P bo tez mam pytanka co do meskiej cery. A mianowicie moj misiek poprosil mnie wczoraj, zebym mu kupila jakies kosmetyki, bo on juz nie ma pojecia co ma ze swoja buzia robic. Chodzi o to, ze ma cere bardzo zniszczona po wszystkich tych dermatologicznych specyfikach na tradzik typu "Davercin"(uzywal na cala twarz, jak tonik) i innych masciach. Teraz jego twarz jest czerwona i przesuszona. Pryszczy nie ma na calej twarzy, ale wyskakuja mu pojedyncze, duze. Ma tez takie dziwne, male babelki pod skora, na czole. Za wszystkie odpowiedzi i rady baaaaaaardzo dziekuje
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 09:15   #65
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: facet na forum :)

jest taki specjalny krem Avene Clean AC, jest tez na KW. To krem nawilzajacy przeznaczony do cery po kuracjach dermatologicznych przeciwtradzikowych, przesuszonej i odwodnionej.


mckabi napisał(a):
> Witam! "Przyczepiam" sie do tego postu :P bo tez mam pytanka co do meskiej cery. A mianowicie moj misiek poprosil mnie wczoraj, zebym mu kupila jakies kosmetyki, bo on juz nie ma pojecia co ma ze swoja buzia robic. Chodzi o to, ze ma cere bardzo zniszczona po wszystkich tych dermatologicznych specyfikach na tradzik typu "Davercin"(uzywal na cala twarz, jak tonik) i innych masciach. Teraz jego twarz jest czerwona i przesuszona. Pryszczy nie ma na calej twarzy, ale wyskakuja mu pojedyncze, duze. Ma tez takie dziwne, male babelki pod skora, na czole. Za wszystkie odpowiedzi i rady baaaaaaardzo dziekuje
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 10:03   #66
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Re: facet na forum :)

> mckabi napisał(a):
> > Witam! "Przyczepiam" sie do tego postu :P bo tez mam pytanka co do meskiej cery. A mianowicie moj misiek poprosil mnie wczoraj, zebym mu kupila jakies kosmetyki, bo on juz nie ma pojecia co ma ze swoja buzia robic. Chodzi o to, ze ma cere bardzo zniszczona po wszystkich tych dermatologicznych specyfikach na tradzik typu "Davercin"(uzywal na cala twarz, jak tonik) i innych masciach. Teraz jego twarz jest czerwona i przesuszona. Pryszczy nie ma na calej twarzy, ale wyskakuja mu pojedyncze, duze. Ma tez takie dziwne, male babelki pod skora, na czole. Za wszystkie odpowiedzi i rady baaaaaaardzo dziekuje
joannea napisał(a):
> jest taki specjalny krem Avene Clean AC, jest tez na KW. To krem nawilzajacy przeznaczony do cery po kuracjach dermatologicznych przeciwtradzikowych, przesuszonej i odwodnionej.
>
>

A zel do mycia twarzy: ma byc raczej delikatny, czy gleboko oczyszczajacy, np. z serii clearasil. Bo nie wiem czy ma oczyszczac, zeby zmniejszyc pojawianie sie pryszczy, ale nie wiem czy taki nie bedzie podraznial i czy lepszy nie bedzie wlasnie ten lagodny
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 10:18   #67
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: facet na forum :)

mckabi napisał(a):
> A zel do mycia twarzy: ma byc raczej delikatny, czy gleboko oczyszczajacy, np. z serii clearasil.

delikatny (też oczyszcza)- podraznienie nie sprzyja leczeniu pryszczy. a do dezynfekcji można stosować tonik bezalkoholowy, chętnie z kwasem salicylowym
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-07, 13:00   #68
maria_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 74
Re: facet na forum :)

siemanko
raczej zrezygnuj z avonu, polecam ci serie garniera czysta skora tonik +krem czysta skora A + zel czysta skora
benzacne bardzo wysusza skore i jest dosc nie wygodny- ma wlasciwosci sciagajace
dacercinu tez nie polecam za bardzo wysusza a skora niszczy sie i luszczy czesto tez jest czerwona
zycze powodzenia
czesc
maria_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 13:21   #69
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: facet na forum :)

benzacne nie uzywa sie do calej buzi tylko na pryszcza i wlasnie chyba o to chodzi zeby go wysuszyc ??
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 13:27   #70
maria_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 74
Re: facet na forum :)

tak wiem o tym ale i tak go nie polecam
zapomnialam jeszcze o trmentiolu... zbyt natluszcze skore- fakt jest moze potem sucha az schodzi skora ale za to sie cala swieci
maria_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 13:35   #71
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: facet na forum :)

u mnie sie dobrze w tej roli sprawdza. i nie wyobrazam sobie no tym czyms wysmarowac calej twarzy.joannea napisał(a):
> Wbrew temu, co tu padło, Benzacne NIE JEST przeznaczony do stosowania punktowego - no, ale wystarczy przeczytać ulotkę produktu. Na pojedyncze wypryski podobno dobry jest Tormentiol.
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-07, 13:39   #72
cosmopolitanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 99
GG do cosmopolitanka
Re: facet na forum :)

No cóz ja widzę, że ile nas kobiet tyle propozycji
Ja równiez miałam powazny problem z trądzikiem (na szczęście to juz przeszłość powoli ) i używałam kosmetyków firmy Iwostin z serii Purristin. Chodziłam tez nas kwasy do kosmetyczek, że nie wspomne o oczyszczaniu

Ale co mogę z czystym sumieniem polecić... jest to lampa do naświetlania Bioptron. Naświetlasz się dwa razy dziennie po 4 minuty i rezultat widac po tygodniu.. Niestety jest to sprzęt drogi kosztuje ok. 5 tys. zł. ale wiem, że używają jej masazyści itp. poniewaz lampa leczy wiele schorzań- radzę przeczytać w internecie.

Dobrze, że o siebie dbasz, to wcale nie jest powod do wstydu

Pozdrawiam i życze udanej walki z cera
cosmopolitanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 14:54   #73
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: facet na forum :)

Mckabi, ja zdecydowanie odradzam krem Garniera-wysusza on skore, nie matuje, w sumie do niczego praktycznie. Przejrzyj recenzje na KW-ma dosc negatywne opinie dot. nawilzania. choc co prawda to prawda-zakezy od skory.
Wczensiej (na poczatku) opislalam to co mi pomoglo (takze stosowalam kiedys Davercin), ale bardzo dobry byl takze Aknemycin. Tylko powiedz swojemu facetowi zeby NIE STOSOWAL na cala cere tego typu preparatow!.

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 15:46   #74
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Re: facet na forum :)

Tylko powiedz swojemu facetowi zeby NIE STOSOWAL na cala cere tego typu preparatow!.
>
hehe wiem, juz mu to mowilam. Ale wiadomo jak to z facetami, wtedy mial to gdzies ze bedzie mial wysuszona skore, tylko zeby syfki zniknely. A teraz ma problemy :P Ale dzieki
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 15:52   #75
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: facet na forum :)

No tak, jak to facet
polec mu naprawde Aknemycin, u mnie sprawdzil sie super, do tego delikatny kremik (moze masz cynkowa albo cos takiego) i juz buzia slicznie wyglada

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 15:56   #76
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Re: facet na forum :)

A ten Aknemicyn to preparat punktowy, tak? A masc cynkowa tez, czy na cala twarz? No i co z ta czerwona sucha skora? No chyba, ze ta masc cynkowa to wlasnie na to pogubilam sie :P
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 16:04   #77
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: facet na forum :)

Aknemycin, tak, jest to preparat punktowy (dostepny tylko na recepte gdyz jest to mozny plyn).
Masc cynkowa takze punktowo.
Na czerwona sucha twarz-polecam zel do mycia z serii AA (nawilzajacy), lub delikatny krem (nawilzajacy), ja mam Nivea Young (dla mojej mlodej skory najlepszy na razie).
Poza tym miejscowo polecam Sudocrem (podobny do masci cynkowej), jak i Acne-Sulf (takze wczesniej wspominalam). Wspominalam takze o Acne-Dermie, ten na razie testuje ale pojawil sie juz watek o nim wiec poczytaj

młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 16:08   #78
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Re: facet na forum :)

Oki to juz wszystko wiem dzieki wielkie
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 16:12   #79
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: facet na forum :)

Nie ma sprawy
jakbym jednak nie wyrazila sie do konca jasno (co jednak zdaza sie ) to pisz

pozdrowionka
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-07, 18:43   #80
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Re: facet na forum :)

Wlasnie wrocilam z apteki zakupilam masc cynkowa i zel antybakteryjny. Dowiedzialam sie, ze Aknemycin ma w domu wiec jest juz chyba wszystko. To teraz jak stosowac: najpierw aknemicyn a na to masc; czy albo to albo tamto.
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 18:51   #81
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: facet na forum :)

Na poczatek niech wymyje dokladnie buzie zelem, osuszy. Pozniej punktowo Aknemycin, a masc cynkowa najlepiej na noc (takze punktowo).

młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 21:36   #82
SKARABEUSZEK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 45
Re: facet na forum :)

Cześć, moim zdaniem powinnieneś zrobić tak (mądrze się bo wypróbowałam to na swoim facecie, a wydaje mi się, że masz podobny problem):
1. Jeśli masz tylko pojedyńcze krostki to przede wszystkim ich nie wyciskaj (ja uczyłam się powstrzymywania kilka lat, ale w końcu tego nie robię ;
2. Kup sobie zestaw kosmetyków dla mężczyzn AA Oceanic (to nie prawda, że różnią się tylko zapachem)
Mój chłopak ma świecąca cerę z odrobiną wągrów i pojedyńczymi pryszczami, w dodatku większość specyfików do golenia i po wywoływało szczypanie. Podarowałam mu kosmetyki AA dla facetów: żel do mycia twarzy, piankę do golenia i balsam po (dostanie jeszcze krem do twarzy, bo kosmetyki się sprawdziły i ma jakby mniej problemu. Buźka jest oczyszczona, bardziej zadbana i się nie świeci, bo żel dobrze zbiera nadmiar tłuszczu. Ma delikatniejszą cerę i jest jakoś tak dziwnie ładniutki Kosmetyki są hypoalergiczne więc raczej nie zaszkodzą, a mogą pomóc. Polecam serdecznie, ale za to odradzam Dax Cosmetics według mnie beznadziejne. Zresztą i tak zależy co na Twoją skórę zadziała. Nie masz wyjścia jak tylko metodą prób i błędów poszukiwać. Pozdrawiam
SKARABEUSZEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-13, 20:43   #83
karla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 132
tlusta skora na nosku...u faceta

Moj mezczyzna zaklal dzis siarczyscie bo nie moze juz patrzec na swoj nos. Wiecznie sie tlusci i swieci,malenkie wagry i to nie opuszczajace go poranne uczucie ze nosek jakby posmarowany tlustym kremem. Nie jest on zwolennikiem kosmetykow, ale dzis poprosil mnie, abym poszukala na Wizazu jakiegos cudownego srodka. Jak narazie znalazlam tylko Efaclar K+ LRP. Tylko czy meski nosek to wytrzyma?? Czy jest cos podobnego o dzialaniu wysuszajacym i sciagajacym pory dla mezczyzn???
Poradzcie Niech wie,ze nie ma jak www.wizaz.pl !!!!!!!
karla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-13, 20:53   #84
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: tlusta skora na nosku...u faceta

effaclar K nie zmniejszy raczej przetłusczanie , nawet może się zdarzyć odwrotna sytuacja.
jeśli to ma być tylko 1 preparat a najbardziej uciążliwe jest przetłuszczanie, to moze krem matujący? soraya witaminowa terapia matująca zbiera dobre opinie.
na wagry przydałby się osobny preparat- na noc np. effaclar k czy tonik z kwasami,np. lysanel. ale z tym to należałoby poczekac do jesieni, bo jakoś watpię, w strosowanie jeszcze trzeciego kosmetyku- czyli filtrów.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-13, 21:07   #85
karla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 132
Re: tlusta skora na nosku...u faceta

Tylko czy ja go namowie do stosowania wiecej niz jednego kosmetyku?? Bo pamietac bede musiala Ja-probowalam namowic go kiedys na tonik i krem. Trwalo to moze 2 tygodnie a potem machnal reka. Jesli nie bedzie szybko efektu znowu sie zniecheci. Myslisz ze Effeclar pomoze?? Zadawalalo by go chociaz mniejsze swiecenie. Krem matujacy chyba nie wiele pomoze......na chwilke pewnie tak.
karla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-13, 21:55   #86
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: tlusta skora na nosku...u faceta

dlatego zaproponowałam tylko krem matujący, który teoretycznie powinien działać tez regulująco (soraya, eris zel z miedzią; może biodermine?). po lecie skóra pewnie bedzie się mnie przetłuszczać (mniejsze upałay i ewentyalne pozytywne skutki stosowania kremu mat.) i wtedy będzie można odstawić krem i zaczać kwasy na noc. (to nie jest idealne rozwiazanie, ale skoro to facet ...) mógłby połykać jakiś preparat z cynkiem,np. Salfazin- korzystkie wpływa na przetłuszczanie się cery)
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-14, 08:38   #87
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: tlusta skora na nosku...u faceta

tak sobie myślę, choć generelnie jestem przeciwna tej serii, że może w tym wypadku sprawdził by się L'oreal czy inny Garnier:

tu link do L'oreala
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3114

a tu do Garniera:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=614

Te kosmetyki są bardzo inwazyjne, i moim zdaniem nie nadają sie do całej buzi, ale jeżeli chodzi tylko o nos i odsuszenie, mogły by sie sprawdzić - szczególnie ten Garnier - ja go nie mogłam używać, ale aplikowałam na całą buzię. Z tym, że wypadłam już z rytmu, i nie wiem, która z serii jest jeszcze na rynku.

powodzenia!!!
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-15, 19:44   #88
karla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 132
Re: tlusta skora na nosku...u faceta

Bardzo Wam dziekuje. Kupimy kremik matujacy na lato i te tabletki Salfazin-pozdrowienia od Rafcia.
Czyli co?? Wizaz dla kazdego??
karla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-23, 12:35   #89
yasiex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 4
mam pytanko chłopięce

witam , mam kilka pytan. jestem 17 letnim chłopakiem. Zastanawiam sie czy meżczyzna powinien sie depilować, czy powinien chodzić na masarze i różne zabiegi upiękniające.
yasiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-23, 12:45   #90
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: mam pytanko chłopięce

czy powinnien sie depilowac? hmm jak dla mnie to wydepilowany facet to nie facet ,oczywiscie zgadzam sie na depilowanie pach ze względów higienicznych ale depilowanie nóg ,klaty to jzu dla mnie smieszne.

czy powinnien chodzic na masaże ? myśle ,ż emasaż to fajna spraw ajelsi ktos lubi ,oczywiscie .

inne zabiegi ? wiesz jesli masz problemy z cerą ,problemy dermatologiczne to oczywiscie jestm na tak .

w twoim wieku chyba nie potrzebujesz specjalnych upiększen wystarczy dbac o ciało (sport)odpowiednie odżywianie, normalne zabiego higieniczne (mycie ,jakis krem nawilżajacy ,golenie )wystarcza plus dermatolog jeśli masz problemy skórne.

pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-28 22:13:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:39.