Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-06, 19:42   #361
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez amarok Pokaż wiadomość
Nie kupuję i nie zamierzam

Heh, caaały wizaż... fajnie, że swojego zdania nie można wypowiadać i nie pisać negatywnych wypowiedzi....

Kupujcie dalej, powodzenia w mazaniu się podróbami.

skoro nie kupujesz to skad wniosek ze to podroby? na stronie truskawki wyczytałas
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 19:43   #362
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez amarok Pokaż wiadomość
Nie kupuję i nie zamierzam

Heh, caaały wizaż... fajnie, że swojego zdania nie można wypowiadać i nie pisać negatywnych wypowiedzi....

Kupujcie dalej, powodzenia w mazaniu się podróbami.
Nawzajem
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 20:04   #363
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Nie jest obowiazkowe, ale kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie o nim. Nawet jesli jest zupelnie odmienne od wiekszosci.
ja nie napisałam, że nie mozna wyrazac swojego zdania.
było w tym wątku już wiele zdań i krytycznych i niezadowolonych , a także postów z wątpliwościami tego typu, ale ten na który odpowiedziałam , nie należał do nazbyt grzecznych
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 20:04   #364
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

E dziewczyny dajcie spokój amarok po prostu nie ma karty i tylko smakiem się obchodzi i nas próbuje zniechęcić z zazdrości Ja tam jej współczuję....
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 20:16   #365
amarok
Raczkowanie
 
Avatar amarok
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 51
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Kartę mam, ale nie szastam swoimi danymi na prawo i lewo. Dbam o bezpieczeństwo własnych pieniędzy i unikam takich podejrzanych sklepów.

A współczuć to ja mogę tym, do których przychodzą przeterminowane kremy
Pozdrawiam, miłych zakupów.
amarok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 20:18   #366
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez amarok Pokaż wiadomość
Kartę mam, ale nie szastam swoimi danymi na prawo i lewo. Dbam o bezpieczeństwo własnych pieniędzy i unikam takich podejrzanych sklepów.

A współczuć to ja mogę tym, do których przychodzą przeterminowane kremy
Pozdrawiam, miłych zakupów.
A co Cie obchodzi, że ludzie kupuja na Truskawie? Miej sobie tą kartę, a innym pozwól kupować w sprawdzonym sklepie. I daruj sobie współczucie
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 20:19   #367
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez amarok Pokaż wiadomość
Kartę mam, ale nie szastam swoimi danymi na prawo i lewo. Dbam o bezpieczeństwo własnych pieniędzy i unikam takich podejrzanych sklepów.

A współczuć to ja mogę tym, do których przychodzą przeterminowane kremy
Pozdrawiam, miłych zakupów.
pozdrawiamy również pa

Dziewczyny, sugeruję zignorowac te posty i nie wdawac się w słowne przepychanki, ok?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 20:27   #368
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez amarok Pokaż wiadomość
Ile jeszcze takich postów przeczytam, zanim się zorientujecie, że ta cała Truskawka to podróby z Hong Kongu?
Jestem ciekawa, nie zamawiałeś/aś nic z Tru, a mówisz, że to podróby?
Wskaż choć jeden punkt zaczepienia, na jakiej podstawie tak wnioskujesz, bo w mojej ocenie, nie masz materii ku temu, aby mieć jakiekolwiek zdanie w tej kwestii.
Przepraszam agabil1 , ale chciałabym to wyjaśnić do końca.
Ja mając podobne wątpliwości, udałam się do perf., sprawdziłam wszystko, kody, oznaczenia, numer kodu u Dystrybutora YSL na Polskę. Wszystko jest zgodne, sądzę jednak, że wielu właścicielom perf. może to być nie na rękę. Chociaż ja nadal w mojej kupuję, bo lubię próbki, cóż człowiek łasy jest

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
96 raczej nie jest kryjacy. Daje taka ciepla, migoczaca poswiate. Przynajmniej na moich ustach, a mam dosc ciemne.
Co mam fajnego z kolorowki....hmmm...trudn e pytanie. A o co by Cie interesowalo, tzn. cienie, tusze, pomadki, brazery, roze ? Mam tego sporo...
Najbardziej cienie, bo cały ekwipunek mam a widzę, że Ty też musisz mieć coś bardzo fajnego może jakieś limitowanki? Chanela , Diora ?
masz jakiś must have w swoich zbiorach?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 20:30   #369
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Tak nawiasem mówiąc ostatnio we wspaniałej perfumerii miałam przyjemność nabyć zaschnięty eyeliner, yee!

A wiadomo co z tymi pigmentami MACa na strawberry?
taxii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 20:30   #370
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
pozdrawiamy również pa

Dziewczyny, sugeruję zignorowac te posty i nie wdawac się w słowne przepychanki, ok?
Właśnie miałam zaproponować to samo agabil
Dziękujemy amarok, ale nie chcemy być uszczęśliwiane na siłę.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 21:12   #371
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Najbardziej cienie, bo cały ekwipunek mam a widzę, że Ty też musisz mieć coś bardzo fajnego może jakieś limitowanki? Chanela , Diora ?
masz jakiś must have w swoich zbiorach?
Ja bardzo lubie i cenie za dobra jakosc cienie Clinique. Kocham paletke Pink Chocolate i dwojki Strawberry Fudge. Lubie odcienie rozu i brazu na moim oku. Ale chlodne, bo w cieplych kolorach (losos, morela, zloto, cieply braz) wygladam na zmeczona. Fajne sa tez czworki Lancome 310 Roses de Bonheur (bardzo ciekawe polaczenie metalicznych odcieni- biel skrzaca sie na rozowo, chlodny,jasny roz, szary i taki zimny czekoladowy braz) i dwojka 103 Night & Day (roz i roziskrzony, ciemny szary wpadajacy w zielen). To sa moje cieniowe must have
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 21:17   #372
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubie i cenie za dobra jakosc cienie Clinique. Kocham paletke Pink Chocolate i dwojki Strawberry Fudge. Lubie odcienie rozu i brazu na moim oku. Ale chlodne, bo w cieplych kolorach (losos, morela, zloto, cieply braz) wygladam na zmeczona. Fajne sa tez czworki Lancome 310 Roses de Bonheur (bardzo ciekawe polaczenie metalicznych odcieni- biel skrzaca sie na rozowo, chlodny,jasny roz, szary i taki zimny czekoladowy braz) i dwojka 103 Night & Day (roz i roziskrzony, ciemny szary wpadajacy w zielen). To sa moje cieniowe must have
Tak sobie myślę, że w moich ponad 30-stu zamówieniach ani razu nie zamówiłam żadnych cieni Skandal ! ja też szukam zimnych odcieni i raczej brązów. Jak mniemam Pink Chocolate nie ma na Tru ? Wykupione ?
Czy one są dobrze napigmentowane ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 21:29   #373
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, że w moich ponad 30-stu zamówieniach ani razu nie zamówiłam żadnych cieni Skandal ! ja też szukam zimnych odcieni i raczej brązów. Jak mniemam Pink Chocolate nie ma na Tru ? Wykupione ?
Czy one są dobrze napigmentowane ?
Pink Chocolate to byla limitowanka z ubieglego roku chyba. Ja je dorwalam na allegro. Bywaja tez na ebayu. Tak, sa dosc mocno napigmentowane, ale efekt daja subtelny, do dziennego makijazu sie nadaja idealnie. Jak wiekszosc klinikowych cieni (a moze nawet wszystkie). Na pewno sa subtelniejsze od wiekszosci piatek Diora (zwlaszcza zych z serii Iridescent). Chociaz w ubieglym roku udalo mi sie kupic fajne piateczki - Pink Idol
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 21:31   #374
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubie i cenie za dobra jakosc cienie Clinique. Kocham paletke Pink Chocolate i dwojki Strawberry Fudge. Lubie odcienie rozu i brazu na moim oku. Ale chlodne, bo w cieplych kolorach (losos, morela, zloto, cieply braz) wygladam na zmeczona. Fajne sa tez czworki Lancome 310 Roses de Bonheur (bardzo ciekawe polaczenie metalicznych odcieni- biel skrzaca sie na rozowo, chlodny,jasny roz, szary i taki zimny czekoladowy braz) i dwojka 103 Night & Day (roz i roziskrzony, ciemny szary wpadajacy w zielen). To sa moje cieniowe must have
niech zgadnę piwne / zielone, ciepłe oczy?
Właśnie po raz kolejny widzę, że wszyscy muszą mieć te night and day Lancome, hm..zatem ja też je muszę mieć a przynajmniej zobaczyć pink chocolate mówisz..też jestem ciekawa. Ja właśnie jestem na etapie remanentu w mojej kosmetyczce i tak sobie myślę, że czas na jakieś przemyślane, miłe zakupki cieniowe. A'propos, wpadłam ostatnio na genialny plan i.. nie mogąc nic zrobić z susnet hit, użyłam go jako wykończenia chłodnego, ciemnego brązu cinnamon i wyszedł super ciemny fiolet, wycieniowany opalizującym różem. Nie ma, jak wielki, wielki spryt
dzięki sine.ira, sprawdzę Twoje skarby w perf.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 21:42   #375
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
niech zgadnę piwne / zielone, ciepłe oczy?
Właśnie po raz kolejny widzę, że wszyscy muszą mieć te night and day Lancome, hm..zatem ja też je muszę mieć a przynajmniej zobaczyć pink chocolate mówisz..też jestem ciekawa. Ja właśnie jestem na etapie remanentu w mojej kosmetyczce i tak sobie myślę, że czas na jakieś przemyślane, miłe zakupki cieniowe. A'propos, wpadłam ostatnio na genialny plan i.. nie mogąc nic zrobić z susnet hit, użyłam go jako wykończenia chłodnego, ciemnego brązu cinnamon i wyszedł super ciemny fiolet, wycieniowany opalizującym różem. Nie ma, jak wielki, wielki spryt
dzięki sine.ira, sprawdzę Twoje skarby w perf.
Ciesze sie, ze moglam cos podpowiedziec.
A co koloru moich oczu to sa...rzeklabym...holograf iczne W zaleznosci od pory dnia, naslonecznienia i np. kolorystyki ubran jakie mam na sobie danego dnia, bardziej w mojej teczowce wybija sie zielen, czasem szarosc a czasem zolto - zielen Fajne to w sumie, bo moge kombinowac z makijazem i kolorami. Bo cieni i odcieni mam wiecej, niz te ktore tu wymienialam
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 22:19   #376
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubie i cenie za dobra jakosc cienie Clinique. Kocham paletke Pink Chocolate i dwojki Strawberry Fudge. Lubie odcienie rozu i brazu na moim oku. Ale chlodne, bo w cieplych kolorach (losos, morela, zloto, cieply braz) wygladam na zmeczona. Fajne sa tez czworki Lancome 310 Roses de Bonheur (bardzo ciekawe polaczenie metalicznych odcieni- biel skrzaca sie na rozowo, chlodny,jasny roz, szary i taki zimny czekoladowy braz) i dwojka 103 Night & Day (roz i roziskrzony, ciemny szary wpadajacy w zielen). To sa moje cieniowe must have
Mam 103 night&day, są piękne i moje ulubione, polecam!
Ten ciemniejszy cień pięknie opalizuje, zmienia się, raz jest szary raz zielonoszary i cudnie iskrzy i błyszczy.
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 22:31   #377
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez amarok Pokaż wiadomość
Ile jeszcze takich postów przeczytam, zanim się zorientujecie, że ta cała Truskawka to podróby z Hong Kongu?
Magic Concealer HR z data produkcji nie dalsza niz pół roku wstecz, hmmm bardzo nieświezy identyczne jak pozostałem 4 które miałem z perfumerii, no cóż zdolni sa ci mali azjacii, podróbki idealne

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
niech zgadnę piwne / zielone, ciepłe oczy?
Właśnie po raz kolejny widzę, że wszyscy muszą mieć te night and day Lancome, hm..zatem ja też je muszę mieć a przynajmniej zobaczyć pink chocolate mówisz..też jestem ciekawa. Ja właśnie jestem na etapie remanentu w mojej kosmetyczce i tak sobie myślę, że czas na jakieś przemyślane, miłe zakupki cieniowe. A'propos, wpadłam ostatnio na genialny plan i.. nie mogąc nic zrobić z susnet hit, użyłam go jako wykończenia chłodnego, ciemnego brązu cinnamon i wyszedł super ciemny fiolet, wycieniowany opalizującym różem. Nie ma, jak wielki, wielki spryt
dzięki sine.ira, sprawdzę Twoje skarby w perf.
Jakby cos, to mam na wymiane Night&Day w wątku wymiankowym
przepraszam za zmiane tematu
__________________
next life - KNK

Edytowane przez kamisio
Czas edycji: 2008-04-06 o 23:58
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 23:39   #378
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Magic Concealer HR z data produkcji nie dalsza niz pół roku wstecz, hmmm bardzo nieświezy identyczne jak pozostałem 4 które miałem z perfumerii, no cóż zdolni sa ci mali azjacji, podróbki idealne

tak to Zenny o wzroście hobbita, oraz nieco mniejsza Kitty kręcą nam te kremy w maleńkim w garażyku, a potem w pocie czoła malują pedzelkami Shu Uemury te wszystkie napisy i loga....
Ale ja pozostanę im wierna, bo naprawdę potrafią z tych zen szeni, rogów nosorożca i ryżu ukręcić niezłe cacka
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 00:05   #379
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
tak to Zenny o wzroście hobbita, oraz nieco mniejsza Kitty kręcą nam te kremy w maleńkim w garażyku, a potem w pocie czoła malują pedzelkami Shu Uemury te wszystkie napisy i loga....
Ale ja pozostanę im wierna, bo naprawdę potrafią z tych zen szeni, rogów nosorożca i ryżu ukręcić niezłe cacka
i to nie prawda ze maja w magazynie wszystko to co na stronie, oni zaraz po przyjsciu zamówienia, produkują je w tym garażyku klient nasz pan


a najlepsze jest to ze robią podróbki i dla niepoznaki dają stare daty ważności musimy ich dorwac
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 01:04   #380
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Czesc dzewczyny, czekam juz tylko na wyplate, jutro pewnie bedzie przelew, a w koszyczku mam juz
Puder Diorshow, brzoskwiniowo-brazowy
Podklad Supermoisture Clinique kolor 06
No i jakos mi wpadla do koszyka tez maskara w panterke Heleny R.
Mialyscie moze ten puder Diora ciekawam jaki daje efekt, mam nadzieje ze jest lekko brzoskwiniowo-opalajacy, wiem ze zmeczona skore ladnie ozywia wlasnie brzoskwinka a szykuje mi sie pare imprezek w tym miesiacu... no i czy da taki leciutko brazujacy efekt na policzkach?
Poza tym niewiem jaki adres wpisac w zamowieniu czy moj polski czy francuski ale tutaj zostane jedynie jeszcze dwa tygodnie wiec niewiem czy oni sie wyrobia z wysylka. Mam nadzieje ze nie zaplace zbyt duzo cla, bo jak na VS zamowilam ciuszki na 120 euro to zaplacilam cla 59 euro...
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 05:27   #381
malgoskabb11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 16
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A czym zapłaciłaś ? Kartą, paypalem ?


płaciłam kartą, wpisałam numer karty, a potem kod...i nic (nie wiem czy ściągnęło pieniądze, bo to karta męża , on o niczym nie wie)
malgoskabb11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 07:13   #382
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez malgoskabb11 Pokaż wiadomość
płaciłam kartą, wpisałam numer karty, a potem kod...i nic (nie wiem czy ściągnęło pieniądze, bo to karta męża , on o niczym nie wie)
oj malgoskabb11, najpierw pogadaj z mezem,czy zeszla mu kaska z karty, potem upewnij sie, czy np.bank nie zadal od meza potwierdzenia i on np.anulowal transakcje, wiem,ze rzadko ale czasami tak sie zdarza...
placilas kredytowa, czy moze wpisywalas numer z karty debetowej?
wyskoczylo Ci okienko z numerem zamowienia jak kliknelas na zaplac?
jesli nie, to od poczatku cos robilas nie tak i rzeczywiscie zamowienia nie ma wcale w systemie

wiesz co, moze ja jestem podejrzliwa za bardzo,ale cos mi sie wydaje,ze Ty cos mieszasz, a stwierdzenie,ze zaplacilas karta meza i ON O NICZYM NIE WIE, nie za dobrze swiadczy o Tobie, przeciez on dostanie to na wyciagu, no chyba ze ich nie sprawdza nigdy tylko robi przelew na karte,w co watpie...a Ty jestes troche niepowazna,nie gniewaj sie...ale tak mysle...
a skoro nie jego pytasz tylko nas, to znaczy ze to ukrywasz...wiec i tak nic nie ukryjesz bo transakcja z tru bedzie bardziej widoczna od innych bo na WB jest ujecie i w walucie i w PLN
najpierw pogadaj z mezem, jesli to jego karta i on umie sie nia poslugiwac to jego popros o zrobienie tego zamowienia
i przepraszam, jesli bylam zbyt szczera, ale tak mysle...
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 07:57   #383
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Uuu la la Maggie, Ty to powinnaś pracować w Interpolu Daj pożyć dziewczynie...wiele z nas ma na sumieniu małe naciąganko i lekką dezorientację TŻ-ta dla jego własnego dobra zresztą Podejrzewam, że zrobiła to za plecami męża, żeby się niepotrzebnie nie stresował Głowy jej chyba za to nie urwie...

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2008-04-07 o 08:32
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 08:05   #384
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Uuu la la Maggie, Ty to powinnaś pracować w Interpolu Daj pożyć dziewczynie...większość z nas ma na sumieniu małe naciąganko i lekką dezorientację TŻ-ta dla jego własnego dobra zresztą Podejrzewam, że zrobiła to za plecami męża, żeby się niepotrzebnie nie stresował Głowy jej chyba za to nie urwie...
Sine.ira, hi,hi, Interpol
moze bym całkiem nieźle zarabiała i nie musiała kupować na tru

ja tez zanizam wartosc swoich zakupów,jak się pyta....a mamy do siebie zaufanie i nie sprawdzamy swoich wyciągów z karty kredytowej...więc tam mogę ukrywać tru oraz prezenty dla męza itd...
choc co do tru to jak non-stop aviza w skrzynce ze pakiet zagraniczny z HK to juz jest podejrzane
ale post malgoskabb11 mało czytelny i tak, za mało danych...., ale i tak radze z TŻ pogadac czy mu cos zeszlo z karty - tej JEGO, hi,hi...
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 08:31   #385
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
Sine.ira, hi,hi, Interpol
moze bym całkiem nieźle zarabiała i nie musiała kupować na tru

ja tez zanizam wartosc swoich zakupów,jak się pyta....a mamy do siebie zaufanie i nie sprawdzamy swoich wyciągów z karty kredytowej...więc tam mogę ukrywać tru oraz prezenty dla męza itd...
choc co do tru to jak non-stop aviza w skrzynce ze pakiet zagraniczny z HK to juz jest podejrzane
ale post malgoskabb11 mało czytelny i tak, za mało danych...., ale i tak radze z TŻ pogadac czy mu cos zeszlo z karty - tej JEGO, hi,hi...
No widzisz Ja przechwyciłam klucz do skrzynki i TŻ generalnie mało się orientuje co, kiedy i ILE do mnie przychodzi Moją nikczemność usprawiedliwia fakt, że za wszystkie swoje zamówienia płacę sama. Ale pewnie i tak by marudził jakby wiedział ile NAPRAWDĘ przychodzi do mnie przesyłek z kosmetykami. Jesteśmy złeeeee....
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 10:04   #386
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Mariolka 13 dzięki wielkie. Nabyłam próbkę EL Idealista i teraz nie mogę łapsk od buzi oderwać , marze juz o nim i o La pary sypancu
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 10:23   #387
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez malgoskabb11 Pokaż wiadomość
płaciłam kartą, wpisałam numer karty, a potem kod...i nic (nie wiem czy ściągnęło pieniądze, bo to karta męża , on o niczym nie wie)
Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Mariolka 13 dzięki wielkie. Nabyłam próbkę EL Idealista i teraz nie mogę łapsk od buzi oderwać , marze juz o nim i o La pary sypancu
To się cieszę bardzo, ze Ci się spodobał A ktory testowałaś ? Starą czy nowa wersję ? Idealist czy Idealist Pore Minimizer ? Bo ten drugi już mi ktoś wykupił z tru (30 ml) i nie wiem komu muszę skopać tyłeczek
Przyznać mi się, kto mi wykupił krem ?!?!?!
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 10:39   #388
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To się cieszę bardzo, ze Ci się spodobał A ktory testowałaś ? Starą czy nowa wersję ? Idealist czy Idealist Pore Minimizer ? Bo ten drugi już mi ktoś wykupił z tru (30 ml) i nie wiem komu muszę skopać tyłeczek
Przyznać mi się, kto mi wykupił krem ?!?!?!
aaaa jak to wykupili ja tu dojrzewam na kupno!!! No własnie nowszą wersję próbowałam jest boski poprostu nie samowity !!!!!
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 10:59   #389
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
aaaa jak to wykupili ja tu dojrzewam na kupno!!! No własnie nowszą wersję próbowałam jest boski poprostu nie samowity !!!!!
Właśnie wykupili tę nowszą wersję w poj. 30 ml za 127 zł. Została poj. 50 ml za 182 zł
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 12:46   #390
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Właśnie wykupili tę nowszą wersję w poj. 30 ml za 127 zł. Została poj. 50 ml za 182 zł
Mariolka czy to o to cudo chodzi?
http://www.esteelauder.com/templates...T_ID=PROD11755

Że niby to to takie dobre??
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.