Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-30, 22:54   #3151
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Basiulek nie ma problemu Ja ostatnio jestem strasznie drażliwa i zdaję sobie sprawę z tego, że czasem bez sensu się obruszam. Mam gorszy okres, może to przesilenie wiosenne?
Więc też przepraszam za bezsensowne gadanie.

...teraz pewnie wyjdę na ciemniaka , ale powiedzcie mi, o co chodzi z kosmetykami mineralnymi? Są zrobione z minerałów? Naprawdę warto w nie inwestować?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 22:58   #3152
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, wiem, że to nie temat na ten wątek, ale skoro i tak się już zrobiło offtopowo, to może powrzucajcie jakieś fotki panów w skandynawskim typie? (tylko takich męskich do potęgi ). Jakoś nikt mi nie przychodzi to głowy, a pooglądałabym sobie

I żeby nie było zupełnie nie na temat, to wstępnie zapytam, czy znalazłaby się jakaś chętna na True Match W1? Zostało mi sporo, a że ostatnio zupełnie zrezygnowałam z podkładu, to mogłabym puścić w świat, więc tak pytam... orientacyjnie
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 23:04   #3153
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A ja bym chciala zdjęcia jakis fajnych albinosow
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 00:16   #3154
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Heh wy tu tak o tych albinosach i albinosach, że muszę wrzucić tu swoje trzy grosze Może to i świetnie wygląda dla wielbicielek bladości, ale dla właściciela to pewnie koszmar... Wiecie tu zwykłe filtry nie wystarczą, bo np. o wypadzie na plaże może taki człek zapomnieć, tak samo jak na swobodne poruszanie się np. w południe latem nawet z najwyższym filtrem. Przecież one nigdy 100% ochrony nie dają , a o poparzenie łatwo..
Wiecie ja jestem taki pół albinos, bo mam bielactwo (kto nie wie co to odsyłam w google) i np. na prawie całej twarzy i większości ciała (choć są miejsca gdzie jeszcze sie twardo sie trzyma) nie mam barwnika... i co... no tak mogę cieszyć się bladością i to jest super, bo bledsza na twarzy już być nie mogę. Ale np. jak chcę jechać latem w góry muszę pomyśleć z 10 razy i przeważnie rezygnuje i odkładam na jesień wypad. Z natury też wolę chłodniejsze dni śnieg,deszcz, Alaske, ale teraz praktycznie słońce latem rządzi moim życiem, a ja jak rasowy wampir wymykam się z domu wieczorami Do dziś pamiętam wypad nad morze i cięzkie poparzenia skóry wokół oczu, na drugi dzień byłam zapuchnięta że tylko przez szparki patrzyłam mimo filtra

Oh ale pewnie gdyby temu krakowskiemu albinosowi pokazać ten wątek i ile ma miłośniczek to pewnie zapomniałby o wszystkich przeciwnościach

a co do FF to mój faworyt :http://www.thekoalition.com/wp-conte.../sephiroth.jpg nie oszukujmy się... to przez te włosy... jednak facet dla mnie musi mieć to coś... włosy

Edytowane przez nicki86
Czas edycji: 2010-03-31 o 00:26
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 08:51   #3155
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez _anguisette_ Pokaż wiadomość
Ktos tam pytal u gory o Albucin SPF40 z Pharmaceris- mam go od kilku dni dopiero i o efektach sie nie wypowiem, ale pod makijaz to on sie nadaje mniej wiecej jak kazdy inny filtr, czyli kiepsko(choc chyba jest najmniej tlusty ze wszystkich jakie mialam). Testowalam go dzis pod plynnym podkladem i kapa:/ Jutro sprobuje pod mineralki.

Dziewczyny a jak sobie radzicie z reaplikacja filtra? Meczy mnie to od jakiegos czasu? No bo jak na makijaz?
Dzieki za odpowiedź, a mialas może Iwostin SPF 50 i moglabyś z nim porównać? Dla mnie to ideal, bo nic mi sie nie kleji ani nie splywa po nim a jeśli chodzi o reaplikacje to nie wiem, to trzeba smarować sie filtrem wiecej niz 1 dziennie? ojej, ja sie nigdy nie zastanawialam przez ile godzin one dzialaja

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość

BTW u mnie chyba nawet po wymarzonym kierunku studiów widać, jaki jest mój typ faceta Na filologię fińską chciałabym iść, ponoć większość kobiet po tym wyjeżdża do Finlandii i wychodzi za Finów
Ojej, a ja cie zmartwie, bo ponoc z tymi blondynami w krajach skandynawskich to stereotyp. Byla u nas w liceum kiedys taka miedzynarodowa konferencja o stereotypach. Szwedzi wyszli na scene w 10 osob w proporcjach 7 brunetów oraz 3 blondynów i powiedzieli, że w calym kraju ten odsetek blondynów wygląda tak samo oraz jest identyczny jak np. w Hiszpanii (w krajach slowianskich jest większy). Zreszta ja mialam w przeciągu dwoch miesiecy troche do czynienia z dwiema grupami skandynawów (Duńczycy i Szwedzi) i niestety musze to potwierdzić (chociaz istnieje możliwość, że to tylko przypadek ). Ale może w Finlandii jest inaczej
Mialam jechać w polowie kwietnia do Danii na koncert, ale niestety wyjazd zostal przelozny na 2011. Jesli nie zapomnę to zdam szczególowy raport z obserwacji

A co do gustów, to ja jestem zdania, że o gustach się zdecydowanie DYSKUTUJE. Zreszta, parafrazując Niestchego: O czymże innym się rozmawia, jeśli nie o gustach? (cytat niedokladny, bo z glowy - przepraszam)
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 09:27   #3156
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Ojej, a ja cie zmartwie, bo ponoc z tymi blondynami w krajach skandynawskich to stereotyp. Byla u nas w liceum kiedys taka miedzynarodowa konferencja o stereotypach. Szwedzi wyszli na scene w 10 osob w proporcjach 7 brunetów oraz 3 blondynów i powiedzieli, że w calym kraju ten odsetek blondynów wygląda tak samo oraz jest identyczny jak np. w Hiszpanii (w krajach slowianskich jest większy). Zreszta ja mialam w przeciągu dwoch miesiecy troche do czynienia z dwiema grupami skandynawów (Duńczycy i Szwedzi) i niestety musze to potwierdzić (chociaz istnieje możliwość, że to tylko przypadek ). Ale może w Finlandii jest inaczej
Mialam jechać w polowie kwietnia do Danii na koncert, ale niestety wyjazd zostal przelozny na 2011. Jesli nie zapomnę to zdam szczególowy raport z obserwacji

A co do gustów, to ja jestem zdania, że o gustach się zdecydowanie DYSKUTUJE. Zreszta, parafrazując Niestchego: O czymże innym się rozmawia, jeśli nie o gustach? (cytat niedokladny, bo z glowy - przepraszam)
Owszem jest sporo brunetów, widzę na zdjęciach niestety Ale w Finlandii w ogóle jest dużo rodzimych mieszkańców, nie "pomieszanych" z "obcymi", więc akurat tam jest na pewno więcej blondynów niż na mojej ukochanej Warmii
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 10:24   #3157
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny jakaś taka bezbarwna się czuję ostatnio... z odrobiną zazdrości spoglądam na koleżankę ze studiów z prawie czarnymi włosami i ciemną, zdrową karnacją.

Bladość kocham, ale mam wrażenie, że wyglądam ostatnio jakoś niezdrowo. Zresztą już kilka razy usłyszałam komentarz o anemii, a to niezbyt miłe. W dodatku jestem szczupła, co wzmacnia ten przerażający efekt. :P

Polecicie mi coś na ożywienie cery? Mam krem rozświetlający Nivei natural beauty, ale coś za bardzo się po nim świecę, tym bardziej, że moje czoło lubi się przetłuszczać. Co może jeszcze nadać zdrowego kolorytu? Tylko nie piszcie proszę o podkładach, bardzo cenię naturalność a nie efekt maski-nawet bardzo,bardzo delikatnej. Używam wyłącznie korektora na pojedyncze wypryski i różu do policzków (ale niestety, szybko schodzi...).

Zdrowy koloryt=zdrowa biel, a nie jakaś taka szaro-zielonkawa, zmęczona buzia.

absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 11:27   #3158
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Basiulek nie ma problemu Ja ostatnio jestem strasznie drażliwa i zdaję sobie sprawę z tego, że czasem bez sensu się obruszam. Mam gorszy okres, może to przesilenie wiosenne?
Więc też przepraszam za bezsensowne gadanie.

każdy ma prawo czasem poczuć, że jakaś wypowiedź nie jest do końca w porządku - w wypowiedziach pisanych sposobów interpretacji jest dużo więcej niż w rozmowie
ale na pociechę powiem, że świnie są podobno, wbrew pozorom, bardzo inteligentne (i podobno mają półgodzinny orgazm), także takie porównanie nie musi być wcale obraźliwe - pomijając oczywiście intencję nadawcy...

łuuuups i przepraszam za OT
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2010-03-31 o 11:28 Powód: dopisek
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:05   #3159
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Polecicie mi coś na ożywienie cery?
Zdrowy koloryt=zdrowa biel, a nie jakaś taka szaro-zielonkawa, zmęczona buzia.
Może łykaj beta-karoten, pij (naturalny!) sok z marchwi/jedz jedną marchewkę dziennie? Wiadomo, że najważniejszy jest umiar. Jeżeli zaczniesz wcinać za dużo marchwi, to możesz dorobić się żółtych dłoni.
Kiedyś reklamowali Belissą Sun: http://www.domzdrowia.pl/59449,belis...-drazetek.html

Znalazłam też kilka propozycji na maseczki poprawiające koloryt cery.

Naturalna:
http://uroda.onet.pl/1225870,2043,19...z_i_cialo.html

I na KWC:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...rec-292096.htm

--

Ruda ponoć świński orgazm, to mit
Zresztą...jeśli już, to nie świniak, a prosiak, bo jest młodszy.
A tak swoją drogą, to on nieszczęśnik jest straszny, bo zawsze w gorące dni łapie oparzenie Nawet jak go nasmaruję silnym blokiem, to z "syna młynarza" zmienia się w przeciągu 20 minut w dorodnego buraczka
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:36   #3160
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Proponujesz mi nabrania zdrowego, pomarańczowego kolorytu w wątku jak podkreślić jasną cerę? Oczywiście dziękuję za rady, ale chyba nie do końca się zrozumiałyśmy. Ja zresztą sama nie wiem o co mi chodzi :P Chce być biała, ale zdrowa zarazem, ale nie wiem czy to możliwe... bladziochy najczęściej słyszą, że wyglądają anemicznie, nawet jeśli naprawdę o siebie dbają i to po prostu ich naturalny wygląd, prawda?

A swoją drogą ta maseczka Under Twenty podobno nie działa jak samoopalacz, tylko właśnie nadaje zdrowego blasku, więc może się skuszę. Dziękuję.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:45   #3161
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Proponujesz mi nabrania zdrowego, pomarańczowego kolorytu w wątku jak podkreślić jasną cerę? Oczywiście dziękuję za rady, ale chyba nie do końca się zrozumiałyśmy. Ja zresztą sama nie wiem o co mi chodzi :P Chce być biała, ale zdrowa zarazem, ale nie wiem czy to możliwe... bladziochy najczęściej słyszą, że wyglądają anemicznie, nawet jeśli naprawdę o siebie dbają i to po prostu ich naturalny wygląd, prawda?
No jeżeli masz taki odcień skóry, to raczej nie da się nabrać innego odcienia bladości w sposób naturalny. Możesz próbować używać kosmetyki wybielające, żeby tą "niezdrową" biel bardziej rozjaśnić - może zadziała.
Ja często jem marchewki (ale nie przesadzam) i zauważyłam, że w sezonie mam ładniejsza cerę i wcale nie jest pomarańczowa. Z tym, że ja mam ciepły odcień skóry i nie jestem wybitnie blada, więc może stąd ten efekt.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 15:58   #3162
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kiro- dokładnie tak jak mówisz Minerałki mają w sobie wyłącznie naturalne składniki, głównie miki oraz tlenki i dwutlenki : ) Warto inwestować wg mnie, sama nie chciałam się przekonać, ale jednak było warto ; ) Wystarczy dobry krem i primer i wytrzymują spokojnie wiele godzin na twarzy z niewielkimi poprawkami, bo lubią się ścierać czasem : ) I polecam ciepło bloga Cathy, strasznie fajna rzecz - www.mineralnekosmetyki.blogspot.com
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:57   #3163
Just_Smile
Zadomowienie
 
Avatar Just_Smile
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 600
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Chciałam się tylko przypomnieć, że na poprzedniej stronie prosiłam Was o pomoc. Zerkniecie?
Just_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 18:28   #3164
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Just_Smile Pokaż wiadomość
Chciałam się tylko przypomnieć, że na poprzedniej stronie prosiłam Was o pomoc. Zerkniecie?
Wydaje mi się, że może chodzić o : Max factor Lasting Performance 100 Fair
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 19:05   #3165
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
że 30 to niby tak dużo?
sorry, trochę dwuznacznie to zabrzmiało 30 to nie dużo, ale solara ją postarzyła o prawie 10 lat. a takie postarzenie to dla mnie dużo.

Nolley, jyyli- czyżby zagorzałe fanki "czystej krwi"? popieram wasz zachwyt ericiem- całkiem, całkiem

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Proponujesz mi nabrania zdrowego, pomarańczowego kolorytu w wątku jak podkreślić jasną cerę? Oczywiście dziękuję za rady, ale chyba nie do końca się zrozumiałyśmy. Ja zresztą sama nie wiem o co mi chodzi :P Chce być biała, ale zdrowa zarazem, ale nie wiem czy to możliwe... bladziochy najczęściej słyszą, że wyglądają anemicznie, nawet jeśli naprawdę o siebie dbają i to po prostu ich naturalny wygląd, prawda?
nie wiem, czy dobrze zrozumiałam... chcesz osiągnąć niezdrową biel skóry, ale żeby była zdrowa?
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 19:08   #3166
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
sorry, trochę dwuznacznie to zabrzmiało 30 to nie dużo, ale solara ją postarzyła o prawie 10 lat. a takie postarzenie to dla mnie dużo.

Nolley, jyyli- czyżby zagorzałe fanki "czystej krwi"? popieram wasz zachwyt ericiem- całkiem, całkiem

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------



nie wiem, czy dobrze zrozumiałam... chcesz osiągnąć niezdrową biel skóry, ale żeby była zdrowa?
Ten facet Sookie też całkiem niezły (zawsze zapominam, jak ma na imię) ale ja na miejscu scenarzystów bym go uśmierciła

30 to niedużo, tylko dużo jeśli ktoś w wieku 20 wygląda na 30

Da się mieć zdrową biel skóry, ale chyba tylko z makijażem. W ogóle zauważyłam, że skóra z odrobiną podkładu zdrowiej wygląda.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 19:18   #3167
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
a jeśli chodzi o reaplikacje to nie wiem, to trzeba smarować sie filtrem wiecej niz 1 dziennie? ojej, ja sie nigdy nie zastanawialam przez ile godzin one dzialaja
właśnie, ja mam taki sam dylemat nie wiem, zapewne źle myślę, ale zawsze wydawało mi się, że na co dzień wystarczy rano nasmarować twarz filtrami, oczywiście 15/20 to minimum. a gdy pojawia się mocniejsze słońce to tak ze 2 razy dziennie- czerwiec, lipiec, sierpień. no i wiadomo, na plaży albo podczas jakiś sportów na słońcu to minimum co 2 godziny nakładam filtry.
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 19:21   #3168
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
właśnie, ja mam taki sam dylemat nie wiem, zapewne źle myślę, ale zawsze wydawało mi się, że na co dzień wystarczy rano nasmarować twarz filtrami, oczywiście 15/20 to minimum. a gdy pojawia się mocniejsze słońce to tak ze 2 razy dziennie- czerwiec, lipiec, sierpień. no i wiadomo, na plaży albo podczas jakiś sportów na słońcu to minimum co 2 godziny nakładam filtry.
Ja się smaruję rano, przed makijażem, ale w lato noszę wielgachny kapelusz, to też trochę chroni
I nie ma bata, w tym roku będę chodzić z parasolką
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 19:26   #3169
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ten facet Sookie też całkiem niezły (zawsze zapominam, jak ma na imię) ale ja na miejscu scenarzystów bym go uśmierciła

Da się mieć zdrową biel skóry, ale chyba tylko z makijażem. W ogóle zauważyłam, że skóra z odrobiną podkładu zdrowiej wygląda.
o billu mowa? no, cóż, zbyt sexy nie jest
taa, z podkładem cera wygląda na wypoczętą i taką zdrowszą w ogóle nie wiem, jak ludzie żyli lub żyją bez kosmetyków
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 19:30   #3170
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
o billu mowa? no, cóż, zbyt sexy nie jest
taa, z podkładem cera wygląda na wypoczętą i taką zdrowszą w ogóle nie wiem, jak ludzie żyli lub żyją bez kosmetyków
Tak, właśnie On ma coś w sobie, jest taki niedzisiejszy, strasznie mi się to podoba, ale jednak przy Eryczku każdy wydaje się aseksualny

Kosmetyki istniały na szczęście odkąd istniała jakakolwiek cywilizacja Tylko, że na pewno nie były aż tak popularne jak teraz.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 19:39   #3171
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja się smaruję rano, przed makijażem, ale w lato noszę wielgachny kapelusz, to też trochę chroni
I nie ma bata, w tym roku będę chodzić z parasolką
haha, ja muszę się przyznać, że z tym filtrowaniem to z lekka leniwa jestem, ale w to lato będę po południu się malowała od nowa i nakładała świeżą porcję zabezpieczeń z ciałem nie ma problemów, bo można o każdej porze się smarować, ale z twarzą jest trochę kłopotów...

a niektórzy się ze mnie śmieją, bo blada jestem i nawet jak leje deszcz to ja paćkam się 20spf
a latem to zawsze wielgachne okulary zakładam i pół twarzy ma dodatkową ochronę

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Tak, właśnie On ma coś w sobie, jest taki niedzisiejszy, strasznie mi się to podoba, ale jednak przy Eryczku każdy wydaje się aseksualny

Kosmetyki istniały na szczęście odkąd istniała jakakolwiek cywilizacja Tylko, że na pewno nie były aż tak popularne jak teraz.
racja, bill ma swój urok, trochę specyficzny
ale podoba mi się tylko, jak w promieniu 10 km nie ma żadnego faceta

wiem, że kosmetyki są od zawsze, ale chodzi mi o to, że są kobiety, które się nie malują
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 19:45   #3172
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
haha, ja muszę się przyznać, że z tym filtrowaniem to z lekka leniwa jestem, ale w to lato będę po południu się malowała od nowa i nakładała świeżą porcję zabezpieczeń z ciałem nie ma problemów, bo można o każdej porze się smarować, ale z twarzą jest trochę kłopotów...

a niektórzy się ze mnie śmieją, bo blada jestem i nawet jak leje deszcz to ja paćkam się 20spf
a latem to zawsze wielgachne okulary zakładam i pół twarzy ma dodatkową ochronę

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------



racja, bill ma swój urok, trochę specyficzny
ale podoba mi się tylko, jak w promieniu 10 km nie ma żadnego faceta

wiem, że kosmetyki są od zawsze, ale chodzi mi o to, że są kobiety, które się nie malują
Ja jestem lepsza, cały rok 50+, nawet bladolice koleżanki robią wielkie oczy Ale się Atredermuję od września, więc przezornie będę się filtrować 50+ do końca życia
Powinnyśmy za 20-30 lat wstawić swoje zdjęcia jako zachętę do filtrowania

Jakbym spotkała faceta takiego jak on, to bym go brała bez zastanowienia Nie znam żadnego, który byłby przystojny, inteligentny i kulturalny. Jak jest prześliczny to durny albo ma maniery neandertalczyka A nieurodziwi też raczej nie są inteligentni i kulturalni jednocześnie. I bladolicy
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 19:55   #3173
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Powinnyśmy za 20-30 lat wstawić swoje zdjęcia jako zachętę do filtrowania

Jakbym spotkała faceta takiego jak on, to bym go brała bez zastanowienia Nie znam żadnego, który byłby przystojny, inteligentny i kulturalny. Jak jest prześliczny to durny albo ma maniery neandertalczyka A nieurodziwi też raczej nie są inteligentni i kulturalni jednocześnie. I bladolicy
o tak, z tymi zdjęciami to świetny pomysł wszystkie solaria splajtują
w ogóle, tyle się mówi o czerniakach, poparzeniach, a ładne laski na chama chcą być opalone przyjdzie 50-tka, a my filtrujące się będziemy 20-tkami, a one jak 70

no gusta są różne może gdyby był bardziej bladolicy to bym się skusiła, bo w serialu wygląda na takiego ziemistego...
szukajcie, a znajdziecie może uda się znaleźć jakiegoś 3 w 1? może się gdzieś uchował w jakiś piwnicach?
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 21:15   #3174
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

oj ja też polecam minerałki, odkąd zaczęłam je stosować słyszę komplementy na temat mojej cery, podobno wygląda na gładziutką i jaśniutką A do pięknej ceryy to mi hoho, jak stąd do bangladeszu. Chociaż teraz i tak nie mam co narzekac, bo czym są te zaskórniki na nosie i pojedyncze przebarwienia przy tym, co miałam na twarzy jakies 3 lata temu?

absurdalna, mi się wydaje, ze to zalezy od odcienia skory- moja jest blada i chłodna, absolutnie nie wygląda niezdrowo czy anemicznie, wręcz przeciwnie. moze po prostu kup łady róż w żywym odcieniu? nic tak nie ozywia bladej twarzy jak podkreslenie policzkow odpowiednim kolorkiem

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2010-03-31 o 21:23
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 21:26   #3175
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Używał ktoś pudru propolisowego?
Jutro po niego idę, bo czytałam, że działa leczniczo na stany zapalne. W sumie nie jest drogi, a ja lubię testować, więc jak się nie sprawdzi, to pójdzie na coś innego Mam nadzieję, że nie "zżółci" mi zbyt bardzo twarzy
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 21:41   #3176
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Używał ktoś pudru propolisowego?
Jutro po niego idę, bo czytałam, że działa leczniczo na stany zapalne. W sumie nie jest drogi, a ja lubię testować, więc jak się nie sprawdzi, to pójdzie na coś innego Mam nadzieję, że nie "zżółci" mi zbyt bardzo twarzy
O pudrze propolisowym nie słyszałam, ale propolis faktycznie ma działanie m. in. bakteriobójcze i grzybobójcze. Stosowałam kiedyś maść propolisową na paprzącą się rankę. Proces gojenia był kilkakrotnie szybszy.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Kiro- dokładnie tak jak mówisz Minerałki mają w sobie wyłącznie naturalne składniki, głównie miki oraz tlenki i dwutlenki : ) Warto inwestować wg mnie, sama nie chciałam się przekonać, ale jednak było warto ; ) Wystarczy dobry krem i primer i wytrzymują spokojnie wiele godzin na twarzy z niewielkimi poprawkami, bo lubią się ścierać czasem : ) I polecam ciepło bloga Cathy, strasznie fajna rzecz - www.mineralnekosmetyki.bl ogspot.com
Dziękuję bardzo za link
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 21:49   #3177
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
sorry, trochę dwuznacznie to zabrzmiało 30 to nie dużo, ale solara ją postarzyła o prawie 10 lat. a takie postarzenie to dla mnie dużo.

Nolley, jyyli- czyżby zagorzałe fanki "czystej krwi"? popieram wasz zachwyt ericiem- całkiem, całkiem
no skoro to było postarzenie o jakieś 50-40% "posiadanego" wieku, to mogę się zgodzić, że dużo

ja też uwielbiam true blood, oglądam właśnie obie serie drugi raz - mniam
jyyli, he he - nomen omen - trochę trudno uśmiercić nieżywego
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2010-03-31 o 21:51 Powód: dopisek
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 22:04   #3178
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
oj ja też polecam minerałki, odkąd zaczęłam je stosować słyszę komplementy na temat mojej cery, podobno wygląda na gładziutką i jaśniutką
Ja też polecam, ale EDM ( nie wiem jak inne) tylko do cery tlustej/mieszanej, bo na mojej (sucho-normalno-tlustej) troche podkreslal skorki, wysuszal, a no i z perspektywy atktualnego, nowego podkladu wydaje mi się, że mialam troszczkę "tapetę". Poza tym podklad bdb - dużo odcieni, ladnie kryje i w miare trwaly, a co najwazniejsze: poprawia stan cery (u mnie może nie jakos bardzo, ale moja kolezanka przeszla dzieki niemu na twarzy rewolucje)
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 22:10   #3179
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość

Nolley, jyyli- czyżby zagorzałe fanki "czystej krwi"? popieram wasz zachwyt ericiem- całkiem, całkiem
Zdecydowanie. Jak zwykle, najchętniej uśmierciłabym ukochanego głównej bohaterki i posadziła na jego miejscu czarny charakter, czyli Erica Jejciu, kocham go, szkoda, że kolejna seria w czerwcu.
O kurcze, ale off :xxx
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 23:16   #3180
_anguisette_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 91
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedź, a mialas może Iwostin SPF 50 i moglabyś z nim porównać? Dla mnie to ideal, bo nic mi sie nie kleji ani nie splywa po nim a jeśli chodzi o reaplikacje to nie wiem, to trzeba smarować sie filtrem wiecej niz 1 dziennie? ojej, ja sie nigdy nie zastanawialam przez ile godzin one dzialaja

Niestety Iwostinu nie uzywalam, ale chyba sprobuje jesli polecasz. Hmm... a jaka masz cere? Moja jest zdecydowanie tlusta i ciezko mi dobrac filtr.
Wlasnie ostatnio wyczytalam na forum ze trzeba sie smarowac co kilka godz. , moja dermatolog to potwierdza Ja tego nie ogarniam.
__________________
"Kochaj jak wola Twoja"
_anguisette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.