Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-23, 16:14   #1501
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Ankie83 Pokaż wiadomość
Kochana jesteś. Dziękuję za tak wyczerującą i co najważniejsze przejrzystą odpowiedź. Zaraz będę sprawdzać Paypala. Pozdrawiam

Chyba jednak jest ok. Zalogowałam się na stronie EDM i próbowałam jeszcze raz zapłacić i wyświetlił się komunikat, że na koncie Paypal jest zbyt mała kwota pieniędzy aby zapłacić za zamówienie. Więc Paypal zablokował już sobie kwotę za zamówienie w EDM. Całe szczęście, bo już byłam cała w strachu.

Jeszcze raz dziękuję frantic
A jaki masz status wysyłki przy swoim zamóweniu? W przypadku EDM jak płaciłaś przez PayPal to praktycznie od razu (w ciągu paru minut) pojawi się status shipped.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
No tego jeszcze nie było! Ale express )) szkoda,że nasze inne jeszcze nie przyleciały...
Jak widać nie ma tu kompletnie żadnej reguły.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 16:26   #1502
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A ja nawet zamówienia zrobić nie mogę, bo karta ciągle nie powiązana z paypalem, a mój wredny bank od 5 dni nie zaksięgował pobrania 6,5 ...
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 19:07   #1503
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Chciałam się pochwalić że przyszło do mnie zamówienie robione przez Pastereczkę z 12. grudnia. Przyszło wczoraj, tzn. listonosz zostawił wczoraj awizo
Jestem w szoku, bo przyszło w 1 tydzień, a po poprzednich doświadczeniach obawiałam sie czy w ogole dojdzie.

Było to zamówienie mini za 18$ + próbki, ale niestety wkleje zdjecie polowy zamowienia, bo druga połowa nalezy do przyjaciółki (która już odebrała swoją część)

#1 Cały mój nabytek
#2 Róże z bliska
#3 Podkłady z bliska
#4 Korektor Intensive light obok niego położyłam moją "starą" próbkę Sunlight i śmiem twierdzić, że to bardzo podobne kolory (przynajmniej w pudełeczku, bo tego nowego nie sprawdzałam jeszcze na łapce). Sunlight ma jedynie kapkę wiecej żółtego, tak na oko.



-> przetestowałam korektory na ręce, kolory rzeczywiście bliźniacze, ale porównywanie ich to jak porównywanie tego samego podkładu w roznych formułach - np. original glo i intensive. Sunlight jest taki "lekki" i świetlisty a intensive light w porównaniu do niego jest bardziej jak tynk, nie mam nic złego na myśli, po prostu świetnie kryje jednolitą, matową warstwą (nie bijcie za to porównanie )



P.S ale mam prezent na swieta
Niby drobiazg, ale miły i niespodziewany
tempo niesamowite rzeczywiście świetny prezent na święta!
mi tez EDM sprawiło miłą niespodziankę, zamiast darmowych sampli różu i korektora dostałam opakowanie mini
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 21:08   #1504
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Chciałam się pochwalić że przyszło do mnie zamówienie robione przez Pastereczkę z 12. grudnia. Przyszło wczoraj, tzn. listonosz zostawił wczoraj awizo
...
P.S ale mam prezent na swieta
Niby drobiazg, ale miły i niespodziewany
Śliczny prezent na święta, Soft Touch jest super, najczęściej po niego sięgam.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 21:30   #1505
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Moje wyczekiwane zamówienie w końcu doszło w poniedziałek (już zdążyłam niepochlebnie się wyrażać o poczcie) a tu miła niespodzianka mnie spotkała
Pomyślałam sobie, że z minerałami się polubię, bo na co dzień używam tylko sypkiego pudru ryżowego, więc konsystencja podobna. Dzisiaj niestety minerały nie przeszły pomyślnie testu, ale zwalam to na przesuszoną skórę. Poddawać się nie mam zamiaru, co więcej mam ochotę na kolejne zamówienie

W lutym dostanę pędzle z edm na które już mam ogromną chrapkę. I z tym się wiąże moje pytanie czy lepiej wziąć pędzel do korektora czy też ten większy do podkładu? Który lepiej będzie się spisywał do nakładania korektora? Zastanawiam się czy tego pędzelka do korektora nie da się równie dobrze zastąpić jakimś do cieni.

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie różu Nick Nack, który od początku był moim faworytem, ale przez oglądanie coraz większej ilości zdjęć natrafiłam na takie na których był on iście ceglasty, co mnie skutecznie odstraszyło.
W związku z tym czy mogłaby któraś z posiadaczek Nick Nack opisać ten kolor i porównać go z Pink Ribbon?

A na koniec zamieszczam zdjęcia moich pierwszych próbek

PS. Wielkie pokłony dla Nanomi za pierwszy, bardzo pomocny post
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2567.jpg (49,7 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2578.jpg (40,5 KB, 215 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2595.jpg (33,4 KB, 117 załadowań)
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 21:52   #1506
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
W lutym dostanę pędzle z edm na które już mam ogromną chrapkę. I z tym się wiąże moje pytanie czy lepiej wziąć pędzel do korektora czy też ten większy do podkładu? Który lepiej będzie się spisywał do nakładania korektora? Zastanawiam się czy tego pędzelka do korektora nie da się równie dobrze zastąpić jakimś do cieni.
Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, bo każdy woli nakładać je czymś innym. Jedni wolą mały pędzel płaski, inni duży do korektora, a jeszcze inni nakładają korektor przy pomocy Eye Kabuki.

Ja osobiście w chwili obecnej używam właśnie pędzelka do cieni, takiego płaskiego z syntetycznego włosia i wiem, że takie płaskie pędzelki leżą mi najbardziej. Zamierzam jednak zakupić płaski pędzelek z EDM, co by z powrotem odzyskać dobry pędzel do cieni.

Musisz po prostu popróbować i sprawdzić co Ci najbardziej leży.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 21:57   #1507
Ankie83
Zadomowienie
 
Avatar Ankie83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 023
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Chciałam się pochwalić że przyszło do mnie zamówienie robione przez Pastereczkę z 12. grudnia. Przyszło wczoraj, tzn. listonosz zostawił wczoraj awizo
Jestem w szoku, bo przyszło w 1 tydzień, a po poprzednich doświadczeniach obawiałam sie czy w ogole dojdzie.

P.S ale mam prezent na swieta
Niby drobiazg, ale miły i niespodziewany
Gratuluje wspaniałego prezentu na święta Ja na swój czekam ale skoro już dostałaś to wydaje mi się, że też powinnam lada moment dostać Dla mnie również zamawiała Pastereczka

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A jaki masz status wysyłki przy swoim zamóweniu? W przypadku EDM jak płaciłaś przez PayPal to praktycznie od razu (w ciągu paru minut) pojawi się status shipped.

Jak widać nie ma tu kompletnie żadnej reguły.
Niestety ciągle mam Pending. NIe wiem co mam teraz zrobić Ale namotałam. Na domowym komputerze wyświtlał mi się błąd jak próbowałam zapłacić paypalem beezpośrednio ze strony EM, dlatego tak kombinowałam
__________________
Ankie83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 22:10   #1508
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Ankie83 Pokaż wiadomość
Niestety ciągle mam Pending. NIe wiem co mam teraz zrobić Ale namotałam. Na domowym komputerze wyświtlał mi się błąd jak próbowałam zapłacić paypalem beezpośrednio ze strony EM, dlatego tak kombinowałam
Oczywiście mogę się mylić, ale jeżeli masz wciąż status pending, to raczej kasa nie została pobrana. Albo powiem inaczej - mi się tak nigdy nie zdarzyło.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 22:19   #1509
Ankie83
Zadomowienie
 
Avatar Ankie83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 023
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Oczywiście mogę się mylić, ale jeżeli masz wciąż status pending, to raczej kasa nie została pobrana. Albo powiem inaczej - mi się tak nigdy nie zdarzyło.
Tylko że saldo w payalu mam mniejsze o zamówienie z EDM. Myślisz że zapłacić jeszcze raz???
__________________
Ankie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 22:46   #1510
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Czy mógłby mi ktoś pomóc: mam problem ze złożeniem zamówienia: Personal Custom Kit - Full is incomplete.

Pod kilkoma pędzlami mam np. info "standard", ale nigdzie nie ma informacji, że pędzle nie są dostępne?
Co mam zrobić?
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 22:54   #1511
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

wcisnij update

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2008-12-23 o 23:00
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 23:28   #1512
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
wcisnij update
dziękuję Za 3 razem mi weszło Teraz czekam na paczkę z dziewczynami(bo zamawiałam zbiorową).
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 08:24   #1513
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

dziś do mnie doszła paczka z 12 grudnia!!
Myślałam, że będzie grubo po świętach!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 08:46   #1514
domcia333
Raczkowanie
 
Avatar domcia333
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: bielsko-biała
Wiadomości: 143
GG do domcia333
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

no a ja cierpliwie czekam na moj zestaw probek tez zamawiany byl 12 mam nadzieje ze przyjdzie szybko ^^
__________________
... =^_^= ...

...Always look at the bright sight of life... ^^


Wątek z moimi drobiazgami na wymiane

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...60#post7161260

Edytowane przez domcia333
Czas edycji: 2008-12-24 o 08:50
domcia333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 08:54   #1515
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
dziś do mnie doszła paczka z 12 grudnia!!
Myślałam, że będzie grubo po świętach!
O mateczko, a ja zamawiałam 11 grudnia, też bym chciała dzisiaj dostać A jaką brałaś przesyłkę ? Bo ja tą najtańszą wzięłam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 09:06   #1516
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Ankie83 Pokaż wiadomość
Tylko że saldo w payalu mam mniejsze o zamówienie z EDM. Myślisz że zapłacić jeszcze raz???
A to nie. Zaczekaj jeszcze kilka dni i napisz do EDM zapytanie, dlaczego status jest wciąż pending. Kiedyś też tak miałam. Nie wiedzieć czemu nie potrafili powiązać zamówienia z płatnością. Miły pan poprosił mnie o podanie numeru transakcji PayPalowej (dostałaś ten numer w mailu od PayPala lub zobaczysz go logując się na PayPalu). Podałam więc mu ten numer, odpisał mi że teraz wszystko mu się zagadza i po parunastu minutach miałam już status shipped.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 09:47   #1517
Ankie83
Zadomowienie
 
Avatar Ankie83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 023
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A to nie. Zaczekaj jeszcze kilka dni i napisz do EDM zapytanie, dlaczego status jest wciąż pending. Kiedyś też tak miałam. Nie wiedzieć czemu nie potrafili powiązać zamówienia z płatnością. Miły pan poprosił mnie o podanie numeru transakcji PayPalowej (dostałaś ten numer w mailu od PayPala lub zobaczysz go logując się na PayPalu). Podałam więc mu ten numer, odpisał mi że teraz wszystko mu się zagadza i po parunastu minutach miałam już status shipped.
Hej, udało mi się w końcu dojść z tym do ładu. Anulowałam płatność w paypalu i puściłam pieniądze od nowa, tym razem prze my accont i teraz mam już shipped
. Dziękuję za wszystkie rady. Pozdrawiam serdecznie

A wszystkich miłośniczkom minerałów życzę
ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT
__________________
Ankie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 10:03   #1518
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
O mateczko, a ja zamawiałam 11 grudnia, też bym chciała dzisiaj dostać A jaką brałaś przesyłkę ? Bo ja tą najtańszą wzięłam
najtańszą
a przedwczoraj doszła ta z 6.12
mam nadzieję Mariola że i Tobie dziś dojdzie.

Cytat:
Napisane przez Ankie83 Pokaż wiadomość
Hej, udało mi się w końcu dojść z tym do ładu. Anulowałam płatność w paypalu i puściłam pieniądze od nowa, tym razem prze my accont i teraz mam już shipped
. Dziękuję za wszystkie rady. Pozdrawiam serdecznie

A wszystkich miłośniczkom minerałów życzę
ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT
żeby wszytsko w życiu było takie jak EDM.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 10:16   #1519
Ankie83
Zadomowienie
 
Avatar Ankie83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 023
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość

żeby wszytsko w życiu było takie jak EDM.
Bardzo ładnie powiedziane
I dostałam prezent na święta: przyszła paczka z EDM - właśnie dzwonili do mnie z domu .
Wrażenia i zdjęcia po świętach
__________________
Ankie83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-24, 11:17   #1520
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
najtańszą
a przedwczoraj doszła ta z 6.12
mam nadzieję Mariola że i Tobie dziś dojdzie.
No niestety, nic nie przyszło A te paczki przyniósł listonosz ten co paczki roznosi czy ten co listy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 11:25   #1521
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, pomocy! Przciągam i klikam do tego darmowego zestawu, ale nie wiem w którym miejscu trzeba upuścić, żeby wskoczyło do zestawu, a nie na oddzielną pozycję i powiększało kwote zamówienia!
Dzięki!
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 11:36   #1522
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez evitanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomocy! Przciągam i klikam do tego darmowego zestawu, ale nie wiem w którym miejscu trzeba upuścić, żeby wskoczyło do zestawu, a nie na oddzielną pozycję i powiększało kwote zamówienia!
Dzięki!
Nie ma znaczenia. jak przeciągniesz na tę stronę co jest zamówienie i puścisz to pojawi się okienko i pytanie czy chcesz dodać np. do free sample Zrobisz ok i się doda
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 12:03   #1523
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No niestety, nic nie przyszło A te paczki przyniósł listonosz ten co paczki roznosi czy ten co listy
hm, to ich jest dwóch? po moim osiedlu chodzi 1 miły pan, dziś z miłym uśmiechem wręczył paczuszkę.

Cytat:
Napisane przez evitanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomocy! Przciągam i klikam do tego darmowego zestawu, ale nie wiem w którym miejscu trzeba upuścić, żeby wskoczyło do zestawu, a nie na oddzielną pozycję i powiększało kwote zamówienia!
Dzięki!
automatycznie wrzuci Ci do zestawu
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 12:52   #1524
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
dziś do mnie doszła paczka z 12 grudnia!!
Myślałam, że będzie grubo po świętach!
Cytat:
Napisane przez Ankie83 Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie powiedziane
I dostałam prezent na święta: przyszła paczka z EDM - właśnie dzwonili do mnie z domu .
Wrażenia i zdjęcia po świętach
Cieszę się razem z Wami

Wszystkim spokojnych i szczesliwych świąt
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 22:27   #1525
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No niestety, nic nie przyszło A te paczki przyniósł listonosz ten co paczki roznosi czy ten co listy
To zwykla przesylka listowa czyli doreczy Ci ja listonosz nie kurier
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 00:15   #1526
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, mam problema :P Poszperałam w tym wątku, naczytałam się o minerałach i zachciało mi się bardzo korektora EDM! Wpadłam na genialny pomysł, żeby zamówić sobie zestaw tych darmowych próbek, ale tu pojawił się problem - nie mam karty kredytowej. Mam kartę Maestro, co chyba nie rozwiązuje mojego problemu... I tak się zastanawiam, czy nie ma tu jakichś dobrych duszków, które pomogłyby mi i zamówiły ów zestawik?
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 09:52   #1527
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam Was Świątecznie.
Przysłuchuję się rozmowom o minerałach od kilku miesięcy. Zastanawiam sie czy to jest cos dla mnie, stąd mam pytanie- może głupie.
- Aplikacja minerałów polega na wcieraniu ich w skóre pędzlami. Mam tendencje do zaczerwienien (poliki, broda, wokoło nosa). Czy taki sposób aplikacji niw podrażnia skóry i nie powoduje że jesteście zaczerwienione bardziej (po zmyciu).
- nie nakładacie kremów pod taki makijaż? czy to się nie waży? jak nie nakładacie kremów, to czy nie macie przesuszonej buźki?
- czy forma podkładu mineralnego nie podrażnia, nie zapycha, nie wysusza? A może to pod podkład mineralny mozna nałożyć krem?

Na koniec chciałam sie zapytac czy któras z Was używa/używała podkładu Avene 01 i może zasugerować cos w okolicy kolorystycznej tego mazidła jesli chodzi o zamówienie próbek minerałów?

Z góry bardzo dziekuję.

Wesołych Świąt!
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 10:06   #1528
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
To zwykla przesylka listowa czyli doreczy Ci ja listonosz nie kurier
No właśnie o to mi chodziło czy jako przesyłka listowa czy paczka, bo u mnie paczki to wozi pomarańczowy samochód z poczty, a listy przynosi inny listonosz . Kurczę boję się, że moja paczka wpadnie w łapy UC Czy nadawca pisze wartość na przesyłce ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 10:18   #1529
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No właśnie o to mi chodziło czy jako przesyłka listowa czy paczka, bo u mnie paczki to wozi pomarańczowy samochód z poczty, a listy przynosi inny listonosz . Kurczę boję się, że moja paczka wpadnie w łapy UC Czy nadawca pisze wartość na przesyłce ?
Tak, z edm zawsze jest wartosc i specyfikacja w srodku wraz z cenami

MARTAGG
- wcieranie pędzlem nie podrażnia skóry o ile jest to pędzel miękki- z edm są bardzo miękkie
-pod minerałki można stosować krem, na niektórych źle się rozprowadza, trzeba przetestować swój
-można nakładać minerały mieszając z kremem (avene mam sprawdzone, dobrze sie miesza inne pytac i testowac) sposob jest w pierwszym poscie
-przesuszenia, zapychania itd mogą się zdażyć ale ryzyko jest niewielkie w porownaniu do innych kosmetykow, jest kika skladników, brak konserwantow, zapachow itd, no i są 4 formuły, aby kazdy mogl trafic na odpowiednią dla siebie
-co do kolorow porównaj swoją cerę do którejś gwaizdy z pierwszego postu, wazne abys wybrala ktore tony masz, różowe, bezowe, zólte, oliwkowe?

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2008-12-25 o 10:44
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 10:19   #1530
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No właśnie o to mi chodziło czy jako przesyłka listowa czy paczka, bo u mnie paczki to wozi pomarańczowy samochód z poczty, a listy przynosi inny listonosz . Kurczę boję się, że moja paczka wpadnie w łapy UC Czy nadawca pisze wartość na przesyłce ?

tak, wszędzie była wpisana wartość ze zniżką już.
a paczuszki przyniósł listonosz od listow
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.